Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
504 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 504 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 27 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 14 από 41]

REINE

REINE
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Βαρβάρα μου υπομονή με τις συσπάσεις και με την ξάπλα!! ούτε για τουαλέτα δε σε αφήνει να πας??
Δήμητρα όλα τέλεια θα είναι στο γιατρό και η μπέμπα σου θα έχει ξεπεράσει το 1 κιλό!!
Ζωή άστα να πάνε με το σύστημα του σούπερ κράτους μας!! υπομονή και μην αγχώνεσαι...όπως όλοι κι εμείς!!
Χρόνια πολλά κι από μένα σε όλες τις εορτάζουσες!!

REINE

REINE
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Elenisig έγραψε:Καλημέρα κ από μένα!!!!
Σόφία χρόνια σου πολλά!!!!! Με ένα πόνο σου εύχομαι!!!!
Δήμητρα περιμένουμε νέα σου!!!
Ζωή δεν μπορείς να στείλεις κάποιον άλλο να σου γράψει τις εξετάσεις? Που θα πας εσύ μες τα σκοτάδια να περιμένεις???

Κ εμένα με είχε πιασει ένα άγχος προχθές το βράδυ για τον τοκετό κ πως θα είναι μετά με τη μπέμπα, έμαθα κ για μια γνωστή μου που γέννησε πρόωρα 800γρ τη μπέμπα της, κ είναι στην κλινική αυτή κ στο δημόσιο το μωρό, κ είμαι λίγο "κάπως".
Βέβαια χθες στη δουλειά μου έφεραν τουρτίτσα για το καλό κ ανέβηκα λίγο ψυχολογικά, αλλά το άγχος παραμένει.

Εσείς τι κάνετε?


800 γραμμάρια?? ωχ παναγια μου!! είχε συσπάσεις, της έσπασαν τα νερά και της το πήραν, πώς και τόσο νωρίς??

καλά είμαι Ελένη μου εδώ ξάπλα...
πήγες σήμερα στο ΙΚΑ που έλεγες??
μην αγχώνεσαι, όλες τις ίδιες ανησυχίες έχουμε...κι εγώ από τα πολλά που διαβάζω νομίζω είναι χειρότερα τελικά...γιατί όσα περισσότερα ξέρεις τόσο πιο πολύ αγχώνεσαι...

zooula1985

zooula1985
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
REINE έγραψε:
Elenisig έγραψε:Καλημέρα κ από μένα!!!!
Σόφία χρόνια σου πολλά!!!!! Με ένα πόνο σου εύχομαι!!!!
Δήμητρα περιμένουμε νέα σου!!!
Ζωή δεν μπορείς να στείλεις κάποιον άλλο να σου γράψει τις εξετάσεις? Που θα πας εσύ μες τα σκοτάδια να περιμένεις???

Κ εμένα με είχε πιασει ένα άγχος προχθές το βράδυ για τον τοκετό κ πως θα είναι μετά με τη μπέμπα, έμαθα κ για μια γνωστή μου που γέννησε πρόωρα 800γρ τη μπέμπα της, κ είναι στην κλινική αυτή κ στο δημόσιο το μωρό, κ είμαι λίγο "κάπως".
Βέβαια χθες στη δουλειά μου έφεραν τουρτίτσα για το καλό κ ανέβηκα λίγο ψυχολογικά, αλλά το άγχος παραμένει.

Εσείς τι κάνετε?


800 γραμμάρια?? ωχ παναγια μου!! είχε συσπάσεις, της έσπασαν τα νερά και της το πήραν, πώς και τόσο νωρίς??

καλά είμαι Ελένη μου εδώ ξάπλα...
πήγες σήμερα στο ΙΚΑ που έλεγες??
μην αγχώνεσαι, όλες τις ίδιες ανησυχίες έχουμε...κι εγώ από τα πολλά που διαβάζω νομίζω είναι χειρότερα τελικά...γιατί όσα περισσότερα ξέρεις τόσο πιο πολύ αγχώνεσαι...


αρχικα ευχομαι να πανε ολα καλα στο μωρακι ..ουφ ουτε να το σκεφτομαι δεν θελω...απαπαπαπα και εγω τα σκεφτομαι ολα αυτα και αγχωνομαι πολυυυ περισσοτερο και δεν τα λεω και πουθενα μονη μου τα σκεφτομαι .χιχιχι οσο για τις εξαιτασεις ειναι ηδη γραμμενες απλα πρεπει να παω να τις κανω και αυτος εχει πολυυυ δουλειαααααα και περνει μεχρι εναν αριθμο ατομων με ΕΟΠΥ ...οποτε αυριο θα παω να πιασω σειρα με τα παππουδια και ο θεος να βαλει το χερι του γιατι στην καμπυλη εμενα μου εγραψε να μου παρουν παλι αιμαι κ μετα απο 1 ωρα και μερα απο 2 ωρες οποτε ...θα φαω την μερα μου εκει μεσα....τελειααααααα Sad Sad Sad

Elenisig

Elenisig
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Δεν μπορούσε να με πάει σήμερα ο άντρας μου, θα πάμε αύριο το πρωί.

Δεν έχω μάθει λεπτομέρειες, ξέρω οτι την έπιασαν συσπάσεις κ οταν πήγε στην κλινική την έβαλαν κατευθείαν χειρουργίο. Μακάρι να πάνε όλα καλά...

zooula1985

zooula1985
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Elenisig έγραψε:Δεν μπορούσε να με πάει σήμερα ο άντρας μου, θα πάμε αύριο το πρωί.

Δεν έχω μάθει λεπτομέρειες, ξέρω οτι την έπιασαν συσπάσεις κ οταν πήγε στην κλινική την έβαλαν κατευθείαν χειρουργίο. Μακάρι να πάνε όλα καλά...


το ευχομαι απο καρδιας η παναγια να βοηθησει μαμα και παιδακι...εαν μαθει κατι αλλο να μας πεις.... αχχχ θεε μου πρεπει να προσεχουμε σε ολοιιιι την διαρκεια της εγκυμοσηνης ειτε εχεις θεματακια ειτε οχι τελικα...τι τραβαμε εμεις οι γυναικες!!!!!

Elenisig

Elenisig
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κορίτσια όσες έχετε Facebook, κ θέλετε να τα λέμε κ από κει θα με βρείτε σαν Eleni Siganou.

zooula1985

zooula1985
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Elenisig έγραψε:Κορίτσια όσες έχετε Facebook, κ θέλετε να τα λέμε κ από κει θα με βρείτε σαν Eleni Siganou.
σε εκανα add ελπιζω να ειναι το σωστο προφιλ χαχα

Elenisig

Elenisig
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
zooula1985 έγραψε:
Elenisig έγραψε:Κορίτσια όσες έχετε Facebook, κ θέλετε να τα λέμε κ από κει θα με βρείτε σαν Eleni Siganou.
σε εκανα add ελπιζω να ειναι το σωστο προφιλ χαχα

Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 - Νο 7 - Σελίδα 14 654316 Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 - Νο 7 - Σελίδα 14 654316 Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 - Νο 7 - Σελίδα 14 654316

Μπου

Μπου
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημερες κι απο μενα!!!! πωπω χθες τι παθαμε!!!!! ευτυχως βγηκε ο ηλιος σημερα!!! Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 - Νο 7 - Σελίδα 14 215994
καλο κουραγιο Ζωιτσα με το ΙΚΑ!!! υπομονη!!! Χρονια πολλα στις εορταζουσες!!! Ελενη μη σκεφτεσαι προωρα μωρακια!!!!! ετυχε!!! ευχομαι να ναι καλα κι η μανουλα και το νινι!!!!
Μαμαμελι τι γκυκουλα η κορακλα σου! την εκανα εικονα με τις γαλοτσες της!!! Παναγια μου!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Καλημερα Μαρακι,Ειρηνουλα κι οποια αλλη ξεχασα!!!!

markella_p

markella_p
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γεια σας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ολα καλα?

eirini2


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα κοριτσια.τι κανετε?χρονια πολλα στη σοφια που περιμενει να γεννησει σε λιγες μερες.και χρονια πολλα σε οσες εχουν σοφια πιστη και αγαπη.εμεις ολα καλα.αυριο περιμενω τα αποτελεσματα της καλλιεργειας ουρων και του κολπικου υγρου.

Μπου

Μπου
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
markella_p έγραψε:Γεια σας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ολα καλα?
Καλημερα εργαζομενο κοριτσι! εσυ πες μας ολα καλα;;; με τη δουλεια σου;;;

markella_p

markella_p
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αστα Αναστασια, μην τα ρωτας. Μαλλον θα χτυπησω αναρρωτικη γιατι δεν παει αλλο. Φοβαμαι οτι θα εχω προβλημα στο τελος.

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
hello Very Happy
εκλεισα το λαπιτοπ, και εκανα και καμια δουλεια.οταν ειναι αναμμενο,ολο βαριεμαι. πηγαμε και λαικη....
περιμενω να ερθει η ολυμπια να μου φτιαξει τα νυχακια στα ποδια, αχ τι ωραια οταν κανει μασαζ.....
ρε κοριτσια εσςεις ςχετε θεμα με τα νυχια σας? οι παρανυχιδες πανε και ερχονται, ασε που ειναι και σκληρα, και μπαινουν και στα δακτυλα μου...αχ τι τραβαμε οι δολιες....να φανταστειτε οτι σιδηρο και ασβεστιο παιρνω μερα παρα μερα.....
μολις εφαγα ενα ολοκληρο αγγουρι με ενα κομματακι μινλερ...τουμπες κανει ο μπεμπης....
μαμαμελι χαιδευε την κοιλια σου ψηλα και απο κατω προς τα πανω. εγω άνεβαζα' την ιωαννα ετσι,αυτος δεν παιρνει χαμπαρι....τον χαβα του! Very Happy

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
και εγω fb athanasia nalbadoudi....

Μπου

Μπου
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μαρκελλα μου εκμεταλευσου τα λιγα δικαιωματα που σου εμειναν και φυγε να ξεκουραστεις!!! το μωρακι σου ειναι πιο σημαντικο απ τον π@π@ρ@ το αφεντικο σου!!!(σορυ για τον χαρακτηρισμο) Mad Mad
Αθανασια μου καλημερα!!! ειρηνουλα καλημερααααα

markella_p

markella_p
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Το θεμα Αναστασια μου ειναι οτι πρωτον μου χρωσταει ηδη χρηματα που ειδικα αν λειψω δεν προκειται να μου τα δωσει και δευτερον, αν φυγω και εγω τοτε θα κλεισουμε μια ωρα αρχιτερα και δεν ξερω κατα ποσο με συμφερει. Ειναι μπερδεμα.

Αθανασια, μου αρεσει που ανοιξα ολοκληρο θεμα για να το δει περισσοτερος κοσμος και να εχω περισσοτερες ελπιδες καποια να γνωριζει κατι και να παρω μια ιδεα και τελικα παλι κοριτσακι απο την ομαδουλα μου απαντησε!!!

Μπου

Μπου
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ε ρε μπλεξιμοοοοοοοοο!!!! τι να σου πω ρε κοριτσακι μου υπομονη; τι αλλο μπορεις να κανεις;! πως μπορεις να διεκδικησεις αυτα τα λεφτα;; Shocked

eirini2


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
markella_p έγραψε:Το θεμα Αναστασια μου ειναι οτι πρωτον μου χρωσταει ηδη χρηματα που ειδικα αν λειψω δεν προκειται να μου τα δωσει και δευτερον, αν φυγω και εγω τοτε θα κλεισουμε μια ωρα αρχιτερα και δεν ξερω κατα ποσο με συμφερει. Ειναι μπερδεμα.

Αθανασια, μου αρεσει που ανοιξα ολοκληρο θεμα για να το δει περισσοτερος κοσμος και να εχω περισσοτερες ελπιδες καποια να γνωριζει κατι και να παρω μια ιδεα και τελικα παλι κοριτσακι απο την ομαδουλα μου απαντησε!!!
μακαρι να πανε ολα καλα μαρκελλα και να τα παρεις τα χρωστουμενα.

markella_p

markella_p
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευχαριστω ρε κοριτσια. Δεν ξερω τι μπορω να κανω. Ακομα και ενας φιλος μου λογιστης που μιλουσα τωρα, δεν ειναι σε θεση να με συμβουλευσει. Δεν του εχει ξανατυχει τετοια περιπτωση τοσα χρονια λογιστης ο ανθρωπος. Θα δω ρε παιδια τι θα κανω. Δεν ξερω.

Μπου

Μπου
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
παντως σου ευχομαι μεσα απ την καρδια μου να λυθει το προβλημα σου!!!!
ρε κοριτσια που ειναι η συμπεθερα μου;;; μου λετε;;;

markella_p

markella_p
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μπου έγραψε:παντως σου ευχομαι μεσα απ την καρδια μου να λυθει το προβλημα σου!!!!
ρε κοριτσια που ειναι η συμπεθερα μου;;; μου λετε;;;

Ευχαριστω πατριωτακι μου. Οι γονεις μου ειναι ακομα στο χωριο και ζηλευωωωωωωωω

Μπου

Μπου
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
δεν τα παρατατε ολα να ρθειτε κατα δω πανω;;; μπορει να μην εχει σπουδαιες δουλειες αλλα εχει ποιοτητα ζωης και πολλη οικονομιααααααααααα Very Happy Very Happy

markella_p

markella_p
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μπου έγραψε:δεν τα παρατατε ολα να ρθειτε κατα δω πανω;;; μπορει να μην εχει σπουδαιες δουλειες αλλα εχει ποιοτητα ζωης και πολλη οικονομιααααααααααα Very Happy Very Happy

Ειναι ενα πολυ μεγαλο βημα αυτο. Αλλα ποτε δεν ξερεις. Ρε συ, θυμαμαι καλα, μου ειχες πει οτι εχεις συγγενεις στο χωριο μου? Η μαμα σου η κατι τετοιο?

markella_p

markella_p
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ξεχασα επισης να σου πω Αναστασια μου οτι διαβασα τα νεα σου και χαρηκα πολυ που πανε ολα καλυτερα. Ολα τελεια απο δω και μπρος, ναι?

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 14 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 27 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις