Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
417 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 417 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 29 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 18 από 41]

zooula1985

zooula1985
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
crazymommy έγραψε:
zooula1985 έγραψε:
crazymommy έγραψε:Καλημέρα στις όμορφες κοιλίτσες!!!

Αθανασία περιμένουμε νέα!!! Όσες έχετε την καμπύλη να μην ανησυχείτε (ακόμα και αν κάνετε ζάχαρο αυτό ρυθμίζεται και σπάνια να μείνει μετά την εγκυμοσύνη) και να τρώτε καλά τις προηγούμενες μέρες (όχι δίαιτες κλπ) για να δείξει πιο σωστά η καμπύλη.

Καλά, κι εγώ που είμαι στον 8ο πλέον δεν έχω αγοράσει τίποτα απολύτως για το μωρό. Τι να λέμε, εδώ δεν είχα αγοράσει ούτε στη "μεγάλη", τα πήρα όλα όταν ήμουν στο μήνα μου και βασικά ρουχαλάκια ελάχιστα (μου φέρανε κιόλας). Οπότε, έεεεεεχουμε καιρό! Razz

αυτο ακριβως λεω και εγω εχουμεεεεε καιροοοοοοο Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 - Νο 7 - Σελίδα 18 328109 Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 - Νο 7 - Σελίδα 18 328109 Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 - Νο 7 - Σελίδα 18 328109 Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 - Νο 7 - Σελίδα 18 328109

Χεχεχε! Όχι άγχος και γι αυτό!!!!!

Παρεπιπτόντως Ζωούλα φτου σου ωραία κοιλίτσα!!! Very Happy


εννοειται οχι αγχος μακρια ξου ξου....ΕΥΧΑΡΙΣΤΩΩΩΩΩΩΩ η κορη μου φροντιζει να ειναι ωραια η μαμα τις χαχαχαχα !!!!! Smile Smile Smile Smile

crazymommy

crazymommy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Βέβαια, να την πω την αλήθεια, εμείς κοιτάμε για κρεβάτι για τη μεγάλη. Γιατί πρέπει να τη βγάλουμε νωρίς από την κούνια, ώστε να μη νιώσει ότι της κλέβει το κρεβάτι το μωρό! Πιο πολύ αγωνία έχω γι' αυτό εγώ! Laughing

Elenisig

Elenisig
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα κ από μένα!!!!!!

Τι μου κάνετε? Από σήμερα ξεκίνησε η άδεια μου!!!!! Γιούπι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Δημητρούλα μου, μην στεναχωριέσαι, όλα καλά θα πάνε.
Εύη, καλή υπομονή!!! Το καλό είναι οτι ο άντρας σου είναι με το μέρος σου κ οχι με της μάνας του. Εκεί θα υπήρχε πρόβλημα. Τώρα απλά προσπάθησε να την αγνοείς. Το δωμάτιο θα το ξαναβάψετε ή θα το αφήσετε έτσι?

Αναστασία, αν φοβάσαι οτι δεν θα προλάβεις να κάνεις τα χαρτιά σου, πες στο γιατρό σου να σου γράψει οτι έχεις ΠΗΤ 1-2 μέρες πιο μετά. Δεν νομίζω να μην μπορεί να το κάνει αυτό.

Εγώ πήγα χθες στο Ικα αλλά μάλλον είναι διαφορετικές οι διαδικασίες γιατί είναι πρωην ΤΑΞΥ, νυν Ικα. Πήγα με το χαρτί του γιατρού που γράφει την ΠΗΤ, κ από κει μου έδωσαν τα ένσημα μου των 2 τελευταίων ετών, τα οποία πρέπει να είναι 200, τα πήγα στο λογιστήριο του ξενοδοχείου κ θα τα πάρω πίσω συμπληρωμένα μετα τις 30/09 που λήγει η εποχιακή σύμβαση μου.
Μετά τον τοκετό θα τα πάω συμπληρωμένα στο ΤΑΞΥ-ΙΚΑ μαζί με κάτι άλλα χαρτιά που θα πάρω από την κλινική, κ τότε θα μου πουν πότε θα πάρω το επίδομα τοκετού 900Ε συν την άδεια (56+63) κ πόση θα είναι( εξαρτάται από τον μισθό που παίρνει ο καθένας).

Αυτάαααα τα ολίγα!!!

crazymommy

crazymommy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
zooula1985 έγραψε:
crazymommy έγραψε:
zooula1985 έγραψε:
crazymommy έγραψε:Καλημέρα στις όμορφες κοιλίτσες!!!

Αθανασία περιμένουμε νέα!!! Όσες έχετε την καμπύλη να μην ανησυχείτε (ακόμα και αν κάνετε ζάχαρο αυτό ρυθμίζεται και σπάνια να μείνει μετά την εγκυμοσύνη) και να τρώτε καλά τις προηγούμενες μέρες (όχι δίαιτες κλπ) για να δείξει πιο σωστά η καμπύλη.

Καλά, κι εγώ που είμαι στον 8ο πλέον δεν έχω αγοράσει τίποτα απολύτως για το μωρό. Τι να λέμε, εδώ δεν είχα αγοράσει ούτε στη "μεγάλη", τα πήρα όλα όταν ήμουν στο μήνα μου και βασικά ρουχαλάκια ελάχιστα (μου φέρανε κιόλας). Οπότε, έεεεεεχουμε καιρό! Razz

αυτο ακριβως λεω και εγω εχουμεεεεε καιροοοοοοο Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 - Νο 7 - Σελίδα 18 328109 Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 - Νο 7 - Σελίδα 18 328109 Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 - Νο 7 - Σελίδα 18 328109 Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 - Νο 7 - Σελίδα 18 328109

Χεχεχε! Όχι άγχος και γι αυτό!!!!!

Παρεπιπτόντως Ζωούλα φτου σου ωραία κοιλίτσα!!! Very Happy


εννοειται οχι αγχος μακρια ξου ξου....ΕΥΧΑΡΙΣΤΩΩΩΩΩΩΩ η κορη μου φροντιζει να ειναι ωραια η μαμα τις χαχαχαχα !!!!! Smile Smile Smile Smile

Very Happy Very Happy Very Happy
Θα αλληλοφροντίζεστε τότε!!!!!!!!! Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 - Νο 7 - Σελίδα 18 215994

crazymommy

crazymommy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Elenisig έγραψε:Καλημέρα κ από μένα!!!!!!

Τι μου κάνετε? Από σήμερα ξεκίνησε η άδεια μου!!!!! Γιούπι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Δημητρούλα μου, μην στεναχωριέσαι, όλα καλά θα πάνε.
Εύη, καλή υπομονή!!! Το καλό είναι οτι ο άντρας σου είναι με το μέρος σου κ οχι με της μάνας του. Εκεί θα υπήρχε πρόβλημα. Τώρα απλά προσπάθησε να την αγνοείς. Το δωμάτιο θα το ξαναβάψετε ή θα το αφήσετε έτσι?

Αναστασία, αν φοβάσαι οτι δεν θα προλάβεις να κάνεις τα χαρτιά σου, πες στο γιατρό σου να σου γράψει οτι έχεις ΠΗΤ 1-2 μέρες πιο μετά. Δεν νομίζω να μην μπορεί να το κάνει αυτό.

Εγώ πήγα χθες στο Ικα αλλά μάλλον είναι διαφορετικές οι διαδικασίες γιατί είναι πρωην ΤΑΞΥ, νυν Ικα. Πήγα με το χαρτί του γιατρού που γράφει την ΠΗΤ, κ από κει μου έδωσαν τα ένσημα μου των 2 τελευταίων ετών, τα οποία πρέπει να είναι 200, τα πήγα στο λογιστήριο του ξενοδοχείου κ θα τα πάρω πίσω συμπληρωμένα μετα τις 30/09 που λήγει η εποχιακή σύμβαση μου.
Μετά τον τοκετό θα τα πάω συμπληρωμένα στο ΤΑΞΥ-ΙΚΑ μαζί με κάτι άλλα χαρτιά που θα πάρω από την κλινική, κ τότε θα μου πουν πότε θα πάρω το επίδομα τοκετού 900Ε συν την άδεια (56+63) κ πόση θα είναι( εξαρτάται από τον μισθό που παίρνει ο καθένας).

Αυτάαααα τα ολίγα!!!

Καλή αρχή λοιπόν!!!!! Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 - Νο 7 - Σελίδα 18 328109
Κι εγώ ξεκίνησα την άδειά μου! Βασικά επισήμως ξεκινάει από το σ/κ, αλλά είχα και 4 μέρες κανονικής ετήσιας άδειας που από το νόμο έπρεπε να πάρω πριν σταματήσω, οπότε ξεκίνησα από χτες!!!

Αυτή η χαρτούρα με το ΙΚΑ πια!!! Το χαρτί πρέπει να το πας στο γιατρό πριν σταματήσεις υποθέτω και μετά το πας στον εργοδότη να στο συμπληρώσει. Τέλος, και αφού έχει ξεκινήσει η άδεια εγκυμοσύνης το πας μαζί με όλα τ' άλλα στο ΙΚΑ της περιοχής σου για να τα καταθέσεις... 2 χρόνια πριν πληρωνόμασταν επιτόπου θυμάμαι, τώρα περιμένεις... και περιμένεις... και αν τα πάρεις ποτέ θα μπούνε στο λογαριασμό σου!

zooula1985

zooula1985
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
crazymommy έγραψε:
zooula1985 έγραψε:
crazymommy έγραψε:
zooula1985 έγραψε:
crazymommy έγραψε:Καλημέρα στις όμορφες κοιλίτσες!!!

Αθανασία περιμένουμε νέα!!! Όσες έχετε την καμπύλη να μην ανησυχείτε (ακόμα και αν κάνετε ζάχαρο αυτό ρυθμίζεται και σπάνια να μείνει μετά την εγκυμοσύνη) και να τρώτε καλά τις προηγούμενες μέρες (όχι δίαιτες κλπ) για να δείξει πιο σωστά η καμπύλη.

Καλά, κι εγώ που είμαι στον 8ο πλέον δεν έχω αγοράσει τίποτα απολύτως για το μωρό. Τι να λέμε, εδώ δεν είχα αγοράσει ούτε στη "μεγάλη", τα πήρα όλα όταν ήμουν στο μήνα μου και βασικά ρουχαλάκια ελάχιστα (μου φέρανε κιόλας). Οπότε, έεεεεεχουμε καιρό! Razz

αυτο ακριβως λεω και εγω εχουμεεεεε καιροοοοοοο Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 - Νο 7 - Σελίδα 18 328109 Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 - Νο 7 - Σελίδα 18 328109 Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 - Νο 7 - Σελίδα 18 328109 Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 - Νο 7 - Σελίδα 18 328109

Χεχεχε! Όχι άγχος και γι αυτό!!!!!

Παρεπιπτόντως Ζωούλα φτου σου ωραία κοιλίτσα!!! Very Happy


εννοειται οχι αγχος μακρια ξου ξου....ΕΥΧΑΡΙΣΤΩΩΩΩΩΩΩ η κορη μου φροντιζει να ειναι ωραια η μαμα τις χαχαχαχα !!!!! Smile Smile Smile Smile

Very Happy Very Happy Very Happy
Θα αλληλοφροντίζεστε τότε!!!!!!!!! Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 - Νο 7 - Σελίδα 18 215994


ναιιιιιιιιιιιιιιιιιιι ..για τον μηνα μου ευτυχως ειναι καλα ..ελπιζω να μην κανω αποτομα μετα χαχαχαχα ειμαστε στην 28η εβδομαδα.....δοξα το θεο ολα καλα!!! Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 - Νο 7 - Σελίδα 18 654316 Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 - Νο 7 - Σελίδα 18 654316 Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 - Νο 7 - Σελίδα 18 654316 Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 - Νο 7 - Σελίδα 18 654316 Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 - Νο 7 - Σελίδα 18 654316

zooula1985

zooula1985
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
crazymommy έγραψε:
Elenisig έγραψε:Καλημέρα κ από μένα!!!!!!

Τι μου κάνετε? Από σήμερα ξεκίνησε η άδεια μου!!!!! Γιούπι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Δημητρούλα μου, μην στεναχωριέσαι, όλα καλά θα πάνε.
Εύη, καλή υπομονή!!! Το καλό είναι οτι ο άντρας σου είναι με το μέρος σου κ οχι με της μάνας του. Εκεί θα υπήρχε πρόβλημα. Τώρα απλά προσπάθησε να την αγνοείς. Το δωμάτιο θα το ξαναβάψετε ή θα το αφήσετε έτσι?

Αναστασία, αν φοβάσαι οτι δεν θα προλάβεις να κάνεις τα χαρτιά σου, πες στο γιατρό σου να σου γράψει οτι έχεις ΠΗΤ 1-2 μέρες πιο μετά. Δεν νομίζω να μην μπορεί να το κάνει αυτό.

Εγώ πήγα χθες στο Ικα αλλά μάλλον είναι διαφορετικές οι διαδικασίες γιατί είναι πρωην ΤΑΞΥ, νυν Ικα. Πήγα με το χαρτί του γιατρού που γράφει την ΠΗΤ, κ από κει μου έδωσαν τα ένσημα μου των 2 τελευταίων ετών, τα οποία πρέπει να είναι 200, τα πήγα στο λογιστήριο του ξενοδοχείου κ θα τα πάρω πίσω συμπληρωμένα μετα τις 30/09 που λήγει η εποχιακή σύμβαση μου.
Μετά τον τοκετό θα τα πάω συμπληρωμένα στο ΤΑΞΥ-ΙΚΑ μαζί με κάτι άλλα χαρτιά που θα πάρω από την κλινική, κ τότε θα μου πουν πότε θα πάρω το επίδομα τοκετού 900Ε συν την άδεια (56+63) κ πόση θα είναι( εξαρτάται από τον μισθό που παίρνει ο καθένας).

Αυτάαααα τα ολίγα!!!

Καλή αρχή λοιπόν!!!!! Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 - Νο 7 - Σελίδα 18 328109
Κι εγώ ξεκίνησα την άδειά μου! Βασικά επισήμως ξεκινάει από το σ/κ, αλλά είχα και 4 μέρες κανονικής ετήσιας άδειας που από το νόμο έπρεπε να πάρω πριν σταματήσω, οπότε ξεκίνησα από χτες!!!

Αυτή η χαρτούρα με το ΙΚΑ πια!!! Το χαρτί πρέπει να το πας στο γιατρό πριν σταματήσεις υποθέτω και μετά το πας στον εργοδότη να στο συμπληρώσει. Τέλος, και αφού έχει ξεκινήσει η άδεια εγκυμοσύνης το πας μαζί με όλα τ' άλλα στο ΙΚΑ της περιοχής σου για να τα καταθέσεις... 2 χρόνια πριν πληρωνόμασταν επιτόπου θυμάμαι, τώρα περιμένεις... και περιμένεις... και αν τα πάρεις ποτέ θα μπούνε στο λογαριασμό σου!



ΚΑΛΗ ΑΡΧΗ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΑΔΕΙΟΥΛΑ ΣΑΣ ΚΑΛΗ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ

Elenisig

Elenisig
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ευχαριστώ Αλίκη-Ζωούλα!!!!! Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 - Νο 7 - Σελίδα 18 328109

Εν τω μεταξύ έιχε πολύ πλάκα οταν μου είπε η κατ'τα άλλα ευγενέστατη κυρία του ΤΑΞΥ, οτι δεν χρειάζεται να βιαστώ να τους πάω τα χαρτιά αφού γεννήσω, γιατί έχω 6 μήνες περιθώριο.
Λες κ μας περισσεύουν τα λεφτά κ θα αργήσουμε να πάμε!!!!!!!!

crazymommy

crazymommy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ζωούλα μου σ' ευχαριστούμε!!! Καλό κουράγιο και σε σένα και θα δεις... όλα καλά θα πάνε!!!!!
Τώρα μου θύμισες ότι πρέπει να έχουν βγει και τα αποτελέσματα των αιματολογικών μας, πρέπει να περάσω να τα πάρω και αυτά κάποια στιγμή!!! Rolling Eyes Είμαι περίεργη τι θα δείξει από ζάχαρο, τον τελευταίο καιρό φάγαμε πολλά γλυκάκια, χιχιχι!

crazymommy

crazymommy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Elenisig έγραψε:Ευχαριστώ Αλίκη-Ζωούλα!!!!! Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 - Νο 7 - Σελίδα 18 328109

Εν τω μεταξύ έιχε πολύ πλάκα οταν μου είπε η κατ'τα άλλα ευγενέστατη κυρία του ΤΑΞΥ, οτι δεν χρειάζεται να βιαστώ να τους πάω τα χαρτιά αφού γεννήσω, γιατί έχω 6 μήνες περιθώριο.
Λες κ μας περισσεύουν τα λεφτά κ θα αργήσουμε να πάμε!!!!!!!!

Χαχαχα! Θέλω να πιστεύω ότι στο είπε απλώς για να μην αγχωθείς!!! Πάντως τα λεφτά από τη στιγμή που θα τα καταθέσεις, υπολόγιζε στάνταρ κάποιους μήνες μετά για να τα πάρεις!!! Αν δεν έχει καταρρεύσει το ταμείο μέχρι τότε... Mad

zooula1985

zooula1985
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
crazymommy έγραψε:Ζωούλα μου σ' ευχαριστούμε!!! Καλό κουράγιο και σε σένα και θα δεις... όλα καλά θα πάνε!!!!!
Τώρα μου θύμισες ότι πρέπει να έχουν βγει και τα αποτελέσματα των αιματολογικών μας, πρέπει να περάσω να τα πάρω και αυτά κάποια στιγμή!!! Rolling Eyes Είμαι περίεργη τι θα δείξει από ζάχαρο, τον τελευταίο καιρό φάγαμε πολλά γλυκάκια, χιχιχι!

ευχαριστωωωωωωωωω αγαπη μου να εισαι καλα....κ εγω ανυπομωνο να παρω τις εξετασεις αυριο θα δω τι γινεται!!!! Very Happy Very Happy

crazymommy

crazymommy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
zooula1985 έγραψε:
crazymommy έγραψε:Ζωούλα μου σ' ευχαριστούμε!!! Καλό κουράγιο και σε σένα και θα δεις... όλα καλά θα πάνε!!!!!
Τώρα μου θύμισες ότι πρέπει να έχουν βγει και τα αποτελέσματα των αιματολογικών μας, πρέπει να περάσω να τα πάρω και αυτά κάποια στιγμή!!! Rolling Eyes Είμαι περίεργη τι θα δείξει από ζάχαρο, τον τελευταίο καιρό φάγαμε πολλά γλυκάκια, χιχιχι!

ευχαριστωωωωωωωωω αγαπη μου να εισαι καλα....κ εγω ανυπομωνο να παρω τις εξετασεις αυριο θα δω τι γινεται!!!! Very Happy Very Happy

Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 - Νο 7 - Σελίδα 18 417472 Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 - Νο 7 - Σελίδα 18 417472 Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 - Νο 7 - Σελίδα 18 417472

Εγώ πάλι δεν ανυπομονώ για τις δικές μου, χαχαχα! Laughing

REINE

REINE
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημέρα κοιλίτσες όμορφες!!
τι μου κάνετε?

demmy29

demmy29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα κοριτσάκια! Εγώ τι να πω; Ανυπομονώ για το ντόπλερ σε 3 εβδομάδες... Ζωούλα ωραία η κοιλίτσα! Φτου φτου! Εμείς μπορεί και να βρεθούμε κάποτε... Πάτρα Πύργος είναι δίπλα!

demmy29

demmy29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
REINE έγραψε:καλημέρα κοιλίτσες όμορφες!!
τι μου κάνετε?
Γειά σου Ειρηνάκι! Εδώ, ξάπλααααααααα!

Μπου

Μπου
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερες κι απο μενα!!! τι κανετε;;; καλη αρχη στις αδειουχες και καλη ξεκουραση!!!! καθε μεσημερι εχω 1,5 ωρα μαθημα κι εχω λιγη δουλιτσα νωριτερα γιαυτο χανομαι!!!!! η μπεμπα μου ολο στριφογυρναει!!! ρε κοριτσακια επισημως +8 κιλαααααααααααα Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 - Νο 7 - Σελίδα 18 534787 Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 - Νο 7 - Σελίδα 18 534787 Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 - Νο 7 - Σελίδα 18 534787 Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 - Νο 7 - Σελίδα 18 534787 Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 - Νο 7 - Σελίδα 18 534787 Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 - Νο 7 - Σελίδα 18 534787 Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 - Νο 7 - Σελίδα 18 534787 ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΟΥ!!!!!!!!!!!! και μολις μπηκα 7ο!!!

crazymommy

crazymommy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα (ή μάλλον καλησπέρα πλέον!) και σ' εσάς κουκλίτσες!!!
Λοιπόν, Αναστασία μου κι εγώ κάπου εκεί ήμουν στις εβδομάδες σου, τώρα είμαι στο +10, αλλά δεν έχω ζυγιστεί μετά τη χτεσινοβραδυνή σοκολατόπιτα! Razz Γενικά προσπαθώ να κρατιέμαι τελευταία, αλλά πέσαν πολλές γιορτές, του σταυρού (ο αντρούλης μου), της Σοφίας (αδερφή μου) και της Αριάδνης (ανιψιά), οπότε καταλαβαίνετε!!!!

Όσο για το μπεμπίνι, οργιάζει λέμε!!! Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 - Νο 7 - Σελίδα 18 215994

Μπου

Μπου
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αααααααααααααααααχ μη λες για σοκολατοπιτες!!! λιποθυμωωωωωωω!!!!!χαχαχαχαα
ολη μερα το μυαλο μου ειναι στο φαγητο!!!! καθε λεπτο σκεφτομαι τι θα φαω μετα!!!! αν τα ετρωγα και ολα οσα σκεφτομουν ποιος ξερει ποσα θα ημουν τωρα!!!! Twisted Evil Rolling Eyes Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 - Νο 7 - Σελίδα 18 534787

demmy29

demmy29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ρε κορίτσια μην αγχώνεστε για τα κιλά! Αυτό είναι το τελευταίο... Σιγά! Θα χαθούν χωρίς να το καταλάβετε! Κι εμένα χορεύει η μπέμπα δύο μέρες συνέχεια!!! Λέτε να κάνει πολύ γυμναστική και γι' αυτό να παίρνει λίγο βάρος; Χα Χα!

Μπου

Μπου
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
θα χαθουν μωρε μετα η θα φαινομαι ακομη εγκυος;;;;;;;;;;;;;
Δημητρουλα μου λες να γυμναζεται γιαυτο;;;;;; μπορει!!!!!!!!!!!! Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 - Νο 7 - Σελίδα 18 536304 Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 - Νο 7 - Σελίδα 18 536304

demmy29

demmy29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κι εγώ χθες καφρίλιασα με κέικ σοκολάτας... Άντε...σε περιμένω τσατ...

REINE

REINE
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
διάβασα όλα τα νέα σας!!
πραγματικά θέματα με πεθερές, απλά κανένα σχόλιο!! έχω μείνει άφωνη για το πώς έχουν τόσο θράσσος!!
εύη να σε ρωτήσω κα΄τι χωρίς παρεξήγηση, το σπίτι που μένετε είναι των πεθερικών σου?? από εκεί αντλούν το δικαίωμα να κάνουν ότι γουστάρουν να ξέρεις!! το γνωστό ελληνικό σάπιο σύστημα!! σου δίνουν ένα σπίτι τζάμπα και μαζί με τον άντρα παντρεύεσαι και τα πεθερικά!!
εγώ είμαι της άποψης ότι κάνεις να το δημιουργείς μόνος σου για να μη χρωστάς τίποτα και σε κανέναν!!

REINE

REINE
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Μπου έγραψε:καλημερες κι απο μενα!!! τι κανετε;;; καλη αρχη στις αδειουχες και καλη ξεκουραση!!!! καθε μεσημερι εχω 1,5 ωρα μαθημα κι εχω λιγη δουλιτσα νωριτερα γιαυτο χανομαι!!!!! η μπεμπα μου ολο στριφογυρναει!!! ρε κοριτσακια επισημως +8 κιλαααααααααααα [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΟΥ!!!!!!!!!!!! και μολις μπηκα 7ο!!!
άσε κι εγώ στα +7,5 είμαι!! μην αγχώνεσαι, κρατάμε ακόμη..

eirini2


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
crazymommy έγραψε:Βέβαια, να την πω την αλήθεια, εμείς κοιτάμε για κρεβάτι για τη μεγάλη. Γιατί πρέπει να τη βγάλουμε νωρίς από την κούνια, ώστε να μη νιώσει ότι της κλέβει το κρεβάτι το μωρό! Πιο πολύ αγωνία έχω γι' αυτό εγώ! Laughing
κι εμεις ψαχνουμε για κρεβατι για τον μεγαλο.εχεις υποψη σου καποιο μαγαζι?

Maryanastasia

Maryanastasia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μπήκα απλά και μόνο να πω καλησπέρα και πως εύχομαι να είστε όλες καλά!
Εχω να δω τον άνδρα μου 3 μέρες καθώς δουλεύουμε 12 ώρες την ημέρα!!!!!!!!!!!!!

ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 18 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 29 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις