Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
263 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 263 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 26 από 41]

Maryanastasia

Maryanastasia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μαρκέλλα μου χαίρομαι που ξεκουράζεσαι εγώ πραγματικά δεν ξέρω αν θα αντέξω αλλά δεν εχω επιλογή.
Μάλλον θα ζητήσω από την μαμά μου να έρχεται 2 φορές την εβδομάδα από τώρα να με βοηθάει 13 ώρες δουλειά και σπίτι μαζί δεν την παλεύω...
Εν τω μεταξύ πονάει η πλάτη μου ψηλά πολύ ρε κορίτσια!!!!!!

Την Δευτέρα ε΄χω την καμπύλη και βαριέμαι ακόμα και που το σκέφτομαι!!

Αναστασία μου πόσο χαίρομαι που πας και βολτούλες πια!!!!

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tsa τι μου κανετε κοριτσακια μου?
μαρκελα καλη ξεκουραση. ναι ειναι θεμα να δουλευει μια μαμα..εκμεταλευσου τωρα που μπορεις την ξεκουραση.-εννοω απο την δουλεια-

πηγα βολτα με την ιωαννιτσα σημερα στο κεντρο. πηγαμε με την ευκαιρια στην ψαραγορα και πηραμε ψαρακια. Very Happy
εγω παλι κοριτσια ειχα παρει μια φορα το πλανετ μπειμπι. θεικο.ανευ μαλακτικου εννοειται. ειναι απαγορευτικο στα πολυ μικρα, εκτος αν τα ξεβγαζετε μετα-δωρον αδωρον- .τωρα θα δω ποσο εχει και αν εχει διαφορα με το αρκαδι, θα προτιμησω αρκαδι. κριση Twisted Evil Twisted Evil

Fotini77


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Tι κάνουν οι κοιλίτσες?ελπίζω να περάσατε καλά σήμερα,ή εστω με λίγη κούραση και ανώδυνα.Εγώ ξεπατώθηκα στην βόλτα σήμερα το απόγευμα,στο κέντρο,΄γινόταν ένας χαμός και τώρα είμαι ψόφιααααα Very Happy Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 - Νο 7 - Σελίδα 26 850933
Μαλλον για οριζοντίωση το βλέπω..την καληνύχτα μου σε όλες Laughing

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα σας κοριτσαρες μου! Very Happy
τον πιο χαλια υπνο των τελευταιων μηνων εκανα Mad
ηρθε η ιωαννα στο κρεβατι μας-δεν την πηγε πισω ο μπαμπας της- .... απο την μια ειχα την ιωαννα να κλωτσαει να βαζω μαξιλαρια αναμεσα μας μην με χτυπησει στην κοιλια, και απο την αλλη ειχα τον μπεμπη μετον αβολευτο του.το κερασακι στην τουρτα ο μπαμπας ροχαλιζε σαν χαλασμενο τρακτερ-τον ακουγα απο το διπλανο δωματιο-
αρχισαν οι περιεργειες μου και τα νευρα μου........

demmy29

demmy29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μπήκα κι εγώ να πω την καλημέρα μου! Αθανασία μου κι εγώ δεν κοιμήθηκα καλά. Η μικρή μου, το νυχτοπούλι μου δε βολευόταν πουθενά! Γύριζα δεξιά, ερχόταν κάτω από τα πλευράκια μου και με κλωτσούσε δυνατά. Γύριζα αριστερά, τα ίδια. Από τις 3 μέχρι τις 5 αυτή η δουλειά... Εγώ όμως δεν κάνει ούτε ανάσκελα, ούτε μπρούμητα... Ο καημένος ο αντρούλης μου πήγε στον καναπέ και κοιμήθηκε! Του έσπασα τα νεύρα! Από μέσα μου όμως κάπου χαίρομαι γιατί μου αρέσει που με κλωτσάει... Μαζόχα!
Μαρκέλλα... καλή ξεκούραση παιδάκι μου! Ακόμα και να κάνεις άλλες δουλειές καλύτερα είναι από την εργασία που δεν αμοίβεται κιόλας! Φιλάκια συνκοιλίτσες!

eirini2


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα κοριτσια.τι κανετε?εμεις μια χαρα.οσον αφορα τα απορρυπαντικα εγω ξεκινησα με προδερμ και σε καποια φαση πηρα και το planet baby.και τα 2 μια χαρα ειναι.εγω αυτο που θελω να ρωτησω αυτες που εχουν μεγαλυτερα παιδια ποτε σταματησαν να τα πλενουν με παιδικο απορρυπαντικο τα ρουχα των παιδιων.

Μπου

Μπου
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημερα εγκυουλες!!! Τι κανετε;;;; Πω πω αθανασια μου ευχομαι να μη σου ξανατυχει τετοιο βραδυ αν κ δν ειναι γλυκα που κοιμηθηκε η ιωαννα μαζι σας;;;;ανυπομονω για κατι τετοια!!!βεβαια θα μου πεις εισαι κ στον 7ο μηνα ποσα να αντεξεις η δολια εγκυος!!!χαχαχαχα!!!!δημητρουλα κ εμενα αν κ με ποναει πολυ γουσταρω που με κλωτσαει!!! Ειρηνουλα αυτη την απορια την εχω κ εγω!!!καλημερα κ στις υπολοιπες!!!!φιλακια!!!!

evi86

evi86
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημερα κοριτσακια.Τι κανετε;Σημερα ειναι μια μερα ξεκουρασεις για μενα.Ηρθε η ωρα θα διαβασω καποια πραγματα που εχω χασει απ'την ομαδα μας.

Fotini77


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Kαλημέρα συν-εγκυούλες Smile Διαβάζω για ανήσυχους ύπνους κ απορρυπαντικά κτλ Smile Στον 7ο ειναι η κορυφή της ανησυχίας του ύπνου,μια κ είναι η πιο δραστήρια φάση των μωρών λόγω μεγέθους Smile
Όσο και να γκρινιάζουμε,μας αρέσουν και οι κλωτσοές και οι ανησυχίες των μπεμπέ μας Smile Εγώ πάλι κοιμήθηκα καλά,ίσως επειδή μετά από τόσο περπάτημα τέντωσα Laughing Θα ρωτήσω Αναστασία μου τις φίλες με μεγαλύτερα παιδιά και θα μάθω ως πότε χρειάζεται μωρουδοαπορρυπαντικά. Μια που είχα δει πριν κανα 2 βδομάδες νομίζω μ είχε πει ως τα 2 έβαζε τέτοιο απορρυπαντικό,αλλά δεν είμαι σίγουρη Wink

zoekopa

zoekopa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
eirini2 έγραψε:καλημερα κοριτσια.τι κανετε?εμεις μια χαρα.οσον αφορα τα απορρυπαντικα εγω ξεκινησα με προδερμ και σε καποια φαση πηρα και το planet baby.και τα 2 μια χαρα ειναι.εγω αυτο που θελω να ρωτησω αυτες που εχουν μεγαλυτερα παιδια ποτε σταματησαν να τα πλενουν με παιδικο απορρυπαντικο τα ρουχα των παιδιων.
εγω αρχισα να πλενω τα ρουχα του θανουλη με το δικο μας απορρυπαντικο μετα τον χρονο, γυρω στον 1¨΄4-15 μηνα αν δε κανω λαθος, αλλα το εκανα σταδιακα για να δω αν του προκαλει αλλεργία.
Το αρκαδι το βρίσκεις σε όλα τα σουπερ μαρκετ και λεει οτι μπαινει στο πλυντηριο κατευθειαν στο καδο, εγω ομως το λιωνω πρωτα γιατι δε πλενω σε μεγαλη θερμοκρασια τα ρουχα.

marilou27

marilou27
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημερα κοριτσια μου!εμενα με πιανουν και κραμπες σχεδον καθε βραδυ και ολη μερα σερνομαι.ξαπλα και σημερα οπως καθε μερα.σημερα εχει πολυ ωραια μερα οσες μπορειτε εκμεταλευτειτε το Very Happy

Fotini77


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Kαλημέρα Μαριλου Smile Μακάρι να μπορούσες κ εσύ να χαρείς την μέρα Rolling Eyes Έστω,προσπάθησε να χαρείς το νινι σου και να σκεφτείς πως μετά την εγκυμοσύνη,λίγο ή πολύ,όλες μας ξαχνάμε την ξάπλα και την ξεκούραση! Cool

REINE

REINE
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημέρα και από μένα!!
εμένα δε με κλωτσάει πολύ αυτό το μωρό, μάλλον ήρεμο πολύ είναι θα έλεγα...
όσο για τον ύπνο ένα δράμα!!
χθες για πρώτη φορά είχα δύσπνοια και δε μπορούσα να είμαι ξαπλωμένη, ένιωθα ότι θα σκάσω...αφού μου ερχόταν να σηκωθώ και να κοιμηθώ καθιστή!!
δεν την παλεύω....

marilou27

marilou27
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ναι φωτεινη μου δε πειραζει υπομονη μεχρι να μπω στον μηνα μου μετα μου ειπε ο γιατρος περπατημα Very Happy σημερα την νιωθω χαμηλα να με χτυπαει Wink

Fotini77


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
REINE έγραψε:καλημέρα και από μένα!!
εμένα δε με κλωτσάει πολύ αυτό το μωρό, μάλλον ήρεμο πολύ είναι θα έλεγα...
όσο για τον ύπνο ένα δράμα!!
χθες για πρώτη φορά είχα δύσπνοια και δε μπορούσα να είμαι ξαπλωμένη, ένιωθα ότι θα σκάσω...αφού μου ερχόταν να σηκωθώ και να κοιμηθώ καθιστή!!
δεν την παλεύω....

Καλημέρα συντοπίτισσα Smile Μάλλον το μωράκι σου είχε ανέβει λίγο πιο ψηλά ή είχε τεντωθεί προς τα πλευρά σου και σε ζόριζε..συχνά πυκνά και η δικιά μου το έκανε κ το κάνει καμια φορά.. Smile Όπως θέλουν κάθονται ή γυρνάνε,δεν μας ρωτάνε Wink νιώθεος σαν να σου κόβεται η αναπνοή ή να έχεις βάρος πάνω στο στήθος..είναι κ αυτά μέσα στο πρόγραμμα..κ όσο μεγαλώνει το νινί στην κοιλιά,ίσως και να πιέζεσαι παραπάνω.. Smile Εγώ κάνω υπομονή κ χαμογελώ όταν ζορίζομαι βλέποντας την φωτογραφία της μπέμπας μου απο τον μεγάλο υπέρηχο (3σδιάστατη και φαίνετα,αν κ μικρούλα,λίγο η φατσούλα της Very Happy )

REINE

REINE
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
δίκιο έχεις!!
απλά αυτό το παθαίνω και πιο πολύ όταν τρώω το βράδυ!!
τρώω, το ευχαριστιέμαι και μετά υποφέρω!!
άσε....

Fotini77


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
REINE έγραψε:δίκιο έχεις!!
απλά αυτό το παθαίνω και πιο πολύ όταν τρώω το βράδυ!!
τρώω, το ευχαριστιέμαι και μετά υποφέρω!!
άσε....
Eγώ πάλι επείδή είμαι κ νερόφιδο,βίδρα μ' λέει η μάνα μου,κοινώς πίνω πολύ νερό και υγρά γενικά,το βράδυ εκτός κρεββατιού καταλαβαίνεις που βρίσκομαι 3 και λίγο Laughing Ειδικά μέσα στην νύστα μου συχνά φοβάμαι μην κουτουλήσω παρότι κραταμε φως ανοιχτό..Αργότερα τα παρελκόμενα της εγκυμοσ'υνης θα τα θυμόμαστε με γλύκα Ειρήνη.. Smile


REINE

REINE
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Fotini77 έγραψε:
REINE έγραψε:δίκιο έχεις!!
απλά αυτό το παθαίνω και πιο πολύ όταν τρώω το βράδυ!!
τρώω, το ευχαριστιέμαι και μετά υποφέρω!!
άσε....
Eγώ πάλι επείδή είμαι κ νερόφιδο,βίδρα μ' λέει η μάνα μου,κοινώς πίνω πολύ νερό και υγρά γενικά,το βράδυ εκτός κρεββατιού καταλαβαίνεις που βρίσκομαι 3 και λίγο Laughing Ειδικά μέσα στην νύστα μου συχνά φοβάμαι μην κουτουλήσω παρότι κραταμε φως ανοιχτό..Αργότερα τα παρελκόμενα της εγκυμοσ'υνης θα τα θυμόμαστε με γλύκα Ειρήνη.. Smile


[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Make a pregnancy ticker

άστα κι εγώ και νεροφίδα είμαι και φαταούλας είμαι όλα μαζί!!
και όταν τρώω πολύ πίνω ακόμη περισσότερο νερό για να χωνέψω πιο εύκολα και χθες κάθε 2 ώρες ή 1 και μισή σηκωνόμουν για τουαλέτα!!
πέρασα μια νύχτα γλύκα!!
σήμερα θα προσέξω τι θα φάω για να μην υποφέρω πάλι....

Fotini77


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
REINE έγραψε:
Fotini77 έγραψε:
REINE έγραψε:δίκιο έχεις!!
απλά αυτό το παθαίνω και πιο πολύ όταν τρώω το βράδυ!!
τρώω, το ευχαριστιέμαι και μετά υποφέρω!!
άσε....
Eγώ πάλι επείδή είμαι κ νερόφιδο,βίδρα μ' λέει η μάνα μου,κοινώς πίνω πολύ νερό και υγρά γενικά,το βράδυ εκτός κρεββατιού καταλαβαίνεις που βρίσκομαι 3 και λίγο Laughing Ειδικά μέσα στην νύστα μου συχνά φοβάμαι μην κουτουλήσω παρότι κραταμε φως ανοιχτό..Αργότερα τα παρελκόμενα της εγκυμοσ'υνης θα τα θυμόμαστε με γλύκα Ειρήνη.. Smile


[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Make a pregnancy ticker

άστα κι εγώ και νεροφίδα είμαι και φαταούλας είμαι όλα μαζί!!
και όταν τρώω πολύ πίνω ακόμη περισσότερο νερό για να χωνέψω πιο εύκολα και χθες κάθε 2 ώρες ή 1 και μισή σηκωνόμουν για τουαλέτα!!
πέρασα μια νύχτα γλύκα!!
σήμερα θα προσέξω τι θα φάω για να μην υποφέρω πάλι....

Μύθος το ότι με το νερό χωνεύεις γρηγορότερα Ειρηνούλα Smile Απλά φουσκώνεις..Όταν βλεπουμε ότι μας ζορίζει κάτι βρίσκουμε τρόπους να διευκολυνθούμε,πχ να μην πίνουμε νερό αργά το βράδυ,βαρύ φαι..άλλα πως να το τηρήσει η λιχούδα έγκυος Laughing
Μην το σκέφτεσαι συνέχεια κ χαλάς κ την μέρα σου Smile
Αλήθεια σε ποιά πλευρά της πόλης μας έισαι ?


REINE

REINE
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ανατολικά, εσύ?

Fotini77


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
REINE έγραψε:ανατολικά, εσύ?
Eγώ εδώ και 2 μήνες περίπου δυτικά Smile
Πριν ανατολικά..τα σπίτια και του άντρα μου κ εμένα ανατολικά. Very Happy

REINE

REINE
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
είπες έχεις άλλο παιδάκι ή το πρώτο σου περιμένεις??
εμένα το πρώτο μου είναι αλλά η δεύτερη εγκυμοσύνη μου..

Fotini77


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
REINE έγραψε:είπες έχεις άλλο παιδάκι ή το πρώτο σου περιμένεις??
εμένα το πρώτο μου είναι αλλά η δεύτερη εγκυμοσύνη μου..

To πρώτο μου είναι Smile Με το καλό Ειρηνούλα,δεν ρωτώ περαιτέρω γιατί οι άσχημες εμπειρίες ειδικά στην κατάσταση μας,δεν κάνουν καλό στην θύμηση τους..
Σκέψου θετικά Smile Θύμησε μου,έχεις αγοράκι ή κοριτσάκι? Εγώ κοριτσάκι Very Happy
Μια και είμαστε συμπατριώτισες,να σε ρωτήσω αν έχεις κανονίσει πού θα γεννήσεις ? Very Happy

REINE

REINE
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
αγοράκι έχω!!να σου πω την αλήθεια δεν το έχω συζητησει ακομη με το γιατρό!!
σε 10 μέρες που θα πάω θα τα συζητήσω όλα...
εσύ έχεις κανονίσει??
φαντάζομαι ναι, αφού είσαι και πιο προχωρημένη από μένα...

REINE

REINE
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
σε αφηνω, πάω για μαμ και νανι όπως καθε μέρα σχεδόν!!
φιλιά σε όλες!!δεν έχει πολλή κίνηση το φόρουμ λόγω Κυριακής φαντάζομαι...
τυχερές αυτές που βολτάρουν, έχει ωραίο καιρό!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 26 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | Πολιτισμός | Childhood, Family | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις