Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
490 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 490 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 35 από 41]

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα σας! Very Happy
μια χαρα η μικρη. την 'ποτισα' με καλο φαγητο και δεν την κατεβαλε η ιωση. ετσι θελω να πιστευω Very Happy Very Happy
εχθες το βραδυ με λυπηθηκε ο μπεμπης και δεν κουνησε ρουπι.κοιμηθηκα σχεδον σαν ανθρωπος χιχιχι

marilou27

marilou27
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημερα κοριτσια!εχω ξυπνησει απο τις 4 μεγαλο δραμα!κανω υπομονη ομως.αθανασια πολυ χαιρομαι που ειναι καλα η μικρη σου.εμενα καθισματακι μας εδωσε ο κουνιαδος μου οποτε μια χαρα.κατευθειαν στην κουνια της θα την βαλω να κοιμηθει.αναστασια υπομονη και εγω εδω και 2 μερες ξεκινησα το κωλοχαπι γιατι εχω συσπασεις σημερα εχω γιατρο να δω τι θα μου πει.ευη να προσεχεις θελει συνεχεια ξεκουραση και οσο μπορεις ξαπλα.

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα μαριλου
αναστασια κανε υπομονη βρε κοριτσακι. αντε εφαγες τον γαιδαρο, φαε και την ουρα μωρε Wink για την μπεμπα σου !

mamameli


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημερα!!!

τι κανετε;Απεργια σημερα και δεν με ενημερωσαν σωστα και εμεινα εξω απο την πορτα στο σχολειο της μικρης...
Αυτη βεβαια ειπε:Μαμα να μην παμε σχολειο..οι κυριες ειπαν να κατσουμε και μια μερα σπιτι.Θα εχει λειτουργία. Shocked Laughing
Λεω επειδη αυριο θα εχουν αγιασμο το λεει..δεν σκεφτηκα οτι δεν ενημερωσαν τον αντρα μου χθες που πηγε να την παρει..ή δεν ειδε το σημείωμα Mad
Συμπερασμα: απεργια=λειτουργία!!!

Απο Ξανθη ειναι η μαμα μου αλλα δεν ξερω τα μπαχαρικα..μονο τις καριοκες και τα σιροπιαστα με σοκολατα θυμαμαι.. Laughing Laughing Laughing
Πηγαινω αρκετα συχνα..δευτερη πατριδα!

demmy29

demmy29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα κοιλίτσες όμορφες! Τι κάνετε;
Αθανασία θα ευχαριστηθείς τον ταριφάκο σου σήμερα ε;
Αναστασία μου, καλό μου, κι εγώ έτσι έλεγα στην αρχή. Επειδή είχα τέλεια εγκυμοσύνη και όλοι μου έλεγαν "Πω πω πας στη θάλασσα; Κάνεις μπάνια; Θα πάθεις τίποτα με τόσες βόλτες." πίστευα ότι με μάτιασαν. Αλλά δε βαριέσαι; Εμείς να είμαστε καλά και τα νινάκια μας!
Κορίτσια σας ακούω που λέτε για τα πραγματάκια και σαν να μου φαίνεται ότι πλησιάζει ο καιρός...
Εμένα ευτυχώς θα μου δώσουν καρότσι 3 σε 1 το οποίο δεν το έχω πάρει ακόμα.
Δε ξέρω αν με καταλαβαίνετε κι αν είμαι υπερβολική αλλά θέλω να μου τα δώσουν όσο το δυνατόν πιο αργά!

Euxoula

Euxoula
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημερα κοριτσια και απο μενα!Να ρωτησω επειδη κοντευω να μπω στο μηνα μου μονο εγω κοιμαμε σα τουβλο το βραδυ;Η μηπως αναισθητη γιατι διαβαζω πολλες φορες οτι πολλες κοπελες δε κοιμουντε καλα και παραξενευομε... Razz

http://Cash4Visits.com/ref.php?refId=301433

Fotini77


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Kαλημέρα συν-φουσκωτούλες μου κ από εμένα..ελπίζω να είστε όλες καλά,όπως και τα παιδάκια σας σε όσες έχουν..απεργία σήμερα κ σκέφτομαι πως θα γυρίσω η γκαστρωμένη στο σπίτι μου(είναι σχεδόν η μια άκρη της πόλης με την άλλη )και θα γίνεται χαμός παντού,από κέντρο και περιφερειακό..μάλλον να κάθομαι στα αυγά μου το βλέπω.. Smile
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]Make a pregnancy ticker

demmy29

demmy29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Euxoula έγραψε:Καλημερα κοριτσια και απο μενα!Να ρωτησω επειδη κοντευω να μπω στο μηνα μου μονο εγω κοιμαμε σα τουβλο το βραδυ;Η μηπως αναισθητη γιατι διαβαζω πολλες φορες οτι πολλες κοπελες δε κοιμουντε καλα και παραξενευομε... Razz
Καλημέρα! Είναι στην κάθε εγκυμοσύνη διαφορετικά! Άλλες έχουν αυπνίες, άλλες υπνηλίες, άλλες δε βολεύονται, άλλες κλωτσάει το μωρό τους!

Euxoula

Euxoula
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Εχεις δικιο απλα το ειχα απορια.Να ρωτησω εχετε ακουσει για τη ζωνη καισαρικης;την εχει χρησιμοποιησει καμια;

http://Cash4Visits.com/ref.php?refId=301433

Euxoula

Euxoula
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Fotini77 έγραψε:Kαλημέρα συν-φουσκωτούλες μου κ από εμένα..ελπίζω να είστε όλες καλά,όπως και τα παιδάκια σας σε όσες έχουν..απεργία σήμερα κ σκέφτομαι πως θα γυρίσω η γκαστρωμένη στο σπίτι μου(είναι σχεδόν η μια άκρη της πόλης με την άλλη )και θα γίνεται χαμός παντού,από κέντρο και περιφερειακό..μάλλον να κάθομαι στα αυγά μου το βλέπω.. Smile
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]Make a pregnancy ticker
Καλημερα υπομονη κουκλα μου δεν εχεις καποιον να σε παρει με αμαξι;Εγω ευτυχως ειμαι εξω απ τη θεσσαλονικη και δεν εχω σχεση με απεργειες στο δρομο μου.

http://Cash4Visits.com/ref.php?refId=301433

Fotini77


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Euxoula έγραψε:
Fotini77 έγραψε:Kαλημέρα συν-φουσκωτούλες μου κ από εμένα..ελπίζω να είστε όλες καλά,όπως και τα παιδάκια σας σε όσες έχουν..απεργία σήμερα κ σκέφτομαι πως θα γυρίσω η γκαστρωμένη στο σπίτι μου(είναι σχεδόν η μια άκρη της πόλης με την άλλη )και θα γίνεται χαμός παντού,από κέντρο και περιφερειακό..μάλλον να κάθομαι στα αυγά μου το βλέπω.. Smile
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]Make a pregnancy ticker
Καλημερα υπομονη κουκλα μου δεν εχεις καποιον να σε παρει με αμαξι;Εγω ευτυχως ειμαι εξω απ τη θεσσαλονικη και δεν εχω σχεση με απεργειες στο δρομο μου.

Kαλημέρα Βίβιαν μου..έχω,τον αντρα μου,αλλα επειδή θα γίνεται ένας χαμός στους δρόμους απο τις πορείες,ούτε για αυτοκινήτο θα είναι,χτες είχαν αποκλείσει κ δρόμους..θα δω τι παίζει το απόγευμα και βλέπουμε..χαίρομαι που κοιμάσαι καλά..εγλω έχω λίγα ζόρια..αλλα αν είναι για το μωράκι, Wink χαλάλι όλα..

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]Make a pregnancy ticker

zooula1985

zooula1985
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημερα αγαπες τι κανετε???????????
ειδα ειχαμε και νεα κοριτσια με το καλο κοριτσια μου ....χαθηκα ε??χαχα το ξερω αλλα ειχε ρεπο ο αντρας και ολο κατι καναμε...εχθες ειχαμε και επετειο 2 χρονια περασαν οχι καναμε και τιποτα βεβαιως βεβαιως αλλα δεν πειραζει .....τα νεα σας τα μπεμπακια μας τι κανουν???εμενα η δικια μου ξεσαλωνει δεν με αφηνει να κοιμαμαι πια...στο γιατρο θα παμε στις 5/10 και ανυπομονω να δω πως ειναι .....!!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

demmy29

demmy29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Τι είναι η ζώνη αυτή; Δεν ξέρω καθόλου!

Euxoula

Euxoula
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Οοοοο να ζησετε παντα τετοια ζωουλα!Υπομονη βρε κουκλα μου καλα οσον αφορα τον υπνο εννοειτε χαλαλι στο νινακι!!!Εγω μολις ξυπναω το πρωι ξεκιναμε να καλημεριζομαστε εγω λεω καλημερα αυτη αρχιζει το καρατε!!!χαχαχαχαχαχαχα!!!η ζωνη αυτη ειναι για προστασια της πληγης της καισαρικης και σε βοηθαει οσο υπαρχουν τα ραμματα να εχεις καλητερη σταση για το θηλασμο εχεις το μωρο σε κανονικη σταση θηλασμου χωρις να φοβασε για τα ραμματα επεισης μετα τη γεννα χρησιμευει σα ζωνη για τη μεση και ανακουφιζει και απο τους πονους περιοδου.Μου τη συστησε μια μανουλα απ το φορουμ ας ειναι καλα η κοπελα και ο μπεμπης με βοηθησε να βρω γιατρο στη θεσσαλονικη. σας 0παραθετω την ιστοσελιδα που βρηκα ζωνη καισαρικης. http://www.babyinn.gr/v1/products/view/752/

http://Cash4Visits.com/ref.php?refId=301433

zooula1985

zooula1985
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Euxoula έγραψε:Οοοοο να ζησετε παντα τετοια ζωουλα!Υπομονη βρε κουκλα μου καλα οσον αφορα τον υπνο εννοειτε χαλαλι στο νινακι!!!Εγω μολις ξυπναω το πρωι ξεκιναμε να καλημεριζομαστε εγω λεω καλημερα αυτη αρχιζει το καρατε!!!χαχαχαχαχαχαχα!!!η ζωνη αυτη ειναι για προστασια της πληγης της καισαρικης και σε βοηθαει οσο υπαρχουν τα ραμματα να εχεις καλητερη σταση για το θηλασμο εχεις το μωρο σε κανονικη σταση θηλασμου χωρις να φοβασε για τα ραμματα επεισης μετα τη γεννα χρησιμευει σα ζωνη για τη μεση και ανακουφιζει και απο τους πονους περιοδου.Μου τη συστησε μια μανουλα απ το φορουμ ας ειναι καλα η κοπελα και ο μπεμπης με βοηθησε να βρω γιατρο στη θεσσαλονικη. σας 0παραθετω την ιστοσελιδα που βρηκα ζωνη καισαρικης. http://www.babyinn.gr/v1/products/view/752/


ευχαριστουμε πολυ κοριτσαρα μου να εισαι παντα καλα και ευτυχισμενη στην ζωη σου!!! ααα και εμεις εχουμε τετοια εμενα βεβαια το κανει πιο πρωι αλλα η μανουλα δεν σηκωνεται χαχαχαχα ας ειναι γερα και να κλωτσανε συνεχεια!!! Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 - Νο 7 - Σελίδα 35 215994 Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 - Νο 7 - Σελίδα 35 215994

Euxoula

Euxoula
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Razz Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 - Νο 7 - Σελίδα 35 417472 Παρακαλω!!!Ρε κοριτσια τωρα κλωτσαει ρυθμικα εδω κανα λεπτο περιπου σα να χει λοξιγκα!Εχουν τα μωρα λοξιγκα στη κοιλια;;; Razz

http://Cash4Visits.com/ref.php?refId=301433

demmy29

demmy29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα Ζωούλα! Εμένα η μπέμπα μου είναι ήσυχη! Σε σημείο που ανησυχώ...(πάλι)! Εγώ βαριέμαι...
Ευχούλα κατάλαβα! Νομίζω υπάρχουν κ κάτι άλλα που τα βάζεις γενικά στην εγκυμοσύνη για την κοιλιά, αλλά κ πάλι δεν ξέρω τι είναι κι αν μου χρειάζονται...

demmy29

demmy29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Euxoula έγραψε: Razz Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 - Νο 7 - Σελίδα 35 417472 Παρακαλω!!!Ρε κοριτσια τωρα κλωτσαει ρυθμικα εδω κανα λεπτο περιπου σα να χει λοξιγκα!Εχουν τα μωρα λοξιγκα στη κοιλια;;; Razz
Ναι αμε! Κι εγω την καταλαβαινω οταν την πιανει! Οχι σαν κλωτσια κλωτσια, λίγο διαφορετικα!

demmy29

demmy29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ζωούλα ξέχασα! Να ζήσετε και να τα 100στήσετε!

zooula1985

zooula1985
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
demmy29 έγραψε:Καλημέρα Ζωούλα! Εμένα η μπέμπα μου είναι ήσυχη! Σε σημείο που ανησυχώ...(πάλι)! Εγώ βαριέμαι...
Ευχούλα κατάλαβα! Νομίζω υπάρχουν κ κάτι άλλα που τα βάζεις γενικά στην εγκυμοσύνη για την κοιλιά, αλλά κ πάλι δεν ξέρω τι είναι κι αν μου χρειάζονται...


καλημερα Razz Razz Razz Razz Razz
ετχαριστουμεεεεεεεεεεεεεεε αγαπουλα να εισαι καλα !!με το καλο τι νινακι!!!

Euxoula

Euxoula
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
demmy29 έγραψε:Καλημέρα Ζωούλα! Εμένα η μπέμπα μου είναι ήσυχη! Σε σημείο που ανησυχώ...(πάλι)! Εγώ βαριέμαι...
Ευχούλα κατάλαβα! Νομίζω υπάρχουν κ κάτι άλλα που τα βάζεις γενικά στην εγκυμοσύνη για την κοιλιά, αλλά κ πάλι δεν ξέρω τι είναι κι αν μου χρειάζονται...
Κοιτα επειδη εγω εχω και κατι θεματακια γενικης φυσεως με τη μεση μου λεω να την παρω πιο ανετη φαινετε απο τη ζωνη μεσης που φοραγα και εμοιαζε με κορσε!!!Φαε κανενα γλυκακι μια κουταλια μερεντα αν εχεις μπορει να σου εχει πεσει το ζαχαρο.Εκτος αν εκανες πολλες δουλεις το πρωι και την εχεις νανουρισει και κοιματε τωρα.Οι κινησεις που κανουμε εμεις κατα τη διαρκεια της ημερας στο μωρο μεσα στη κοιλια μεταφεροντε σα να τα νανουριζεις και κοιμουντε.

http://Cash4Visits.com/ref.php?refId=301433

zooula1985

zooula1985
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Euxoula έγραψε:
demmy29 έγραψε:Καλημέρα Ζωούλα! Εμένα η μπέμπα μου είναι ήσυχη! Σε σημείο που ανησυχώ...(πάλι)! Εγώ βαριέμαι...
Ευχούλα κατάλαβα! Νομίζω υπάρχουν κ κάτι άλλα που τα βάζεις γενικά στην εγκυμοσύνη για την κοιλιά, αλλά κ πάλι δεν ξέρω τι είναι κι αν μου χρειάζονται...
Κοιτα επειδη εγω εχω και κατι θεματακια γενικης φυσεως με τη μεση μου λεω να την παρω πιο ανετη φαινετε απο τη ζωνη μεσης που φοραγα και εμοιαζε με κορσε!!!Φαε κανενα γλυκακι μια κουταλια μερεντα αν εχεις μπορει να σου εχει πεσει το ζαχαρο.Εκτος αν εκανες πολλες δουλεις το πρωι και την εχεις νανουρισει και κοιματε τωρα.Οι κινησεις που κανουμε εμεις κατα τη διαρκεια της ημερας στο μωρο μεσα στη κοιλια μεταφεροντε σα να τα νανουριζεις και κοιμουντε.


αχχχ αυτη η μεση κοριτσια πολυ πονος δεν ξερω τι να κανω ..ειχα και εγω θεματα με την μεση ..κ τωραααα δεν βολευομαι πουθενα ουτε καθιστη ουτε οταν κοιμαμαι ....πφφφ

Euxoula

Euxoula
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Εμενα με βοηθαει οταν ειμαι ξαπλωμενη το προβλημα ειναι οταν καθομε σε καρεκλα η καναπε και τωρα με την εγκυμοσυνη καμια φορα μουδιαζω απ την ουρα εαν με εχει πιασει πονος στη μεση και σηκωνομε καθε λιγο και λιγακι και περπαταω οτι μπορει κανει και ο συζηγος ξαπλωνω στο πλαι και με τριβει λιγο να ανακουφιστω αλλα δε κανει και πολλα πραγματα...Αν δεν εισαι μπρουμιτα ρε παιδι μου να σε ''πατησει'' ο αλλος ενα μασαζ να ανακουφιστεις δε γινετε τιποτα!!! Razz Razz Razz

http://Cash4Visits.com/ref.php?refId=301433

Μπου

Μπου
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερουδια! κι μενα εχει λοξυγκα πολυ συχνα μαλιστα!!!!χαχαχαχα δεν ειναι αστειο;;;;
το βραδυ κοιμηθηκα σαν πουλακι (ε με τοσα χαπια,μαστουρωσα)και το πρωι που τον πηρα οπως μου ειπε μου συστησε να παρω αλλο ενα το απογευμα κι αν σταματησουν να μην παρω αλλο!!!! πφφφφφφφφφφ πολυ μεγαλος αυτος ο γαιδαρος βρε κοριτσια!! και η ουρα του ακομη μεγαλυτερη!!!!!!! σαν ανακοντα ενα πραγμα!!!! Ευχουλα ωραιες οι πληροφοριες σου!!!! μαριλου κι εσυ με συσπασεις;;;; αααααααααα!!!!! τι θαγινει; ας κατσουν φρονιμα πια!!!!
Αθανασια μου αντε σημερα να χαρεις τον καλο σου!!! Ζωουλα Φωτεινουλα καλημερα!!!! Δημητρουλα κι εγω δε θελω να μου δωσουν ΤΙΠΟΤΕ ακομη!!!! το σκεφτομαι ακριβως σαν εσενα!!!!
Υπομονη σε οσες θα μπλεξουν σε απεργιες!!!!

zooula1985

zooula1985
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Euxoula έγραψε:Εμενα με βοηθαει οταν ειμαι ξαπλωμενη το προβλημα ειναι οταν καθομε σε καρεκλα η καναπε και τωρα με την εγκυμοσυνη καμια φορα μουδιαζω απ την ουρα εαν με εχει πιασει πονος στη μεση και σηκωνομε καθε λιγο και λιγακι και περπαταω οτι μπορει κανει και ο συζηγος ξαπλωνω στο πλαι και με τριβει λιγο να ανακουφιστω αλλα δε κανει και πολλα πραγματα...Αν δεν εισαι μπρουμιτα ρε παιδι μου να σε ''πατησει'' ο αλλος ενα μασαζ να ανακουφιστεις δε γινετε τιποτα!!! Razz Razz Razz


μεσα στο μυαλο μου εισαι ....χαχαχα ναι ρε παιδι μου κ εμενα ο καημενος με τραβαει ειδικα κατι φορες δεν μπρω να γυρισω αριστερα και πιανομαι απο πανω του οταν ειμαι ξαπλωμενη και του λεω οικογενειακα βαρη...καμια φορα ....τριβομαι με καμια κρεμα αλλα δεν κανει παντα δουλεια ...αχ τι τραβαμε οι δολιες οι μανουλες!!! ποτε εχεις ΠΗΤ? Very Happy

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 35 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις