Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
67 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 67 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 37 από 40]

Jen75

Jen75
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Πειράζει που τρώω γάλα-δημητριακά με ζάχαρη τέτοια ώρα κ αύριο θα πάω για αίμα-ούρα; Να δω θα κρατηθώ να μη φάω κ τίποτε άλλο;

Christina_Kandi

Christina_Kandi
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Για Πωσειδόνιο στις 10:30 την Τετάρτη και εγώ είμαι μέσα!!!!!! Κέντρο πιο δύσκολα,γιατί δεν οδηγάω τώρα μέσα στην πόλη καθόλου!Ενώ Πωσειδόνιο πάω άνετα γιατί είναι η μαμά μου εκεί δίπλα και με πηγαινοφέρνει ο μπαμπάς με το αμάξι. Τώρα όσον αφορά τη γιατρό μου, εμένα παίρνει μια φορά το μήνα 50 ευρώ,όσες επισκέψεις και να κάνω και στην γέννα θα πάρει 1200, είτε είναι φυσιολογική είτε καισαρική (μαζί με αναισθησιολόγο και μαία). Θα γεννήσω στην Γενική Κλινική και το δωμάτιο είναι 750 ευρώ με κάρτα ανεργίας! Ε τώρα υπολογίσαμε για 2500 ευρώ για να είμαστε καλυμμένοι μήπως προκύψουνε και άλλα έξοδα. Ίδωμεν... Όσο για τη βαλίτσα, θα αρχίσω να την ετοιμάζω απο την επόμενη βδομάδα!Προχτές πήγαμε στα Τζάμπο και πήραμε κάτι φορμάκια 0 μηνών και ένα σκουφάκι με λαγουδίσια αυτάκια και ένα ζευγάρι πατουσάκια-κάλτσες ασορτί! clown ... Το κρεβάτι μας ΑΚΟΜΑ δεν έχει έρθει και η πεθερά μου είπε ότι αν δεν έρθει αύριο θα κατέβει κέντρο να κάνει φασαρία αυτοπροσώπως!

marilou27

marilou27
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
αθανασια μου επιζω να φτιαχτει γρηγορα!τι καλα που θα συναντηθειτε εκει πανω?εμεις και να κανονισουν συναντηση δυστυχως δεν μπορω να παω Crying or Very sad αλλα ελπιζω οταν γεννησουμε καποια στιγμη να συναντηθουμε βρε κοριτσια.θελω πολυ να σας γνωρισω και ολες αν γινοταν..

Christina_Kandi

Christina_Kandi
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Jen75 έγραψε:Κάτσε να δεις τον δικό μου κ μετά τα λέμε...
Καλό παιδί να είναι κι ας είναι και ζωηρούλης!Δεν τους θέλουμε τους φλώρους! Very Happy Very Happy Very Happy

evi86

evi86
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Christina_Kandi έγραψε:Για Πωσειδόνιο στις 10:30 την Τετάρτη και εγώ είμαι μέσα!!!!!! Κέντρο πιο δύσκολα,γιατί δεν οδηγάω τώρα μέσα στην πόλη καθόλου!Ενώ Πωσειδόνιο πάω άνετα γιατί είναι η μαμά μου εκεί δίπλα και με πηγαινοφέρνει ο μπαμπάς με το αμάξι. Τώρα όσον αφορά τη γιατρό μου, εμένα παίρνει μια φορά το μήνα 50 ευρώ,όσες επισκέψεις και να κάνω και στην γέννα θα πάρει 1200, είτε είναι φυσιολογική είτε καισαρική (μαζί με αναισθησιολόγο και μαία). Θα γεννήσω στην Γενική Κλινική και το δωμάτιο είναι 750 ευρώ με κάρτα ανεργίας! Ε τώρα υπολογίσαμε για 2500 ευρώ για να είμαστε καλυμμένοι μήπως προκύψουνε και άλλα έξοδα. Ίδωμεν... Όσο για τη βαλίτσα, θα αρχίσω να την ετοιμάζω απο την επόμενη βδομάδα!Προχτές πήγαμε στα Τζάμπο και πήραμε κάτι φορμάκια 0 μηνών και ένα σκουφάκι με λαγουδίσια αυτάκια και ένα ζευγάρι πατουσάκια-κάλτσες ασορτί! clown ... Το κρεβάτι μας ΑΚΟΜΑ δεν έχει έρθει και η πεθερά μου είπε ότι αν δεν έρθει αύριο θα κατέβει κέντρο να κάνει φασαρία αυτοπροσώπως!


Αυτη ειναι πεθερα,νοιαζεται.Η δικια μου...κλασμενη με εχει.Κι αν νοιαζοταν θα το εκανε για κατι που ηθελε αυτη και μονο

Christina_Kandi

Christina_Kandi
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
evi86 έγραψε:


Αυτη ειναι πεθερα,νοιαζεται.Η δικια μου...κλασμενη με εχει.Κι αν νοιαζοταν θα το εκανε για κατι που ηθελε αυτη και μονο

Crying or Very sad Δυστυχώς δεν είναι όλες σαν την δικιά μου! Εσύ να κοιτάς τους δικούς σου, το μπεμπάκι σου και αυτή ας κάνει ό,τι θέλει. Καλύτερα να την αγνοείς.

Christina_Kandi

Christina_Kandi
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Jen75 έγραψε:Πειράζει που τρώω γάλα-δημητριακά με ζάχαρη τέτοια ώρα κ αύριο θα πάω για αίμα-ούρα; Να δω θα κρατηθώ να μη φάω κ τίποτε άλλο;
να πω την αμαρτία μου, και στις τρεις εξετάσεις είχα ξεχάσει ότι έδινα αίμα-ούρα το πρωί και το βράδυ είχα φάει!Νομίζω τέτοια ώρα δεν πολυπειράζει!

Fotini77


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κατά κανόνα κορίτσια μου(νοσηλεύτρια speaking)πρέπει να είσαι ενα 12 ώρο νηστικός πριν την αιμοληψία Very Happy Very Happy εξαρτάται βεβαια κ το είδος της εξέτασης,πχ αν έχει πολλά βιοχημικά μέσα,δλδ αν εξετάζεις σίδηρο,κ παίρνεις 2 φορες την μέρα,την βραδυνή κ την πρωινή δόση πριν δώσεις αίμα,δεν την παίρνεις,για να είναι αληθινή η τιμή,για σάκχαρο,καλό είναι να το αποφύγεις το βράδυ,αλλά και πάλι είναι σχετικό ως πρός την απορρόφηση απο τον κάθε οργανισμο Very Happy Very Happy ΑΠό πεθεροσυζήτηση άστα,οι περισσότερες έχουμε κ από κάτι Smile Smile γράψιμο Εύη εκεί που δεν πιάνει μελάνι.. Wink αν είναι για Ποσειδώνειο(παλιά μου γειτονιά κ αυτή Smile ) κάντε το 11 αν γίνεται κορίτσια να είμαι on time Smile Μαριλου μου,θα θελα κ εγώ να σας γνωρίσω όλες αν γινόταν!

Μπου

Μπου
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γειαααα!!!! Τι κανετε;;;; Εγω βαρεθηκα ν ανησυχω!!!! Τη μια μερα δν εχω σχεδον καθολου συσπασεις κ την αλλη με τρελαινουν!!!! Τι θα γινει;;;;Κ η αλλη δευτερα μου φαινεται δν θα ρθει ποτε!!!!!! Ουφ!!!! Ειδα κ εγω τα πρωτα δυο επεισοδια του greys anatomy περιμενα πως κ πως τον 9ο κυκλο(μου τα κατεβαζει ο καλος μου)αλλα πολυ θανατιλα!!!!πωπω!!! Εν τω μεταξυ εχω βαλει 8,5κιλα κ ειμαι σχεδον στην 31η εβδομαδα! Ειναι πολλα λετε;;;;; Ρε κοριτσια η κοιλια μου ειναι τουμπανο!!!! Πολυ ξαφνικα μου φαινεται πως φουσκωσε!!!!! Ευτυχως αλλου δν μου φαινεται η εγκυμοσυνη!!!!

Jen75

Jen75
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Σίδηρο παίρνω συνήθως στις 2μιση που ξυπνάω για τουαλέτα οπότε μέχρι τις 9 περίπου που θα πάω δε νομίζω να υπάρχει θέμα.
Τώρα τρώω ψωμί-φιλαδέλφια-ελιές. Δεν κρατιέμαι, τι να κάνω;

Jen75

Jen75
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Πάω να βάλω για ύπνο το μικρό κ να λιώσω στην τιβι γιατί σε λίγο θα φάω κ το λάπτοπ...
Και για να μην το πολυτραβάμε, κλείνουμε για Ποσειδόνιο στις 11 την Τετάρτη;

Christina_Kandi

Christina_Kandi
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Jen75 έγραψε:Σίδηρο παίρνω συνήθως στις 2μιση που ξυπνάω για τουαλέτα οπότε μέχρι τις 9 περίπου που θα πάω δε νομίζω να υπάρχει θέμα.
Τώρα τρώω ψωμί-φιλαδέλφια-ελιές. Δεν κρατιέμαι, τι να κάνω;

Εμένα Φιλαδέλφεια δε μ αφήνει να τρώω η γιατρός μου!Ούτε Λαβάς Κι Ρι! Shocked και στο Ίντερνετ είδα ότι πρέπει να το αποφεύγεις, τι φάση; Εγώ πριν έτρωγα με το κιλό! Μη μου λέτε για φαγητό και εγώ πείνασα γιατί μεσημέρι δεν μπόρεσα να φάω, είχα κάτι καούρες, εκεί που ξάπλωνα μου'ρθε όλη η χολή στον ουρανίσκο. Μπλιαχ! Για καφέ τελικά έκλεισε; Πάμε κάνα Λεμόντ; Και στο Αλέα φέρνουνε ωραίο κεικ με τον καφέ και μετά κάνουνε και ρεφίλ (εμένα με είδανε έγκυα και μου είχανε φέρει τρία πιατάκια με κεικ και μπισκότα pig pig pig )

Christina_Kandi

Christina_Kandi
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Jen75 έγραψε:Πάω να βάλω για ύπνο το μικρό κ να λιώσω στην τιβι γιατί σε λίγο θα φάω κ το λάπτοπ...
Και για να μην το πολυτραβάμε, κλείνουμε για Ποσειδόνιο στις 11 την Τετάρτη;

Εγώ μέσα είμαι πάντως! cheers

Christina_Kandi

Christina_Kandi
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Μπου έγραψε:Γειαααα!!!! Τι κανετε;;;; Εγω βαρεθηκα ν ανησυχω!!!! Τη μια μερα δν εχω σχεδον καθολου συσπασεις κ την αλλη με τρελαινουν!!!! Τι θα γινει;;;;Κ η αλλη δευτερα μου φαινεται δν θα ρθει ποτε!!!!!! Ουφ!!!! Ειδα κ εγω τα πρωτα δυο επεισοδια του greys anatomy περιμενα πως κ πως τον 9ο κυκλο(μου τα κατεβαζει ο καλος μου)αλλα πολυ θανατιλα!!!!πωπω!!! Εν τω μεταξυ εχω βαλει 8,5κιλα κ ειμαι σχεδον στην 31η εβδομαδα! Ειναι πολλα λετε;;;;; Ρε κοριτσια η κοιλια μου ειναι τουμπανο!!!! Πολυ ξαφνικα μου φαινεται πως φουσκωσε!!!!! Ευτυχως αλλου δν μου φαινεται η εγκυμοσυνη!!!!
Εγώ είμαι +5 κιλά, αλλά με έκραξε άσχημα η γιατρός γιατί τα 4 τα έβαλα σε ένα μήνα,λέει. Δε φταίω, είμαι όλη την ώρα ξάπλα! Η κοιλιά μου είναι μικρή και στρόγγυλη, όλοι μου λένε ότι είναι γλυκούλα και μικρούλα! tongue
Μέχρι τον 6ο νομίζανε όλοι ότι είμαι στον 3ο!!!!Τώρα φούσκωσε!

Fotini77


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Οκκκ,μέσα για Ποσειδώνειο στις 11,με δελέασες Χριστίνα με τα κεκάκια Smile Τζένη ,καθαρά πληροφοριάκα είπα για τα φαγητά,μην νομίζεις πως κρατιέμαι κ΄εγώ πάντα.. Wink Χριστίνα αποφεύγονται τα μαλακά τυριά,που κ εμένα μ άρεσαουν πολύ,γιατί δεν παστεριώνονται φουλ όπως άλλα και πάιζει να έχουν ενα μικρόβιιο,λιστερια λέγεται,επιβλαβές για το έμβρυο,κυρίως τους πρώτους μήνες..βέβαια δεν είναι κ τόσο τραγικές οι πιθανότητες αλλά better safe than sorry Wink

Christina_Kandi

Christina_Kandi
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κοριτσάρες πάω να γουρουνιάσω ξαπλώσω γιατί είναι η ώρα μου pig Αύριο πείτε για τον καφέ για στάνταρ, να ξέρω να φτάσω εγκαίρως! Καληνυχτούδια στις κοιλίτσες!!!!!Χωρίς εφιάλτες και πολλά κλωτσήδια από τα μικρουλίνια μας!

Μπου

Μπου
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εβαλες μόνο5 κιλα;;;;;; Ουαου!!!! Μπραβο σου ρε χριστινακι!!! Πως το καταφερες;;;; Κ σ εκραξε;;;;;;;;;;;;;; Παμε καλα;;;;δλδ εμενα τη δευτερα τι πρεπει να με κανει;;;χαχαχα!!! Αχ ζηλευω που θα πατε για καφε!!!!! Κ τι θα κρατατε για να καταλαβετε η μια την αλλη;;;; Κοκκινα τριανταφυλλα;;;; Αλλα θα μου πειτε τοσες κοιλιτσες μαζεμενες δν θα χει αλλου!!!χιχιχι τελεια θα περασετε!!! Βγειτε καμια φωτο κ ανεβαστε την να σας δουμε κ να ζηλεψουμε κ αλλο!!! Χριστινα ησουν ξαπλα σε ολη την εγκυμοσυνη;;;γιατι;

Christina_Kandi

Christina_Kandi
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Fotini77 έγραψε:Οκκκ,μέσα για Ποσειδώνειο στις 11,με δελέασες Χριστίνα με τα κεκάκια Smile Τζένη ,καθαρά πληροφοριάκα είπα για τα φαγητά,μην νομίζεις πως κρατιέμαι κ΄εγώ πάντα.. Wink Χριστίνα αποφεύγονται τα μαλακά τυριά,που κ εμένα μ άρεσαουν πολύ,γιατί δεν παστεριώνονται φουλ όπως άλλα και πάιζει να έχουν ενα μικρόβιιο,λιστερια λέγεται,επιβλαβές για το έμβρυο,κυρίως τους πρώτους μήνες..βέβαια δεν είναι κ τόσο τραγικές οι πιθανότητες αλλά better safe than sorry Wink
Ωραία να δούμε και τα άλλα κοριτσάκια άμα συμφωνούνε για την ώρα και να δούμε πού θα συναντηθούμε!Για τα λιστέρια το ξέρω άλλα και η Φιλαδέλφεια είναι τέλεια ρε φούστη μ!

Μπου

Μπου
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παρεπιπτοντως εγω τρωω φιλαδελφεια!!! Δν το ξερα αυτο!!! Παναγια μου!!! Να μην ξαναφαω;;;;δν επαθα κατι παντως ως τωρα!!! Α κ αλλο αγχος τωρα; Καινουριο;;;; Επισης ειμαι σιγουρη πως το αριστερο μου πλευρο κ η κοιλιτσα μου πανω απ το επιμαχο σημειο εχουν μελανιες απ τα κλωτσιδια!!!! Χαχαχαχα!!!

Christina_Kandi

Christina_Kandi
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Μπου έγραψε:Εβαλες μόνο5 κιλα;;;;;; Ουαου!!!! Μπραβο σου ρε χριστινακι!!! Πως το καταφερες;;;; Κ σ εκραξε;;;;;;;;;;;;;; Παμε καλα;;;;δλδ εμενα τη δευτερα τι πρεπει να με κανει;;;χαχαχα!!! Αχ ζηλευω που θα πατε για καφε!!!!! Κ τι θα κρατατε για να καταλαβετε η μια την αλλη;;;; Κοκκινα τριανταφυλλα;;;; Αλλα θα μου πειτε τοσες κοιλιτσες μαζεμενες δν θα χει αλλου!!!χιχιχι τελεια θα περασετε!!! Βγειτε καμια φωτο κ ανεβαστε την να σας δουμε κ να ζηλεψουμε κ αλλο!!! Χριστινα ησουν ξαπλα σε ολη την εγκυμοσυνη;;;γιατι;

Βασικά είχα χάσει 7 κιλά στο πρώτο τρίμηνο και μετά τα ξαναέβαλα σταδιακά!Δεν ήμουνα ξάπλα όλη την εγκυμοσύνη, μόνο τον τελευταίο μήνα γιατί δεν έβαζε βάρος το μωρό- έχω ένα θέμα με τη μήτρα,είναι κάπως στενή και δεν αιματώνεται καλά. Γενικά στο τρέξιμο ήμουν, όλο βόλτες, 4ωρο περπάτημα, Αύγουστο στη Λευκάδα ανεβοκατέβηκα και το Πόρτο Κατσίκι...Τέτοια πράματα Very Happy

marilou27

marilou27
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
κοριτσια δεν το ξερα αυτο με τα μαλακα τυρια.πιστευω η φετα να επιτρεπεται γιατι την ξεσκιζω!!εγω ειμαι στα 10 κιλα μεχρι τωρα αλλα παλι καλα μαλλον ολα στην κοιλια πανε!σε 15 μερες εβαλα 2 κιλα!μεχρι το τελος ελπιζω να μην βαλω αλλα 10 γιατι εχω φοβερη ορεξη για φαγητο πειναω συνεχεια!

Μπου

Μπου
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Περιττο να πω ποσο σε ζηλευω που ειμαι σχεδον 7μηνες μεσα!!!! Αντε καληνυχτες σε ολες!!! Παω να δω με τον καλο μου την ταινια τι να περιμενετε οταν ειστε εγκυος!!!!

Christina_Kandi

Christina_Kandi
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Μπου έγραψε:Περιττο να πω ποσο σε ζηλευω που ειμαι σχεδον 7μηνες μεσα!!!! Αντε καληνυχτες σε ολες!!! Παω να δω με τον καλο μου την ταινια τι να περιμενετε οταν ειστε εγκυος!!!!

Πάω και εγώ να φάω κρεπούλα pig !!! Εγώ αύριο θα πάω σινεμά να δω τη Μίλα να σκοτώνει ζόμπι! Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012-Νο 8 - Σελίδα 37 536304 Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012-Νο 8 - Σελίδα 37 875502 Καληνυχτούδιαααααααααααααα!!!!

Fotini77


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Στην φάση που είμαι,πόνεσα και μόνο που άκουσα για Πόρτο Κατσίκι αγκομάχησα Very Happy Very Happy Very Happy
Μην τρελαίνεσαι Αναστασάκι,υπάρχει μια δόση υπερβολής στις πιθανότητες για λιστέρια Cool Θα έχουμε σήμα την κοιλιά στην συνάντηση Very Happy Very Happy Very Happy κρατάμε όλες απο μία Smile Smile Τρώμε ξύλο από τώρα Αναστασάκι απο τις κόρες μας,μετά φαντάσου τι έχει να γίνει! Wink

mamameli


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Οκ!κι εγω μέσα αν και θα φύγω τρέχοντας να πάρω τη μικρη που θα σχολασει!αλλα ίσως βρω άλλη λύση θα δούμε.Να μου πείτε ακριβώς σημειονα ξέρω που θα κατέβω.11 η ώρα.

Πήγα κι εγω στον γιατρο 2100 ο μπεμπουλινος.
Καισαρικη μου είπε..σε ποια βδομαδαδεν είπαμε !
Βιοκλινικη σίγουρα.
Αυτα.μια Χαρά το μωρο μας είπε.
Αυτα.


Ωραία νέα και οι υπόλοιπες! Εγω σήμερα εφαγα πολυυύ!
9,5 κιλακια έχω πάρει...καλα είμαστε.μεχρι 11 μου επιτρεπω!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 37 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις