Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
594 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 594 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 18 ... 32, 33, 34 ... 37 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 33 από 41]

Aurora

Aurora
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Λιάκι να σου ζήσει αγάπη μου, καλή λοχεία και με τοκαλό σπιτάκι σας!


Πηνελοπάκι μου, καθόλου δεν αγχώνομαι, όχι.
Απλά περνάνε γρήγορα οι μέρες και δεν θέλω ακόμα να τελειώσει αυτη η εγκυμοσύνη (είμαι καλά γιατρέ μου) Laughing

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπέρα κατάφερα και έβαλα φώτο του γιού μου απότο μαιευτήριο.....!!!Αυτο είναι το καμαράκι μου το όμορφο!!!!!

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αχ απορω Στελλακι μου κ εσυ σαν το Χριστινακι μας δεν θελετε ακομα να γεννησετε???εμεις εχουμε σαλταρει!!

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
(Περιφερόμενη στις προηγούμενες σελίδες...)
Βικάκο ειναι λίγο μακρυνη η φώτο αλλά φαίνεται να ειναι γλύκας ο μικρός σας... Very Happy
Στελλάκο τέλεια τα νέα από το γιατρό για το αντράκι σου αντε με το καλό κι ευχομαι να προλάβεις να τελειώσεις κ το σεμηνάριο που ήθελες..
Α! διάλεξα κ χρώμα για το  ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 25!!!!! - Σελίδα 33 788471 θα σου στειλω στο fb να τα πουμε καλύτερα.
Επίσης μη νομίζεις ξεχνάω τη δουλειά κάνεις χοχοχο (για το πρόγραμμα διατροφης που θα ακολουθούσαμε ολες μαζί...) απλά περιμένω υπομονετικά να γεννήσετε κ οι υπόλοιπες Very Happy

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χιχιχιχιχ Βικακο μου αν κ δεν φαινεται καθαρα ειναι μια γλυκα!!αχ να σας ζησει κ παλι!!ωρε τι κρυβαν οι κοιλιτσες τελικα,τα πιο ομορφα ζουζουνακια  ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 25!!!!! - Σελίδα 33 49454  ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 25!!!!! - Σελίδα 33 567772

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γιωτάκο μου καλησπέρα....μου χάλασε το κινητό και έχω μόνο αυτή τη φώτο που την έιχε τραβήξει ο Μάκης!!!Σε ευχαριστώ!!!!Χαρούλι σε ευχαριστώ πολύ!!!!¨Αντε με το καλό και εσύ!!!!

Aurora

Aurora
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Βίκυ μου είναι κουκλί!!
Περιμένουμε και κοντινότερη ε??

Γιωτάκι μου στη διάθεση σου όποτε είσαι έτοιμη χαχα

Χαρουλίτα το ίδιο μου λένε όλοι , δεν πάω καλά ε? Laughing

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Άντε Πηνελοπη μου, αύριο θα δεις τον μπομπιρα σου!!! Μακάρι να σου πει ότι γεννας( δεν θέλω να σε απογοήτευσω, αλλα μαλλον έχεις μέρες ακόμη) κ ήρεμα με τα έπιπλα μην έχετε τρεχαματα τελευταία στιγμή..

Στελλιτσα μου, μια Χαρα ο Μπεμπης!! Κοιτά μην πολυβασιζεσαι στα κιλακια, γιατί κ εμένα με υπολόγιζαν στα 3100, κ τελικά ήταν 3600..

Λία, να σας ζήσει το μωρακι!! Πάντα γερό κ καλοτυχο!!!

Γιωτακι μου γλυκο τα φιλία μου!!!ο γιος σου είναι πολυ μουτρο..

Μαρακι καλα αποτελέσματα κ ΕΣΥ στον γιατρο αύριο!!!

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αννούλα μου χαίρομαι που όλα σου πήγαν τόσο καλά βρε κορίτσι πραγματικά, ελπίζω και τώρα να είσαι καλά και να μη πονάς...
Φαντάζομαι και το δικό σου θα είναι κουκλί από όποιον και να πήρε!
Αντε να πάτε γρήγορα σπιτάκι σας να μπείτε σε πρόγραμμα να τα χαίρεσε και τα δυο παιδάκια σου μαζί γιατί τώρα φαντάζομαι πόσο σου λείπει η μικρή σου..

Εμένα κοιμάται ακόμη το καλό μου.. και χαζογελάει..

Νικολέτα τι ταλαιπωρία με τα ράμματα γιατί τόσες μέρες βρε συ? Εμένα δε μου αλλάξανε καθόλου επίδεσμο μου τον βγάλανε δευτερη μέρα κι από τότε κάνω μπάνιο κανονικά, και τα ράμματα τα εβγαλα 9 μέρες μετά. Επίσης σχετικά με το θηλασμό εγώ δεν αντιμετώπησα κάποιο πρόβλημα αν κ με καισαρική, ο γιατρός μου είπε ότι δεν έχει να κάνει. Γιατί το λένε αυτο? Απλά θέλει μέρες το γάλα να κατέβει. Εχεις και ιντερνετ σπιτι τώρα μια χαρα! Περνάτε στιγμές ευτυχίας με τους αντρες της ζωής σου? Βλέπω κι εσύ από επισκέπτες δεν έπασχες...
Μα καλά απορώ δε το καταλαβαίνουν ρε γμτ???

Να ρωτήσω εγώ τώρα, αν έχει γεννήσει κάποια με καισαρική θα με βοηθούσε. Εγώ νιώθω ακόμη λιγάκι μουδιασμένη την περιοχή χαμηλά στην κοιλιά, πάνω από την τομη, φυσιολογικό να ναι ή θα μου μείνει κανα χουσούρι? Razz

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
γεια σας κ απο μενα!!!

απο το μεσημερι παλι ειχαμε πονακια! τελικα καταφερε να ηρεμισει κ να κοιμηθει λιγακι... αλλα ειναι με το ενα ματι μισανοιχτο παραφυλαει να δει αν καποιος περναει απο κοντα του!! Τωρα περιμενουμε τον μπαμπα μας, να αναλαβει αυτος δραση μολις ξαναξυπνησει ο μπεμπης!!! χιχιχιχ

Πηνελοπη ευχομαι αυριο να σου πει ο γιατρος να πας μαιευτηριο αντι για σπιτι!!!!!!!!!!  ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 25!!!!! - Σελίδα 33 328109  ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 25!!!!! - Σελίδα 33 328109  ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 25!!!!! - Σελίδα 33 328109

Σημερα ξανατολμησα να βαλω μεζουρα!! εφτασα 93εκ απο τα 108!απο κιλα ακομα -7!!

konstantina

konstantina
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλησπέρα κι απο μενα.
Γιωτακι μου ειναι η δεύτερη καισαρική μου και ξερω. Το μούδιασμα θα το έχεις πολυ καιρο.Στο πρώτο το είχα για μήνες
μου ειχε κανει ο αλλος γιατρος ράμματα που τα απορροφάει ο οργανισμός σου ενω τωρα ειμαι ναι μεν μουδιασμένη αλλα μονο κοντα στα ράμματα και αυτος ο γιατρος μου τα εκοψε μετα απο μια εβδομάδα.Μου ειπε οτι ειναι καλύτερα και πραγματικά αυτή η τομη φαίνεται λεπτότερη απο την πρωτη.

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Loipon ksaplwsa k xouzoureya monh mou agkalia me ta maksilarakia mou k myriza ta kathara sedonia,ayto to Lenor vanilia poly wraiao!

Anna den sou ksanamilaw!!!!Gt me apogohteyeis??? 38+2 tha eimai ayrio poses meres na exw pia???Na ginw sirial les?

Loipon Giota kaisarikh den exw kanei alla oti allh epemvash exw kanei ena moudiasma gia arketo kairo meta,einai poly logiko.

Emh parafylaei o dikos sou?xixixixxixi!!!

Viky mou egw den prolava thn foto!!Krimas!!!

Tha erthoun to vrady oi dikoi mou na m feroun thn vash gia thn kounoupiera k kati sedonia gia thn kalathouna kai mazi m ayta k gemista ta opoia egw den tha faw k tha ta steilw paketo sta petherika ayrio Razz

Anna sou eipa oti den sou ksanamilaw????

Very Happy

konstantina

konstantina
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Μετρήθηκα κι εγω,απο 103 ειμαι 89 και απο κιλά τα έχασα ολα γιατι ειχα πάρει μονο 6 λόγο οτι ειχα το στομάχι και ακόμα και νερο να επινα πονουσε τους δυο τελευταίους μηνες.
Η κοιλια μου δεν ηταν μεγαλη αφου και η μπεμπα ηταν πολυ μικρούλα γιατι η κοιλιά να ειναι μεγάλη οεο

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εμη μου τι τελεια η φώτο που σας εβγαλε ο μπαμπάς ενώ ξεκουραζόσασταν... πολύ γλυκιά!
Ασε από κιλά κι εγώ σταθερά, από αυριο ξεκινάω σοβαρή προσπάθεια δε θέλω να μου μείνουν...

Εχει απίστευτη ζέστη κ καναμέ πάλι μπανάκι να δροσιστούμε, ξεκινήσαμε με μακρυμάνικα κ φασκιωμένοι τις πρώτες μέρεςκ τώρα έχουμε καταλήξει μόνο με το ζιπουνάκι.

Κορίτσια εμένα κ που θηλάζει αποκλειστηκά νομίζω πως έχει κολικούς, μαζευει τα ποδαράκια του, σφίγγει την κοιλίτσα, κλαιει απίστευτα κ σταματάει μονο αν το βάλω στο στήθος κ ακούγονται συνέχεια τα εντεράκια κ η κοιλιά του να κανουν γουρου γούρου... Crying or Very sad
Αλλά το παράξενο είναι ότι τον πιάνει μόνο τη νύχτα από 11.00΄ και όσο πάει...

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αχ Κωνσταντίνα ευχαριστώ με καθησύχασες...
Κι εμένα ητομή μιλάμε δε φαίνεται καθόλου θέλει μεγάλη προσπάθεια να την ξεχωρίσεις... άσε που τόσο χαμηλά που ειναι ποιος θα την εβλεπε?
Και μιας κ σε βρήκα να ρωτήσω κ κάτι άλλο αλλά μη με παρεξηγήσεις είμαι ολιγον τι ασχετη με αυτά. Embarassed
Τώρα ας πούμε φαίνονται δύο τομές, θέλω να πω στη δευτερη καισαρική σου κάνουν άλλη τομή έτσι δεν είναι??

Πηνελοπάκο εσύ δεν είχες γιατρο σήμερα?
Θελω χάρη!
Μπορείς να μου στείλεις αυτό το site που παρηγγειλες τα νυχτικούλια σου? Κ μετα είχε πάρει κ η Νίκη.. θυμάσαι?
Έχω χάσει τα bookmarks μου γμτ... Smile

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ouououaouu!!Kwnstadina eisai super!!!Tpt den s emeine!

Gia kolikous p lete k tha lkew k egw se ligaki nomizw mwre pws den exei na kanei me mhtriko h me kseno gala..etsi k alliws ta ederakia douleyoun gia prwth fora molis vgei to nini ap thn koilia opote theloun xrono gia na synhthisoun sthn kainouria tous douleia,trofh klp.Genika olo tous to peptiko.


(Anna sou eipa oti den sou ksanamilaw etsi??)

http://store.kapetanis.com/?gclid=CPXGu4qe5bICFXIQtAodx3QACQ apo edw pareigeile k h Nikh k an thes mpes kai des kai mariveta.gr exw parageilei k apo kei k einai einai fthnoulia kai kala poiothka.

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γιωτακι κ εγω χτες τον αφησα με ενα ζιπουνακι, ποναγε πιο πολυ απο καθε αλλη φορα, δεν ξερω αν ηταν τυχαιο, αλλα οταν τον ξαναεντυσα ηρεμισε!! σημερα παλι φορμουλα με κλειστα ποδαρακια του εβαλα!! κ εμας μας πιανει γυρω στις 3,30 το μεσημερι!! ευτυχως μεχρι στιγμης την νυχτα την βγαζουμε καθαρη!!

Κωνσταντινα μια χαρα εισαι!! πρεπει κ εγω λιγο να συμμαζευτω!!

Βικακι ουτε εγω προλαβα την φωτο!!

το site αυτο δεν ειναι??
http://store.kapetanis.com/nightware/1/mother.html

α δεν σας ειπα... εχω τα μαφινς στο φουρνο!!! (μ αρεσει που ειπα οτι πρεπει να συμμαζευτω λιγο!!)

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
emilou έγραψε:Γιωτακι κ εγω χτες τον αφησα με ενα ζιπουνακι, ποναγε πιο πολυ απο καθε αλλη φορα, δεν ξερω αν ηταν τυχαιο, αλλα οταν τον ξαναεντυσα ηρεμισε!! σημερα παλι φορμουλα με κλειστα ποδαρακια του εβαλα!! κ εμας μας πιανει γυρω στις 3,30 το μεσημερι!! ευτυχως μεχρι στιγμης την νυχτα την βγαζουμε καθαρη!!

Κωνσταντινα μια χαρα εισαι!! πρεπει κ εγω λιγο να συμμαζευτω!!

Βικακι ουτε εγω προλαβα την φωτο!!

το site αυτο δεν ειναι??
http://store.kapetanis.com/nightware/1/mother.html

α δεν σας ειπα... εχω τα μαφινς στο φουρνο!!! (μ αρεσει που ειπα οτι πρεπει να συμμαζευτω λιγο!!)

Κι εγώ είπα θα ξεκινήσω σοβαρή προσπάθεια... το πρωί τα εφτιαξα κι εγώ Very Happy χαχαχα

Εμεις το βραδάκι βάζουμε μακρυα φορμούλα, τη μέρα κοντή κ το μεσημέρι που χτυπάει τρελή ζέστη μόνο εσωρουχάκι..
Μακάρι Εμάκο να συνεχιστεί ετσι το πρόγραμμά του να μην σε ξενυχτάει.

Σας μερσώ για το site...  ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 25!!!!! - Σελίδα 33 417472

konstantina

konstantina
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κορίτσια δεν έκανα τίποτα απλά δεν πήρα κιλά γιαυτο και δεν μου έμειναν.
Γιωτα μια τομή εχω εκει που ηταν η προηγούμενη εγινε κι αυτη.
Αχ μωρε η μινιατούρα μου πονάει η καημενούλα σφίγγεται κι αφήνει ολο αέρια τι να την κάνω θα την πάρω λιγο αγκαλίτσα μήπως νιώσει καλύτερα.

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
βγηκαν τα μαφινς!!! τα στριμωξα λιγακι κ καποια εχουν περιεργο σχηματακι!!! αλλα απο γευση ειναι πολυ καλα!! 20 μου βγηκαν!!

Α Γιωτακι που τον κανεις μπανακι?? Προσπαθησα στο μπανακι του αλλα δεν με βολεψε πολυ!!

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
emilou έγραψε:βγηκαν τα μαφινς!!! τα στριμωξα λιγακι κ καποια εχουν περιεργο σχηματακι!!! αλλα απο γευση ειναι πολυ καλα!! 20 μου βγηκαν!!

Α Γιωτακι που τον κανεις μπανακι?? Προσπαθησα στο μπανακι του αλλα δεν με βολεψε πολυ!!
Ta mafins εγώ τα βάζω πρώτα σε χαρτάκια κ μετά σε αλουμινένιο φορμάκι σανιτας (τα οποία τα πλένω κ τα ξαναχρησημοποιώ την επόμενη φορά) οπότε κρατάνε το σχήμα τους.

Μπανάκι τις πρώτες μέρες το έκανα στο χέρι, ντουζ δηλαδή κ από όταν έπεσε ο αφαλούλης στον κάνω στο μπανάκι, είχαμε πάρει αυτό της fisher price (40€ νομίζω στα τζάμπο) που έχει και διχτάκι και το κρατάει μια χαρά δε βουλιάζει και δε χρειάζεται να το κρατάς και το καταχαίρεται μιλάμε! Γιατι νομίζω οτι είχες το ίδιομ όμως, λάθος θυμάμαι? Γιατί δε σε βολεύει?

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
giotaki2 έγραψε:
Μπανάκι τις πρώτες μέρες το έκανα στο χέρι, ντουζ δηλαδή κ από όταν έπεσε ο αφαλούλης στον κάνω στο μπανάκι, είχαμε πάρει αυτό της fisher price (40€ νομίζω στα τζάμπο) που έχει και διχτάκι και το κρατάει μια χαρά δε βουλιάζει και δε χρειάζεται να το κρατάς και το καταχαίρεται μιλάμε! Γιατι νομίζω οτι είχες το ίδιομ όμως, λάθος θυμάμαι? Γιατί δε σε βολεύει?

Κ εγω τις πρωτες μερες ετσι τον εκανα μπανιο, μετα τον εβαλα στο μπανακι (το ιδιο εχουμε), το ειχα στην μπανιερα κ με πονεσε λιγο η μεση μου να σκυβω, κ το μωρο εδειχνε να ταλαιπωρειται πολυ!!! δεν μπορουσα να κανω τις γρηγορες κινησεις που κανω στον νιπτηρα!!

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
την γεμιζεις την μπανιερα του??

Bebamou


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΑΛΛΙΩΣ ΤΗΝ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΗΜΕΡΑ ΜΟΥ ΑΛΛΙΩΣ ΜΟΥ ΒΓΗΚΕ....ΑΝΤΙ ΝΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΘΟΥΝ ΣΕ ΜΕΝΑ ΕΠΡΕΠΕ ΕΓΩ ΝΑ ΝΤΑΝΤΕΥΩ ΚΑΙΠΑΛΙ ΚΛΑΜΑ....
ΤΙ ΝΑ ΠΩ;;;ΘΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΩ ΝΑ ΗΡΕΜΗΣΩ ΑΝ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΣΤΕΝΑΧΩΡΗΜΕΝΗ,
ΣΥΓΝΩΜΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΣΧΟΛΙΑΖΩ ΔΕΝ ΔΙΑΒΑΣΑ ΚΑΙ ΤΑ ΝΕΑΚΙΑ ΣΑΣ ΑΠΛΑ ΜΠΗΚΑ ΝΑ ΣΑΣ ΑΠΟΧΑΙΡΕΤΙΣΩ .ΑΥΡΙΟ ΜΠΑΙΝΩ ΤΟ ΠΡΩΙ ΣΤΙΣ 7:30 ΚΑΙ ΤΟ ΧΕΙΡΟΥΡΓΕΙΟ ΘΑ ΓΙΝΕΙ 10:30 ΕΥΧΟΜΑΙ ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ ΝΑ ΓΕΛΑΩ ΜΟΝΟ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΗΝ ΜΠΕΜΠΑ ΜΟΥ ΑΓΚΑΛΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΤΙΠΟΤΕ ΑΛΛΟ...ΣΑΣ ΦΙΛΩ ΟΛΕΣ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ευακι μου... οσες εχουμε τους δικους μας μακρια, λιγο πολυ τις ιδιες καταστασεις ζουμε!!!
Εσυ μην δινεις σημασια σε τιποτα!! Εχεις εναν συγκεκριμενο υπεροχο στοχο!!! (Επρεπε να εβλεπες το δικο μου βομβαρδισμενο σπιτι οταν γυρισαμε απο το μαιευτηριο!!!!)

Με το καλο να ερθει το μωρακι σου... κ με το που θα το κρατησεις αγκαλια, τιποτα δεν θα εχει σημασια... θα δεις!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 33 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 18 ... 32, 33, 34 ... 37 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις