Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
14 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 14 επισκέπτες :: 1 μηχανή αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 6]

ak.fassa


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
elenidek έγραψε:ΟΝΤΩΣ Η ΠΡΟΘΕΣΜΙΑ ΓΙΑ ΕΝΑ ΠΑΙΔΙ ΞΕΚΙΝΗΣΕ ΑΠΟ 1-10-2012. ΙΣΩΣ Η ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΣΤΑ ΚΕΠ ΝΑ ΝΟΜΙΖΕ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΧΑΡΤΙΑ ΓΙΑ ΠΕΡΙΣΥ????? ΠΟΙΟΣ ΞΕΡΕΙ? ΠΑΝΤΩΣ ΕΠΕΙΔΗ ΔΟΚΙΜΑΣΑ ΝΑ ΠΑΩ ΠΡΙΝ ΤΙΣ 1-10 ΔΕΝ ΜΟΥ ΔΕΧΟΝΤΑΝ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΤΗΝ ΑΙΤΗΣΗ ΣΤΟΝ ΟΑΕΔ ΚΑΙ ΑΣ ΜΕ ΞΕΡΟΥΝ ΕΚΕΙ ΜΕΣΑ ΚΑΛΑ

Στην εγκύκλιο έγραφε ότι αν πας σε ΚΕΠ μπορείς να πας και νωρίτερα. Δεν ξέρω τι κατάλαβε η υπάλληλος γιατί γενικά με τους ΔΥ έχω ένα θέμα συνεννόησης όπως και κάθε λογικό ον που ζει στην Ελλάδα... Θα δω την αίτηση και θα σας πω, δεν είμαι σίγουρη ότι θυμάμαι τι έγραφε.

ak.fassa


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ έγραψε:
ak.fassa έγραψε:Εγώ πήγα μέσα στον Σεπτέμβριο νομίζω, ή λίγο νωρίτερα. Είχα διαβάσει στο site ότι από 01/10 αρχίζει η καταβολή του επιδόματος, όχι η κατάθεση των χαρτιών. Τόσο ξανθιά να είμαι πια??? Εγώ πήγα μέσω ΚΕΠ και πήγα νωρίτερα για να προλάβω την καταβολή και καλά...

ΤΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ????
ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΠΑΕΙ ΚΑΠΟΥ ΑΡΧΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ ΣΤΟ ΚΕΠ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΝΑ ΠΑΩ ΜΕΤΑ ΤΙΣ 1-10 ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΠΗΓΑ ΧΘΕΣ ΚΑΙ ΤΑ ΚΑΤΕΘΕΣΑ.ΚΑΙ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ ΤΟΥΣ ΡΩΤΗΣΑ ΠΟΤΕ ΘΑ ΜΠΟΥΝ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΠΡΩΤΑ ΔΙΝΟΥΝ ΠΡΟΤΕΡΑΙΟΤΗΤΑ Σ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΚΑΤΑΘΕΤΟΥΝ ΣΤΟΝ ΟΑΕΔ ΚΑΙ ΜΕΤΑ Σ ΑΥΤΟΥΣ ΤΟΥ ΚΕΠ.
ΕΝΑ ΠΑΙΔΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ?

Ναι, ένα.

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΔΕΣ ΤΗΝ ΑΙΤΗΣΗ ΚΑΙ ΜΟΛΙΣ ΜΠΟΡΕΣΕΙΣ ΠΑΝΕ ΞΑΝΑ ΣΤΑ ΚΕΠ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΔΙΕΥΚΡΙΝΗΣΕΙΣ ΑΝ ΤΕΛΙΚΑ ΕΚΑΝΕΣ ΓΙΑ ΦΕΤΟΣ Η ΓΙΑ ΠΕΡΥΣΙ.
ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΣΕ ΤΙ ΥΠΑΛΛΗΛΟ ΘΑ ΠΕΣΕΙΣ οικογενειακο επιδομα (ενα παιδια) - Σελίδα 3 679259 οικογενειακο επιδομα (ενα παιδια) - Σελίδα 3 679259 οικογενειακο επιδομα (ενα παιδια) - Σελίδα 3 679259

ak.fassa


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κορίτσια, την καλημέρα μου.
Πήγα στο ΚΕΠ σήμερα και μάλλον έβγαλα άκρη. Ο ΟΑΕΔ δίνει φέτος το επίδομα για πέρσι. Άσχετα αν το ονομάζει ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟ ΕΠΙΔΟΜΑ 2012, αφορά το έτος 2011 και γι'αυτό γίνεται η αίτηση.
Για το έτος 2012 οι αιτήσεις θα αρχίσουν του χρόνου την άνοιξη. Οπότε η αίτηση που είχα κάνει αφορά το 2011 που γεννήθηκε και το παιδί μου και απλά θα περιμένω να δω αν και πότε θα μου δώσουν τα 25 ευρώ!!!

vetaki..!


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ak.fassa έγραψε:Κορίτσια, την καλημέρα μου.
Πήγα στο ΚΕΠ σήμερα και μάλλον έβγαλα άκρη. Ο ΟΑΕΔ δίνει φέτος το επίδομα για πέρσι. Άσχετα αν το ονομάζει ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟ ΕΠΙΔΟΜΑ 2012, αφορά το έτος 2011 και γι'αυτό γίνεται η αίτηση.
Για το έτος 2012 οι αιτήσεις θα αρχίσουν του χρόνου την άνοιξη. Οπότε η αίτηση που είχα κάνει αφορά το 2011 που γεννήθηκε και το παιδί μου και απλά θα περιμένω να δω αν και πότε θα μου δώσουν τα 25 ευρώ!!!

kalimera!!eisai sigoyri?egw gennisa 12/7/12 k katathesa ta xartia kanonika apla moy eipan pws tha parw gia toys mines aytoys k oxi gia olo to 2012...

ak.fassa


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Τι να σου πω... γι'αυτό είπα πως νομίζω πως έβγαλα άκρη. Θα πάω στον ΟΑΕΔ μου φαίνεται να τελειώνω!!! Οπότε, επανέρχομαι με νεότερα μέσα στην εβδομάδα!

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ak.fassa έγραψε:Κορίτσια, την καλημέρα μου.
Πήγα στο ΚΕΠ σήμερα και μάλλον έβγαλα άκρη. Ο ΟΑΕΔ δίνει φέτος το επίδομα για πέρσι. Άσχετα αν το ονομάζει ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟ ΕΠΙΔΟΜΑ 2012, αφορά το έτος 2011 και γι'αυτό γίνεται η αίτηση.
Για το έτος 2012 οι αιτήσεις θα αρχίσουν του χρόνου την άνοιξη. Οπότε η αίτηση που είχα κάνει αφορά το 2011 που γεννήθηκε και το παιδί μου και απλά θα περιμένω να δω αν και πότε θα μου δώσουν τα 25 ευρώ!!!

ΤΙ ΓΙΝΕΤΕ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ?ΟΤΙ ΘΕΛΟΥΝ ΛΕΝ ΣΤΗΝ ΚΑΘΕΜΙΑ ΑΠΟ ΜΑΣ?ΚΑΙ ΕΓΩ ΡΩΤΗΣΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΑΦΟΡΑ ΤΟ 2012 ΚΑΙ ΘΑ ΤΟ ΠΑΡΩ ΟΛΟ ΤΟ ΠΟΣΟ!!!!ΤΟ ΑΝΤΙΘΕΤΟ ΑΠ ΟΤΙ ΕΙΠΑΝ ΣΕ ΣΕΝΑ.
ΠΗΓΕ ΚΑΙ ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΡΩΤΗΣΕ ΣΕ ΚΕΠ ΑΛΛΗΣ ΠΕΡΙΟΧΗΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΕΙΠΑΝ ΤΟ ΙΔΙΟ.ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΤΟ 2012!!!ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΠΩ οικογενειακο επιδομα (ενα παιδια) - Σελίδα 3 966307 ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΠΟΣΑ ΛΕΦΤΑ ΘΑ ΜΠΟΥΝ ΣΤΗΝ ΤΡΑΠΕΖΑ ΓΙΑΤΙ ΜΟΝΟ ΤΟΤΕ ΘΑ ΚΑΤΑΛΑΒΟΥΜΕ ΤΙ ΠΑΙΖΕΙ!!

vetaki..!


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ak.fassa έγραψε:Τι να σου πω... γι'αυτό είπα πως νομίζω πως έβγαλα άκρη. Θα πάω στον ΟΑΕΔ μου φαίνεται να τελειώνω!!! Οπότε, επανέρχομαι με νεότερα μέσα στην εβδομάδα!

kali ypomoni!!!gia na mas dwsoyn 100€ prepei na ksodepsoyme ta misa..to kratos moy mesa.....

elenidek

elenidek
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
βρε κορίτσια τα πραγματα ειναι απλα. το επιδομα του 2012 αφορα το 2012 . αφου περισυ που γεννησα και πηρα το επιδομα 2011 δεν το πηρα ολο γιατι δεν ειχα γεννησει Ιανουαριο αλλα τέλη Φεβρουαρίου

ak.fassa


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
elenidek έγραψε:βρε κορίτσια τα πραγματα ειναι απλα. το επιδομα του 2012 αφορα το 2012 . αφου περισυ που γεννησα και πηρα το επιδομα 2011 δεν το πηρα ολο γιατι δεν ειχα γεννησει Ιανουαριο αλλα τέλη Φεβρουαρίου

Το σίγουρο είναι ότι θα μας σπάσουν τα νεύρα με τερτίπια τους!!! Ο καθένας λέει και κάνει ότι θέλει. Της είπα της υπαλλήλου στο ΚΕΠ ότι κάποιες γνωστές μου πήραν φέτος του 2012 και επέμενε ότι δεν έχετε καταλάβει εσείς!!! Θα πάω στον ΟΑΕΔ και μετά θα πάω να την βρίσω, ειλικρινά!!!

maria_naf79


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ak.fassa έγραψε:
elenidek έγραψε:βρε κορίτσια τα πραγματα ειναι απλα. το επιδομα του 2012 αφορα το 2012 . αφου περισυ που γεννησα και πηρα το επιδομα 2011 δεν το πηρα ολο γιατι δεν ειχα γεννησει Ιανουαριο αλλα τέλη Φεβρουαρίου

Το σίγουρο είναι ότι θα μας σπάσουν τα νεύρα με τερτίπια τους!!! Ο καθένας λέει και κάνει ότι θέλει. Της είπα της υπαλλήλου στο ΚΕΠ ότι κάποιες γνωστές μου πήραν φέτος του 2012 και επέμενε ότι δεν έχετε καταλάβει εσείς!!! Θα πάω στον ΟΑΕΔ και μετά θα πάω να την βρίσω, ειλικρινά!!!


να πας να την βρισεις πριν πας στον οαεδ....εγω πηγα να κανω τα χαρτια μου για το πρωτο μου παιδακι που ειναι 10 μηνων με ειδε εγκυος τωρα και με ρωτησε ποτε γεννας αν ειναι να τα κανεις και για το αλλο..του ειπα νοεμβρη και μου λεει εε ενταξει 10 ευρω ειναι για το 2ο αλλα γιατι να μην τα παρεις?
αρα αποκλειεται να ειναι γιΑ το 11 ΣΙΓΟΥΡΑΑΑ


SORRY 8 ευρω ειναι οχι 10!

bebek6

bebek6
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσια καλημερα! μεχρι ποτε ειναι η προθεσμια?

ak.fassa


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
bebek6 έγραψε:κοριτσια καλημερα! μεχρι ποτε ειναι η προθεσμια?
Αυτό είναι πονεμένη ιστορία, εξαρτάται πού θα απευθυνθείς!!!

maria_naf79


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
κανονικα ειναι μεχρι τελος του χρονου

vetaki..!


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
bebek6 έγραψε:κοριτσια καλημερα! μεχρι ποτε ειναι η προθεσμια?


εμενα απο τον οαεδ μου ειπαν εως ιανουαριο!!

elenidek

elenidek
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΛΟΓΟΣ ΝΑ ΤΗΝ ΒΡΙΣΕΙΣ . ΜΟΛΙΣ ΠΗΡΑ ΤΗΛ ΤΟΝ ΟΑΕΔ. ΛΟΙΠΟΝ ΛΕΓΕΤΑΙ ΟΙΚ ΕΠΙΔΟΜΑ 2012 ΑΛΛΑ ΑΦΟΡΑ ΤΟ 2011 ΑΦΟΥ ΟΤΑΝ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΗΝ ΑΙΤΗΣΗ ΖΗΤΑΝΕ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΤΑ ΑΠΑΙΤΟΥΜΕΝΑ ΕΝΣΗΜΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ 2011. ΜΑΛΛΟΝ ΕΜΕΙΣ ΤΟ ΕΚ ΛΑΒΑΜΕ ΛΑΘΟΣ ΑΠΟ ΤΗ ΓΕΝΝΗΣΗ ΤΩΝ ΠΑΙΔΙΩΝ. ΚΑΙ ΤΙ ΜΑΣ ΝΟΙΑΖΕΙ ΓΙΑ ΠΟΙΑ ΧΡΟΝΙΑ ΑΝΑΦΕΡΕΤΑΙ? ΕΜΕΙΣ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΘΕΛΟΥΜΕ. ΠΟΥ ΤΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΟΠΩΣ ΟΠΩΣ ΠΑΡΕΠΙΠΤΟΝΤΩΣ

ak.fassa


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
vetaki..! έγραψε:
bebek6 έγραψε:κοριτσια καλημερα! μεχρι ποτε ειναι η προθεσμια?


εμενα απο τον οαεδ μου ειπαν εως ιανουαριο!!

Όντως, έτσι είναι. Μέχρι 31/01/2013

ak.fassa


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
elenidek έγραψε:ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΛΟΓΟΣ ΝΑ ΤΗΝ ΒΡΙΣΕΙΣ . ΜΟΛΙΣ ΠΗΡΑ ΤΗΛ ΤΟΝ ΟΑΕΔ. ΛΟΙΠΟΝ ΛΕΓΕΤΑΙ ΟΙΚ ΕΠΙΔΟΜΑ 2012 ΑΛΛΑ ΑΦΟΡΑ ΤΟ 2011 ΑΦΟΥ ΟΤΑΝ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΗΝ ΑΙΤΗΣΗ ΖΗΤΑΝΕ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΤΑ ΑΠΑΙΤΟΥΜΕΝΑ ΕΝΣΗΜΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ 2011. ΜΑΛΛΟΝ ΕΜΕΙΣ ΤΟ ΕΚ ΛΑΒΑΜΕ ΛΑΘΟΣ ΑΠΟ ΤΗ ΓΕΝΝΗΣΗ ΤΩΝ ΠΑΙΔΙΩΝ. ΚΑΙ ΤΙ ΜΑΣ ΝΟΙΑΖΕΙ ΓΙΑ ΠΟΙΑ ΧΡΟΝΙΑ ΑΝΑΦΕΡΕΤΑΙ? ΕΜΕΙΣ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΘΕΛΟΥΜΕ. ΠΟΥ ΤΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΟΠΩΣ ΟΠΩΣ ΠΑΡΕΠΙΠΤΟΝΤΩΣ

Ok βρε καλή μου. Όμως η κοπέλα παραπάνω πώς κατέθεσε για το 2012 εφόσον γέννησε το 2012?? Πώς γίνεται και κάποια ΚΕΠ δέχονται αιτήσεις για το 2012?

elenidek

elenidek
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΤΟ ΛΕΝΕ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟ ΕΠΙΔΟΜΑ 2012. ΑΠΛΑ ΣΤΗΝ ΑΙΤΗΣΗ ΠΟΥ ΚΑΤΑΘΕΤΟΥΝ ΣΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΖΗΤΑΝΕ ΓΙΑ ΤΟ 2011. ΚΑΙ ΓΩ ΠΕΡΙΣΥ ΓΕΝΝΗΣΑ ΚΑΙ ΠΗΡΑ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΤΟ ΕΠΙΔΟΜΑ ΠΕΡΙΣΥ. ΜΑΛΛΟΝ ΠΡΟΥΠΟΘΕΣΗ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΠΑΙΔΙ (ΚΑΙ ΑΣ ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ ΦΕΤΟΣ) ΚΑΙ 50 ΕΝΣΗΜΑ ΣΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΧΡΟΝΙΑ. ΚΑΙ ΤΟ ΞΑΝΑΛΕΩ: ΤΙ ΜΑΣ ΝΟΙΑΖΕΙ ΓΙΑ ΠΟΤΕ ΕΙΝΑΙ. ΝΑ ΤΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΜΑΣ ΝΟΙΑΖΕΙ ΓΙΑΤΙ ΑΠΟ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΜΑΛΛΟΝ ΔΕΝ ΘΑ ΤΑ ΞΑΝΑΔΟΥΜΕ

vetaki..!


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
βρε κοριτσια θα μας τρελανουν?εμενα δεν μου ζητησαν ουτε ενσημα ουτε χαρτια για το 2011...ουτε φορολογικη δηλωση ουτε εκκαθαριστικο..απλα το αφμ εμενα κ του αντρα μου..τι να πω...εχω πελαγωσει..ασε να δουμε αν τα παρουμε..

marion

marion
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Το πληρώθηκε καμία κοπέλα το επίδομα?Εγώ είχα καταθέσει σε ΚΕΠ τα χαρτιά από τον Ιούλιο που βγήκε η ανακοίνωση, έστειλαν απάντηση από οαεδ ότι όλα εντάξει αλλά δεν μου έχουν καταθέσει τίποτα ακόμα.... Twisted Evil

ak.fassa


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ξανά γεια σας μανούλες!
Πήγα στον ΟΑΕΔ σήμερα για ένα επίδομα μητρότητας και με την ευκαιρία έκανα μια ερώτηση και λύθηκε το θέμα μου.
Τα χαρτιά που καταθέτουμε φέτος αφορούν στο έτος 2012 κι όχι στο 2011. Βλακείες μου έλεγαν στο ΚΕΠ!!! Τα χρήματα που θα έπαιρνα αναλογικά πέρσι που γέννησα θα τα έπαιρνα αν είχα κάνει την αίτηση μέχρι τις 31/01/2012!!! Οπότε τα 25 ευρώ τα έχασα.
Η αίτησή μου έχει φύγει απο το ΚΕΠ, έχει εγκριθεί από την υπηρεσία και κααααααποια στιγμή θα πληρωθώ όλο το ποσό που αναλογεί για ένα παιδί.
Οπότε αναμένουμε κορίτσια αλλά μάλλον θα αργήσουμε πολύ να το πάρουμε αν το πάρουμε τελικά!!!

xrysaki!

xrysaki!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γεια σας κοριτσια!εγω γεννησα περσυ το σεπτεμβριο..δεν εργαζομαι..ο αντρας μου μονο..δικαιουμαι το επιδομα?ξερει καμια σας να μου πει?

mama29

mama29
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
εαν ο αντρας μου δεν παιρνει επιδομα παιδιου απο τον εργοδοτη, ναι, το διαιουστε.

xrysaki!

xrysaki!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Σε ευχαριστω πολυ κοπελα μου..για το επιδομα θερμανσης γνωριζετε κατι?

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 6]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις