Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
619 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 619 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 26 από 40]

mamameli


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μπαίνω στα γρήγορα..Βαρβάρα Χρόνια πολλα!

Αθανασία τη μαμα την πεθερά τον μπαμπα μου,τον άντρα μου καιντην αδερφη μου..ήταν καθημερινή οι υπόλοιποι δούλευαν και ήρθαν το απόγευμα!Στην πρώτη γέννα είχα σαφώς πολυ λαό αλλα μας είχε πάρει η νύχτα..και ήταν και το πρώτο μωρο!

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
8 εγραψα??? ναι καλα, βαλτε και την αδελφη μου και τον κουνιαδο-πηραν αδεια για εκεινη την μερα-...παμε στα 10 και βλεπουμε....

Elenisig

Elenisig
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
crazymommy έγραψε:Αθανασία μου σου είχα γράψει άλλο ποστ αλλά βλέπω πως χάθηκε κατά την αποστολή!!! Τεσπα, καλά είμαστε ευτυχώς, τρώμε και χ€ζουμε όλη τη μέρα! Έλεγα λοιπόν ότι αυτό το γατί θα με τρελάνει. μόλις την αλλάζω μου τα ξανακάνει!!! Και το χειρότερο είναι όταν μου τα κάνει αυτά το βράδυ, γκρρρ!

Εσείς πώς τα πάτε; Η Ιωαννίτσα τι λέει για το μπεμπέ που έρχεται σύντομα;

χαχαχα, κ εμένα ετσι κάνει! Μόλις την αλλάξω...πριιιιιτς!

Elenisig

Elenisig
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Patsie έγραψε:Κοριτσια σας γραφω απο το κινητο η συνδεση ειναι πολυ κακη. Γεννησαμε στις 11.40 ο μπεμπης ειναι 2970 ,ολα καλα. Σας φιλω

Να σας ζήσει κοπέλα μου!!!!! Μια χαρά ο μπεμπούλης!!!! Εγκυούλες και μανούλες Νοεμβριου - Δεκεμβρίου 2012 Νο12 - Σελίδα 26 50580

Elenisig

Elenisig
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
μαμακα μου έγραψε:8 εγραψα??? ναι καλα, βαλτε και την αδελφη μου και τον κουνιαδο-πηραν αδεια για εκεινη την μερα-...παμε στα 10 και βλεπουμε....

Εμάς εσκασε μύτη νωρίτερα η μπέμπα, κ ήταν μόνος του ο Στάθης Crying or Very sad
Δεν ήθελε να ενοχλήσει κάποιον νυχτιάτικα κ οι γονείς μου που θα ερχοντουσαν απο το χωριό ήξεραν οτι θα έμπαινα το πρωί, οπότε ήρθαν όλοι μετά.

demmy29

demmy29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλά μέχρι να γεννήσω είχαν έρθει οι αδερφές μας, τα πεθερικά και μια θεία. Δεν το συζητώ... Μαζεύονται! Δεν πειράζει! Αθανασία μου πιο φοβητσιάρα από μένα δεν παίζει! Αφού τώρα είμαι περδίκι σου λέωωωωωωωωω! Φέταααααααα Θα πας και θα γελάς μη σου πω... Άντε!!! Αθανασία μου είχα τόσο άγχος για τη μικρή που τα δικά μου τα είχα παραμερίσει εντελώς!!! Αφού σηκώθηκα και περπάτησα από την πρώτη μέρα κ πήγα πέντε έξι φορές τουαλέτα να φανταστεις γιατί το έχω και στο τσεπάκι!!!

Fotini77


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Mια γρήγορη καλησπέρα κορίτσια μου..ΠΡωτα από ολα να σου ζήσει Κλεοπάτρα,υγειά κ ότι καλύτερο στον μπέμπη σου!Βαρβάρα,χρόνια σου πολλά,επίσης να σε χαίρονται οι δικοί σου άνθρωποι κ να χαίρεσαι την μπέμπα σου..Εμείς είμαστε καλά,είχαμε ενα ελαφρύ μπουκωματάκι στην μύτη,βάζαμε φυιοσλογικό ορό,φώναξα και την παιδίατρο καλού κακού μια κ πριν 1 εβδομάδα ο άντρας μου είχε ελαφρυ συνάχι..όλα καλά,συνεχίζουμε τον φυσιολογικό ορό,δεν έχουμε τίποτα Very Happy Very Happy κ πήγαμε 4750γρ Very Happy Very Happy Σίγουρα κάτι ξεχνάω,αλλά μια κ την κοίμησα (έτσι λέω)πάω να τσιμπήσω κάτι κ να τεντωθω,όσο με παίρνει Wink φιλιά

Maryanastasia

Maryanastasia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κλεοπάτρα να σας ζήσει αγάπη μου!!!! Να είναι πα΄ντα καλά το παιδάκι σας!!

μαρκελλα μου έρχεται ο καιρός αντε αντε!!!

Αθανασία εδώ είμαι παιζί μου έκανα τηγανίτες και έβαλα και τα φωτάκια στην αυλή. Τα μισά τα έχει φάει ο σκύλος αλλά υγεία να έχουμε!!!

Εγώ κορίτσια όλο κοιμάμαι. Αυρίο έχουμε γιατρό άντε να δω τι θα βρει να μου πει αύριο για το κοριτσάκι μου!!!

Maryanastasia

Maryanastasia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αντε ρε Αθανασία σαν τους τσιγγάνους λέει αχαχα σε νιώθω με τους θείους εμε΄να η θεία μου και ο θείος μου θα έρθουν από Ιρλανδία να κάνουμε μαζί πρωτοχρονιά καλέ!! μιλάμε για μεγάλη αδυναμία!

χριστούγεννα μάλλον θα κάνουμε εγώ η μπέμπα και ο καλός μου αν γεννηθεί στην ΠΗΤ της στο νοσοκομείο!! χι χι χι !!!

eirini2


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κλεοπατρα να σου ζησει το μωρακι.
κι εγω αυριο παω στον γιατρο μαιρη.να δω τι θα μας πει.
εγω οταν πηγα να γεννησω το 1ο παιδι ειχα την πεθερα μου και τον αντρα και οταν βγηκα απο την αιθουσα τοκετου ειχαν μαζευτει αρκετοι και με περιμεναν.αυτη την φορα θα παω με την μαμα μου και τον αντρα μου.η πεθερα σπιτι με το παιδι.οι υπολοιποι φανταζομαι θα καταφτασουν μολις βγω στο δωματιο.αναλογα και τι ωρα θα γεννησω.
αθανασια θα δουμε αν μπορεσουμε να τον παμε εκει στο χωριο.θελω σαββατοκυριακο να στολισω να φτιαξω μελομακαρονα και μπισκοτα να κατεβασω του μωρου καλαθουνες ρηλαξ κλπ.

evi86

evi86
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κι εγω οταν μπηκα μεσα για να γεννησω ηταν μονο ο Μιχαλης.Οταν βγηκα ειχαν ερθει οι γονεις μου,ο πεθερος,η κουμπαρα μας και 3-4 φιλοι.Ελαβαν και τα απαγορευτικα μετρα για να μην ερθουν σπιτι.Τους το ξεκαθαρισα απ'την αρχη.Μονο η μανουλα μου τον χαρηκε παραπανω που ηταν μαζι μας την πρωτη εβδομαδα.

Ειρηνη και Μαιρη περιμενουμε νεα αυριο.

Ουφφ εκανα μπανακι τον μικρο,εκανε μαμ και παλι υπνο.Μου εχει ερθει μια τρελλη ορεξη για κεικ σοκολατα και λεω να παω τσακα τσακα να κανω ενα και να φαω....

mamameli


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κλεοπατρα να σου ζήσει ο ζουζουνος!!! Εγκυούλες και μανούλες Νοεμβριου - Δεκεμβρίου 2012 Νο12 - Σελίδα 26 50580
Ένα ένα σήμερα τα γράφω..θηλαζω ταυτόχρονα!
Χριστίνα κουραγιο οπως λέει το γνωστό μάνα κουραγιο!
Και γενικώς σε όλες που αντιμετωπιζετε πονακια!

Maryanastasia

Maryanastasia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ειρήνη περιμένω νέα αύριο!


Εμένα τελικά αν όλα πάνε φυσιολογικά θα μπει και ο ψηλός στην γέννα μαζί μου. Τώρα που δεν μιλάει και Ελληνικά πλάκα θα έχει άλλα θα λένε οι μαίες άλλα θα λέει αυτός ....

Patsie

Patsie
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημερα κοριτσια (δυσκολευομαι να γραφω μ αυτο το μαραφετι).

Ο μπεμπης νομιζω καλα τα παει με το θηλασμο, ρουφαει καμποση ωρα. Μονο τα μεσανυχτα δε φαγαμε γιατι μου ηρθε κοιμισμενος κ δεν ξυπναγε ουτε με σφαιρες.

Στη γεννα ειχα ενα προβληματακι με την επισκληριδιο (αθανασια μη φρικαρεις, ολα καλα). Θα σας τα πω απο κοντα

φιλια πολλα σε ολες

Patsie

Patsie
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Θα σας τα πω οταν γυρισω σπιτι εννοουσα...

markella_p

markella_p
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημερα Κλεοπατρα μου. Αλλος ενας κουκλος στην παρεα μας ε? Να τον χαιρεσαι κοριτσακι μου. Να ειναι γερος και καλοτυχος σε ολη του τη ζωη. Οταν με το καλο πας σπιτι και βρεις τους ρυθμους σου θα μας τα πεις αναλυτικα. Δεν τη γλυτωνεις.

Και γω θα σας πω καποια στιγμη την εμπειρια μου. Δεν διεφερε και πολυ απο την πρωτη γεννα μου. Πηγαινα με μεγαλυτερη σιγουρια αφου ηξερα ολες τις διαδικασιες απο την πρωτη φορα, αλλα τα συναισθηματα ηταν τα ιδια ακριβως.

Elenisig

Elenisig
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα κ από μένα!
Το βράδυ έγινε ένα θαύμα. Η μπέμπα κοιμόταν από τις 23:00 μέχρι τις 03:00!!!!!!!
Μάλλον έπαιξε ρόλο το γεγονός οτι έκλαιγε ολο το απόγευμα. Σας φιλώ

eirini2


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα κοριτσια.ολες καλα?τα μωρακια σας?
οι λιγες κοιλιτσες που εχουμε απομεινει?μαιρη περιμενουμε τα νεα σου σημερα απο τον γιατρο.εγω θα παω στις 5 σημερα να με δει και μετα να παμε να παρουμε τα δωρα απο το μωρο και τον αγ.βασιλη να τα εχουμε ετοιμα.

marianthisa

marianthisa
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
καλημερα σε ολες τις μαμαδες με τα μπεμπακια τους..ειμαι πλεον στην 39 εβδομαδα,,και τισ τελευταιες μερεσ ολεσ κ περισσοτερες ωρες ξαπλα υποφερω απο πονους στην μεση κσι στα πλευρα Crying or Very sad τελευταια ημερομηνια 12/12 αλλα ο γιατρος λεει ειναι ζητημα χρονου να με πιασουν οι πονοι...(που φοβαμαι τοσο)ολοι λενε υπομονηηηηη!!!προσπαθω η γυναικα....να ειστε ολες καλα,,.... Very Happy

eirini2


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
marianthisa έγραψε:καλημερα σε ολες τις μαμαδες με τα μπεμπακια τους..ειμαι πλεον στην 39 εβδομαδα,,και τισ τελευταιες μερεσ ολεσ κ περισσοτερες ωρες ξαπλα υποφερω απο πονους στην μεση κσι στα πλευρα Crying or Very sad τελευταια ημερομηνια 12/12 αλλα ο γιατρος λεει ειναι ζητημα χρονου να με πιασουν οι πονοι...(που φοβαμαι τοσο)ολοι λενε υπομονηηηηη!!!προσπαθω η γυναικα....να ειστε ολες καλα,,.... Very Happy
μην ανησυχεις οι τελευταιοι πονοι ειναι μετα που θα παρεις το μωρακι σου αγκαλια δεν θα θυμασαι τιποτα.εμενα με πονανε τα παντα.με το καλο λοιπον να ερθει το μωρακι σου.

marianthisa

marianthisa
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
δεν ειναι τοσο οι πονοι οσο ολο αυτο απο το περιβαλλον γυρω σου καθως πρωτο μωρακι δεν εχουμε την εμπειρια και μονιμως ακουσ απο ΟΛΟΥΣ μα παρε τον γιατρο τηλ ολη μερααααααααααα.....τα νευρα μουυυυ!!!

eirini2


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
marianthisa έγραψε:δεν ειναι τοσο οι πονοι οσο ολο αυτο απο το περιβαλλον γυρω σου καθως πρωτο μωρακι δεν εχουμε την εμπειρια και μονιμως ακουσ απο ΟΛΟΥΣ μα παρε τον γιατρο τηλ ολη μερααααααααααα.....τα νευρα μουυυυ!!!
μην ακους κανεναν.ακου τον εαυτο σου.

crazymommy

crazymommy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρααααα! Πώς είστε σήμερα εγκυουλομανούλες και μωράκια; Very Happy Εμένα από χτες η δικιά μου μου κάνει κάτι χουνέρια... θέλει όλο αγκαλιά πάλι, χωρίς απαραίτητα να πεινάει. Και καλά, δε με νοιάζει γιατί κι εγώ απολαμβάνω την αγκαλίτσα της, αλλά είναι που δε με αφήνει να ξεκουραστώ! Ευτυχώς τουλάχιστον το βράδυ ήταν πιο ήσυχη γιατί μέσα στη μέρα πέρασε αρκετές ώρες ξύπνια!
Ελένη μου κι εσένα του πριτς είναι, ε; Χαχαχα, αν σας πω ότι τις 3 τελευταίες μέρες μας έχει χέσει και μέσα στο μπανάκι...! Τι θα το κάνω αυτό το γατί!!!

Κλεοπάτρα μου κι εμένα δε με έπιασε η 1η δόση της επισκληριδίου και μου ξαναέκαναν, αν εννοείς αυτό τότε μάλλον είναι σύνηθες... στο μητέρα!!! Να πω ότι τσιγκουνεύονται τη δόση;;; Γιατί και η 2η που μου έκαναν δεν ήταν πάλι ιδιαίτερα μεγάλη, στην 1η μου γέννα σε άλλο μαιευτήριο ήταν πιο μεγάλη η δόση, το θυμάμαι! Τεσπα, τέλος καλό, όλα καλά!

Αθανασία μου πάντα οι παππούδες ξεσηκώνουν τα παιδιά...

Ωχ, θέλω να γράψω κι άλλα αλλά ξύπνησε το γατί και σκούζει! Σας φιλώ, κουράγιο στις εγκυούλες και στις ξενυχτισμένες μανούλες!!!

Maryanastasia

Maryanastasia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γεια σου Ειρήνη μου καλημέρα

καιεγώ στις 4 κ μισή έχω ραντεβού αλλά εχω αγωνία καθώς δεν ε΄χω πάει μία φορά να μου πει όλα καλά πάντα κάτι μου λέει

και εγώ πονάω πάρα πολύ στα πλευρά δεν μπορώ καν να γυρίσω στο κρεβάτι...!!

και εγώ θέλω να της έχω δώρα κάτω από το δέντρο και ο ψηλός με κοροιδευει! Σιγά μην τα ανοίξει κιόλας μου λέει. Εγώ θα πάρω Laughing

stellaef

stellaef
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημερα!
εμεις οικογενειακως μαλλον κρυωσαμε.αλλα ελαφρα προς το παρον!
Το βραδυ τα ιδια, η μπεμπα ξυπνουσε ανα δυο με τρεις ωρες να φαει ο Δημητρης στο κρεβατι μας και εγω μαυρο υπνο.Αλλα υπομονη!!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 26 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις