Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
464 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 464 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 33 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 27 από 40]

eirini2


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Maryanastasia έγραψε:Γεια σου Ειρήνη μου καλημέρα

καιεγώ στις 4 κ μισή έχω ραντεβού αλλά εχω αγωνία καθώς δεν ε΄χω πάει μία φορά να μου πει όλα καλά πάντα κάτι μου λέει

και εγώ πονάω πάρα πολύ στα πλευρά δεν μπορώ καν να γυρίσω στο κρεβάτι...!!

και εγώ θέλω να της έχω δώρα κάτω από το δέντρο και ο ψηλός με κοροιδευει! Σιγά μην τα ανοίξει κιόλας μου λέει. Εγώ θα πάρω Laughing
ολα καλα θα ειναι μαιρη.μην ανησυχεις.

Maryanastasia

Maryanastasia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μαρκέλλα τι νέα έχουμε από τον μπέμπη μας?


Αθανασία πως είμεθα σήμερα??


εγώ βαριεμαι..........................

stellaef

stellaef
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Αααααα ξεχασα το καλύτερο!Το απογευμα μπαινει ο αντρας μου μεσα στο σπιτι και ειμαι εγω στο καναπε κρατωντας απο το ενα χερι τον μικρο και να κλαιει και απο την αλλη την μικρη να θηλαζει και ταυτοχρονα να κλαει γιατι δεν βολευοταν.Και καπακι εγω ν κλαιω για ολη την κατασταση.Φρικαρε οανθρωπος!Γυρισε σπιτι και μας βρηκε να κλαιμε και οι τρεις ταυτοχρονα!χαχαχα Εγκυούλες και μανούλες Νοεμβριου - Δεκεμβρίου 2012 Νο12 - Σελίδα 27 911307

eirini2


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
stellaef έγραψε:Αααααα ξεχασα το καλύτερο!Το απογευμα μπαινει ο αντρας μου μεσα στο σπιτι και ειμαι εγω στο καναπε κρατωντας απο το ενα χερι τον μικρο και να κλαιει και απο την αλλη την μικρη να θηλαζει και ταυτοχρονα να κλαει γιατι δεν βολευοταν.Και καπακι εγω ν κλαιω για ολη την κατασταση.Φρικαρε οανθρωπος!Γυρισε σπιτι και μας βρηκε να κλαιμε και οι τρεις ταυτοχρονα!χαχαχα [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
υπομονη στελλα σιγα σιγα θα βρειτε τον ρυθμο σας.και περαστικα σας

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
στελλα υπομονη κοριτσι. θα βρειτε τους ρυθμους σας μωρε.
μαρκελλα τι εγινε? τι κανει ο μπεμπης μας? σημερα η αυριο θα τον παρεις?
μαιρη, ειρηνη να μπειτε να μας πειτε τι νεα θα εχετε. ρε κοιταχτε να γεννησετε πριν απο μενα και εσεις....κλαψ κλαψ.
εμεις αυριο θα παμε για το τελευταιο κτγ και για οδηγιες.
κλεοπατρα μου να σου ζησει και παλι ο μπεμπαρος! Very Happy . με την επισκληριδιο και εμενα δεν με επιασε η πρωτη δοση, αργουσανε γιατι η ιωαννα ηταν σφηνωμενη και μου βαλαν αλλη μια και μιση. σε ολες τα ιδια κανουν μου φαινεται.

Maryanastasia

Maryanastasia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
οταν θα πάρουμε την μπέμπα από το νοσοκομείο την βάζουμε στο καλάθι ή στο κάθισμα του αυτοκινη΄του?

εγώ στο κάθιμα θα την έβαζα αλλά μου λέει μια φίλη μου τόσο μωρό σε κάθισμα? αλλά για ασφάλεια εκεί δεν πρέπει να μπει ?

για πείτε μου μάνες..

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εννοειται στο καθισμα μαιρη. εμεις τουλαχιστον εκει βαλαμε την ιωαννα, εκει εμπαινε μεχρι που αλλαξε νουμερο και στα χναρια της θα ακολυθει κα ιο μπεμπης. οχι ρε συ καλαθουνα στο αμαξι. Very Happy

stellaef

stellaef
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κανοικα πρεπει να μπει στο καθισματακι αυτ/του.Θα ειναι σαν χυμενος λουκουμας.Στην κλινικη που γεννησα μας το εβαλαν αυτοι στο καθισμα οποτε εχουν αλλο τροπο και ηταν καλυτερα.
μωρε δεν ειναι θεμα υπομονης αλλα στεναχωριεμαι με το αγορακι μου που απο οτι καταλαβαινω ζηλευει και δεν ξερω τι να κανω.Προσπαθω να ασχολουμαι συνεχεια μαζι του, την μικρη εκτος απο την ωρα που την θηλαζω δεν ειναι καθολου αγκαλια.Για ολα τυψεις νοιωθω!

mariaro

mariaro
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Maryanastasia έγραψε:οταν θα πάρουμε την μπέμπα από το νοσοκομείο την βάζουμε στο καλάθι ή στο κάθισμα του αυτοκινη΄του?

εγώ στο κάθιμα θα την έβαζα αλλά μου λέει μια φίλη μου τόσο μωρό σε κάθισμα? αλλά για ασφάλεια εκεί δεν πρέπει να μπει ?

για πείτε μου μάνες..

Μαιρη μου, οπου και αν εχω ρωτησει (γιατρους, μαιες κτλ) μου εχουν πει σε καθισμα αυτοκινητου...

Καρδιοτοκογραφο ποτε ξεκιναμε να κανουμε?

mariaro

mariaro
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Αχχ Στελλα μου τι να κανεις κι εσυ... Μακαρι συντομα ο μικρος να το παρει αποφαση....

mariaro

mariaro
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Αθανασια μου, μαζι θα μεινουμε στο τελος....

Αχχχ σημερα αρχισαν τα κρυα να δουμε πως θα ζεστανουμε τα μπεμπακια μας εκει που εχει παει η τιμη του πετρελαιου! κλαψ κλαψ

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
στελα και εγω θα τα ιδια και χειροτερα θα τραβηξω. εδω και μια εβδομαδα σχεδον εχει σταματησει να τρωει.οοοοοοτι της βαζω λεει α δεν μου αρεσει μαμα βρωμαει, κανε μου τραζανα.μια μερα της εκανα και της βρωμουσε και ο τραχανας. απ οεχθες εγκατελειψα.υπαρχει ενα πιατο φαγητο μονιμα πλεον στην τραπεζαρια.αν θελει να φαει ας φαει αλλιως τιποτα. και το εννοω. ςχθες αναγκαστηκε να φαει 3 μπουκιες με κλαμματα. αυτο ηταν ολο της το φαγητο ολη μερα με εξαιρεση το πρωινο. ειναι ζηλεια.ξεκαθαρο. αποφευγω να της μιλαω για τον μπεμπη.δεν ξερω τι αλλο να κανω και εγω. ας ερθει με το καλο και θα δω. ουφ εγω γιατι δεν εκανα τετοια πραγματα σαν παιδι ρε γαμωτο? Twisted Evil

eirini2


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
μια χαρα θα περασουμε οι δευτερομανουλες με τα μεγαλα μας.υπομονη αθανασια στελλα αλικη μαρια και οποια αλλη ξεχναω

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ελα ρε ειρηνη μεχρι τελους εδω βαστα και εσυ το οχυρο...

ναι αλλαξε ο καιρος.χειμωνας πλεον για τα καλα. ωχ αμαν αμαν. εμεις περσυ κοψαμε το φυσικο αεριο-μεγααααλη ιστορια- και ειμαστε με κλιματιστικο. ανευ μωρου καλα ηταν, δεν ειχαμε παραπαονο.μια ζακετουλα ε την θελαμε, αλλα νο μονει νο χονει.τωρα με τον μπεμπη.....θα συνηθισει στο κρυο απο τα γενοφασκια του...χαχαχαχα
ατακα φιλης μου-νονας του μπεμπη' αυτο το μωρο δεν πρεπει να το πουμε γιωργο-την αγριοκοιταζει ο ταριφας-, κροισο πρεπει να το πουμε που γεννιεται εν μεσω κρισης χαχαχαχα-

mariaro

mariaro
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
μαμακα μου έγραψε:ελα ρε ειρηνη μεχρι τελους εδω βαστα και εσυ το οχυρο...

ναι αλλαξε ο καιρος.χειμωνας πλεον για τα καλα. ωχ αμαν αμαν. εμεις περσυ κοψαμε το φυσικο αεριο-μεγααααλη ιστορια- και ειμαστε με κλιματιστικο. ανευ μωρου καλα ηταν, δεν ειχαμε παραπαονο.μια ζακετουλα ε την θελαμε, αλλα νο μονει νο χονει.τωρα με τον μπεμπη.....θα συνηθισει στο κρυο απο τα γενοφασκια του...χαχαχαχα
ατακα φιλης μου-νονας του μπεμπη' αυτο το μωρο δεν πρεπει να το πουμε γιωργο-την αγριοκοιταζει ο ταριφας-, κροισο πρεπει να το πουμε που γεννιεται εν μεσω κρισης χαχαχαχα-

ΧΑΧΑΧΑ Laughing Laughing Laughing
Με εκανες και γελασα!!! Ετσι πρεπει να βγαλουμε τα νινακια μας! Καλα να ειναι και ολα θα τα καταφερουμε!
Το ωραιο ειναι που μου λενε οτι το σπιτι πρεπει να εχει θερμοκρασια 22-24 βαθμους! Καλα πως θα φτασει μεχρι εκει με τα ξυλινα κουφοματα παραθυρα και πατζουρια που εχω (μιλαμε για τρελες απωλειες)?
Τζακι επισης λενε οτι δεν κανει να αναβω τον πρωτο χρονο...Η Δεη λεει απο την αλλη θα παρει 30% αυξηση οποτε με τι θα ζεσταθουμε οεοοοοο??

eirini2


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κοριτσια σας αφηνω.παω να ετοιμαστω σιγα σιγα γιατι θα ερθει ο ανυρας μου σε λιγο απο τη δουλεια και θα φυγουμε κατευθειαν για το γιατρο.αν μπορεσω θα μπω μετα.

maria1984

maria1984
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μανουλες κ εγκυουλες τι κάνετε;;; Καταρχήν να ευχηθώ στην Κλεοπατρα για το μωρακι της να ειναι γερό , δυνατό , καλοτυχο κ ευτυχισμένο πάντα κ σε σένα καλή λοχεια ... Σήμερα κατάφερα να διαβάσω τα νέα σας ... Προχθές το απόγευμα την έβγαλα στο νοσοκομείο γιατι με έπιασαν οι αιμμοροιδες που έκαιγε απο τον πόνο τελικά μου είπαν ότι έχουν πάθει θρομβωση γι αυτο κ ο πόνος αλλα δεν μου έκαναν τίποτα άλλο ασε που συχαθηκα το νοσοκ πολύ ψυχροι ( εκπαιδευόμενοι γιατροί) μας φερόταν απαίσια να πανε να μ@μηθουνε οι μαμακες... Εχθές πήγα κ στο γιατρό μου να δει μήτρα κ τομή κ ευτυχώς έχω τέλεια ανάρρωση μου είπε κ μερικά πράγματα να κάνω τις αιμμοροιδες κ ο θεός να βοηθήσει να μου περάσουν γιατι νιώθω εντελώς εξουθενωμενη απο τους πόνους... Με το θυλασμο τα πάμε καλύτερα ήρθε σύμβουλος σπιτι μου μιλήσαμε , είδε πως θυλαζω κ ανα πόση ώρα μου είπε ότι δεν κάνω κάτι λάθος κ δεν φταίω εγω που δεν έχω αρκετό γάλα , ειναι θέμα οργανισμού . Μου είπε ανα 2 θυλασμους να δίνω συμπλήρωμα γιατι δεν μπορω να κάνω κάτι άλλο κ απλα να συνεχίσω να θυλαζω όπως τώρα κ να μην απογοητευτω κ τα παρατησω ακόμα κ το λίγο γάλα που του δίνω μόνο καλό του κάνει ... Τα ίδια μου είπε ο παιδιατρος κ ο γιατρός μου ... Μαρκελλα τι έγινε με το μωρακι σου τι σας είπαν σήμερα ποτέ θα τον πάρετε σπιτι σας;;; Αθανασία εσυ νομίζω ρωτήσες για το ποσά άτομα περίμεναν την ώρα της γεννας , εμένα ήταν περίπου 10 ... Κ κάποια άλλη κοπέλα που ρώτησε πως μεταφέρουμε το μωρο στο αυτοκίνητο παντού μου είπαν στο καθισματακι αυτοκινήτου οπωσδήποτε ... Ειναι σχεδόν υποχρεωτικό ... Αχ δεν θυμάμαι τίποτα άλλο να σχολιάσω ...

stellaef

stellaef
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ολα θα φτιαξουνε!!!!!!!!!!!!
Υπομονη!!!!!!!!!!Αργοτερα θα καταλαβουνε ποσο σημαντικο ειναι να εχουν αδελφακια!!!!

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mariaro έγραψε:
μαμακα μου έγραψε:ελα ρε ειρηνη μεχρι τελους εδω βαστα και εσυ το οχυρο...

ναι αλλαξε ο καιρος.χειμωνας πλεον για τα καλα. ωχ αμαν αμαν. εμεις περσυ κοψαμε το φυσικο αεριο-μεγααααλη ιστορια- και ειμαστε με κλιματιστικο. ανευ μωρου καλα ηταν, δεν ειχαμε παραπαονο.μια ζακετουλα ε την θελαμε, αλλα νο μονει νο χονει.τωρα με τον μπεμπη.....θα συνηθισει στο κρυο απο τα γενοφασκια του...χαχαχαχα
ατακα φιλης μου-νονας του μπεμπη' αυτο το μωρο δεν πρεπει να το πουμε γιωργο-την αγριοκοιταζει ο ταριφας-, κροισο πρεπει να το πουμε που γεννιεται εν μεσω κρισης χαχαχαχα-

ΧΑΧΑΧΑ Laughing Laughing Laughing
Με εκανες και γελασα!!! Ετσι πρεπει να βγαλουμε τα νινακια μας! Καλα να ειναι και ολα θα τα καταφερουμε!
Το ωραιο ειναι που μου λενε οτι το σπιτι πρεπει να εχει θερμοκρασια 22-24 βαθμους! Καλα πως θα φτασει μεχρι εκει με τα ξυλινα κουφοματα παραθυρα και πατζουρια που εχω (μιλαμε για τρελες απωλειες)?
Τζακι επισης λενε οτι δεν κανει να αναβω τον πρωτο χρονο...Η Δεη λεει απο την αλλη θα παρει 30% αυξηση οποτε με τι θα ζεσταθουμε οεοοοοο??
ελα ρε συ φιλη και εσυ....θα σε μαλωσω. τι ειναι +30% πανω η δεη? και τι αν βαζουν τα παραθυρα? και τι αν δεν αναβεις τζακι? καλε παρε το μωρο αγκαλια και ξεκινα γυμναστικη ελα παμε ενα δυο τρια και ξανα.κρατα ρυθμο. που μας φτασανε?????? Twisted Evil

stellaef έγραψε:Ολα θα φτιαξουνε!!!!!!!!!!!!
Υπομονη!!!!!!!!!!Αργοτερα θα καταλαβουνε ποσο σημαντικο ειναι να εχουν αδελφακια!!!!

ναι στελα εχεις δικιο.το πιο σημαντικο προσωπο μετα τα παιδια μου, ειναι ο αντρας μου και μετα η αδελφη μου. αν και πιο μικρη ειναι το στηριγμα μου.

Maryanastasia

Maryanastasia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
πήγαμε γιατρό. η μπέμπα είναι καλά αλλά συνεχίζει να είναι μεγάλη. Ειναι 3350. θα ξαναπάμε την Τετάρτη σε μια εβδομάδα και αν έχει πάρει πολύ βάρος ακόμα θα πάμε την Πέμπτη με πρόκληση!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

mariaro

mariaro
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Maryanastasia έγραψε:πήγαμε γιατρό. η μπέμπα είναι καλά αλλά συνεχίζει να είναι μεγάλη. Ειναι 3350. θα ξαναπάμε την Τετάρτη σε μια εβδομάδα και αν έχει πάρει πολύ βάρος ακόμα θα πάμε την Πέμπτη με πρόκληση!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Με το καλο κοριτσαρα μου!!
Πολυ μεγαλη εεε?? Να σου πω για τον δικο μου μπεμπη να παρηγορηθεις...? Την προηγουμενη Τεταρτη ηταν 3100 κιλα και ειμαι μια εβδομαδα μικροτερη απο σενα... Γερα να ειναι μονο αυτο μετραει. Τι τοσοδουλικα, τι γεματουλικα δεν εχει σημασια.

Maryanastasia

Maryanastasia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
mariaro έγραψε:
Maryanastasia έγραψε:πήγαμε γιατρό. η μπέμπα είναι καλά αλλά συνεχίζει να είναι μεγάλη. Ειναι 3350. θα ξαναπάμε την Τετάρτη σε μια εβδομάδα και αν έχει πάρει πολύ βάρος ακόμα θα πάμε την Πέμπτη με πρόκληση!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Με το καλο κοριτσαρα μου!!
Πολυ μεγαλη εεε?? Να σου πω για τον δικο μου μπεμπη να παρηγορηθεις...? Την προηγουμενη Τεταρτη ηταν 3100 κιλα και ειμαι μια εβδομαδα μικροτερη απο σενα... Γερα να ειναι μονο αυτο μετραει. Τι τοσοδουλικα, τι γεματουλικα δεν εχει σημασια.




ευχαριστώ κοπέλα μου και εσύ με το καλό!!

Με έχουν ζαλίσει την μία θα ήταν μια σταλίά την άλλη είναι μεγάλη!!! δίκιο έχεις καλά να είναι !!!
μου κάθησε λίγο το σε μία εβδομα΄δα δεν το περίμενα χι χι !!!

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μαααααααααααααααααααιρη γεννας σε μι εβδομαδα????????
γιατι ομως να στην παρει ρε συ πιο νωρις? ε και τι εγινε αν ειναι πιο μεγαλη. εμενα η ιωαννα γεννηθηκε 3360 στις 39 εβδ, χωρις προκληση. γιατι δεν αφηνει το μωρο να ερθει οταν νομιζει? τι σε ρωταω και σε αγχωνω τωρα?αφου το λεει ο γοατρος σου κοριτσι, ακου τον και ασε εμενα να λεω μακακιες.ε γιατρος ειναι κατι ξερει παραπανω ε??
αντε ετοιμασε βαλιτσα και ψυχολογια. θα γινεις μαμα , θα γινεις μαμα...

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mariaro έγραψε:
Maryanastasia έγραψε:πήγαμε γιατρό. η μπέμπα είναι καλά αλλά συνεχίζει να είναι μεγάλη. Ειναι 3350. θα ξαναπάμε την Τετάρτη σε μια εβδομάδα και αν έχει πάρει πολύ βάρος ακόμα θα πάμε την Πέμπτη με πρόκληση!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Με το καλο κοριτσαρα μου!!
Πολυ μεγαλη εεε?? Να σου πω για τον δικο μου μπεμπη να παρηγορηθεις...? Την προηγουμενη Τεταρτη ηταν 3100 κιλα και ειμαι μια εβδομαδα μικροτερη απο σενα... Γερα να ειναι μονο αυτο μετραει. Τι τοσοδουλικα, τι γεματουλικα δεν εχει σημασια.
μαριαρο εσυ ποτε εχεις πητ? 23/12 θυμαμαι καλα?

evi86

evi86
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλησπερα παρεακι!Τι κανετε;Εμεις σημερα ειχαμε χιονια κατα δω.Παραλιγο θα το εστρωνε αλλα αρχισε να βρεχει μετα και εξαφανιστηκαν.Ο μικρος σημερα ηταν μεσ'την τρελλη χαρα.Δεν ποναμε πλεον και εχουμε κεφια!Ηθελε να σας μιλησει αμεεεε αλλα δεν το αφησα εβγαλα φωτο ομως και θα την βαλω.Απο τωρα ψαχνει νυφες απο εδω μεσα...Εγω παλι εχω γινει γουρουνα και τρωω οτι βρω.Χθες το βραδυ τσακισα ολοκληρο το κεικ.Καθε τρεις ωρες που τρωει ο μικρος τρωω κι εγω μαζι.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 27 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 33 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις