Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
603 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 603 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 36 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 32 από 40]

maria1984

maria1984
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Δεν ξέρω αν ήταν κολικοι , δεν έφαγα πάντως κάτι εκτός απο αυτά που επιτρέπεται ... Θα δώ αν την πιάσει κ απόψε εγω πάντως προσπάθησα να της κάνω ότι είπε ο παιδιατρος αν έχει κολικους αλλα δεν είδα κ να ηρεμει ... Α Εντωμεταξυ μου είχε πει ότι αν υποφέρει απο τους βρωμοκολικους θα έχει μαζέψει τα ποδαρακια της στην κοιλιτσα της αλλα δεν τα είχε μαζέψει ...

Maryanastasia

Maryanastasia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλησπέρα σε όλες!!!


Εδώ είμαι Αθανασία ηρθε ο ψηλός από την δουλειά στις 3 κοιμηθηκαμε στις 5 ε ξύπνησα στις 2. Εγκυούλες και μανούλες Νοεμβριου - Δεκεμβρίου 2012 Νο12 - Σελίδα 32 215994

εγώ δεν μπορώ καν να κοιμηθώ. και δεν μπορώ και να διανοηθώ πως ίσως την άλλη εβδομα΄δα θα είναι εδώ το κοριτσάκι μου!!!

τώρα θα δω ταινίες!!!!

Maryanastasia

Maryanastasia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μαρκέλλα ΤΙ ΠΛΑΣΜΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ

crazymommy

crazymommy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σήμερα πήγαμε για κάποια ψώνια, βγάλαμε και πάλι έξω το μωρό! Με την ευκαιρία να ρωτήσω τις 2μανούλες αν ξέρουν που μπορώ να βρω υπνόσακο για τη Δανάη, σαν ολόσωμη φορμίτσα αλλά με τα πατουσάκια έξω, γιατί στα τζάμπο δεν βρήκαμε (είχε μόνο κάποιους για 4ων χρόνων.

Μαρία μου κολικοί θα είναι για να κλαίει τόση ώρα το μωράκι, κρίμα να ταλαιπωρούνται τόσο! Δεν είναι απαραίτητο να έχει μαζέψει τα ποδαράκια στην κοιλίτσα (εκ πείρας μιλάω γιατί και η Δανάη είχε τέτοιους κολικούς) αλλά θα πρέπει εσύ να της μαζεύεις τα ποδαράκια εκεί για να πατιέται η κοιλίτσα και να βγούνε τα αέρια που την κάνουν να υποφέρει!
Δημητρούλα ελπίζω να μη σου κάνει έντονους κολικούς, ας μείνετε στην υποψία!

Μαίρη και Αθανασία μου έτσι είναι στο τέλος. Δύσκολος και ο ύπνος, πόνοι παντού και μια κοιλιά τεράστια! Αθανασία βάστα γερά!!!!!

Μαρκέλλα στήσατέ γιορτή, ζηλεύω καλέ!

Τζενάκι υπομονή λέμε!!!

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μαρια εχει δικιο η αλικη. τα μωρα σε αυτην την ηλικια δεν αντιλαμβανονται τα ακρα τους. κανε μασαζ κοιλιτσα και μαζευε γονατα στο στηθος. αν ακουσεις πριτς....ειναι καραμπινατοι κολοικοι και την ανακουφιζεις κιολας.
μακαρι να μην ειναι βεβαια Very Happy

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αλικη τη νβαζεις σε υπνοσακο την δαναη? το δικο μου νευροσπαστο ποτε δεν μπηκε. για πηγαινε η&μ ή ζαρα, πρεναταλ.δεν μπορει καπου θα βρεις.

Jen75

Jen75
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Υπομονή με το τσουβάλι, κ όχι μόνο με το γιο αλλά κ με τον πατέρα που δεν έχει υπομονή, είναι φουλ νεύρα κ του φωνάζει συνέχεια. δε λέω, κ γω φωνάζω αλλά άλλο να εξαντλείσαι με 2 παιδιά, ορμόνες, αϋπνία κλπ κ άλλο μόνο με ένα. 8 στις 10 κουβέντες είναι 'θα φας ξύλο αν το κάνεις αυτό', και οι άλλες 2 είναι 'κάντο κ θα σου φέρω δώρο'. το παιδί είναι όλη μέρα με τον κατάλογο πλειμομπιλ στο χέρι κ λέει'αυτό το έχω' ή 'θέλω ο μπαμπάς να μου φέρει αυτό'. την τετάρτη έχει σχολή γονέων στον παιδικό με θέμα όρια-τιμωρία κ θα πάω όπωσδήποτε.
τώρα έχουν ταβλιαστεί στον καναπέ κ οι 2 βλέποντας ice age κ αποκοιμήθηκαν. θέλω να πεταχτώ κ σούπερ πιο πολύ για να πάρω λίγο αέρα.
άλλο θέμα τώρα : μετά το φτ πότε σταματάει το αίμα; εμένα σταμάτησε στις 4 βδομάδες κ σήμερα σα να είχα πάλι λίγο κ σε συνδιασμό με πονοκέφαλο λέω μπας κ είναι περίοδος. μετά την πρώτη γέννα αδιαθέτησα πολύ σύντομα παρά τον αποκλειστικό θηλασμό, στον 2ο-3ο μήνα.

eirini2


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
μαμακα μου έγραψε:Καλημερα μωρακια μου! καλημερα εγκυουλες, και μανουλιτσες.
εχθες το βραδυ νομιζα οτι θα γεννησω.πιεζει ο μπεμπης κατω.δεν αντεχω αλλο. υπομονη κανω μεχρι την δευτερα που θα παω μηπως του πω να τον παρει δευτερα και οχι τριτη. ποια παπια? καλε απο το κρεβατι μεχρι την τουαλετα και παω σαν την κοτα με το αυγο στον απο αυτο της....ηθελα κια βολτα εχθες το απογευμα η τρομαρα μου. πηρα την ιωαννα και πηγαμε στο ριβερ γουεστ. ωραια ηταν, αλλα ειχε πολυυυυ κοσμο λεμε. φυσικα η ιωαννα το ευχαριστηθηκε.το πουλακι μου ηρεμησε... ηταν και ο αγιος βασιλης.πηγε αγκαλια του, κατι ειπανε αλλα δεν μου λεει το πουτ@νακι μου.'μαμα ειναι μυστικο τι ειπαμε, ειναι για παιδακια αυτα.' , ζητησε και μπαλονι για τον αδελφο της....
ειδα μια μαμα εκει με μει ται. πιασαμε την κουβεντα και μου ειπε ποσο βολικο ειναι.αλλα.... φοβαμαι οτι αν το παρω θα παει τζαμπα, θα με αφηνει η ιωαννα να εχω τον μπεμπη επανω μου και αυτη να περπαταει????μπα δεν το βλεπω.....
ηθελα να την παω σκ και σε αλλα χριστουγεννιατικα αλλα αν παμε βλεπω να γενναω εκει, οποτε μαλλον μεσα μας βλεπω Twisted Evil
εχω να βαλω αυριο ενα τελευταιο πλυντηριο-μην αφησωαπλυτα πισω και ας τα σιδερωσει η μαμα μου. α της κοψαν την αδεια τελικα λογο εορτων.μονο την τριτη της δωσαν ρεπο. της ειπα δεν πειραζει, τι να κανουμε.και να τσακωθει παλι ακρη δεν θα βρει, οποτε. η αληθεια ειναι οτι στο νοσοκομειο δεν την θελω παρα μονο την πρωτη μερα.ευτυχως την ιωαννα θα την κρατησει η αδελφη μου με την πεθερα μου.αντε να μην ειχα αυτες.....θα την ετρωγα την μεγαλη-παραξενη κουβεντα αυτη-.
λογοδιαροια πρωι πρωι με επιασε πααααλι Very Happy Very Happy
αθανασια κι μεις πηγαμε στο ριβεργουεστ χτες το απογευμα.καθισε και στην αγκαλια του αη βασιλη ο στρατος και τον βγαλαμε φωτο και μπηκε και στο τρενακι.αλλη μια εγκυο ειδα με πολυ κοιλια αλλα δεν πρεπει να ησουν εσυ

crazymommy

crazymommy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αθανασία μου θένκς, θα κοιτάξω κι εκεί. Μάλλον θα πάμε mall το άλλο σ/κ που έχει απ' όλα. Πέρισυ τον καταβολευτήκαμε τον υπνόσακο αλλά ήταν 1ος έτους η Δανάη και είχε τα πατουσάκια μέσα. Τώρα δεν της κάνει δυστυχώς και της έχουμε πάπλωμα αλλά όλο κάνει τούμπες και τη βρίσκω ξεσκέπαστη να κοιμάται πάνω στο πάπλωμα. Τώρα όμως θα βάλει κρύο και δε λέει. Η δικιά σου ούτε να τους φτύσει, ε; Για να δούμε κι εμείς φέτος!

Τζένη μπορεί να είναι και περίοδος έτσι όπως μας τα λες, αν και δεν σου το εύχομαι! Όλα τα είχαμε, αυτό μας έλειπε τώρα! Εμένα στην 1η εγκυμοσύνη περίοδος ήρθε λίγο μετά τους 10 μήνες και ελπίζω να αργήσει και αυτή τη φορά! Κανονικά όσο θηλάζεις αποκλειστικά δεν έρχεται αλλά σε πολλές γυναίκες τελικά έρχεται από νωρίς! Εγώ πάλι σχεδόν καθάρισα από αίμα (λοχεία) ενώ την άλλη φορά έτσι ήμουν στις 40 μέρες, μη σου πω και πιο μετά. Γενικά αυτή τη φορά είχα τη μισή ποσότητα και ανάρρωσα πολύ πιο γρήγορα, ποιος ξέρει γιατί τη μια έτσι, την άλλη αλλιώς;

Ειρηνάκι το ευχαριστήθηκε ο μικρός; Μπράβο, μια χαρά!

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ειρηνη την επομενη φορα πριν ξεκινησω θα σε παρω τηλ. και την αλλη φορα ημασταν ταυτοχρονα στο ικεα. χαχα. τι ωρα πηγες? εμεις πηγαμε κατα τις 7,3 μην σου πω σχεδον 8 και φυγαμε 9 γιατι κουραστηκα εγω.ενα χαλι μαυρο με τεραστια κοιλια, καλε εγω ημουνα....

maria1984

maria1984
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κορίτσια σας ευχαριστώ για τις συμβουλές , πιστεύω να μην ήταν κολικοι η αν ήταν να μην την ξαναπιασουν απόψε....

Maryanastasia

Maryanastasia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ε να σας πω και το πετυχημένο της ημέρας μπας και γελάσετε...

πάει ο ψηλός σουπερ και μετά καπάκι δουλειά. Πάει σουπερ και στην έξοδο με παιρνει τηλ όλο χαρά! ψώνισα λέει για τη μικρή. τι πήρες λέω χαρά μου? οδονόβουρτσα και οδοντόκρεμα γουινι δε που μου λέει.......................................................................................................................................................... Εγκυούλες και μανούλες Νοεμβριου - Δεκεμβρίου 2012 Νο12 - Σελίδα 32 536304

Maryanastasia

Maryanastasia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
είπαμε ρε ψηλέ ψηλή είναι η μπέμπα μας δεν θα γεννηθεί και με δόντια !!!!

Jen75

Jen75
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
μην τον αποπαίρνεις τον άνθρωπο, έχω διαβάσει για σπάνιες περιπτώσεις που μπορεί να γεννηθούν κ με κάνα δοντάκι. απλά στην αρχή οδοντόκρεμα φαρμακείου που δεν ξεβγάζεται. εμάς πρόσφατα άρχισε να φτύνει κ πήραμε πάλι απ'το φαρμακείο με λίγο παραπάνω φθόριο

Jen75

Jen75
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
α, δε σας είπα. μπήκε κ το επίδομα λοχείας, κ το ανεργίας αυξημένο κατά 40 περίπου ευρώ λόγω 2ου παιδιού(δυστυχώς τελευταία δόση). τρέχουν απ'τα μπατζάκια τα ευρώ λέμε...
πλήρωσα δεη με ebanking κ από βδομάδα τα τέλη αμάξι κ μηχανή, οπότε θα ξαλαφρώσει λίγο ο λογαριασμός. από πού θα'χω να παίρνω τώρα; δε με βλέπω να δουλεύω φέτος. ίσως σε κάνα ιεκ λίγες ώρες, θα δούμε. δε θέλω με τίποτα να ξαναγυρίσω σε φροντιστήριο, no offense Μαίρη, αλλά τα αντίθετα ωράρια δε λένε με παιδιά. είδομεν

eirini2


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
μαμακα μου έγραψε:ειρηνη την επομενη φορα πριν ξεκινησω θα σε παρω τηλ. και την αλλη φορα ημασταν ταυτοχρονα στο ικεα. χαχα. τι ωρα πηγες? εμεις πηγαμε κατα τις 7,3 μην σου πω σχεδον 8 και φυγαμε 9 γιατι κουραστηκα εγω.ενα χαλι μαυρο με τεραστια κοιλια, καλε εγω ημουνα....
εμεις πρεπει να ημασταν εκει γυρω στις 6.30.μετα απο λιγο εφτασε και ο αη βασιλης με το τρενο και φυγαμε απο εκει 10 παρα γιατι ανεβηκαμε πανω να φαμε κατι και επαιζε στον παιδοτοπο ο στρατος διπλα στο μαγαζι.

Maryanastasia έγραψε:ε να σας πω και το πετυχημένο της ημέρας μπας και γελάσετε...

πάει ο ψηλός σουπερ και μετά καπάκι δουλειά. Πάει σουπερ και στην έξοδο με παιρνει τηλ όλο χαρά! ψώνισα λέει για τη μικρή. τι πήρες λέω χαρά μου? οδονόβουρτσα και οδοντόκρεμα γουινι δε που μου λέει.......................................................................................................................................................... Εγκυούλες και μανούλες Νοεμβριου - Δεκεμβρίου 2012 Νο12 - Σελίδα 32 536304
μαιρη γιατι το αποπαιρνεις το παιδι?κανει καβαντζα για μετα.

crazymommy

crazymommy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Χαχα, Μαίρη μου η θεία μου είχε γεννηθεί με δοντάκι! Συμβαίνουν αυτά σπανίως, πράγματι. Αλλά εντάξει. δε χρειάζεται και να μπούμε στη διαδικασία πλυσίματος δοντιών από τώρα!
Τα πήρες τα λεφτά Τζένη, μπράβο σας, καλοξόδευτα! Εμείς ακόμα περιμένουμε της λοχείας και αυτή την εβδομάδα κάναμε και τα χαρτιά και στον ΟΑΕΔ. Να δούμε αν θα πάρουμε τίποτα κι από εκεί!

Μαρία μου εύχομαι κι εγώ να ήταν κάτι τυχαίο και όχι κολικοί, αν και για τέτοιοι φαίνονται..

crazymommy

crazymommy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αθανασία μου κι εμείς ήμασταν ταυτόχρονα στο ΙΚΕΑ, τη μέρα που θα 'θελες να ξεχάσεις..! Πάει, περάσανε κι αυτά!

demmy29

demmy29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γειά σας κοριτσάκια μου! Στέλνω ένα γρήγορο φιλάκι και βγαίνω! Γειά σου Αλικάκι μου!
Γειά σου Μαιρούλα! Αθανασία μου τελευταίο ΣΚ αφιερωμένο στο Ιωαννάκι! Μια γλυκειά αγκαλίτσα πες της από μια φίλη σου και από το τοσοδούλικο παιδάκι της! Να περάσετε όμορφα! Εγκυούλες και μανούλες Νοεμβριου - Δεκεμβρίου 2012 Νο12 - Σελίδα 32 417472

Maryanastasia

Maryanastasia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κανένα οφενς κορίτσι μου εγώ το ξέρω πως με την δουλειά θα έχω πρόβλημα. Κάτσε να γεννηθεί με το καλο η μπεμπα μου και βλέπουμε!!!

Elenisig

Elenisig
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλησπέρα κορίτσια, απόψε έχουμε πάλι πονάκια κ κλαίμε.....
Μαρκέλλα δεν πρόλαβα να δω τη φωτό, αντε βγάλε μια μαζί με τη μικρή να τον δω.
Μαίρη τέλειος ο ψηλός!!!!!Μη τον αποπαίρνεις μωρε... Smile

Εμένα ρε κορίτσια δεν θέλει το δεξί μου στήθος. Την πιάνει πότε πότε κ αφού φάει λιγάκι, αρχίζει τις τσιρίδες κ χτυπιέται κ μόλις τη βάλω στο αριστερό ηρεμεί κ τρώει. Τι να πω...

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
crazymommy έγραψε:Αθανασία μου κι εμείς ήμασταν ταυτόχρονα στο ΙΚΕΑ, τη μέρα που θα 'θελες να ξεχάσεις..! Πάει, περάσανε κι αυτά!

ρε συ αλικη εσυ ησουν ναι, οχι η ειρηνη τοτε. καλα κρασια, εχω μπερδεψει την βουρτσα-οχι του ψηλου ιρλανδου- με την λουτσα-τσ τσ πονηρα μυαλα, τι νομιζατε θα εγραφα?-.....

ειρηνη ησουν πανω τοτε.εμεις δεν ανεβηκαμε επανω.φαγαμε κατω ενα παγωμενο γιαουρτι μπλιαχ ....

μαααιιιιιιρη γαιτι αποπαιρνεις τον ανθρωπο καλε? πηρε να εχει ο πατερας. τι κακο εκανε δηλ? τσ τσ τσ αχαριστη γυναικα......-σ'αγαπω-

δημητρα ναι τελευταιο σκ 3μελη οικογενεια. το αλλο σκ με βλεπωμε τα μαλλια ορθια χαχαχχαχα
ολο με φωναζει η ερχεται αγκαλια μου και μου λεει μαμα σ'αγαπαω....εχω λιωσει σημερα. τι κυκλοθυμικο παιδι θεε μου.....

Maryanastasia

Maryanastasia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
οχι του ψηλού του Ιρλανδόυ λέει αχαχαχαχχα μα τι καλο που ε΄ναι το κοριτσάκι σου!!!!! I love you I love youι αι λοβ γιου του!! μας βλέπω για καφέ με τα μπεμπέ μας!!!!


καλέ δεν τον αποπήρα απλά του λέω κάστορα θα κάνουμε ή παιδί?

εφτιαξα τα χαρτιά μου. Τις φωτοτυπίες μου τα πιστοποιητικά οικογενειακής κατάστασης (δεν έχω έχουν κατάληψη στον Δήμο αλλά λέμε τώρα) αυτά!!!

Εφαγα καλαμάκι κοτόπουλο με λάχανο και έχει μια πέπσι στο ψυγείο και την κοιτάω και μου τρέχουν τα σάλια!!

υπομονή με τον θηλασμό κοριτσια τι να πω σε λίγες μέρες θα συμπασχω!!!

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ασε την πεπσι κατω....εχει ζαχαρη καλε....
παω για ξαπλα. αντε παλι το μαρτυριο... 2 βραδυα μειναν με την κοιλια....μετα απο λιγες μερες θα πεταω χαχαχαχα

evi86

evi86
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλησπερα!Τι κανετε μανουλες,εγκυουλες και μωρακια;Τρεχω και δεν προλαβαινω αυτες τις μερες.Νυσταζω συνεχεια και ας κοιμαμαι μια χαρα.Βαλαν τον αντρουλη μου να δουλευει 10ωρο και δεν τα βγαζω περα μονη μου.Ευτυχως αυριο θα ειμαστε και οι τρεις μαζι.Ο μικρουλης μου αποδιχτηκε πολυ λαιμαργος.Κρυωσε κιολας και φωναξα τον γιατρο σπιτι.Μου ειπε πως θα περασει σε κανα 2-3 μερουλες.Ζυγιστηκε κιολας και εφτασε 3686.Αποτομα πηρε μπολικα γραμμαρια.

Καναμε μια συζητηση χθες το βραδυ με τον αντρα μου και μαλλον μας βλεπω να φευγουμε απο την ελλαδα.Σκεφτετε μια προταση που του εκαναν για την γερμανια.Απο την μια λεω ενταξει γιατι τα λεφτα ειναι πολυ καλα και η κατασταση θα καλυτερεψει αλλα απο την αλλη δεν θελω να φυγω.Εδω εχουμε ολους τους συγγενεις μας και δυσκολα θα τους αποχωριστουμε.Αυτος παντως προπαθει να με πεισει λεγοντας μου τα θετικα και μονο.Δυσκολη αποφαση.Εσεις τι θα κανατε;Το σκεφτομουν ολη μερα σημερα και δεν εβγαζα ακρη.Μου ηρθε λιγο ξαφνικο.

Αααα ειχαμε νεα και απο την πεθερα.Με πηρε τηλεφωνο και μου ειπε πως θα περασει.Ουτε καν με ρωτησε για να ερθει.Της ειπα πως ειναι ο μικρος κρυωμενος και μου απαντησε πως αυτα ειναι δικαιολογιες και πως δεν θελω να ερθει.Της ειπα τοσο καιρο που ηταν γιατι δεν ηρθε και δεν απαντησε και απλα το εκλεισε.Ε οχι πειτε μου τι να κανω με αυτη την γυναικα;Δεν ηθελα ομως να ερθει γιατι πρωτον ηταν ο μικρος χαλια,δευτερον ημουν πολυ εξαντλημενη και τριτον το σπιτι ηταν σε μαυρα χαλια.Αμα ερχοταν εκτος απο την κριτικη που θα εριχνε για τον μικρο θα μου ελεγε και για ολα τα υπολοιπα.Δεν θα το αντεχα...

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 32 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 36 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις