Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
17 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 17 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 41]

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γεια σου χρυσααα τη κανεις?? μια χαρα ειμαι

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΒΑΣΟΥΛΑ ΚΑΙ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ.......ΑΓΑΠΑΚΙ ΜΕ ΜΙΑ ΑΠΛΗ ΕΞΕΤΑΣΗ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΑΥΤΟ??ΓΤ ΑΝ ΝΑΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΠΕΙ ΤΠΤ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ.ΑΛΛΙΩΣ ΠΩΣ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΆΒΕΙΣ?

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
eirini7 έγραψε:Χρύσα εννοείται!! Laughing Laughingευκαιρία να γνωριστούμε ΟΛΕΣΣΣΣΣΣΣ

Καληνύχτα Βάσω μου!!
κορίτσια σας εγκαταλείπω κι εγώ....πολλά πολλά φιλιά!!!!καλό ξημέρωμα!
ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΕΙΡΗΝΑΚΙ ΜΟΥ..ΤΑ ΛΕΜΕ ΑΥΡΙΟ

XrysaB

XrysaB
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
FOTINI28 έγραψε:
XrysaB έγραψε:
FOTINI28 έγραψε:ΧΡΥΣΑ !! ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ? ΜΗ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΟΤΙ ΚΑΙ ΤΑ 2 ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΑ ΣΟΥ??? ΚΟΥΚΛΑΚΙΑ ΖΩΓΡΑΦΙΣΤΑ!!!

Ναι κορίτσι η ταλούλα και ο σαιμον ητο ΔΙΚΌ σου είναι γλυκα


ΜΑΛΤΕΖ Η ΚΑΝΙΣ??? ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΗΜΙΑΙΜΟ ΜΑΛΤΕΖΑΚΙ Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #82 - Σελίδα 4 328109 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #82 - Σελίδα 4 328109 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #82 - Σελίδα 4 328109

Ημιαιμο κανις η θηλυκια
και μπισόν φριζέ ο αρσενικος

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
XrysaB έγραψε:
αγαπη έγραψε:αφρουλα εγω μαλλον εχω οπισθια κλιση μητρας εχει καμμια αλλη εκτος απο μενα????

ΕΓΏ έχω μια ΜΙΚΡΉ κλίση ΑΛΛΑ δεν είναι τιποτα

οταν εχεις περιοδο την πρωτη και δευτερη μερα πονας???? εγω υποφερω

XrysaB

XrysaB
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
[quote="art86"]
eirini7 έγραψε:Χρύσα εννοείται!! Laughing Laughingευκαιρία να γνωριστούμε ΟΛΕΣΣΣΣΣΣΣ

Καληνύχτα Βάσω μου!!
κορίτσια σας εγκαταλείπω κι εγώ....πολλά πολλά φιλιά!!!!καλό ξημέρωμα!
ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΕΙΡΗΝΑΚΙ ΜΟΥ..ΤΑ ΛΕΜΕ ΑΥΡΙΟ[/quote

Καληνυχτα Αρτεμουλα βάσουλα ειρηνη

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αγαπη έγραψε:
XrysaB έγραψε:
αγαπη έγραψε:αφρουλα εγω μαλλον εχω οπισθια κλιση μητρας εχει καμμια αλλη εκτος απο μενα????

ΕΓΏ έχω μια ΜΙΚΡΉ κλίση ΑΛΛΑ δεν είναι τιποτα

οταν εχεις περιοδο την πρωτη και δευτερη μερα πονας???? εγω υποφερω
ΑΓΑΠΑΚΙ ΜΟΥ ΤΗΝ ΕΙΔΕΣ ΤΗΝ ΕΡΩΤΗΣΗ ΜΟΥ......ΠΩΣ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΑΥΤΟ..ΜΕ ΑΠΛΗ ΕΞΕΤΑΣΗ ΦΑΙΝΕΤΑΙ?????

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
art86 έγραψε:ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΒΑΣΟΥΛΑ ΚΑΙ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ.......ΑΓΑΠΑΚΙ ΜΕ ΜΙΑ ΑΠΛΗ ΕΞΕΤΑΣΗ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΑΥΤΟ??ΓΤ ΑΝ ΝΑΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΠΕΙ ΤΠΤ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ.ΑΛΛΙΩΣ ΠΩΣ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΆΒΕΙΣ?

μπορεις να ρωτησεις τον γυναικολογο σου οταν κανεις κολπικο υπερηχο ή οταν πας για τεστ παπ

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αγαπη έγραψε:
art86 έγραψε:ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΒΑΣΟΥΛΑ ΚΑΙ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ.......ΑΓΑΠΑΚΙ ΜΕ ΜΙΑ ΑΠΛΗ ΕΞΕΤΑΣΗ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΑΥΤΟ??ΓΤ ΑΝ ΝΑΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΠΕΙ ΤΠΤ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ.ΑΛΛΙΩΣ ΠΩΣ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΆΒΕΙΣ?

μπορεις να ρωτησεις τον γυναικολογο σου οταν κανεις κολπικο υπερηχο ή οταν πας για τεστ παπ
ΟΧΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΠΕΙ ΚΑΤΙ..ΚΑΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΠΟΝΑΩ ΣΧΕΔΟΝ ΚΑΘΟΛΟΥ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ.ΜΟΝΟ ΤΗΝ 1Η ΜΕΡΑ ΛΙΓΟ ΧΑΜΗΛΑ Κ Η ΜΕΣΗ ΜΟΥ ΑΛΛ ΣΕ ΥΠΟΦΕΡΤΟ ΕΠΙΠΕΔΟ..ΕΚΤΟΣ ΚΑΙ ΑΝ ΕΧΩ ΚΞΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ..ΕΚΕΙ ΠΟΝΑΩ ΛΙΓΟΟΟΟ ΠΑΡΑΠΑΝΩ.....ΕΧΕΙ ΣΗΜΑΣΙΑ ΑΜΑ ΠΟΝΑΣ>??????

XrysaB

XrysaB
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αγαπη έγραψε:
XrysaB έγραψε:
αγαπη έγραψε:αφρουλα εγω μαλλον εχω οπισθια κλιση μητρας εχει καμμια αλλη εκτος απο μενα????

ΕΓΏ έχω μια ΜΙΚΡΉ κλίση ΑΛΛΑ δεν είναι τιποτα

οταν εχεις περιοδο την πρωτη και δευτερη μερα πονας???? εγω υποφερω

Ελαχιστατην πρώτη μέρα ο γιατρος μου ειπε ΌΤΙ είναι σύνηθες εμενα δεν είναι πολυ πίσω ΑΠΛΆ ίσως πονας σε κάποιες στάσεις ΕΓΏ δεν έχω προβλημα

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αρτεμακι η φυσιολογικη μητρα εχει προσθια κλιση ή οπισθια κλιση μητρας ειναι και αυτη φυσιολογικη ομως εκει εχεις και ενα σιγουρο συμπτωμα λεγετε δυσμηνοροια δηλαδη πολυ δυσκολη περιοδος με υπερβολικους πονους χαμηλα στην κοιλια και την μεση και στις 2 περιπτωσεις συλληψη μπορει να γινει και μαλιστα αν καποια μεινει εγκυος με οπισθια κλιση μητρας αυτη ερχετε στα φυσιολογικα δηλαδη παιρνει θεση προσθια κλιση

XrysaB

XrysaB
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Φωτεινουλα μη θυμωσεις ΑΛΛΑ αφουωθα πιάσεις δουλεια δεν ξαναρχιζετε τις προσπάθειες;

ΑΦΡΟΥΛΑ που είσαι ;

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αγαπη έγραψε:αρτεμακι η φυσιολογικη μητρα εχει προσθια κλιση ή οπισθια κλιση μητρας ειναι και αυτη φυσιολογικη ομως εκει εχεις και ενα σιγουρο συμπτωμα λεγετε δυσμηνοροια δηλαδη πολυ δυσκολη περιοδος με υπερβολικους πονους χαμηλα στην κοιλια και την μεση και στις 2 περιπτωσεις συλληψη μπορει να γινει και μαλιστα αν καποια μεινει εγκυος με οπισθια κλιση μητρας αυτη ερχετε στα φυσιολογικα δηλαδη παιρνει θεση προσθια κλιση
ΝΑΙ ΑΓΑΠΑΚΙ ΜΟΥ ..ΑΠΛΑ ΑΠΟ ΠΕΡΙΕΡΓΙΑ ΡΩΤΗΣΑ ΓΤ ΔΕΝ ΗΞΕΡΑ ΤΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΕΙΝΑΙ

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
XrysaB έγραψε:3 μερες ΤΏΡΑ νοιώθω πίεση στη μητρα που γονεταοωπιπ έντονη όταν κινουμαι και ΣΉΜΕΡΑ άρχισα να βγάζω σπυρακια που δεν έχω σχεδόν ποτε και θερμοκρασία 37.λες;
Α ΜΕΤΑ το Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #82 - Σελίδα 4 215994 2 ώρες ξαπλα με τα πόδια στο ταβάνι και το μαξιλάρι στη μέση.τι ΆΛΛΟ να ΚΆΝΩ ούτε η κομανετση.
Το μικρακι σου τι ΚΆΝΕΙ;

Σταυρουλιτσα μου ελπίζω να μη μας ΈΡΘΕΙ η βρωμουσα

ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΝΟΧΛΗΣΗ ΣΤΗ ΜΗΤΡΑ (ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΔΙΝΑ ΣΗΜΑΣΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΝΑ) ΤΑ ΑΛΛΑ 2 ΤΑ ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΕΓΩ! 1Η ΦΟΡΑ ΔΕΚΑΤΑ 37. ΠΡΙΝ ΠΑΝΤΑ ΕΙΧΑ 36,8! ΚΑΙ ΣΠΥΡΑΚΙΑ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΒΓΑΖΩ ΠΟΤΕ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ! ΚΑΙ ΕΙΔΙΚΑ ΤΟΣΟ ΝΩΡΙΣ! ΑΧ ΜΑΚΑΡΙ ΧΡΥΣΑ ΜΟΥ! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #82 - Σελίδα 4 215994 ΚΑΛΑ ΜΑΡΗ ΔΕ ΖΑΛΙΣΤΗΚΕΣ ΤΟΣΕΣ ΩΡΕΣ ΕΤΣΙ? Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
art86 έγραψε:
αγαπη έγραψε:αρτεμακι η φυσιολογικη μητρα εχει προσθια κλιση ή οπισθια κλιση μητρας ειναι και αυτη φυσιολογικη ομως εκει εχεις και ενα σιγουρο συμπτωμα λεγετε δυσμηνοροια δηλαδη πολυ δυσκολη περιοδος με υπερβολικους πονους χαμηλα στην κοιλια και την μεση και στις 2 περιπτωσεις συλληψη μπορει να γινει και μαλιστα αν καποια μεινει εγκυος με οπισθια κλιση μητρας αυτη ερχετε στα φυσιολογικα δηλαδη παιρνει θεση προσθια κλιση
ΝΑΙ ΑΓΑΠΑΚΙ ΜΟΥ ..ΑΠΛΑ ΑΠΟ ΠΕΡΙΕΡΓΙΑ ΡΩΤΗΣΑ ΓΤ ΔΕΝ ΗΞΕΡΑ ΤΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΕΙΝΑΙ

καλα εκανες και εγω δεν το ηξερα ρωτησα τον γυναικολογο εκεινη την ωρα που μου επαιρνε υγρο για το τεστ παπ τον ρωτησα τη θεση εχει η μητρα μου και την κοιταει και μου λεει οπισθια και μου λεει λογικα θα πρεπει να εχεις και υπερβολικους πονους και του λεω ζω ενα δραμα καθε μηνα μου λεει το ξερω ειναι φυσιολογικο μου ειπε να παιρνω παυσιπονα και αναλγητικα τις 2 πρωτες μερες

FOTINI28

FOTINI28
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΟΧΙ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ ΤΙ ΝΑ ΘΥΜΩΣΩ...ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΑΛΛΙΩΣ ΕΓΩ ΣΤΑΜΑΤΗΣΑ ΤΙΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΟΧΙ Ο ΚΩΣΤΑΣ...ΑΥΤΟΣ ΣΥΝΕΧΙΖΕΙ ΑΚΑΘΕΚΤΟΣ..ΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΕΙΠΑ ΠΟΤΕ ΚΑΝΕΙ. ΚΑΙ ΑΦΟΥ ΔΝ ΣΚΟΤΙΖΕΤΕ ΕΚΕΙΝΟΣ ΔΝ ΘΑ ΣΚΑΣΩ ΚΙΟΛΑΣ! ΟΥΤΕ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΟΥΤΕ ΘΑ ΠΕΙΝΑΣΕΙ! ΤΟ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΝΑ ΝΟΙΚΙΑΣΩ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΣΠΙΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΜΕ ΣΤΟΥ ΚΩΣΤΑ. ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΡΘΕΙ ΚΑΛΩΣ ΝΑ ΟΡΙΣΕΙ ΝΑ ΜΑΣ ΠΑΡΕΙ ΤΑ ΜΥΑΛΑ!!!

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΙΡΗΝΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΚΑΙ ΟΝΕΙΡΑ ΓΛΥΚΑ! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #82 - Σελίδα 4 417472 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #82 - Σελίδα 4 417472 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #82 - Σελίδα 4 417472 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #82 - Σελίδα 4 417472 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #82 - Σελίδα 4 417472

ΚΑΙ ΣΕ ΟΠΟΙΑ ΑΛΛΗ ΠΗΓΕ ΓΙΑ ΝΑΝΙ! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #82 - Σελίδα 4 417472 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #82 - Σελίδα 4 417472 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #82 - Σελίδα 4 417472 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #82 - Σελίδα 4 417472 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #82 - Σελίδα 4 417472 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #82 - Σελίδα 4 417472 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #82 - Σελίδα 4 417472 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #82 - Σελίδα 4 417472 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #82 - Σελίδα 4 417472

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
FOTINI28 έγραψε:ΟΧΙ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ ΤΙ ΝΑ ΘΥΜΩΣΩ...ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΑΛΛΙΩΣ ΕΓΩ ΣΤΑΜΑΤΗΣΑ ΤΙΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΟΧΙ Ο ΚΩΣΤΑΣ...ΑΥΤΟΣ ΣΥΝΕΧΙΖΕΙ ΑΚΑΘΕΚΤΟΣ..ΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΕΙΠΑ ΠΟΤΕ ΚΑΝΕΙ. ΚΑΙ ΑΦΟΥ ΔΝ ΣΚΟΤΙΖΕΤΕ ΕΚΕΙΝΟΣ ΔΝ ΘΑ ΣΚΑΣΩ ΚΙΟΛΑΣ! ΟΥΤΕ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΟΥΤΕ ΘΑ ΠΕΙΝΑΣΕΙ! ΤΟ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΝΑ ΝΟΙΚΙΑΣΩ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΣΠΙΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΜΕ ΣΤΟΥ ΚΩΣΤΑ. ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΡΘΕΙ ΚΑΛΩΣ ΝΑ ΟΡΙΣΕΙ ΝΑ ΜΑΣ ΠΑΡΕΙ ΤΑ ΜΥΑΛΑ!!!
ΜΑΚΡΙ ΦΩΤΕΙΝΟΥΛΑ Μ

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΓΩ ΠΟΥ ΠΟΤΕ ΠΟΝΑΩ ΦΟΒΕΡΑ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΚΑΘΟΛΟΥ ΛΕΤΕ ΝΑ ΕΧΩ ΠΗΔΗΧΤΟΥΛΑ ΜΗΤΡΑ ΚΑΙ ΝΑ ΑΛΛΑΖΕΙ ΘΕΣΗ ΟΠΟΤΕ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙ? Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

XrysaB

XrysaB
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αφρουλα έγραψε:
XrysaB έγραψε:3 μερες ΤΏΡΑ νοιώθω πίεση στη μητρα που γονεταοωπιπ έντονη όταν κινουμαι και ΣΉΜΕΡΑ άρχισα να βγάζω σπυρακια που δεν έχω σχεδόν ποτε και θερμοκρασία 37.λες;
Α ΜΕΤΑ το Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #82 - Σελίδα 4 215994 2 ώρες ξαπλα με τα πόδια στο ταβάνι και το μαξιλάρι στη μέση.τι ΆΛΛΟ να ΚΆΝΩ ούτε η κομανετση.
Το μικρακι σου τι ΚΆΝΕΙ;

Σταυρουλιτσα μου ελπίζω να μη μας ΈΡΘΕΙ η βρωμουσα

ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΝΟΧΛΗΣΗ ΣΤΗ ΜΗΤΡΑ (ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΔΙΝΑ ΣΗΜΑΣΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΝΑ) ΤΑ ΑΛΛΑ 2 ΤΑ ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΕΓΩ! 1Η ΦΟΡΑ ΔΕΚΑΤΑ 37. ΠΡΙΝ ΠΑΝΤΑ ΕΙΧΑ 36,8! ΚΑΙ

ΣΠΥΡΑΚΙΑ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΒΓΑΖΩ ΠΟΤΕ ΠΡΙΝ
ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ! ΚΑΙ ΕΙΔΙΚΑ ΤΟΣΟ ΝΩΡΙΣ! ΑΧ ΜΑΚΑΡΙ
ΧΡΥΣΑ ΜΟΥ! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #82 - Σελίδα 4 215994 ΚΑΛΑ ΜΑΡΗ ΔΕ ΖΑΛΙΣΤΗΚΕΣ
ΤΟΣΕΣ ΩΡΕΣ ΕΤΣΙ? Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


Μου είχες πει Μαρη να μείνω μισή ώρα ΑΛΛΑ το ...... Στον καναπέ και άντε λίγο ακομα άντε λίγο ακομα μπήκε κιο ΆΝΤΡΑΣ στο ΠΝΕΎΜΑ και μεινε αφού ΛΈΕΙ η ΑΦΡΟΥΛΑ και κόντεψα να παθω συμφόρηση η γφναικα

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αφρουλα έγραψε:ΕΓΩ ΠΟΥ ΠΟΤΕ ΠΟΝΑΩ ΦΟΒΕΡΑ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΚΑΘΟΛΟΥ ΛΕΤΕ ΝΑ ΕΧΩ ΠΗΔΗΧΤΟΥΛΑ ΜΗΤΡΑ ΚΑΙ ΝΑ ΑΛΛΑΖΕΙ ΘΕΣΗ ΟΠΟΤΕ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙ? Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Laughing Laughing Laughing λες?? εσενα με την εγκυμοσυνη τωρα θα αλλαζει θεση

FOTINI28

FOTINI28
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
XrysaB έγραψε:
αφρουλα έγραψε:
XrysaB έγραψε:3 μερες ΤΏΡΑ νοιώθω πίεση στη μητρα που γονεταοωπιπ έντονη όταν κινουμαι και ΣΉΜΕΡΑ άρχισα να βγάζω σπυρακια που δεν έχω σχεδόν ποτε και θερμοκρασία 37.λες;
Α ΜΕΤΑ το Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #82 - Σελίδα 4 215994 2 ώρες ξαπλα με τα πόδια στο ταβάνι και το μαξιλάρι στη μέση.τι ΆΛΛΟ να ΚΆΝΩ ούτε η κομανετση.
Το μικρακι σου τι ΚΆΝΕΙ;

Σταυρουλιτσα μου ελπίζω να μη μας ΈΡΘΕΙ η βρωμουσα


ΑΑΑ ΣΤΟΝ ΚΑΝΑΠΕ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΕΥΚΟΛΟ ΚΑΛΑ ΛΕΣ!! ΜΕ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΣΤΗΝ ΠΛΑΤΗ!!

ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΝΟΧΛΗΣΗ ΣΤΗ ΜΗΤΡΑ (ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΔΙΝΑ ΣΗΜΑΣΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΝΑ) ΤΑ ΑΛΛΑ 2 ΤΑ ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΕΓΩ! 1Η ΦΟΡΑ ΔΕΚΑΤΑ 37. ΠΡΙΝ ΠΑΝΤΑ ΕΙΧΑ 36,8! ΚΑΙ

ΣΠΥΡΑΚΙΑ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΒΓΑΖΩ ΠΟΤΕ ΠΡΙΝ
ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ! ΚΑΙ ΕΙΔΙΚΑ ΤΟΣΟ ΝΩΡΙΣ! ΑΧ ΜΑΚΑΡΙ
ΧΡΥΣΑ ΜΟΥ! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #82 - Σελίδα 4 215994 ΚΑΛΑ ΜΑΡΗ ΔΕ ΖΑΛΙΣΤΗΚΕΣ
ΤΟΣΕΣ ΩΡΕΣ ΕΤΣΙ? Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


Μου είχες πει Μαρη να μείνω μισή ώρα ΑΛΛΑ το ...... Στον καναπέ και άντε λίγο ακομα άντε λίγο ακομα μπήκε κιο ΆΝΤΡΑΣ στο ΠΝΕΎΜΑ και μεινε αφού ΛΈΕΙ η ΑΦΡΟΥΛΑ και κόντεψα να παθω συμφόρηση η γφναικα

XrysaB

XrysaB
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αφρουλα έγραψε:ΕΓΩ ΠΟΥ ΠΟΤΕ ΠΟΝΑΩ ΦΟΒΕΡΑ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΚΑΘΟΛΟΥ ΛΕΤΕ ΝΑ ΕΧΩ ΠΗΔΗΧΤΟΥΛΑ ΜΗΤΡΑ ΚΑΙ ΝΑ ΑΛΛΑΖΕΙ ΘΕΣΗ ΟΠΟΤΕ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙ? Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing




Πηδηχτουλα μητρα να ΈΧΕΙΣ στο γιωργοωτι θα πεις αν βγει ζωηρή η κόρη;

FOTINI28

FOTINI28
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΣΑΣ ΑΦΗΝΩ ΚΑΙ ΕΓΩ!!! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #82 - Σελίδα 4 417472 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #82 - Σελίδα 4 417472 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #82 - Σελίδα 4 417472 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #82 - Σελίδα 4 417472 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #82 - Σελίδα 4 417472 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #82 - Σελίδα 4 417472

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
XrysaB έγραψε:
αφρουλα έγραψε:ΕΓΩ ΠΟΥ ΠΟΤΕ ΠΟΝΑΩ ΦΟΒΕΡΑ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΚΑΘΟΛΟΥ ΛΕΤΕ ΝΑ ΕΧΩ ΠΗΔΗΧΤΟΥΛΑ ΜΗΤΡΑ ΚΑΙ ΝΑ ΑΛΛΑΖΕΙ ΘΕΣΗ ΟΠΟΤΕ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙ? Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing




Πηδηχτουλα μητρα να ΈΧΕΙΣ στο γιωργοωτι θα πεις αν βγει ζωηρή η κόρη;

οτι θα κανουμε πηδηχτουλα κορη Laughing Laughing Laughing και καπου εκει θα ακουσει καμπανες Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #82 - Σελίδα 4 585182

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις