Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
7 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 7 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 35 από 41]

mhtsaina

mhtsaina
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
art86 έγραψε:κοριτσιαα μου καλημερα ...τι μου κανετε.εγω ετσι και ετσι...κατα πασα πιθανουητα σημερα ειανι η γονιμη μ μερα γτ σμρ εχω εντονο πονο και πολλα υγρα...αλλα χθεσ δεν εγινε..πηρα κ εγω τον καλο μ τηλ να του πω οτι το βραδυ α ναι ετοιμοσ για Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #82 - Σελίδα 35 215994 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #82 - Σελίδα 35 215994 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #82 - Σελίδα 35 215994 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #82 - Σελίδα 35 215994 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #82 - Σελίδα 35 215994 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #82 - Σελίδα 35 215994 --γτ ερχεται πτωμα και θελω να εινι προετοιμασμενος--και με εκραξε..με ειπε αν δεν σταματησω αν τον πιεζω και να του λεω ποτε ειμα σε γονιμες θα εχω λεει τα αντιθετα αποτελεσματα...του εξηγησα οτι απλα ηθελα αν το ξερει κ μου ειπε οτι το σκεφτοταν ολοη μερα ηθελε να περασουμε ενα πολυ ομορφο βραδυ οι 2 μας ειχε κανονισει να βγουμε και μετα Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #82 - Σελίδα 35 215994 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #82 - Σελίδα 35 215994 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #82 - Σελίδα 35 215994 αλλα τον ξενερωσα λεει...και τωρα φοβαμαι οτι θα ειναι θυμωμενος ακι δεν θα γιενι..και εφοσον δεν εχγινε χθες και αμαα δεν γινει και σμρ ενασ κυκλος ακομα χαμενος Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Κάνε του τότε εσύ την έκπληξη, ντύσου, στολίσου και πήγαινε να τον πάρεις από τη δουλειά και βγείτε έξω να περάσετε καλά! Ζήτησέ του και μια συγνώμη που άθελά σου τον άγχωσες (η συγνώμη στους άντρες, φταίμε δεν φταίμε, λειτουργεί κατευναστικά Very Happy) κι ύστερα γυρίστε σπίτι και ..... Άντε και καλή επιτυχία Art!

anypomoni

anypomoni
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
art86 έγραψε:ΣΤΕΝΑΧΩΡΕΘΗΚΑ ΜΩΡΕ.ΔΕΝ ΘΕΛΩ Ν ΝΟΜΙΖΕΙ ΟΤΙ ΤΟΝ ΕΚΜΕΤΑΛΕΥΟΜΑΙ..ΑΠΛΑ ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΟΥΡΑΣΜΕΝΟΣ ΕΙΝΑΙ ΛΟΓΙΚΟ ΝΑ ΝΥΣΤΑΖΕΙ Κ ΑΝ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΝΩΡΙΣ..Κ ΑΠΛΑ ΤΟΥ ΤΟ ΕΙΠΑ Γ ΝΑ ΕΧΕΙ ΣΤΟ ΝΟΥ ΤΟΥ ΟΤΙ ΣΜΡ ΔΕΝ ΘΑ ΚΟΙΜΗΘΕΙ ΝΩΡΙΣ. Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #82 - Σελίδα 35 215994 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #82 - Σελίδα 35 215994 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #82 - Σελίδα 35 215994 ΑΛΛΑ ΑΥΤΟΣ ΤΟ ΠΗΡΕ ΣΤΡΑΒΑ...ΑΝΤΡΕΣ.ΜΕΤΑ ΑΡΧΙΣΑ ΑΚΙ ΕΓΩ Τ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΤΥΠΟΥ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΔΕΝ ΤΑ ΦΕΡΝΕΙ Ο ΠΕΛΑΡΓΟΣ ΑΚΙ ΑΜΑ ΤΟ ΘΕΛΩ ΜΟΝΟ ΕΓΩ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΑΡΧΙΣΕ ΑΜΑ ΚΑΙ ΠΟΣΟ ΤΟ ΘΕΛΩ ΤΟ ΞΕΡΩ ΕΓΩ...ΚΑΙ ΚΑΙ ΚΑΙ...ΚΑΙ ΤΛΚ ΓΙΝΑΜΕ ΠΩΠΟΣ ΝΑ ΤΟ ΠΩ ΠΙΟ ΚΟΣΜΙΑ
ΤΑ ΙΔΙΑ ΠΕΡΝΑΩ ΚΓΩ...ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΠΡΩΙ ΒΡΑΔΥ ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΤΙΣ ΔΙΚΕΣ ΜΟΥ ΚΑΨΕΣ....Κ ΕΝΩ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΠΡΕΠΕΙ ΕΚΕΙΝΟΣ ΣΥΝΗΘΩΣ ΚΟΙΜΑΤΑΙ....ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΤΟΝ ΞΕΣΗΚΩΣΩ ΑΛΛΑ ΤΠΤ ΟΠΟΤΕ ΤΑ ΠΑΡΑΤΑΩ Κ ΜΕΤΑ ΛΕΕΙ ΕΛΑΜΗΝ ΣΚΑΣ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΟΠΟΤΕ ΘΕΛΕΙ Ο ΘΕΟΥΛΗΣ.... Mad

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
art86 έγραψε:ΣΤΕΝΑΧΩΡΕΘΗΚΑ ΜΩΡΕ.ΔΕΝ ΘΕΛΩ Ν ΝΟΜΙΖΕΙ ΟΤΙ ΤΟΝ ΕΚΜΕΤΑΛΕΥΟΜΑΙ..ΑΠΛΑ ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΟΥΡΑΣΜΕΝΟΣ ΕΙΝΑΙ ΛΟΓΙΚΟ ΝΑ ΝΥΣΤΑΖΕΙ Κ ΑΝ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΝΩΡΙΣ..Κ ΑΠΛΑ ΤΟΥ ΤΟ ΕΙΠΑ Γ ΝΑ ΕΧΕΙ ΣΤΟ ΝΟΥ ΤΟΥ ΟΤΙ ΣΜΡ ΔΕΝ ΘΑ ΚΟΙΜΗΘΕΙ ΝΩΡΙΣ. Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #82 - Σελίδα 35 215994 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #82 - Σελίδα 35 215994 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #82 - Σελίδα 35 215994 ΑΛΛΑ ΑΥΤΟΣ ΤΟ ΠΗΡΕ ΣΤΡΑΒΑ...ΑΝΤΡΕΣ.ΜΕΤΑ ΑΡΧΙΣΑ ΑΚΙ ΕΓΩ Τ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΤΥΠΟΥ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΔΕΝ ΤΑ ΦΕΡΝΕΙ Ο ΠΕΛΑΡΓΟΣ ΑΚΙ ΑΜΑ ΤΟ ΘΕΛΩ ΜΟΝΟ ΕΓΩ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΑΡΧΙΣΕ ΑΜΑ ΚΑΙ ΠΟΣΟ ΤΟ ΘΕΛΩ ΤΟ ΞΕΡΩ ΕΓΩ...ΚΑΙ ΚΑΙ ΚΑΙ...ΚΑΙ ΤΛΚ ΓΙΝΑΜΕ ΠΩΠΟΣ ΝΑ ΤΟ ΠΩ ΠΙΟ ΚΟΣΜΙΑ


Αρτεμακι θα μπορουσες να τον προιδεασεις για ενα αξεχαστο βραδυ!!! οχι γιατι ειναι οι γονιμες ομως!!! να καταλαβει οτι εχεις ορεξη για Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #82 - Σελίδα 35 215994 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #82 - Σελίδα 35 215994 αλλα χωρις να ξερει το γιατι!!! αν τους το λεμε ειδες, τους πιανει η αντιδραση και νιωθουν οτι τους εκμεταλλευομαστε!!!στο εχει ξαναπει κι εσενα οποτε πρεπει να γινεις πιο πανουργα στο πως το ζητας!! Wink Wink Wink

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΦΩΤΕΙΝΙΟΥΛΑ ΚΑΙ ΑΝΥΠΟΜΟΝΗ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ Γ ΤΙΣ ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ ΑΛΛΑ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ..ΣΗΚΩΝΩ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΨΗΛΑ...ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΖΙ ΔΛΔ ΕΠΕΙΔΗ ΤΟΥ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΕΧΩ ΟΩΡΡΗΞΙΑ ΘΙΧΤΗΚΕ......?ΓΙΑ Ν ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΤΙ ΑΣΧΕΤΟ ΠΟΥ ΤΟ ΕΧΩ ΚΑΙΡΟ ΑΠΟΡΙΑ....ΟΤΑΝ ΠΟΝΑΣ ΑΚΙ ΕΧΕΙΣ ΥΓΡΑ ΠΡΙΝ ΤΟΤΕ Η ΜΕΤΑ ΓΙΝΕΤΑΙ Η ΟΩΡΡΗΞΙΑ.......??ΑΣΧΕΤΟ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΑΧ ΒΡΕ ΑΡΤΕΜΗΣ ΟΠΩΣ ΤΟ ΠΕΣ!ΑΝΤΡΕΣ!!!!
ΤΙ ΗΘΕΛΕΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΝΑ ΤΟΥ ΤΟ ΠΕΙΣ?ΔΕΝ ΚΡΑΤΟΥΣΕΣ ΤΟ ΣΤΟΜΑ ΣΟΥ ΚΛΕΙΣΤΟ?ΟΛΟΙ ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ.ΚΑΙ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΑΓΧΩΝΕΤΑΙ ΠΟΛΥ.ΟΤΙ ΕΓΙΝΕ ΕΓΙΝΕ.ΜΗΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ.ΤΩΡΑ ΜΑΛΛΩΣΑΤΕ ΑΛΛΑ ΟΣΟ ΠΕΡΝΑΝ ΟΙ ΩΡΕΣ ΘΑ ΤΟ ΞΕΠΕΡΑΣΕΙ Κ ΘΑ ΤΟ ΣΚΕΦΤΕΙ ΑΛΛΙΩΣ.ΚΑΙ ΕΣΥ ΜΗΝ ΤΟΥ ΤΟ ΠΑΙΞΕΙΣ ΒΑΡΥ ΠΕΠΟΝΙ ΟΤΑΝ ΓΥΡΙΣΕΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ.ΧΑΛΑΡΑ ΣΑ ΝΑ ΜΗΝ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ.ΚΑΙ ΑΝ ΠΑΕΙ ΝΑ ΠΕΙ ΚΑΤΙ ΕΞΗΓΗΣΕ ΤΟΥ ΟΤΙ ΔΕΝ ΗΘΕΛΕΣ ΝΑ ΤΟΝ ΠΙΕΣΕΙΣ,ΒΑΛΕ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΣΑΛΤΣΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟΝ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙΣ!!

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΑΡΑΜΕΛΙΤΣΑ.ΑΥΤΟ ΘΑ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΠΙΑΣΕΙ??????ΑΓΑΡΜΠΗ ΕΙΜΑΙ Ε ΑΦΡΟΥΛΙΤΑ...?ΕΓΩ Γ ΚΑΛΟ ΤΟ ΕΚΑΝΑ ΝΑ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΕΝΑ ΚΙΝΗΤΡΟ ΠΑΡΑΠΑΝΩ..ΑΛΑΛ ΜΑΛΛΟΝ ΟΙ ΑΝΤΡΕΣ ΣΚΕΦΤΟΝΤΑΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αφρουλα έγραψε:ΓΙΑΝΝΑ ΜΟΥ Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #82 - Σελίδα 35 417472 ΕΣ ΑΥΡΙΟ ΤΑ ΣΠΟΥΔΑΙΑ!!! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #82 - Σελίδα 35 604962


ΑΡΤΕΜΟΥΛΑ ΜΟΥ Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #82 - Σελίδα 35 417472 ΛΙΓΟ ΑΓΑΡΜΠΗ ΕΙΣΑΙ ΒΡΕ ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ! Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΣΕ ΛΙΓΟ ΘΑ ΝΙΩΘΕΙ ΣΑΝ ΣΠΕΡΜΟΔΟΧΕΙΟ!!! ΘΕΛΕΙ ΤΑΚΤ Η ΟΛΗ ΥΠΟΘΕΣΗ!!! Wink Wink Wink

ΦΩΤΕΙΝΟΥΛΑ ΜΟΥ Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #82 - Σελίδα 35 417472 ! ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ?


ΦΟΥΡΦΟΥΡΑΚΙ ΜΟΥ ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΚΥΚΛΟ 32 ΗΜΕΡΩΝ Η ΩΟΡΡΗΞΙΑ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΤΗΝ 18Η! ΠΩΣ ΤΑ ΥΠΟΛΟΓΙΖΕΙΣ ΕΤΣΙ? Shocked


ΧΑΧΑΧΑΧΑ Respect Respect Respect Respect Respect Respect

FOTINI28

FOTINI28
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΑΦΡΟΥΛΑ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΤΙ???
ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΑ 13/11 ΩΟΡΗΞΙΑ ΜΟΥ ΒΓΑΖΕΙ ΤΟ ΤΕΣΤ ΑΠΟ 23 ΩΣ 28 ..ΚΑΛΑ ΤΑ ΛΕΕΙ? ΔΗΛΑΔΗ ΞΕΚΙΝΑΩ ΚΥΡΙΑΚΗ 23 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #82 - Σελίδα 35 215994 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #82 - Σελίδα 35 215994 Η 22 ΣΑΒΒΑΤΟ?

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΛΟΙΠΟΝ ΕΛΛΗ ΜΟΥ ΣΗΜΑΣΙΑ ΕΧΟΥΝ ΟΙ ΠΡΩΤΕΣ ΩΡΕΣ! ΕΚΑΤΣΑ ΚΑΙ ΔΙΑΒΑΣΑ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΣΤΟ 12ΩΡΟ 98% ΑΚΙΝΗΤΑ! ΑΛΛΑ ΣΚΕΨΟΥ ΛΙΓΟ: ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΗ ΦΥΣΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΕΝΑ ΝΑ ΜΗΝ ΚΙΝΟΥΝΤΑΙ ΑΛΛΟ ΑΦΟΥ ΛΟΓΙΚΑ ΕΧΟΥΝ ΦΤΑΣΕΙ ΣΤΟΝ ΠΡΟΟΡΙΣΜΟ ΤΟΥΣ! ΕΠΙΣΗΣ ΕΧΕΤΕ ΕΝΑ ΚΑΛΟΥΤΣΙΚΟ ΑΡΙΘΜΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΕΙΩΝΕΤΑΙ ΣΤΟ 50% ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ ΤΟΥ Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #82 - Σελίδα 35 215994 ! ΘΕΛΟΥΜΕ ΟΜΩΣ ΚΙΝΗΣΗ! ΤΙ ΝΑ ΤΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΜΕΝΟΥΝ ΣΤΟΝ ΚΟΛΠΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΡΟΧΩΡΟΥΝ ΣΤΟΝ ΤΡΑΧΗΛΟ ΚΑΙ ΚΑΤ'ΕΠΕΚΤΑΣΗ ΣΤΙΣ ΣΑΛΠΙΓΓΕΣ?! ΕΝΑ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΑΛΛΑ ΝΑ ΕΧΕΙ ΦΤΑΣΕΙ ΣΤΗΝ ΣΑΛΠΙΓΓΑ! Wink Wink Wink ΚΑΝΤΕ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΟΤΑΝ ΕΧΕΙΣ ΩΟΡΡΗΞΙΑ! ΜΗΝ ΤΟ ΚΟΥΡΑΖΕΙΣ ΑΛΛΟ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΣΟΥ! Very Happy

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΑΧ ΚΟΡΙΤΣΙΑΜΟΥ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ...ΘΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΩ ΑΜΑ ΜΕ ΠΑΡΕΙ ΤΗΛ--ΓΤ ΕΧΕΙ ΩΡΑ ΑΝ ΜΕ ΠΑΡΕΙ--ΘΥΜΩΣΕ .....ΝΑ ΤΟΥ ΕΞΗΓΗΣΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΤΟ ΕΝΝΟΥΣΑ ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΥ ΖΗΤΗΣΩ ΑΚΙ ΣΥΓΓΝΩΜΗ ,...ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΠΟΙΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΤΟ ΕΙΠΕ ΑΛΑΛ ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ Ν ΦΤΑΙΝΕ ΜΕ ΤΗΝ ΣΥΓΓΝΩΜΗ ΗΣΥΧΑΖΟΥΝ.....ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΓΙΑ Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #82 - Σελίδα 35 215994 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #82 - Σελίδα 35 215994 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #82 - Σελίδα 35 215994 ΑΛΑΛ ΓΤ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΑΝ ΜΑΣΤΕ ΜΑΛΩΜΕΝΟΙ.ΚΙΑ ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΠΑΜΕ ΣΒ ΣΤΗ ΜΜΑ ΜΟΥ ΟΠΟΤΕ ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΕΤΕ ΔΕΝ ΘΕΛΩ Ν ΔΙΝΩ ΔΙΚΑΙΩΜΑΤΑ.ΑΣΕ ΠΟΥ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ Θ ΤΟ ΕΧΕΙ ΞΕΧΑΣΕΙ.ΕΤΣΙ ΑΚΝΕΙ...ΦΩΝΑΖΕΙ ΑΚΙ ΜΕΤΑ ΜΑΝΑΡΙ Μ ΑΓΑΠΗ Μ ΑΛΛΑ ΕΜΕΝΑ ΜΕ ΕΧΕΙ ΕΚΝΕΥΡΙΣΕΙ Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
σε ευχαριστώ πολύ για την απαντηση!!! αυτη η ερωτηση ηταν πληροφοριακη γιατι καναμε 2 μερες συνεχομενα τοτε που ηταν η ωορρηξια..γενικοτερα δν παιζει να κανουμε καθε μερα...οπως ελεγα και πιο πριν..και χθες που ηρθα μεσα στην διαθεση στο σπιτι εφαγα πορτα Laughing Laughing Laughing Laughing

Αρτεμακι θα του περασει μεχρι το βραδυ, τι στο καλο? απλα τον αγχωσες κι αυτον τωρα γι αυτο ζορίστηκε!!

anypomoni

anypomoni
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
art86 έγραψε:ΑΧ ΚΟΡΙΤΣΙΑΜΟΥ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ...ΘΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΩ ΑΜΑ ΜΕ ΠΑΡΕΙ ΤΗΛ--ΓΤ ΕΧΕΙ ΩΡΑ ΑΝ ΜΕ ΠΑΡΕΙ--ΘΥΜΩΣΕ .....ΝΑ ΤΟΥ ΕΞΗΓΗΣΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΤΟ ΕΝΝΟΥΣΑ ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΥ ΖΗΤΗΣΩ ΑΚΙ ΣΥΓΓΝΩΜΗ ,...ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΠΟΙΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΤΟ ΕΙΠΕ ΑΛΑΛ ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ Ν ΦΤΑΙΝΕ ΜΕ ΤΗΝ ΣΥΓΓΝΩΜΗ ΗΣΥΧΑΖΟΥΝ.....ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΓΙΑ Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #82 - Σελίδα 35 215994 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #82 - Σελίδα 35 215994 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #82 - Σελίδα 35 215994 ΑΛΑΛ ΓΤ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΑΝ ΜΑΣΤΕ ΜΑΛΩΜΕΝΟΙ.ΚΙΑ ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΠΑΜΕ ΣΒ ΣΤΗ ΜΜΑ ΜΟΥ ΟΠΟΤΕ ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΕΤΕ ΔΕΝ ΘΕΛΩ Ν ΔΙΝΩ ΔΙΚΑΙΩΜΑΤΑ.ΑΣΕ ΠΟΥ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ Θ ΤΟ ΕΧΕΙ ΞΕΧΑΣΕΙ.ΕΤΣΙ ΑΚΝΕΙ...ΦΩΝΑΖΕΙ ΑΚΙ ΜΕΤΑ ΜΑΝΑΡΙ Μ ΑΓΑΠΗ Μ ΑΛΛΑ ΕΜΕΝΑ ΜΕ ΕΧΕΙ ΕΚΝΕΥΡΙΣΕΙ Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧ ΚΛΑΣΙΚΟΙ ΑΝΤΡΕΣ ΚΑΒΓΙΖΟΥΝ Κ ΜΕΤΑ ΚΑΝΟΥΝ Κ ΧΑΡΟΥΛΕΣ...ΕΜΕΙΣ ΤΙ ΦΤΑΙΜΕ ΟΜΩΣ ???ΧΑΧΑΧ

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
σας αφηνω να ετοιμαστω για δουλεια!! θα τα πουμε απο εκει μετα! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #82 - Σελίδα 35 417472 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #82 - Σελίδα 35 417472 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #82 - Σελίδα 35 417472

FOTINI28

FOTINI28
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
boubou έγραψε:σας αφηνω να ετοιμαστω για δουλεια!! θα τα πουμε απο εκει μετα! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #82 - Σελίδα 35 417472 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #82 - Σελίδα 35 417472 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #82 - Σελίδα 35 417472

ΣΤΟ ΚΑΛΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!!



Έχει επεξεργασθεί από τον/την FOTINI28 στις Παρ Νοε 23, 2012 4:47 am, 1 φορά

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΦΩΤΕΙΝΟΥΜΑ ΜΟΥ ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΚΥΚΛΟ 28-29 ΗΜΕΡΩΝ ΟΠΩΣ ΘΥΜΑΜΑΙ ΚΑΝΤΕ Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #82 - Σελίδα 35 215994 ΑΠΟ 24-27 ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ + ΤΑ ΓΝΩΣΤΑ ΚΟΛΠΑ ΠΟΥ ΕΙΠΑΜΕ! Wink Wink Wink


ΑΡΤΕΜΟΥΛΑ ΜΟΥ ΣΟΥ ΕΧΩ ΤΟ ΑΠΟΛΥΤΟ ΚΟΛΠΟ ΕΞΙΛΕΩΣΗΣ! ΟΤΑΝ ΕΡΘΕΙ ΑΓΚΑΛΙΑΣΕ ΤΟΝ ΚΑΙ ΖΗΤΑ ΤΟΥ ΣΥΓΝΩΜΗ! ΠΕΣ ΤΟΥ ΟΤΙ Η ΠΡΟΘΕΣΗ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΩ ΑΠ'ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΑΥΤΟΝ ΤΡΙΣΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟ ΜΕ ΕΝΑ ΠΑΙΔΑΚΙ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ! ΟΙ ΤΑΥΡΟΙ ΤΡΕΛΑΙΝΟΝΤΑΙ ΟΤΑΝ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΛΕΣ ΟΤΙ ΕΧΟΥΝ ΔΙΚΙΟ! ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΘΑ ΔΕΙΣ! Wink

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΑΦΡΟΥΛΑ ΝΑ ΣΕ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΤΙ???????????
ΠΩΣ ΘΑ ΒΑΛΩ ΚΙΛΑ??????
ΧΑΧΑΧΑ ΠΛΑΚΑ ΚΑΝΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΗΝ ΜΕ ΠΑΡΕΞΗΓΗΤΕ Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #82 - Σελίδα 35 Glitter-lips-kiss-smiley-emoticon

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΠΑΩ ΝΑ ΦΑΩ ΚΑΙ ΕΠΑΝΕΡΧΟΜΑΙ! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

FOTINI28

FOTINI28
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αφρουλα έγραψε:ΦΩΤΕΙΝΟΥΜΑ ΜΟΥ ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΚΥΚΛΟ 28-29 ΗΜΕΡΩΝ ΟΠΩΣ ΘΥΜΑΜΑΙ ΚΑΝΤΕ Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #82 - Σελίδα 35 215994 ΑΠΟ 24-27 ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ + ΤΑ ΓΝΩΣΤΑ ΚΟΛΠΑ ΠΟΥ ΕΙΠΑΜΕ! Wink Wink Wink


ΑΡΤΕΜΟΥΛΑ ΜΟΥ ΣΟΥ ΕΧΩ ΤΟ ΑΠΟΛΥΤΟ ΚΟΛΠΟ ΕΞΙΛΕΩΣΗΣ! ΟΤΑΝ ΕΡΘΕΙ ΑΓΚΑΛΙΑΣΕ ΤΟΝ ΚΑΙ ΖΗΤΑ ΤΟΥ ΣΥΓΝΩΜΗ! ΠΕΣ ΤΟΥ ΟΤΙ Η ΠΡΟΘΕΣΗ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΩ ΑΠ'ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΑΥΤΟΝ ΤΡΙΣΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟ ΜΕ ΕΝΑ ΠΑΙΔΑΚΙ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ! ΟΙ ΤΑΥΡΟΙ ΤΡΕΛΑΙΝΟΝΤΑΙ ΟΤΑΝ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΛΕΣ ΟΤΙ ΕΧΟΥΝ ΔΙΚΙΟ! ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΘΑ ΔΕΙΣ! Wink

ΕΓΩ ΛΕΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ 29 ΓΙΑ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΓΙΑ ΚΑΚΟ!! ΧΙΧΙΧΙΧΙΧ!!! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #82 - Σελίδα 35 215994 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #82 - Σελίδα 35 215994 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #82 - Σελίδα 35 215994
ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΕ ΤΗΝ ΑΦΡΟΥΛΑ ΑΡΤΕΜΗΣ!!

FOTINI28

FOTINI28
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ έγραψε:ΑΦΡΟΥΛΑ ΝΑ ΣΕ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΤΙ???????????
ΠΩΣ ΘΑ ΒΑΛΩ ΚΙΛΑ??????
ΧΑΧΑΧΑ ΠΛΑΚΑ ΚΑΝΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΗΝ ΜΕ ΠΑΡΕΞΗΓΗΤΕ Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #82 - Σελίδα 35 Glitter-lips-kiss-smiley-emoticon

ΑΧΑΧΑΑΧΑΧΑΧ!!! ΚΑΛΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ!!

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ Very Happy
ΤΙ ΚΑΛΑ ΞΑΝΑΠΙΑΝΕΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΣΟΥ ΔΟΥΛΕΙΑ.ΠΟΛΛΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ.ΜΠΡΑΒΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ. Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #82 - Σελίδα 35 654316

anypomoni

anypomoni
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΘΑ ΣΑΣ ΑΦΗΝΩ Κ ΓΩ...ΤΑ ΛΕΜΕ ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΑΝ ΜΠΟΡΕΣΩ ΝΑ ΜΠΩΩΩ...ΦΙΛΑΚΙΑ ΚΑΛΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ!!!!

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΛΟΙΠΟΝ ΔΕΝ ΕΛΕΓΑ ΤΟΥΣ ΑΡΙΘΜΟΥΣ ΤΟΥ ΤΖΟΚΕΡ..............?ΜΕ ΠΗΡΕ ΤΗΛ..ΚΑΙ ΤΟΥ ΕΞΗΓΗΣΑ ΤΙ ΓΤ ΤΟΥ ΤΟ ΑΝΕΦΕΡΑ...ΤΟΥ ΖΗΤΗΣΑ ΚΑΙ ΣΥΓΓΝΩΜΗ ΑΜΑ ΤΟΝ ΠΙΕΣΑ.....ΚΑΙ ΚΑΛΜΑΡΕ

FOTINI28

FOTINI28
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ έγραψε:ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ Very Happy
ΤΙ ΚΑΛΑ ΞΑΝΑΠΙΑΝΕΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΣΟΥ ΔΟΥΛΕΙΑ.ΠΟΛΛΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ.ΜΠΡΑΒΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ. Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #82 - Σελίδα 35 654316


ΝΑΙ ΓΙΑΝΝΑ ΜΟΥ ΣΕ 2 ΒΔΟΜΑΔΕΣ ΚΑΤΑ ΠΑΣΑ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΑ ΘΑ ΔΟΥΛΕΥΟΥΜΕ ΚΑΙ ΟΙ 2!!! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #82 - Σελίδα 35 328109 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #82 - Σελίδα 35 328109 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #82 - Σελίδα 35 328109 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #82 - Σελίδα 35 328109 ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ!! ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΜΟΥ ΠΟΛΛΑ ΘΑ ΣΤΑ ΠΩ ΑΥΡΙΟ ΓΙΑΤΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΜΠΩ!!

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΑΦΡΟΥΛΑ ΕΧΕΙΣ ΑΠΟΛΥΤΟ ΔΙΚΙΟ....ΘΕΛΕΙ ΠΑΝΤΑ ΝΑ ΝΙΩΘΕΙ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΔΙΚΙΟ................. Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

FOTINI28

FOTINI28
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
art86 έγραψε:ΛΟΙΠΟΝ ΔΕΝ ΕΛΕΓΑ ΤΟΥΣ ΑΡΙΘΜΟΥΣ ΤΟΥ ΤΖΟΚΕΡ..............?ΜΕ ΠΗΡΕ ΤΗΛ..ΚΑΙ ΤΟΥ ΕΞΗΓΗΣΑ ΤΙ ΓΤ ΤΟΥ ΤΟ ΑΝΕΦΕΡΑ...ΤΟΥ ΖΗΤΗΣΑ ΚΑΙ ΣΥΓΓΝΩΜΗ ΑΜΑ ΤΟΝ ΠΙΕΣΑ.....ΚΑΙ ΚΑΛΜΑΡΕ


ΕΙΔΕΣ? ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΣΕ ΠΗΡΕ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΔΝ ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΤΟΣΟ ΘΥΜΩΜΕΝΟΣ! ΦΑΝΤΑΣΟΥ ΟΤΑΝ ΘΑ ΡΘΕΙ ΠΟΥ ΘΑ ΤΟΥ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΙ ΜΙΑ ΜΕΓΑΛΗ ΑΓΚΑΛΙΑ!!! Very Happy Very Happy

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 35 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις