Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
347 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 347 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 22 από 40]

526ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 - Σελίδα 22 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 Πεμ Δεκ 27, 2012 12:43 am

GeorgiaM

GeorgiaM
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Εγω που γκρινιαζω οτι ειναι αδυνατουλης ριχνει κατι κλωτσομπουνιδια μια εδω μια εκει-δεν τον προλαβαινεις!Μαλλον χαζομαρες λεω για το βαρος! Οσο για το βολεμα οταν ξαπλωνω δεξια ή αριστερα με πονανε τα πλευρα μου!τι να πω; Δεν θα αντεξει ο αντρας μου να του βαλω και 3ο μαξιλαρι για χωρισμα-θα φυγει και θα παει καναπε! Τι σπιτι σου σπιτακι σου λες; εμενα τωρα εφυγε να παει γραφειο μετα απο μια βδομαδα κ μ εχει πιασει καταθλιψη-και τον ιδιο βεβαια αφου με πηρε τηλεφωνο απ το μετρο κ μου πε -οσο γκρινιαρα κ να σαι και να μου σπας τα νευρα οταν φευγω μου λειπεις!-και τα χω βαψει μαυρα τωρα, ασε που πρεπει να παω να πληρωσω και το σηματακι!

527ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 - Σελίδα 22 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 Πεμ Δεκ 27, 2012 12:44 am

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
GeorgiaM έγραψε:Εγω που γκρινιαζω οτι ειναι αδυνατουλης ριχνει κατι κλωτσομπουνιδια μια εδω μια εκει-δεν τον προλαβαινεις!Μαλλον χαζομαρες λεω για το βαρος! Οσο για το βολεμα οταν ξαπλωνω δεξια ή αριστερα με πονανε τα πλευρα μου!τι να πω; Δεν θα αντεξει ο αντρας μου να του βαλω και 3ο μαξιλαρι για χωρισμα-θα φυγει και θα παει καναπε! Τι σπιτι σου σπιτακι σου λες; εμενα τωρα εφυγε να παει γραφειο μετα απο μια βδομαδα κ μ εχει πιασει καταθλιψη-και τον ιδιο βεβαια αφου με πηρε τηλεφωνο απ το μετρο κ μου πε -οσο γκρινιαρα κ να σαι και να μου σπας τα νευρα οταν φευγω μου λειπεις!-και τα χω βαψει μαυρα τωρα, ασε που πρεπει να παω να πληρωσω και το σηματακι!

εμενα στα πλαγια μετα απο καποια ωρα πιανονται οι γοφοι μου και ολη τη νυχτα αλλαζω πλευρο.η κλωτσια βεβαια παει συννεφο οταν τον ενοχλω τον κυριο μπεμπη μας

528ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 - Σελίδα 22 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 Πεμ Δεκ 27, 2012 12:52 am

Mar1987

Mar1987
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημερα κοριτσια!!! Στεφανια χρονια πολλα ο,τι επιθυμεις!!! Σημερα εχεις την επαγγελματικη συναντηση που ελεγες ε; Κουραγιο!!! Θα μας πεις αυριο τα νεα σου!!!
Εγω τον δικο μου τον ακουω οταν τρωω!!! Χαχα!!! Φαγανουλης θα μου βγει!!! Κ μια μερα κοιμαται συνεχεια την αλλη τον νιωθω ολη μερα!!! Λεω πω πω... Ανησυχο θα ειναι το μοσχαρακι μου!!!!

529ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 - Σελίδα 22 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 Πεμ Δεκ 27, 2012 12:54 am

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χαχαχαχαχαχαχα μια χαρα και ο δικος σου.εμενα το κλωτσημα το ξεκιναει οταν εχουν περασει ωρες και ειμαι νηστικη.τι πλακα εχει.αλλα και αργα το βραδυ μετα τις 23.00 γινεται παλι χαμος.

530ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 - Σελίδα 22 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 Πεμ Δεκ 27, 2012 12:57 am

GeorgiaM

GeorgiaM
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Μα τι μπεμπηδες ειν αυτοι; εγω οταν ξεχνιεμαι καθισμενη κ σκυβω λιγο μπροστα να ξεκουραστει κ η ερμη η μεση μου μου ριχνει κατι δυνατες σα να λεει-κατσε κυρα μου-με πιεζεις!Καλα..το εχω δει το φατσωνι μου στην β επιπεδου αλλα πραγματικα μολις δω αυτη τη μουριτσα live- θα τρελλαθω!Ειναι ατιμος τυπος σας λεω!Μας το πε κ η γιατρος στην αυχενικη!

531ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 - Σελίδα 22 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 Πεμ Δεκ 27, 2012 1:01 am

Mar1987

Mar1987
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Τι ωραια ομως!!!!!! Αρχιζεις σιγα σιγα κ καταλαβαινεις τον "χαρακτηρα" του παιδιου κ το ωραριο του κ γενικοτερα τι του αρεσει!!!
Η μαμα μου ειχε πει οτι οταν ηταν εγκυος σε μενα τοσο κλωτσιδι που ειχε φαει... Κ οντως γεννηθηκα κ ημουν πολυ νευροσπαστο... Εντονο παιδι...
Αντιθετα στον αδερφο μου.. Ειχε περασει κ μια εβδομαδα κ δεν τον ειχε νιωσει.(στον 8ο μηνα) πηγε στον γιατρο κ της ειπε οτι ειναι τεμπελης!! Κ οντως οταν γεννηθηκε ηταν σαν τον βουδα!!! Χαχα!!! Για ενα χρονο μονο μαμ κακα κ νανι!!!!!

532ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 - Σελίδα 22 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 Πεμ Δεκ 27, 2012 1:03 am

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
GeorgiaM έγραψε:Μα τι μπεμπηδες ειν αυτοι; εγω οταν ξεχνιεμαι καθισμενη κ σκυβω λιγο μπροστα να ξεκουραστει κ η ερμη η μεση μου μου ριχνει κατι δυνατες σα να λεει-κατσε κυρα μου-με πιεζεις!Καλα..το εχω δει το φατσωνι μου στην β επιπεδου αλλα πραγματικα μολις δω αυτη τη μουριτσα live- θα τρελλαθω!Ειναι ατιμος τυπος σας λεω!Μας το πε κ η γιατρος στην αυχενικη!

χαχαχαχαχαχα αληθεια;εγω σημερα εχω β επιπεδου

533ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 - Σελίδα 22 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 Πεμ Δεκ 27, 2012 1:04 am

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Mar1987 έγραψε:Τι ωραια ομως!!!!!! Αρχιζεις σιγα σιγα κ καταλαβαινεις τον "χαρακτηρα" του παιδιου κ το ωραριο του κ γενικοτερα τι του αρεσει!!!
Η μαμα μου ειχε πει οτι οταν ηταν εγκυος σε μενα τοσο κλωτσιδι που ειχε φαει... Κ οντως γεννηθηκα κ ημουν πολυ νευροσπαστο... Εντονο παιδι...
Αντιθετα στον αδερφο μου.. Ειχε περασει κ μια εβδομαδα κ δεν τον ειχε νιωσει.(στον 8ο μηνα) πηγε στον γιατρο κ της ειπε οτι ειναι τεμπελης!! Κ οντως οταν γεννηθηκε ηταν σαν τον βουδα!!! Χαχα!!! Για ενα χρονο μονο μαμ κακα κ νανι!!!!!


χαχαχαχαχαχαχα τι ωραιο.ενα τετοιο μωρο θελω και εγω να ειναι το δευτερο.ζηταω πολλα;

534ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 - Σελίδα 22 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 Πεμ Δεκ 27, 2012 1:06 am

GeorgiaM

GeorgiaM
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ax Grammatikh mου τι ωραια!Θα δεις και φατσουλα σιγουρα!Να ξερεις που απευθυνεσαι αδερφουλα μου!Εμενα ο μπεμπακος μου μοιαζει πολύ ειναι ο Γεωργιας μου!Καλη επιτυχια κ να μας πεις τα νεα!

535ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 - Σελίδα 22 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 Πεμ Δεκ 27, 2012 1:07 am

Nancy82

Nancy82
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Τι ωραία κορίτσια που ακούμε τα μπεμπάκια μας! Ότι και να λέμε το απολαμβάνουμε και καθησυχαζόμαστε όταν τα νιώθουμε!
Γεωργία πάει το μυαλό σου! Χα,χα,χα! Στο πήρε ο γιος σου! Χα,χα,χα!
Εμείς αύριο θα πάμε για τη λυπητερή, σήματα, ασφάλειες κλπ.! Μα κι αυτοί γιορτινές μέρες μας βάζουν να τακτοποιούμε τέτοιες υποχρεώσεις!

536ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 - Σελίδα 22 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 Πεμ Δεκ 27, 2012 1:08 am

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
GeorgiaM έγραψε:Ax Grammatikh mου τι ωραια!Θα δεις και φατσουλα σιγουρα!Να ξερεις που απευθυνεσαι αδερφουλα μου!Εμενα ο μπεμπακος μου μοιαζει πολύ ειναι ο Γεωργιας μου!Καλη επιτυχια κ να μας πεις τα νεα!

χαχαχαχαχχα αληθεια ρε συ ειναι πλεον τοσο αναλυτικη η β επιπεδου;γιατι στο πρωτο δεν ειδα τοσο καθαρα προσωπο οσο το περιγραφεις.αχ μακαρι να πανε ολα καλα και σε εμενα σημερα και να δω και τον μπεμπακο πρωτο πλανο

537ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 - Σελίδα 22 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 Πεμ Δεκ 27, 2012 1:12 am

Nancy82

Nancy82
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γραμματική καλή επιτυχία σήμερα! Να είναι όλα μια χαρά και να απολαύσεις το μωράκι σου!

538ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 - Σελίδα 22 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 Πεμ Δεκ 27, 2012 1:14 am

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Nancy82 έγραψε:Γραμματική καλή επιτυχία σήμερα! Να είναι όλα μια χαρά και να απολαύσεις το μωράκι σου!

μακαρι εχω τρομερη αγωνια για σημερα .

539ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 - Σελίδα 22 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 Πεμ Δεκ 27, 2012 1:25 am

Nancy82

Nancy82
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Λογικό και αναμενόμενο και ότι και να σου πούμε, για σένα στα αυτιά σου θα ακούγεται σαν βαβούρα! Έχε εμπιστοσύνη στο νινάκι σου όμως και όοοολα θα πάνε τέλεια! Υπομονή και η αγωνία θα τελειώσει και θα σε ανταμείψει το μπεμπάκι σου! Άντε με το καλό! Ξεκίνησε ο κύκλος της β΄ επιπέδου! Τώρα σχεδόν κάθε μέρα και μία από εμάς θα κάνει β΄ επιπέδου!

540ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 - Σελίδα 22 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 Πεμ Δεκ 27, 2012 1:41 am

Mar1987

Mar1987
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Αντε Γραμματικη μου να δεις τον γιοκα σου!!!! Να μπεις να μας πεις μετα τα νεα!!!! Α!!! Κ σε ποιον μοιαζει!!!!!!!

541ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 - Σελίδα 22 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 Πεμ Δεκ 27, 2012 2:40 am

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Nancy82 έγραψε:Καλημέρα κούκλες! Χρόνια πολλά! Ελπίζω να περάσατε όμορφα αυτές τις μέρες! Και του χρόνου με τα μπεμπουλίνια μας αγκαλιά να λέμε τα κατορθώματά τους! Εγώ μπορώ να πω ότι ήταν τα πιο ξεκούραστα Χριστούγεννα που έχω κάνει ποτέ! Ύπνος, φαγητό και λίγο βόλτα! Έκανα και τις μικρές μου κραιπάλες αλλά με τάραξαν οι καούρες! Από σήμερα μπαίνουμε ξανά στο πρόγραμμα! Ευτυχώς τη μικρή την ακούω αρκετά! Εϊναι τσαχπινούλα και τα κλωτσομπουνίδια πάνε κι έρχονται! Χα,χα,χα!
Μαρίβα καλώς όρισες στην παρέα μας! Με το καλό το αγοράκι σου! Πωπω...πόσοι γαμπροί έχουν μαζευτεί! Wink
Ελενίτσα περαστικά σας και εύχομαι να απαλλαγείτε τελείως από την ίωση! Ταλαιπωρηθήκατε γιορτινές μέρες!
Ναντιάκι μου μακρυά από "διαβολοπράγματα" όπως τσουρέκια γεμιστά με επικάλυψη σοκολάτας! Μακρυά και από τα καταστήματα που τα προσφέρουν! Χα,χα,χα! Είναι πεντανόστιμα τα άτιμα!
Στέφη πολύχρονη για σήμερα! Να σε χαίρονται οι δικοί σου και συ την οικογένειά σου και με το καλό το νέο μέλος!
Γεωργία περαστικά και σε σένα! Κρύωσες τελικά ε; Άντε και να απαλλαγείς τελείως σύντομα!



Σ ευχαριστω πολυ Νανσυ μου! Να σαι καλα !!!


Κοριτσια μου μετα απο ενα πολυ χαλια 3 ημερο σημερα αν και στη δουλεια ειμαι πολυ χαρουμενη! 1ον!!! Πιστευα οτι ειχα χασει το πορτοφολι μου με χρηματα μεσα και ταυτητα και και και και.... αλλα ΕΥΤΥΧΩΣ το ειχα αφησει στην δουλεια και το βρηκα σημερα! 3 μερες ημουν σε αναμενα καρβουνα! 2ον! Θυμαστε που σημερα ειχε κανονισει η εταιρεια να μας παει εξω για φαγητο και θα περναγα πολη την ημερα μακρια απο την οικογενεια μου?????? Τελικα ακυρωθηκε για σημερα και θα γινει αλλη μερα !!!!!!!!!! 3ον !!! Σημερα τολμησα κατι που τπ σκεφτομουν να το κανω πολυ καιρο αλλα δεδομενου των περιστασεων το σκεφτομουν και ημουν πολυ επιφυλακτικη.... ΖΗΤΗΣΑ ΑΥΞΗΣΗ!!!! Δεν ξερω ακομη αν θα μου τη δωσουν αλλα ο αμεσα προισταμενος μου θεωρησε το αιτημα μου απολυτα λογικο... θα το προωθησει και θα το υποστηριξει ωστε να πραγματοποιηθει. Θελω να πιστευω οτι θα παει καλα... το πιστευω! Η εταιρεια τωρα ειναι σε καλη φαση και ο μισθος μου ειναι σταθερος εδω και 3 χρονια. Οι προισταμενοι μου και ο διευθυντης μου ειναι ολοι πολυ ευχαριστημενοι απο μενα. Ολο μπραβο και συγχαρητηρια ακουω. Ο μονος μου ενδοιασμος ειναι μηπως επειδη ειμαι εγκυος και θα φυγω σε λιγο καιρο με αδεια......................... Οπως και να εχει χαρηκα που βρηκα το θαρρος να το κανω!

542ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 - Σελίδα 22 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 Πεμ Δεκ 27, 2012 2:47 am

Nancy82

Nancy82
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μπράβο Στέφη! Όλα σου τα νέα είναι χαρούμενα! Οπότε θα γιορτάσεις με τους δικούς σου σήμερα και όχι μόνη σου με τους συναδέλφους! Μακάρι να αποδώσει και το αίτημά σου και να πετύχεις και την αύξηση μισθού! Θα είναι ένα πολυ ωραίο πρωτοχρονιάτικο δώρο! Μετά βέβαια από τα παιδάκια σου και τον αντρούλη σου!

543ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 - Σελίδα 22 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 Πεμ Δεκ 27, 2012 2:49 am

Mar1987

Mar1987
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
stefy έγραψε:
Nancy82 έγραψε:Καλημέρα κούκλες! Χρόνια πολλά! Ελπίζω να περάσατε όμορφα αυτές τις μέρες! Και του χρόνου με τα μπεμπουλίνια μας αγκαλιά να λέμε τα κατορθώματά τους! Εγώ μπορώ να πω ότι ήταν τα πιο ξεκούραστα Χριστούγεννα που έχω κάνει ποτέ! Ύπνος, φαγητό και λίγο βόλτα! Έκανα και τις μικρές μου κραιπάλες αλλά με τάραξαν οι καούρες! Από σήμερα μπαίνουμε ξανά στο πρόγραμμα! Ευτυχώς τη μικρή την ακούω αρκετά! Εϊναι τσαχπινούλα και τα κλωτσομπουνίδια πάνε κι έρχονται! Χα,χα,χα!
Μαρίβα καλώς όρισες στην παρέα μας! Με το καλό το αγοράκι σου! Πωπω...πόσοι γαμπροί έχουν μαζευτεί! Wink
Ελενίτσα περαστικά σας και εύχομαι να απαλλαγείτε τελείως από την ίωση! Ταλαιπωρηθήκατε γιορτινές μέρες!
Ναντιάκι μου μακρυά από "διαβολοπράγματα" όπως τσουρέκια γεμιστά με επικάλυψη σοκολάτας! Μακρυά και από τα καταστήματα που τα προσφέρουν! Χα,χα,χα! Είναι πεντανόστιμα τα άτιμα!
Στέφη πολύχρονη για σήμερα! Να σε χαίρονται οι δικοί σου και συ την οικογένειά σου και με το καλό το νέο μέλος!
Γεωργία περαστικά και σε σένα! Κρύωσες τελικά ε; Άντε και να απαλλαγείς τελείως σύντομα!



Σ ευχαριστω πολυ Νανσυ μου! Να σαι καλα !!!


Κοριτσια μου μετα απο ενα πολυ χαλια 3 ημερο σημερα αν και στη δουλεια ειμαι πολυ χαρουμενη! 1ον!!! Πιστευα οτι ειχα χασει το πορτοφολι μου με χρηματα μεσα και ταυτητα και και και και.... αλλα ΕΥΤΥΧΩΣ το ειχα αφησει στην δουλεια και το βρηκα σημερα! 3 μερες ημουν σε αναμενα καρβουνα! 2ον! Θυμαστε που σημερα ειχε κανονισει η εταιρεια να μας παει εξω για φαγητο και θα περναγα πολη την ημερα μακρια απο την οικογενεια μου?????? Τελικα ακυρωθηκε για σημερα και θα γινει αλλη μερα !!!!!!!!!! 3ον !!! Σημερα τολμησα κατι που τπ σκεφτομουν να το κανω πολυ καιρο αλλα δεδομενου των περιστασεων το σκεφτομουν και ημουν πολυ επιφυλακτικη.... ΖΗΤΗΣΑ ΑΥΞΗΣΗ!!!! Δεν ξερω ακομη αν θα μου τη δωσουν αλλα ο αμεσα προισταμενος μου θεωρησε το αιτημα μου απολυτα λογικο... θα το προωθησει και θα το υποστηριξει ωστε να πραγματοποιηθει. Θελω να πιστευω οτι θα παει καλα... το πιστευω! Η εταιρεια τωρα ειναι σε καλη φαση και ο μισθος μου ειναι σταθερος εδω και 3 χρονια. Οι προισταμενοι μου και ο διευθυντης μου ειναι ολοι πολυ ευχαριστημενοι απο μενα. Ολο μπραβο και συγχαρητηρια ακουω. Ο μονος μου ενδοιασμος ειναι μηπως επειδη ειμαι εγκυος και θα φυγω σε λιγο καιρο με αδεια......................... Οπως και να εχει χαρηκα που βρηκα το θαρρος να το κανω!
ΜΠΡΑΒΟ ΣΤΕΦΥ ΜΟΥ!!!!!!!ΝΑ ΔΕΙΣ ΠΟΥ ΘΑ ΣΟΥ ΤΗΝ ΔΩΣΟΥΝ!!Κ ΝΑ ΜΗΝ, ΘΑ ΣΟΥ ΠΟΥΝ ΣΙΓΟΥΡΑΑΑΑ ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΓΥΡΙΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΔΕΙΑ!!!ΟΤΑΝ ΕΝΑΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟΔΟΤΙΚΟΣ ΚΑΙ ΣΩΣΤΟΣ ΚΑΙ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ ΥΠΟ ΕΝΑ ΔΙΚΑΙΟ ΚΑΘΕΣΤΟΣ ΤΟΤΕ ΑΝΑΓΝΩΡΙΖΕΤΑΙ Η ΑΞΙΑ ΤΟΥ !!ΕΤΣΙ ΝΑ ΠΑΙΡΝΟΥΜΕ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΜΑΣ Κ ΝΑ ΜΗ ΦΟΒΟΜΑΣΤΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΒΗΜΑ!!!(ΟΠΟΙΟ Κ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ!!!)

544ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 - Σελίδα 22 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 Πεμ Δεκ 27, 2012 3:06 am

voula1980


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα κοριτσάκια μου κι πάλι χρόνια πολλά σε όλες..
Γραμματική μου σε νοιώθω κι εμένα κοντοζυγωνει η Β επίπεδου την άλλη Πέμπτη κι έχω τρελό άγχος, υπομονή μέχρι το απόγευμα, όλα τέλεια θα είναι, περιμένουμε νέα..

Στεφάνια πολύχρονη, να σε χαίρεται η οικογένεια σου, με το καλό το αγοράκι σου..

Εμένα μου δινει κλωτσομπουνιδα άαργά το βράδυ όχι κάθε μέρα ακόμη....

Άντε να τελειώνουμε με τη Β επιπέδου να απολαύσουμε την εγκυμοσύνη μας..
Ελενίτσα που χάθηκες, ηρεμήσες καθόλου??
Γεωργία κι Ελένη περαστικά σας..

545ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 - Σελίδα 22 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 Πεμ Δεκ 27, 2012 3:16 am

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Mar1987 έγραψε:
stefy έγραψε:
Nancy82 έγραψε:Καλημέρα κούκλες! Χρόνια πολλά! Ελπίζω να περάσατε όμορφα αυτές τις μέρες! Και του χρόνου με τα μπεμπουλίνια μας αγκαλιά να λέμε τα κατορθώματά τους! Εγώ μπορώ να πω ότι ήταν τα πιο ξεκούραστα Χριστούγεννα που έχω κάνει ποτέ! Ύπνος, φαγητό και λίγο βόλτα! Έκανα και τις μικρές μου κραιπάλες αλλά με τάραξαν οι καούρες! Από σήμερα μπαίνουμε ξανά στο πρόγραμμα! Ευτυχώς τη μικρή την ακούω αρκετά! Εϊναι τσαχπινούλα και τα κλωτσομπουνίδια πάνε κι έρχονται! Χα,χα,χα!
Μαρίβα καλώς όρισες στην παρέα μας! Με το καλό το αγοράκι σου! Πωπω...πόσοι γαμπροί έχουν μαζευτεί! Wink
Ελενίτσα περαστικά σας και εύχομαι να απαλλαγείτε τελείως από την ίωση! Ταλαιπωρηθήκατε γιορτινές μέρες!
Ναντιάκι μου μακρυά από "διαβολοπράγματα" όπως τσουρέκια γεμιστά με επικάλυψη σοκολάτας! Μακρυά και από τα καταστήματα που τα προσφέρουν! Χα,χα,χα! Είναι πεντανόστιμα τα άτιμα!
Στέφη πολύχρονη για σήμερα! Να σε χαίρονται οι δικοί σου και συ την οικογένειά σου και με το καλό το νέο μέλος!
Γεωργία περαστικά και σε σένα! Κρύωσες τελικά ε; Άντε και να απαλλαγείς τελείως σύντομα!



Σ ευχαριστω πολυ Νανσυ μου! Να σαι καλα !!!


Κοριτσια μου μετα απο ενα πολυ χαλια 3 ημερο σημερα αν και στη δουλεια ειμαι πολυ χαρουμενη! 1ον!!! Πιστευα οτι ειχα χασει το πορτοφολι μου με χρηματα μεσα και ταυτητα και και και και.... αλλα ΕΥΤΥΧΩΣ το ειχα αφησει στην δουλεια και το βρηκα σημερα! 3 μερες ημουν σε αναμενα καρβουνα! 2ον! Θυμαστε που σημερα ειχε κανονισει η εταιρεια να μας παει εξω για φαγητο και θα περναγα πολη την ημερα μακρια απο την οικογενεια μου?????? Τελικα ακυρωθηκε για σημερα και θα γινει αλλη μερα !!!!!!!!!! 3ον !!! Σημερα τολμησα κατι που τπ σκεφτομουν να το κανω πολυ καιρο αλλα δεδομενου των περιστασεων το σκεφτομουν και ημουν πολυ επιφυλακτικη.... ΖΗΤΗΣΑ ΑΥΞΗΣΗ!!!! Δεν ξερω ακομη αν θα μου τη δωσουν αλλα ο αμεσα προισταμενος μου θεωρησε το αιτημα μου απολυτα λογικο... θα το προωθησει και θα το υποστηριξει ωστε να πραγματοποιηθει. Θελω να πιστευω οτι θα παει καλα... το πιστευω! Η εταιρεια τωρα ειναι σε καλη φαση και ο μισθος μου ειναι σταθερος εδω και 3 χρονια. Οι προισταμενοι μου και ο διευθυντης μου ειναι ολοι πολυ ευχαριστημενοι απο μενα. Ολο μπραβο και συγχαρητηρια ακουω. Ο μονος μου ενδοιασμος ειναι μηπως επειδη ειμαι εγκυος και θα φυγω σε λιγο καιρο με αδεια......................... Οπως και να εχει χαρηκα που βρηκα το θαρρος να το κανω!
ΜΠΡΑΒΟ ΣΤΕΦΥ ΜΟΥ!!!!!!!ΝΑ ΔΕΙΣ ΠΟΥ ΘΑ ΣΟΥ ΤΗΝ ΔΩΣΟΥΝ!!Κ ΝΑ ΜΗΝ, ΘΑ ΣΟΥ ΠΟΥΝ ΣΙΓΟΥΡΑΑΑΑ ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΓΥΡΙΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΔΕΙΑ!!!ΟΤΑΝ ΕΝΑΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟΔΟΤΙΚΟΣ ΚΑΙ ΣΩΣΤΟΣ ΚΑΙ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ ΥΠΟ ΕΝΑ ΔΙΚΑΙΟ ΚΑΘΕΣΤΟΣ ΤΟΤΕ ΑΝΑΓΝΩΡΙΖΕΤΑΙ Η ΑΞΙΑ ΤΟΥ !!ΕΤΣΙ ΝΑ ΠΑΙΡΝΟΥΜΕ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΜΑΣ Κ ΝΑ ΜΗ ΦΟΒΟΜΑΣΤΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΒΗΜΑ!!!(ΟΠΟΙΟ Κ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ!!!)

Να δουμε.... Οταν εχω νεακια θα σας ενημερωσω!!! Βουλα μου σ ευχαρσιτω κοριτσακι μου!!! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 - Σελίδα 22 417472 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 - Σελίδα 22 417472 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 - Σελίδα 22 417472 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 - Σελίδα 22 417472 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 - Σελίδα 22 417472 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 - Σελίδα 22 417472 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 - Σελίδα 22 417472 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 - Σελίδα 22 417472 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 - Σελίδα 22 417472

546ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 - Σελίδα 22 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 Πεμ Δεκ 27, 2012 3:19 am

Despinaki_86

Despinaki_86
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Στεφανία Χρόνια σου Πολλά!! Με υγεία κορίτσι μου και το χρόνο και με τα 2 μπουμπούκια σου αγκαλίτσα!!! Κι εύχομαι όλα σου τα αιτήματα να βγουν πραγματικά!!
Ελενίτσα περαστικά σου κοριτσάκι μου!
Γεωργία μου περαστικά και σε σένα, κι εγώ είχα κάτι πονάκια στο αυτί μου τα τελευταία βράδια αλλά αυτο με το μπαμπάκι και την τσικουδιά δεν το χω δοκιμάσει, το βουτάς και το αφήνεις στο αυτί σου δηλαδή ? Για πες...
Βρε κορίτσια εγώ δεν το νιώθω το νινί τόσο συχνά όσο εσείς ούτε τόσο έντονα!!! Εντάξει καμία σχέση με πριν, πλεόν κάνει αισθητή την παρουσία της αλλά όχι και κλωτσιές όπως εσείς!!!
Μαράκι αν αυτό που λες ισχύει το παιδί έχει πάρει από μένα που μικρή ήμουν πολύ ήσυχη!!! Σχεδόν με ξεχνούσαν!
Γραμματική τι ωραίο δώρο!!! Περιμένουμε τα νέα σου απ την β επιπέδου οπότε!

547ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 - Σελίδα 22 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 Πεμ Δεκ 27, 2012 3:19 am

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αν ειναι δυνατον στη χωρα που ζουμε.περιμενα ηδη 2 ωρες στην εθνικη τραπεζα φυσικα κανεις δεν φιλοτιμηθηκε να μου δωσει τη θεση του.εφυγα και ηρθα στη δουλεια και θα ξαναπαω σε μιση ωρα.αν εχω χασει το νουμερο μου ε τοτε θα γινει το ελα να δεις φυσικα.ποιος ειδε τον θεο και δεν τον φοβηθηκε.αυτο ειναι τοκρατος που ζουμε δυστυχως

οσο για τη β επιπεδου εχω παρα παρα πολυ αγωνια γιατι εκτος των αλλων ειχα ζησει λιγο ασχημα πραγματα στο πρωτο μου παιδι

548ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 - Σελίδα 22 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 Πεμ Δεκ 27, 2012 3:24 am

voula1980


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Despinaki_86 έγραψε:Στεφανία Χρόνια σου Πολλά!! Με υγεία κορίτσι μου και το χρόνο και με τα 2 μπουμπούκια σου αγκαλίτσα!!! Κι εύχομαι όλα σου τα αιτήματα να βγουν πραγματικά!!
Ελενίτσα περαστικά σου κοριτσάκι μου!
Γεωργία μου περαστικά και σε σένα, κι εγώ είχα κάτι πονάκια στο αυτί μου τα τελευταία βράδια αλλά αυτο με το μπαμπάκι και την τσικουδιά δεν το χω δοκιμάσει, το βουτάς και το αφήνεις στο αυτί σου δηλαδή ? Για πες...
Βρε κορίτσια εγώ δεν το νιώθω το νινί τόσο συχνά όσο εσείς ούτε τόσο έντονα!!! Εντάξει καμία σχέση με πριν, πλεόν κάνει αισθητή την παρουσία της αλλά όχι και κλωτσιές όπως εσείς!!!
Μαράκι αν αυτό που λες ισχύει το παιδί έχει πάρει από μένα που μικρή ήμουν πολύ ήσυχη!!! Σχεδόν με ξεχνούσαν!
Γραμματική τι ωραίο δώρο!!! Περιμένουμε τα νέα σου απ την β επιπέδου οπότε!
Δεσποινουλα μου, μην αγχώνεσαι που δεν ακούς έντονα το μωράκι σου, ρωτά την άλλη φορά το γιατρό σου μήπως έχεις πρόσθιο πλακούντα, διαφθ θετικά θα είναι πολύ ήσυχο η θα σε ταράξει στο τελευταίο τρίμηνο...
Για το αυτακι όταν πονάει βάζω λίγο λαδάκι ...

549ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 - Σελίδα 22 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 Πεμ Δεκ 27, 2012 3:26 am

voula1980


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
[quote="grammatiki"]αν ειναι δυνατον στη χωρα που ζουμε.περιμενα ηδη 2 ωρες στην εθνικη τραπεζα φυσικα κανεις δεν φιλοτιμηθηκε να μου δωσει τη θεση του.εφυγα και ηρθα στη δουλεια και θα ξαναπαω σε μιση ωρα.αν εχω χασει το νουμερο μου ε τοτε θα γινει το ελα να δεις φυσικα.ποιος ειδε τον θεο και δεν τον φοβηθηκε.αυτο ειναι τοκρατος που ζουμε δυστυχως

οσο για τη β επιπεδου εχω παρα παρα πολυ αγωνια γιατι εκτος των αλλων ειχα ζησει λιγο ασχημα πραγματα στο πρωτο μου παιδι[/quote
Όλα καλά Γραμματική μου θα είναι, μην αγχώνεσαι χωρίς λόγο, κάθε εγκυμοσύνη είναι διαφορετική, καλά έγκυος κι δεν σου έδωσαν τη θέση τους, έπρεπε να πας στο διευθυντή...

550ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 - Σελίδα 22 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 Πεμ Δεκ 27, 2012 3:36 am

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[quote="voula1980"]
grammatiki έγραψε:αν ειναι δυνατον στη χωρα που ζουμε.περιμενα ηδη 2 ωρες στην εθνικη τραπεζα φυσικα κανεις δεν φιλοτιμηθηκε να μου δωσει τη θεση του.εφυγα και ηρθα στη δουλεια και θα ξαναπαω σε μιση ωρα.αν εχω χασει το νουμερο μου ε τοτε θα γινει το ελα να δεις φυσικα.ποιος ειδε τον θεο και δεν τον φοβηθηκε.αυτο ειναι τοκρατος που ζουμε δυστυχως

οσο για τη β επιπεδου εχω παρα παρα πολυ αγωνια γιατι εκτος των αλλων ειχα ζησει λιγο ασχημα πραγματα στο πρωτο μου παιδι[/quote
Όλα καλά Γραμματική μου θα είναι, μην αγχώνεσαι χωρίς λόγο, κάθε εγκυμοσύνη είναι διαφορετική, καλά έγκυος κι δεν σου έδωσαν τη θέση τους, έπρεπε να πας στο διευθυντή...

αυτη τη δευτερη φορα που θα παω θα παω αλλος ανθρωπος.και να εχω χασει την σειρα μου θα παω κατευθειαν στον διευθυντη οπως ειπες.ελεος λες και θελω να κανω κατι το τρομερο πια

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 22 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις