Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
461 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 461 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 32 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 24 από 40]

576ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 - Σελίδα 24 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 Παρ Δεκ 28, 2012 5:56 am

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
grammatiki έγραψε:
stefy έγραψε:
grammatiki έγραψε:να σε ρωτησω ρε συ στεφυ εσενα που εισαι και ψαγμενη απο κοριτσιστικο ρουχιμο και ιντερνετ.ψαχνω να βρω της μικρης μου καλες ανατομικες παντοφλες γιατι τις πηρα ενα ζευγαρι κλειστες με φερμουαρ απο τον μουστακα και ειναι ετοιμες να σκιστουν.ξερεις κανα καλο e-shop να δω ή καποιο μαγαζι εδω στην αθηνα;

Δεν γνωριζω αγαπη μου και δυστυχως δεν εχω και υπολογιστη σπιτι μου για να το ψαξω. ΧΑΛΑΣΕ!!! Αν δεν το βιαζεσαι οταν εχω υπολογιστη σπιτι μου πολυ ευχαριστως να το ψαξω για σενα!

δεν το βιαζομαι αντεχουν ακομη αυτες απλα τελικα μου φαινεται οτι πληρωνεις παιρνεις.οταν βρεις υπολογιστη και χρονο φυσικα μου λες αν βρεις κατι σε ευχαριστω πολυ παντως

Οκ! Θα το ψαξω! Τσεκαρε και εδω παντως ... προλαβα να ριξω μια ματια..

http://minimax.gr/el/winter/slippers/minimax/childrens/product-42 !!! Φευγω τωρα απο τη δουλεια και θα εχω ξανα προσβαση στο ιντερνετ Δευτερα!!! Καλο ΣΚ κοριτσια μου! Φιλακια στις κοιλουμπιτσες σας!!!

577ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 - Σελίδα 24 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 Παρ Δεκ 28, 2012 6:00 am

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
stefy έγραψε:
grammatiki έγραψε:
stefy έγραψε:
grammatiki έγραψε:να σε ρωτησω ρε συ στεφυ εσενα που εισαι και ψαγμενη απο κοριτσιστικο ρουχιμο και ιντερνετ.ψαχνω να βρω της μικρης μου καλες ανατομικες παντοφλες γιατι τις πηρα ενα ζευγαρι κλειστες με φερμουαρ απο τον μουστακα και ειναι ετοιμες να σκιστουν.ξερεις κανα καλο e-shop να δω ή καποιο μαγαζι εδω στην αθηνα;

Δεν γνωριζω αγαπη μου και δυστυχως δεν εχω και υπολογιστη σπιτι μου για να το ψαξω. ΧΑΛΑΣΕ!!! Αν δεν το βιαζεσαι οταν εχω υπολογιστη σπιτι μου πολυ ευχαριστως να το ψαξω για σενα!

δεν το βιαζομαι αντεχουν ακομη αυτες απλα τελικα μου φαινεται οτι πληρωνεις παιρνεις.οταν βρεις υπολογιστη και χρονο φυσικα μου λες αν βρεις κατι σε ευχαριστω πολυ παντως

Οκ! Θα το ψαξω! Τσεκαρε και εδω παντως ... προλαβα να ριξω μια ματια..

http://minimax.gr/el/winter/slippers/minimax/childrens/product-42 !!! Φευγω τωρα απο τη δουλεια και θα εχω ξανα προσβαση στο ιντερνετ Δευτερα!!! Καλο ΣΚ κοριτσια μου! Φιλακια στις κοιλουμπιτσες σας!!!

καλο σκ καλα να περασεις.και εσυ φιλια στην κοιλιτσα σου και στην κορουλα σου

578ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 - Σελίδα 24 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 Παρ Δεκ 28, 2012 9:29 am

Μαρίβα

Μαρίβα
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Καλησπέρα συνεγκυούλες μου!πότε τα γράψατε όλα αυτά!!λοιπόν αρχικά να σας ευχαριστήσω όλες για το καλοσώρισμα!
elenitsa1987:είδα πώς ζεις στο Düsseldorf,εγώ είμαι πιο νότια,στην όμορφη και καταπράσινη Stuttgart!
επίσης χρόνια πολλά και καλή επιτυχία στη Στεφη!!
περαστικά στις αρρωστούλες και σε όσες ασθενούν τα βλαστάρια τους!
χαίρομαι για τα καλά νέα που αρχήσαμε να πέρνουμε απο τη Β επιπέδου.Έτσι να συνεχήσουμε για όλες μας!στη φωτογραφία που πήρα εγώ οχι μόνο φαίνεται ο μπεμπάκος αλλά είναι και ίδιος ο άντρας μου.!! Shocked
Κορίτσια ομολογώ πώς κουράστηκα πολύ αυτές τις μέρες.Μια μικρή ανακαίνηση στο σπίτι ήταν αρκετή για να γίνουμε εργοτάξιο.Εννοείται πως δεν έκανα τίποτα βαρύ αλλά και μόνο το συμάζεμα ή οι βόλτες στα μαγαζιά για να διαλέξουμε χρώματα για τους τοίχους,χαλιά,κουρτίνες κτλ ήταν αρκετά για να έχω έντους πόνους στην πλάτη ή να νιώθω την κοιλιά μου σκληρή κάποιες φορές.Δυστυχώς έπρεπε να τα κάνουμε όλα μαζί μιας και τώρα έχουμε άδεια απο τη δουλειά και δε θέλουμε να τα αφήσουμε όλα τελευταία στιγμή πριν έρθει το μωρό.
αλήθεια, η ioannakom τον έκανε τον υπέρηχο?

579ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 - Σελίδα 24 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 Παρ Δεκ 28, 2012 11:26 am

Despinaki_86

Despinaki_86
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Μαριβα έχεις δίκιο για την Ιωάννα δεν μας έχει γράψει τα νέα της απ τον υπερηχο! Εύχομαι να πήγαν όλα καλά!!!
Πόσο ανυπομονω για τις φωτογραφίες απ την β επιπέδου,να δω το παιδάκι μου!!!
Α!!! Ξέχασα να σας πω,πηγα και στον ωρλ!!!! Η διάγνωση τρομερή,πρέπει ν αλλάξω μαξιλάρι και να κοιμάμαι σαν άνθρωπος γιατί μάλλον δεν είναι αρκετά μαλακό η απ τον ανήσυχο ύπνο διπλωνω το αυτί μου και πονάει! Είμαι τρελή μάλλον.... τι να πω! Όλα στην εγκυμοσυνη θα με βρουν???
Επίσης μου απαγορεψε δια ροπάλου οποιοδηποτε αποσυμφορητικο μύτης εκτός απ το θαλασσινό νερό! Μ εκραξε πολύ όταν του πα για τις 5 μέρες ροναλ κι ας ήταν μια φορά την μέρα... :-(

580ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 - Σελίδα 24 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 Παρ Δεκ 28, 2012 11:34 am

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Despinaki_86 έγραψε:Μαριβα έχεις δίκιο για την Ιωάννα δεν μας έχει γράψει τα νέα της απ τον υπερηχο! Εύχομαι να πήγαν όλα καλά!!!
Πόσο ανυπομονω για τις φωτογραφίες απ την β επιπέδου,να δω το παιδάκι μου!!!
Α!!! Ξέχασα να σας πω,πηγα και στον ωρλ!!!! Η διάγνωση τρομερή,πρέπει ν αλλάξω μαξιλάρι και να κοιμάμαι σαν άνθρωπος γιατί μάλλον δεν είναι αρκετά μαλακό η απ τον ανήσυχο ύπνο διπλωνω το αυτί μου και πονάει! Είμαι τρελή μάλλον.... τι να πω! Όλα στην εγκυμοσυνη θα με βρουν???
Επίσης μου απαγορεψε δια ροπάλου οποιοδηποτε αποσυμφορητικο μύτης εκτός απ το θαλασσινό νερό! Μ εκραξε πολύ όταν του πα για τις 5 μέρες ροναλ κι ας ήταν μια φορά την μέρα... :-(

Πω πω σοβαρο προβλημα ειχες με το αυτι τελικα ε????? Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy χαχαχαχαα

Κοριτσια την τελευταια φορα που μας μιλησε η Ιωαννιτσα ηταν ανυσηχη... Δεν ακουγε το μπεμπακι... Ελπιζω να ειναι καλα κι απλα να εχει παει διακοπες και να μας εχει γραψει κανονικοτατα!!!!!

581ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 - Σελίδα 24 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 Παρ Δεκ 28, 2012 11:44 am

Μαρίβα

Μαρίβα
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
περαστικά σου Δεσποινα!κι εγώ όταν κρύωσα και δεν μπορούσα να πάρω ανάσα ο γιατρός μου απαγόρεψε...τα πάντα.Μου είπε μόνο χαμομήλι είτε ρόφημα είτε εισπνοές πάνω απο κατσαρολακι που αχνίζει.Στο τσακιρ κέφι και λιγο vicks μέσα στο κατσαρολακι κι αυτό όχι πολλές εισπνοές.

582ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 - Σελίδα 24 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 Παρ Δεκ 28, 2012 11:51 am

Mar1987

Mar1987
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Μακαρι να ειναι ολα καλα!!!
Δεσποινακι μου ολα εκει που δε πρεπει τυχαινουν!!!! Χαχαχα!!!
Εγω πηρα τηλ στο μητερα να ρωτησω το κοστος της β επιπεδου μου ειπαν 110€ κ με 10€ επιπλεον σε 3d. Ta dvd τα εχουν καταργησει πολλα χρονια μου ειπαν.. Και το 3d δεν το πολυκανουν.. Πολυ σπανια.. Μονο αν εχει καλη θεση το μωρο. Αλλα γενικοτερα οχι..
Δε ξερω... Ψιλοσπαστηκα... Γινεται σε τοσο μεγαλο μαιευτηριο ουτε dvd να δινουν πια, και το 3d Σπανια δεν το πολυζητανε???
Στεφη εσυ που κανεις τους μεγαλους υπερηχους;

583ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 - Σελίδα 24 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 Παρ Δεκ 28, 2012 11:57 am

Despinaki_86

Despinaki_86
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Μαρακι μου φαίνονται πολλά τα λεφτά για υπερηχο χωρίς 3D φωτογραφίες και χωρίς dvd. Εμένα 135 ευρώ μου είπαν κι είναι όλα μέσα. Μήπως να ρωτούσες κι αλλού??
Θ αλλάξω μαξιλάρι για σήμερα κι αν ξυπνήσω πάλι απ τον πόνο θα τον πάρει και θα τον σηκώσει τον γιατρό!!!!!

584ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 - Σελίδα 24 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 Παρ Δεκ 28, 2012 12:10 pm

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Despinaki_86 έγραψε:Μαριβα έχεις δίκιο για την Ιωάννα δεν μας έχει γράψει τα νέα της απ τον υπερηχο! Εύχομαι να πήγαν όλα καλά!!!
Πόσο ανυπομονω για τις φωτογραφίες απ την β επιπέδου,να δω το παιδάκι μου!!!
Α!!! Ξέχασα να σας πω,πηγα και στον ωρλ!!!! Η διάγνωση τρομερή,πρέπει ν αλλάξω μαξιλάρι και να κοιμάμαι σαν άνθρωπος γιατί μάλλον δεν είναι αρκετά μαλακό η απ τον ανήσυχο ύπνο διπλωνω το αυτί μου και πονάει! Είμαι τρελή μάλλον.... τι να πω! Όλα στην εγκυμοσυνη θα με βρουν???
Επίσης μου απαγορεψε δια ροπάλου οποιοδηποτε αποσυμφορητικο μύτης εκτός απ το θαλασσινό νερό! Μ εκραξε πολύ όταν του πα για τις 5 μέρες ροναλ κι ας ήταν μια φορά την μέρα... :-(
ναι βρε καλα σου ειπε .παρε φυσιομερ που παιρνω και στην μικρη μουοτι καλυτερο

585ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 - Σελίδα 24 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 Παρ Δεκ 28, 2012 12:13 pm

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
stefy έγραψε:
Despinaki_86 έγραψε:Μαριβα έχεις δίκιο για την Ιωάννα δεν μας έχει γράψει τα νέα της απ τον υπερηχο! Εύχομαι να πήγαν όλα καλά!!!
Πόσο ανυπομονω για τις φωτογραφίες απ την β επιπέδου,να δω το παιδάκι μου!!!
Α!!! Ξέχασα να σας πω,πηγα και στον ωρλ!!!! Η διάγνωση τρομερή,πρέπει ν αλλάξω μαξιλάρι και να κοιμάμαι σαν άνθρωπος γιατί μάλλον δεν είναι αρκετά μαλακό η απ τον ανήσυχο ύπνο διπλωνω το αυτί μου και πονάει! Είμαι τρελή μάλλον.... τι να πω! Όλα στην εγκυμοσυνη θα με βρουν???
Επίσης μου απαγορεψε δια ροπάλου οποιοδηποτε αποσυμφορητικο μύτης εκτός απ το θαλασσινό νερό! Μ εκραξε πολύ όταν του πα για τις 5 μέρες ροναλ κι ας ήταν μια φορά την μέρα... :-(

Πω πω σοβαρο προβλημα ειχες με το αυτι τελικα ε????? Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy χαχαχαχαα

Κοριτσια την τελευταια φορα που μας μιλησε η Ιωαννιτσα ηταν ανυσηχη... Δεν ακουγε το μπεμπακι... Ελπιζω να ειναι καλα κι απλα να εχει παει διακοπες και να μας εχει γραψει κανονικοτατα!!!!!

καπου θα εχει παει το κοριτσακι μας ναι δεν το συζητω

586ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 - Σελίδα 24 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 Παρ Δεκ 28, 2012 1:31 pm

nantiaf

nantiaf
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Γεια σας κοριτσια! Τι κάνετε? Χαθηκα μια απο δω και μια απο κει!

Περαστικά στις αρρωστούλες, περαστικά γρήγορα!

Γραμματικη, τι ωραια ανακουφιση και χαρα με την τελεια Β επιπέδου, μπράβο, έτσι σε όλες καλα να μας πανε!

Εμένα χτες και προχτές με ξετίναξε ο μπέμπης, τον καταλαβαινω καθαρότατα τώρα και χαίρομαι τόσο πολυ!!!! Γελαω μονη μου σαν τη χαζη και χαιδευω την κοιλια μου και του μιλαω!! Laughing Laughing ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 - Σελίδα 24 215994 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 - Σελίδα 24 215994

Πο,πο πολυ φαι εχει πεσει κοριτσια, και δεν μπορω να το κοψω.... Ουφφφφ ανεβηκε η ζυγαρια κ μ επιασε ενα αγχος... Αλλά ας είναι καλά το παιδί μου και ας πάρω όσα κιλά να ναι!!!!

Αντε να ρθει και 10 του μηνα για Β επιπεδου να το δω!! Ανυπομονω να ειναι ολα καλα, αχ να γεννησουμε βρε κοριτσια να φυγει το αγχος, να κρατησουμε τα μωρά μας!!! Και τωρα που γραφω κλωτσαει!!!

587ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 - Σελίδα 24 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 Παρ Δεκ 28, 2012 11:51 pm

Despinaki_86

Despinaki_86
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα κοριτσια!!!
Γραμματική κι εγώ physiomer είχα αλλά σε ξεμπουκωνει για λίγο μόνο. Τελοσπαντων ας ευχηθούμε να μην με ξαναπιασει! Το πρόβλημα είναι που ξύπνησα πάλι απ τον πόνο του αυτιού στον ύπνο μου. Υποφέρω ρε κοριτσια... Και δεν φταίει το μαξιλάρι όπως είπε ο γιατρός!! γκρρρ...
Νάντια μου κι εγώ όλο πεινάω αλλά προσπαθώ να μην τρώω χαζομαρες γιατί στην ζυγαριά δεν ανέβηκα αλλά νιώθω ότι εχω παχύνει!!!

588ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 - Σελίδα 24 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 Παρ Δεκ 28, 2012 11:58 pm

Mar1987

Mar1987
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Despinaki_86 έγραψε:Καλημέρα κοριτσια!!!
Γραμματική κι εγώ physiomer είχα αλλά σε ξεμπουκωνει για λίγο μόνο. Τελοσπαντων ας ευχηθούμε να μην με ξαναπιασει! Το πρόβλημα είναι που ξύπνησα πάλι απ τον πόνο του αυτιού στον ύπνο μου. Υποφέρω ρε κοριτσια... Και δεν φταίει το μαξιλάρι όπως είπε ο γιατρός!! γκρρρ...
Νάντια μου κι εγώ όλο πεινάω αλλά προσπαθώ να μην τρώω χαζομαρες γιατί στην ζυγαριά δεν ανέβηκα αλλά νιώθω ότι εχω παχύνει!!!
Καλημερα Δεσποινακι μου!!! Ναι ειναι ακριβα αλλα τι να κανω αφου ειναι ο γιατρος μου μεσα στο μητερα κ μονο εκει μου λεει να κανω τις εξετασεις μου.. Ενα μειον του... Αλλα μου την εχει δωσει...
Οσο για το αυτακι σου, εμεις ξερουμε το σωμα μας καλυτερα απο τον καθενα, γι'αυτο δου προτεινω να πας σε αλλον ωρλ αφου νιωθεις οτι δε προερχεται απο το μαξιλαρι.. Οχι οτι ειναι ανησυχητικο, αλλα γιατι να ταλαιπωρεισαι βρε παιδι μου μερες που ναι;;;

589ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 - Σελίδα 24 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 Σαβ Δεκ 29, 2012 12:38 am

elenitsa1987


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρα σε όλες σας κορίτσια !!! Ποτε τα γράφετε τόσα πολλα καλε;;;; Διαβάζοντας θέλω να κάνω σχόλια σε αυτα που γράφετε αλλα στο τέλος ειναι τόσα πολλα που τα ξεχναω...!! Εύχομαι μόνο η Ιωάννα να επιστρέψει σύντομα με καλα νέα Very Happy

590ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 - Σελίδα 24 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 Σαβ Δεκ 29, 2012 12:55 am

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
δεσποινακι αφου συνεχιζεις και εχεις τοσο πονο στο αυτι κατι γινεται με το αυτι.να πας σε αλλον ωρυλα να δει το αυτι σου.μπορει να εχει υγρο το αυτι σου και σε ποναει .

591ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 - Σελίδα 24 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 Σαβ Δεκ 29, 2012 1:57 am

τουρτιτσα

τουρτιτσα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα τι κανετε?εχω μερες να μπω.πως περασετε τα χριστουγεννα?
στεφυ χρονια πολλα για προχθες,με το καλο.εμεις ησυχα περασαμε.
την δευετρα εχω καμπυλη.τι σιχαινομαι αυτη την εξεταση.
σου δινουν και εκεινη την αηδια να πιεις,μπλιαχ.
παω να δω τα νεα σας.

592ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 - Σελίδα 24 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 Σαβ Δεκ 29, 2012 2:08 am

τουρτιτσα

τουρτιτσα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μαρίβα έγραψε:Καλησπέρα συνεγκυούλες μου!πότε τα γράψατε όλα αυτά!!λοιπόν αρχικά να σας ευχαριστήσω όλες για το καλοσώρισμα!
elenitsa1987:είδα πώς ζεις στο Düsseldorf,εγώ είμαι πιο νότια,στην όμορφη και καταπράσινη Stuttgart!
επίσης χρόνια πολλά και καλή επιτυχία στη Στεφη!!
περαστικά στις αρρωστούλες και σε όσες ασθενούν τα βλαστάρια τους!
χαίρομαι για τα καλά νέα που αρχήσαμε να πέρνουμε απο τη Β επιπέδου.Έτσι να συνεχήσουμε για όλες μας!στη φωτογραφία που πήρα εγώ οχι μόνο φαίνεται ο μπεμπάκος αλλά είναι και ίδιος ο άντρας μου.!! Shocked
Κορίτσια ομολογώ πώς κουράστηκα πολύ αυτές τις μέρες.Μια μικρή ανακαίνηση στο σπίτι ήταν αρκετή για να γίνουμε εργοτάξιο.Εννοείται πως δεν έκανα τίποτα βαρύ αλλά και μόνο το συμάζεμα ή οι βόλτες στα μαγαζιά για να διαλέξουμε χρώματα για τους τοίχους,χαλιά,κουρτίνες κτλ ήταν αρκετά για να έχω έντους πόνους στην πλάτη ή να νιώθω την κοιλιά μου σκληρή κάποιες φορές.Δυστυχώς έπρεπε να τα κάνουμε όλα μαζί μιας και τώρα έχουμε άδεια απο τη δουλειά και δε θέλουμε να τα αφήσουμε όλα τελευταία στιγμή πριν έρθει το μωρό.
αλήθεια, η ioannakom τον έκανε τον υπέρηχο?

εχω ερθει πριν χρονια,εμενε η αδερφη μου καποτε,κα μου αρεσε πολυ.μου εκανε εντυπωση το ποσο πρασινο εχει.

593ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 - Σελίδα 24 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 Σαβ Δεκ 29, 2012 2:51 am

kakao_28

kakao_28
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα!!!
Χάθηκα κι εγώ γιατί είμαι κρυωμένη χάλια. Μπούκωμα τρελό, δεν μπορώ να κοιμηθω το βράδυ αλλά.... υπομονή για το μωράκι μου.
Μόνο με τσαί χαμομήλι και πρόπολή τη βγάζω.
Σας διάβασα όλες αλλά δεν έχω συγκρατήσει τίποτα για να σχολιάσω... Crying or Very sad
Φιλάκια

594ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 - Σελίδα 24 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 Σαβ Δεκ 29, 2012 3:25 am

ΕΥΑ ΕΥΑΚΙ

ΕΥΑ ΕΥΑΚΙ
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
γεια σας κοριτσια ηρθα λιγο και απο δω.να ρωτησω κατι τι ασβεστιο παιρνετε?και αν σας ανακατευει θελω να μαθω.

595ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 - Σελίδα 24 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 Σαβ Δεκ 29, 2012 6:06 am

Despinaki_86

Despinaki_86
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ευακι μέσα στον Γενάρη λογικα θα ξεκινήσω ασβεστιο αλλά δεν ξερω ποιο ακόμα!
Θα κοιμηθώ με θερμοφορα στο αυτί μου όπως μου πε η μαμα μου μήπως καλυτερεψει αλλιώς από Δευτέρα θα ψάξω για άλλον ωρλ!
Κακάο περαστικά σου κοριτσακι μου,άτιμο πράγμα το μπουκωμα!
Παραγγείλαμε και το καρότσι μας σήμερα για αρχές φλεβάρη! Το graco evo trio τελικά σε γκρι-ανθρακι χρώμα! Ανυπομονω να γεννηθεί το νινι να ξεκινησουμε τις βόλτες!

596ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 - Σελίδα 24 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 Σαβ Δεκ 29, 2012 6:28 am

τουρτιτσα

τουρτιτσα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
kakao_28 έγραψε:Καλημέρα!!!
Χάθηκα κι εγώ γιατί είμαι κρυωμένη χάλια. Μπούκωμα τρελό, δεν μπορώ να κοιμηθω το βράδυ αλλά.... υπομονή για το μωράκι μου.
Μόνο με τσαί χαμομήλι και πρόπολή τη βγάζω.
Σας διάβασα όλες αλλά δεν έχω συγκρατήσει τίποτα για να σχολιάσω... Crying or Very sad
Φιλάκια
περαστικα.

597ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 - Σελίδα 24 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 Σαβ Δεκ 29, 2012 9:13 am

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
kakao_28 έγραψε:Καλημέρα!!!
Χάθηκα κι εγώ γιατί είμαι κρυωμένη χάλια. Μπούκωμα τρελό, δεν μπορώ να κοιμηθω το βράδυ αλλά.... υπομονή για το μωράκι μου.
Μόνο με τσαί χαμομήλι και πρόπολή τη βγάζω.
Σας διάβασα όλες αλλά δεν έχω συγκρατήσει τίποτα για να σχολιάσω... Crying or Very sad
Φιλάκια

περαστικα και γρηγορα κοριτσακι μου

598ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 - Σελίδα 24 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 Κυρ Δεκ 30, 2012 12:58 am

Despinaki_86

Despinaki_86
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα κοριτσακια!!!
Τι κάνετε οι αρρωστουλες? εγώ ξαπλαρω και σε λίγο θα παω για ψώνια με τη μαμα μου αφού ο μπαμπας μας δουλεύει σήμερα!!
Έφυγαν και οι φιλοξενουμενοι και προσπαθώ σιγά σιγά να επαναφερω το σπίτι.... :-/

599ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 - Σελίδα 24 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 Κυρ Δεκ 30, 2012 1:51 am

el88tse

el88tse
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλημερα κοριτσακια μας χρονια πολλα του χρονου με τα ζουζουνακια μας αγκαλαια στο σπιτακι μας ολα καλα να μας πανε υγεια πανω απ ολα εγω εδω σπιτακι η μπεμπουλα μας κανει συνεχεια την εμφανιση της αχ την παρασκευη εχουμε ραντεβου με τη γιατρο να μας δει αντε να μας πανε ολα καλα

600ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 - Σελίδα 24 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013!!! #2 Κυρ Δεκ 30, 2012 4:16 am

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γεια σας κοριτσακια μου αν δεν σας ξαναπετυχω καλη πρωτοχρονια να εχετε με τις οικογενειες σας και με το καλο να υποδεχτουμε ολες μας τα παιδακια μας.φιλια πολλα

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 24 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 32 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις