Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
259 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 259 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 15 ... 19  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 11 από 19]

Fotini77


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Kαλησπέρα κοριτσάρες Very Happy Χρόνια πολλά βρε Τζένη,ξεχάστηκα.. Smile Εμείς εδώ ήρεμα,οικογενειακά..εγ΄ώ έμεινα σπίτι με το μωρό,οάντρας μου πήγε στα τραπεζώματα των γονιών του..όπως μάλλον έγραψα ήθελα νααποφύγω τον πολύ λαό και την ταλαιπωρία,είναι και στην άλλη άκρη της πόληςω Wink Δώρα μας ήρθαν κι άλλα,ρουχαλάκια και οικονομικής φύσεως Wink Η santa-mama Very Happy έβαλε κάτω από το δέντρο το δώρο της μικρούλας,και κοντά σε αυτό το ρηλάξ με την μπέμπα να κοιτά και να γελά Very Happy Κάνουμε και λίγα πονάκια εμείς.ευτυχώς αργά το βράδυ ανακουφίζεταικαι ηρεμεί..μια που έδινα εγώ ξένο γάλα,αλλά και μπόλικες αντλήσεις,απο 3 εως 8 εβδομαδων πίνουν 90μλ κατά μέσο όρο,σύμφωνα με το κουτί..η δικιά μου είναι στα 150 τώρα,αλλά επειδή μας αρέσει το μεμε της μαμας πλέον δεν θέλουμε άλλο γάλα,και τρώμε συχνά πυκνα Very Happy Κι εγώ πεινάω σαν λύκος Εγκυούλες και μανούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 - Νο13 - Σελίδα 11 328109

crazymommy

crazymommy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Fotini77 έγραψε:Kαλησπέρα κοριτσάρες Very Happy Χρόνια πολλά βρε Τζένη,ξεχάστηκα.. Smile Εμείς εδώ ήρεμα,οικογενειακά..εγ΄ώ έμεινα σπίτι με το μωρό,οάντρας μου πήγε στα τραπεζώματα των γονιών του..όπως μάλλον έγραψα ήθελα νααποφύγω τον πολύ λαό και την ταλαιπωρία,είναι και στην άλλη άκρη της πόληςω Wink Δώρα μας ήρθαν κι άλλα,ρουχαλάκια και οικονομικής φύσεως Wink Η santa-mama Very Happy έβαλε κάτω από το δέντρο το δώρο της μικρούλας,και κοντά σε αυτό το ρηλάξ με την μπέμπα να κοιτά και να γελά Very Happy Κάνουμε και λίγα πονάκια εμείς.ευτυχώς αργά το βράδυ ανακουφίζεταικαι ηρεμεί..μια που έδινα εγώ ξένο γάλα,αλλά και μπόλικες αντλήσεις,απο 3 εως 8 εβδομαδων πίνουν 90μλ κατά μέσο όρο,σύμφωνα με το κουτί..η δικιά μου είναι στα 150 τώρα,αλλά επειδή μας αρέσει το μεμε της μαμας πλέον δεν θέλουμε άλλο γάλα,και τρώμε συχνά πυκνα Very Happy Κι εγώ πεινάω σαν λύκος Εγκυούλες και μανούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 - Νο13 - Σελίδα 11 328109

Φωτεινή μου την καλύτερη δουλειά έκανες εσύ και ηρέμησες! Εγώ πήγα στα τραπέζια αλλά κουράστηκα πολύ!
Μπράβο στη ζουζουνα σου που θέλει το καλύτερο γαλατάκι! Αχ κι εμένα έχει ενοχλήσεις κάθε βράδυ 10-1 αρχίζουν τα όργανα.. Άντε να ωρίμασει λιγάκι το πεπτικό τους σύστημα να ηρεμήσουν κι αυτά, να ηρεμήσουμε κι εμείς!!!

ioanna_41

ioanna_41
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Σε όσες γέννησαν όπως εγώ στις 23/11/2012 ,να τα χαιρόμαστε .
Σε όσες θα γεννήσουν μέχρι τέλος Δεκεμβρίου αλλά και τον καινούργιο χρόνο ,με το καλό και καλή Λευτεριά !

Χρόνια πολλά ,καλή Πρωτοχρονιά !

Γιάννα.

Jen75

Jen75
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ευχαριστούμε Ιωάννα, να χαίρεσαι τα διδυμάκια σου.
καλή χρονιά

Jen75

Jen75
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Fotini77 έγραψε:Kαλησπέρα κοριτσάρες Very Happy Χρόνια πολλά βρε Τζένη,ξεχάστηκα.. Smile Εμείς εδώ ήρεμα,οικογενειακά..εγ΄ώ έμεινα σπίτι με το μωρό,οάντρας μου πήγε στα τραπεζώματα των γονιών του..όπως μάλλον έγραψα ήθελα νααποφύγω τον πολύ λαό και την ταλαιπωρία,είναι και στην άλλη άκρη της πόληςω Wink Δώρα μας ήρθαν κι άλλα,ρουχαλάκια και οικονομικής φύσεως Wink Η santa-mama Very Happy έβαλε κάτω από το δέντρο το δώρο της μικρούλας,και κοντά σε αυτό το ρηλάξ με την μπέμπα να κοιτά και να γελά Very Happy Κάνουμε και λίγα πονάκια εμείς.ευτυχώς αργά το βράδυ ανακουφίζεταικαι ηρεμεί..μια που έδινα εγώ ξένο γάλα,αλλά και μπόλικες αντλήσεις,απο 3 εως 8 εβδομαδων πίνουν 90μλ κατά μέσο όρο,σύμφωνα με το κουτί..η δικιά μου είναι στα 150 τώρα,αλλά επειδή μας αρέσει το μεμε της μαμας πλέον δεν θέλουμε άλλο γάλα,και τρώμε συχνά πυκνα Very Happy Κι εγώ πεινάω σαν λύκος Εγκυούλες και μανούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 - Νο13 - Σελίδα 11 328109

Ευχαριστώ Φωτεινή μου, να χαίρεσαι τη μπουμπού σου. Μην ανησυχείς, 1ον δεν είναι γνωστή γιορτή κ 2ον όλοι με ξέρουν σα Τζένη, οπότε δεν πάει το μυαλό τους στο Ευγενία ( ούτε το δικό μου θα πήγαινε, μα καλά ποιος το σκέφτηκε από Ευγενία Τζένη; τελείως άσχετα Smile )

Jen75

Jen75
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Εμείς πειράζει που δεν πήραμε τιποτα στο μωρό για τις γιορτές;

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα Very Happy
πρωινο ξυπνημα-παααααλι-.
χρονια πολλα στις χριστινες μας και την τzενη μας. να χαιρεστε τις οικογενειες σας κοριτσακια μου.

μαρκελλα μαλλον ειχε δικιο η νυφη σου για τις libero. ξεκινησα απο εχθες τις babylino sensitive ενα πακετο δειγμα απο το νοσοκομειο και .... βουαλα...τελος τα κατουρηματα Εγκυούλες και μανούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 - Νο13 - Σελίδα 11 215994 Εγκυούλες και μανούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 - Νο13 - Σελίδα 11 215994
ωχ και εχω παρει σε προσφορα 6 πακετα στο επομενο νουμερο και αλλα 2 κλειστα + 1/2 ανοικτο απο το μικρο.βλεπω να τα τρωω. ας γλυτωσω απο τα ποοοολλα πλυντηρια και χαλαλι και οι πανες.
θα δοκιμασω και τις παμπερς να τσεκαρω γιατι αυτες βγαινουν σε προσφορα συχνα.

λεω να κανω και μια προσπαθεια να παραγγειλω γαλα μεσω ιντερνετ. ξερει καμια?εχει ξαναπαρεγγειλει?

δημητρα τι κανει η τοσοδουλα σας? συμπεθερα εσενα σε βλεπω στο φβ με την κουκλα - νυφη.
παω να φτιαξω μια σπανακοπιτα-θα χαλασει το σπανακι- καιμετα πααααλι σιδερωμα.

φιλακια σας........ Very Happy Very Happy Very Happy

Maryanastasia

Maryanastasia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ας γραψω με το 1 χερι.....


μπονζουρ


ειρηνη μου να τον χαιρεσαι


εγω λεω να παραγγειλω τις κικο μεσω ιντερνετ ειναι καλες ξερετε

Maryanastasia

Maryanastasia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
την φόρτωσα στον μπαμπά της. Κοιμούνται. Από τις πέντε με κοιτάει και σταματάει να κλάιει μόνο αν της μιλάω....................


θα έδινα το νεφρό μου για ενα τσιγαράκι τώρα...πίνω καφέ χωρίς τσιγάρο μια αηδία είνα. Μου αρεσει που λένε πως μετά από καιρό δεν σου λείπει...εγω έχω να καπνίσω από τον Μαιο και μου λείπει ακόμα.....


Σπανακόπιτα ακουω...ΤΡΕΛΑΙΝΟΜΑΙ αλλά δεν έχω ιδέα πως να φτιάξω...θα είμαι μια μάνα άθλια που φτιάχνει μόνο μακαρόνια...σήμερα θα κάνω αρνί..δεν έχω ξανακάνει... Embarassed Embarassed βρήκα συνταγή Embarassed του Embarassed Τ Embarassed Τζειμι Ολιβερ ο θεός ας με λυπηθεί...

Maryanastasia

Maryanastasia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Jen75 έγραψε:Εμείς πειράζει που δεν πήραμε τιποτα στο μωρό για τις γιορτές;

οχι καλέ σιγά μην πειράζει...

και εγώ δεν της πήρα κάτι (πλήρωσα τον γιατρό σήμερα που πήγα να μου βγάλει τα ράμματα)!!!

ο μπαμπας της της πήρε...ένα κουνιστό για 18 μηνών. που τον βρηκα .... Εγκυούλες και μανούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 - Νο13 - Σελίδα 11 328109

Maryanastasia

Maryanastasia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ioanna_41 έγραψε:Σε όσες γέννησαν όπως εγώ στις 23/11/2012 ,να τα χαιρόμαστε .
Σε όσες θα γεννήσουν μέχρι τέλος Δεκεμβρίου αλλά και τον καινούργιο χρόνο ,με το καλό και καλή Λευτεριά !

Χρόνια πολλά ,καλή Πρωτοχρονιά !

Γιάννα.

να χαίρεσαι τα παιδάκια σου!!!

Maryanastasia

Maryanastasia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ααα ξέχασα να πω..και εμείς πήγαμε βόλτα εχθές το τετράγωνο Εγκυούλες και μανούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 - Νο13 - Σελίδα 11 215994 Εγκυούλες και μανούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 - Νο13 - Σελίδα 11 215994 Εγκυούλες και μανούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 - Νο13 - Σελίδα 11 215994 Εγκυούλες και μανούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 - Νο13 - Σελίδα 11 215994

Σας φιλώ όλα τα είπα!!!!!!!!!!!!!!!!

crazymommy

crazymommy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα!!!

Γιάννα μου είσαι του Αντώνη; Όλα καλά με τα δίδυμα; Να σου ζήσουν!

Αθανασία μου είχατε διαρροές με τις libero ή σας κατουρούσε με το που ανοίγατε την πάνα; Γιατί αν είναι το 2ο, τι σχέση έχει η μάρκα; Πάντως, δεν πειράζει, ας είναι αρκεί να γλιτώσετε τα πολλά πλυσίματα!!!

Μαίρη μου εγώ της φόρεσα και chicco και ήταν μια χαρά. Νομίζω μου θυμίζουν τις babylino..

Τζενάκι, ούτε κι εμείς πήραμε δώρο για τη μικρή, τι να πειράζει αφού δεν καταλαβαίνει ακόμα; Και πήρε τόσα δώρα αυτές τις μέρες..! Από του χρόνου, καλά να 'μαστε!!!

Elenisig

Elenisig
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα μανούλες!!!

Κορίτσια εγώ έχω δοκιμάσει κ τις pampers κ τα libero, κ εχω διαρροές κ από τα 2. Κ οι 2 από την πλάτη, κ τα pampers κ από κατω απο τα πλάγια.
Μου εχουν μείνει άλλες 3 συσκευασίες, θα τις τελειώσω κ θα σας πω με άλλη μάρκα διαφορές.
Κάποια ρώτησε για μπουκάλι, ( το διάβασα προ θηλασμού κ αλλάγματος κ δεν θυμάμαι ποια) τις δίνω βιταμίνες σε χαμομήλι κ πιάνει κανονικά το μπουκάλι, κ τις δίνω κ πιπίλα.(την οποία της μάθανε οι γιαγιάδες κ τώρα την λατρεύει).
Δεν θυμάμαι τώρα τι άλλο ήθελα να πω... scratch

Fotini77


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερες κοριτσακια μου..Αλίκη ναι ελπίζω να στρώσει το πεπτικό τους σύντομα να ηρεμησούν και αυτά και εμείς..Ο κύκλος και σήμερα κάτω από το μάτι καλά κρατεί,ας είναι όμως καλά η ξενύχτισσα μου που αποφάσισε να κοιμηθεί 4μιση ώρες από τις 21:30 ως τις 3:00,μετά βαράτε Τούρκοι στα άλογα Very Happy Very Happy Πάμπερς και κίκο χρησιμοποιώ από πανες ,αυτά μας ταιριάξανε,τις κίκο 2 φορές τις πήρα,και τώρα καβάντζα και πάμπερς το επόμενο νούμερο (3).Babylino με τίποτα,κοκκίνιζε κ έτρεχαν ζουμιά,όπως και libero,τα είχα κ εγώ δώρο από το νοσοκομείο..Μαίρη θα σε φοβηθεί το αρνί εε?Α ρε Αθανασία προκομμενο κορίτσι Very Happy Very Happy

maria1984

maria1984
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα μανουλες κ μωράκια πως είστε ;;; Εμένα μόλις έφαγε η μπεμπα κ κοιμάται πάλι στην αγκαλιά μου ... Εχθές το βράδυ ήταν δραμα , ήταν ματιασμενη κ έκλαιγε συνέχεια μάλλον δεν έκλαιγε ουρλιαζε δεν την είχα ξανακούσει έτσι τρελαθηκαμε κ δεν ξέραμε τι να κάνουμε τελικα πήρα μια φίλη μου κ την ξεματιασε κ μέσα σε 1-2 λεπτά την πήρε ο ύπνος ... Για τις πάνες που είπατε εγω της βάζω τα pampers διαρροές δεν έχω αλλα δεν μου φαίνονται κ τόσο απορροφητικα , τώρα θα δοκιμάσω τα babylino να δώ ... Καλα όσο για την πιπιλα κ εμένα τρελαινεται...

ioanna_41

ioanna_41
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Crazymommy .....ΝΑΙ !!!!

Έχει αφήσει όνομα ...ε ;
Χχααχχααχαχαχα

Σε ευχαριστούμε πολύ ,επικρατεί πανικός στο σπίτι !!!

Ο "σκαλιθρούπης" ο άντρας μου φέρνει γάλα από Λονδίνο με 11.30 ευρώ όταν εδώ το almiron 1 κοστίζει στα φαρμακεία 25 ευρώ.
Είναι το Cow & Gate ,έτσι λέγεται στην Αγγλία και το παράγει εκτός της αγελάδας ....η NUTRICIA.

χχαχαχαχαχαχαχαχαχαχ

Χρόνια πολλά και σε σένα ,να χαίρεσαι το μωρό σου.

mamameli


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα!

Τι κάνετε;κι εγω παμπερς κσι chicco!Kαλες είναι οι chicco τελικά μας βόλεψαν!πηρακι άλλη φορα!οι λιμπερο ποτε δεν μου άρεσαν!στα αγοράκια βάζουμε και το πουλάκι τσιου προς τα κάτω !αλλα νομίζω είναι στο παιδι ...ποια πανα θα του ταιριαξει!

Δώρο θα του φέρει ο Άγιος μιακουδουνιστρα!

Ιωαννα- Αντώνη να σου ζήσουν τα δίδυμα!
Σορυυ αλλα νομίζω ότι είσαι ο άντρας σου!μαμα με νεογέννητα και ένα τριχρονο 50 μηνύματα σε δυο μέρες;
Όπως και να εχεινα τα χαίρεστε!

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mamameli έγραψε:Καλημέρα!

Τι κάνετε;κι εγω παμπερς κσι chicco!Kαλες είναι οι chicco τελικά μας βόλεψαν!πηρακι άλλη φορα!οι λιμπερο ποτε δεν μου άρεσαν!στα αγοράκια βάζουμε και το πουλάκι τσιου προς τα κάτω !αλλα νομίζω είναι στο παιδι ...ποια πανα θα του ταιριαξει!

Δώρο θα του φέρει ο Άγιος μιακουδουν

Ιωαννα- Αντώνη να σου ζήσουν τα δίδυμα!
Σορυυ αλλα νομίζω ότι είσαι ο άντρας σου!μαμα με νεογέννητα και ένα τριχρονο 50 μηνύματα σε δυο μέρες;
Όπως και να εχεινα τα χαίρεστε!


Respect Respect Respect Respect
λατρευω εξυπνη μαμαμελι λεμε.........


μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
διαρροες κατα την διαρκεια του υπνου.οχι στην αλλαγη πανας το συνηθισα το κατουρημα και προφυλλασομαι πλεον. θα κανω δοικιμη σε λιγο λιμπερο το μεγαλυτερο νουμερο.
αχ τα κοριτσακια δεν εχουν αναγκη. στην ιωαννα ουτε μια διαρροη δεν ειχα.ποτε μα ποτε. γυναικες ρε κοριτσια.... τι να λεμε τωρα?????
μαιρη οταν ερθω για καφε θα σου φερω και σπανακοπιτα και ραβανι να φας. ρε συ και εγω δεν τα ηξερα.οταν εμεινα ανεργη και σπιτι τα εμαθα. θα σε πω απο κοντα. δωσε φιλια στην κορακλα.
κατι επαθε ο φουρνος και δεν ανεβαζει θερμοκρασια.........πολυ γκαντεμια λεμε....καποιος μας ματιασε καλε!

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μαρια η παιδιατρος μας, ειπε οτι δεν το βαζουμε κατω το πουλακι τσιου-χαχαχα- καθοτι οταν θελει να κανει τσιτσα παλι σηκωνεται...οποτε μου ειπε να μην ασχολουμαι και να βρω την καταλληλη πανα για το συγκεκριμενο παιδι. ε εχουμε και ενα τσιου.....νααα μετα συγχωρησεως-η μανα τι γραφει Embarassed -

maria1984

maria1984
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εγώ 1 σχόλιο θα κάνω για την Ιωάννα - Αντώνη κ ας με πείτε κακιά . Στον προηγούμενο λογαριασμό λεγόταν Ρενακι_73νομίζω για τον αριθμό δεν είμαι σίγουρη κ ήταν κ καλα πάλι η γυναίκα του Αντώνη ... Πόσο ονόματα εχει τελικα.



Έχει επεξεργασθεί από τον/την maria1984 στις Πεμ Δεκ 27, 2012 4:25 am, 1 φορά

Maryanastasia

Maryanastasia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αθανασία να μου φέρεις. Είναι ωραίο πάντως μια μαμά να ξέρει να κάνει ωραία πράγματα. Εγώ το έχω με τις κατασκευές τουλάχιστον λογω δουλειάς. χι χι


το αρνί ψήνεται. είδωμεν. και δεν το τ΄ρωω κιόλας. τι καλή γυναίκα που είμαι. Θα έρθει ο ψηλος τα ξημερώμτα και θα τον σερβίρω αρνί. μπράβο μου!!

έρχεται ο παπούς μας θα πάμε βόλτα !!!

maria1984

maria1984
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Maryanastasia έγραψε:Αθανασία να μου φέρεις. Είναι ωραίο πάντως μια μαμά να ξέρει να κάνει ωραία πράγματα. Εγώ το έχω με τις κατασκευές τουλάχιστον λογω δουλειάς. χι χι


το αρνί ψήνεται. είδωμεν. και δεν το τ΄ρωω κιόλας. τι καλή γυναίκα που είμαι. Θα έρθει ο ψηλος τα ξημερώμτα και θα τον σερβίρω αρνί. μπράβο μου!!

έρχεται ο παπούς μας θα πάμε βόλτα !!!

Καλή βόλτα Μαίρη... Κι εγω ήθελα να την πάω σήμερα αφού συνεχίζει να εχει καλο καιρο αλλα κοιμήθηκε κ έτσι μείναμε μέσα.

crazymommy

crazymommy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Βρε κορίτσια δεν αμφιβάλλω ότι είναι ο Αντώνης, από την πρώτη στιγμή το υποψιάστηκα, γι' αυτό και ρώτησα πλαγίως για να δω τι θα απαντήσει. Και απ' ότι βλέπω ο τρόπος γραφής είναι ο ίδιος. Έχει όμως σημασία; Για μένα καμία διάφορα..

Σχετικά με τις πάνες εμείς είμαστε στο νο 2 ακόμα και της φοράω περισσότερο pampers γιατί είναι οι πιο λεπτές. Κατά τ' άλλα προς το παρόν δεν είχαμε πρόβλημα με καμία μάρκα. Η Δανάη είχε πρόβλημα με τις babylino, είχε συγκαεί, για τη μικρή θα δούμε! Είναι και στο παιδί!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 11 από 19]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 15 ... 19  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις