Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
57 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 57 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 7 από 7]

fotini2705


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΜΟΥ.ΛΟΙΠΟΝ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ ΜΠΑΙΝΩ ΣΤΙΣ 29 ΒΔΟΜΑΔΕΣ ΚΥΗΣΗΣ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΑΓΟΡΑΚΙ ΤΟ ΚΑΛΟ ΜΟΥ.ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΕΙΧΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΕΙΧΑ ΕΝΑ ΑΙΜΑΤΩΜΑ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΕΚΑΤΣΑ ΣΤΟ ΚΡΕΒΒΑΤΙ 1,5 ΜΗΝΑ ΜΕ UTTROGENSTAN 6 ΤΗΝ ΗΜΡΕΡΑ.ΜΕΤΑ ΕΙΧΑ ΟΥΡΟΛΟΙΜΩΞΗ 17 ΜΕΡΕς ΑΝΤΙΒΙΩΣΗ.ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΑΙΡΟ ΚΑΤΟΥΡΗΣΑ 2 ΦΟΡΕΣ ΑΙΜΑ ΚΑΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΕ ΤΟ ΦΟΒΟ ΜΟΥ.ΠΗΓΑ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΚΑΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΤΟΤΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ.ΑΠΟ ΠΟΝΟΥΣ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ΣΤΟΜΑΧΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ.ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΠΡΙΝ 1,5 ΒΔΟΜΑΔΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΚΑ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ 3 ΜΕΡΕΣ ΛΟΓΩ ΣΥΣΠΑΣΕΩΝ.ΑΚΟΜΑ ΕΧΩ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΤΟΣΕΣ ΠΟΛΛΕΣ ΠΑΙΡΝΩ UTROGESTAN 6 THN HMERA MAGNHSIO 6 THN HMERA KAI JEKINHSA KAI YOTOPAR ΜΙΣΟ ΤΟ 8ΩΡΟ ΦΟΒΑΜΑΙ ΟΜΩΣ ΓΙΑΤΙ ΠΟΝΑΩ ΚΑΤΩ ΧΑΜΗΛΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΚΟΛΠΟ ΜΟΥ ΕΧΩ ΠΟΛΛΕΣ ΣΥΧΝΟΟΥΡΙΕΣ ΚΑΙ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΧΩ ΠΑΛΙ ΟΥΡΟΛΟΙΜΩΞΗ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΓΑΙ ΝΑ ΜΑΘΩ.ΕΠΙΣΗΣ ΕΙΜΑΙ ΜΟΝΗ ΜΟΥ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΣΤΗΝ ΕΥΒΟΙΑ ΚΑΙ ΛΟΓΩ ΟΤΙ ΕΚΕΙ ΕΙΝΑΙ ΜΑΚΡΙΑ ΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΕΙΜΑΙ ΚΡΗΤΗ ΚΑΙ ΜΟΝΗ ΜΕ ΤΗΝ ΜΗΤΕΡΑ ΜΟΥ.ΤΑ ΕΧΩ ΔΕΙ ΟΛΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΚΛΑΙΩ ΚΑΙ ΑΓΧΩΝΟΜΑΙ ΜΕ ΤΟ ΠΑΡΑΜΙΚΡΟ ΠΡΟΣΕΥΧΟΜΑΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΤΗΝ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΓΕΝΝΗΣΩ ΠΡΟΩΡΑ.Ο ΤΡΑΧΗΛΟΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟΣ 4 ΜΗΚΟΣ ΚΑΙ ΚΛΕΙΣΤΟΣ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΑΝΥΣΥΧΕΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΤΟΥ ΕΙΠΑ ΝΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΙΣ ΕΝΕΣΕΙΣ ΚΟΡΤΙΖΟΝΗΣ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΟ.ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ ΘΑ ΜΙΛΗΣΩ ΜΑΖΙ ΤΟΥ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΕΧΟΥΜΕ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΞΑΝΑ.ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΩΣΤΕ ΜΟΥ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΤΟ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ.

ortikaki

ortikaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
αντε βρε χαζουλα μην αγχωνεσαικαι μην ανυσηχεις κανεις κακο και σε σενα και στο μωρακι σου.οι περισσοτερες νομιζω ειχαμε συσπασεις στην εγκυμοσυνη αλλα ολα πηγαν στο τελος καλα, και αφου σου ειπε και ο γιατρος ολα καλα τοτε μη φοβασαι.αντε υπομονη κοντευεις στο τελος.... με το καλο το μωρακι σου να ερθει ΣΥΣΠΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΠΡΟΩΡΟΣ ΤΟΚΕΤΟΣ..... - Σελίδα 7 379767

ΜΙΝΑ+μπεμπα

ΜΙΝΑ+μπεμπα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
fotini2705 έγραψε:ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΜΟΥ.ΛΟΙΠΟΝ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ ΜΠΑΙΝΩ ΣΤΙΣ 29 ΒΔΟΜΑΔΕΣ ΚΥΗΣΗΣ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΑΓΟΡΑΚΙ ΤΟ ΚΑΛΟ ΜΟΥ.ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΕΙΧΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΕΙΧΑ ΕΝΑ ΑΙΜΑΤΩΜΑ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΕΚΑΤΣΑ ΣΤΟ ΚΡΕΒΒΑΤΙ 1,5 ΜΗΝΑ ΜΕ UTTROGENSTAN 6 ΤΗΝ ΗΜΡΕΡΑ.ΜΕΤΑ ΕΙΧΑ ΟΥΡΟΛΟΙΜΩΞΗ 17 ΜΕΡΕς ΑΝΤΙΒΙΩΣΗ.ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΑΙΡΟ ΚΑΤΟΥΡΗΣΑ 2 ΦΟΡΕΣ ΑΙΜΑ ΚΑΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΕ ΤΟ ΦΟΒΟ ΜΟΥ.ΠΗΓΑ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΚΑΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΤΟΤΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ.ΑΠΟ ΠΟΝΟΥΣ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ΣΤΟΜΑΧΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ.ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΠΡΙΝ 1,5 ΒΔΟΜΑΔΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΚΑ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ 3 ΜΕΡΕΣ ΛΟΓΩ ΣΥΣΠΑΣΕΩΝ.ΑΚΟΜΑ ΕΧΩ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΤΟΣΕΣ ΠΟΛΛΕΣ ΠΑΙΡΝΩ UTROGESTAN 6 THN HMERA MAGNHSIO 6 THN HMERA KAI JEKINHSA KAI YOTOPAR ΜΙΣΟ ΤΟ 8ΩΡΟ ΦΟΒΑΜΑΙ ΟΜΩΣ ΓΙΑΤΙ ΠΟΝΑΩ ΚΑΤΩ ΧΑΜΗΛΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΚΟΛΠΟ ΜΟΥ ΕΧΩ ΠΟΛΛΕΣ ΣΥΧΝΟΟΥΡΙΕΣ ΚΑΙ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΧΩ ΠΑΛΙ ΟΥΡΟΛΟΙΜΩΞΗ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΓΑΙ ΝΑ ΜΑΘΩ.ΕΠΙΣΗΣ ΕΙΜΑΙ ΜΟΝΗ ΜΟΥ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΣΤΗΝ ΕΥΒΟΙΑ ΚΑΙ ΛΟΓΩ ΟΤΙ ΕΚΕΙ ΕΙΝΑΙ ΜΑΚΡΙΑ ΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΕΙΜΑΙ ΚΡΗΤΗ ΚΑΙ ΜΟΝΗ ΜΕ ΤΗΝ ΜΗΤΕΡΑ ΜΟΥ.ΤΑ ΕΧΩ ΔΕΙ ΟΛΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΚΛΑΙΩ ΚΑΙ ΑΓΧΩΝΟΜΑΙ ΜΕ ΤΟ ΠΑΡΑΜΙΚΡΟ ΠΡΟΣΕΥΧΟΜΑΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΤΗΝ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΓΕΝΝΗΣΩ ΠΡΟΩΡΑ.Ο ΤΡΑΧΗΛΟΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟΣ 4 ΜΗΚΟΣ ΚΑΙ ΚΛΕΙΣΤΟΣ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΑΝΥΣΥΧΕΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΤΟΥ ΕΙΠΑ ΝΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΙΣ ΕΝΕΣΕΙΣ ΚΟΡΤΙΖΟΝΗΣ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΟ.ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ ΘΑ ΜΙΛΗΣΩ ΜΑΖΙ ΤΟΥ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΕΧΟΥΜΕ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΞΑΝΑ.ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΩΣΤΕ ΜΟΥ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΤΟ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ.

ΦΩΤΕΙΝΟΥΛΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ..ΝΑ ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ Κ ΚΑΤΣΕ ΞΑΠΛΑ ΚΑΝΕ ΥΠΟΜΟΝΗ ΩΣ ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΜΙΛΗΣΕΙΣ ΜΕ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΣΟΥ Κ ΑΚΟΥ ΤΟΝ ΓΙΑΤΙ ΕΚΕΙΝΟΣ ΘΑ ΞΕΡΕΙ ΤΙ ΚΑΝΕΙ ΑΝ ΑΝΗΣΥΧΟΥΣΕ ΓΙΑ ΚΑΤΙ ΘΑ ΣΟΥ ΛΕΓΕ ΝΑ ΣΕ ΚΟΙΤΑΞΕΙ ΠΙΟ ΓΡΗΓΟΡΑ ΗΡΕΜΙΑ Κ ΞΑΠΛΑ Κ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ!!

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
fotini2705 έγραψε:ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΜΟΥ.ΛΟΙΠΟΝ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ ΜΠΑΙΝΩ ΣΤΙΣ 29 ΒΔΟΜΑΔΕΣ ΚΥΗΣΗΣ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΑΓΟΡΑΚΙ ΤΟ ΚΑΛΟ ΜΟΥ.ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΕΙΧΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΕΙΧΑ ΕΝΑ ΑΙΜΑΤΩΜΑ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΕΚΑΤΣΑ ΣΤΟ ΚΡΕΒΒΑΤΙ 1,5 ΜΗΝΑ ΜΕ UTTROGENSTAN 6 ΤΗΝ ΗΜΡΕΡΑ.ΜΕΤΑ ΕΙΧΑ ΟΥΡΟΛΟΙΜΩΞΗ 17 ΜΕΡΕς ΑΝΤΙΒΙΩΣΗ.ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΑΙΡΟ ΚΑΤΟΥΡΗΣΑ 2 ΦΟΡΕΣ ΑΙΜΑ ΚΑΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΕ ΤΟ ΦΟΒΟ ΜΟΥ.ΠΗΓΑ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΚΑΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΤΟΤΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ.ΑΠΟ ΠΟΝΟΥΣ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ΣΤΟΜΑΧΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ.ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΠΡΙΝ 1,5 ΒΔΟΜΑΔΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΚΑ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ 3 ΜΕΡΕΣ ΛΟΓΩ ΣΥΣΠΑΣΕΩΝ.ΑΚΟΜΑ ΕΧΩ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΤΟΣΕΣ ΠΟΛΛΕΣ ΠΑΙΡΝΩ UTROGESTAN 6 THN HMERA MAGNHSIO 6 THN HMERA KAI JEKINHSA KAI YOTOPAR ΜΙΣΟ ΤΟ 8ΩΡΟ ΦΟΒΑΜΑΙ ΟΜΩΣ ΓΙΑΤΙ ΠΟΝΑΩ ΚΑΤΩ ΧΑΜΗΛΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΚΟΛΠΟ ΜΟΥ ΕΧΩ ΠΟΛΛΕΣ ΣΥΧΝΟΟΥΡΙΕΣ ΚΑΙ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΧΩ ΠΑΛΙ ΟΥΡΟΛΟΙΜΩΞΗ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΓΑΙ ΝΑ ΜΑΘΩ.ΕΠΙΣΗΣ ΕΙΜΑΙ ΜΟΝΗ ΜΟΥ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΣΤΗΝ ΕΥΒΟΙΑ ΚΑΙ ΛΟΓΩ ΟΤΙ ΕΚΕΙ ΕΙΝΑΙ ΜΑΚΡΙΑ ΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΕΙΜΑΙ ΚΡΗΤΗ ΚΑΙ ΜΟΝΗ ΜΕ ΤΗΝ ΜΗΤΕΡΑ ΜΟΥ.ΤΑ ΕΧΩ ΔΕΙ ΟΛΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΚΛΑΙΩ ΚΑΙ ΑΓΧΩΝΟΜΑΙ ΜΕ ΤΟ ΠΑΡΑΜΙΚΡΟ ΠΡΟΣΕΥΧΟΜΑΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΤΗΝ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΓΕΝΝΗΣΩ ΠΡΟΩΡΑ.Ο ΤΡΑΧΗΛΟΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟΣ 4 ΜΗΚΟΣ ΚΑΙ ΚΛΕΙΣΤΟΣ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΑΝΥΣΥΧΕΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΤΟΥ ΕΙΠΑ ΝΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΙΣ ΕΝΕΣΕΙΣ ΚΟΡΤΙΖΟΝΗΣ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΟ.ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ ΘΑ ΜΙΛΗΣΩ ΜΑΖΙ ΤΟΥ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΕΧΟΥΜΕ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΞΑΝΑ.ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΩΣΤΕ ΜΟΥ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΤΟ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ.

Καταρχην μην αγχωνεσαι..!!! για τιποτα ομως!! ειναι οτι χειροτερο για τις συσπασεις...!
δευτερον να κανεις τις ενεσεις κορτιζονης 1000%....καντες και αχρειαστες να ειναι...να επιμενεις καλυτερα....
εγω ειχα συσπασεις σε 3 εγκυμοσυνες..στην πρωτη και χειροτερη ηνουν με πονουσ απο τις 12 εβδομαδες...στις 20 νοσηλευτικα 1 εβδομαδα με συσπασεις...και μετα απο τις 27 εωσ 33 που γεννησα.....κ ο γιατρος δεν ειχε κανει τις ενεσεις ....μαλιστα με ειχε δει το ιδιο πρωινο και δεν ανησυχουσε...αλλα με τις συσπασεις ποτε δεν ξερεις..
ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ....!!! αρκει να ξεκουραζεσαι...να μην κανεις τιποτα ..μα τιποτα απολυτωσ!!! στο τονιζω αυτο!!!!ΤΙΠΟΤΑ!!..απο κρεβατι σε καναπε..και απο καναπε σε κρεβατι....να μην βλεπεις ουτε τηλεοραση καλυτερα..ουτε οτι αλλο σε αγχωνει....να τα ΄΄γραψεις΄΄ ολα και ολους,,,μην στεναχωριεσαι ουτε που ειναι μακρια ο αντρα σου....το μονο που εχει σημασια τωρα ειναι το μωρακι σου...
σορρυ αν ειμαι απολυτα ..το εζησα 3 φορες...η πρωτη και χειροτερη κανεις δεν μου ειπε τιποτα..ουτε για ξεκουραση..ουτε για τις ενεσεις...ουτε τιποτα....τις αλλες που απο πειρα πλεον ηξερα..(ασχημη πειρα)...προσεχα και καταφερα να φτασω στο τελος...
οτι μα οτι θες μπορεις να με ρωτησεις!!!
σου ευχομαι τα καλυτερα..!!!
και σιγουρα η παναγιτσα μπορει να σε βοηθησει καλυτερα απο ολους....
υ.γ. αν τα πιστευεις αυτα πες μου να σου στειλω μυνημα και για μια αλλη προσευχουλα ειδικα για την περισταση
φιλια

nena1988

nena1988
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
fotini2705 έγραψε:ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΜΟΥ.ΛΟΙΠΟΝ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ ΜΠΑΙΝΩ ΣΤΙΣ 29 ΒΔΟΜΑΔΕΣ ΚΥΗΣΗΣ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΑΓΟΡΑΚΙ ΤΟ ΚΑΛΟ ΜΟΥ.ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΕΙΧΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΕΙΧΑ ΕΝΑ ΑΙΜΑΤΩΜΑ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΕΚΑΤΣΑ ΣΤΟ ΚΡΕΒΒΑΤΙ 1,5 ΜΗΝΑ ΜΕ UTTROGENSTAN 6 ΤΗΝ ΗΜΡΕΡΑ.ΜΕΤΑ ΕΙΧΑ ΟΥΡΟΛΟΙΜΩΞΗ 17 ΜΕΡΕς ΑΝΤΙΒΙΩΣΗ.ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΑΙΡΟ ΚΑΤΟΥΡΗΣΑ 2 ΦΟΡΕΣ ΑΙΜΑ ΚΑΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΕ ΤΟ ΦΟΒΟ ΜΟΥ.ΠΗΓΑ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΚΑΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΤΟΤΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ.ΑΠΟ ΠΟΝΟΥΣ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ΣΤΟΜΑΧΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ.ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΠΡΙΝ 1,5 ΒΔΟΜΑΔΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΚΑ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ 3 ΜΕΡΕΣ ΛΟΓΩ ΣΥΣΠΑΣΕΩΝ.ΑΚΟΜΑ ΕΧΩ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΤΟΣΕΣ ΠΟΛΛΕΣ ΠΑΙΡΝΩ UTROGESTAN 6 THN HMERA MAGNHSIO 6 THN HMERA KAI JEKINHSA KAI YOTOPAR ΜΙΣΟ ΤΟ 8ΩΡΟ ΦΟΒΑΜΑΙ ΟΜΩΣ ΓΙΑΤΙ ΠΟΝΑΩ ΚΑΤΩ ΧΑΜΗΛΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΚΟΛΠΟ ΜΟΥ ΕΧΩ ΠΟΛΛΕΣ ΣΥΧΝΟΟΥΡΙΕΣ ΚΑΙ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΧΩ ΠΑΛΙ ΟΥΡΟΛΟΙΜΩΞΗ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΓΑΙ ΝΑ ΜΑΘΩ.ΕΠΙΣΗΣ ΕΙΜΑΙ ΜΟΝΗ ΜΟΥ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΣΤΗΝ ΕΥΒΟΙΑ ΚΑΙ ΛΟΓΩ ΟΤΙ ΕΚΕΙ ΕΙΝΑΙ ΜΑΚΡΙΑ ΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΕΙΜΑΙ ΚΡΗΤΗ ΚΑΙ ΜΟΝΗ ΜΕ ΤΗΝ ΜΗΤΕΡΑ ΜΟΥ.ΤΑ ΕΧΩ ΔΕΙ ΟΛΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΚΛΑΙΩ ΚΑΙ ΑΓΧΩΝΟΜΑΙ ΜΕ ΤΟ ΠΑΡΑΜΙΚΡΟ ΠΡΟΣΕΥΧΟΜΑΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΤΗΝ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΓΕΝΝΗΣΩ ΠΡΟΩΡΑ.Ο ΤΡΑΧΗΛΟΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟΣ 4 ΜΗΚΟΣ ΚΑΙ ΚΛΕΙΣΤΟΣ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΑΝΥΣΥΧΕΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΤΟΥ ΕΙΠΑ ΝΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΙΣ ΕΝΕΣΕΙΣ ΚΟΡΤΙΖΟΝΗΣ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΟ.ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ ΘΑ ΜΙΛΗΣΩ ΜΑΖΙ ΤΟΥ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΕΧΟΥΜΕ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΞΑΝΑ.ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΩΣΤΕ ΜΟΥ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΤΟ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ.

καταρχην με το καλο το μωρακι σου,κατα δευτερον σου στελνω ολη την θετικη μου ενεργεια.. ΣΥΣΠΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΠΡΟΩΡΟΣ ΤΟΚΕΤΟΣ..... - Σελίδα 7 215994 Επειδη και εγω ειχα πολλες συσπασεις και τα επερνα και εγω ολα αυτα τα χαπια που λες,ξερω πως νιωθεις,δυστηχως ομως το μονο που μπορεις να κανεις ειναι να μην αγχωνεσαι και να ξεκουραζεσαι,εφου εχεις τη μαμα σου ασε αυτην να τα κανει ολα,ευομαι να σου πανε ολα καλα και με εναν πονο... Smile

http://panotourtestismamas.blogspot.com/

fotini2705


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
και βεβαια τα πιστευω φοραω και την ζωνη της παναγιας της αλμηρης εαν ξερεις εχω και εγω μια προσευχη αλλα θα ηθελα πολυ να μου την στελεις.και τωρα κατι αποριες που εχω οταν ειμαι ορθια ειναι συνυθωσ ποιο σκληρη η κοιλια μου.αυτο δεν ειναι συσπαση ε?και κατι αλλο δεν παω πουθενα κοριτσια σπιτι ειμαι ολο τον καιρο και δεν κανω και δουλειες

zouzounaki 24


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
koritsaki mou 1 kai simantikotero min ANXWNESEEEEEEEEEEEEgiati to metadideis sto mpempaki sou kai den kanei!den eisai oute i prwti oute i teleutea pou exeis sispaseis kaste sto krevati sou opw sou leei o giatros sou kai den tha gennisous oute proora oute tpt!katse twra pou mporeis giati meta den tha prolaveneis tpt omws!kai egw mexri na piasw ton 5 mina eimoun kspla den metakiniomoun gia tpt mono sto giatro kai toualeta kai egw me apokoliseis ksekinisa stin arxi me aimataki meta kai pigene legontas!kai twra exw ena mpempako 3,5 minwn!!!!!
filakia polla koritsaki kai me to kalo na sexteis to mwraki sou otan erthei i wra tou giati akoma einai nwris!

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
fotini2705 έγραψε:και βεβαια τα πιστευω φοραω και την ζωνη της παναγιας της αλμηρης εαν ξερεις εχω και εγω μια προσευχη αλλα θα ηθελα πολυ να μου την στελεις.και τωρα κατι αποριες που εχω οταν ειμαι ορθια ειναι συνυθωσ ποιο σκληρη η κοιλια μου.αυτο δεν ειναι συσπαση ε?και κατι αλλο δεν παω πουθενα κοριτσια σπιτι ειμαι ολο τον καιρο και δεν κανω και δουλειες

οταν εισαι ορθια η περπετας σκληραινει..ετσι δεν ειναι..?....συσπαση ειναι και αυτη...αλλα αν δεν ποναει ειναι καλυτερα!....καλο ειναι να μην περπατας πολυ ..για τα χαπια μην αγχωνεσαι..και εγω επερνα τοσα πολλα που ειχα ταχυκαρδια.....εγω θα σε συμβουλευα για 2 μηνες ακομη να εισαι τελειως ηρεμη και να συνεχισεις να μην κανεις τιποτα..μπορει να σου ακουγεται πολυ ..αλλα πιστεψε με αξιζει τον κοπο....χιλιες φορες να κατσεις τωρα κατω παρα να γεννησεις πολυ προωρα...
και ελπιζω να μην γινω κουραστικη ...αλλα κανε τις ενεσεις σιγουρα!!!
σου στελνω π.μ. για την προσευχη..μπες να δεις

fotini2705


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
KORITSIA SAS EYXARISTO PROSPATHO NA MHN SKEFTOMAI TIPOTA.AYRIO THA MILISO ME TON GIATRO MOY GIA TA APOTELESMATA KAI BLEPOYME.THA SAS ENIMEROSO

ZINAKI


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
[quote="bou-boukitsa"]
ZINAKI έγραψε:EXTHES MPIKA STIN 36 EVDOMADA, PIGA PROGRAMMATISMENH EPISKEPSI STON GIATRO KAI EKANA PROTH FORA KARDIOTOKOGRAFO...TIN TELEUTAIA EVDOMADA OMOLOGO OTI ENOIOTHA KAPOIES SUSPASEIS ALLA EXTHES TO PROI ISOS EPEIDI HMOUNA KAI XAPLA KATA TIN DIARKEIA TIS EXETASEIS DEN KATALAVA TPT..MOU LEEI O GIATROS KORITSIA OTI KATHE 5 LEPTA EKANA SUSPASEIS, ME EIDE APO KATO ALLA EUTUXOS OLA KALA....MOU EDOSE YTOPAR KAI THA ME DEI PALI TETARTH PROI....DEN THELO AKOMA NA GENNISO ALLA OPOS EIPE KAI O IDIOS AN TO MORO THELEI NA VGEI DEN THA ME AKOUSEI....MOU EIPE NA KANO MPANAKIA STIN THALASSA NA PIGAINO VOLTES HREMA KAI XALARA AKOMA KAI NA EXO EPAFES...H MAIA MOU POU KANOUME ANODINO MOU EIPE NA XEKOURAZOMAI KAI PREPEI NA PARO AKOMA 2 EVDOMADES...
LOIPON YPOMONH....

zinaki σορρυ αλλα επειδη ειχα συσπασεις σε 3 εγκτμοσυνες και ξερω πλεον τα παντα για αυτες....δεν καταλαβαινω τι σου ειπε....αφου ειχες στο πενταλεπτο ..ουτε μπανιο πρεπει να κανεις ..ουτε να περπατας πολυ...και σιγουρα...1000% ομως να μην εχεις επαφες...αυτα για να παρεις καμια η δυο βδομαδουλες ακομη....ειδικα αν εχεις επαφες οι συσπασεις μεγαλωνουν και θα γεννησεις....οχι οτι ειναι πολυ νωρις αλλα καλυτερα να εχεις κλεισει και τις 37..και γενικα οσο περισσοτερο τοσο καλυτερα...
φιλια[


KAI OMOS BOU-BOUKITSA....PAROLO POU LIGO FOVITHIKA GT DEN THELO NA GENNISO AKOMA O GIATROS MOU, MOU EIPE OTI EINAI OLA POLU KALA KAI SINEXIZO TIS DRASTIRIOTITES MOU OPOS PRIN...ALLOSTE STIN 36 EVDOMADA....OLA EINAI PITHANA...KAI GIA TO SEX MOU TONISE OTI KANEI POLU KALO SE AUTH THN FASH GT TO SPERNA PERIEXEI PROGESTERONH KAI VOHTHAEI TON TRAXHLO NA MALAKOSEI....

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[quote="ZINAKI"]
bou-boukitsa έγραψε:
ZINAKI έγραψε:EXTHES MPIKA STIN 36 EVDOMADA, PIGA PROGRAMMATISMENH EPISKEPSI STON GIATRO KAI EKANA PROTH FORA KARDIOTOKOGRAFO...TIN TELEUTAIA EVDOMADA OMOLOGO OTI ENOIOTHA KAPOIES SUSPASEIS ALLA EXTHES TO PROI ISOS EPEIDI HMOUNA KAI XAPLA KATA TIN DIARKEIA TIS EXETASEIS DEN KATALAVA TPT..MOU LEEI O GIATROS KORITSIA OTI KATHE 5 LEPTA EKANA SUSPASEIS, ME EIDE APO KATO ALLA EUTUXOS OLA KALA....MOU EDOSE YTOPAR KAI THA ME DEI PALI TETARTH PROI....DEN THELO AKOMA NA GENNISO ALLA OPOS EIPE KAI O IDIOS AN TO MORO THELEI NA VGEI DEN THA ME AKOUSEI....MOU EIPE NA KANO MPANAKIA STIN THALASSA NA PIGAINO VOLTES HREMA KAI XALARA AKOMA KAI NA EXO EPAFES...H MAIA MOU POU KANOUME ANODINO MOU EIPE NA XEKOURAZOMAI KAI PREPEI NA PARO AKOMA 2 EVDOMADES...
LOIPON YPOMONH....

zinaki σορρυ αλλα επειδη ειχα συσπασεις σε 3 εγκτμοσυνες και ξερω πλεον τα παντα για αυτες....δεν καταλαβαινω τι σου ειπε....αφου ειχες στο πενταλεπτο ..ουτε μπανιο πρεπει να κανεις ..ουτε να περπατας πολυ...και σιγουρα...1000% ομως να μην εχεις επαφες...αυτα για να παρεις καμια η δυο βδομαδουλες ακομη....ειδικα αν εχεις επαφες οι συσπασεις μεγαλωνουν και θα γεννησεις....οχι οτι ειναι πολυ νωρις αλλα καλυτερα να εχεις κλεισει και τις 37..και γενικα οσο περισσοτερο τοσο καλυτερα...
φιλια[


KAI OMOS BOU-BOUKITSA....PAROLO POU LIGO FOVITHIKA GT DEN THELO NA GENNISO AKOMA O GIATROS MOU, MOU EIPE OTI EINAI OLA POLU KALA KAI SINEXIZO TIS DRASTIRIOTITES MOU OPOS PRIN...ALLOSTE STIN 36 EVDOMADA....OLA EINAI PITHANA...KAI GIA TO SEX MOU TONISE OTI KANEI POLU KALO SE AUTH THN FASH GT TO SPERNA PERIEXEI PROGESTERONH KAI VOHTHAEI TON TRAXHLO NA MALAKOSEI....

..οκ...τι να πω εγω τοτε....αλλα μαλλον δεν θα εχεις και πολλες γιατι τοτε δεν θα μπορουσες να κανεις σεξ..θα ποναγες,,,ουτε να περπατησεις πολυ...
απλα επειδη ειναι το θεμα τετοιο και ισως δεν καταλαβα και καλα ...νομιζα πως ειχες συσπασεις στο πενταλεπτο...αυτες οδηγουν σε γεννα...οποτε λεω πως αν εχεις και σχεσεις και γεννησεις 36 θα φταις εσυ..με αυτο το σκεπτικο...αλλα ακου το γιατρο σου...φιλια

fotini2705


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
kalispera koritsia simera milisa me ton giatro moy moy eipan oti ta apotelesmata ton kalliergion einai kathara den exo kapoia loimoksi.moy eipe na kano kammia bolta na kinoyme oti isos erxontai apo ekei oi ponoi poy exo.ayta pisteyo na pane ola kala apo edo kai sto eksis

evi123


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
bou-boukitsa έγραψε:

..οκ...τι να πω εγω τοτε....αλλα μαλλον δεν θα εχεις και πολλες γιατι τοτε δεν θα μπορουσες να κανεις σεξ..θα ποναγες,,,ουτε να περπατησεις πολυ...
απλα επειδη ειναι το θεμα τετοιο και ισως δεν καταλαβα και καλα ...νομιζα πως ειχες συσπασεις στο πενταλεπτο...αυτες οδηγουν σε γεννα...οποτε λεω πως αν εχεις και σχεσεις και γεννησεις 36 θα φταις εσυ..με αυτο το σκεπτικο...αλλα ακου το γιατρο σου...φιλια

οι συσπάσεις ανα πεντάλεπτο δεν οδηγούν απαραίτητα σε τοκετό απο όσο ξέρω.... και εγω την προηγούμενη βδομάδα είχα συσπάσεις έντονες ανα τρίλεπτο και επειδή δεν είχα διαστολή και ήμουν ακόμη στον 8ο δεν γέννησα.... μου εδωσαν yotopar και σταμάτησαν... θέλω να πώ πως για να γεννήσεις πρέπει να συμβαίνουν πολλά μαζι... να έχεις συσπάσεις, διαστολή και να έχει κατέβει το μωρό που λένε.... έτσι δεν είναι? και μλενα πάντως ο δικός μου ο γιατρός μου είπε να συνεχίσω τις βόλτες μου και τα μπάνια μου.....

mora

mora
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΑ ΝΑ ΜΑΣ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ!!!!!!!!!! ΣΤΑΥΡΩΝΩ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΜΕ ΛΑΔΑΚΙ ΠΟΥ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΚΚΛΗΣΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ Η ΠΑΝΑΓΙΑ!!!ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΣΥΣΠΑΣΕΙΣ ΕΙΧΑ ΟΜΩΣ ΑΙΜΑ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ!!
ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΣΤΕ ΠΙΣΤΗ ΚΑΙ ΘΕΤΙΚΗ ΣΚΕΨΗ ΟΤΙ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ!

manitaraki


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Τι να πω βρε κορίτσια, χαρά στο κουράγιο σας που δε μασάτε και βάζετε μπρος για 2α και 3α παιδιά! δεν πρόλαβα να καταλάβω τι έγινε: γέννησα στις 29,5 εβδομάδες. Ημέρα Τρίτη είχα λίγα καφέ, Τετάρτη συσπάσεις με λίγο αίμα, Πέμπτη μπήκα νοσοκομείο μα αιμορραγία και Παρασκευή βράδυ γέννησα με φυσιολογικό τοκετό...ούτε τα φάρμακα έπιασαν, ούτε οι ενέσεις...ο γυναικολόγος μου ποτέ δεν κατάλαβε τι έφταιξε, όλα μέχρι τότε ήταν μια χαρά! Για να μην τα πολυλογώ, η μικρή έκατσε 63 μέρες εντατική, αλλά παρόλα τα σκαμπανεβάσματα εκεί (ακόμα και σηψαιμία από ενδονοσοκομειακό μικρόβιο) γύρισε σπίτι μια χαρά.
Το θέμα είναι ότι έχει περάσει 1,5 χρόνος και τρέμω στην ιδέα να κάνω 2ο, παρόλο που το θέλω για αυτήν. Ακόμα κα στο καλύτερο σενάριο να πρέπει να μείνω για μήνες ξάπλα σε νοσοκομείο τρελαίνομαι!
τι να πω, ένα μεγάλο μπράβο σας!

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
manitaraki έγραψε:Τι να πω βρε κορίτσια, χαρά στο κουράγιο σας που δε μασάτε και βάζετε μπρος για 2α και 3α παιδιά! δεν πρόλαβα να καταλάβω τι έγινε: γέννησα στις 29,5 εβδομάδες. Ημέρα Τρίτη είχα λίγα καφέ, Τετάρτη συσπάσεις με λίγο αίμα, Πέμπτη μπήκα νοσοκομείο μα αιμορραγία και Παρασκευή βράδυ γέννησα με φυσιολογικό τοκετό...ούτε τα φάρμακα έπιασαν, ούτε οι ενέσεις...ο γυναικολόγος μου ποτέ δεν κατάλαβε τι έφταιξε, όλα μέχρι τότε ήταν μια χαρά! Για να μην τα πολυλογώ, η μικρή έκατσε 63 μέρες εντατική, αλλά παρόλα τα σκαμπανεβάσματα εκεί (ακόμα και σηψαιμία από ενδονοσοκομειακό μικρόβιο) γύρισε σπίτι μια χαρά.
Το θέμα είναι ότι έχει περάσει 1,5 χρόνος και τρέμω στην ιδέα να κάνω 2ο, παρόλο που το θέλω για αυτήν. Ακόμα κα στο καλύτερο σενάριο να πρέπει να μείνω για μήνες ξάπλα σε νοσοκομείο τρελαίνομαι!
τι να πω, ένα μεγάλο μπράβο σας!

κοριτσακι και εγώ φοβόμουν γιατι στο πρωτο ειχα μεινει σχεδον δυο μηνες στο νοσοκομειο και τελικα γεννησα προωρα....
οταν αποφασισα για δευτερο θεωρουσα δεδομενο οτι θα περασω τα ιδια..το ειχα παρει αποφαση και εγω και ο αντρας μου ..αλλα ειπαμε οκ...θα τα καταφερουμε...

τελικα γεννησα στην ωρα μου ..αλλα απο τον φοβο μου δεν εκανα τελειωσ τιποτα..προσεχα τα παντα!!!

ομως καθε εγκυμοσυνη δεν ειναι ιδια τελικα!!

εγω βεβαια ειχα αφησει και όλες μου τις ελπιδες στον Θεούλη..μερα νυχτα προσευχόμουνα..ουτε ο γιαυτος μου το πιστευε πως τελικα γεννησα στην ωρα μου!!

NantiaN

NantiaN
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
δεν διαβασα ολο το θεμα απλα θελω να σας πω πως εκανα συσπασεις απο τον 6 μηνα μπηκα στον εβδομο χωρις να εχω πονεσει ποτε...Καποια στιγμη που καταλαβα πως κατι δε παει καλα και εκανα NST βαραγε 80αρια εκτοτε ειμαι στο νοσοκομειο με λιγα λογια απ τις 7 του μηνα!!!Σχεδον καθε μερα με κοιτανε ναδουν αν εχω ανοιξει απο κατω!!!Αυτο που θελω να πω ειναι πως κανεις δε ξερει απο τι ειναι αλλα οι επαφες βοηθουν τον τραχηλο να ανοιξει οποτε παιζει πολυ μεγαλο ρολο αν εχει επαφες η γυναικα εγω επειδη ειχα προβλημα απ την αρχη στην εγκυμοσυνη δεν ειχα επαφες και ακομα τρεχουμε μπας και μαθουμε απο τι ειναι!!!!
Σε λιγες μερες θα κραταω μαλλον τον μπεμπη μου αγκαλια και υγειη πανω απο ολα!!!
Αυτο που θελω να πω μην κανετε τα στραβα ματια αν δειτε οτι κατι δε παει καλα μπορει να εξελιχθει σε κατι πολυ σοβαρο

https://facebook.com/nantia.naturally

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 7 από 7]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις