Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
15 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 15 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 7]

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mitsi75 έγραψε:Καλημέρα κορίτσια κι από εμένα. Έχω κι εγώ συσπάσεις (έντονα πετρώματα σε όλη την κοιλιά) εδώ και 4 σχεδόν εβδομάδες και είμαι με μισό yutopar 3 φορές την ημέρα και φυσικά μαγνήσιο. Το κακό είναι οτι πριν 2μιση εβδομάδες τα σταμάτησα γιατί εφόσον είχαν σταματήσει τα πετρώματα δεν υπήρχε λόγος να τα συνεχίσω αλλά μετά από 2 μέρες ξανάρχισαν και έκτοτε αν και παίρνω κανονικά τα χάπια μου, με το που σηκώνομαι απλά όρθια,τούμπανο η κοιλιά μου... ο τράχηλός μου ευτυχώς τελείως κλειστός και ο γιατρός μου συνέστησε ξεκούραση δλδ καναπέ - κρεβάτι - τουαλέτα και τίποτα άλλο αλλά φοβάμαι κορίτσια γιατί έχω πολύ ψωμί ακόμη για βιώσιμο μωράκι και επίσης έχω αρχίσει να αγχώνομαι πολύ γιατί τώρα θα έπρεπε να ψωνίζω πραγματάκια του και δεν μπορώ να κουνηθώ... Sad
Σκέφτομαι, αν γίνει τίποτα τι θα έχω του μωρού μου... Crying or Very sad

ολα καλα θα πανε ..εγω εβγαλα 2 εγκυμοσυνες ετσι..με πολλες συσπασεισ...αφου περνεις 3 μισα απο οτι καταλαβα ..καλα εισαι...εγω επερνα ενα ολοκληρο καθε 3 ωρες..αν κατσεις στο κρεβατι ...χωρις δηλ να κανεις πολλα και να κουραζεσαι...θα εισαι μια χαρα...τα χαπια ομως μη τα σταματησεις ετσι και αλλιως...αν θες ρωτα και για προγεστερονη...εμενα στο δςυτερο μου ειχε πει να περνω προγεστρονη κολπικα ως το τελος και οντως περιοριζει τις συσπασεις...
φιλια και ολα θα πανε καλα!!

mitsi75


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
bou-boukitsa έγραψε:
ολα καλα θα πανε ..εγω εβγαλα 2 εγκυμοσυνες ετσι..με πολλες συσπασεισ...αφου περνεις 3 μισα απο οτι καταλαβα ..καλα εισαι...εγω επερνα ενα ολοκληρο καθε 3 ωρες..αν κατσεις στο κρεβατι ...χωρις δηλ να κανεις πολλα και να κουραζεσαι...θα εισαι μια χαρα...τα χαπια ομως μη τα σταματησεις ετσι και αλλιως...αν θες ρωτα και για προγεστερονη...εμενα στο δςυτερο μου ειχε πει να περνω προγεστρονη κολπικα ως το τελος και οντως περιοριζει τις συσπασεις...
φιλια και ολα θα πανε καλα!!

Ευχαριστώ κοριτσάκι μου να είσαι καλά και να χαίρεσαι τα παιδάκια σου!

xara petsiou

xara petsiou
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
να μην φοβασαι καθολου κουκλα μου... να εισαι ψυχραιμη κι ολα θα πανε καλα... το πολυ πολυ καντε και τπτ κορτιζονες για τα πνευμονακια του μωρου αν το κρινει ο γιατρος σου απαραιτητο και να μην φοβασαι την προωροτητα... παντως αφου ηδη αντιμετωπιζετε τις σσπασεις πραγματικα πιστευω οτι θα πας καλα... ψυχραιμια θελει...

arma


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Μία από τα ίδια και εγώ από την 24η εβδομάδα.. Sad Τώρα είμαι στην 29η.Έχω νοσηλευθεί μέχρι τώρα δυο φορές για ενδοφλέβιο yutopar και τώρα πέρνω 1/4 κάθε 1 1/2 ώρα εκτός από το βράδυ..Φυσικά σηκώνομαι μόνο για τουαλέτα. Και εμένα η αγωνία μου είναι μεγάλη αλλά πρέπει να είμαστε αισιόδοξες και να λέμε πως όλα θα πάνε καλα! Το καλό είναι ότι συνήθως όπως είδα φτάνουν τελικά οι κοπέλες στον μήνα τους! Ελπίζω το ίδιο και να συμβεί και σε εμάς! Very Happy

ALEXANDRA STR.

ALEXANDRA STR.
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κοριτσια μου σας ευχαριστω θερμα ολες για την εμψυχωση σας!!!!διαβαζοντας και τις εμπειριες μερικων απο εσας παιρνω θαρρος αν και το να παιρνω 12 youtopar το 24ωρο συν υποθετο καθε βραδυ συν ακινησια(μονο τουαλετα)συν ελεγχος για καρδιτακογραφημα καθε 3 μερες νομιζω οτι ειμαι αρκετα χειροτερα απο σας!!!παρολα αυτα ξυπνησα με αισιοδοξια και μετραω τις μερες μια μια μπω τουλαχιστον στο μηνα μου(26μαρτιου)αν θελει ο Θεουλης!!παντως κοριτσια πολλες περιπτωσεις που κοπελες με αντιστοιχο προβλημα φτασανε να γεννησουν στις μερες τους!!!αυτο σκεφτομαι συνεχεια...εδιωξα τις μαυρες σκεψεις που εκανα δυο μερες τωρα και ειχα βαλαντωσει απο το κλαμα!!! Crying or Very sad
σας ευχαριστω ολες!!!με κανατε και νιωθω πολυ καλυτερα!!!! ΣΥΣΠΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΠΡΟΩΡΟΣ ΤΟΚΕΤΟΣ..... - Σελίδα 3 417472

AGGELIKI21

AGGELIKI21
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
alexandra mou euxomai mesa apo thn kardia mou na kratithei to mwraki sou kai na genniseis sthn wra sou kopela auth th fora!!

XRYSPA


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
OLA 8A PANE KALA.O X I ANXOS!!!!!

XRYSPA


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
EGW STHN PRWTH EGYMOSINH EIXA ATROFIKO GERASMENO PLAKOUNTA APO 6 MHNWN DEN EPERNE KILA TO MWRO KAI OMWS GENISA MIA XARA STIS 37 EBDOMADES.APLA EIMOUN KA8E 3 MERES STO IASW GIA YPERIXW NA TO PARAKOLOU8OUME OLA TELEIA PIGANE KAI H KOPELARA MOU TWRA EINAI 5 XRONWN SXEDON.

τιγρακι


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
κοριτσια σε ολες σας ευχομαι απο την καρδια μου τα καλυτερα που σιγουρα ερχονται καντε λιγακι υπομονη και σε λιγο θα τα ξεχασετε ολα οταν τα μικρουλια σας θα μπουν στην αγκαλιτσα σας...

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ALEXANDRA STR. έγραψε:Κοριτσια μου σας ευχαριστω θερμα ολες για την εμψυχωση σας!!!!διαβαζοντας και τις εμπειριες μερικων απο εσας παιρνω θαρρος αν και το να παιρνω 12 youtopar το 24ωρο συν υποθετο καθε βραδυ συν ακινησια(μονο τουαλετα)συν ελεγχος για καρδιτακογραφημα καθε 3 μερες νομιζω οτι ειμαι αρκετα χειροτερα απο σας!!!παρολα αυτα ξυπνησα με αισιοδοξια και μετραω τις μερες μια μια μπω τουλαχιστον στο μηνα μου(26μαρτιου)αν θελει ο Θεουλης!!παντως κοριτσια πολλες περιπτωσεις που κοπελες με αντιστοιχο προβλημα φτασανε να γεννησουν στις μερες τους!!!αυτο σκεφτομαι συνεχεια...εδιωξα τις μαυρες σκεψεις που εκανα δυο μερες τωρα και ειχα βαλαντωσει απο το κλαμα!!! Crying or Very sad
σας ευχαριστω ολες!!!με κανατε και νιωθω πολυ καλυτερα!!!! ΣΥΣΠΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΠΡΟΩΡΟΣ ΤΟΚΕΤΟΣ..... - Σελίδα 3 417472

Πιστεψε με δεν εισαι χειροτερα απο εμας, εγω επαιρνα 1 youtopar καθε ωρα αλλα δεν με επιαναν, εσυ για να εισαι σπιτι σε πιανουν, και εμεινα 2 μηνες κλινικη με ορους οταν δοκιμαζαμε και τους βγαζαμε το μηχανημα δεν εγραφε 100 αλλα 160 με 200, δυο μηνες μεσα σε ακινησια ουτε τουαλετα και όμως το αστερακι μου αντεξε μεχρι την 36η για αυτο μην αγχωνεσαι γιατι δεν θελει αγχος, εγω αν δεν ημουν συνεχως φοβισμενη θα εφτανα 38 ειμαι σιγουρη αλλα ημουν συνεχεια στη τσιτα.
Για αυτο ηρεμησε και μην στεναχωριεσαι, ειναι οτι καλυτερο που σε πιανουν τα χαπια πιστεψε με και ολα θα πανε καλα κορίτσι μου!!!

ALEXANDRA STR.

ALEXANDRA STR.
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
vasoula έγραψε:
ALEXANDRA STR. έγραψε:Κοριτσια μου σας ευχαριστω θερμα ολες για την εμψυχωση σας!!!!διαβαζοντας και τις εμπειριες μερικων απο εσας παιρνω θαρρος αν και το να παιρνω 12 youtopar το 24ωρο συν υποθετο καθε βραδυ συν ακινησια(μονο τουαλετα)συν ελεγχος για καρδιτακογραφημα καθε 3 μερες νομιζω οτι ειμαι αρκετα χειροτερα απο σας!!!παρολα αυτα ξυπνησα με αισιοδοξια και μετραω τις μερες μια μια μπω τουλαχιστον στο μηνα μου(26μαρτιου)αν θελει ο Θεουλης!!παντως κοριτσια πολλες περιπτωσεις που κοπελες με αντιστοιχο προβλημα φτασανε να γεννησουν στις μερες τους!!!αυτο σκεφτομαι συνεχεια...εδιωξα τις μαυρες σκεψεις που εκανα δυο μερες τωρα και ειχα βαλαντωσει απο το κλαμα!!! Crying or Very sad
σας ευχαριστω ολες!!!με κανατε και νιωθω πολυ καλυτερα!!!! ΣΥΣΠΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΠΡΟΩΡΟΣ ΤΟΚΕΤΟΣ..... - Σελίδα 3 417472

Πιστεψε με δεν εισαι χειροτερα απο εμας, εγω επαιρνα 1 youtopar καθε ωρα αλλα δεν με επιαναν, εσυ για να εισαι σπιτι σε πιανουν, και εμεινα 2 μηνες κλινικη με ορους οταν δοκιμαζαμε και τους βγαζαμε το μηχανημα δεν εγραφε 100 αλλα 160 με 200, δυο μηνες μεσα σε ακινησια ουτε τουαλετα και όμως το αστερακι μου αντεξε μεχρι την 36η για αυτο μην αγχωνεσαι γιατι δεν θελει αγχος, εγω αν δεν ημουν συνεχως φοβισμενη θα εφτανα 38 ειμαι σιγουρη αλλα ημουν συνεχεια στη τσιτα.
Για αυτο ηρεμησε και μην στεναχωριεσαι, ειναι οτι καλυτερο που σε πιανουν τα χαπια πιστεψε με και ολα θα πανε καλα κορίτσι μου!!!
vasoula μου διαβαζοντας το μηνυμα σου δεσου κρυβω οτι συγκινηθηκα!μπραβο κοπελα μου που τα καταφερες και εκανες το παιδακι σου σωοι και αβλαβεις!!ναι εχεις απολυτο δικιο...φανταζομαι πως θα ενιωθες δυο μηνες σε νοσοκομειο με ορους κτλ κτλ κτλ...αυτο το σεναριο υπηρχε και για μενα σε περιπτωση που δεν με επιαναν τα χαπια!!κανω ομως τον σταυρο μου που ειμαι σπιτακι μου!!!!!αν και ενα με το κρεβατι!!!(λιγο το κακο!)
κατι ασχετο(και σχετικο)σκεφτομουν οτι ημερησιως θα πινω 21 χαπια την ημερα μαζι με μαγνησιο,σιδηρο εννοω...και λεω τοσαααααα χαπια ρε γαμωτο κανουν καλο στο μωρακι μου;;τα βρισκω υπερβολικα-απο την αλλη εχω τυφλη εμπιστοσυνη στο γιατρο μου που εχω σαν θεο και λεω αυτος ξερει καλυτερα...αυτα!!!φιλακια!!!

arma


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Alexandra όλες σου οι σκέψεις και οι ανησυχίες νομίζω ότι είναι κάτι που όλες έχουμε στο μυαλό μας..Κι εγώ και με τα utrogestan που έπαιρνα στην αρχή της εγκυμοσύνης ανησυχούσα και τώρα μου περνάει από το μυαλό μήπως πειράζουν το παιδί τα yutopar κλπ κλπ κλπ...γενικα πάντως όπου διάβασα όλοι υποστηρίζουν ότι δεν υπάρχει πρόβλημα. Στην 1η μου εγκυμοσύνη έπαιρνα και τότε utrogestan κατο κοριτσάκι μου 2 1/2 χρονών σήμερα είναι μια χαρά! Και έτσι θέλω να πιστεύω ότι θα γίνει και με τον μπέμπη στην κοιλιάVery Happy
Αλήθεια ταχυπαλμίες έχεις με τa yutopar?

ALEXANDRA STR.

ALEXANDRA STR.
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Arma μου να χαιρεσαι το παιδακι σου!!!αυτο που εχω εντονα ειναι το τρεμουλο στα χερια λες και εχω παρκινσον ενα πραγμα!αλλα και ταχυπαλμιες...(σκεψου για παραδειγμα οτι χθες διαβαζα στον αντρα μου αυτα που γραφατε για τις εμπειριες σας απο τις συσπασεις και λαχανιαζα κατα την αναγνωση (μολις ειχα παρει ενα yotopar)!αυτες ειναι αποτι εχω ακουσει οι πιο συνηθισμενες παρενεργειες,ε;;;;;ή υπαρχουν κι αλλες;;;εγω παντως ως ωρας αυτες νιωθω!αα και δεν εχω πολυ ορεξη για φαγητο!(που να εχω αφου χαπακωνομαι φουλ καθε δυο ωρες.....)

arma


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Σ'ευχαριστώ!
Ακριβώς αυτές είναι οι παρενέργειες δεν έχει άλλες! Φτάνουν αυτές! Laughing
Εμένα πιο πολύ με πιάνει λαχανιασμα με το μεσημεριανό χάπι πριν το φαγητό. Μόλις φάω και έχω πιει το χάπι μετά δεν μπορώ ούτε να μιλήσω από την ταχυπαλμία και την δυσπνοια..Ευτυχώς τουλάχιστον που δεν συμβαίνει αυτό όλη μερα! ΥΠΟΜΟΝΗΗΗΗΗΗΗ!!!!!!!

ALEXANDRA STR.

ALEXANDRA STR.
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Arma μου να χαιρεσαι το παιδακι σου!!!αυτο που εχω εντονα ειναι το τρεμουλο στα χερια λες και εχω παρκινσον ενα πραγμα!αλλα και ταχυπαλμιες...(σκεψου για παραδειγμα οτι χθες διαβαζα στον αντρα μου αυτα που γραφατε για τις εμπειριες σας απο τις συσπασεις και λαχανιαζα κατα την αναγνωση (μολις ειχα παρει ενα yotopar)!αυτες ειναι αποτι εχω ακουσει οι πιο συνηθισμενες παρενεργειες,ε;;;;;ή υπαρχουν κι αλλες;;;εγω παντως ως ωρας αυτες νιωθω!αα και δεν εχω πολυ ορεξη για φαγητο!(που να εχω αφου χαπακωνομαι φουλ καθε δυο ωρες.....)

ALEXANDRA STR.

ALEXANDRA STR.
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
αααα να και μια αλλη παρενεργεια....αλτσαχαιμερ(χαχαχαχα)σου εστειλα το ιδιο μηνυμα δυο φορες κατα λαθος ,σορυ κοριτσακι!φιλακια!!!

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Να σαι καλα κουκλιτσα μου, οχιιι δεν επηρεαζουν τα φαρμακακια σε τιποτα και μην ξεχνας να περνεις τι μαγνησιο, εγω επαιρνα και αντιβιωση και για 15 μερες και ισχυρα ηρεμηστικα ομως δεν επηρεασαν καθολου μην ανυσηχεις, ολα καλα θα πανε, εχεις καμια βοηθεια π.χ μαμα πεθερα η σε βοηθαει ο αντρουλης σου;;

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αααα ξεχασα όσο για τις ταχυπαλμιες;;;; 24 ωρες το 24ωρο ηταν πλεον οι φιλεναδουλες δεν γινοταν η μερα χωρις αυτες χιχιχιχι τι να εκανα στο τελος το πηρα για πλακα γιατι θα λαλουσα χιχιχι!!

nena1988

nena1988
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αχ αυτες οι παρενεργειες Sad Sad Sad εμενα με επιανε παρα πολυ ταχυπαλμια και τρεμουλο και απο ολα,και τα περνω μισα,δηλαδη αντι να παρω 1 το σπαω στη μεση και περνω μισο καθε 4 ωρες,και τα πραγματα ειναι καλυτερα Razz

http://panotourtestismamas.blogspot.com/

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
nena μου κανε υπομονη κοριτσάκι μου, σε καταλαβαίνω απόλυτα ήταν πολύ άσχημες οι παρενεργειες, θα σκέφτεσαι το μωρακι σου και θα νιώθεις καλύτερα!!

arma


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ALEXANDRA STR. έγραψε:αααα να και μια αλλη παρενεργεια....αλτσαχαιμερ(χαχαχαχα)σου εστειλα το ιδιο μηνυμα δυο φορες κατα λαθος ,σορυ κοριτσακι!φιλακια!!!

Laughing Laughing Laughing Καλά το αλτχάιμερ είναι γενικά της εγκυμοσύνης, δεν φταίει το χάπι! χαχαχα!

nena1988 έγραψε:αχ αυτες οι παρενεργειες Sad Sad Sad εμενα με επιανε παρα πολυ ταχυπαλμια και τρεμουλο και απο ολα,και τα περνω μισα,δηλαδη αντι να παρω 1 το σπαω στη μεση και περνω μισο καθε 4 ωρες,και τα πραγματα ειναι καλυτερα Razz

Εγώ τα πέρνω τέταρτο ούτε καν μισο. Και μου σπάνε και τα νεύρα μέχρι να τα κόψω! Πέρνω 1/4 κάθε 1 1/2 ώρα εκτός από το βράδυ που κοιμάμαι..

vasoula άσχετο αλλά το μπεμπουλίνι σου είναι τέλειο!!!φτου φτου!

ALEXANDRA STR.

ALEXANDRA STR.
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
vasoula μου δυστυχως ειμαι ατυχη στο θεμα μαμα-πεθερα,τους εχασα στα τελευταια τρια χρονια μαμα μου μπαμπα μου και πεθερα μου!μονο ο πεθερος μου εμεινε να ναι καλα ο ανθρωπος!!!!αλλα εχω εναν αντρα διαμαντι(οχι επειδη ειναι ο αντρας μου ειλικρινα)αλλα μου ειναι και πατερας και μανα και φιλος και ολα!!!οποτε δε στεναχωριεμαι το ξεπερασα αυτο το θεμα!!!
(υ.γ:τωρα που γραφω στο πληκτρολογιο παρατηρω τα δαχτυλα μου ...ρε κοριτσια αυτα χορευουν...αντε να δουμε...

nena1988

nena1988
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
vasoula έγραψε:nena μου κανε υπομονη κοριτσάκι μου, σε καταλαβαίνω απόλυτα ήταν πολύ άσχημες οι παρενεργειες, θα σκέφτεσαι το μωρακι σου και θα νιώθεις καλύτερα!!

ναι οντως βασουλα αυτο σλεφτομαι και λεω αξιζει οτι και να τραβηξω,βλεπω οτι υπαρχουν και χειροτερα και λεω δοξα το θεο εγω ουτε εχω νοσηλευτει ουτε τιποτα!

http://panotourtestismamas.blogspot.com/

purple

purple
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Υπομονη!!!!!!ολα θα πανε καλα,η ψυχολογια παιζει σπουδαιο ρολο!


Δεν εχω τετοια εμπειρια για να σου δωσω συμβουλη απλα καταλαβαινω οτι ο γιατρος σου ειναι πολυ σωστος οποτε ακολουθησε τις συμβουλες του!Αλλωστε τωρα πια ειναι τοσο εξελιγμενη η ιατρικη που και τα προωρα μωρακια ,γεννιουνται μια χαρα και μεγαλωνουν οπως οοοολα τα παιδακια που γεννηθηκαν κανονικα.Οποτε παρε τα χαπακια σου και μην αγχωνεσαι,εχεις καιρο για ψωνια το μπεμπακι να ειναι καλα και τα αλλα γινονται!

nena1988

nena1988
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ALEXANDRA STR. έγραψε:vasoula μου δυστυχως ειμαι ατυχη στο θεμα μαμα-πεθερα,τους εχασα στα τελευταια τρια χρονια μαμα μου μπαμπα μου και πεθερα μου!μονο ο πεθερος μου εμεινε να ναι καλα ο ανθρωπος!!!!αλλα εχω εναν αντρα διαμαντι(οχι επειδη ειναι ο αντρας μου ειλικρινα)αλλα μου ειναι και πατερας και μανα και φιλος και ολα!!!οποτε δε στεναχωριεμαι το ξεπερασα αυτο το θεμα!!!
(υ.γ:τωρα που γραφω στο πληκτρολογιο παρατηρω τα δαχτυλα μου ...ρε κοριτσια αυτα χορευουν...αντε να δουμε...

αφου εχεις τον αντρα σου μην φοβασαι τιποτα,εγω δεν ξερω τι θα εκανα αν δεν τον ειχα,και η μαμα μου και η πεθερα μου ειναι μακρυα,προχθες ελεγα ποσο ηθελα να κανω μια γενικη στο σπιτι, να κατεβαζα τις κουρτινες,να αεριζα τα χαλια και να επλενα τα καλυματα,το σπιτι ειναι καθαρο απλα ετσι για να ανανεωνοταν η ατμοσφαιρα λιγο τωρα που θα ερθει και το μπεμπουλινι και ο καλος μου μου λεει,μην στεναχωριεσαι θα τα κανω εγω,και τα εκανε αυτος,μεσα σε 4 ωρες τα ειχε τελειωσει ολα και εγω το μονο που εκανα ηταν να βαλω τις κουρτινες στο πλυντηριο και να σφουγγαρισω..Οταν νιωθεις τρεμουλο πιες κανενα χυμο πορτοκαλι θα σε βοηθησει εμενα με βοηθουσε στην αρχη οταν επερνα ενα ολοκληρο.. Rolling Eyes

http://panotourtestismamas.blogspot.com/

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 7]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις