Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
86 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 86 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 7]

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ενταξει, η αληθεια ειναι οτι δεν ειναι και τοσο ευκολο οταν το θες τοοοοσο πολυ!και εξω απο τον χορο ειναι ευκολο να συμβουλευεις τον αλλον να μην αγχωνεται..το χω περασει κ το ξερω..αλιμονο!

απλα ειμαι της αποψης να σκεφτομαστε παντα θετικα..μη το αφηνεις να σε παιρνει απο κατω..θα γινει κ εσενα το θαυματακι σου!!!στο ευχομαι ολοψυχα! ΣΕ ΠΟΙΟ ΜΗΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΩΝ ΚΑΤΑΦΕΡΑΤΕ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ??? - Σελίδα 3 417472

egw pote tha ginw mana?


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
se euxaristw para poly gia tis euxes sou makari na piasoun den fantazesai poso poly to thelw kai ti exw kanei gia na to apoktisw.... ΣΕ ΠΟΙΟ ΜΗΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΩΝ ΚΑΤΑΦΕΡΑΤΕ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ??? - Σελίδα 3 417472

elsa1


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ..ΕΓΩ 2.5 ΧΡΟΝΙΑ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΣΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ....ΕΚΕΙ ΝΑ ΔΕΙΣ ΑΝΧΟΣ ΚΑΙ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΑ ΚΑΘΕ ΜΗΝΑ ΗΜΟΥ ΜΕ ΕΝΑ Αρνητικό... ΣΤΟ ΧΕΡΙ ΑΛΛΑ ΤΙΠΟΤΑ!ΕΙΧΑ ΤΡΕΛΟ ΑΝΧΟΣ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ ΑΥΤΟ...ΑΠΛΑ ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΚΑΠΟΙΑ ΑΣΧΗΜΗ ΠΕΡΙΟΔΟ ΜΕ ΤΟΝ ΣΥΖΥΓΟ ΚΑΙ ΕΚΕΙ ΤΟ ΞΕΧΑΣΑ ΤΕΛΕΙΩΣ ...ΤΟΝ ΕΠΟΜΕΝΟ ΜΗΝΑ ΚΡΑΤΟΥΣΑ ΕΝΑ Θετικό!! ΤΕΣΤ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 9 ΜΗΝΕΣ ΓΕΜΙΣΕ Η ΑΓΚΑΛΙΑ ΜΟΥ!!! ΣΕ ΠΟΙΟ ΜΗΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΩΝ ΚΑΤΑΦΕΡΑΤΕ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ??? - Σελίδα 3 788471 ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΟΛΟΨΥΧΑ ΦΕΤΟΣ ΝΑ ΓΕΜΙΣΕΙ ΚΑΙ Η ΔΙΚΗ ΣΑΣ ΑΓΚΑΛΙΑ!

egw pote tha ginw mana?


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
telika to a kai to w sto thema egymosinh einai h psyxologia. einai kai to prwto pragma pou rwtaei o gynaikolos
as xalarwsoume loipon

sandoula-manoula

sandoula-manoula
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
zoim έγραψε:Μετά από σχεδόν 3 χρόνια!!!!!Όταν είπα στον άντρα μου ότι εγκαταλείπουμε τις προσπάθειες λόγω απογοήτευσης αλλά και οικονομικού(μόλις είχα μείνει άνεργη)αμέσως έμεινα έγκυος.Πιθανή ημερομηνία σύλληψης 25/12!!!Αυτό και αν ήταν δώρο από τον Θεό!!!

Και εγώ μόλις έμεινα άνεργη έμεινα έγκυος! είδες τι κάνει η δουλειά!!! sunny

egw pote tha ginw mana?


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ontws htan dwro theou!!!!!!!!!!1
sou euxomai mia kalh gena kai na exeis ena ugiestato mwraki

ntalia!!

ntalia!!
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΚΑΙ ΣΤΑ 2 ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΜΟΥ ΕΜΕΙΝΑ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΠΑΝΩ ΣΤΟ ΜΗΝΑ!!!ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΟ ΙΔΙΟ...

natasathess

natasathess
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
egw pote tha ginw mana? έγραψε:kalhspera koritsia,
diavasa th syzhthsh sas kai exw anameikta synaisthimata.
apo th mia agxothika otan diavaza oti mesa se 1-2 mhnes emeinan kapoia koritsia egyos kai apo thn allh phra kouragio otan kapoia alla koritsia emeinan mesa se 1 xrono peripou. elpizw na exw kai egw th xara na apoktisw to diko mou mwraki syntoma, an kai me to agxos pou exw kai me thn apelpisia pou me exei piasei xlwmo to vlepw Crying or Very sad

Μην αγχώνεσαι, κοπέλα μου!! Στην τελική, είναι τόσο ευχάριστη η διαδικασία Wink
Κοίτα να το απολαμβάνεις, βγάλ'το απ'το μυαλό σου και όλα θα γίνουν! Καλή τύχη σου εύχομαι και σύντομα να είσαι έγκυος!!

egw pote tha ginw mana?


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
se euxaristw poly kopelara mou nasai kala apo to stoma sou kai stou theou to auti ΣΕ ΠΟΙΟ ΜΗΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΩΝ ΚΑΤΑΦΕΡΑΤΕ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ??? - Σελίδα 3 417472

zoim

zoim
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
sandoula-manoula έγραψε:
zoim έγραψε:Μετά από σχεδόν 3 χρόνια!!!!!Όταν είπα στον άντρα μου ότι εγκαταλείπουμε τις προσπάθειες λόγω απογοήτευσης αλλά και οικονομικού(μόλις είχα μείνει άνεργη)αμέσως έμεινα έγκυος.Πιθανή ημερομηνία σύλληψης 25/12!!!Αυτό και αν ήταν δώρο από τον Θεό!!!

Και εγώ μόλις έμεινα άνεργη έμεινα έγκυος! είδες τι κάνει η δουλειά!!! sunny
Very Happy

egw pote tha ginw mana?


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
h alhtheia einai oti h douleia pezei megalo rolo,eixa megalo agxos kai stenaxwria sth douleia olo auton ton kairo.twra omws pou efuge auth pou mou espage ta neura eipa amesws ston antra mou oti twra na deis pou tha meinw egyos,hremisa amesws re koritsia,epitelous thelw na phgenw sth douleia,ase pou eimai synexws me to xamogelo sta xeilh Very Happy

tinkerbellini

tinkerbellini
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλησπερα κοριτσιααααα! Τι ομορφο να μενεις αμεσως εγκυος... Σας ευχομαι τα καλυτερα Very Happy
Εμεις παλι στην προσπαθεια ειμαστε! Προσπαθω οπως λετε να μην το σκεφτομαι αλλα επειδη το θελω τοσο πολυ τσουπ... καθε φορα πιανω τον εαυτο μου να ανησυχει!! Rolling Eyes

egw pote tha ginw mana?


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
kalhmera koritsia
se katalavenw apolita ti les kopelara mou.kai egw to idio pathenw.mexri kai thn wra ths epafhs auto skeftwmoun polles fores.alla twra eipa telos kourastika.elpizw na to tirisw.prospathise na skeftesai pragmata pou se kanoun xaroumenh kai na asxoleisai me kati pou na se kanei na ksexniesai.kserw oti einai dyskolo alla thelei douleia ΣΕ ΠΟΙΟ ΜΗΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΩΝ ΚΑΤΑΦΕΡΑΤΕ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ??? - Σελίδα 3 417472

natasathess

natasathess
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κορίτσια μου, εννοείται πως θα υπάρχει στο μυαλό σας, είναι φυσιολογικό! Απλά δεν πρέπει να σας κυριεύει! Σας εύχομαι γρήγορα να γίνετε όλες μανούλες!!

tinkerbellini

tinkerbellini
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Γεια σααααας...Θελω να σας ρωτησω σχετικα με κατι τεστακια ωορηξιας που ειχα παρει πριν 2 μηνες αλλα τζιφος! Δηλαδη εκανα το τεστ την προηγουμενη της γονιμης αλλα κ την γονιμη μερα και ποτε η γραμμουλα δεν εγινε το ιδιο εντονη με την αλλη, μονο μια φορα βγηκε λιγο πιο εντονη απ'τις αλλες φορες, οχι κατι ιδιαιτερο ομως! Να ανησυχω; Πως γινεται αυτο; μηπως δεν το κανω τις σωστες ωρες; scratch

elsa1


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
egw pote tha ginw mana? έγραψε:kalhmera koritsia
se katalavenw apolita ti les kopelara mou.kai egw to idio pathenw.mexri kai thn wra ths epafhs auto skeftwmoun polles fores.alla twra eipa telos kourastika.elpizw na to tirisw.prospathise na skeftesai pragmata pou se kanoun xaroumenh kai na asxoleisai me kati pou na se kanei na ksexniesai.kserw oti einai dyskolo alla thelei douleia ΣΕ ΠΟΙΟ ΜΗΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΩΝ ΚΑΤΑΦΕΡΑΤΕ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ??? - Σελίδα 3 417472
και εγω το ειχα αυτο καθε φορα που ερχομασταν σε επαφη αυτο σκεφτομουν !το αφησα τελειωσ στην τυχη του και τσουπ ηρθε!!συνεχιστε τις προσπαθειεσ κοριτσια και απολαυστετο!!! Embarassed

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tinkerbellini έγραψε:Γεια σααααας...Θελω να σας ρωτησω σχετικα με κατι τεστακια ωορηξιας που ειχα παρει πριν 2 μηνες αλλα τζιφος! Δηλαδη εκανα το τεστ την προηγουμενη της γονιμης αλλα κ την γονιμη μερα και ποτε η γραμμουλα δεν εγινε το ιδιο εντονη με την αλλη, μονο μια φορα βγηκε λιγο πιο εντονη απ'τις αλλες φορες, οχι κατι ιδιαιτερο ομως! Να ανησυχω; Πως γινεται αυτο; μηπως δεν το κανω τις σωστες ωρες; scratch

αν το εκανες βασει οδηγιων δεν νομιζω να υπαρχει περιθωριο λαθους απο μερους σου..
μπορει κ να μην ειχες ωορρηξια αυτο τον μηνα.. Rolling Eyes λεω εγω τωρα..ή να ειχαν παρελθει οι γονιμες σου..

προσωπικα δεν εχω ιδεα απο τεστ ωορρηξιας κ για να πω την αμαρτια μου νομιζω οτι μονο προσθετο αγχος δημιουργουν..

ελπιζω να ερθει συντομα το πολυποθητο..μεχρι τοτε χαλαρα!δεν θελει αγχος!!!!

katerinalb

katerinalb
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρα και από μένα..

εμείς προσπαθούσαμε αρκετό καιρό και τα καταφέραμε στους 8 μήνες..

είχα ρωτήσει και τον γιατρό μου μήπως να κάναμε εξετάσεις για να δούμε τι φταίει αλλά μου είπε ότι δεν χρειάζεται και πως οι περισσότερες μένουν στους 8-9 μήνες και πως αν περνούσε ένας χρόνος και δεν τα καταφέρναμε τότε θα το ψάχναμε..
ευτυχώς δεν χρειάστηκε..απλά χαλαρώσαμε και οι δύο και ήρθε μόνο του..

egw pote tha ginw mana?


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
kalhemera koritsia
exw parei kai egw ta testakia ooriksias.katarxin prepei na to kaneis kathe mera gia 4 meroules mexri na vreis th mera ooriksias.kai oposdipote arga to apogeuma to leei kai stis odhgies.ega ta ekana dyo mhnes apla gia na dw tis meres mou kai ta afhsa giati ontws einai agxwtiko.to kalhtero gia mena omws einai na rathseis ton giatro sou.egw pou exw kiklo 30 meres oi gonimes einai peripou 14-16 alla kai auto paizetai.ean sou deixnei kai th grammh epivevaiwshs tote den exeis kanei kati lathos.apla thelei na to kaneis to vradaki tote anevenoun oi ormones lene

maria_naf79


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΕΓΩ ΜΟΛΙΣ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΕΛΕΥΘΕΡΑ ΕΜΕΙΝΑ ΑΝ ΟΧΙ ΣΤΟΝ ΠΡΩΤΟ ΜΗΝΑ ΣΤΟΝ ΔΕΥΤΕΡΟ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΓΟΝΙΜΕΣ ΜΕΤΑ ΠΟΥ ΤΟ ΚΟΙΤΑΞΑ,ΤΟ 2Ο ΠΑΙΔΑΚΙ ΜΟΥ ΠΑΛΙ ΤΟ ΕΠΙΑΣΑ ΑΜΕΣΩΣ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΟΤΑΝ ΗΤΑΝ ΤΟ 1Ο ΜΟΥ 2 1/2 ΜΗΝΩΝ ΕΧΟΥΝ 11 ΜΗΝΕΣ ΔΙΑΦΟΡΑ!ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΕΣΥ ΚΑΙ ΟΧΙ ΑΓΧΟΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΕΝ ΒΟΗΘΑΕΙ ΝΑ ΤΟ ΕΧΕΙΣ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΣΟΥ...ΑΝ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟ ΤΟ ΞΕΡΩ...ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΚΑΙ ΑΠΟΛΑΥΣΤΕ ΤΟ ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΓΙΑΤΙ ΜΕΤΑ ΘΑ ΕΧΕΤΕ ΤΟ ΑΝΤΙΘΕΤΟ ΑΓΧΟΣ ΠΙΣΤΕΨΤΕ ΜΕ! Very Happy Very Happy

28ALEX

28ALEX
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ox koritsia auti ti stigmi exw worrixia einai kai savvatokiriako eukairia itan ponaw mou kai ekana kai to test worrixias to ekana gia epivevaiwsi kai dustyxws tin xanoume...epatha kustitida kai perimenw tin kalliergia ourwn na dw ti antiviwsi tha parw...ti gantemia!entwmetaxu tin worrixia auto to mina thn kanw apo th dexia wothiki dil auti me tis polukistikes!pou den kanw pote. panta apo tin aristeri kanw

tis proigoumenes meres ekana elefthera elpizw na min emeine tipota zwntano kai meinw giati de thelw na riskarw me ta farmaka kai na nai oi prwtes meres kuhshs...exw kai auto to agxos ouf

Popisofia

Popisofia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΣΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΜΟΥ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΕΙΧΑΜΕ ΕΛΕΥΘΕΡΕΣ ΕΠΑΦΕΣ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΔΝ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΣΑΜΕ ΓΙΑ ΠΑΙΔΑΚΙ ΑΝ ΤΥΧΕΙ ΕΤΥΧΕ ΛΕΓΑΜΕ ΟΥΤΕ ΠΟΤΕ ΕΧΩ ΩΟΡΡΗΞΙΑ ΗΞΕΡΑ ΑΣΧΕΤΗ ΤΕΛΕΙΩΣ ΜΕΧΡΙ ΠΟΥ ΓΙΑ 40 ΜΕΡΕΣ ΛΟΓΩ ΠΕΝΘΟΥΣ ΑΦΟΥ ΕΧΑΣΑ ΤΗΝ ΓΙΑΓΙΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΙΧΑΜΕ ΕΠΑΦΕΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΜΕ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΕΠΑΦΗ ΤΣΟΥΚ ΤΟ ΣΠΟΡΑΚΙ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ( Η ΓΙΑΓΙΑ ΜΟΥ ΗΘΕΛΕ ΠΟΛΥ ΝΑ ΚΑΝΩ ΜΩΡΑΚΙ) ΜΕΤΑ ΠΡΟΣΕΧΑΜΕ ΩΣΠΟΥ ΦΕΤΟΣ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΑΠΟΦΑΣΙΣΑΜΕ ΓΙΑ ΑΔΕΡΦΑΚΙ ΠΡΟΕΚΥΨΕ ΟΜΩΣ ΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ Κ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΤΟ ΑΝΑΒΑΛΟΥΜΕ ΟΠΟΤΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΞΑΝΑ ΜΕ ΜΙΑ ΟΜΩΣ ΕΠΑΦΗ ΤΙΣ ΓΟΝΙΜΕΣ ΗΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΤΣΟΥΠ ΠΑΛΙ ΣΠΟΡΑΚΙ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ. ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΣΑΣ ΒΟΗΘΑΩ ΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΟΙΡΑΙΟ ΕΓΙΝΕ ΤΗΝ 12Η ΜΕΡΑ ΣΕ ΚΥΚΛΟ 24ΩΝ ΗΜΕΡΩΝ ΣΤΑΘΕΡΑ. ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΤΥΧΕΡΕΣ ΜΕ ΕΜΕΝΑ Κ ΝΑ ΓΙΝΟΥΝ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΣΥΝΤΟΜΑ ΜΑΝΟΥΛΕΣ. ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙΝΑ ΤΟ ΚΥΝΗΓΑΤΕ ΜΕ ΟΣΑ ΕΙΧΑ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΕΔΩ ΕΙΧΑ ΑΠΟΚΛΕΙΣΕΙ ΤΗΝ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΜΕΙΝΩ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΕΓΚΥΟΣ ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΟΥΝ ΚΑΘΟΛΟΥ ΜΑ ΚΑΘΟΛΟΥ ΣΑΝ ΝΑ ΜΗ ΣΥΝΕΒΕΙ ΠΟΤΕ ΩΣΠΟΥ ΑΡΧΙΣΑΝ ΤΑ ΤΣΙΜΠΗΜΑΤΑ Κ ΟΙ ΖΑΛΑΔΕΣ Κ ΛΕΩ ΩΠΑ ΚΑΤΙ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΕΔΩ!!! ΟΠΟΤΕ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΣΤΕ ΟΣΟ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ Κ ΘΑ ΜΕ ΘΥΜΗΘΕΙΤΕ. ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ Κ ΣΕ ΠΟΙΟ ΜΗΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΩΝ ΚΑΤΑΦΕΡΑΤΕ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ??? - Σελίδα 3 377361 ΚΑΛΕΣ ΜΕΛΟΝΤΙΚΕΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΕΣ!

Katerina@@

Katerina@@
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Κοριτσια μπαινω και εγω στην παρεα σας γιατι καιεγω με τον αντρα μου προσπαθουμε για μωρακι. προσπαθουμε 3 μηνες και τωρα μπαινουμε στον τεταρτο.

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΕ ΟΛΕς ΜΑΣ. Ευχομαι να γινει το θαυμα και οσο μπορουμε να μην εχουμε αγχος οσο γινεται αυτο.... Razz ΣΕ ΠΟΙΟ ΜΗΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΩΝ ΚΑΤΑΦΕΡΑΤΕ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ??? - Σελίδα 3 536304

Iokasti27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
στο τριτο μήνα προσπαθειών ...καλή επιτυχια

bell

bell
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κοριτσάκια , όχι άγχος! Θα έρθει όποτε θέλει εκείνο!

Την κόρη μου, την «πιάσαμε» (τι έκφραση Θεέ μου!) με την 1η ελεύθερη επαφή.Το γιό, αργήσαμε λιγάκι... μετά από ένα χρόνο προσπαθείων περίπου! Αφού λέγαμε τι συμβαίνει;; Γιατί δεν μένω;; κλπ!

Σας στέλνω λοιπόν, πολλά κιλά θετικής ενέργειας για πολλές πολλές φουσκοκοιλίτσες!!!!!!!!!!

ΣΕ ΠΟΙΟ ΜΗΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΩΝ ΚΑΤΑΦΕΡΑΤΕ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ??? - Σελίδα 3 544943 Θετικό τεστ!! ΣΕ ΠΟΙΟ ΜΗΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΩΝ ΚΑΤΑΦΕΡΑΤΕ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ??? - Σελίδα 3 990599 ΣΕ ΠΟΙΟ ΜΗΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΩΝ ΚΑΤΑΦΕΡΑΤΕ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ??? - Σελίδα 3 401147 ΣΕ ΠΟΙΟ ΜΗΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΩΝ ΚΑΤΑΦΕΡΑΤΕ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ??? - Σελίδα 3 612298

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 7]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν forum σε punBB | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις