Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
92 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 92 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 27 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 14 από 41]

326ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 14 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... Πεμ Ιαν 17, 2013 3:08 pm

PAMICHA

PAMICHA
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
koritsia απο τι βλεπω ολες προσπαθητε εκτος απο εμενα.
το πρωι με το μικρο σημερα δεν προλαβα να φαω πρωινο, μετα μεσημεριανο κανονικα, αλλα απο τις 5 το απογευμα αρχισε το καλο. εφαγα την φρουτοκρεμα του μικρου γιατι δεν την ηθελε, μετα τοστ, κατι γαρυδακια λοττοσ ΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜ τελεια τα ατιμα, και μετα μια παστα με γευση φραουλα. ΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜ κατ.αλλα ολα καλα.

http://otanexoesena.blogspot.gr/

327ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 14 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... Πεμ Ιαν 17, 2013 9:40 pm

elenidek

elenidek
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Miaki έγραψε:
elenidek έγραψε:πωπωπω δεν σας προλαβαινω. απο το μεσημερι που εχω να μπω μεχρι τωρα γεμισατε ενα σωρο σελιδες! μας βλεπω να ανοιγουμε και διατα τωρα... νο 2!
εγω σημερα καλα ξεκινησα. εφαγα το πρωι το γιαουρτακι μου το 0% με ελαχιστα δημητριακα, μετα το γιαουρτακι μου με λιγη κανελα μετα μια τονοσαλατα και μετα το χαλασα. εφαγα ενα κομματακι κουβερτουρα (ατιμη περιοδος) και το βραδυ εφαγα γιαουρτι με ενα κγ μελι. τι να κανω οταν εχω την ακατανομαστη θελω γλυκο.

Κι εγώ την περασμένη εβδομάδα τρελάθηκα για γλυκό. Έκανα λοιπόν το εξής. Πήγα και πήρα κουβερτούρα και δαμάσκηνα χωρίς πυρήνα. Μούλιασα τα δαμάσκηνα, έλιωσα την κουβερτούρα, έφερα ένα γύρο το κάθε δαμάσκηνο ώστε να το καλύψω με μια λεπτή στρώση και στο ψυγείο. Μετά καλό είναι να φιλέψεις κανέναν άνθρωπο, γιατί δε λέει να τα φας όλα μόνη σου Laughing Ε, είπα, θα έχω την ψευδαίσθηση ότι τρώω σοκολατάκια (γιατί δεν ήταν τρομερή η ποσότητα της σοκολάτας), αλλά στην ουσία θα τρώω δαμάσκηνα, με βιταμίνες και ίνες Wink

ΥΓ Τώρα θυμήθηκα ότι κανέλα είναι σούπερ διαιτητική! Πρέπει να μάθω να τη χρησιμοποιώ.

PAMICHA έγραψε:koritsia απο τι βλεπω ολες προσπαθητε εκτος απο εμενα.
το πρωι με το μικρο σημερα δεν προλαβα να φαω πρωινο, μετα μεσημεριανο κανονικα, αλλα απο τις 5 το απογευμα αρχισε το καλο. εφαγα την φρουτοκρεμα του μικρου γιατι δεν την ηθελε, μετα τοστ, κατι γαρυδακια λοττοσ ΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜ τελεια τα ατιμα, και μετα μια παστα με γευση φραουλα. ΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜ κατ.αλλα ολα καλα.


miaki αυτό που λες εσύ εγώ το κάνω με συκα. δεν τα φτιαχνω ομως μονη επειδη μετα τη σοκολατα που απομενει στο μπεν μαρι θα την φαω εγω.... υπαρχουν σε ενα μαγαζι με βιολογικα προιοντα. αλλα τελος το πηρα αποφαση με αυτα τα συκα πρωτον γιατι τα αποξηραμενα φρουτα παχαινουν περισσοτερο απο τα ξερα λογο του σιροπιου που τα βουτανε για να μην ξεραθουν τελειως, ειδικα τα δαμασκηνα κια δευτερον επειδη τα τρωω ολα. αν θελησω γλυκο καλυτερα ενα κομματακι κουβερτουρα ή ρυζογκοφρετα με επικαλυψη σοκολατας μαυρης.
pamicha να μου δωσεις αυτο το διαιτολογιο σου με τις παστες..... tongue tongue tongue tongue tongue tongue tongue tongue tongue ωραιες ειναι οι ατιμες και θελει πολυ πειθαρχια η διαιτα τελικα. σημερα αν και εχω να παω σε 2 γιορτες συνεχιζω κανονικοτατα . να δουμε μονο τι θα κανω στις γιορτες πυ θα αρνηθω να φαω οτιδηποτε και θα αγγιξω μοναχα ενα φρουτακι



Έχει επεξεργασθεί από τον/την elenidek στις Πεμ Ιαν 17, 2013 11:16 pm, 2 φορές συνολικά

328ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 14 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... Πεμ Ιαν 17, 2013 11:08 pm

reg reg

reg reg
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρα ζουμπουρλουδικα μου! Μολις ηπια το λεμόνιακ
ι μου και τωρα σκέφτομαι τι να φάω για πρωινό... Το μεσημερι θα κανω μακαρονια με κιμα( θα προσπαθήσω να τα κανω οσο διαιτης γίνεται ... Με μαλλον μακαρονια ολικης) για το βραδυ εχω χόρταρακια βραστα στο ψυγείο απο εχθες και 2 ψαροκροκετες ( βγάζοντας ... Το περιτύλιγμα!)
Κοριτσακια μου μήπως ξέρετε πως μπορω να κανω ποπ κορν στον μικροκυμματων; Γιατι μολις των εφτιαξα(μετα απο πολλα χρονια που των χρησιμοποιουσα σαν ντουλάπι)τα βαζω σε κλειστό μπολ; Γίνεται και χωρις βούτυρο- λαδι; Δεν εχω ιδεα!!! Μονο τα γαλατα των παιδιών ζεσταινω...

329ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 14 Empty . Πεμ Ιαν 17, 2013 11:14 pm

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μιακι ναι ειναι ενδιαφερον!μην το σκεφτεσαι!καντο θεματακι!pamicha απο ολα αυτα που εφαγες μονο η φρουτοκρεμα δεν παχαινει!εκτος αν εβαλες και κατι σε γλυκο μεσα! Very Happy !σημερα και αυριο να προσεξεις πιο πολυ την διατροφη σου ναι?

330ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 14 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... Πεμ Ιαν 17, 2013 11:15 pm

elenidek

elenidek
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
και στην κατσαρολα να τα κανεις με τον παλιό κλασικό τρόπο παλι διαιτης ειναι . δεν θα βαλεις τεραστια ποσοτητα λαδιου. 3 κουταλιες της σουπας ειναι αρκετες νομιζω. ουτως ή αλλως αυτα απο τη θερμοτητα σκανε οχι απο το λαδι. αν βαλεις ομως βουτυρο παει η διαιτα.

331ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 14 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... Πεμ Ιαν 17, 2013 11:22 pm

ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ

ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα και απο εμενα

ξεκινησα κι εγω το λεμονακι σημερα(δεν θυμαμαι θελει με ζεστο νερο? εχω το ζεστανα λιγο και σε τι ωφελει?)
και για πρωινο εφαγα 3 φρυγανιες με βουτυρο και μελι(ισα που φαινοτανε Crying or Very sad )

το μεσημερι λεω για γιαουρτι και κανενα τοστακι η σαλατα

οι υπολοιποι εχουν ψαροσουπα απο χθες οποτε δεν μαγειρευω σημερα

απογευμα φρουτο και το βραδυ γαλα με κορνφλεικς

πειναααααααααααααα Laughing Laughing Laughing

reg reg αληθεια δεν εχω φτιαξει ποτε μονη μου ποπκορν στον φουρνο μικροκυματων μονο τα ετοιμα που ειναι στα σμ που τα βαζεις και τα ζεσταινεις και αυτα εχουν βουτυρο

θα με ενδιεφερε κι εμενα να μαθω παντως...

332ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 14 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... Πεμ Ιαν 17, 2013 11:23 pm

φραουλα


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
κοπελαρες μου εμενα κολλησε η ζυγαρια....
4 μερες και εχω χασει 1 κιλο...τι να κανω?

333ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 14 Empty . Πεμ Ιαν 17, 2013 11:24 pm

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μπεμπουλης τρως πολυ λιγο βρε!αν συνεχισεις ετσι θα τα παρατησεις συντομα κ θα τα ξαναπαρεις τα κιλα γιατι με το που θα αρχισεις να τρως λιιιγο παραπανω θα παχυνεις!

334ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 14 Empty . Πεμ Ιαν 17, 2013 11:26 pm

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
φραουλα τι κολλησε καλε η ζυγαρια?1 κιλο σε 4 μερες ειναι μια χαρα!αφου λενε οτι το ιδανικο ειναι περιπου 1 κιλο την βδομαδα!

335ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 14 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... Πεμ Ιαν 17, 2013 11:31 pm

elenidek

elenidek
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
το λεμόνι βοηθάει στη λιπποδιαλυση. το χλιαρο νεράκι βοηθα το λεμονι να απορροφηθει πιο ευκολα. ειχα 3 μερες να πιω λεμονι και ηπια σημερα. κανονικα για να λειτουργησει θελει καθημερινα.. πρωινο ακομη δεν εφαγα.ηταν να φαω γιαουρτι με δημητριακα αλλα ξεχασα να τα παρω στη δουλεια μαζι μου. και περιμενω εδω και μια ωρα να μου φερουν το τοστακι που παρηγγειλα. και πειναωωωωωωωωωω

336ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 14 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... Πεμ Ιαν 17, 2013 11:32 pm

elenidek

elenidek
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
φραουλα έγραψε:κοπελαρες μου εμενα κολλησε η ζυγαρια....
4 μερες και εχω χασει 1 κιλο...τι να κανω?
πλακα κανεις? μια χαρα σε βρισκω. εγω εδω και 4 μερες ουτε γραμμαριο κατω

337ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 14 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... Πεμ Ιαν 17, 2013 11:32 pm

ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ

ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
KRISTI 1 έγραψε:μπεμπουλης τρως πολυ λιγο βρε!αν συνεχισεις ετσι θα τα παρατησεις συντομα κ θα τα ξαναπαρεις τα κιλα γιατι με το που θα αρχισεις να τρως λιιιγο παραπανω θα παχυνεις!


βρε κριστι μου σημερα ειπα να κρατηθω λιγακι λεμε τωρα ε?
γιατι χθες μασαμπουκωσα αυτον τον καταραμενο τον χαλβα και πρηστικα πολυ
αφου χθες εδωσα τον μισο στην πεθερα μου και σημερα θα παω τον αλλο μισο στην μανα μου
τον εχω και τον βλεπω και ενω υπο αλλες συνθηκες θα ημουν τωρα με ενα κουταλι στο χερι τωρα ουτε να τον δω δεν θελω

γιαυτο σημερα ειμαι λιγο πιο μαζεμενη
εν τω μεταξυ χθες απο αυτο το πρηξιμο δεν μπορουσα να φαω καθολου!!!
το φαγητο το μεσημερι το παρατησα
απογευμα εφαγα ενα πορτοκαλι και το βραδυ λιγο γιαουρτι με μελι δεν αντεχε το στομαχι μου παραπανω

338ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 14 Empty . Πεμ Ιαν 17, 2013 11:34 pm

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μπεμπουλη α ενταξει αν ειναι μονο για σημερα λογω ατασθαλιας οκ.ατιμος χαλβας!

339ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 14 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... Πεμ Ιαν 17, 2013 11:37 pm

ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ

ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
KRISTI 1 έγραψε:φραουλα τι κολλησε καλε η ζυγαρια?1 κιλο σε 4 μερες ειναι μια χαρα!αφου λενε οτι το ιδανικο ειναι περιπου 1 κιλο την βδομαδα!

ελα βρε μια χαρα ειναι και εγω μεσα σε 3 μερες (ζυγιστικα απο περιεργια κανονικα πρεπει ανα εβδομαδα)εχασα 1.800

μην μασας συνεχισε!!!!!!!!!!

340ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 14 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... Πεμ Ιαν 17, 2013 11:38 pm

φραουλα


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
KRISTI 1 έγραψε:φραουλα τι κολλησε καλε η ζυγαρια?1 κιλο σε 4 μερες ειναι μια χαρα!αφου λενε οτι το ιδανικο ειναι περιπου 1 κιλο την βδομαδα!
αληθεια μπραβο μου μεγαλη υποθεση...

341ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 14 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... Πεμ Ιαν 17, 2013 11:40 pm

ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ

ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
KRISTI 1 έγραψε:μπεμπουλη α ενταξει αν ειναι μονο για σημερα λογω ατασθαλιας οκ.ατιμος χαλβας!


ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 14 215994

342ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 14 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... Παρ Ιαν 18, 2013 1:32 am

ΧΡΥΣΑΚΙ 24


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Καλημέρα σας συναγωνιστριες! Ασχετα με τη διατροφη γυμναζεστε καθόλου; Εγώ προσπαθω εδω και δυο εβδομάδες και βρισκω λίγο χρονο για τρεξιμο.Ρε κοριτσια εχετε χαλαρώσει καθόλου μετά τη γέννα η είμαι το μονο λαπαδακι;

343ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 14 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... Παρ Ιαν 18, 2013 1:33 am

????????


Επισκέπτης
Very Happy



Έχει επεξεργασθεί από τον/την SouzanL στις Τετ Μαρ 20, 2013 4:07 am, 1 φορά

344ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 14 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... Παρ Ιαν 18, 2013 2:09 am

fratzolaki

fratzolaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΧΡΥΣΑΚΙ 24 έγραψε:Καλημέρα σας συναγωνιστριες! Ασχετα με τη διατροφη γυμναζεστε καθόλου; Εγώ προσπαθω εδω και δυο εβδομάδες και βρισκω λίγο χρονο για τρεξιμο.Ρε κοριτσια εχετε χαλαρώσει καθόλου μετά τη γέννα η είμαι το μονο λαπαδακι;
Αχ,αλλη πονεμενη ιστορια!Οχι καθολου γυμναστικη.Ενω εκανα παλια πολλα χρονια μπαλετο,πηγαινα βολει,κολυμβητηριο,με την δουλεια τα εκοψα,αλλα και παλι λογω της φυσης της δουλειας ημουν ολη μερα στο τρεξιμο οποτε εκανα εκει γυμναστικη!
Μετα την εγκυμοσυνη και αφου εβαλα τοοοσα κιλα,η κοιλια μου ειναι λιγο σαν χλαπατσα!γυμναστηριο δεν μπορω να παω,γιατι δεν περισσευουν,οποτε τρεχω με την μικρη ολημερις στο σπιτι και καποιες ωρες που βαζουμε μουσικη και χορευουμε σαν τις τρελες!Αλλα θελω να μαζεψει η μπακα μου γιατι με ενοχλει και ξεχειλιζει απο τα παντελονια!

345ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 14 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... Παρ Ιαν 18, 2013 3:05 am

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημέρα κορίτσια!!
Μπεμπουλης παλι επιμενω οτι τρως πολυ λιγο,!!κι ας εφαγες τον χαλβα χθες!!!!!
δν γινεται να περιμενουμε να χασουμε ολα τα κιλα σε μια βδομαδα,ακομη κι αν γινοταν με το που θα τρωγαμε κανονικα θα τα παιρναμε ολα πισω!! ο πιο ασφαλες τροπος ειναι 1 κιλο την βδομαδα...αργα και σταθερα!!!
εγω σημερα δν ζυγιστηκα γιατι νιωθω πρησμένη..όταν καταφέρω να πάω τουαλέτα το ξανασυζηταμε Laughing Laughing Laughing Laughing

πριν λιγο ξύπνησα και για πρωινο έφαγα γιαουρτι 2% με μελι και δημητριακά!!

346ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 14 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... Παρ Ιαν 18, 2013 3:25 am

ΧΡΥΣΑΚΙ 24


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Οντως καλύτερα αργα και σταθερά η απώλεια κιλών, παλαιότερα είχα πάει διαιτολόγο και μου είχε πει πως παραπανω απο κιλό την εβδομαδα είναι υγρά. Αλλά και πάλι καλύτερα να έχουμε ένα ισοροπημένο διατροφολόγιο για να μας γίνει τρόπος ζωής. Τα λέω εγώ μπας και με πείσω και εμένα να συνεχίσω.

347ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 14 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... Παρ Ιαν 18, 2013 3:32 am

elenidek

elenidek
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
σιγουρα ειναι καλυτερα αλλα μερικες φορες θελεις να ξυπνησεις αδυνατη. τουλαχιστον αυτο εμενα μου ερχεται συνεχεια

348ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 14 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... Παρ Ιαν 18, 2013 3:54 am

PAMICHA

PAMICHA
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
κοπελες χαιρεται. εγω παλι με τον μικρο δεν προλαβα να φαω τιποτα το πρωι. του εκανα φρουτο κατα τις 12 και τελικα παλι εγω το εφαγα, τωρα για μεσημεριανο μπιφτεκια με πατατες στο φουρνο. καλημερα

http://otanexoesena.blogspot.gr/

349ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 14 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... Παρ Ιαν 18, 2013 4:01 am

Miaki


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
elenidek έγραψε:τα αποξηραμενα φρουτα παχαινουν περισσοτερο απο τα ξερα λογο του σιροπιου που τα βουτανε για να μην ξεραθουν τελειως, ειδικα τα δαμασκηνα

Shocked Δεν το ήξερα αυτό! Κι αποφεύγω τη ζάχαρη σε οποιαδήποτε μορφή (εκτός κι αν μιλάμε για φρούτα)
Ευχαριστώ!

350ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 14 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... Παρ Ιαν 18, 2013 5:02 am

Miaki


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Άκυρα τα μακαρόνια, έγινε αλλαγή σχεδίου. Σήμερα λοιπόν το μενού έχει αυτοσχέδια πιτσάκια! Δεν τα έχω ξαναφτιάξει, θα δείξει αν θα φάω σήμερα Laughing

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 14 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 27 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Invision forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις