Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
91 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 91 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 32 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 24 από 41]

576ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 24 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... Δευ Ιαν 28, 2013 3:07 pm

Miaki


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Α! Εννοείται ότι ζυγιζόμουν πρωί πρωί και η γυμναστική ήταν απογευματινή, οπότε τα αποτελέσματα της κάθε γυμναστικής θα τα βλέπετε στα κιλά της επόμενης μέρας.

577ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 24 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... Δευ Ιαν 28, 2013 3:25 pm

Miaki


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ρε παιδιά, offtopic, αλλά σχετικό με κάτι που είπατε πριν και σημαντικό! Γιατί να μην κάνουμε ομαδούλες σε κάθε περιοχή; Δηλαδή, να φτιάξουμε γκρουπ ανά περιοχή (για να μην ξεμακραίνετε από τα παιδάκια σας), οι Χαλανδριώτισσες πχ μαζί, οι Ζωγραφιώτισσες μαζί κλπ, και να ρίξετε ιδέες για συνεργασία. Πχ, Κάποια που μαγειρεύει καλά να φτιάχνει τα γλυκά/μπουφέ κλπ, κάποια που είναι γραφίστρια τις προσκλήσεις, κάποια που σκαμπάζει από αυτά να αναλάβει τη διαφήμιση του γκρουπ, κάποια που το χει σπουδάσει να κάνει το μακιγιάζ, μανικιούρ κλπ και όλες μαζί τη σύνθεση με τις μπουμπουνιέρες... ή ακόμα και η μία να βοηθάει την άλλη πχ στο φαγητό, στις προσκλήσεις κλπ..να λειτουργούμε δηλαδή σαν ομάδα ώστε και η δουλειά να είναι προσεγμένη, έτοιμη στην ώρα της και ποιοτική. Μικρές ομαδούλες ώστε να έχει κάποιο νόημα και το κέρδος κ να είναι και οικονομικά για τον πελάτη. Δεν ξέρω αν συμφέρει, αλλά αν ενώσουμε τις δυνάμεις μας θα βρούμε τέτοιες όμορφες ιδέες, όχι αναγκαστικά για γάμους/βαφτίσεις. Δηλαδή αν έχουμε γνώσεις που ταιριάζουν και βρεθεί τρόπος οι τιμές να είναι χαμηλές, τότε και εμείς θα βοηθηθούμε και θα βοηθήσουμε τους γύρω μας που αναζητούν λύσεις. Αν νομίζετε ότι είναι καλή ιδέα και δεν ενοχλεί το φόρουμ, μπορούμε να ανοίξουμε ανάλογα θέματα ώστε να αρχίσουμε σιγά σιγά να το δουλεύουμε σα σκέψη αρχικά.

578ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 24 Empty . Δευ Ιαν 28, 2013 11:36 pm

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα!ευχαριστουμε μιακι για τις πληροφοριες!περιεργο που δεν ξηπνησα πιασμενη απο το taebo που εκανα χθες!σε λιγο θα ζυγιστω κιολας. ειναι η μερα μου!

579ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 24 Empty . Δευ Ιαν 28, 2013 11:55 pm

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ζυγιστηκα!!!!εχασα ενα κιλο!!ειμαι 91 κιλα!και περιμενω και περιοδο και ειμαι πρησμενη!!γιουπιιιιι!!καλε γιατι δεν κανει καποια αλλη κοπελα την λιστα με τα κιλα??η annamicha θα λειπει ενα μηνα ειπε!

580ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 24 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... Τρι Ιαν 29, 2013 12:43 am

reg reg

reg reg
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρα !!!
Ευχαριστούμε πολυ μιακι για ολες τις πληροφορίες και τις συμβουλές...θα τις τηρησω ολες( καποια στιγμή...)
Όσων αφορά Τωρα τα γκρουπ, μακάρι να γινοταν αλλα εγω ειμαι πολυ μακρια σας και απ'οτι ξερω στο φόρουμ ειναι λιγα κορίτσια απο την περιοχη μου και απο αυτα ειναι τα περισσοτερα στη πόλη του Ηρακλείου ενω εγω ειμαι 50 χιλιόμετρα μακρυά...αν υπήρχαν ατομα εδω θα με ενδιέφερε σιγουρα!



Ζηγιστηκα ! Ζηγιστηκα!
76, 3 κιλα απο 80,5 που ημουν πριν 2 εβδομαδες.. Νομιζω καλα ειναι για 14 ημέρες προσπαθειών !

581ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 24 Empty . Τρι Ιαν 29, 2013 12:49 am

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλε reg reg εμεις παμε μαζι!!κ γω σε 2 βδομαδες εχασα 4 κιλα!!!μπραβο μας!!ετσι να συνεχισουμε!!

582ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 24 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... Τρι Ιαν 29, 2013 12:58 am

reg reg

reg reg
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
KRISTI 1 έγραψε:καλε reg reg εμεις παμε μαζι!!κ γω σε 2 βδομαδες εχασα 4 κιλα!!!μπραβο μας!!ετσι να συνεχισουμε!!

Μπράβο μας! Οποτε θα σ'εχω απο κοντα να δίνει η μια στην αλλη κουραγιο... Αααα και δέχομαι και συμβουλές και ξεμαλλιασμα...

583ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 24 Empty . Τρι Ιαν 29, 2013 1:01 am

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χαχαχαααχα οκ!παω να πλυνω τα μπαλκονια!!

584ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 24 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... Τρι Ιαν 29, 2013 1:03 am

ΕΒΙΤΑ


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
μπράβο ρε κοριτσάκια τέλεια..αν συνεχίσετε έτσι στον μήνα θα έχετε χάσει 8 κιλά...κ εγώ 4 έχω χάσει αλλά σε 3 βδομάδες..
ακολουθεί κάποια συγκεκριμένη δίαιτα;;εγώ πάντως προτιμάω τα ψητά για μεσημέρι κ το βράδυ κανα τοστάκι ή γιαούρτι ή σαλάτα...πάντως πρέπει να έχω ξανααναφέρει ότι μετα την 2η εγκυμοσύνη μου ο μεταβολισμός μου είναι αργα τα ζα Crying or Very sad πόσο θα ήθελα να ξυπνήσω ένα πρωί κ η ζυγαριά να δείξει κάτω απο 70(για αρχή)
αν κ εγώ μετα απο το σχολείο τα κιλά μου έπαιζαν απο 67 έως κ 70 το ανώτερο κ ήμουν μια χαρά..κανείς δεν πίστευε ότι ήμουν τόσα πολλά(ή έστω μου το έλεγαν για να με παρηγορήσουν Shocked )

585ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 24 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... Τρι Ιαν 29, 2013 1:15 am

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα!!!

μπραβο βρε κοριτσια..ετσι συνεχιστε να μας βγαλετε ασπροπροσωπες! γιατι αμα περιμενετε απο εμενα ... Razz Razz

εγω μεσα σε 3 εβδομαδες εχασα 2 κιλα..και μεσα σε μια ακομη ξαναπηρα μισο!! σκ@τουλες!! να δω ποτε θα παει αυτη η ρημαδα η ζυγαρια κατω απο 56 που το παλευω μηνες τωρα και δν τα καταφερνω γιατι με το που πεφτω λιγο ξεθαρρεύω και χαλαρωνω ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 24 4872

586ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 24 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... Τρι Ιαν 29, 2013 1:24 am

ΕΒΙΤΑ


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
boubou έγραψε:καλημερα!!!

μπραβο βρε κοριτσια..ετσι συνεχιστε να μας βγαλετε ασπροπροσωπες! γιατι αμα περιμενετε απο εμενα ... Razz Razz

εγω μεσα σε 3 εβδομαδες εχασα 2 κιλα..και μεσα σε μια ακομη ξαναπηρα μισο!! σκ@τουλες!! να δω ποτε θα παει αυτη η ρημαδα η ζυγαρια κατω απο 56 που το παλευω μηνες τωρα και δν τα καταφερνω γιατι με το που πεφτω λιγο ξεθαρρεύω και χαλαρωνω ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 24 4872

πόσο θα ήθελα να ήμουν στα κιλά σου..αλλά όνειρο μακρυνόοοοοο Rolling Eyes

587ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 24 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... Τρι Ιαν 29, 2013 1:27 am

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΒΙΤΑ έγραψε:

πόσο θα ήθελα να ήμουν στα κιλά σου..αλλά όνειρο μακρυνόοοοοο Rolling Eyes

ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 24 379767 ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 24 379767 ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 24 379767 ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 24 379767 ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 24 379767 ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 24 379767 ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 24 379767

αν σκεφτεις ομως οτι για μενα αυτα τα κιλα ειναι τα περισσοτερα που εχω φτασει ποτε μου..μια φρικη την εφαγα (τα 58 εννοω που ημουν μεχρι πριν λιγο καιρο!) αλλα ολο βλακειες κανω με το που δω οτι παω να παω κατι απο 56... τωρα εφτασα μεχρι 56,1 ..και χαλαρωσα μια βδομαδα και τσουπ 56,5....απογοητευομαι απο τον εαυτο μου, γιατι παλιοτερα που το ειχα ξανακανει δν με παρέσερνε τιποτα..και τωρα.. με το παραμικρό κυλαω στην ακολασια!

παλι καλα που δν εχω λεφτα γιατι στο τσακ θα ημουν να αρχισω το καπνισμα.....

588ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 24 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... Τρι Ιαν 29, 2013 1:46 am

nicole1981


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα, κορίτσια!! Συγχαρητήρια που χάσατε τα πρώτα κιλάκια!! Μπράβο σας!!

Εγώ ξεκίνησα από χθες!! Ευτυχώς, η τούρτα σοκαλάτα είναι στο ψυγείο ΑΘΙΚΤΗ(άθλος για μένα) και περιμένω την αδερφή μου να έρθει να την πάρει!!

Κάνετε και γυμναστική, παράλληλα,ε? Εγώ πολύ θα το ήθελα αλλά με τις μικρές στο σπίτι κομματάκι δύσκολο!!

Μιακι, πολύ καλή η ιδέα σου για τις ομαδούλες!! Εγώ πριν δύο χρόνια ασχολήθηκα με τη βάπτιση της μεγάλης μου κόρης . Μαζί με την αδερφή μου φτιάξαμε μπομπονιέρες και στολισμό. Πάρα πολύ ωραία. Θα ήθελα να ασχοληθώ με αυτό, αλλά πιστεύω ότι για να υπάρχει κάποιο κέρδος πρέπει να αγοράζεις τα υλικά σε χονδρική.
Επίσης, με τη ζαχαροπλαστική ασχολούμαι αρκετα. Τώρα ετοιμάζομαι να παρακολουθήσω ένα σεμινάριο. Οποια ενδιαφέρεται, να βάλω το λινκ.

589ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 24 Empty . Τρι Ιαν 29, 2013 2:06 am

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μπρρρρ!παγωσα στα μπαλκονια!ναι μπραβο μας αλλα θελω να πιστευω οτι δεν οφειλεται στο γεγονος οτι τα πρωτα κιλα χανονται ευκολα μαζι με υγρα και να συνεχισουμε να χανουμε τεσσαρια ανα 2 βδομαδες!πολλα θελω ε?γιατι ειναι πολλα τοσα κιλα σε λιγες μερες αλλα τεσπα.μπουμπου θα σε τσουρουμαδισω καλε,πεισμωσε παραπανω και τηρησε το!τζαμπα καλε σου κοβεται η αναπνοη με την γυμναστικη??κριμα ο κοπος σου!

590ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 24 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... Τρι Ιαν 29, 2013 2:46 am

reg reg

reg reg
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Μετα απο 20 λεπτα tae bo εχω να δηλώσω αν και τρέμω ολοκληρη ειμαι καλα... Ειναι τελειο!αν και φενεται τοσο ευκολο μπροστά τους ειμαι τοσο ερασιτέχνης...5 βηματα και εχανα τα 3.

591ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 24 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... Τρι Ιαν 29, 2013 3:08 am

veny


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
γεια σας κορίτσια!! μπαίνω κ γω στην ομάδα σας!! μετα απο 2 εγκυμοσύνες απο 25 κιλα στη καθεμία , τωρα θελω να χασω 15 κιλα που μου έμειναν κ δεν λενε να φυγουν τα ατιμα.... θα με βοηθησετε κ μενα???? δεν μου κανει τιποτα πια κ δεν με αντεχω αλλο ετσι... ψυχολογια χαλια!! λοιπον ειμαι 79 κιλα κ 8ελω να φτασω τα 64 κιλα (κ 62 καλα θα ηταν αλλα...)!! λιοπον ξεκιναω κ γω μαζι σας..

592ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 24 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... Τρι Ιαν 29, 2013 3:51 am

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ξεκινησατε και γυμναστικη? αυτα ειναι ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 24 215994 ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 24 215994 ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 24 215994 ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 24 215994 ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 24 215994

Βενυ καλως ηρθες κι εσυ!!! καλη επιτυχια!!! ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 24 328109 ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 24 328109

593ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 24 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... Τρι Ιαν 29, 2013 4:04 am

reg reg

reg reg
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
nicole1981 έγραψε:Καλημέρα, κορίτσια!! Συγχαρητήρια που χάσατε τα πρώτα κιλάκια!! Μπράβο σας!!

Εγώ ξεκίνησα από χθες!! Ευτυχώς, η τούρτα σοκαλάτα είναι στο ψυγείο ΑΘΙΚΤΗ(άθλος για μένα) και περιμένω την αδερφή μου να έρθει να την πάρει!!

Κάνετε και γυμναστική, παράλληλα,ε? Εγώ πολύ θα το ήθελα αλλά με τις μικρές στο σπίτι κομματάκι δύσκολο!!

Μιακι, πολύ καλή η ιδέα σου για τις ομαδούλες!! Εγώ πριν δύο χρόνια ασχολήθηκα με τη βάπτιση της μεγάλης μου κόρης . Μαζί με την αδερφή μου φτιάξαμε μπομπονιέρες και στολισμό. Πάρα πολύ ωραία. Θα ήθελα να ασχοληθώ με αυτό, αλλά πιστεύω ότι για να υπάρχει κάποιο κέρδος πρέπει να αγοράζεις τα υλικά σε χονδρική.
Επίσης, με τη ζαχαροπλαστική ασχολούμαι αρκετα. Τώρα ετοιμάζομαι να παρακολουθήσω ένα σεμινάριο. Οποια ενδιαφέρεται, να βάλω το λινκ.

Εγω ...εγωενδιαφερομαι για ζαχαροπλαστικη!
Που θα κανεις σεμιναρια; Εμενα οσο και να το εχω ψάξει στη περιοχη μου δεν εχει, εκτος απο τη σχολή le monde που ειναι απλησίαστα! Οτι ξερεις και εχει σχεση για ζαχαροπλαστικη αν δεν σου κανει κοπο να μου το πεις...

594ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 24 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... Τρι Ιαν 29, 2013 4:15 am

reg reg

reg reg
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
boubou έγραψε:ξεκινησατε και γυμναστικη? αυτα ειναι ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 24 215994 ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 24 215994 ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 24 215994 ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 24 215994 ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 24 215994

Βενυ καλως ηρθες κι εσυ!!! καλη επιτυχια!!! ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 24 328109 ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 24 328109


Καλως ήρθες βενη!
Πρωτη φορα εκανα γυμναστικη και άντεξα 20 λεπτα... Καλα ειναι για αρχη!
Αλλα ένιωθα τοσο περιεργα.. Ένιωθα ολα το ξυγκια μου σαν ζελέ ( δεν πιστευω να τρωτε; )που πήγαιναν πανω- κατω.εχανα και μερικα βηματα αλλα πιστεύω με την εξάσκηση θα γίνομαι ολο και καλύτερη...

Οντως αυτο που λεει η κριστι εχει απολυτο δικιο... Τα κιλα χάνονται , το θεμα ομως ειναι να μην ειναι υγρα και τα πάρουμε με το που φαμε μιση κρεπα( παλι στη κρεπα το μυαλο μου...)
Το μέλλον θα δείξει..

Και εσενα μπουμπου σε καταλαβαινω πλήρως γιατι αν εισαι σε κιλα που δεν εχεις φτάσει ποτε και προπαντων δεν σου κανουν τα ρουχα σου , οσο και να σου λένε οι άλλοι οτι μια χαρα εισαι, η ψυχολογία χτυπιέται στα πατωματα...

595ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 24 Empty . Τρι Ιαν 29, 2013 4:20 am

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
reg reg taebo εκανες κ συ?αυτο της miaki?πωπω εγω ξεπατωθηκα στις δουλειες και με ποναει λιγο η μεση και δεν τελειωσα ακομα.ελπιζω να αντεξω το απογευμα να κανω και taebo!

596ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 24 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... Τρι Ιαν 29, 2013 4:27 am

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
reg reg έγραψε:
Και εσενα μπουμπου σε καταλαβαινω πλήρως γιατι αν εισαι σε κιλα που δεν εχεις φτάσει ποτε και προπαντων δεν σου κανουν τα ρουχα σου , οσο και να σου λένε οι άλλοι οτι μια χαρα εισαι, η ψυχολογία χτυπιέται στα πατωματα...

με καταλαβες απολυτα!!!!!!

και δν ειναι οτι ειμαι γεματη..ειναι και οτι ειμαι λαπαδερη...οποτε λαπαδερη και παραπανω κιλα ..συνδιασμος θανασιμος χαχαχαχαχα

μπραβο σας με την γυμναστικη!! αν συνεχισετε θα δειτε σιγουρα αποτελεσματα!! και θα φτιαξει και ο μεταβολισμος!! Wink Wink Wink

597ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 24 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... Τρι Ιαν 29, 2013 4:34 am

reg reg

reg reg
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
KRISTI 1 έγραψε:reg reg taebo εκανες κ συ?αυτο της miaki?πωπω εγω ξεπατωθηκα στις δουλειες και με ποναει λιγο η μεση και δεν τελειωσα ακομα.ελπιζω να αντεξω το απογευμα να κανω και taebo!


Ναι ,ταεμπο εκανα... Σουπερ ηταν!
Και μου έκοψε και την ορεξη για το μεσημεριανο... Με το ζόρι εφαγα τα 2 μπιφτεκια μου..
Αντε ξεκινα και εσυ να δουμε και με γυμναστικη θα συνεχίσουμε να χάνουμε τα 2κιλα;; Ποσά σου εχουν μείνει ακομα; Εμενα για να φτάσω στα 68-69 θελω περιπου 8μιση κιλα δηλαδη ιδανικά αρχές Απριλίου θα ειμαι οκ!!!



Μπουμπού ξεχασα να σου πω οτι ξεκινα ξανά , μην το βαζεις κατω... Σκέψου το καλοκαίρι ποσο άνετα θα βγεις στη παραλία ... Ποσο τελειο θα ειναι να ξαναβαλεις το αγαπημένο σου μαύρο φορεματακι και τα κοπλημεντα που θα ακούς απο ολους και προπαντων απο τον αντρα σου... Μετα θα βαψουμε και μαλλί αλλιως( εγω θα γίνω ποοολυ πιο ξανθια) θα περπάταμε και θα τρίζουν τα πεζοδρόμια! ( και αυτη τη φορα οχι απο τα πολλα κιλα)

598ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 24 Empty . Τρι Ιαν 29, 2013 4:36 am

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
reg reg μια χαρα σε βρισκω!!που εχεις να χασεις μονο τοσ!εγω καμια 20αρια θελω!! Razz !αλλα να πω και την αληθεια δεν μετανιωνω καθολου για τις μασες που εριξα στην εγκυμοσυνη αλλα και μετα!το καταευχαριστηθηκα!

599ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 24 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... Τρι Ιαν 29, 2013 4:37 am

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αχααχαχ ρε γμτ εμενα αυτο που με κανει να επαναπαυομαι ειναι οτι σκεφτομαι οτι μεχρι το καλοκαιρι θα εχω μεινει εγκυος (το ελπιζω δηλαδη!) και ετσι απο τη μια πεισμωνω γιατι θελω να αδυνατισω..απο την αλλη δν εχω την πυγμή να κρατηθω παντα!!

θα συνεχισω οσο μπορω εννοειται!!! και οτι καταφερω..δν ειμαι ανθρωπος που τα παραταει ευκολα εξαλλου!!

600ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... - Σελίδα 24 Empty Απ: ΔΙΑΙΤΑ ΤΩΡΑ.... Τρι Ιαν 29, 2013 4:38 am

χαρα


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
γεια σας συναγωνιστριες τι μου κανετε??
μπραβο στα κοριτσακι απου χανουν τα σκασμενα τα κιλακια

θα ξεκινησω και εγω αυτη τη γυμναστικη της μιακι και θα καθομαι να γραφω και εγω τι τρωω παιζει μεγαλο ρολο αν τρωω παραδειγμα 1500 θερμιδες την ημερα οσο και να χτυπιεμαι τι θα προλαβω να καψω

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 24 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 32 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις