Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
541 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 541 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 25 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 10 από 40]

fratzolaki

fratzolaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
mama_maria krhth έγραψε:
fratzolaki έγραψε:Καλημερα κοριτσια!
Καλο Σαββατοκυριακο να εχουμε!
Και στα μωρακι που ταλαιπωρουνται με τα δοντακια τους,να. ξεμπερδεψουν γρηγορα κι οσο πιο ανωδυνα γινεται!Για να κοιμηθουνε καιοι μανουλες!
Εμεις ευτυχως δοντια τελος!Τα εβγαλε ολα η μπουμπου μου και χωρις να κανει κιχ!Σκεφτομαι τα μωρακια που υποφερουν μεχρι να τα βγαλουν και φτυνομαι!Ημασταν τυχεροι!
Φιλακια πολλα!

υπαρχουν δηλαδη και περιπτωσεις με δοντακια που τα βγαζουν και δε τα πονανε?????? Shocked Shocked

Ειναι αναλογα στο παιδακι.Η δικια μου ξυπνουσε το πρωι και βλεπαμε δοντια στο στομα καινουρια.Και τα εβγαζε και δυο δυο.Για αυτο ξεμπερδεψαμε και γρηγορα και σταματησαμε και τα αλεσμενα απο 9 μηνων περιπου.
Λιγο ντεπονακι τα βοηθαει παντως τα καημενουλια,το βραδακι πριν τον υπνο.

fratzolaki

fratzolaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
mariloy έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ! ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ? ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΣΕ ΕΧΑΣΑ ? ΝΙΚΟΛΛΕΤΑ ΤΡΕΛΑΡΑ ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ Σ΄ΕΣΕΝΑ ΚΑΙ ΤΗΣ ΑΛΛΕΣ ΤΙ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ Ν 34 !! - Σελίδα 10 315810 ΜΑΜΑ ΜΑΡΙΑ ΚΑΙ ΒΕΤΑΚΙ ΚΑΛΗ ΥΠΟΜΟΝΗ ΓΙΑ ΤΑ ΔΟΝΤΙΑ ΚΑΘΕ ΠΑΙΔΙ ΤΑ ΠΕΡΝΑΕΙ ΑΛΛΙΟΣ !! ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΙΡΟ ΕΧΕΤΕ ΕΔΩ ΕΜΕΙΣ ΒΡΟΧΗ ΚΑΙ ΜΑΥΡΙΛΑ ΤΙ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ Ν 34 !! - Σελίδα 10 868444

Εδω ειμαι Μαριλου μου,απλα εχω λιγο τις μαυρες μου τελευταια και δεν πολυ συμμετεχω.
Εσεις ολα καλα;
Γαμωτο ειχε εναν ηλιο ωραιο το πρωι,τωρα παλι συννεφιασε.
Φιλακια!

mariloy

mariloy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
fratzolaki έγραψε:
mariloy έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ! ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ? ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΣΕ ΕΧΑΣΑ ? ΝΙΚΟΛΛΕΤΑ ΤΡΕΛΑΡΑ ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ Σ΄ΕΣΕΝΑ ΚΑΙ ΤΗΣ ΑΛΛΕΣ ΤΙ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ Ν 34 !! - Σελίδα 10 315810 ΜΑΜΑ ΜΑΡΙΑ ΚΑΙ ΒΕΤΑΚΙ ΚΑΛΗ ΥΠΟΜΟΝΗ ΓΙΑ ΤΑ ΔΟΝΤΙΑ ΚΑΘΕ ΠΑΙΔΙ ΤΑ ΠΕΡΝΑΕΙ ΑΛΛΙΟΣ !! ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΙΡΟ ΕΧΕΤΕ ΕΔΩ ΕΜΕΙΣ ΒΡΟΧΗ ΚΑΙ ΜΑΥΡΙΛΑ ΤΙ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ Ν 34 !! - Σελίδα 10 868444

Εδω ειμαι Μαριλου μου,απλα εχω λιγο τις μαυρες μου τελευταια και δεν πολυ συμμετεχω.
Εσεις ολα καλα;
Γαμωτο ειχε εναν ηλιο ωραιο το πρωι,τωρα παλι συννεφιασε.
Φιλακια!
ΑΧ...ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΣΧΕΔΩΝ ΟΛΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΠΩΣ ΑΠΟ ΣΤΙΓΜΕΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ ΑΛΛΟ ΠΡΑΓΜΑ ...ΕΛΠΙΖΩ ΠΩΣ ΟΛΑ ΘΑ ΞΕΠΕΡΑΣΤΟΥΝ ! Rolling Eyes Rolling Eyes

mariloy

mariloy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ !!!! ΤΙ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ Ν 34 !! - Σελίδα 10 315810 ΤΙ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ Ν 34 !! - Σελίδα 10 315810

MamaTheodora


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
mariloy έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ !!!! ΤΙ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ Ν 34 !! - Σελίδα 10 315810 ΤΙ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ Ν 34 !! - Σελίδα 10 315810

Καλημεραααα!!!! Very Happy

vetaki..!


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα απο το βροχερο ηρακλειο κρητης!!!!!!καλη βδομαδα να εχουμε!!!!!!!!!!!

ΤΙ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ Ν 34 !! - Σελίδα 10 334590 ΤΙ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ Ν 34 !! - Σελίδα 10 334590 ΤΙ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ Ν 34 !! - Σελίδα 10 334590 ΤΙ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ Ν 34 !! - Σελίδα 10 334590 ΤΙ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ Ν 34 !! - Σελίδα 10 334590 ΤΙ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ Ν 34 !! - Σελίδα 10 334590

mariloy

mariloy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
vetaki..! έγραψε:καλημερα απο το βροχερο ηρακλειο κρητης!!!!!!καλη βδομαδα να εχουμε!!!!!!!!!!!

ΤΙ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ Ν 34 !! - Σελίδα 10 334590 ΤΙ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ Ν 34 !! - Σελίδα 10 334590 ΤΙ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ Ν 34 !! - Σελίδα 10 334590 ΤΙ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ Ν 34 !! - Σελίδα 10 334590 ΤΙ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ Ν 34 !! - Σελίδα 10 334590 ΤΙ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ Ν 34 !! - Σελίδα 10 334590
ΚΑΙ ΕΔΩ ΕΜΕΙΣ ΕΧΟΥΜΕ ΒΡΟΧΗ ΤΙ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ Ν 34 !! - Σελίδα 10 868444 ΤΙ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ Ν 34 !! - Σελίδα 10 868444

fratzolaki

fratzolaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλησπερα!
Κι εδω ετοιμαζεται για βροχη!

mariloy

mariloy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΗΜΕΡΑ ΕΧΟΥΜΕ ΗΛΙΟ ΜΕ ΔΟΝΤΙΑ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΩΡΑΙΑ ΝΑ ΒΛΕΠΕΙΣ ΗΛΙΟ !!!! sunny sunny

vetaki..!


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα κοριτσια!!!!κ εδω ηλιο εχουμε!!ποτε ποτε βγαζει κ δοντακια αλλααα εγω εκανα την βολτα μου στην λαικη κ στο σουπερ!!!!!!
Laughing Laughing Laughing Laughing

ΕΦΑΚΙ

ΕΦΑΚΙ
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημερα ομορφεs!Hλιο και στην Αθηνα!Μαγειρευω,ταιζω την μικρη και βουουουουρ για παιχνιδι εξω.Μαs ελειψε τοσεs μερεs με την βροχη!
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

mariloy

mariloy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
vetaki..! έγραψε:καλημερα κοριτσια!!!!κ εδω ηλιο εχουμε!!ποτε ποτε βγαζει κ δοντακια αλλααα εγω εκανα την βολτα μου στην λαικη κ στο σουπερ!!!!!!
Laughing Laughing Laughing Laughing ΜΠΡΑΒΟ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΕΓΩ ΑΚΟΜΑ ΜΕΣΑ ΛΕΩ ΝΑ ΒΓΩ ΜΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΑΠΟ ΤΑ ΝΙΠΙΑ !!!

momdad

momdad
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Σκέφτομαι: Πότε θα περάσει η ώρα να πάω σπίτι μου??? Θέλω να κάνω λίγες δουλίτσες και να ξεκουραστώ!!!!Πειράζει που τεμπελιάζω λίγο σήμερα ???? Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed

mariloy

mariloy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
momdad έγραψε:Σκέφτομαι: Πότε θα περάσει η ώρα να πάω σπίτι μου??? Θέλω να κάνω λίγες δουλίτσες και να ξεκουραστώ!!!!Πειράζει που τεμπελιάζω λίγο σήμερα ???? Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed
ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΗ ΜΟΥ ??? Very Happy Very Happy ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΙΝΑΙ ΩΡΕΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΕΡΝΑΝΕ !! Rolling Eyes

momdad

momdad
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
mariloy έγραψε: ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΗ ΜΟΥ ??? Very Happy Very Happy ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΙΝΑΙ ΩΡΕΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΕΡΝΑΝΕ !! Rolling Eyes

Μαριλού στην δουλειά είμαι και δεν έχω καθόλου όρεξη σήμερα...περιμένω να περάσει κάπως η ώρα να μαζευτώ σπίτι μου. Ευτυχώς η μέρα έχει μεγαλώσει και έτσι δεν νιώθεις ότι χάνεις όλη την ημέρα!!!

241ΤΙ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ Ν 34 !! - Σελίδα 10 Empty ''ΛΙΧΟΥΔΙΕΣ ΑΠΟ ΣΠΙΤΙ'' Τετ Φεβ 20, 2013 3:10 am

DODOULI

DODOULI
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΟΤΙ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΜΑΖΕΨΩ ΤΙΣ ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΩ ΚΑΙ Ο ΣΤΕΦΑΝΑΚΟΣ ΜΟΥ 2,5 ΧΡΟΝΩΝ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ Crying or Very sad ΚΑΙ ΚΑΝΕΙ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΕ ΚΑΝΕΙ Ν ΑΣΧΟΛΗΘΩ ΜΟΝΟ ΜΑΖΙ ΤΟΥ Very Happy

http://lixoudies-apo-to-spiti.webnode.gr/

νατασσα

νατασσα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σκεφτομαι οτι πρεπει να βρω μια δουλεια κ ν αποβαλλω αυτο τ αγχος π εχω

http://oti-thelo-leo.webnode.gr/

243ΤΙ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ Ν 34 !! - Σελίδα 10 Empty ''ΛΙΧΟΥΔΙΕΣ ΑΠΟ ΣΠΙΤΙ'' Τετ Φεβ 20, 2013 3:15 am

DODOULI

DODOULI
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ !!! ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΓΚΡΙΝΙΑΖΩ ΑΛΛΑ ΤΙ ΤΑ ΘΕΣ ΤΙ ΤΑ ΓΥΡΕΥΕΙΣ Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΔΟΥΛΕΥΕΙ!!! ΦΤΙΑΧΝΕΙ Η ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ !!!!

http://lixoudies-apo-to-spiti.webnode.gr/

νατασσα

νατασσα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
DODOULI έγραψε:ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ !!! ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΓΚΡΙΝΙΑΖΩ ΑΛΛΑ ΤΙ ΤΑ ΘΕΣ ΤΙ ΤΑ ΓΥΡΕΥΕΙΣ Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΔΟΥΛΕΥΕΙ!!! ΦΤΙΑΧΝΕΙ Η ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ !!!!
Ετσι ειναι ψαχνω ψαχνω αλλα που δεν πειραζει υπομονη τ να κανουμε

http://oti-thelo-leo.webnode.gr/

245ΤΙ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ Ν 34 !! - Σελίδα 10 Empty ''ΛΙΧΟΥΔΙΕΣ ΑΠΟ ΣΠΙΤΙ'' Τετ Φεβ 20, 2013 3:21 am

DODOULI

DODOULI
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΣΑΦΩΣ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΕΣ ΕΠΟΧΕΣ ΑΛΛΑ ΠΑΛΕΨΕΤΟ ...ΕΓΩ ΤΟ ΠΑΛΕΨΑ Κ ΚΑΤΑΦΕΡΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΟ ΧΟΜΠΥ ΜΟΥ ΔΟΥΛΕΙΑ Κ ΦΑΝΤΑΣΟΥ ΕΧΩ 3 ΠΑΙΔΙΑ ΤΟ ΜΙΚΡΟΤΕΡΟ 2,5 ΧΡΟΝΩΝ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ 42 ΧΡΟΝΩΝ .ΠΑΛΕΨΕΤΟ ΑΞΙΖΕΙ ΤΟΝ ΚΟΠΟ

http://lixoudies-apo-to-spiti.webnode.gr/

ισμηνη

ισμηνη
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Μόλις τσακώθηκε με το αφεντικό μου...
δεν τρέχει κ κάτι που δεν με πληρώνει εδώ κ 2 μήνες γιατί ούτως η άλλως δεν έχει δουλειά άρα δεν κάνω κ τίποτα για να πληρωθω
:shock α !!!κ μέχρι να απολυθω θα μου δίνει 300λιγότερα έτσι γ
ιατί δεν έχει Shocked Shocked πως να μην συνχιζομαι στην κατάσταση μου??οεο?

fratzolaki

fratzolaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ισμηνη έγραψε:Μόλις τσακώθηκε με το αφεντικό μου...
δεν τρέχει κ κάτι που δεν με πληρώνει εδώ κ 2 μήνες γιατί ούτως η άλλως δεν έχει δουλειά άρα δεν κάνω κ τίποτα για να πληρωθω
:shock α !!!κ μέχρι να απολυθω θα μου δίνει 300λιγότερα έτσι γ
ιατί δεν έχει Shocked Shocked πως να μην συνχιζομαι στην κατάσταση μου??οεο?
Καλημερα κοριτσακι μου!
Πλακα κανεις;Ετσι σου ειπε;Τι να πεις μωρε.Προσπαθησε να μην συγχιζεσαι στην κατασταση σου κοριτσακι μου.Ειναι δυσκολα για ολους τα πραγματα δυστυχως,αλλα να στο λεει κι ετσι,τι να πω;Ειναι λιγο μπαγλαμας ο τυπος,για να μην πω τιποτα πιο χοντρο.
Πως παει η εγκυμοσυνη σου;Ολα καλα;
Κι εγω εχω στειλει κατι βιογραφικα σε κατι καταστηματα που θα ανοιξουν σε λιγο εδω,αλλα δεν ελπιζω ιδιαιτερα.
Πλεον αυτο που νοιαζει πιο πολυ ειναι να ειναι γερο το κοριτσακι μου κι και τι να κανουμε,θα ζοριστουμε λιγο παραπανω για να τα βγαλουμε περα.Απλα στενοχωριεμαι γιατι κι εγω θελω να κανω και δευτερο παιδακι και με αυτα που γινονται,λεω πως θα τα βγαλουμε περα;
Πικρα ρε γαμωτο.
Εσυ παντως να μη στενοχωριεσαι.Περιμενεις το θαυματακι σου κι ασε τους ηλιθιους να λενε!
Φιλακια!

vetaki..!


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
γεια σας κοριτσια μου!!!!

κατερινακι ολα καλα??

ισμηνη μην σκας..ετσι κ αλλιως θα σε πληρωσει οταν γουσταρει αμα γουσταρει..κλασικος ελληνας εργοδοτης οποτε να εισαι ηρεμη για το μικρακι σου κ αστον...!!!

αυτο που σκεφτομαι ειναι πως θα αποφυγουμε τους βλακες που ετοιμαζονται να τα κανουν μπαχαλο παλι εδω μεσα....

δεν θα υπαρξει ποτε ηρεμια τελικα.....

fratzolaki

fratzolaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
vetaki..! έγραψε:γεια σας κοριτσια μου!!!!

κατερινακι ολα καλα??

ισμηνη μην σκας..ετσι κ αλλιως θα σε πληρωσει οταν γουσταρει αμα γουσταρει..κλασικος ελληνας εργοδοτης οποτε να εισαι ηρεμη για το μικρακι σου κ αστον...!!!

αυτο που σκεφτομαι ειναι πως θα αποφυγουμε τους βλακες που ετοιμαζονται να τα κανουν μπαχαλο παλι εδω μεσα....

δεν θα υπαρξει ποτε ηρεμια τελικα.....


Καλα ειμαι Βετακι μου!Εχω λιγο τις μαυρες μου με κατι δικα μου προβληματα,αλλα προσπαθω να μη με παιρνει απο κατω.Εσενα τα αγορια σου ειναι καλα;
Εχει γινει κουραστικο το ολο θεμα.Καθε τρεις και λιγο κατι σκαει.Δεν μπορω να τα διαβαζω αλλο.Ασε που σε συγκεκριμενα θεματα,θυμαται και μπαινει και ατομο που εχει χαθει και πεταγεται και με εκνευριζει ακομα πιο πολυ.
Της ψ....ς τους το χαβα!Ελεος πια!Αλλα προβληματα δεν εχει ο κοσμος....
Τι να πεις με τους καμμενους ολους...

vetaki..!


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλα ειμαστε κ εμεις!!!

μα αυτο κανει..παει κ γραφει εκει που δεν ξερουν....

κατανταει ομως αηδια..μπαινεις να χαλαρωσεις κ γινονται τα νευρα σου κροσσια...οπου κ αν παρεις μερος μπορει να μπλεξεις..κ ποση αυτοσυγκρατιση να εχεις πια...!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 10 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 25 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις