Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
66 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 66 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 16 ... 27, 28, 29

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 29 από 29]

ekv

ekv
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
toutounaki έγραψε:ekv Ξέρεις τί μου κάνει εντύπωση; Τί θέλετε κι επιμένετε να γράφετε σ' ένα thread ενός φόρουμ τα μέλη του οποίου, έχουν χαμηλό επίπεδο, χρειάζονται ψυχολόγο, χωρίς κρίση, χωρίς ανθρωπιά κ.τ.λ
Μήπως να το ψάχνατε και σεις λίγο;

Μπήκα με σκοπό να επισημάνω κάποια πράγματα που πρόσεξα και επειδή είχα συγκλονιστεί με την υπόθεση. Το φόρουμ το βρήκα από τα sites που έγραφαν σχετικά με το μωράκι.
Αντί λοιπόν να γίνει κάποια συζήτηση, όλοι έλεγαν σε εμένα και άλλους που είχαν την ίδια άποψη με εμένα, να σταματήσω να μιλάω και να σεβαστώ τη μητέρα!!!!!!!!!! Τα περί ψυχολόγου σήμερα τα διαπιστώνω που κάποιοι συνεχίζουν την ίδα ακριβώς καραμέλα εδώ και τόσες μέρες.. Προς Θεού, το σχόλιο αυτό δεν πάει σε όλους. Αλλά δεν θέλω να αναφερθώ συγκεκριμένα. Εσένα πάντως δεν σε κατατάσσω σε αυτή την κατηγορία.

Δεν είπα πουθενά ότι δεν έχετε ανθρωπιά. Το αντίθετο. Επικρότησα την προσπάθεια που κανατε για να τη βοηθήσετε!



Έχει επεξεργασθεί από τον/την ekv στις Πεμ Ιαν 24, 2013 1:00 pm, 1 φορά

μυρτω

μυρτω
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
xrusaee έγραψε:τι εχουν να πουν οι μαμαδες που ηταν φανατικες με τη μαρια κ κατα του παιδιατριου της λερου?
πιστεψαν στην κοροιδια της μαριας?

οσο κ αν σου φαινεται περιεγο,καποιες ναι,πειστηκαν απο τα λεγομενα της μαριας.καποιες την πηραν τηλεφωνο,μιλησαν μαζι της,της εστειλαν μνμ,την ειδαν απο κοντα,την φιλοξενησαν σπιτι τους(αν δεν κανω λαθος)γιατι πειστηκαν.
αυτες τις κοπελες πρεπει να τις βριζουμε;;αυτο δεν καταλαβαινω;
δλδ εσυ,εγω κ οποιοσδηποτε αλλος,δεν εχει σχηματισει λαθος γνωμη ποτε κ για κανεναν;
επισης,κ εδω θα συμπεριλαβω τον εαυτο μου,οι περισσοτερες δεν ειχαν προβλημα που καποιοι ειχαν διαφορετικη γνωμη,αλλα ο τροπος που την εξεφραζαν .
κ εμενα καποια πραγματα δεν μου κολλουσαν στην αρχη,μετα σκεφτηκα πως δεν γνωριζω επακριβως την κατασταση,ειναι μικρη η κοπελα,ισως δεν ειχε την καταλληλη παιδεια,ελπιζω να καταλαβαινεις πως το εννοω,ισως δεν μπορει να τα βαλει με το συστημα υγειας κλπ κλπ,ας μην σκεφτομαι αρνητικα..διαφορα περνουσαν απ το μυαλο μου
αν λοιπον ειναι αμελης,ενοχη κ οπως αλλιως θελετε να την χαρακτηρισετε,λυπαμαι πολυ,πρωτα απ ολα για το βρεφος,κ δευτερον που μια μανα μπορει να φερθηκε ετσι.
αν ισχυουν τα οσα λενε.
γιατι εγω περιμενω ν αποφανθει η δικαιοσυνη.
δεν τα γραφω προσωπικα σε σενα αυτα,απλως μου εδωσε αφορμη το μνμ σου.
ειρηνη υμιν(κ ημιν)

pegy68

pegy68
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
mercury44 έγραψε:
efaki0 έγραψε:*Όπως είπε ο κ. Μιχαλοδημητράκης θα γίνουν και ιστολογικές εξετάσεις για να διαπιστωθεί το εάν είχε προσβληθεί από κάποιο μικρόβιο.

Δεν ξερω αν το διαβασε αυτο κανεις η εμεινε στα πρωτα...

Ναι το διαβάσαμε , και αν προσβλήθηκε από μικρόβιο σημαίνει πως κι αυτό το προκάλεσε η μάνα του , τα παιδιά δεν προσβάλονται από μικρόβια μόνα τους , αλλιώς θα έλεγε "αν γεννήθηκε με κάποιο μικρόβιο" πράγμα αδύνατον ...

Έλεος !!! Αν το παιδί προσβληθεί απο μικρόβιο φταίει η μάνα του;;;; Τι άλλο θα ακούσουμε ::::

melina3


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Το Βετακι που ειναι να υπερασπιστει την φιλη της?

toutounaki

toutounaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
pegy68 έγραψε:
Elenimama έγραψε:
toutounaki έγραψε:
viki32 έγραψε:Κριμα ειλικρινα πολυ κριμα..
Το παιδακι χαθηκε αδικα..

Πολλες πιστευετε οτι ειναι αδιανοητο μια μανα να αφησει ετσι το παιδι της.
Μεσα σε δυο μερες εχω διαβασει ομως 3 ειδησεις που αφορουν τετοια περιστατικα.Μια μανα παρατησε στην Κυπρο το παιδι της νεογεννητο κατω απο ενα δεντρο και αυτο πεθανε απο το κρυο και την ασιτια.Δευτερη μανα παρατησε διδυμα και τριτη περιπτωση ενος ζευγαριου,επειδη το παιδι τους εκλαιγε το χτυπησαν με σιδερο στο κεφαλι και πεθανε......

Πειτε μου πραγματικα σε τι κοσμο ζουμε?Ζουμε στον ιδιο?Μη μου πειτε οτι δεν εχετε ακουσει τετοιου ειδους περιστατικα.Γιατι λοιπον μιλατε με τοσο απολυτο τροπο?Υπαρχουν ανθρωποι με διαφορα ψυχολογικα προβληματα.[color=red]Οντως η κοπελα δεν ηθελε να πεθανει το μωρο της.Αυτο ομως για μενα δεν της δινει κανενα ελαφρυντικο.Δεν ηξερε,ηταν νεα,δεν καταλαβε..αυτες οι δικαιολογιες δεν ειναι αποδεκτες οταν μιλαμε για τη ζωη ενος ανθρωπου!
Δεν ειμαι αυστηρη ουτε σκληρη.
Αλλα δεν θα δικαιολογησω την μητερα αυτη.Αν δεν ηξερε ας ρωταγε.Αν ειχε ψυχολογικα την πληρωσε το παιδι.Αν ο γιατρος εδωσε λαθος οδηγιες επρεπε να παρει δευτερη γνωμη τριτη και τεταρτη.Αν δεν ηξερε ας μην εφερνε ενα παιδι στον κοσμο.
Λιγη αντικειμενικοτητα.Το μονο που πρεπει να λυπομαστε εδω ειναι το βρεφος.Αυτο δεν εφταιγε πουθενα.
Οι υπολοιποι πρεπει να αναλαβουν τις ευθυνες τους
Ο τιτλος μανα δεν μας δινει το ακαταλογιστο

Κοπέλα μου ναι, είσαι πολύ αυστηρή. Είσαι πιο αυστηρή και από τον ίδιο το νομοθέτη που δε νομίζω να μην έχει λάβει υπόψη του όλες τις παραμέτρους. Κατ' αρχήν δεν κάνεις διάκριση ανάμεσα σε δόλο και αμέλεια που σαφώς δικαιολογούν εντελώς διαφορετική ποινή (ακόμα και στην ανθρωποκτονία από πρόθεση ο βρασμός ψυχικής ορμής μειώνει το αξιόποινο).

Αρθρο 299.

1. Οποιος με πρόθεση σκότωσε άλλον τιμωρείται με την ποινή
του θανάτου ή με ισόβια Κάθειρξη.

2. Αν η πράξη αποφασίστηκε και εκτελέστηκε σε βρασμό ψυχικής
ορμής, επιβάλλεται η ποινή της πρόσκαιρης Κάθειρξης.


Αρθρο 302.

1. Οποιος επιφέρει από αμέλεια το θάνατο άλλου τιμωρείται με
Φυλάκιση τουλάχιστον τριών μηνών.

2. Αν το θύμα της πράξης η οποία αναφέρεται στην προηγούμενη
παράγραφο είναι οικείος του υπαιτίου, το δικαστήριο μπορεί να
απαλλαξει τον υπαίτιο από κάθε ποινή, αν πεισθεί ότι λόγω της ψυχικής
οδύνης που υπέστη από τις συνέπειες της πράξης του δεν χρειάζεται να
υποβληθεί σέ ποινή.

Θα μπορούσα να αναφέρω άπειρα παραδείγματα από τη νομοθεσία αλλά θα γίνω κουραστική.
Το ότι είσαι μάνα, σαφώς δεν είναι από μόνο του ελαφρυντικό, αλλά μπορεί κάλλιστα να είναι λόγος απαλλαγής από την ποινή (εδώ περιλαμβάνεται όχι μόνο η μάνα αλλά όλοι οι οικείοι)

Ο παιδίατρος σαφώς κι ευθύνεται ΑΝ έδωσε λάθος οδηγίες. Ενώ δέχεσαι ότι κανείς (ούτε ο παιδίατρος ούτε η μάνα) δεν ήθελαν να πεθάνει το μωρό, δέχεσαι ότι μια λάθος οδηγία του γιατρού είναι άμοιρη ευθυνών, ενώ ένα λάθος της μάνας δεν επιδέχεται κανένα ελαφρυντικό.

Συνεπώς, ενώ μας συμβουλεύεις να μην είμαστε απόλυτοι, είσαι και η ίδια απόλυτη στις θέσεις σου.

Καταλαβαίνω ότι ο άδικος χαμός ενός παιδιού μας έχει συνταράξει όλους ειδικά όσες είμαστε μανούλες. Αλλά θα επιμένω να λέω ότι αυτοί που έχουν την ευθύνη θ' αποφασίσουν. Και θα έχουν πολύ δύσκολο έργο παρά το γεγονός ότι έχουν υπόψη τους πολλά περισσότερα στοχεία από μας (ολόκληρο φάκελλο).

Στις κοπέλες δε που είπαν ότι κάναμε καραμέλλα την αναμονή της ιατροδικαστικής έκθεσης -αλλά ο ιατροδικαστής δεν είναι δικαστής απαντώ, ότι ναι σαφώς και δεν είναι δικαστής, αλλά η ιατροδική έκθεση θα είναι από τα πιο βασικά στοιχεία της δικογραφίας κατά την εκτίμηση των αποδείξεων.

Εν κατακλείδι είπαμε πολλά πάνω σ' αυτό το θέμα (και δε βγάζω την ουρά μου απέξω). Νομίζω όμως ότι επαναλαμβανόμαστε χωρίς νόημα. Όσοι έχουν την ευθύνη θ΄αποφασίσουν βάσει στοιχείων και η δική μας άποψη δίκαιη ή άδικη θα αφορά εμάς και μόνο.
Ειρηνη ημιν όπως είπε και η arco...

ΥΓ Θα μου πει κάποιος και τότε γιατί ξαναγράφεις και μας ζαλίζεις; Γιατί σήμερα έφαγα κι εγώ μια γερή κατακεφαλιά. Πήγα τη μικρή μου για υπέρηχο και με ρώτησε ο καρδιολόγος. Και γιατί δεν είχατε έρθει νωρίτερα; Δυστυχώς, η μόνη απάντηση που μου ήρθε να πω ήταν ότι 'γιατί η παιδίατρος δε μου το είχε πει νωρίτερα'. (Και αυτό αληθεύει, αλλά ούτε εγώ ειχα παρει 2η, 3η, 4η γνωμη όπως λέει η φίλη πιο πάνω).

Ο Π.Κ είναι διαθέσιμος σε όλους στο διαδύκτιο, δε χρειάζετε σε κάθε ευκαιρία να μας αραδιάζεις τα άρθρα του.. Επίδειξη δυνατοτήτων στις δικαστικές αίθουσες λοιπόν, όχι στα φόρουμ!

Πόση κακία ποιά!!! Η κοπέλα μας ενημερώνει για τον ΠΚ εσύ τι πρόβλημα έχεις? Και αυτό σε πειράζει?

pegy68: Ήθελα να το πω αυτό! Η αναφορά μου στον Π.Κ δεν έγινε για ενημέρωση, που είναι άλλωστε προσβάσιμη σε όλους, έγινε γιατί είναι ένα λιτό, απρόσωπο κείμενο χωρίς ίχνος υποκειμενικής κρίσης. Επίτηδες ήθελα να κρατησω ουδέτερη στάση (άσχετα αν είχα σχηματίσει κι εγώ τη γνώμη μου όπως όλοι μας). Η απάντηση της κοπέλας κατέδειξε απλώς ότι δεν εχει επιχειρήματα και ο τρόπος της, την εξέθεσε...



Έχει επεξεργασθεί από τον/την toutounaki στις Πεμ Ιαν 24, 2013 1:46 pm, 2 φορές συνολικά

xrusaee


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
claire_ έγραψε:Συγνωμη κοριτσια...αλλα αυτο που γινεται εδω μεσα τις τελευταιες μερες ειναι τραγικο, ολη μερα τρωγεστε.... Κατα την γνωμη ολοι εχουν μεριδιο ευθυνης για το τι συνεβη...και ο παιδιατρος που τη κατευθυνε τι να κανει ως καινουρια μαμα, οπως και η ιδια. Εγω θα πηγαινα εξω απο σπιτι του παιδιατρου αν δεν μου σηκωνε το τηλεφωνο. Δεν ξερω αν ειστε ολοι σας δικαστες εγω παντως δεν ειμαι... και κανεις μας δεν ξερει αν υποφερει η μανα.
Ευχομαι το γλυκακι να εχει καλο παραδεισο...
αυτος ο παιδιατρος που πολυ του ριχνετε ευθυνες εχει μεγαλωσει 14 δικα του παιδια κ χιλιαδες παιδια της λερου. λοιπον μην ριχνετε το βαρος σε ανθρωπους που δεν πρεπει.κ εκτος αυτο δεν ειναι ο μοναδικος παιδιατρος της λερου, υπαρχει κ ιδιωτικος παιδιατρος..και αν δεν της εκαναν η τοπικοι γιατροι ας επερνε συμβουλες απο παιδιατρους μεσω τηλεφωνου..και σε καμια περιπτωση ο παιδιατρος δεν θα σηκωνε το τηλεφωνο του,ολοι στην λερο ξερουν για την υπευθυνοτητα του. οταν εισαι νεα μαμα κανεις τα παντα για να εισαι μια καλη μαμα κ δεν αφηνεις το παιδι να παθει εγκαυματα..λοιπον το θεμα δεν εχει δικαιολογια

aggeliki5579

aggeliki5579
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
melina3 έγραψε:Το Βετακι που ειναι να υπερασπιστει την φιλη της?

Να..ειδες τωρα πως προκαλειτε μερικες?
Η Βετα εκανε οτι θα εκανε η καθεμια απο εμας,αν βρισκοταν μια μαμα σε αναγκη στην πολη μας..
Εσυ δηλαδη αν το ζουσες αυτο το θεμα απο την αρχη δεν θα βοηθουσες?Δεν θα ενδιαφεροσουν?

Και δεν ηταν φιλη της η κοπελα..δεν ξερω αν εγινε στην πορεια..
Αυτο που εκανε η Βετα λεγεται ΑΝΘΡΩΠΙΑ και αξιζει χιλια μπραβο και οχι ειρωνεια.

toutounaki

toutounaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ekv έγραψε:
toutounaki έγραψε:ekv Ξέρεις τί μου κάνει εντύπωση; Τί θέλετε κι επιμένετε να γράφετε σ' ένα thread ενός φόρουμ τα μέλη του οποίου, έχουν χαμηλό επίπεδο, χρειάζονται ψυχολόγο, χωρίς κρίση, χωρίς ανθρωπιά κ.τ.λ
Μήπως να το ψάχνατε και σεις λίγο;

Μπήκα με σκοπό να επισημάνω κάποια πράγματα που πρόσεξα και επειδή είχα συγκλονιστεί με την υπόθεση. Το φόρουμ το βρήκα από τα sites που έγραφαν σχετικά με το μωράκι.
Αντί λοιπόν να γίνει κάποια συζήτηση, όλοι έλεγαν σε εμένα και άλλους που είχαν την ίδια άποψη με εμένα, να σταματήσω να μιλάω και να σεβαστώ τη μητέρα!!!!!!!!!! Τα περί ψυχολόγου σήμερα τα διαπιστώνω που κάποιοι συνεχίζουν την ίδα ακριβώς καραμέλα εδώ και τόσες μέρες.. Προς Θεού, το σχόλιο αυτό δεν πάει σε όλους. Αλλά δεν θέλω να αναφερθώ συγκεκριμένα. Εσένα πάντως δεν σε κατατάσσω σε αυτή την κατηγορία.

Δεν είπα πουθενά ότι δεν έχετε ανθρωπιά. Το αντίθετο. Επικρότησα την προσπάθεια που κανατε για να τη βοηθήσετε!

Δεν το είπες εσύ καλή μου το είπαν άλλοι (επειδή αναφέρθηκες συλλήβην σε νέα μέλη). Και δεν υποστήριξα ποτέ την έλλειψη ευθύνης από μέρους της, αλλά το δικαίωμά της να κριθεί σε δίκαιη δίκη από το φυσικό της δικαστή και όχι από μας (δε βγάζω την ουρά μου απ' έξω)

μυρτω

μυρτω
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
κ επεται συνεχεια..
οι κοπελες που πειστηκαν,οπως λενε,κ τη βοηθησαν
για ποιο λογο κατηγορουνται ακριβως;
επειδη μπορει να εκριναν λαθος εναν ανθρωπο,αλλα εδειξαν την ανθρωπια τους;

xrusaee


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
μυρτω έγραψε:
xrusaee έγραψε:τι εχουν να πουν οι μαμαδες που ηταν φανατικες με τη μαρια κ κατα του παιδιατριου της λερου?
πιστεψαν στην κοροιδια της μαριας?

οσο κ αν σου φαινεται περιεγο,καποιες ναι,πειστηκαν απο τα λεγομενα της μαριας.καποιες την πηραν τηλεφωνο,μιλησαν μαζι της,της εστειλαν μνμ,την ειδαν απο κοντα,την φιλοξενησαν σπιτι τους(αν δεν κανω λαθος)γιατι πειστηκαν.
αυτες τις κοπελες πρεπει να τις βριζουμε;;αυτο δεν καταλαβαινω;
δλδ εσυ,εγω κ οποιοσδηποτε αλλος,δεν εχει σχηματισει λαθος γνωμη ποτε κ για κανεναν;
επισης,κ εδω θα συμπεριλαβω τον εαυτο μου,οι περισσοτερες δεν ειχαν προβλημα που καποιοι ειχαν διαφορετικη γνωμη,αλλα ο τροπος που την εξεφραζαν .
κ εμενα καποια πραγματα δεν μου κολλουσαν στην αρχη,μετα σκεφτηκα πως δεν γνωριζω επακριβως την κατασταση,ειναι μικρη η κοπελα,ισως δεν ειχε την καταλληλη παιδεια,ελπιζω να καταλαβαινεις πως το εννοω,ισως δεν μπορει να τα βαλει με το συστημα υγειας κλπ κλπ,ας μην σκεφτομαι αρνητικα..διαφορα περνουσαν απ το μυαλο μου
αν λοιπον ειναι αμελης,ενοχη κ οπως αλλιως θελετε να την χαρακτηρισετε,λυπαμαι πολυ,πρωτα απ ολα για το βρεφος,κ δευτερον που μια μανα μπορει να φερθηκε ετσι.
αν ισχυουν τα οσα λενε.
γιατι εγω περιμενω ν αποφανθει η δικαιοσυνη.
δεν τα γραφω προσωπικα σε σενα αυτα,απλως μου εδωσε αφορμη το μνμ σου.
ειρηνη υμιν(κ ημιν)

εγω ειμαι 21 χρονων κ η μικρη μου ειναι 13 μηνων τωρα..οταν αποφασιζεις να φερεις εναν ανθρωπο στον κοσμο αναλαμβανεις τις ευθυνες σου,μαθαινεις, προσπαθεις κπα..τα πραγματα κατα την γνωμη μου φαινοταν ξεκαθαρα απο την αρχη απο την σταση τησ κοπελας΄οταν ειπε το πρωτο ψεμα οτι ο παιδιατρος ηταν αποκλεισμενος στην κω λογο καιρου κ πως ειναι ο μοναδικος στο νησι.οταν εισαι μανα αποφασιζεις μεχρι και να γυρισεις γη κ ουρανο για το παιδι σου..

bizouka

bizouka
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Ντροπη πια ρε παιδια, ακρη δεν βγαζετε σταματηστε το!!! Ασελγειτε 2 μερες τωρα πανω στο βρεφος που εχει φυγει , σεβαστειτε το! Δεν υπαρχει συζητηση πια , ενα ξεκατινιασμα βλεπω και απο τις 2 πλευρες. Οι διαχειριστες γιατι δεν κλειδωνουν το θεμα;

http://www.pink-blue.gr

Georgianna


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Δεν ξέρω αν αντέχει το στομάχι σας ένα ακόμα νέο μέλος που γράφτηκε με αφορμή αυτό το θέμα...απλά δεν μπορώ να καταλάβω γιατί σας κάνει τόση εντύπωση. Κορίτσια, το καταλαβαίνετε πως αυτη τη στιγμή που διαβάζετε το μήνυμά μου, ΑΥΤΗΝ ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ, σας διαβάζει η μισή Ελλάδα; Έχετε δύο μέρες που αλληλοεξευτελίζεστε, μπαίνουν λινκς παντού και γελάει ο κόσμος με την πάρτη σας, τα νέα μέλη σας χαλάσανε; Γιατί εγώ από τα παλιά είδα να γίνεται το σύστριγγλο...

Να σας πληροφορήσω πως οι μισοί γράφτηκαν για να την πούνε σε εκείνον τον Αντώνη, που δε βρίσκω τα λόγια ακριβώς να χαρακτηρίσω την ψυχοπαθολογία του, και να την πούνε ακόμα περισσότερο στις διαχειρίστριες, που τον κρατούσαν εδώ μέσα...γιατί; Γιατί ανέβαζε τα views; Βρείτε μου κάποιο άλλο λόγο, εσείς οι πιο καλοπροαίρετες, αλλά να στέκει, μην υποτιμάτε παρακαλώ τη νοημοσύνη μας!

Οι άλλοι μισοί, όπως η αφεντιά μου, γράφτηκαν για κάτι άλλο - προσωπικά, για να σας θυμίσω το βιντεάκι με τον ιατροδικαστή. Τα δεδομένα άλλαξαν. Προσαρμοστείτε. Παραδεχτείτε πως πέσατε έξω στην εκτίμησή σας και τελείωσε. Μια που ισχυρίζεστε πως σας ενοχλεί όλο αυτό το νταβαντούρι (προσωπικά, επιτρέψτε μου να αμφιβάλλω, τουλάχιστον για τις περισσότερες, αλλιώς δε θα είχαν κάνει το ποντίκι προέκταση του χεριού τους δυο μέρες τώρα), να ξέρετε πως, αν είχατε τηρήσει αυτή τη στάση από το μεσημέρι και μετά, θα είχε ήδη ξεθυμάνει το θέμα και δε θα είχε κατακυλήσει στα τάρταρα. Οπότε, πριν σηκώσει η καθεμια το δάχτυλο να δείξει την άλλη ως υπεύθυνη, ας κάνει πιο πριν την αυτοκριτική της.

Για το θέμα καθαυτό, δεν επιθυμώ να τοποθετηθώ εδώ. Αυτά τα ολίγα από εμένα.

toutounaki

toutounaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
aggeliki5579 έγραψε:
melina3 έγραψε:Το Βετακι που ειναι να υπερασπιστει την φιλη της?

Να..ειδες τωρα πως προκαλειτε μερικες?
Η Βετα εκανε οτι θα εκανε η καθεμια απο εμας,αν βρισκοταν μια μαμα σε αναγκη στην πολη μας..
Εσυ δηλαδη αν το ζουσες αυτο το θεμα απο την αρχη δεν θα βοηθουσες?Δεν θα ενδιαφεροσουν?

Και δεν ηταν φιλη της η κοπελα..δεν ξερω αν εγινε στην πορεια..
Αυτο που εκανε η Βετα λεγεται ΑΝΘΡΩΠΙΑ και αξιζει χιλια μπραβο και οχι ειρωνεια.

Η Βέτα είναι ένας εξαίρετος άνθρωπος, θέλησε απλώς να συμπαρασταθεί σε μία μητέρα που βρέθηκε μόνη σε ένα ξένο μέρος. Επειδή της έχω μιλήσει πολλές φορές, επέτρεψέ μου να γνωρίζω πολύ καλύτερα από σένα τις απόψεις της. Και ουδέποτε, τόσες μέρες που γίνεται όλο αυτό, παρά το γεγονός ότι είχε υπόψην της πολλά περισσότερα στοιχεία για να εκφράσει τις απόψεις της, σιώπησε. Είναι ένας πολύ ευγενικός άνθρωπος που δεν προσέβαλε ποτέ κανένα και η επίθεσή σου σε βάρος της ενώ δεν είναι παρούσα, δε σε τιμά!



Έχει επεξεργασθεί από τον/την toutounaki στις Πεμ Ιαν 24, 2013 1:15 pm, 1 φορά

μυρτω

μυρτω
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
xrusaee έγραψε:
μυρτω έγραψε:
xrusaee έγραψε:τι εχουν να πουν οι μαμαδες που ηταν φανατικες με τη μαρια κ κατα του παιδιατριου της λερου?
πιστεψαν στην κοροιδια της μαριας?

οσο κ αν σου φαινεται περιεγο,καποιες ναι,πειστηκαν απο τα λεγομενα της μαριας.καποιες την πηραν τηλεφωνο,μιλησαν μαζι της,της εστειλαν μνμ,την ειδαν απο κοντα,την φιλοξενησαν σπιτι τους(αν δεν κανω λαθος)γιατι πειστηκαν.
αυτες τις κοπελες πρεπει να τις βριζουμε;;αυτο δεν καταλαβαινω;
δλδ εσυ,εγω κ οποιοσδηποτε αλλος,δεν εχει σχηματισει λαθος γνωμη ποτε κ για κανεναν;
επισης,κ εδω θα συμπεριλαβω τον εαυτο μου,οι περισσοτερες δεν ειχαν προβλημα που καποιοι ειχαν διαφορετικη γνωμη,αλλα ο τροπος που την εξεφραζαν .
κ εμενα καποια πραγματα δεν μου κολλουσαν στην αρχη,μετα σκεφτηκα πως δεν γνωριζω επακριβως την κατασταση,ειναι μικρη η κοπελα,ισως δεν ειχε την καταλληλη παιδεια,ελπιζω να καταλαβαινεις πως το εννοω,ισως δεν μπορει να τα βαλει με το συστημα υγειας κλπ κλπ,ας μην σκεφτομαι αρνητικα..διαφορα περνουσαν απ το μυαλο μου
αν λοιπον ειναι αμελης,ενοχη κ οπως αλλιως θελετε να την χαρακτηρισετε,λυπαμαι πολυ,πρωτα απ ολα για το βρεφος,κ δευτερον που μια μανα μπορει να φερθηκε ετσι.
αν ισχυουν τα οσα λενε.
γιατι εγω περιμενω ν αποφανθει η δικαιοσυνη.
δεν τα γραφω προσωπικα σε σενα αυτα,απλως μου εδωσε αφορμη το μνμ σου.
ειρηνη υμιν(κ ημιν)

εγω ειμαι 21 χρονων κ η μικρη μου ειναι 13 μηνων τωρα..οταν αποφασιζεις να φερεις εναν ανθρωπο στον κοσμο αναλαμβανεις τις ευθυνες σου,μαθαινεις, προσπαθεις κπα..τα πραγματα κατα την γνωμη μου φαινοταν ξεκαθαρα απο την αρχη απο την σταση τησ κοπελας΄οταν ειπε το πρωτο ψεμα οτι ο παιδιατρος ηταν αποκλεισμενος στην κω λογο καιρου κ πως ειναι ο μοναδικος στο νησι.οταν εισαι μανα αποφασιζεις μεχρι και να γυρισεις γη κ ουρανο για το παιδι σου..

βρε κοπελα μου γλυκια,γιατι διαβαζεις μονο μονο αυτα που θελεις κ οχι αυτα που γραφω;;;
κ εγω μανα με δυο παιδια ειμαι κ μικρη ειμαι κ ολομαναχη τα μεγαλωνω κ οταν εχουν κατι κινω γη κ ουρανο,δεν καθομαι με σταυρωμενα τα χερια.
ευθυνες εχει η μαμα,να το γραψω κ με κεφαλαια να φαινεται καλυτερα;
η ενσταση μου,οπως κ πολλων εδω μεσα,ειναι ο τροπος,το μισος,η κακια με την οποια εκφραζονται καποιοι.
ολοι εχουμε σχηματισει αποψη,αλλα την εκφραζουμε(μερικοι απο μας)πιο κοσμια.
σε παρακαλω κ εσενα κ αλλους,διαβαστε ακριβως τι γραφεται κ οχι μονο ο,τι βολευει.
δεν τα λεω ειρωνικα,αλλα φοβομαστε κ ν αναπνευσουμε εδω περα,μη τυχον κ παρεξηγηθουμε.

lena30


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Georgianna έγραψε:Δεν ξέρω αν αντέχει το στομάχι σας ένα ακόμα νέο μέλος που γράφτηκε με αφορμή αυτό το θέμα...απλά δεν μπορώ να καταλάβω γιατί σας κάνει τόση εντύπωση. Κορίτσια, το καταλαβαίνετε πως αυτη τη στιγμή που διαβάζετε το μήνυμά μου, ΑΥΤΗΝ ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ, σας διαβάζει η μισή Ελλάδα; Έχετε δύο μέρες που αλληλοεξευτελίζεστε, μπαίνουν λινκς παντού και γελάει ο κόσμος με την πάρτη σας, τα νέα μέλη σας χαλάσανε; Γιατί εγώ από τα παλιά είδα να γίνεται το σύστριγγλο...

Να σας πληροφορήσω πως οι μισοί γράφτηκαν για να την πούνε σε εκείνον τον Αντώνη, που δε βρίσκω τα λόγια ακριβώς να χαρακτηρίσω την ψυχοπαθολογία του, και να την πούνε ακόμα περισσότερο στις διαχειρίστριες, που τον κρατούσαν εδώ μέσα...γιατί; Γιατί ανέβαζε τα views; Βρείτε μου κάποιο άλλο λόγο, εσείς οι πιο καλοπροαίρετες, αλλά να στέκει, μην υποτιμάτε παρακαλώ τη νοημοσύνη μας!

Οι άλλοι μισοί, όπως η αφεντιά μου, γράφτηκαν για κάτι άλλο - προσωπικά, για να σας θυμίσω το βιντεάκι με τον ιατροδικαστή. Τα δεδομένα άλλαξαν. Προσαρμοστείτε. Παραδεχτείτε πως πέσατε έξω στην εκτίμησή σας και τελείωσε. Μια που ισχυρίζεστε πως σας ενοχλεί όλο αυτό το νταβαντούρι (προσωπικά, επιτρέψτε μου να αμφιβάλλω, τουλάχιστον για τις περισσότερες, αλλιώς δε θα είχαν κάνει το ποντίκι προέκταση του χεριού τους δυο μέρες τώρα), να ξέρετε πως, αν είχατε τηρήσει αυτή τη στάση από το μεσημέρι και μετά, θα είχε ήδη ξεθυμάνει το θέμα και δε θα είχε κατακυλήσει στα τάρταρα. Οπότε, πριν σηκώσει η καθεμια το δάχτυλο να δείξει την άλλη ως υπεύθυνη, ας κάνει πιο πριν την αυτοκριτική της.

Για το θέμα καθαυτό, δεν επιθυμώ να τοποθετηθώ εδώ. Αυτά τα ολίγα από εμένα.

+ 1000

POPI1979

POPI1979
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
aggeliki5579 έγραψε:
melina3 έγραψε:Το Βετακι που ειναι να υπερασπιστει την φιλη της?

Να..ειδες τωρα πως προκαλειτε μερικες?
Η Βετα εκανε οτι θα εκανε η καθεμια απο εμας,αν βρισκοταν μια μαμα σε αναγκη στην πολη μας..
Εσυ δηλαδη αν το ζουσες αυτο το θεμα απο την αρχη δεν θα βοηθουσες?Δεν θα ενδιαφεροσουν?

Και δεν ηταν φιλη της η κοπελα..δεν ξερω αν εγινε στην πορεια..
Αυτο που εκανε η Βετα λεγεται ΑΝΘΡΩΠΙΑ και αξιζει χιλια μπραβο και οχι ειρωνεια.






Η κοπελα πραγματικα βοηθησε οσο δεν βοηθησαν και ενδιαφερθηκαν οσοι θα επρεπε....Διαβασα τα μνμ εκεινης της χρονικης στιγμης κι ολοι ειχαν φοβηθει για τη ζωη του παιδιου.Γιατι τοση ειρωνια στ αυτονοητα???Επειδη ενδιαφερθεικε η κοπελα να την κρεμασουμε κιολας???Μπραβο σου απο εμενα Βετα αλλά και σε ολους οσους προσπαθησαν να βοηθησουν γιατι αυτο δειχνει οτι ακομα υπαρχει ανθρωπια!!!!Καλο βραδυ σε ολους!!!!!

markella_p

markella_p
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
aggeliki5579 έγραψε:
melina3 έγραψε:Το Βετακι που ειναι να υπερασπιστει την φιλη της?

Να..ειδες τωρα πως προκαλειτε μερικες?
Η Βετα εκανε οτι θα εκανε η καθεμια απο εμας,αν βρισκοταν μια μαμα σε αναγκη στην πολη μας..
Εσυ δηλαδη αν το ζουσες αυτο το θεμα απο την αρχη δεν θα βοηθουσες?Δεν θα ενδιαφεροσουν?

Και δεν ηταν φιλη της η κοπελα..δεν ξερω αν εγινε στην πορεια..
Αυτο που εκανε η Βετα λεγεται ΑΝΘΡΩΠΙΑ και αξιζει χιλια μπραβο και οχι ειρωνεια.

Συμφωνω!
Επιπλεον δεν χρειαζονται θριαμβολογιες!

xrusaee


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
μυρτω έγραψε:
xrusaee έγραψε:
μυρτω έγραψε:
xrusaee έγραψε:τι εχουν να πουν οι μαμαδες που ηταν φανατικες με τη μαρια κ κατα του παιδιατριου της λερου?
πιστεψαν στην κοροιδια της μαριας?

οσο κ αν σου φαινεται περιεγο,καποιες ναι,πειστηκαν απο τα λεγομενα της μαριας.καποιες την πηραν τηλεφωνο,μιλησαν μαζι της,της εστειλαν μνμ,την ειδαν απο κοντα,την φιλοξενησαν σπιτι τους(αν δεν κανω λαθος)γιατι πειστηκαν.
αυτες τις κοπελες πρεπει να τις βριζουμε;;αυτο δεν καταλαβαινω;
δλδ εσυ,εγω κ οποιοσδηποτε αλλος,δεν εχει σχηματισει λαθος γνωμη ποτε κ για κανεναν;
επισης,κ εδω θα συμπεριλαβω τον εαυτο μου,οι περισσοτερες δεν ειχαν προβλημα που καποιοι ειχαν διαφορετικη γνωμη,αλλα ο τροπος που την εξεφραζαν .
κ εμενα καποια πραγματα δεν μου κολλουσαν στην αρχη,μετα σκεφτηκα πως δεν γνωριζω επακριβως την κατασταση,ειναι μικρη η κοπελα,ισως δεν ειχε την καταλληλη παιδεια,ελπιζω να καταλαβαινεις πως το εννοω,ισως δεν μπορει να τα βαλει με το συστημα υγειας κλπ κλπ,ας μην σκεφτομαι αρνητικα..διαφορα περνουσαν απ το μυαλο μου
αν λοιπον ειναι αμελης,ενοχη κ οπως αλλιως θελετε να την χαρακτηρισετε,λυπαμαι πολυ,πρωτα απ ολα για το βρεφος,κ δευτερον που μια μανα μπορει να φερθηκε ετσι.
αν ισχυουν τα οσα λενε.
γιατι εγω περιμενω ν αποφανθει η δικαιοσυνη.
δεν τα γραφω προσωπικα σε σενα αυτα,απλως μου εδωσε αφορμη το μνμ σου.
ειρηνη υμιν(κ ημιν)

εγω ειμαι 21 χρονων κ η μικρη μου ειναι 13 μηνων τωρα..οταν αποφασιζεις να φερεις εναν ανθρωπο στον κοσμο αναλαμβανεις τις ευθυνες σου,μαθαινεις, προσπαθεις κπα..τα πραγματα κατα την γνωμη μου φαινοταν ξεκαθαρα απο την αρχη απο την σταση τησ κοπελας΄οταν ειπε το πρωτο ψεμα οτι ο παιδιατρος ηταν αποκλεισμενος στην κω λογο καιρου κ πως ειναι ο μοναδικος στο νησι.οταν εισαι μανα αποφασιζεις μεχρι και να γυρισεις γη κ ουρανο για το παιδι σου..

βρε κοπελα μου γλυκια,γιατι διαβαζεις μονο μονο αυτα που θελεις κ οχι αυτα που γραφω;;;
κ εγω μανα με δυο παιδια ειμαι κ μικρη ειμαι κ ολομαναχη τα μεγαλωνω κ οταν εχουν κατι κινω γη κ ουρανο,δεν καθομαι με σταυρωμενα τα χερια.
ευθυνες εχει η μαμα,να το γραψω κ με κεφαλαια να φαινεται καλυτερα;
η ενσταση μου,οπως κ πολλων εδω μεσα,ειναι ο τροπος,το μισος,η κακια με την οποια εκφραζονται καποιοι.
ολοι εχουμε σχηματισει αποψη,αλλα την εκφραζουμε(μερικοι απο μας)πιο κοσμια.
σε παρακαλω κ εσενα κ αλλους,διαβαστε ακριβως τι γραφεται κ οχι μονο ο,τι βολευει.
δεν τα λεω ειρωνικα,αλλα φοβομαστε κ ν αναπνευσουμε εδω περα,μη τυχον κ παρεξηγηθουμε.

ξερω πολυ καλα τι διαβασα..ολοι εκφραζουμε την αποψη μας..και χωρις παρεξηγηση φτανει να ειναι σε λογικα πλαισια..συμφωνω με αυτα που ειπες..απλα ειναι αδικο να ριχνουν ευθυνες στους γιατρους και να συκοφαντουν ολο και πιο πολυ αυτο το νησι..η κοπεα δεν ειναι απο εδω, δεν ειναι λερια..κριμα για το μωρακι τιποτα αλλο..

methismeno_troufaki


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
melina3 έγραψε:Το Βετακι που ειναι να υπερασπιστει την φιλη της?

Γιατί κατηγορείς αυτήν την κοπέλα δεν μπορώ να καταλάβω... Οποιοσδήποτε άνθρωπος στη θέση της αυτό θα έκανε... Έδωσε βοήθεια σε μια γυναίκα που (πίστεψε ότι) την χρειαζόταν... Συγχαρητήρια έπρεπε να της δίνουμε όχι να την κατηγορούμε...

POLINA27

POLINA27
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
tanti έγραψε:σταματήστε επιτέλους !! φτάνει!! δεν βαρεθήκατε? πόσο ακόμα θα τραβήξει όλο αυτό!! ντρέπομαι για σας. είστε έλληνες.υποτίθετε (όχι όλοι) λιθοβολάτε απο χθες ένα κοριτσάκι!!! ότι και να έγινε όποιος και να φταίει σεβαστείτε το γεγονός ότι έχασε το μωράκι της πριν καν ανοίξει τα ματάκια του. πριν καν σφίξει το χεράκι του. αφήστε ήσυχη την κοπέλα.ΦΤΑΝΕΙ!!!

συμφωνώ
δεν έχει σημασια ποιος φταίει και ποιος όχι σημασία έχει πως έφυγε μια ψυχούλα άδικα

https://www.facebook.com/polina.papastamatiou?ref=tn_tnmn

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κατατέθηκαν όλες οι απόψεις με απόλυτη ελευθερία μπορω να κλείδωσω τώρα το θέμα και να πάτε επιτέλους παρακάτω;

efaki0


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Ναι!! Wink

dina kardoyla

dina kardoyla
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
melina3 έγραψε:Το Βετακι που ειναι να υπερασπιστει την φιλη της?
ποια φιλη της βρε συ ητανε στην πολη της μια κοπελα μονη της σ ενα νοσοκομειο με ενα μωρο παιδι κ ετρεξε να βοηθησει αντι να της πουμε μπραβο την κατηγορουμε κιολας γιατι παρακαλω επειδη δεν μαντεψε τι στα αληθεια (απο αυτα που ειπε ο ιατροδικαστης)συνεβει,εχουμε ξεφυγει παει κ τελειωσε αν δεν ενδιαφερομαστε στα δυσκολα καποιου ειμαστε γαιδουρια οταν ενδιαφερομαστε ειμαστε παλι γαιδουρια? ε ας βλεπουμε τον αλλο διπλα μας να πεθαινει κ να καθομαστε να κοιταμε σαν ζομπι εσυ αν ειχες αναγκη δεν θα ηθελες καποιον να τρεξει?κ δεν σου λεω εδω στην πολη σου που εχεις μαμα μπαμπα αντρα συγγενεις φιλους καπου μακρια σ ενα ταξιδι σου ? Rolling Eyes

markelast


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Λοιπόν επειδή κουράστηκα πάρα πολύ εδώ μέσα, και ειδικά με τη συμπεριφορά κάποιών μελών, θα ήθελα σας παρακαλώ πολύ εάν ξέρει κάποιος να μου πει πως διαγράφομαι από μέλος. \

Γιατί όπως ανέφερε κ κάποιο άλλο μέλος του Φόρουμ, τα νέα μέλη είναι πορδές....Ε σαν νεο μελος κι εγώ ξεθύμανα!!!!

Εγώ γράφτηκα πιο πολύ για να ενημερώσω για το βίντεο με το πόρισμα του ιατροδικαστή που μέχρι τότε δεν το είχε δει κανένα μέλος ότι είχε δημοσιευτεί, και είχα όλη την καλή διάθεση να παραμείνω μέλος στο φόρουμ.

Αλλά δυστυχώς κουράστηκα τόσο πολύ.....

Σας παρακαλώ πολύ εάν κάποιος γνωρίζει πως μπορούμε να διαγραφούμε (συγχωρήστε μου την ασχετοσύνη) θα τον ευχαριστούσα πολύ!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 29 από 29]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 16 ... 27, 28, 29

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις