Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
107 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 107 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 15 ... 26, 27, 28, 29  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 27 από 29]

halla

halla
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
You are pathetic. ΟΛΕΣ!

Maria x.

Maria x.
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
interpreter έγραψε:
Maria x. έγραψε:
interpreter έγραψε:
Maria x. έγραψε:Εγω μετά απο αυτά που ακουσα και διαβασα απο τον μαιευτηρα εχω να πω:

Η κοπέλα ηθελε να πεισει οτι το μωρο ειναι του Λευτέρη και πουλούσε παραμυθι σε ολους τους οικοιους του οτι ειναι 5,5 μηνων.

Ο καημενος ο Λευτέρης ειναι θυμα μαζι με το μωρο.Γιατι μπορει ο ανθρωπος να κατάρρευσε οταν ενημερώθηκε οτι το μωρο ειναι τελειομηνο μαζι με τον θανατο του.

Το παιδι δεν ηταν απλά αταιστο.
Ηταν απλυτο και ειχε πληγες με πυον οχι απλο συγκαμα.


Αδικα καθεστε και αναλυετε τα δευτερολεπτα....
Απο την αρχη ο,τι σας ειπε ειναι απλά ΨΕΜΜΑ!


Εσυ σαινη ολα τα πιανεις απο μακρια! πανε βρες τον καμμενο να κανετε ντουετο!
ΕΡΕ μπατσες που θελετε μερικες
τσομπανοβλαχαρες

Ποιο σαινΙ καλε;;;Μια χαζοξανθια ειμαι!Και αυτή βαμμένη!
Τσομπανοβλαχάρα δεν με λες!!
Βλαχάρα σκέτο!
Που δοξα το θεο εχω μαθει να ξεχωριζω τις σαικο παιδοκτονους απο τις ατυχες μανουλες!!!!

Μπάτσες ολες θελουμε απο καποια ηλικια και μετά να μην τρέχουμε για μποτοξ!!!!Αυτο το ατιμο το ποδι της χηνας λες να σιαξει με την μπατσα;;;
Θα το δοκιμάσω! Wink


προτινω φολα,αμεση και αποτελεσματικη

Θα σε εμπιστευτω!!Κατι παραπανω θα ξερεις!

Καληνυχτα!

Euxoula

Euxoula
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!

http://Cash4Visits.com/ref.php?refId=301433

maria maroui

maria maroui
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
μαμά Βασιλικής έγραψε:
Δεν το αντέχω πια,δεν το μπορώ...δεν την παλεύω...κοιμάμαι και ξυπνάω με την εικόνα του!Δεν έχω λόγια...!Ας ηρεμήσει στην αγκαλιά της Παναγίας..!!!
τί είναι αυτό ρε παιδιά??? έχω φρικάρει αυτές τις μέρες μ'αυτά που διαβάζω, πραγματικά δεν γίνεται..... ο Θεός να αναπαύση την ψυχούλα του!!

Euxoula

Euxoula
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
"δε μπορουσε να το αλλακειμε τις διακοπες ρευματος"
ΑΝΑΨΕ ΕΝΑ ΦΑΚΟ ΕΝΑ ΚΕΡΙ ΕΝΑ ΣΠΙΡΤΟ ΕΝΑ ΚΑΝΤΙΛΙ ΚΑΤΙ ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ ΕΛΕΟΣ ΤΙ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΙΑ ΗΤΑΝ ΑΥΤΗ


http://Cash4Visits.com/ref.php?refId=301433

EleniAd


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
...



Έχει επεξεργασθεί από τον/την EleniAd στις Πεμ Ιαν 24, 2013 1:22 pm, 1 φορά

methismeno_troufaki


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Maria x. έγραψε:Μια χαζοξανθια ειμαι!Και αυτή βαμμένη!

Ξανθιά βαμμένη, 2 φορές βλαμμένη λένε πάντως!


Υ.Γ.: Μαρία μην παρεξηγηθείς, πλακίτσα κάνω!

aggeliki5579

aggeliki5579
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
demi... έγραψε:
aggeliki5579 έγραψε:Μhtsaina και Αφρουλα...γλυκα μου κοριτσακια...
μην προσπαθειτε να κανετε καποια οντα ανθρωπους..
ειναι τοση η αναγκη τους να αποδειξουν οτι ειναι υπερανω ολων..οτι ειχαν καταλαβει απο την αρχη τι συνεβαινε με το μωρακι..ειναι τοσο εξυπνες,μορφωμενες και καλυτερες μαναδες αυτες που ειχαν καταλαβει τα παντα...πριν ακομη τα γραψει και η ιδια η Μαρια!
Μιλαμε για τετοια εξυπναδα...

Περαστικες ειναι εδω μεσα οπως και περαστικο θα ειναι και το μισος και η κακια που ξεχειλιζει απο τα χειλη τους..(υπομονη οπως λεει και η φιλη μου η Mhtsaina) και συντομα αφου δεν θα υπαρχει αλλο φαρμακι να σταξουν,θα αποχωρισουν οπως ηρθαν..σαν πορδες(ξερω ξερω ριχνω το επιπεδο αλλα μολις σας σκεφτομαι αυτη η λεξη μου ερχεται μονο..αντε και αλλη μια αλλα θα μας κοψουν στον αερα..)

Αφρουλα μου,που ησουν τοσες μερες?Σε χασαμε..ελπιζω να ειναι ολα καλα με την εγκυμοσυνη σου και μην ακους και ολες τις τυχαιες εδω μεσα με το μακρυ τους και το κοντο τους και συγχυζεσαι..



Xαχαχαχα πιο κακα οντα απο εσας που προσπαθειτε να μας πεισετε για την καλη αυτη μητερα,υπαρχουν??

Αποχωρω και ακομα δεν ηρθα,γυρναω στο δικο μας φορουμακι,εδω μεσα υπαρχει τοση ψευτια και υποκρισια,φοβαστε ακομα και εσεις οι ιδιες να παραδεχτειτε ποσο λαθος κανατε..
Μια ενημερωση πριν φυγω,ψιτ ναι σε σας το λεω,μεταξυ μας,δεν προσπαθουμε να πισουμε για νοημοσυνη,γιατι δεν χρειαζεσαι ιδιαιτερη νοημοσυνη για να καταλαβεις οτι κατι δεν πηγαινε καλα με την κοπελα,οταν καποιος φασκει και αντιφασκει 100 φορες για το ποσο μηνων ειναι,για το αν εχει αγορι η κοριτσι,δεν θελει και πολυ μυαλο να καταλαβεις το ψεμα αυτο...
Εκτος αν εσεις στην εγκμοσυνη σας ησασταν 8 μηνων και νομισατε οτι ειστε 5,τοτε παω πασο Embarassed
Πραγματικα λυπαμαι γιατι ειστε μανες και θα επρεπε να ειστε οι πρωτες που θα εβλεπαν το σωστο...
Η δηθενια ειναι πολυ κακο πραγμα,ακομα δεν εχω καταλαβει γιατι τα διαβαζετε αφου δεν θελετε να ασχοληθειτε με το θεμα και κατακρινετε εμας....
χαχαχαχα συγγνωμη αλλα πλεον απο αστειο εγινε γελοιο...
γεια χαρρρρααααααα Sad Sad

Ποτε ακριβως προσπαθησα εγω προσωπικα εσενα ή οποιαδηποτε αλλα να πεισω οτι η μαμα ειναι η καλη και ολοι οι αλλοι οι αδικοι?

methismeno_troufaki


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Αυτό που σκέφτομαι εγώ πάντως είναι ότι αυτή η ψυχούλα όχι μόνο έφυγε άδικα αλλά θα πρέπει να υπέφερε τρομερά είτε από αμέλεια της μητέρας είτε από λάθος οδηγίες του γιατρού...

halla

halla
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
EleniAd έγραψε:
mhtsaina έγραψε:
Και μην ξεχνάμε ... το Χαίρετε με ε Very Happy Καληνύχτα και ευχαριστούμε για την προτίμηση Very Happy

Σωσταααα!
Χαιρομαι-χαιρεσαι-χαιρεται, απο το ομωνυμο ρημα. Ειμαι χαρουμενος..

Χαιρε-Χαιρετε, απο το ρημα 'χαιρω', χρησιμοποιειται ως χαιρετισμος Wink
συγνωμη μηπως βρισκεστε σε λαθος topic??? υπαρχει και ενα οριο στη μ...κια!

Ενας αμερικάνος φίλος

Ενας αμερικάνος φίλος
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Πάντως, το επίπεδό σας δεν το λες και υψηλό.

mhtsaina

mhtsaina
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
EleniAd έγραψε:
mhtsaina έγραψε:
Και μην ξεχνάμε ... το Χαίρετε με ε Very Happy Καληνύχτα και ευχαριστούμε για την προτίμηση Very Happy

Σωσταααα!
Χαιρομαι-χαιρεσαι-χαιρεται, απο το ομωνυμο ρημα. Ειμαι χαρουμενος..

Χαιρε-Χαιρετε, απο το ρημα 'χαιρω', χρησιμοποιειται ως χαιρετισμος Wink

Το πορισμα για το θανατο του μικρουλη.... - Σελίδα 27 536304 Τώρα σιγά σιγά να μπούμε και στους τόνους; Το πορισμα για το θανατο του μικρουλη.... - Σελίδα 27 587529

mhtsaina

mhtsaina
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ενας αμερικάνος φίλος έγραψε:Πάντως, το επίπεδό σας δεν το λες και υψηλό.
Είναι για να μη ζαλιζόμαστε όταν κοιτάμε κάτω

μυρτω

μυρτω
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
interpreter έγραψε:
GINA1 έγραψε:οσο και να μου επιβληθηκε επαγγελματικα, κοινωνικα να βλέπω τα γύρω μου με την "ψυχρη λογικη"
ασχετα αν διάβασα το πιο πάνω πόρισμα (ας πουμε επίσημο)...
δεν δέχομαι πως μια γυναικα που δεν ενδιαφερετε για το παιδί της θα παιρνούσε τον χρόνο της σε φόρουμ για μαμάδες, υπάρχουν τόσα άλλα εξάλλου που θα μπορούσαν να καλύψουν την ενδεχόμενη ματαιοδοξία και το "εγω" της.
Μια μάνα που δεν ενδιαφέρεται για το παιδί της, απο την στιγμη που πέφτει στην αντιληψη της -εστω και καθυστερημένα- πρόβλημα, δεν αναζητά βοήθεια εστω και μέσα απο το ιντερνετ..
Παραμέληση βρέφους γράφει απο συγκαμα... ασχολιαστο... ειδικα στην περίπτωση που το βρέφος είναι αφυδατωμένο, τι να λέμε τώρα....!
Αλήθεια το πιστευω, δεν ηταν κακια μάνα η μαρία, δεν νοιώθω δόλο πουθενά, η άγνοια της ηταν νομιζω εγκληματικη, η μη αίσθηση του κινδύνου.
Και τελικά ειναι αυτή που έμεινε με αδεια αγκαλιά,αυτή που πονάει περισσοτερο απο όλους, αυτη που πληρώνει και θα πληρώνει το τίμημα όλου αυτού του τραγικού γεγονότος. Μονο αυτή.


ΥΓ σας ορκίζομαι πως δεν θα δείξω καμια συμπάθεια αν βρω μπροστά μου εκείνον τον τσαρλατάνο, πως τον ειπαμε...? Αντωνη ή ιωαννα41 ή όπως τον λένε, μου γινε εμμονη.


και μια λογικη επιτελους!+++++++

δεν εχω ακομη παιδια αλλα εχω φριξει με τις μανουλες τοσες μερες!τι στομα και τι κακια υπαρχει,λογικο αυτα τα ΖΩΑ να μεγαλωσουν αυριανους ελληναραδες εαυτουληδες!
κ

θα συμφωνησω σε ολα.
κ θα προσθεσω:
ολοι εσεις που βριζετε τις κοπελες που βοηθησαν τι παριστανετε;ανθρωπια οπως εχουν αυτες δεν εχετε;
το αν τελικα εξαπατηθηκαν απο μια κοπελα ιδιορρυθμη,οπως χαρακτηριστηκε, εσας σας κανει καλους κ αυτες ηλιθιες;
οταν καποιος σου ζηταει βοηθεια,τρεχεις για να βοηθησεις.κ αν εχεις κανει λαθος κ εχεις βοηθησει τον λαθος ανθρωπο,τουλαχιστον εχεις τη συνειδηση σου καθαρη.
με τις κοπελες που βοηθησαν γιατι τα βαζετε;
χαιρεστε που επεσαν εξω κ τελικα εφταιγε η μανα;μπραααβο.σας φανταζομαι ολους να στηνετε πανηγυρι για την εξυπναδα σας,να γλεντατε ενω το μωρο ακομα δεν ταφηκε.
ρε για συνελθετε μερικοι.
τετοια κακια δεν εχω συναντησει στη ζωη μου.
λυπαμαι αφανταστα για ο,τι συνεβη κ οντως δεν ειναι ολοι οι ανθρωποι φτιαγμενοι για γονεις.
απ οτι φαινεται ομως οι πιο πολλοι εχουν τοσο δηλητηριο στην ψυχη τους κ λυπαμαι που θα το μεταδωσουν κ αλλου.
αυτοι με τις δηλητηριασμενες ψυχες,ευχομαι να καταφερουν να μεταδωσουν αγαπη στα παιδια τους τουλαχιστον.
πραγματικη ευχη ειναι,οχι ειρωνια.

Angiela

Angiela
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
.

mhtsaina

mhtsaina
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
EleniAd έγραψε:
mhtsaina έγραψε:Μην τα λες αυτά έτσι απότομα, κόντεψα να στραβοκαταπιώ τα σκατά μου! Καλά, συσκεφθείτε κι όταν έχετε το πόρσιμα, μου το λέτε, καλά;

Ποια ειπα αποτομα;; Οτι ειμαι φιλολογος κι εγω;;; Wink
Μπα, δεν εχει συσκεψη... την κανουμε, αποφασιστηκε... τερμα τα..πορισματα! I love you I love you

Εγώ πάντως δεν είμαι φιλόλογος, απλώς τα φιλολογικά είναι το χόμπυ μου Very Happy Θα μπορούσα όμως να το είχα κάνει και επάγγελμα τώρα που το σκέφτομαι ...

halla

halla
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Ενας αμερικάνος φίλος έγραψε:Πάντως, το επίπεδό σας δεν το λες και υψηλό.
+1

EleniAd


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
...



Έχει επεξεργασθεί από τον/την EleniAd στις Πεμ Ιαν 24, 2013 1:20 pm, 1 φορά

mhtsaina

mhtsaina
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
EleniAd έγραψε:
mhtsaina έγραψε:
Εγώ πάντως δεν είμαι φιλόλογος, απλώς τα φιλολογικά είναι το χόμπυ μου Very Happy Θα μπορούσα όμως να το είχα κάνει και επάγγελμα τώρα που το σκέφτομαι ...

Εγω ειμαι, μα δεν το εξασκω.. Wink

Έχεις τικ ή μου φαίνεται;

EleniAd


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
halla έγραψε:
Ενας αμερικάνος φίλος έγραψε:Πάντως, το επίπεδό σας δεν το λες και υψηλό.
+1

Εχετε δικιο.. ταπεινα συγγνωμη... Cool

Καληνυχτα σας!

aggeliki5579

aggeliki5579
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αφρουλα αυτο ακριβως που λες εχει χιλιοειπωθει μερες τωρα..αποψη εχουμε σχηματισει ολοι για την υποθεση αλλα τετοιο φανατισμο δεν εχω ξαναδει..
Εγω προσωπικα,σε ολα μου τα posts ελεγα λογια συμπαραστασης στην μητερα χωρις ΠΟΤΕ MA ΠΟΤΕ να κατηγορησω την αλλη πλευρα(παιδιατρο,νοσοκομειο κλπ)

Τονισα πολλες φορες οτι οποιος κι αν ευθυνεται,οι αρμοδιοι για να το αποδειξουν ειναι οι εισαγγελια και ο ιατροδικαστης.Ο δευτερος εβγαλε το πορισμα του και νομιζω οτι ολοι καταλαβαμε πολλα..απο εκει και περα,τετοια κακια και τετοιο μισος εδω μεσα(1,5 χρονο που ειμαι μελος) δεν εχω ξαναδει..
Σας πειραζει δεν σας πειραζει μερικες απο εσας τα νεα μελη,ετσι ειναι...βρηκατε την ευκαιρια να γραφτειτε σε αυτο το φορουμ με μοναδικο σκοπο να ριξετε το δηλητηριο που κουβαλατε..

toutounaki

toutounaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
aggeliki5579 έγραψε:Αφρουλα αυτο ακριβως που λες εχει χιλιοειπωθει μερες τωρα..αποψη εχουμε σχηματισει ολοι για την υποθεση αλλα τετοιο φανατισμο δεν εχω ξαναδει..
Εγω προσωπικα,σε ολα μου τα posts ελεγα λογια συμπαραστασης στην μητερα χωρις ΠΟΤΕ MA ΠΟΤΕ να κατηγορησω την αλλη πλευρα(παιδιατρο,νοσοκομειο κλπ)

Τονισα πολλες φορες οτι οποιος κι αν ευθυνεται,οι αρμοδιοι για να το αποδειξουν ειναι οι εισαγγελια και ο ιατροδικαστης.
>>>Εγώ να δεις πόσες φορές τα είπα..έγινα γραφική... Αλλά τελικά κάποιοι ήθελαν να βγάλουν αυτοί την απόφαση- διαδικτυακώς>>>

Ο δευτερος εβγαλε το πορισμα του και νομιζω οτι ολοι καταλαβαμε πολλα..απο εκει και περα,τετοια κακια και τετοιο μισος εδω μεσα(1,5 χρονο που ειμαι μελος) δεν εχω ξαναδει..
Σας πειραζει δεν σας πειραζει μερικες απο εσας τα νεα μελη,ετσι ειναι...βρηκατε την ευκαιρια να γραφτειτε σε αυτο το φορουμ με μοναδικο σκοπο να ριξετε το δηλητηριο που κουβαλατε..


Respect Respect Respect
Αγγελική σε πάω με τα χίλια (ήθελα κι άλλη φορά να σου το πω, αλλά ευκαιρίας δοθείσης..) Το πορισμα για το θανατο του μικρουλη.... - Σελίδα 27 417472



Έχει επεξεργασθεί από τον/την toutounaki στις Πεμ Ιαν 24, 2013 12:02 pm, 1 φορά

mhtsaina

mhtsaina
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αγγελική μου μη σκοτίζεσαι, όντως είναι έτσι όπως τα λες, τα είχαμε πει και νωρίτερα σήμερα, έχουν μπει πολλοί και πολλές τις τελευταίες ημέρες ως νέα μέλη, που σκοπός τους είναι να μας βάλουν σώνει και καλά να πάρουμε θέση σχετικά με το τι έγινε, λες και πρόκειται να αποκομίσουμε κανένα όφελος (εμείς εννοώ, για άλλους δεν παίρνω όρκο για ποιο λόγο υποδαυλίζουν τέτοιες αντιπαραθέσεις). Λένε ό,τι τους κατέβει στο κεφάλι, άκριτα και με χυδαία γλώσσα. Δεν πειράζει, σε μερικές μέρες θα έχουν εξαφανισθεί χωρίς να αφήσουν κανένα απολύτως ίχνος σε τούτον εδώ το χώρο. Μην ακούς τίποτα από όσα σου λένε, κάνουν απλώς συλλογικές αναγωγές (με λίγα λόγια, μας έχουν βάλει όλες στο ίδιο τσουβάλι γιατί έτσι τους έχουν πει να κάνουν) και νομίζουν πως πετυχαίνουν κάτι έτσι. Χαλαρά, ίωση είναι, θα περάσει

interpreter


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
με την λογικη μερικων ειναι φονιαδες οι γονεις εφηβων που τους παιρνουν μηχανακι η τους δινουν το αμαξι και πανε και σκοτωνοντε!
η αποψη μου ειναι πως για τους χ,ψ λογους η κοπελα δεν ηταν ετοιμη για μητερα ή τρομοκρατηθηκε ή δεν ειχε την καταλληλη παιδια (γενικοτερα).
αυτο δεν ειναι λογος να ζητανε καποιοι το κεφαλι της.
και αν οντως δεν ειχε το ψυχολογικο ή πνευματικο επιπεδο για την φροντιδα παιδιου ο ιατρος επρεπε να ειχε ενημερωσει την κοινωνικη υπηρεσια του νοσοκομειου οταν γεννησε.

mana me tous 2 gious


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
eleos!!!
exw trela8ei opws oles!!den xerw an ftei h mana h to nusi.. ena einai to sigouro egw exw xasei ton upno mou apo ola auta!!!!ena aggeloudi pou hr8e kai den katafere na dei tipota !!! ponos 8lipsi kai tipota allo!! Sad !!
eida to foroum apo tis eidhseis kai egina melos oxi gia na kraksw h na pw kati gia to 8ema apla den h3era oti yparxei!!omws 8elw na pw autes tis 10 xazomaroules giati kontuw na trala8w!!exoume oles oi manoules tosa 8emata na suzitisoume kalo 8a htan na stamatisoume edw giati oso milame toso trelenomaste !!katalabenw giati tsakonomaste giati brizoume giati den sumfonoume!!!apla eimaste an8ropoi kai akoma xeirotero ghnaikes (xwris pare3igish)!!!kalo bradu elpizw o agios stilianos prostateis ton paidiwn na prostateuei ola ta paidia tou kosmou!!kai as einai auth h teleutaia kakia eidish pou akousame!!!kalyvuxta kai kalo 3umeroma se oles tis manoules pou pseftokoimounte!!!! Sad

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 27 από 29]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 15 ... 26, 27, 28, 29  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις