Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
74 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 74 επισκέπτες :: 1 μηχανή αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 22 ... 29  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 15 από 29]

melina3


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
[b]ΚΑΤΙΝΕΣ ΕΝΩΜΕΝΕΣ ΠΟΤΕ ΝΙΚΗΜΕΝΕΣ!!!!
Μισο,μισο να φερω τα ποπ κορν!

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Maria x. έγραψε:DimiKgianni


Ξερεις τι μου θυμισες με ολο το προφιλ σου και το κωλοστομα σου;;;
Τον βιαστη δολοφονο της Ξανθης!!!!!!

Αυτος στο προφιλ του στο φεις ειχε,εκτος απο τα πορνοσεξουαλικα του και αναρτησεις για τα δικαιωματα των ζωων!!!!

Κατι ξερεις εσυ αφου εισαι χειροτερη και απο τα ζωα!!!!
Λυπαμαι ειλικρινα το παιδι σου,ξεφτυλλισμένη,γιατι ζει με τετοια κακιασμένη οχια σε ένα βοθρο!
Μια οχια που καταριεται τα παιδια των αλλων!!!

Μακάρι η επομενη ειδηση στα μιντια να μην αφορά εσενα ξεφτυλλισμένη!!!!!

Που τολμησες να πιασεις τους δικους μου θυασαυρους στο κωλοστομα σου!


να την χαιρεστε εσεις που συνδιαλεγεστε μαζι της!!!
ο τρόπος που μιλάς δεν σε κολακεύει καθόλου. Εχω και εγώ κατοικίδια στο προφίλ μου, μήπως είμαι και εγώ σαν τον Ξανθιότη ; και τέλος, έτσι πληροφοριακά κανένα ζώο δεν είναι χειρότερο απο το ανθρώπινο είδος, έχουμε την πρωτιά

Τα παιδιά μην τα ανακατεύεται και μην τα παίρνει καμιά σας στο στόμα της με τέτοιο τρόπο.

mercury44


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
εκείνες οι "αντικειμενικές " που την υποστηρίζανε αλλά λέγανε πως αν βγει το πόρισμα κατά της θα βγουν και θα πούνε πως κάνανε λάθος που είναι ? ¨Η μήπως πρέπει να τις πάρει ο ιατροδικαστής αυτοπροσώπως για να πειστούν ?Το πόρισμα είναι παντού και ο ιατροδικαστής είναι γνωστός στο πανελλήνιο κι από άλλες υποθέσεις,άρα δεν τίθεται θέμα αναξιοπιστίας ,άντε βγείτε..

Lia21

Lia21
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
arco iris έγραψε:μανες, μανες, ΜΑΝΕΣ ειρηνη ημιν

κριμα τετοια λογια......


Πόσο δίκιο έχεις ντροπή και αίσχος για όλα αυτές τις βρισιές

????????


Επισκέπτης
christina_new έγραψε:

anaferthike otan tis eipe "Και εσύ κουκλίτσα μου, πρόσεχε μην πέσει στο σπίτι σου όλη αυτή η χολή και μίσος που έβγαλες!!! Τροχός είναι και γυρίζει!!! ΠΡΟΣΕΧΕ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!"

Και εσύ τι κατάλαβες δηλαδή?
Εγώ δεν ήμουν με το μέρος ΚΑΝΕΝΟΣ!!! Περίμενα να βγεί το πόρισμα, όλη αυτή η χολή και μίσος που έβγαλε στην μάνα Μαρία με τόσο πάθος που το έβγαλε, την είπα να προσέχει τι λέει σε άλλη μαμά, γιατί πολλές φορές λέμε και ευχόμαστε πράγματα για τον άλλων, χωρίς να σκεφτούμε ότι μπορεί να έρθει το κακό στο σπίτι μας.

Maria x.

Maria x.
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
DimiKgianni έγραψε:
afroad έγραψε:
Maria x. έγραψε:DimiKgianni


Ξερεις τι μου θυμισες με ολο το προφιλ σου και το κωλοστομα σου;;;
Τον βιαστη δολοφονο της Ξανθης!!!!!!

Αυτος στο προφιλ του στο φεις ειχε,εκτος απο τα πορνοσεξουαλικα του και αναρτησεις για τα δικαιωματα των ζωων!!!!

Κατι ξερεις εσυ αφου εισαι χειροτερη και απο τα ζωα!!!!
Λυπαμαι ειλικρινα το παιδι σου,ξεφτυλλισμένη,γιατι ζει με τετοια κακιασμένη οχια σε ένα βοθρο!
Μια οχια που καταριεται τα παιδια των αλλων!!!

Μακάρι η επομενη ειδηση στα μιντια να μην αφορά εσενα ξεφτυλλισμένη!!!!!

Που τολμησες να πιασεις τους δικους μου θυασαυρους στο κωλοστομα σου!


να την χαιρεστε εσεις που συνδιαλεγεστε μαζι της!!!

Καλά είσαι σοβαρή που μιλάς έτσι και κάνεις αναφορά σε παιδιά; Πού αναφέρθηκε στα παιδιά σου;

Ασε την να λέει... εκτροχιάστηκε μόνη της και έδειξε τον εαυτό της. Την λυπάμαι μόνο. Cool

εχεις και αισθημα λυπης ΖΩΟΝ;;;;;
Τοσες μερες διαβαζω τις εμετικες σου αναρτησεις!!!Μαλακισμένη!
Αντε τράβα να καταραστεις κανεναν δικο σου ανθρωπο,αν σου εχει μεινει και κανενας με τέτοιο στομα!!!
Ολη μερα κωλοβαρας εδώ μεσα και τολμας και καταριεσαι!Ηλιθια!!!!


Ανθρωπινα και πολιτισμένα μιλουσα τοσες μερες σε κοπελες που ηξεραν να μιλάνε!!!
Σε σένα που μονο ξερεις να γαβγιζεις εννοειται οτι θα σου μιλησω με τον ιδιο τροπο!!!!!!

Και κανε μου και χιλλιες μηνυσεις!!

christina_new


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
viki32 έγραψε:Κριμα ειλικρινα πολυ κριμα..
Το παιδακι χαθηκε αδικα..

Πολλες πιστευετε οτι ειναι αδιανοητο μια μανα να αφησει ετσι το παιδι της.
Μεσα σε δυο μερες εχω διαβασει ομως 3 ειδησεις που αφορουν τετοια περιστατικα.Μια μανα παρατησε στην Κυπρο το παιδι της νεογεννητο κατω απο ενα δεντρο και αυτο πεθανε απο το κρυο και την ασιτια.Δευτερη μανα παρατησε διδυμα και τριτη περιπτωση ενος ζευγαριου,επειδη το παιδι τους εκλαιγε το χτυπησαν με σιδερο στο κεφαλι και πεθανε......

Πειτε μου πραγματικα σε τι κοσμο ζουμε?Ζουμε στον ιδιο?Μη μου πειτε οτι δεν εχετε ακουσει τετοιου ειδους περιστατικα.Γιατι λοιπον μιλατε με τοσο απολυτο τροπο?

Υπαρχουν ανθρωποι με διαφορα ψυχολογικα προβληματα.Οντως η κοπελα δεν ηθελε να πεθανει το μωρο της.Αυτο ομως για μενα δεν της δινει κανενα ελαφρυντικο.Δεν ηξερε,ηταν νεα,δεν καταλαβε..αυτες οι δικαιολογιες δεν ειναι αποδεκτες οταν μιλαμε για τη ζωη ενος ανθρωπου!
Δεν ειμαι αυστηρη ουτε σκληρη.
Αλλα δεν θα δικαιολογησω την μητερα αυτη.Αν δεν ηξερε ας ρωταγε.Αν ειχε ψυχολογικα την πληρωσε το παιδι.Αν ο γιατρος εδωσε λαθος οδηγιες επρεπε να παρει δευτερη γνωμη τριτη και τεταρτη.
Αν δεν ηξερε ας μην εφερνε ενα παιδι στον κοσμο.
Λιγη αντικειμενικοτητα.Το μονο που πρεπει να λυπομαστε εδω ειναι το βρεφος.Αυτο δεν εφταιγε πουθενα.
Οι υπολοιποι πρεπει να αναλαβουν τις ευθυνες τους
Ο τιτλος μανα δεν μας δινει το ακαταλογιστο

συμφωνώ απόλυτα μαζί σου. από ό,τι φαίνεται, κάποια παιδιά από την ώρα που συλλαμβάνονται, είναι παιδιά ενός κατώτερου θεού. λυπάμαι ειλικρινά και πονάω.

Euxoula

Euxoula
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Παιδια εγω παρασυρθηκα με τα οσα εγραφε η μαρια τη μερα που μας ειπε για το μωρο γι αυτο κ δε πηρα θεση οταν εξεπνευσε το μωρακι τωρα ομως εχω αφρισει τοσες μερες λεμε με τον αντρα μου για τα νοσοκομεια κ αναρρωτιομασταν πως ειναι η κοπελα πως να ενιωθε μονη της που ηταν κ αν ηταν καλα.τωρα εχουμε τρελαθει.ντροπη της κ ηταν κ ενστολη που του στρατου τα προτερηματα ειναι πατρις θρησκεια οικογενεια ελεος πια αλλες κοπελες κανουν αμαν για ενα μωρο κ αυτη...αντε τωρα!!!ειχα πει οτι θα εμενα αμετοχη ξερω καλα τα λογια μου αλλα αυτο δε γινετε με ολες αυτες τις τροπες που πηρε το θεμα.

http://Cash4Visits.com/ref.php?refId=301433

????????


Επισκέπτης
Εχω αναρτήσει κάτι και δεν το ξέρω? Μίλησα εγώ για μήνυση?

christina_new


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
DimiKgianni έγραψε:
christina_new έγραψε:

anaferthike otan tis eipe "Και εσύ κουκλίτσα μου, πρόσεχε μην πέσει στο σπίτι σου όλη αυτή η χολή και μίσος που έβγαλες!!! Τροχός είναι και γυρίζει!!! ΠΡΟΣΕΧΕ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!"

Και εσύ τι κατάλαβες δηλαδή?
Εγώ δεν ήμουν με το μέρος ΚΑΝΕΝΟΣ!!! Περίμενα να βγεί το πόρισμα, όλη αυτή η χολή και μίσος που έβγαλε στην μάνα Μαρία με τόσο πάθος που το έβγαλε, την είπα να προσέχει τι λέει σε άλλη μαμά, γιατί πολλές φορές λέμε και ευχόμαστε πράγματα για τον άλλων, χωρίς να σκεφτούμε ότι μπορεί να έρθει το κακό στο σπίτι μας.

τέτοιο κακό δεν έρχεται μόνο του απρόσκλητο στο σπίτι κανενός. δεν είπα ότι καταράστηκες τα παιδιά της αλλά όντως αναφέρθηκες στο σπίτι της. αυτό είπα.

????????


Επισκέπτης
αα ξέχασα να σου πω. Είσαι γελοία

ekv

ekv
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Euxoula έγραψε:Παιδια εγω παρασυρθηκα με τα οσα εγραφε η μαρια τη μερα που μας ειπε για το μωρο γι αυτο κ δε πηρα θεση οταν εξεπνευσε το μωρακι τωρα ομως εχω αφρισει τοσες μερες λεμε με τον αντρα μου για τα νοσοκομεια κ αναρρωτιομασταν πως ειναι η κοπελα πως να ενιωθε μονη της που ηταν κ αν ηταν καλα.τωρα εχουμε τρελαθει.ντροπη της κ ηταν κ ενστολη που του στρατου τα προτερηματα ειναι πατρις θρησκεια οικογενεια ελεος πια αλλες κοπελες κανουν αμαν για ενα μωρο κ αυτη...αντε τωρα!!!ειχα πει οτι θα εμενα αμετοχη ξερω καλα τα λογια μου αλλα αυτο δε γινετε με ολες αυτες τις τροπες που πηρε το θεμα.

Ούτε καν ένστολη ήταν. Σας έχει φλομώσει στο ψέμα και μπράβο σου που λες ότι παρασύρθηκες από τα λεγόμενά της. Και εγώ θα παρασυρόμουν αν διάβαζα όλα αυτά τη στιγμή που γινόντουσαν.
ΑΛλά τα διάβασα εκ των υστέρων έχοντας πιο ολοκληρωμένη εικόνα. Είναι απαράδεκτο κάποιες να προσπαθούν να βγάλουν λάδι τη μητέρα.
Το πόση ευθύνη της αναλογεί και αν υπάρχουν ηθικοι αυτουργοί, θα το βρει η δικαιοσύνη. Να μου λένε όμως ότι δεν σέβομαι την "καημένη" την μάνα πάει πολύ. Το καημένο το μωρό ομως δεν το σεβάστηκαν καθόλου.

christina_new


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
DimiKgianni έγραψε:αα ξέχασα να σου πω. Είσαι γελοία

ποια είναι γελοία?

????????


Επισκέπτης
christina_new έγραψε:
DimiKgianni έγραψε:αα ξέχασα να σου πω. Είσαι γελοία

ποια είναι γελοία?
Οχι εσύ κορίτσι μου Smile

mercury44


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
christina_new έγραψε:
DimiKgianni έγραψε:αα ξέχασα να σου πω. Είσαι γελοία

ποια είναι γελοία?

Μην ασχολείσαι ρε κορίτσι μου , βγήκε το πόρισμα τώρα και δεν ικανοποιήθηκε ο εγωισμός τους και για να μη αναφερθούνε εκεί, λένε ότι να ναι , άστες..

christina_new


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
προσωπικά θα ήθελα να κλείσει το θέμα, αλλά θα ήθελα να ακούσω από τη βιβιαν, που είναι εκεί και έχει επαφή με τη Μαρία τι έχει βγει από το πόρισμα.

melina3


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Καημενουλες αγγραματες και ευκολοπιστες μανουλες που την πιστεψατε...
Τωρα δεν βλεπω να λετε τιποτα...ειδικα εσυ βετακι

Maria x.

Maria x.
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
DimiKgianni έγραψε:αα ξέχασα να σου πω. Είσαι γελοία

Το τι γελοιοτητα βγάζουν οι δικες σου αναρτησεις στους εξω δεν θελεις να ξερεις!!!
Βουλωσε το στοματακι σου λοιπον και πηγαινε βρες και αλλο θεμα να κανεις κω#$:#! με το βρωμοστομα σου!!!!!!

evi2


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Διαβαζω τοση ωρα προσπαθωντας να μαθω κανενα νεο σχετικα με το ιατροδικαστικο πορισμα και εχω φριξει με ορισμενα σχολια...Ελεος πια,ενα τοσο σημαντικο θεμα γεμισε βρισιες και γελοιοτητες!!!

GINA1


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
οσο και να μου επιβληθηκε επαγγελματικα, κοινωνικα να βλέπω τα γύρω μου με την "ψυχρη λογικη"
ασχετα αν διάβασα το πιο πάνω πόρισμα (ας πουμε επίσημο)...
δεν δέχομαι πως μια γυναικα που δεν ενδιαφερετε για το παιδί της θα παιρνούσε τον χρόνο της σε φόρουμ για μαμάδες, υπάρχουν τόσα άλλα εξάλλου που θα μπορούσαν να καλύψουν την ενδεχόμενη ματαιοδοξία και το "εγω" της.
Μια μάνα που δεν ενδιαφέρεται για το παιδί της, απο την στιγμη που πέφτει στην αντιληψη της -εστω και καθυστερημένα- πρόβλημα, δεν αναζητά βοήθεια εστω και μέσα απο το ιντερνετ..
Παραμέληση βρέφους γράφει απο συγκαμα... ασχολιαστο... ειδικα στην περίπτωση που το βρέφος είναι αφυδατωμένο, τι να λέμε τώρα....!
Αλήθεια το πιστευω, δεν ηταν κακια μάνα η μαρία, δεν νοιώθω δόλο πουθενά, η άγνοια της ηταν νομιζω εγκληματικη, η μη αίσθηση του κινδύνου.
Και τελικά ειναι αυτή που έμεινε με αδεια αγκαλιά,αυτή που πονάει περισσοτερο απο όλους, αυτη που πληρώνει και θα πληρώνει το τίμημα όλου αυτού του τραγικού γεγονότος. Μονο αυτή.


ΥΓ σας ορκίζομαι πως δεν θα δείξω καμια συμπάθεια αν βρω μπροστά μου εκείνον τον τσαρλατάνο, πως τον ειπαμε...? Αντωνη ή ιωαννα41 ή όπως τον λένε, μου γινε εμμονη.

μυρτω

μυρτω
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
υπερτατη ξεφτιλα!
ριξτε καταρες,παμε ολοι μαζι!
μα τι επιπεδο!

Maria x.

Maria x.
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
melina3 έγραψε:Καημενουλες αγγραματες και ευκολοπιστες μανουλες που την πιστεψατε...
Τωρα δεν βλεπω να λετε τιποτα...ειδικα εσυ βετακι

επιτρεψε μου να σου πω οτι εγω,παολη την εκβαση της υποθεσης,θα πω χιλλια συγχαρητηρια σε αυτην την κοπέλα!!!
Εκανε οτι ενας πραγματικος ανθρωπος θα εκανε στην θεση της.
Και ο,τι εκανε το εκανε για το μωρουλι εμεσα και αμεσα να βοηθησει εναν συνάνθρωπο που ειχε ανάγκη σε ξενο τοπο.

Πού να ξερει η κοπελα τι θα βγει απο το πορισμα;;;
Χιλλια μπράβο της εγώ λεω.

christina_new


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
evi2 έγραψε:Διαβαζω τοση ωρα προσπαθωντας να μαθω κανενα νεο σχετικα με το ιατροδικαστικο πορισμα και εχω φριξει με ορισμενα σχολια...Ελεος πια,ενα τοσο σημαντικο θεμα γεμισε βρισιες και γελοιοτητες!!!

έχουν δημοσιευτεί παραπάνω άρθρα από διάφορες κρητικές και μη ιστοσελίδες για το πόρισμα. το συμπέρασμα είναι ότι η παραμέληση του βρέφους ισοδυναμεί με ανθρωποκτονία.

????????


Επισκέπτης
mercury44 έγραψε:
Μην ασχολείσαι ρε κορίτσι μου , βγήκε το πόρισμα τώρα και δεν ικανοποιήθηκε ο εγωισμός τους και για να μη αναφερθούνε εκεί, λένε ότι να ναι , άστες..
Δεν ξέρω αν αναφέρεσαι σε μένα, αλλά πουθενά και σε κανένα θέμα δεν έγραψα "Είμαι με την μαμά, και την πιστεύω, οτι και να λεει" Περίμενα να βγει το πόρισμα, μου έκανε εντύπωση όμως το μίσος και χολή που έβγαλαν μερικοί στην μάνα Μαρία, χωρίς ακόμα να βγει το πόρισμα.

Euxoula

Euxoula
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Το καημενο το πλασμα οντως δε το σεβαστηκε.ωραια πραγματα ουτε ενστολη ηταν ψεματα πολλα..νιωθω τελειως χαζη να μην πω τιποτα αλλο που τα πιστεψα η μαλλον εξαπατημενη απο μια που χρηζει ψυχιατρικης βοηθειας.να μου πειτε οταν βλεπεις κατι τοσο απροσωπο οπως ενα γραπτο μηνυμα λογικο ειναι να μπερδευτεις οπως κ πολλες αλλες αλλα δε το βλεπω ετσι.ολο αυτο ειναι κριμα κ αδικο για το παιδακι που εφυγε κ δυστυχως πισω δε γυριζει.ματωνει η ψυχη μου με ολο αυτο κ με καθε παιδι που εχει υποστει κακη μεταχειρηση με οτι αυτο συνεπαγετε.

http://Cash4Visits.com/ref.php?refId=301433

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 15 από 29]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 22 ... 29  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις