Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
18 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 18 επισκέπτες :: 1 μηχανή αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 19 ... 29  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 9 από 29]

Maria x.

Maria x.
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Εμένα καθολου δεν με ενδιαφέρει αν εχει γκομενο,αν εχει αντρα,αν εχει πεθερα..Τ Ι Π Ο, Τ Α!!!

Με νοιάζει και με πονάει,οπως ολες μας πιστευω,γιατι εφυγε το αγγελάκι.ΓΙΑΤΙ;;;

Ναι θελω να μάθω ποιος φταιει!
Και οχι απο μορφη κουτσομπολιου!

Απλά γιατι ειμαι μανα 2 παιδιων,εχω δώσει ολη μου τη ζωη γι'αυτα,ολο μου το ειναι,παρατησα τα παντα γι'αυτά....
Και δεν αντέχω να ακουω τέτοιες ειδησεις...
Να βλέπω να χάνονται μωρουλια αδικα.

Και σας παρακαλω μην αρχισετεε να βριζεστε.
Οχι σε ένα ακομη θεμα που ααφοράα το μωορυλι!Ημαρτον δηλ.

mercury44


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
methismeno_troufaki έγραψε:mercury44 ας μην το πάμε εκεί... Δεν είναι καθόλου σωστό... Είτε ο Λευτέρης είναι ο βιολογικός πατέρας είτε όχι δεν έχει σημασία αυτή τη στιγμή... Αυτός είναι που πονάει τώρα...

Ας μην κατηγορούμε κανέναν, ούτε τους γιατρούς, ούτε τη Μαρία, στο κάτω κάτω ό,τι κι αν πούμε δεν αλλάζει το αποτέλεσμα...

έχεις δίκιο , αυτός πονάει , αλλά πες μου σε παρακαλώ εσύ πυ είσαι η μοναδική που δεν απάντησε σα κατίνα , δεν είναι κρίμα το γεγονός πως υπάρχει και βιολογικός πατέρας ? δεν είναι κρίμα αυτός ο άνθρωπος αν δεν ξέρει ?

black beauty

black beauty
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
DimiKgianni έγραψε:ΟΛΟΙ ΜΑ ΟΛΟΙ, το έχετε κάνει καραμέλα
"ΕΓΩ ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΟ ΠΟΡΙΣΜΑ "
Αφού την έχετε καταδικάσει!!!!!!!!!!!!!!! απο την 1η στιγμή.


Respect Respect Respect

didymakia

didymakia
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ολα αυτα με θλιβουν και με εξοργιζουν..εχω κι εγω ενα μωρο οπως το μωρο που χαθηκε..ειναι πολυ λυπηρο...λυπαμαι...

Maria x.

Maria x.
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
methismeno_troufaki έγραψε:mercury44 ας μην το πάμε εκεί... Δεν είναι καθόλου σωστό... Είτε ο Λευτέρης είναι ο βιολογικός πατέρας είτε όχι δεν έχει σημασία αυτή τη στιγμή... Αυτός είναι που πονάει τώρα...

Ας μην κατηγορούμε κανέναν, ούτε τους γιατρούς, ούτε τη Μαρία, στο κάτω κάτω ό,τι κι αν πούμε δεν αλλάζει το αποτέλεσμα...

Ναι!
Δυστυχως το αποτελεσμα δεν αλλαζει..
Εφυγε το μωράκι....


ΑΛΛΑ:

Αν εχει ευθυνες ο γιατρος και το νοσοκομειο πρέπει να μεινουν ατιμωριτοι;;;;;Δεν θα πεσει επάνω τους ολη η Ελλάδα να τους βρισει;;;
Νμα τους κατασπαράξει πρέπει!

Αν εφταιξε η μανα,δυστυχως το πληρώνει ηδη με το χειροτερο δυνατο τροπο....με την χειροτερη τιμωρια.....

ΕΦΑΚΙ

ΕΦΑΚΙ
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Kαλημερα και απο μενα.Κοριτσια και αγορια. Υπαρχει κατι που ειναι χειροτερο απο το δικαστικο πορισμα και και την οποια(ισωs)ποινη υπαρξει.
Οι προγονοι μαs το λεγαν ΕΡΙΝΥΕΣ εμειs το λεμε ΤΥΨΕΙΣ.Φανταστειτε,λοιπον,τι νιωθουν και οι 2 πλευρεs.
Η μητερα,που,δεν καταλαβε την κρισιμοτητα τηs καταστασηs εγκαιρωs(ειτε απο απειρια ειτε απο επιλοχια καταθλιψη ειτε απο,οπωs θελει αs το πει ο καθεναs) και ο παιδιατροs(που ειμαι σιγουρη οτι ειναι εναs πολυ καλοs ανθρωποs oνταs πατεραs και ο ιδιοs)στην λαθοs εκτιμηση τηs καταστασηs του μωρου.
Σιγουρα υποφερουν πολυ και οι 2 πλευρεs.Aυτη η απωλεια θα τουs στοιχειωνει για παντα.
Αs μην ειμαστε και μειs η αγχονη πανω απο τα κεφαλια τουs!
H ψυχουλα αυτη εφυγε βλεπονταs την χειροτερη εικονα αυτου του κοσμου.
Και συνεχιζουμε να δειχνουμε την χειροτερη εικονα μαs μεσα απο το πανηγυρι που εχει στηθει γυρω απο το θεμα!

Παρακληση προs Oλιβια κ Βιβιαν.Αν ειναι εφικτο βγαλτε την φωτο του μωρου απο το προφιλ τηs Μαριαs.Aναπαραγεται παντου και ειναι πολυ δυσκολο για ολουs!

black beauty

black beauty
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
vetaki..! έγραψε:

εκανες τεστ dna κ το ξερεις??

ξερολλες ολοι...διαβαζεται το σταρ κ την εσπρεσσο που τα ξερουν ολα...

πολυ αξιοπιστες φυλλαδες.....

δεν μπορω να καταλαβω αφου τους απαγορευσαν καθε επαφη πως τα εμαθαν...

μεντιουμ βρε παιδι μου τελικα!!!!

Respect Respect Respect

mercury44


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
φοράτε παρωπίδες δυστυχώς , και δε μπορεί κανέις να μιλήσει μαζί σας , αν δε καταλαβαίνετε τι λέω , λυπάμαι ,έχει γίνει καραμέλα το " χάθηκε άδικα , δε με νοιάζει τίποτα άλλο " όταν κάποιος χάνεται άδικα κάποιος συνήθως το οδήγησε εκεί , καλή συνέχεια

ΥΓ. προσέξτε όταν θα πέσετε απο τα σύννεφα , είστε ψηλά και θα πονέσει

methismeno_troufaki


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
vetaki..! έγραψε:ο δημαρχος θελει να σκεπασει αλλο ενα θεμα του νησιου...

κ δεν καταλαβα??γιατι ειναι αξιοπιστος ο δημαρχος???

ως τι πηγε κ μιλησε ετσι???τι ειναι ο ΘΕΟΣ...


Δεν λέω ότι πάει να σκεπάσει κάτι ο Δήμαρχος προς Θεού... Ίσα ίσα ο άνθρωπος άφησε τη μητέρα του αν δεν κάνω λάθος που νοσηλευόταν για το μικρούλη μας... Ίσως ήταν κι αυτός που κατάφερε να μεταφερθεί στο Ηράκλειο... Μήπως τα ΜΜΕ έκοψαν και έραψαν τις δηλώσεις του αναρωτιέμαι...

????????


Επισκέπτης
vetaki..! έγραψε:αστον τον ξερολλα....

ειναι τοοοοσο το μενος του που οσα ψευδονυμα κ να αλλαξει μονο που γραφει μια λεξη φαινεται ποιος ειναι....

αντε πια......
ΣΩΣΤΗ!!!! Wink

mpanti84

mpanti84
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΘΑ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΕΣΩ ΘΕΡΜΑ ΓΙΑ ΤΗ ΜΝΗΜΗ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ ΝΑ ΜΗΝ ΑΠΑΝΤΑΤΕ ΣΕ ΜΗΝΥΜΑΤΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΙΧΝΟΣ ΑΝΘΡΩΠΙΑΣ.ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ.ΑΓΝΟΗΣΤΕ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΑΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΥΝ ΑΥΤΑ.
ΜΗΝ ΑΠΑΝΤΑΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΘΕΡΜΑ.

black beauty

black beauty
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mpanti84 έγραψε:ΘΑ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΕΣΩ ΘΕΡΜΑ ΓΙΑ ΤΗ ΜΝΗΜΗ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ ΝΑ ΜΗΝ ΑΠΑΝΤΑΤΕ ΣΕ ΜΗΝΥΜΑΤΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΙΧΝΟΣ ΑΝΘΡΩΠΙΑΣ.ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ.ΑΓΝΟΗΣΤΕ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΑΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΥΝ ΑΥΤΑ.
ΜΗΝ ΑΠΑΝΤΑΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΘΕΡΜΑ.


Εχεις δικιο αλλα προκαλουν και ειναι τοσο δυσκολο να μην απαντησεις!Ελπιζω να μην απαντησουμε την επομενη φορα!

μαμά Βασιλικής

μαμά Βασιλικής
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καταρχήν δεν αντέχω να ακούω άλλο για τα προσωπικά της κοπέλας,τι μας νοιάζει ποιανού είναι το παιδί και με ποιόν επέλεξε να το μεγαλώσει..αν ήθελε να κάνει sex ή όχι.Νομίζω οτι το θέμα ξεφεύγει και Λαμπίρη-ζετε άσκοπα!Σίγουρα το θέμα έχει πολλές πτυχές και γι αυτό όλος ο χαμός εδω μέσα,το θεωρώ άσκοπο και ανέντιμο να τρέχουμε σε παλιότερα(άσχετα)post της κοπέλας που εμπιστεύτηκε εδώ!Εγώ αυτο που δεν καταλαβαίνω είναι ΠΩΣ(?)μια κοπέλα μια χαρά στην ηλικία της,δεν είναι και νιάνιαρο,παίρνει στα χέρια της ενα 7μηνίτικο παιδί και δεν ψάχνεται περισσότερο για την φροντίδα του,ναι ok το σύστημα υγείας είναι σκατά το ξέρουμε,το έχουμε βιώσει αλλα κι εμείς δεν έχουμε κανένα άλλο χρέος και ευθύνη?Περιμένουμε μόνο τις οδηγίες ενός παιδιάτρου?Κατα τη διάρκεια της εγκυμοσύνης μου κάναμε σεμινάρια με τον άντρα μου και παρόλα αυτά όταν πήρα το τελειόμηνο και υγιέστατο κοριτσάκι μου στο σπίτι δεν έκλεινα μάτι..Δεν λέω πως η κοπέλα το παράτησε σε μια άκρη και δεν έκανε τίποτα γιατι πολύ απλά αν συνέβαινε κάτι τέτοιο το κακό θα είχε συμβεί καιρό πρίν.Αλλα δεν μπορώ να μην της χρεώσω ευθύνες ασχέτως απ όοοοσα πορίσματα βγήκαν ή θα βγούν.Ή πιο σωστά ευθύνες έχει και ο άντρας της..δεν το μεγάλωνε μόνη.Αυτό με θλίβει,με αγανακτεί και με οδηγεί στο να φωνάξω αυτά που νιώθω.Μια λεχώνα χρειάζεται βοήθεια,αλλα χρειάζεται και κάποιες βασικές γνώσεις τις οποιές εν έτη 2013 δεν είναι και τόσο δύσκολο να αποκτήσει.Λάθος του γιατρού με τις οδηγίες διατροφης που θεωρώ επικύνδινες,αλλα λάθος και της κοπέλας που έμεινε απλά σε αυτές..Το αποτέλεσμα τραγικό,και άδικο.

GINA1


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
melina3 έγραψε:
mercury44 έγραψε:εσύ τι εξοργίστηκες ? η αδερφή του γκόμενου το είπε , είπε πως ο Λευτέρης αφού αγάπησε αυτή αγάπησε και το μωρό της , και πως θα παντρευόταν τον επόμενο καιρό, δες το βίντεο αν σου διαφεύγει , λέει κι άλλα ωραία , πως η Μαρία δεν άλλαζε το μωρό γιατί κοβόταν το ρεύμα



Δηλαδη απο απο ολο τον ντορο που προκαλεσε το θεμα και τον αδικο χαμο μιας ψυχουλας,εσυ αυτο συγκρατησες...Καλα παμεεεε...

Δεν θυμώνω, στεναχωριεμαι.. αληθεια στεναχωριεμαι με αυτα που διαβάζω εδω.
Τοσο της κόβει, αυτα ρωταει.
Και εγω το πόρισμα περιμένω με αγωνια αν και αυτο που νοιώθω έντονα μεσα μου ειναι πως λίγο η αγνοια της μανούλας και πολύ η αδιαφορια του νοσοκομειου οδηγησαν εδώ που οδηγησαν.
ΚΑΤΗΓΟΡΩ το μέλος ιωαννα41 ή αντώνης ή όπως αλλιως τον λένε γιατί έπαιξε καταλυτικο ρόλο στο να εφησυχαστει η μανούλα με τις κομπογιανίτικες θεωρίες και συμβουλές και συνταγές που της έδινε, αληθεια τι απέγινε,ηταν τοσο σίγουρος για αυτα που της έλεγε που δήλωνε πως θα έκοβε το κεφάλι του (το πάνω όπως έλεγε) αν έπεφτε εξω απο την διάγνωση που της είχε κάνει.
Και μετά που καταλαβε (ότι καταλαβε τέλως πάντων με το iq ραδικιου που διαθέτει) τις παπαριες που της έλεγε ακολούθησε την τακτική "...φωνάζει ο κλέφτης."
Μήπως να μιλήσουμε και εμεις με τον εισαγγελέα της Κω για τον ρόλο του Αντώνη σε αυτη την ιστορια?
Αντώνη απο οτι ειδα και αυτο το έψαξες.., ποιο μας είπες πως είναι το όνομα του εισαγγελεα????

ΕΦΑΚΙ

ΕΦΑΚΙ
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
mercury44 έγραψε:φοράτε παρωπίδες δυστυχώς , και δε μπορεί κανέις να μιλήσει μαζί σας , αν δε καταλαβαίνετε τι λέω , λυπάμαι ,έχει γίνει καραμέλα το " χάθηκε άδικα , δε με νοιάζει τίποτα άλλο " όταν κάποιος χάνεται άδικα κάποιος συνήθως το οδήγησε εκεί , καλή συνέχεια

ΥΓ. προσέξτε όταν θα πέσετε απο τα σύννεφα , είστε ψηλά και θα πονέσει

Δεν εχω απαντησει μεχρι τωρα σε κανεναν,αλλα ελεοs.Aν το μηνυμα σαs αναφερεται και σε μενα,θελω να σαs πω πωs ουτε παρωπιδεs φοραω, αλλα και ουτε θα πεσω απο τα συννεφα.
Σκεφτομαι ολα τα ενδεχομενα.
Αλλα οι γονειs μου με μαθανε να μην κρινω γιατι καποια στιγμη θα κριθω κι εγω.Ειδικα οταν ειμαι σιγουρη οτι στην περιπτωση αυτη δεν προκειται για εσκεμμενη εγκληματικη ενεργεια.

Δεν θα με κανετε ουτε εσειs oυτε κανειs αλλοs να ξεχασω να ειμαι ανθρωποs!



Έχει επεξεργασθεί από τον/την ΕΦΑΚΙ στις Πεμ Ιαν 24, 2013 1:24 am, 1 φορά

ΕΒΙΤΑ


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ΕΦΑΚΙ έγραψε:
mercury44 έγραψε:φοράτε παρωπίδες δυστυχώς , και δε μπορεί κανέις να μιλήσει μαζί σας , αν δε καταλαβαίνετε τι λέω , λυπάμαι ,έχει γίνει καραμέλα το " χάθηκε άδικα , δε με νοιάζει τίποτα άλλο " όταν κάποιος χάνεται άδικα κάποιος συνήθως το οδήγησε εκεί , καλή συνέχεια

ΥΓ. προσέξτε όταν θα πέσετε απο τα σύννεφα , είστε ψηλά και θα πονέσει

Δεν εχω απαντησει μεχρι τωρα σε κανεναν,αλλα ελεοs.Aν το μηνυμα σαs αναφερεται και σε μενα,θελω να σαs πω πωs ουτε παρωπιδεs φοραω, αλλα και ουτε θα πεσω απο τα συννεφα.
Σκεφτομαι ολα τα ενδεχομενα.
Αλλα οι γονειs μου με μαθανε να μην κρινω γιατι καποια στιγμη θα κριθω κι εγω.
Δεν θα με κανετε ουτε εσειs oυτε κανειs αλλοs να ξεχασω να ειμαι ανθρωποs!


το πιο σωστό που άκουσα!!!!!!!!

methismeno_troufaki


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
mercury44 έγραψε:έχεις δίκιο , αυτός πονάει , αλλά πες μου σε παρακαλώ εσύ πυ είσαι η μοναδική που δεν απάντησε σα κατίνα , δεν είναι κρίμα το γεγονός πως υπάρχει και βιολογικός πατέρας ? δεν είναι κρίμα αυτός ο άνθρωπος αν δεν ξέρει ?

Αν δεν είναι ο Λευτέρης ο βιολογικός πατέρας, δεν ξέρουμε τι έχει συμβεί με τον βιολογικό... Λίγες φορές ακούμε για πατεράδες που ζητάνε να ρίξουν το παιδί για να μην έχουν καμία ευθύνη? Κι επειδή τυχαίνει να είμαι μέλος και άλλου forum έχει τύχει να μπει νεαρός και να ρωτάει αν υπάρχει τρόπος να αποβάλει η φίλη του χωρίς να χρειαστεί να πάνε σε γιατρό... Δεν ξέρουμε τι έχει γίνει και καλό θα ήταν να μην μας ενδιαφέρουν κιόλας αυτά...

LitsaM


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
GINA1 έγραψε:
melina3 έγραψε:
mercury44 έγραψε:εσύ τι εξοργίστηκες ? η αδερφή του γκόμενου το είπε , είπε πως ο Λευτέρης αφού αγάπησε αυτή αγάπησε και το μωρό της , και πως θα παντρευόταν τον επόμενο καιρό, δες το βίντεο αν σου διαφεύγει , λέει κι άλλα ωραία , πως η Μαρία δεν άλλαζε το μωρό γιατί κοβόταν το ρεύμα



Δηλαδη απο απο ολο τον ντορο που προκαλεσε το θεμα και τον αδικο χαμο μιας ψυχουλας,εσυ αυτο συγκρατησες...Καλα παμεεεε...

Δεν θυμώνω, στεναχωριεμαι.. αληθεια στεναχωριεμαι με αυτα που διαβάζω εδω.
Τοσο της κόβει, αυτα ρωταει.
Και εγω το πόρισμα περιμένω με αγωνια αν και αυτο που νοιώθω έντονα μεσα μου ειναι πως λίγο η αγνοια της μανούλας και πολύ η αδιαφορια του νοσοκομειου οδηγησαν εδώ που οδηγησαν.
ΚΑΤΗΓΟΡΩ το μέλος ιωαννα41 ή αντώνης ή όπως αλλιως τον λένε γιατί έπαιξε καταλυτικο ρόλο στο να εφησυχαστει η μανούλα με τις κομπογιανίτικες θεωρίες και συμβουλές και συνταγές που της έδινε, αληθεια τι απέγινε,ηταν τοσο σίγουρος για αυτα που της έλεγε που δήλωνε πως θα έκοβε το κεφάλι του (το πάνω όπως έλεγε) αν έπεφτε εξω απο την διάγνωση που της είχε κάνει.
Και μετά που καταλαβε (ότι καταλαβε τέλως πάντων με το iq ραδικιου που διαθέτει) τις παπαριες που της έλεγε ακολούθησε την τακτική "...φωνάζει ο κλέφτης."
Μήπως να μιλήσουμε και εμεις με τον εισαγγελέα της Κω για τον ρόλο του Αντώνη σε αυτη την ιστορια?
Αντώνη απο οτι ειδα και αυτο το έψαξες.., ποιο μας είπες πως είναι το όνομα του εισαγγελεα????
ΜΠΡΑΒΟ ΤΖΙΝΑ! ΕΧΕΙΣ ΑΠΟΛΥΤΟ ΔΙΚΙΟ! ΑΝΤΩΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΑΤΟΣ ΛΕΓΕΤΑΙ, ΞΕΡΟΥΜΕ ΚΑΙ ΠΟΥ ΜΕΝΕΙ, ΑΣΦΑΛΩΣ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΜΕΡΟΣ ΤΗΣ ΕΥΘΥΝΗΣ!

black beauty

black beauty
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΦΑΚΙ έγραψε:

Δεν εχω απαντησει μεχρι τωρα σε κανεναν,αλλα ελεοs.Aν το μηνυμα σαs αναφερεται και σε μενα,θελω να σαs πω πωs ουτε παρωπιδεs φοραω, αλλα και ουτε θα πεσω απο τα συννεφα.
Σκεφτομαι ολα τα ενδεχομενα.
Αλλα οι γονειs μου με μαθανε να μην κρινω γιατι καποια στιγμη θα κριθω κι εγω.
Δεν θα με κανετε ουτε εσειs oυτε κανειs αλλοs να ξεχασω να ειμαι ανθρωποs!

Πιστευω οτι η αποψη σου αυτη, ειναι παρομοια αν οχι ιδια με πολλα μελη εδω μεσα που εχουμε μιλησει για το θεμα αυτο!Γιατι πρεπει να ειμαστε η στο ενα ακρο η στο αλλο,αν πεις κατι θετικο για την κοπελα σου λενε φορας παρωπιδες,αν πεις κατι θετικο για τον γιατρο θα σε πουνε "α δεν σεβεσαι τον χαμο του παιδιου" κοκ!Και πως στο καλο ο καθενας ξερει τι σκεφτομασταν η τι σκεφτομαστε αυτη την στιγμη δεδομενου της καταστασης?Απλα προσεχουμε τι λεμε γιατι ειναι πολυ νωρις να βγαζουμε συμπερασματα!Ξεχναμε οτι δεν ημασταν μπροστα στο σκηνικο και οτι μπορει να αγνοουμε ενα σωρο πραγματα που αν τα γνωριζαμε δεν θα μιλουσαμε ετσι!Το ξερω οτι ολα οσα εχουν γραφτει μας βαζουν υπονοιες αλλα ας μην ειμαστε τοσο ευκολοπιστοι!Οποιος εχει υπομονη και περιμενει,βλεπει στο τελος την αληθεια!

methismeno_troufaki


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Maria x. έγραψε:Ναι!
Δυστυχως το αποτελεσμα δεν αλλαζει..
Εφυγε το μωράκι....


ΑΛΛΑ:

Αν εχει ευθυνες ο γιατρος και το νοσοκομειο πρέπει να μεινουν ατιμωριτοι;;;;;Δεν θα πεσει επάνω τους ολη η Ελλάδα να τους βρισει;;;
Νμα τους κατασπαράξει πρέπει!

Αν εφταιξε η μανα,δυστυχως το πληρώνει ηδη με το χειροτερο δυνατο τροπο....με την χειροτερη τιμωρια.....

Όποιος κι αν φταίει θα τιμωρηθεί...

Αν φταίει η Μαρία νομίζω πως ό,τι ποινή και να της επιβάλλει η πολιτεία θα ζει στη δική της "φυλακή" για τις ευθύνες της... Θεωρώ πως δεν υπάρχει χειρότερο συναίσθημα για μια μητέρα από το να γνωρίζει ότι δεν έκανε κάτι για να σώσει το παιδί της... Αυτό το "αν" θα υπάρχει μέσα της για πάντα... Αυτό βέβαια στην περίπτωση που μπορούσε να κάνει κάτι η ίδια και δεν το έκανε... Ας μην ξεχνάμε πως ό,τι κι αν κάνουμε εμείς, δεν είμαστε Θεοί...

Αν πάλι είναι ιατρικό λάθος ο νόμος θα κρίνει τι θα πρέπει ή δεν πρέπει να γίνει... Υπάρχουν ποινές που αν αποδειχτεί ότι φέρουν άλλοι ευθύνες για τον χαμό του μικρού θα πρέπει να εφαρμοστούν...

ria

ria
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Gina να γιασει το στόμα σου κοπέλα μου πραγματικά!

Νανσυ130810


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Θα ήθελα να σας πω κάτι απλό σε όσους μιλάνε για αμέλεια απο την κοπέλα ... Εχω δυο αγοράκια το ένα μάλιστα ειναι μόλις έξι μηνών είμαι γυναίκα στρατιωτικού και Μονή σε ένα ξένο μέρος μακριά απο κάθε δικό μου όπως και η κοπέλα λοιπόν να σας πληροφορήσω ότι δεν ειναι καθόλου εύκολο και δυστυχος στηρίζεσαι σε αυτά που θα σου πει ο γιατρός σου γιατί σκέφτεσαι ότι εσυ δεν το έχεις σπουδάσει και αυτός γνωρίζει καλύτερα άρα αυτά σου λέει και αυτά θα κανείς διότι αν κανείς κάτι άλλο και συμβεί κάτι κακό στο μωρακι σου;;; Φανταστείτε να έκανε ότι ήθελε η κοπέλα θα βγαινατε και θα λέγατε ότι δεν άκουσε τον γιατρό της κλπ.
Οσο για το ότι ήταν συγκαμενο το παιδάκι εμένα τουλάχιστον λίγο με ενδιαφέρει και τα δυο μου παιδιά το έχουν πάθει και νομίζω ότι σε όλες έχει συμβεί γι'αυτο σας παρακαλώ αφήστε την μητέρα να θερινήσει μην την χτυπάνε άλλο μην το παίζεται τόσο αλανθαστες απλά και μόνο είχατε την τύχη να είστε με τους δικούς σας ή σε μέρος που είχατε επιλογή με γιατρούς ή νοσοκομεία δεν θα θέλατε πραγματικά να βρέθηκε στην θέση της και λυπάμαι πραγματικά που μιλάτε έτσι!!!!! Εχασε το παιδάκι της που δεν πρόλαβε καλα να το κρατήσει να το παίξει να δίνει το πρώτο του γελάκι μην είστε το αυστηρές εκ του ασφαλούς!!!! Ενας άγγελος χάθηκε με τον πιο άδικο τροπο ....

ekv

ekv
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Μιλάτε όλοι για πορίσματα, ενώ πόρισμα ακόμα δεν υπάρχει. Αν δεν ακούσω τον ιατροδικαστή να μιλάει ή αν δεν δω επίσημο έγγραφο νοσοκομείου, δεν μπορώ να πιστέψω τίποτα. Το κάθε blog και ο κάθε δημοσιογράφος γράφει ό,τι του κατέβει. Τα περισσότερα είναι απλώς αναδημοσίευση των επιχειρημάτων της κουνιάδας...
Δεν έχω δει το βίντεο που μίλαγε, αλλά άκουσα αρκετά από κόσμο που το είδε για να σχηματίσω γνώμη... και παραμένει η ίδια γνώμη που είχα στην αρχή. Κρίμα για το μωράκι... Ήταν τόσο άτυχο...

efaki0 έγραψε:
ekv έγραψε:Δηλαδή η μητέρα δεν φταίει σε τίποτα; πλάκα μου κάνετε; και ασθένεια να είχε το παιδί, δεν βλέπει στον 1 μήνα που το έχει σπίτι ότι είναι σκελετωμένο;


Eσενα στην φωτο σου φαινεται σκελετωμενο??

Τώρα είδα το μήνυμά σου εφάκι. Όχι στην φωτό δεν φαίνεται σκελετωμένο, ούτε και πρόωρο. Δεν ξέρω πότε τραβήχτηκε η συγκεκριμένη φωτό. Ας περιμένουμε τι θα πει ο ιατροδικαστής.

anamet

anamet
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
καλημερα και απο εμενα ! μια μανουλα με 2παιδακια (διδυμα)που αφορμη της εγγραφης μου το αγγελακι που εφυγε απο αυτη τι ζωη!παρακολουθω το θεμα απο την αρχη και δεν εχω καταλαβει τι προσπαθουμε να κανουμε ολοι εμεις ΕΔΩ... να δικασουμε Η να παραδειγματιστουμε?οι αποριες μου ειναι παραααα πολλες και απο τις δυο πλευρες!!!!!! αλλα αληθεια καποια κοπελα ειπε οτι το πορισμα θα βγει σημερα ειναι αληθεια?

mama_t_mpempi

mama_t_mpempi
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ότι βλακεία θες διαβάζεις στα τόπικ σχετικά με το θέμα αυτό!!!
Ρε αντί να χειροκροτάμε το παλικάρι που χέστηκε για το ποιος είναι ο μπαμπάς του μωρού καθόμαστε και κράζουμε?που πάει αυτός ο κόσμος! λένε οτι ο άνθρωπος μπήκε νοσοκομείο με αυτό που έγινε οπότε αν δεν είναι ο πατέρας του παιδιού αυτός ποιος έιναι?και μην μιλήσει κανείς για dna γιατί δεν είναι λίγες φορές που έχουμε δει βιολογικούς μπαμπάδες να βιάζουν τα παιδιά τους! είναι ο πατέρας του μωρού είτε βοήθησε στο να γίνει είτε όχι.
Ας αποφασίσουν το άλλαζε το παιδί ή δεν το άλλαζε... την φάγαμε την γυναίκα πραγματικά! Δηλαδή έλεος έχουμε όλοι άποψη για το τι γίνεται στα ξένα σπίτια! Πάντως απο τα λίγα που γνωρίζω αν την πρώτη φορά που πήγε τον μικρό στο νοσοκομείο είχαν δει κάτι περίεργο πχ οτι ήταν βρώμικος,οτι είχε μελανιές ή ήταν τρομακτικά αδύνατο...καλούν την πρόνοια ή την αστυνομία οι ίδιοι οι γιατροι/νοσοκόμοι... οπότε ή δεν έκανε κάτι λάθος η γυναίκα ή όσοι είδαν το μικράκι χέστηκαν για την κατάστασή του!

Ο μεσιέ που κάθεται και κράζει σαν γυναικούλα καλό θα ήταν αφού είναι τόσο σίγουρος να σταματήσει να σχολιάζει διότι όλο και πιο αναξιόπιστος μάρτυρας γίνετε... α και να υπενθυμίσω το κορίτσι δεν θα πάει φυλακή φταίει δεν φταίει

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 9 από 29]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 19 ... 29  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Invision forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις