Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
64 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 64 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 24 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 9 από 40]

Elenisig

Elenisig
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Εμείς στο ριλάξ χωράμε στο μήκος, αλλά έχουμε πρόβλημα στο...πλάτος! Στριμώχνονται οι ώμοι μας!

Το αβοκάντο είναι πολύ καλό. Είχαμε αβοκαντιά στο χωριό, αλλά πέρσυ την έκοψε ο πατέρας μου Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 (Νο 3) - Σελίδα 9 966307

Κ εγώ με αυτό θέλω να αρχίσω, αλλά δεν ξέρω τι θα πει ο ντοκ.

Χριστινάκι, περιμένουμε το σεντόνι!!!
Φιλιά!

maria1984

maria1984
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Το διάβασα κ εγω με το αβοκαντο κ θα τον ρωτήσω σε 2 εβδομάδες που θα ξαναπαω ... Εγω πάντως τρελαινομαι για αβοκαντο κ οπότε μου τύχει κανένα του δίνω κ καταλαβαίνει κ δεν με νοιάζει που ειναι σούπερ παχυντικο .

mamameli


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γεια σας μανούλες!

Κι εγω έχει τύχει να σημειώσω τι θέλω να γρ´αψω..αλλα σήμερα δεν είναι μια τέτοια μέρα!
Πονεμένη μανούλα..με παρακαλαει ο καημενος να τον περπατησω λίγο...σήμερα όμως κάναμε πολλα παιχνίδια στο ξαπλωτο!
Ειμαιμκαι ένα κλίκ καλύτερα..περπαταω μέσα στο σπίτι για λίγο σαν χελωνα βέβαια...
Χωρίς συστηματική θεραπεία πάλι καλα είμαι!

Αλήθεια ειναι καλο το αβοκαντο?
Για τόσο μικρα εννοώ..

Φωτεινή κι εγω πάω με τους ρυθμούς του κι ας λένε οτι βιαζομαι...πατάει στα πόδια του και σηκώνεται όταν του κρατάς τα χέρια και τον βάζω καθιστο για λίγο!
Ολα αυτα κρατάνε το πολυ λεπτο όμως τον κάνουν τόσο χαρούμενο!σε καμία περίπτωση δεν τον ζοριζω όμως!

Ευχαριστω για τα περαστικά...Αλίκη να τον χαίρεσαι!

Φιλακια πολλα!

Καληνύχτα!

marilou27

marilou27
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημερα μανουλες και μωρακια!σας διαβαζω απλα δεν προλαβαινω να γραφω.εμεις καλα ημαστε σημερα εχουμε παιδιατρο για εμβολιο.κατα τα αλλα μεγαλωνουμε ολη μερα ξυπνια ειναι θελει βολτες βαριεται κατω και ετσι δεν προλαβαινω να κανω τιποτα.απο κιλακια παμε καλα εχει διπλασιασει το βαρος της απο τον προηγουμενο μηνα και μου φαινεται οτι λιγουρευεται και φαγακι Shocked οταν την κραταω και τρωω κατι θελει να το αρπαξει!σημερα θα τον ρωτησω τον γιατρο ποτε θα ξεκινησουμε κρεμουλες θα του πω και για το αβοκαντο αφου ειναι τοσο καλο.εχουμε και γκρινιτσα γιατι βγαζουμε και 2 δοντακια.δεν θυμαμαι να σχολιασω τιποτα κοριτσια συγνωμη απλα γραφω και βιαστικα.φιλακια πολλα σε ολα τα μωρακια.καλημερα μανουλες Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 (Νο 3) - Σελίδα 9 215994

demmy29

demmy29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα!!!! Δε θυμάμαι να σχολιάσω..Σας διάβασα το βράδυ , αλλά δε θυμάμαι τίποτα! Έχετε πολλά φιλάκια από την Αναστασία! Τρέξιμο πάλι σήμερα...

markella_p

markella_p
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ουφ! να 'μαι και γω!
εννοειται πως εχω διαβασει τα παντα και ας εχω να μπω να μιλησω σχεδον ενα μηνα. Εννοειται φυσικα απο την αλλη πως δεν θυμαμαι τιποτα, οποτε δεν μπαινω σε διαδικασια σχολιασμου καν.
Να σας πω στα γρηγορα τα δικα μου. Ο μπεμπης μια χαρα. Καναμε την περασμενη βδομαδα το 2ο μας εμβολιο. ειναι 6300 και 63 ποντους. σε ενα μηνα περιπου ξεκιναμε κρεμουλες. ειναι κουκλος και πολυ γελαστος. ολη μερα παιζει με τις κουδουνιστρες του και ξεκαρδιζεται. επισης προσπαθει να στεκεται ορθιος οποτε βρισκει ευκαιρια. μολις τον παρεις αγκαλια σηκωνεται στα ποδαρακια του. συν οτι σηκωνει συνεχως το κεφαλι. μα δεν κουραζονται ηθελα να 'ξερα? ο γιατρος μας ειναι οτι ειναι πολυ δραστηριο μωρο.
Η μεγαλη μου μια χαρα και αυτη. Της κουνιουνται 2 δοντακια που πρεπει να βγουν οπωσδηποτε γιατι ηδη φυτρωσαν τα καινουρια απο πισω αλλα δεν μου καθεται με τιποτα. ειχαμε και γιορτη στο νηπιο την Παρασκευη, ειπε ποιημα μεγαλο, τραγουδακια, τον εθνικο υμνο, αμεεεεε καμαρι η μανα!
Στα αλλα τωρα. εδω και ενα μηνα δεν με βλεπει το σπιτι μου. σηκωνομαι το πρωι , παει την Ευη σχολειο, γυριζω, παιρνω τον μπεμπη και ανεβαινω στη μαμα μου. Κατεβαινω στο σπιτι μου 3-5 το μεσημερι και ξανα πανω ως τις 10 περιπου. Εχω τη μαμα μου χειρουργημενη (1η Μαρτιου) και επιπλεον εδω και 10 μερες και τον μπαμπα μου με βαρυ κρυωμα κρεβατωμενο. καταλαβαινετε λοιπον. εχω ενα μωρο, εναν αντρα, ενα 6χρονο που με κυνηγαει ολη μερα, δυο αρρωστους να νταντεψω, μαγειρεμα για μας και τους δικους μου και δυο σπιτια με ολες τις δουλειες τους. δεν εχω νιωσει ποτε ξανα στη ζωη μου τετοια κουραση. ας γινουν καλα συντομα και δεν με νοιαζει τιποτα αλλο ομως. σημερα περιεργως δεν ειχα πολλες δουλειες πανω οποτε κατεβηκα να κανω το σπιτι μου λιγακι καλυτερα. ετσι βρηκα χρονο να σας γραψω.
μου λειπετε φυσικα και θελω να ειστε ολες καλα, εσεις και τα μπεμπακια σας και οι οικογενειες σας. και καποια στιγμη θα λασκαρω λιγακι, που θα παει.....

maria1984

maria1984
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα μανουλες πως είστε ;;; Εγω πτώμα στην κούραση αλλα εντάξει το παλεύω ακόμα ... Η μπεμπα ξύπνησε στις 9 για καμμια ώρα κ κοιμάται πάλι . Εγω απο τις 6 είμαι στο πόδι κ κάνω δουλειές γιατι όλη μέρα λειπουμε απο το σπιτι κ δεν προλαβαίνω άλλη ώρα . Ευτυχώς τελείωσα τώρα κ πινω τον καφε μου μέχρι να ξυπνήσει κ να θέλει βόλτα ... Έμαθε το έξω κ αν δεν την βγάλω 1 μέρα γκρινιαζει ... Αλλα δεν με πειράζει καθόλου γιατι κ εγω όλο το χειμώνα μέσα δεν άντεχα άλλο ... Μαρκελλα μου μας ελειψες, περαστικα στους γονείς σου κ μακάρι να περάσουν ολα σύντομα να ηρεμησεις κ εσυ ...

eirini2


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα κοριτσια.μαρκελλα καλωσηρθες.περαστικα στους γονεις σου.τι χειρουργειο εκανε η μαμα σου.ελπιζω να ειναι καλα τωρα.
μαμαδες που θα ξεκινησετε κρεμουλες θελει λιγη υπομονη.στην αρχη θα λερωσετε πολυ αλλα μετα που θα μαθουν να τρωνε κανονικα θα ειναι ενταξει.
εμεις καλα ειμαστε.μπουκωμενα φυσικα τα αγορια μου.την δευτερα παμε για εμβολιο και για τους 2.2 εχει ο μπεμπης ενα ποσιμο και ενα ενεσιμο και ενα ο στρατος.

maria1984

maria1984
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ευτυχώς η μπεμπα προς το παρών καταπίνει την κρεμουλα της μια χαρα κ δεν λερωνεται μόνο αν της φύγει καμμια κουταλια απο το στόμα ... Δεν το περίμενα να ειναι τόσο εύκολο το ταισμα σε σχέση με το γάλα που για να πιει λίγο έδινα ολόκληρη μάχη ... Ειναι κ ανυπομονη μέχρι να της βάλω την επόμενη κουταλια αλλα θέλω να είμαι πρώτα σίγουρη ότι εχει καταπιει.

Elenisig

Elenisig
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γεια σας μανούλες!!! Τι κάνετε?

Μαριλού, τι κάνεις? Να μας πεις τι σου είπε ο παιδίατρος. Ελπίζω να μην έχετε παρενέργειες από το εμβόλιο.

Δήμητρα, όποτε γράφεις στην Αναστασία, λέγε της κ από μας χαιρετίσματα!!!

Μαρκέλλα μου!!!! Ωραία τα νέα σου με τα μικρά, δυσλαρεστα με τους μεγάλους...Πολλά περαστικά εύχομαι κ στους 2 γονείς σου. Αντε να ηρεμήσεις να σε βλέπουμε πιο συχνα εδώ.

Μαρία, χωριογύρα βγήκε η μικρή σου, ε? Αχ μωρε την κούκλίτσα μας!!!

Ειρήνη Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 (Νο 3) - Σελίδα 9 417472

Εγώ μόλις τέλειωσα με τα ψιλά του σπιτιού ( σκουπίσματα-ξεσκονίσματα), κ πάω για Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 (Νο 3) - Σελίδα 9 517142 .
4 πλυντήρια με περιμένουν!

Φιλάκια!!!

maria1984

maria1984
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Χωριογυρα δεν λες τίποτα , δώσε της έξω κ δεν ακούγεται η φωνή της ... Κάθεται στο καρότσι κ κοιτάζει μόνο κ γελάει ... Το χειμώνα να δώ πως θα την ξαναβαλω μέσα ... 3 πλυντήρια σιδερωσα κ εγω πρωι πρωι ...

Jen75

Jen75
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Μαρκελλα περαστικά κ σιδερενιοι όλοι.

Έχουμε επισκέψεις. Ένας φίλος του άντρα μου ανύπαντρος. Έφερε δώρο στο μωρό κ δώρα στον μεγάλο angry birds και γάντι spiderman που πετάει ιστό. Τον έφτιαξε για τα καλά. Χθες τέτοια ώρα κοιμόταν του καλού καιρού αλλά σήμερα δεν προβλέπεται σύντομα. Εγώ κρεβατοκάμαρα θηλασα κ περιμένω να ρευτει κ να παω. Μπάνιο ακόμα δεν έκανα. Βγήκα εντελώς εκτός προγράμματος.

Καλό βράδυ

demmy29

demmy29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μαρκελλα μου σε σκεφτομαισυνεχεια.ολο ελεγα να σε παρω κ να μαθω νεα σου.πολλα φιλακια κ δυναμη καλο μου σου ευχομαι.τελειος ο μπεμπης...ελενη θα της πω..το προγραμμα μου φουλαρε κ τα εχωπαιξει.μπραβο μαρια με την μπεμπα κ τις κρεμες.ημουν σιγουρη οτι δε θα εχει θεμα.ετσι ειχε γινει κ με την αδερφη μου.της επεφτε βαρυ το γαλα κ δεν το ηθελε.με τις κρεμες μια χαρα.φιλια τζενη.εμβολιακια ε;εμεις σημερα παμε να ζυγιστουμε.

maria1984

maria1984
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα μανουλες τι κάνετε ;;; Ακούστε τι έκανε μόλις τώρα η μπεμπα κ έχω σκάσει στα γέλια ... Την έχω στο λίκνο δίπλα μου κ της έχω 1 περιστρεφομενο με κάτι σκυλακια κ τους μιλάει οπότε την έχω εκει ... Τώρα την άκουγα κ έλεγα τα αλλα κοιτούσα το κι κινητό κ δεν είχα κοιτάξει να δώ τι κάνει . Λοιπόν γυρναω κ την βλέπω να κρατάει την κουβέρτα της να κρύβεται κ μετα να την βγάζει απο το πρόσωπο της κ να λέει τα ... Κρίμα δεν πρόλαβα να την τραβηξω βίντεο ...

Elenisig

Elenisig
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
maria1984 έγραψε:Καλημέρα μανουλες τι κάνετε ;;; Ακούστε τι έκανε μόλις τώρα η μπεμπα κ έχω σκάσει στα γέλια ... Την έχω στο λίκνο δίπλα μου κ της έχω 1 περιστρεφομενο με κάτι σκυλακια κ τους μιλάει οπότε την έχω εκει ... Τώρα την άκουγα κ έλεγα τα αλλα κοιτούσα το κι κινητό κ δεν είχα κοιτάξει να δώ τι κάνει . Λοιπόν γυρναω κ την βλέπω να κρατάει την κουβέρτα της να κρύβεται κ μετα να την βγάζει απο το πρόσωπο της κ να λέει τα ... Κρίμα δεν πρόλαβα να την τραβηξω βίντεο ...

Καλημέρα!!!
Κρίμα Μαρία που δεν τη πρόλαβες. Εγώ όποτε πάω να την τραβήξω βίντεο, είτε γιατί λέει τα δικά της ή αν κάνει κάτι αστείο, σταματάει κ καρφώνεται στην κάμερα! Κ μου το χαλάει!!!

Χθες τι πάθαμε πάλι. Σχόλασε νωρίς ο άντρας μου από τη δουλειά, κ είπαμε να κατεβούμε μια βόλτα στο κέντρο. Την έβαλα στο σλινγκ αφού το καρότσι είναι οφ, κ ο κλασσικός μάρσιπος που έχω μου πέφτει μεγάλος (κ του άντρα μου μικρός), κ φύγαμε. Περάσαμε από τη δουλειά του άντρα μου να τη δουν τα παιδιά κ εκεί που καθόμασταν βάζει κάτι κλάματα, να μη σταματάει με τίποτα. Την έβαλα στο στήθος να φάει κ δεν έπιανε καν τη θηλή! Πήραμε αμέσως τη γιαγιά να την ξεματιάσει κ ήταν φουλ ματιασμένο το μικρό μου. Φύγαμε αμέσως από την κακή ενέργεια, πήγαμε στην πλατεία κ ηρέμησε η αγάπη μου. Εκεί έφαγε κι όλας. Κ το ήξερε ο άντρας μου οτι υπάρχει ενα συγκεκριμένο άτομο με το οποίο δεν τα πάνε καλά κ ματιάζει...κ την πατήσαμε.

Elenisig

Elenisig
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Τα υπόλοιπα κορίτσια που είναι?
Μελινομαρία πως είναι η μέση?

mamameli


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα κι απο μένα...
Όσο καλη εγκυμοσύνη είχα τόσο δύσκολη λοχεια και χειμώνα γενικότερα σε θέματα υγείας μιλάω..

Άρχισα να περπαταω ..δεν σκυβω και σηκωνω βάρος..ολίγον στραβη είμαι ακόμα αλλα που θα πάει θα ισιωσω..υιοθέτησα την αδερφη μου και μένει μαζι μας και σε λίγο μόλις σηκωθω θα την φροντισω εγω!μετα απο αυτο δεν θα κανει σίγουρα δικη της οικογένεια χαχα!

Και επειδή δεν πρέπει να ξεχνιόμαστε ο μπεμπουλης έπαθε Ωτιτιδα και σταδυο αυτιά!πήγα κουτσά κουτσά χθες στον γιατρο..αρχίσαμε αντιβιωση και προσευχή να μην κάνει διαρροια η αίμα στα κακάκια... Rolling Eyes Πολυ κλάμα δε
ν ξέραμε πως να τον ησυχάσουμε...ειδικά εγω που δεν μπορω να τον κουβαλησω ούτε όρθια και με το ζόρι κάθιστη..ούτε να πιάσει στήθος...πίκρα..

Βαρέθηκα ν αμου δίνουν περαστικά...ο μικρός δεν το κόλλησε αλλα όλο το χειμώνα μπουκωμα κάποτε δεν άντεξαν τα αυτακια του..

Άρχισαν να ζωηρεουν τα νινάκια μας ε;Ψυχουλες...
Ελένη κι εγω αν και δεν το έχω με τα της θρησκείας το πιστεύω το μάτι!έχετε και πολυ καλη θερμοκρασία κάτω
νομίζω είναι καιρός για βόλτες!

Μαρακι επίτηδες το κάνουν...αφου καμία φορα λέω θα βάλω κάμερες όλο το 24ωρο να ταπετυχαινω!Τα καλα γίνονται αυθόρμητα δυστυχώς!

Σας φιλω...Περαστικά Ειρήνη και στα αγόρια σου!

maria1984

maria1984
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Να γι αυτο δεν την πρόλαβα κ εγω είδε το κινητό κ άρχισε να γελάει ... Μου εχει βγει μεγάλη ψωναρα μόλις δει φωτογραφική κοιτάει κ γελάει μόνο ... Ευτυχώς πρόλαβα κ την τραβηξα 1 βίντεο που ξεκαρδιζεται στο γέλιο ... Κ εμένα εχθές ήταν ματιασμενη αλλα δεν έκλαιγε ουτε τίποτα . Το βράδυ με πήρε η πεθερα μου που την ξεματιαζει συνέχεια κ μου λέει η κόρη σου ειναι φουλ ματιασμενη ποιος την είδε σήμερα ... Κ όντως μας είχε δει η μάνα ενός πρώην μου απο μακριά κ κοιτούσε καλα καλα ...

maria1984

maria1984
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μελινομαμα θα σου πω κ εγω περαστικα κ εύχομαι να ήταν το τελευταίο αυτο ... Άντε να καλοκαιριασει να γλιτώσουμε απο τις αρρώστιες ... Παρόλο που η μπεμπα δεν εχει αρρωστησει φτου φτου τρεμω κάθε φορα που πάμε σε κλειστούς χώρους οταν δεν το επιτρέπει ο καιρός μην αρπάξει καμμια ίωση ... Πάντως έχω να το λέω μου βγήκε σκληροπυρηνικη που την λέει ο πατέρας μου , μέσα στο χειμώνα κ εγω κ ο άντρας μου πάθαμε γαστρεντεριτιδα κ κρυωσαμε κ αυτη ευτυχώς δεν κόλλησε .

mamameli


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μα τι άνθρωποι είναι αυτοί;!Μας ματιαζουν τα μωρακια μας...βέβαια έχουμε και πολυ όμορφα μωρα! Very Happy

mamameli


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
maria1984 έγραψε:Μελινομαμα θα σου πω κ εγω περαστικα κ εύχομαι να ήταν το τελευταίο αυτο ... Άντε να καλοκαιριασει να γλιτώσουμε απο τις αρρώστιες ... Παρόλο που η μπεμπα δεν εχει αρρωστησει φτου φτου τρεμω κάθε φορα που πάμε σε κλειστούς χώρους οταν δεν το επιτρέπει ο καιρός μην αρπάξει καμμια ίωση ... Πάντως έχω να το λέω μου βγήκε σκληροπυρηνικη που την λέει ο πατέρας μου , μέσα στο χειμώνα κ εγω κ ο άντρας μου πάθαμε γαστρεντεριτιδα κ κρυωσαμε κ αυτη ευτυχώς δεν κόλλησε .

Ευχαριστ´ω Μαρακι μου!

maria1984

maria1984
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
mamameli έγραψε:Μα τι άνθρωποι είναι αυτοί;!Μας ματιαζουν τα μωρακια μας...βέβαια έχουμε και πολυ όμορφα μωρα! Very Happy

Αν με ρωτούσες κάποτε έλεγα ότι το μάτι ειναι βλακείες αλλα μετα απο διάφορα περιστατικά καθόλου τυχαία κατάλαβα ότι το μάτι προέρχεται πρώτα απο την ζηλεια κ μετα απο την κακια...

eirini2


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
γεια σας κοριτσια.
μαμαμελι περαστικα.κι εγω ευχομαι να την γλυτωσουμε την ωτιτιδα με τοσο μπουκωμα.μολις βλεπει τον ορο αρχιζει και κλαιει.
το ματι κι εγω το πιστευω.δεν ειναι παντα απο κακια και ζηλεια.ακομη κι εμεις μπορουμε να ματιαξουμε τα παιδια μας.

Elenisig

Elenisig
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Αμαν βρε Μαρία μου, τι να πω.
Πάλι περαστικά θα σας πω, μακάρι να είναι τα τελευταία για φέτος.

Ειρήνη, εύχομαι να περάσει το μπούκωμα χωρίς ωτιτιδες. Το ξέρω οτι κ εμείς μπορούμε να ματιάσουμε τα παιδιά μας αλλά επίσης πιστεύω οτι το "κακό" μάτι είναι χειρότερο.

Κορίτσια, ήρθε η αδερφή μου κ πρόσεχε τη μπέμπα κ έκανα μπαλκόνια-κάγκελα-πατζούρια. Είχα να τα κάνω από το καλοκαίρι. Το τι χώμα έβγαλα...δεν λέγεται. Πάω για σίδερο γιατί χθες δεν πρόλαβα να τα κάνω τελικά.
Φιλιά!!!

barbie!

barbie!
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλησπερα μανουλες!!!! Εχω διαβασει τα παντα....να δω τι θα θυμηθω....!!!
Ειρηνη μου σε ευχαριστω...μακαρι να φυγει το αιμαγγιωμα! Ευχομαι κ σε εσας περαστικα κ συντομα να ειναι καλα το νινακι!!!
Ελενη μου εσας τι μεγεθος εχουν τα δικα σας αιμαγγιωματα??? Σε ευχαριστω για το αρθρο...με καθησυχασες λιγο.....μακαρι να ειναι ετσι κ να μην ματωσει ποτε...γιατι ειμαι ηδη σε πανοκο με αυτο...αν ματωσει κιολας...θα με μαζευουν!!!
Αλικη μου περαστικα σας!!!!! Αμαν πια φετος!!!! Οσο για το αιμαγγιωμα που με ρωτησες....ιταν η μπουμπου μου γεννηθηκε δεν ειχε απολυτως τιποτα.....στον ενα μηνα...βγαζειενα κοκκινακι σαν το κεφαλι της καρφιτσας....το ειδα αμεσως αλλα δεν εδωσα σημασια γιατι ηταν πολυ μικρο....μετα απο 15 μερες διπλασιαστικε...κοκ.....κ τωρα εχει φτασει να ειναι σαν την φακη περιπου.....ευχομαι μνα μην χρειαστει ποτε τιποτα κ να αποροφηθει...διοτι υπαρχει κ αυτη η περιπτωση!μακαρι εσας να μην ειναι τετοιο!!!
Φωτεινη μου κ εμεις πρωταπριλια εχουμε γιατρουλη....θα ερθει για εμβολιο!
Δημητρα μου....ετσι για να μην νοιωθει μονη.........θερμοπομπος+θερμοσυφωνας+αεροθερμο+βραστηρες = 950€ ....!!!!!!!!!! Κοντεψα να παθω εγκεφαλικο με τη Δεη.....αστα!!!!!!
Μελινομαμα...περαστικα κοπελα μου!!!!
Αν ξεχασα κ καποιον περαστικα σε οοοολα τα μωρακια κ μανουλες!!!
Οσο για δευτερο παιδακι....θελω κ εγω παρα πολυ....απλα να ξεπεταχτει λιγο η μικρουλινα μου κ μετα πρωτα ο θεος θα της κανουμε αδερφακι!!! Ειμαστε καλα...κανουμε απειρα χαχανιτα....νοιωθω οτι με γνωριζει πλεον κ εχω παθει μαζι της!!! Ειναι ολο νσζι κ γλυκα.....δεν θελω καθολου να πηγαινω πυθενα μονη μου....ειμαστε παντα μαζι.....δεν την χορταινω την σκατουλιτσα μου!!!! Εχει γιναι πολυ ζωηρη...κ το κακο ειναι οτι το προγραμμα εχει γινει παλι μανταρα....πριν τις 3....4....τα ξημερωματα δεν κοιμαται....κ φυσικα μεσα στη μερα κοιμαται πολλες ωρες....δεν ξερω πως να το αλλαξω.....εχω βρικολακιασει....νυσταζω απιστευτα καθε μερα!!!! θηλαζουμε ευτυχως ακομα...κ εγω εχω στοχο τον χρονο....αλλα για να δουμε....πινει βεβαια κ λιγο συμπληρωμα...αλλα ελπιζω τωρα με τις κρεμουλες να το κοψει το ξενο κ να της φτανειτο δικο μου!!! Απο δευτερα μαλλον ξεκιναμε ρυζαλευρο....θα μας πει ο γιατρος μας.....αυτα απο εμας....

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 9 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 24 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | Πολιτισμός | Childhood, Family | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις