Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
12 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 12 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 21 από 40]

roulakriti

roulakriti
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Elenisig έγραψε:Ειρήνη συγκινητικό να βλέπεις τον μεγάλο να νοιάζεται για το μωρό!!!
Μαρία, Ρούλα, Φωτεινή, Τζένη Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 (Νο 3) - Σελίδα 21 417472 Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 (Νο 3) - Σελίδα 21 417472

Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 (Νο 3) - Σελίδα 21 417472 Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 (Νο 3) - Σελίδα 21 417472

https://www.facebook.com/roulakriti1989?ref=tn_tnmn

mamameli


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κι απο μένα φιλακια σε όλες...τσιριζει θα γρ´αψω σε λίγο!

Elenisig

Elenisig
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
κ εμείς όλο γκρίνια είμαστε σήμερα, αν εξαιρέσεις τον υπνάκο που πήρε το πρωί

mamameli


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Τώρα καθησα απο το πρωι!

Κλείσαμε κι εμείς βάφτιση στις 30 Ιουνίου!
Θα κάνουμε και για τους κοντινούς τραπέζι!

Απο αύριο να κλείσω φωτογράφο κομμωτρια!
Θα πάμε και χαμόγελο παιδιού για προσκλήσεις και μπομπονιερες και τα υπόλοιπα σιγά σιγά!

Πολλή γκρίνια σήμερα ο μικρός...με τα προβιοτικα τον έπιασε διαρροια!
Πάντως αν ήταν Γαλατης θα ήταν σίγουρα ο κακοφωνιξ!
Δεν μπορείτε να φανταστείτε άσχημα κλαίει ...σαν να τον σφαζουν!

Είχα κόσμο μεχρι τπριν μια ώρα...ο πάγκος δεν βλέπεται!
Πάω και μετα να πεσω για ύπνο!

Καληνύχτα!

demmy29

demmy29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γεια σας φιλεναδες!τι μου κανετε; εδω θηλασαμε κλασικα μεταμεσονυκτια κ μπηκα να σας διαβασω.μπραβο σε ολες τις μανουλες που τα καταφερνετε με τις κρεμες.εμεις αργουμε!συγκινηθηκα κ με τον αδερφουλη που εψαχνε το μωρακι τους...αχ!φωτεινη μου φιλακια και καλες βολτες.μελινομαμα καλα μαμ απο δω και περα..μαρια κρητη κι εμενα ελπιζω να εχει φτασει τα 6 κιλα να φανταστεις η μικρη...ειναι πραγματι τοσοδουλα.ειναι και κοντη.με δυο μετρα μπαμπα.χαχα.να δειτε θα μου γινει ψηλολελεγκω...χαχα.ρουλα πανεμορφη φωτο.ωραιο το αντρακι σου.δε θυμαμαι αλλα.φιλακια σε ολες...

demmy29

demmy29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Οχι.το κοριτσι μου δε θα με αφησει να κοιμηθω.νυσταζω αλλα ειμαι κ στην τσιτα.ξημερωσε κ με επιασε το αγχος που εχω ενα σωρο δουλειες...καλα...ζομπι...

mamameli


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα!

Καλημέρα Δήμητρα ...κάτι τέτοια χαζα κάνω κι εγω και δεν κοιμάμαι ...συνέχεια στη Τσιτα!
Ζομπι club!welcome! alien affraid

Elenisig

Elenisig
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα μανούλες!

Μελινομαρία με το καλό κ εσείς τη βάφτιση!
Δημητρα μου θα έρθει κ η σειρά σας με τις κρεμούλες. Εχει πολύ πλάκα, θα δεις!
Κάτι για ζόμπι λέγατε, ε λοιπόν η δικιά μου τώρα τελευταία κοιμάται 3 ώρες, μετά 2 κ μετά ξυπνά ανά μια ώρα.
Το βράδυ που μας πέρασε λοιπόν, όταν ξύπνησε στην ώρα έβλεπα όνειρο οτι θα έρθει η κουμπάρα μου σπίτι. Σηκώνομαι λοιπόν να αλλάξω τη μπέμπα μήπως ήταν βρεγμένη κ γι αυτό δεν κοιμόταν κ μετά να ξαναθηλάσω κ σκεφτόμουν πως θα έρθει η κουμπάρα αφού κοιμόταν ο άντρας μου κ θα τον ξυπνούσε. Ημουν μεταξύ ύπνου κ ξύπνιου!!!! Κ μετά μου λες για ζόμπι... Laughing

roulakriti

roulakriti
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Kαλημέρα μανούλες...

Δήμητρα, σ' ευχαριστώ πολύ Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 (Νο 3) - Σελίδα 21 417472

Βρέ κορίτσια, για πείτε μου εσείς γιατι ο παιδίατρος δε μου εξήγησε καθόλου οσα αφορούν την τροφή του μωρού... Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 (Νο 3) - Σελίδα 21 654655

Μέχρι πότε θα δίνω μόνο κρέμα στον μπέμπη..?? Τα φρούτα ποτε πρέπει να τα αρχίσω..?? Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 (Νο 3) - Σελίδα 21 911307

https://www.facebook.com/roulakriti1989?ref=tn_tnmn

eirini2


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα κοριτσια.στο ζομπι κλαμπ βαλτε κι εμενα.παλι δεν κοιμηθηκαμε καλα το βραδυ μου ηρθε και περιοδος χτες.ολα καλα.
ρουλα θα σου πει ο παιδιατρος σου ποτε θα ξεκινησεις φρουτα.ποτε εχεις ξανα ραντεβου?αν δεν μπορεις να περιμενεις μεχρι τοτε παρτον τηλεφωνο

roulakriti

roulakriti
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα Ειρήνη μου...

29 του μήνα έχουμε ραντεβού για εμβόλιο...(αν τον πετύχω βέβαια, γιατί πάει όποτε θέλει στο ιατρείο) το θέμα είναι οτι είναι γιατρός σε κέντρο υγείας... ιδιωτικό παιδίατρο δεν έχουμε τώρα λόγο οικονομικών...και δε μπορώ να τον παίρνω τηλ όποτε τον χρειάζομαι...
αυτός μου έδωσε ενα φυλλάδιο με οδηγίες και καλά, για την διατροφή του μωρού αλλά δε λέει κάτι συγκεκριμένο...
Λίγα πράματα μόνο που εμένα σαν άσχετη μάνα δε με βοηθάνε καθόλου...!!! Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 (Νο 3) - Σελίδα 21 654655 Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 (Νο 3) - Σελίδα 21 911307 Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 (Νο 3) - Σελίδα 21 654655

https://www.facebook.com/roulakriti1989?ref=tn_tnmn

maria1984

maria1984
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημερα μανουλες ...Μαρια με το καλο να κανετε κι εσεις την βαφτιση,σιγα σιγα πρεπει να αρχιζεις με τις προετοιμασιες...Κοριτσια εγω δεν σας λεω τη υπνο κανει η μπεμπα γιατι θα με βρισετε...Ρουλα σημειωνε ολες τις αποριες που εχεις κ οταν πας θα τον ρωτησεις αφου δεν μπορεις να τον παιρνεις συνεχεια τηλεφωνο...Εμενα μου εδωσε την κρεμα λιγο νωριτερα γιατι δεν επινε το γαλα αλλα οταν τον ρωτησα μου ειχε πει οτι νορμαλ δινει κρεμα μολις το παιδι κλεισει τους 5 μηνες κ μετα απο 8-9 μερες περιπου τα φρουτα κ μετα απο αλλες τοσες την χορτοσουπα...Δινε του εσυ τωρα την κρεμουλα μεχρι να πας μα δεν εχουν μεινει πολλες μερες κ τοτε ρωτα τον για ολα τα γευματα ,τι ωρες κ την ποσοτητα...Καθε γιατρος να ξερεις παντως εχει το δικο του συστημα...

roulakriti

roulakriti
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Eυχαριστω Μαρια... Smile

Αυτό θα κανω...θα του δινω κρεμα μεχρι να ξαναπαω στον παιδιατρο και βλεπουμε....!!! Θα τον ρωτήσω τι να του δίνω... πόσο και κάθε πότε... ελπίζω να με βοηθήσει...δεν είναι και πολυ ομιλητικός Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 (Νο 3) - Σελίδα 21 654655 μονο βιαστικός!!!

https://www.facebook.com/roulakriti1989?ref=tn_tnmn

maria1984

maria1984
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Οσο βιαστικος κ να ειναι μην φυγεις αν δεν σου λυσει ολες τις αποριες σου...Αν δεις ομως οτι δεν εισαι ικανοποιημενη πηγαινε στο νοσοκομειο η στο ικα στο Ηρακλειο...

Elenisig

Elenisig
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ρούλα συμφωνώ με τη Μαρία, συνέχισε τη κρέμα κανονικά μια φορά τη μέρα κ όταν ξαναπάς ρώτα τον να σου πει με λεπτομέρειες. Κ ας είναι βιαστικός, δεν το κατάλαβα, η δουλειά τους είναι, δεν μας κάνουν χάρη!!!Αντε γιατί τα πήρα!
Πάντως όντως ο κάθε γιατρός έχει το δικό του σύστημα.
Εμάς μας είπε να αρχίσω με φρέσκα φρούτα αλεσμένα στο μίξερ, μήλο-αχλάδι-μπανάνα-πορτοκάλι λίγο λίγο κάθε μέρα κ να αυξάνω τη δόση σταδιακά κ σε 10 μέρες να δίνω το απόγευμα βανίλια-ρυζάλευρο που είναι σε σκόνη.Αυτά μέχρι την επόμενη επίσκεψη που είναι όταν κλείσει τους 6 μήνες κ θα μας πει λεπτομέρειες για το αν προσθέσουμε κ άλλες τροφές. Επίσης μετά το ρυζάλευρο μου είπε να του δίνω λίγο νεράκι, αφου το έχω βράσει πρώτα κ το έχω αφήσει σε θερμοκρασία δωματίου. Ελπίζω να βοήθησα.
Ειρήνη, καλώς την δέκτηκες!!!

roulakriti

roulakriti
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
χμ....για να δουμε...!!!!
Θα δειξει στις 29 του μηνα που θα παμε για εμβολιο...!!!!

https://www.facebook.com/roulakriti1989?ref=tn_tnmn

roulakriti

roulakriti
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Elenisig έγραψε:Ρούλα συμφωνώ με τη Μαρία, συνέχισε τη κρέμα κανονικά μια φορά τη μέρα κ όταν ξαναπάς ρώτα τον να σου πει με λεπτομέρειες. Κ ας είναι βιαστικός, δεν το κατάλαβα, η δουλειά τους είναι, δεν μας κάνουν χάρη!!!Αντε γιατί τα πήρα!
Πάντως όντως ο κάθε γιατρός έχει το δικό του σύστημα.
Εμάς μας είπε να αρχίσω με φρέσκα φρούτα αλεσμένα στο μίξερ, μήλο-αχλάδι-μπανάνα-πορτοκάλι λίγο λίγο κάθε μέρα κ να αυξάνω τη δόση σταδιακά κ σε 10 μέρες να δίνω το απόγευμα βανίλια-ρυζάλευρο που είναι σε σκόνη.Αυτά μέχρι την επόμενη επίσκεψη που είναι όταν κλείσει τους 6 μήνες κ θα μας πει λεπτομέρειες για το αν προσθέσουμε κ άλλες τροφές. Επίσης μετά το ρυζάλευρο μου είπε να του δίνω λίγο νεράκι, αφου το έχω βράσει πρώτα κ το έχω αφήσει σε θερμοκρασία δωματίου. Ελπίζω να βοήθησα.
Ειρήνη, καλώς την δέκτηκες!!!

Να 'σαι καλα Ελενη Smile Smile
Εμενα στο χαρτι που μου εδωσε με τις οδηγίες γραφει να δινω ενα ενα τα φρουτα κι οταν τα χει δοκιμασει ολα ο μπεμπης να βαλω το μισο απ ολα τα φρουτα για να φτιαχνω τη φρουτοκρεμα...αλλα δε μου λεει ποτε να αρχισω με τη φρουτοκρεμα ουτε καθε ποτε....αυτα που δεν ξερω δλδ...!!! Rolling Eyes για το νερακι αυτο ειπες κανω κι εγω...!!! Και την φρουτοκρεμα την δινουμε μια φορα τη μερα?? πχ. πρωι φρουτοκρεμα κ απογευμα κρεμουλα..???

https://www.facebook.com/roulakriti1989?ref=tn_tnmn

maria1984

maria1984
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Το πρωτο γευμα ειναι παντα γαλα,μετα ακολουθουν τα φρουτα,το μεσημερι η λαχανοσουπα οταν ερθει η ωρα της το απογευμα η κρεμα κ απο εκει κ μετα μονο γαλα...Αλλα αφου σου ειπε μονο κρεμα προς το παρων λογικα θα την δινεις σαν 3ο γευμα δηλαδη γαλα οταν ξυπνησει ,μετα παλι γαλα οταν πεινασει κ το επομενο γευμα ειναι η κρεμα...Σου λεω παντα τι μου ειπε ο δικος μου γιατρος,εσενα τι ωρα σου ειπε να δινεις την κρεμουλα?

roulakriti

roulakriti
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
maria1984 έγραψε:Το πρωτο γευμα ειναι παντα γαλα,μετα ακολουθουν τα φρουτα,το μεσημερι η λαχανοσουπα οταν ερθει η ωρα της το απογευμα η κρεμα κ απο εκει κ μετα μονο γαλα...Αλλα αφου σου ειπε μονο κρεμα προς το παρων λογικα θα την δινεις σαν 3ο γευμα δηλαδη γαλα οταν ξυπνησει ,μετα παλι γαλα οταν πεινασει κ το επομενο γευμα ειναι η κρεμα...Σου λεω παντα τι μου ειπε ο δικος μου γιατρος,εσενα τι ωρα σου ειπε να δινεις την κρεμουλα?

Ααα ετσι πάει...??? Ουτε αυτο δεν το ήξερα....επειδή δεν μου ειπε τίποτα... καμία πληροφορία... Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 (Νο 3) - Σελίδα 21 654655 το μονο που μου ειπε ειναι οτι οταν κλεισει τον 5ο ο μπεμπης να του δωσω κρεμα...αυτο μονο...!!!
Εγω οταν ξυπναει του δινω γαλα... μετα κοιμαται, κι οταν ξυπνησει του δινω κρεμα...νερακι και μετα απο λιγο παλι γαλα επειδή δε χορταίνει ακόμα με την κρέμα και γκρινιάζει...!!!

https://www.facebook.com/roulakriti1989?ref=tn_tnmn

maria1984

maria1984
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γι αυτο σου λεω σημειωσε ολες σου τις αποριες σε 1 χαρτι να τον ρωτησεις οταν πας για να μην ξεχασεις τιποτα... Καλα κανεις κ δινεις μετα γαλα γιατι λογικο ειναι να μην χορταινει αφου τρωει λιγο... Κ ολη την διαρκεια της μερας να δινεις λιγο νερακι αλλα οχι οταν ειναι ωρα για γαλα...

roulakriti

roulakriti
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
maria1984 έγραψε:Γι αυτο σου λεω σημειωσε ολες σου τις αποριες σε 1 χαρτι να τον ρωτησεις οταν πας για να μην ξεχασεις τιποτα... Καλα κανεις κ δινεις μετα γαλα γιατι λογικο ειναι να μην χορταινει αφου τρωει λιγο... Κ ολη την διαρκεια της μερας να δινεις λιγο νερακι αλλα οχι οταν ειναι ωρα για γαλα...

Ενταξει Μαρια μου... σ' ευχαριστω πολυ για την βοηθεια...!!! Να 'σαι καλα!!!
Φιλισε μου την ομορφη γαλανοματα σου!!
Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 (Νο 3) - Σελίδα 21 417472 Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 (Νο 3) - Σελίδα 21 417472

https://www.facebook.com/roulakriti1989?ref=tn_tnmn

Elenisig

Elenisig
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Που είστε βρε κορίτσια?
Ελπίζω να μην σας τυραννούν τα μπεμπάκια κ γι αυτό να λείπετε.
Εμένα κοιμήθηκε από τις 7,30 Shocked Εχει ξυπνήσει 2 φορές στις 8,30 κ στις 9,30 για μαμ κ ξανά ύπνο. Ούτε μπανάκι δεν πρόλαβα να της κάνω. Τεσπα, ελπίζω να μη μου κάνει τίποτα πρωινα ξυπνήματα πάλι...

mamameli


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ο δικός μου κοιμηθηκε στις 9 !
Τώρα βλέπω barbie!

Τζένη καλύτερα ο μικρός με τη δυσκοικιοτητα;
Αλίκη η Δαναη καλα;
Ρουλα μπορείς να βάλεις τα φρούτα σε κανένα 15θημερο όπως τις οδηγίες που σου δώσανε!εμείς ξεκινάμε με φρούτα άρα δεν υπάρχει θέμα!
Καλο είναι αν έχει κάποια αλλεργία όμως να ρωτήσεις!

Φιλακια!

Elenisig

Elenisig
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
mamameli έγραψε:Ο δικός μου κοιμηθηκε στις 9 !
Τώρα βλέπω barbie!

Τζένη καλύτερα ο μικρός με τη δυσκοικιοτητα;
Αλίκη η Δαναη καλα;
Ρουλα μπορείς να βάλεις τα φρούτα σε κανένα 15θημερο όπως τις οδηγίες που σου δώσανε!εμείς ξεκινάμε με φρούτα άρα δεν υπάρχει θέμα!
Καλο είναι αν έχει κάποια αλλεργία όμως να ρωτήσεις!

Φιλακια!

εμένα δεν μου μιλάς??? Crying or Very sad

mamameli


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Σε σένα μίλησα πρώτη ζουζουνα!Μη μου παραπονιεσαι!
Αλλα έβλεπα barbie και είχα τη μικρη αγκαλια!

Σου ευχομαι να μην ξυπνήσει πολυ πολυ νωρίς!

Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 (Νο 3) - Σελίδα 21 417472

Μια λέξη θα πω! Βαριεμαιιιιιιιιι!

Εφτιαξα ένα γλυκο ψωμι μήπως και ξεχαστω...

Ξέρω ξέρω αυτα δεν είναι μια λέξη μόνο!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 21 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις