Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
36 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 36 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 22 από 40]

Elenisig

Elenisig
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Αστειεύομαι Smile
Εγώ είμαι μοναχούλα σπίτι, ο άντρας θα σχολάσει τα μεσάνυχτα. Τώρα προσπαθώ να συμπληρώσω το λεύκωμα της μπεμπούλας!
Α, μήπως ξέρεις πόσο κάνει μια εφημερίδα?????
(χωρίς τα ένθετα Laughing )

mamameli


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Α...χρειάζεται και λίγο ησυχια που και που!
Να έρθω για παρέα;
Γύρω στο ευρω νομίζω τις καθημερινές αν ναι δεν αγοράζω!σε ρωτάει στο λεύκωμα πόσο έκαναν οι εφημερίδες;

Α να ευχαριστήσω και για τις ευχές για το φαγητο και τη βάφτιση!
Τα έχω σχεδιάσει σχεδόν όλα!
Απο Δευτέρα θα κλείσω φωτογράφο,
Κομμωτήριο και θα πάμε να σιγουρεψουμε την εκκλησία!
Τζένη σε ποια εκκλησία βαφτιζεις εσυ;Έχει καμία καλη στα κων/ πολιτικά;
Μετα στο χαμόγελο και θα αρχίσω να παραγγελνω οτι χρειάζομαι για τις παιδικές που θα τις φτιάξω μόνη μου...όπως και για ευχές κτλ!

Πάλι η τρελή γειτόνισσα φωνάζει...βγήκαμε με το λάστιχο αλλα δεν τη φτάνει...τα νεύρα μου!

Elenisig

Elenisig
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ναι το λεύκωμα. Επίσης πιο τραγούδι ήταν επιτυχία, πια ταινία κτλ....

Σε φαντάζομαι με το λάστιχο να το σέρνεις Laughing Laughing Laughing
αν το κλείσεις λίγο με το δάχτυλο σου δυναμώνει η πίεση του νερού κ πάει πιο μακρυά. Μπορεί να την φτάσεις!!!
εγώ έχω θέμα με τους αποκάτω. Είναι μια φοιτήτρια κ αρκετα βράδια έχουμε παρτάκι Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 (Νο 3) - Σελίδα 22 679259

Jen75

Jen75
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Αλοχα

Με το καλό κ η δίκη σας βάπτιση Μαρία. Η δίκη μας θα γίνει στον Αγιο Χριστόφορο σύνορα τούμπας με κων/κα. Εκεί παντρευτηκαμε κ βαφτίσαμε τον μεγάλο. Μεγάλη κ σχετικά καινούρια εκκλησία. Ασε, πηγα προχθές για φόρεμα κ εφριξα με το σώμα μου. Στο σπίτι εχω καθρέφτη μόνο στο μπάνιο κ δεν έβλεπα το μεγαλείο της υπόθεσης. Εχω κ τον άντρα μου που με βλέπει θεα ,που να φανταστώ τι εχω κάνει με τα χαζα που τρώω; κ πως σταματώ τώρα που καλομαθα ;

Μπράβο Ελένη που κανείς λεύκωμα. Εγώ δεν έκανα σε κανέναν. Από φωτό κ βιντεακια μπόλικα αλλά όλα ανακατεμενα. Ας μεγαλώσουν κ ας τα κάνουν ότι θέλουν.

Λέω να πέσω για ύπνο. Ούτε ντουζ δεν εχω κουράγιο. Αύριο

Φιλάκια

mamameli


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Έχουμε εκείνο το σπιραλ λάστιχο με το ντους που αλλάζει τροπο ρίψης του νερού!
Το βάζουμε στο τζετ αλλα δεν τη φτάνει...ο άντρας μου για την ακρίβεια! Very Happy Laughing Laughing
Εμείς στον τέταρτο ..αυτη στο πεζοδρόμιο απο την απέναντι πλευρά...κάθε γειτονια τον τρελο της!βγαίνουν όλοι και της λένε να σταματήσει κι αυτη βρίζει...

mamameli


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καληνύχτα Τζένη Ευχαριστ´ω!

Λέγαμε μήπως έρθουμε κι εμείς προς τα εκει...

Εγω έχω λεύκωμα και στα δυο...και κρατούσε η μάνα μου και για μένα!
Αν έχετε δει κάτι old fashion στα βιβλιοπωλεία!Τα έχει ακόμα σομον με μωρο για κοριτσακιι και γαλάζιο για αγοράκι!
Στην Μελίνα forever friends και στο μωρο γουινι!Αλλα δεν έχει τέτοιες ερωτήσεις!

Τζενακι μάνα δυο παιδιών είσαι..λεχωνα ακόμα..θα στρώσει το σώμα...


maria1984

maria1984
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μανουλες καληνυχτα κ απο μενα...Μαρια υπομονη με την τρελη της γειτονιας σου...Εμεις τον χειμωνα εχουμε ησυχια αλλα το καλοκαιρι γινεται πανικος απο τους ξενους...Απο τωρα σκεφτομαι τα ξενυχτια που εχουμε να κανουμε σε λιγο καιρο που ερχονται κ ειδικα πως θα συνηθισει η μπεμπα να κοιμαται με τοση φασαρια...Κι εγω Ελενη της φτιαχνω το λευκωμα αλλα προς το παρων εχω σταματησει γιατι μου τελειωσαν τα φυλλα που εκτυπωνω τις φωτο...

mamameli


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ευχαριστώ Μαρακι...α σε τουριστικό μέρος είναι δύσκολα...μακάρι να κοιμάται εύκολα η μικρη σου..!
Ώρα για ύπνο και για μένα !

Καληνύχτα σ όλες!

* γράφωΑν όχι απο την πρώτη .. απο πρωτες σελίδες σε αυτήν την ομάδα!
Πέρασε ένας χρόνος ...Ευχαριστ´ω όλες για την παρέα!

demmy29

demmy29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εμας ειναι η ωρα μας αυτη τελικα!!!κοριτσακια μου σας διαβαζω κ μετα δε θυμαμαι ποια ειπε τι.συγγνωμη,εχω λιωσει απο την κουραση κ τη νυστα!θελω να κοιμηθωπολυ πολυβαθια κ μα ξεκουραστω...κουραστηκα κοριτσια μου.δουλειαθηλασμος,θηλαστρο,σπιτι,μια τοσοδουλα τσαουσα!θελω συμπαρασταση...

demmy29

demmy29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλα ε απιστευτο το σκηνικο.εγω αυριο παρουσιαζω σε ενα συνεδριο.η μικρη οταν τη θηλασα πριν κοιμηθηκε στην αγκαλια κ με το που την εβαλα στο λικνο ξυπνησε.ο αντρας μου ειπε να αναλλαβει μπας κ ξεκουραστω για την παρουσιαση.μετα αποδυο ωρες γκρινιας την κοιμιζει στο σαλονι στη μια πλευρα του καναπε εκεινη κ ξαπλωνει στην αλλη εκεινος.εγω ματι να μην κλεινω...ε καποια στιγμη σηκωνομαι,ερχομαι στο σαλονι κ του λεω "δε μπορω μακρια της"κ τον εστειλα στο κρεβατι κ εγω ειμαι στον καναπε με την τοσοδουλα.ασχολιαστο θα το αφησω...καλυτερα να σχολιασετε εσεις.

Jen75

Jen75
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Αχ Δημητρούλα. Μάνα είσαι. Τι να σχολιάσουμε; όλες τα περνάμε αυτα. Απλά εσένα σε ζοριζει κ η δουλειά. Εύχομαι να στρώσει σύντομα ο ύπνος της. Εγώ στον μεγάλο έκοψα το θηλασμό λόγω αϋπνίας. Ευτυχώς φτάσαμε τους 12 μήνες αλλά δούλευα από τους 8.

Μαρία δεν ξέρω άλλη εκκλησία. Από κων/κα όλοι σχεδόν εκκλησιαζονται σε μας γιατί εκεί έχει μια πολύυυυ μικρή. Άντε ελάτε κατά δω να κάνουμε κ τραπέζι στο ίδιο μαγαζί κ να βρεθούμε... Από χαμόγελο τι μπομπονιερα θα πάρεις; εγώ ήμουν έτοιμη να παραγγειλω κ μια ανηψια του άντρα μου μου είπε για το δημιουργικο τμήμα αμεα συκεών κ ίσως τις πάρω από κει αν κ δε μου κάθεται καλά. Στο χαμόγελο νομίζω θα "πιάσουν τόπο" καλύτερα.

Ξύπνησε ο μεγάλος τώρα

Καλημέρα

Jen75

Jen75
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλή επιτυχία στην παρουσίαση. Μην πτοεισαι. Σε λίγο ξεκιναν οι στέρεες κ θα είναι πιο εύκολο.

Fotini77


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Kαλημέρα από την ηλιόλουστη Θεσ/νικη-καιρός για βόλτες Smile Εμείς είμαστε καλά,ξεκινήσαμε τα κανονικά γεύματα,3 την ημέρα,μετα το πρωινό γάλα φρόυτο,μεσημέρι φαγητό κ απόγευμα κρέμα..ως τώρα τιμούμε την κρέμα κ το φρουτο κ δεν πολυτρώμε το φαγητό,αλλά κ πάλι όσο τρώμε..επιπλέον απογαλακτιζόμαστε μια κ λιγόστεψε το γαλά μου no matter what και έχουμε μια ανησυχία κ εδώ,στον ύπνο ειδικά,με ψάχνει Smile Κουράγιο Δήμητρα,χαρά στην υπομονή σου κ καλή επιτυχία με την παρουσίαση.Δεν θυμάμαι πολλά,φιλιά σε όλες. Smile

mamameli


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα!!

Θεσσαλονικη ωραία λιακάδα... Very Happy

Φωτεινή υπομονη ...άλλαξε περιβάλλον η μικρούλα!Κάντε πολλές αγκαλιτσες και μη το σκέφτεσαι πολυ!

Δήμητρα γλυκουλα μου μου θυμιζεις εμένα στο πρώτο μου παιδι!Και που το έδινα στον άντρα μου πάλι ξαγρυπνουσα μεχρι να κοιμηθεί και ήθελα να την έχω δίπλα μου...καλη επιτυχια στην παρουσίαση..

Τζένη κλείσαμε μαγαζι εκει κοντα γι αυτο έλεγα μήπως βρω εκει κοντα και εκκλησία!σου στέλνω πμ!
Εκκλησία ήθελα Άγιο Παύλο αλλα λόγω του πανηγυριού την προηγούμενη δεν κάνουν βαφτισεις.
Έκλεισα μια άλλη εδω κοντα αλλα τηλεφωνικά και έτσι λέω να το ψάξω ακόμα λίγο!απο το χαμόγελο ένα απλό κουτάκι με πειρατη επάνω !Δεν θα κάνω κάτι πιο εντυπωσιακό...ας πανε στα παιδάκια!και το ίδιο προσκλητήριο!
Μόνο παιδικές θα κάνω μόνη μου σεντουκακι θησαυρού με διάφορα δωράκια μέσα !

Καλη Κυριακή σε όλες!

Fotini77


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα Μαράκι συμπατριώτισσα Very Happy Ναι,μωρέ της πέσανε πολλά μαζεμένα της γλυκούλας μου,γι αυτό είμαστε συνέχεια αγκαλιά!Με το καλό τα της βάφτισης όλα,σε λίγο θα αρχλισω κ εγώ να ψάχνομαι,αλλά σίγουρα μπομπονιέρες κ προσκλητήρια από το χαμόγελο θα πάρω Smile Αν ήσουν πιο κοντά θα σ έλεγα να πάμε καροτσάδα!Κυριακάτικα όμως χλωμό το βρίσκω να παρκάρω κέντρο κ με τόσο καλό καιρο!Να κανονίσουμε αν είναι σαλονικιά συνάντηση από βδομάδα Smile

mamameli


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κρίμα μωρε...κι εγω η χαζη το παράτησα με την οδήγηση...
αν θέλετε κανονισουμε αυτο που αφήσαμε την προηγούμενη...
Φιλακια!

Fotini77


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
mamameli έγραψε:Κρίμα μωρε...κι εγω η χαζη το παράτησα με την οδήγηση...
αν θέλετε κανονισουμε αυτο που αφήσαμε την προηγούμενη...
Φιλακια!
Ας το κανονίσουμε,τώρα που ανοίγει ο καιρός Smile Α,σήμερα γινόμαστε 6 μηνών!! Very Happy

eirini2


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα κοριτσια.τι κανετε εμεις καλα.χτες πηγαμε σε ενα παρτυ γενεθλιων στα bowling.τοσο ησυχος που ηταν ο μικρος μου και με τοσο εντονη μουσικη.εδω στο σπιτι ολο γκρινιαζει.ολη μερα εξω θα ειμαστε αν φτιαξει καλα ο καιρος.σαν χτες ειχα κανει περυσι το τεστ εγκυμοσυνης που βγηκε θετικο.
μαρια μετο καλο οι ετοιμασιες της βαφτισης.εμεις δεν εχουμε μιλησει ακομη με κουμπαρο για ημερομηνιες αλλα προσανατολιζομαστε για 31/8.
παμε βολτιτσα.τα λεμε μετα

maria1984

maria1984
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημερα μανουλες...Τι τυχερες που ειστε εσεις που εχει καλο καιρο,εμας εδω ειναι καταχειμωνο κ ουτε βολτες εχει ουτε τιποτα.Δημητρουλα ετσι ειναι ολες οι μανουλες κι εμενα η δικια μου με κουραζει αρκετα την μερα ειδικα τωρα που εχουμε κλειστει μεσα κ το βραδυ οταν κοιμαται λεω συνεχεια του αντρα μου ετσι μου ερχεται να την ξυπνησω κ να την παρω αγκαλιτσα...Δεν μπορω καθολου μακρια της.Καλη παρουσιαση σου ευχομαι...Κι εμεις Φωτεινη εχουμε αρχισει κ τα 3 γευματα αλλα εμενα σε αντιθεση με την δικια σου δεν της αρεσει καθολου το φρουτο με το ζορι να φαει μερικες κουταλιτσες ασε που το περισσοτερο μενει πανω στην σαλιαρα...Τι ωραια ολες εσεις που ετοιμαζεστε με τις βαφτισεις σας κι εγω θελω αλλα εχω πρωτα τον γαμο...

roulakriti

roulakriti
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλό μεσημέρι μανούλες...

Σήμερα δεν τα πήγαμε καλά με την κρέμα...ενώ πεινάει, δεν θέλει να φάει...χτυπιέται κλαίει και την φτύνει...τις άλλες μέρες την έφτυνε μόνο.. αλλά ήτανε ήσυχος... απογοητεύομαι... πόσο καιρό θέλει για να συνηθίσει και να τρώει..???
Σήμερα είναι η 4η μέρα με την κρέμα... είναι νωρίς ακόμη για να στρώσει και να τρώει χωρίς να γίνεται πόλεμος..??? Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 (Νο 3) - Σελίδα 22 911307 Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 (Νο 3) - Σελίδα 22 911307

https://www.facebook.com/roulakriti1989?ref=tn_tnmn

Jen75

Jen75
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
αν δεν κανω λαθος καλο θα ηταν να σταματησεις λιγες μερες κ να ξαναδοκιμασεις απο την αρχη. δωσε ξανα γαλα ή δοκιμασε λαχανικα στη θεση της κρεμας. ουτε μενα τρωει ποσοτητα αλλα δεν πτοουμαι. πινει κ γαλα κ ολα καλα. εξαλλου οι στερεες υποτιθεται οτι συμπληρωνουν το γαλα, δεν το αντικαθιστουν, τον πρωτο χρονο. επισης δοκιμασε να τον ταισεις με τραγουδια, φωνες ζωων ισως κ στη βολτα

roulakriti

roulakriti
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ουφ...θα δομικασω κι αυριο κι αν χτυπιεται ή γκρινιαζει παλι θα σταματησω για λιγο και θα του ξαναδωσω σε 5-6 μερες... προς το παρών δινω κρέμα βανίλια, στις αρχες του μηνα μαλλον θα μπουνε τα φρουτα και πιο μετα τα λαχανικα και το κρεας... ετσι γραφει το χαρτι με τις οδηγίες που μου εδωσε ο παιδιατρος...!!!

Αλλα το εγραψα εδω για να μου πειτε εσεις που ξερετε αν ειναι φυσιολογικο που δεν τρωει ακομα και την φτυνει.. μηπως ειναι νωρίς για να προσαρμοστεί επειδή ειναι η 4η μερα σημερα που του εδωσα κρεμα η μηπως δεν ειναι ετοιμος ακομα....!!!

https://www.facebook.com/roulakriti1989?ref=tn_tnmn

Elenisig

Elenisig
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλησπέρα μανούλες, τι κάνετε?
Χθες δεν σας είπα καληνύχτα γιατί σχόλασε ο άντρας ενώ θήλαζα κ έκανε κατάληψη στον υπολογιστή! Κ εννοείται έγινε αυτό που φοβόμουν. Με το να κοιμηθεί νωρίς η μπέμπα από τις 3 κ μετά είχαμε γλέντια. Τώρα την πήρε ο ύπνος, να δούμε πόση ώρα θα κοιμηθεί. Το καλό είναι οτι έφαγε την κρεμούλα με λαχτάρα κ μάλιστα έβαλε τα κλάμματα όταν δεν την άφησα να την φάει όλη Smile

Τζένη θα στρώσουν σιγά σιγά τα σώματα μας, ειδικά τλωρα που καλοκαιριάζει κ θα τρώμε περισσότερες σαλάτες κ φρούτα. Το Λευκωμα το προσπαθώ τόσο καιρό τώρα, κ χθες βράδυ βρήκα ευκαιρία. Κ μη νομίζεις οτι τελείωσα, στον πρώτο μήνα είμαι ακόμα.

Μελινομαρία, τι κάνατε με την τρελή?

Δή,ητρα εγώ έχω κουραστεί κ δεν αρχισα ακόμα τη δουλειά, αυτό συζητούσα με τον άντρα μου το πρωί. Πως θα την παλέψω αν δεν στρώσει ο ύπνος της μπέμπας. Κ εγώ σκέφτηκα να βγάλω μια μέρα γάλα να το αφήσω στον άντρα μου κ να πάω να κοιμηθώ μόνη μου στο παιδικό. Να κάνει αυτός το πρώτο τάισμα κ στο δεύτερο να ρθει να με ξυπνήσει, μήπως κοιμηθώ λίγο παραπάνω. Ε, μία που το σκέφτηκα, μια που με έπιασε τρελό άγχος πως να κοιμηθώ μακριά της. Κ εννοείται δεν το χω κάνει ακόμα.

Φωτεινή χρόνια σας πολλά!!!!!!! Θα φτιάξει κ το φαγητό κ ο ύπνος, σιγά σιγά.

Ειρήνη, καλά να περάσετε!!!

Μαρία, έχουμε καλομάθει να έχουμε καλό καιρό κ μας κακοφαίνεται ε? Ασε κ θέλω να βάλω κ πλυντήρια, από αύριο!

Ρούλα μήπως μωρέ έχει πονάκια γι αυτό δεν τρώει?

Παώ να κάνω τη λάντζα μου! Φιλιά!!!

Elenisig

Elenisig
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Είπα κ εγώ να κάνω μια μάσκα αργύλου...τι το θέλα? Με είδε η μπουμπού μου κ παραλίγο να βάλει τα κλάματα! Τρόμαξε η αγάπη μου!!!

mamameli


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αμαν βρε Ελενη.. κανε εκει τη λαντζα τι τη θες τη μασκα!
Τρομαξε που σε ειδε πρασινη η ψυχουλα..
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Η τρελη καποτε σταματαει...αφου την εβρισε ολη η γειτονια Mad ..τους αππαντησε αναλογως Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 (Νο 3) - Σελίδα 22 654655 βαρεθηκε και κλειστηκε στο μαγαζι-σπιτι της!

Ρουλα πριν ξαναδωσεις κρεμα...γιατι νομιζω εδινες υποαλλεργικο γαλα...ή κανω λαθος..
μηπως εχει κατι που πειραζει το μωρο η κρεμα;
Λεω τωρα..διορθωσε με! Rolling Eyes

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 22 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις