Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
12 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 12 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 34 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 28 από 40]

Jen75

Jen75
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Για κεραλοιφη έγραψα συνταγές 2-3 σελίδες πιο πριν. Για ρυζαλευρο αν βάλετε στο γκουγκλ σπιτικό ρυζαλευρο θα βρείτε συνταγή. Στην ουσία βάζεις το καστανό βιολογικό ρύζι στο μπλεντερ να γίνει σκόνη κ μετά με νερό κ αν θες φρούτο ή λαχανικο για γεύση.

Jen75

Jen75
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ήθελα να γράψω κ αλλα, αλλά σας διάβασα πριν κάτι ώρες κ δε θυμάμαι ρε γμτ

Ααα το πεπόνι σούπερ. Δεν έμεινε τίποτα.

mamameli


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Τζένη μπορείς να βάλεις και καρότακι δηλαδή στο ρυζαλευρο;

Jen75

Jen75
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Δεν έλεγε συγκεκριμένα. Εγώ θα βάλω καρότο κ πατάτα που του αρέσουν. Θα δοκιμάσω πρώτα σκέτο αλλά κ με φρούτα. Γκουγκλαρε για δοσολογιες κλπ. Αν θυμηθώ αύριο θα κάνω κοπι πειστ από τον υπολογιστή.

Καλό βράδυ. Ώρα για νάνι

mamameli


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εμείς που τρώμε μόνο φρούτα θα βάλω μπανανουλα!

Καληνύχτα!

mariaro

mariaro
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Σ'ευχαριστω πολυ Τζενη!!!

Δευτερομανουλες, πειτε μου, ειναι λαθος που τον κραταω καποιες φορες οπως περιεγραψα παραπανω??
Λιγο εχω αγχωθει.... Sad Sad

mamameli


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Όχι Μαρακι γιατί δεν στηρίζεται στην δικη του μέση!Είναι σαν να είσαι ρηλαξ!
Αν ζοριζοταν θα εκλαιγε εξάλλου!

Καληνύχτα!

mariaro

mariaro
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ουφφφφφφφφφφ ηρεμησα!!!!!!!!
Σ'ευχαριστω πολυ μανουλα της Μελινας!!!
Καλο βραδυ!!!

maria1984

maria1984
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Moλις τελειωσα με το πλυσιμο το μπαλκονιων κ μπηκα γρηγορα γρηγορα να δω τα νεα σας κ να σας πω μια καληνυχτα...2 ωρες παλευα να τα πλυνω κ ειμαι πτωμα...

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα Very Happy Very Happy Very Happy
πολυ καλυτερα η ιωαννιτσα απο εχθες Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 (Νο 3) - Σελίδα 28 215994
την δευτερα εχουμε επιστροφη του αστου γιου-πρωτα ο θεος-.
εκανα και εγω μπαλκονι εχθες,επλυνα και τα πατακια μας για να πανε παταρι σημερα.σημερα κανω γενικη σαλονι-κουζινα και κουρτινες.οι κρεβατοκαμαρες μετατο πασχα.
βρε ρουλα με στεναχωρεσες πρωι πρωι.θα σου στειλω πμ.
του εδωσα καιεγω βιολογικη κρεμα, αλλα την εφτυνε ο κυριος.ενω με του γιωτη μια χαρα την τσακιζει.εμ μου βγηκε γλυκατζης και αυτος.
μπραβο τζενη που φτιαχνεις μονη σου κρεμα.οοοοτι καλυτερο!
συμφωνω με την μαμαμελι.το παιδι-μωρο σας 'λεει'ποτε να κατσει.ηιωαννα εκατσε 4 μηνων και κατι,ο ερωτας 3,5.ε αντρας δυνατος.
ανεβηκαμε χθες το βραδυ στην ταρατσα με την ιωαννα να δουμε το φεγγαρι.αχ τραγουδουσε το φεγγαρακι μου λαμπρο και εγω εκλαιγα που δεν ειχαμε τον ερωτα μαζι.....πααααλιξεφτιλα εγινα στους γειτονες Sad
φιλια σεολες!καλο σκ οσες φευγετε εκδρομουλες-σας ζηλευω λεμε

Elenisig

Elenisig
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα μανούλες, τι κάνετε?
Εγώ έχω ένα φριχτό πονοκέφαλο από χθες το μεσημέρι...

Δήμητρα αυτό σκεφτόμουν να τα βάζω στο ψυγείο κ το βράδυ να τα ενώνω κ κατάψυξη. Σε ευχαριστώ πολύ, έτσι θα το κάνω, εκτός πια κ αν βγάζω αρκετή ποσότητα.
Εκανε πυρετό η Τοσοδούλα? Ευτυχώς το ντεπόν είναι θαυματουργό.

Μαριαρό, μακάρι να πάνε όλα καλά με το κεφαλάκι σας. Τι σας είπε ο παιδίατρος? Απλά να το παρακαολουθείτε? Από κρέμα κ εμάς μας είπε ΝΟΥΝΟΥ αλλά εγώ χθες έδωσα τη Frezy Lac. Χθες, πρώτη μέρα δεν την έφαγε. Θα δούμε κ σήμερα.

Τζένη, πρώτη απόπειρα για ρυζάλευρο...ανεπιτυχής! Χμμ, δεν της αρέσει μου φαίνεται. Κ εγώ που το δοκίμασα, δεν μου άρεσε η γεύση του. Αντι να καλυτερεύει η ΓΟΠ, τις τελευταίες μέρες έχει χειροτερέψει. Κ στο κλάμα, κ στις αναγωγές. Τι να πω...

Μαρκέλλα μια από τα ίδια με τη ΓΟΠ.

Ευη αν δεν το θέλει το πορτοκάλι άστο για πιο μετα.

Αθανασία κ εγώ θέλω να κάνω γενική γιατί έρχονται τα πεθερικά για Πάσχα κ δεν προλαβαίνω! Περνάει η μέρα έτσι!!!!!

Εμένα γέννησε χθες η ξαδέρφη μου ενα γλυκούλικο αγοράκι!!!! Θα της φτιάξω μια τούρτα κέικ σε λίγο αλλά δεν έχω ιδέα πότε θα καταφέρω να πάω. Πόσες μέρες κάθονται στα δημόσια όσες γεννάνε με καισαρική, ξέρετε?

Α! Εύη, ονειρεύτηκα οτι ήρθα μετανάστρια στη Γερμανία... Shocked

mamameli


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα!

Ωραία νέα απο την Ιωαννα!να μας την φιλησεις Αθανασία !

Ελένη μου κανε ένα ζεστο ντουζακι ,στεγνώσε καλα το κεφάλι πίες ένα παυσίπονο και λίγο καφε...αν σου πονάει ακόμα μπορεις να το κοψεις και να πάρεις άλλο....χαχαχ έτσι λέω κι εγω όταν πονάει πολυ το κεφάλι μου!
Ρίξε κι ένα ξεματιασμα καλού κακού!

Εγω μαζευα γαλα απο αυτο που έτρεχε μόνο το απο το άλλο στήθος...τα εβαζα χωριστά και τα ενωνα πριν την κατάψυξη...τα πέταξα όλα λόγω οτι τα είχα μαζέψει πριν την αποχή!
Χθες φύτεψα λουλουδάκια και επλυνα κουρτίνες..σήμερα που λείπει η μικρη οτι προλάβω!

Φιλακια!

mamameli


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ελένη να σου ζήσει και το ανηψακι,! Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 (Νο 3) - Σελίδα 28 50580

Elenisig

Elenisig
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
mamameli έγραψε:Ελένη να σου ζήσει και το ανηψακι,! Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 (Νο 3) - Σελίδα 28 50580

Ευχαριστώ!!!!!!!!!!!

Αυτό σκέφτομαι κ εγώ...να το κόψω!

roulakriti

roulakriti
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα μανούλες...σας ευχαριστώ για το ενδιαφέρον...να είστε όλες καλά...!!! Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 (Νο 3) - Σελίδα 28 417472

Ελένη εγώ που γέννησα στο Βενιζέλο με καισαρική στις 5-6 μέρες θέλανε να με διώξουνε....!!!

(αλλα έκατσα παραπάνω επειδή ήταν ο μπέμπης στα πρόωρα και ήθελε να με παρακολουθεί ο γιατρός μου γιατί ήμουν στα πρόθυρα της κατάθλιψης)!!!!!

https://www.facebook.com/roulakriti1989?ref=tn_tnmn

Fotini77


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
αKαλημέρες Smile Εδώ μια μαμά με γερό συνάχι,που δεν ξέρει από που το κόλλησε,μια και δεν βγαίνουμε σε κλειστά μέρη Smile Ευτυχώς το κορίτσι μου δεν κόλλησε Smile Αθανάσια περαστικά στην Ιωάννα και πάλι,ευτυχώς είναι καλύτερα,άντε να σου έρθει ο άντρας ο δυνατός πίσω Εμείς γυναικοπαρέα πλέον,που κ που την βλέπει ο πατέρας της.. Rolling Eyes Ελένη κ εδώ κεφάλι καζάνι αλλά δεν μασάμε Smile ή το κόβουμε όπως λέει η Μαρία ή ξεκουραζόμαστε κ κοιμόμαστε (καλό ακούγεται εε? Smile )ή κανα ντεπονάκι..εμε'ις χτες κάναμε μερικά πασχαλινά ψώνια για το κορίτσι φυσικά..ρυζάλευρο αφού της αρέσει της νεστλέ και δεν έχει ζάχαρη είπε η γιατρός,δεν κάνω άλλο,ετσι κ αλλιώς τρώμε φρούτα Smile Μαρίαρο όπως σ είπαν τα κορίτσια,στην αγκαλιά μας τα μωράκια δεν βάζουν βάρος,αρα κανένα θέμα..αα εμε'ις είμαστε 7700 κ 68 εκ,μέτρηση 'οταν κάναμε τις προάλλες το πρότελευταίο εμβόλιο της πριν χρονίσει..ξαναγίνομαι γραφική εγώ,πότε ήταν που της έκανα το 1ο?Μύρισε τσουρέκια στο σπίτι,έγιναν τα δικά μας,που να αγιάσω πάλι..σόρρυ για το σεντόνι,σίγουρα ξεχνάω,φιλιά Very Happy

maria1984

maria1984
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μανουλες κ μπεμπακια καλημερα...Πως ειστε? Ελενη νομιζω οτι 4 μερες μενουν κ στα δημοσια νοσοκ με καισαρικη αλλα δεν ειμαι κ σιγουρη...Φωτεινη περαστικα με το κρυωμα σου κ γρηγορη αναρρωση...Θελει προσοχη ο καιρος τωρα γιατι κανει ζεστη κ μπορει με το παραμικρο που θα βαλουμε μια μπλουζα με κοντο μανικι να αρπαξουμε κρυωμα...

Elenisig

Elenisig
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Φωτεινή ύπνος? Τι είναι αυτό? Very Happy
Αντε στείλε κανά τσουρεκάκι κ από δω!
Μια χαρά είναι η κούκλα σου, να την χαίρεσαι!!!

Ρούλα ευχαριστώ, να δώ πότε θα πάω να την δω. (την ξαδέρφη μου).

Σας είπα οτι η μπουμπού μου κοιμήθηκε την ώρα που της έδινα την φρουτόκρεμα το πρωί? Κλείνανε τα ματάκια της αλλά το στόμα το άνοιγε. Λιώνωωωωωωω η μάνα!!!!!!

Elenisig

Elenisig
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
maria1984 έγραψε:Μανουλες κ μπεμπακια καλημερα...Πως ειστε? Ελενη νομιζω οτι 4 μερες μενουν κ στα δημοσια νοσοκ με καισαρικη αλλα δεν ειμαι κ σιγουρη...Φωτεινη περαστικα με το κρυωμα σου κ γρηγορη αναρρωση...Θελει προσοχη ο καιρος τωρα γιατι κανει ζεστη κ μπορει με το παραμικρο που θα βαλουμε μια μπλουζα με κοντο μανικι να αρπαξουμε κρυωμα...

Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 (Νο 3) - Σελίδα 28 417472

Elenisig

Elenisig
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
http://www.creteplus.gr/news/erhetai-to-epidoma-teknon-gia-800000-oikogeneies-45922.html

κορίτσια για το επίδομα τέκνων, καταθέτουμε το περσινό εκκαθαριστικό ή αφού φτιάξουμε του '13, καταθέτουμε αυτό?

maria1984

maria1984
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Χαχα Ελενη το φανταζομαι κ εχει πολλη πλακα ...Εμενα που για να φαει 5-6 κουταλιες ξεσηκωνουμαι οτι παιχνιδι υπαρχει στο σπιτι κ παλι δεν την θελει...

roulakriti

roulakriti
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Elenisig έγραψε:http://www.creteplus.gr/news/erhetai-to-epidoma-teknon-gia-800000-oikogeneies-45922.html

κορίτσια για το επίδομα τέκνων, καταθέτουμε το περσινό εκκαθαριστικό ή αφού φτιάξουμε του '13, καταθέτουμε αυτό?



που το καραθετουμε Ελενη..??? Rolling Eyes
Να το κανω κι εγω μπας και παρω κανενα ευρω!!! Δηλωση βεβαια δεν κανω...

https://www.facebook.com/roulakriti1989?ref=tn_tnmn

Elenisig

Elenisig
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
roulakriti έγραψε:
Elenisig έγραψε:http://www.creteplus.gr/news/erhetai-to-epidoma-teknon-gia-800000-oikogeneies-45922.html

κορίτσια για το επίδομα τέκνων, καταθέτουμε το περσινό εκκαθαριστικό ή αφού φτιάξουμε του '13, καταθέτουμε αυτό?



που το καραθετουμε Ελενη..??? Rolling Eyes
Να το κανω κι εγω μπας και παρω κανενα ευρω!!! Δηλωση βεβαια δεν κανω...

"Για την καταβολή των επιδομάτων απαραίτητη προϋπόθεση είναι η υποβολή φορολογικής δήλωσης και μόνο ηλεκτρονικά, όπως προβλέπει η νέα κοινή υπουργική απόφαση, η οποία προβλέπει και το ποσό των 500 ευρώ ετησίως για κάθε τέκνο."

Βεβαία χθες είπαν οτι οι άνεργοι δεν θα κάνουν φορολογική δήλωση, αλλά εδώ λέει οτι πρέπει να γίνει κ μάλιστα ηλεκτρονικά. Κ εγώ δεν έχω πολυκαταλάβει τι γίνεται, γι αυτό το έβαλα εδώ, μήπως ξέρει καμιά μανούλα.

Jen75

Jen75
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλό μου ακούγεται αυτό το επίδομα. Ειδικά φέτος που δε δούλεψα καθόλου... Θα το παρακολουθούμε κ οποια έχει νεότερα θα μας ενημερώνει. Θενκς Ελένη

mamameli


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλησπέρα!

Έχω κάτι νεύρα...ήθελε η Μελίνα τη lalaloopsy λαμπάδα κι επειδή γοργόνα βγαίνει μόνο σε λαμπάδα είπα στον άντρα μου να πει το νονο της να το πάρει έγκαιρα!
Έχει εξαντληθεί παντού...έχει ένα μήνα που το ζήτησε και τους είπα δεν θα βρισκου ε τελευταία στιγμη!
Θα στεναχωρηθει το κοριτσάκι μου!
Παρ´ολα αυτα ειναι στην γιαγια της και είπε οτι δεν με πεθυμησε καθόλου....

Κατα τ´αλλα το μ ωρο έφαγε το ρυζαλευρο σήμερα..εμείς ξεκινήσαμε με βιολογικό της hipp κι έβαλα και λίγα φρούτα! το έφαγε πολυ εύκολα...θα δείξει...ίσως επειδή ήταν ζεστο?


Αυτο το επιδομα ποιος θα το δίνει;

Ελένη πόσο νυσταζε και κοιμηθηκε την ώρα του φαγητού;
Χαχα τέλεια!

Νερο δίνετε όσες θηλαζετε και αρχισατε τις στέρεες;



Έχει επεξεργασθεί από τον/την mamameli στις Σαβ Απρ 27, 2013 12:15 pm, 1 φορά

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 28 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 34 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις