Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
42 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 42 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 40]

crazymommy

crazymommy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπέρααααα! Ελπίζω να περάσατε ένα όμορφο τριήμερο, αλλά ελπίζω το επόμενο που έρχεται να είναι ακόμα πιο όμορφο και με καλύτερο καιρό!

Καταρχήν να ευχηθώ και από εδώ χρόνια πολλά στην Αθανασία μας που έχει γενέθλια σήμερα!

Κοριτσάκια μου σας ευχαριστώ για τις ευχές!!! Τα γενέθλια και των 2 μας τα γιορτάσαμε το Σάββατο με 2 τούρτες κι ένα προφιτερόλ, γιαμ! Ακόμα το σκέφτομαι η γουρούνα! Ευτυχώς προσεχώς έρχονται και τα γενέθλια του άντρα μου, χαχαχα!

Δημητρούλα μου δεν πειράζει που είναι μικρούλα η τοσοδούλα, σημασία έχει να βλέπετε ότι αναπτύσσεται. Κάποια στιγμή θα φτάσει και τα συνομίληκα μωράκια, αλλά φαντάζομαι θα πάρει κάποιο χρόνο, αυτό θα μπορεί να σας το πει καλύτερα ο γιατρός.

Δήμητρα μπράβο που κλείσατε βαφτιστικά! Άντε να πάρουμε κι εμείς σειρά! Κι εγώ θα σου πρότεινα οπωσδήποτε το μικρότερο νούμερο, στο άλλο θα πλέει και δε θα φαίνεται ωραίο στη βάφτιση, που είναι και το σημαντικότερο κατά τη γνώμη μου.

Μελινομαρία μου πάλι αιματάκι ρε γμτ; Εύχομαι να στρώσει και πάλι γρήγορα. Και υπομονή μέχρι να του περάσει τελείως, κάποια στιγμή θα γίνει και αυτό! Μέχρι τότε, απλά το αντράκι σου φροντίζει να είσαι μια φιτ μαμά!

Ξέχασα να ρωτήσω, Βαρβάρα μου αυτό που μας περιέγραψες στην πλατούλα της μικρής τι ακριβώς είναι και πώς φαίνεται εμφανισιακά; Έχει λίγες μέρες που το γατί έχει ένα μικρό μικρό κοκκινάκι, σε μέγεθος κεφαλής καρφίτσας στην κοιλίτσα, κοντά στον αφαλό. Έλεγα ότι ίσως κάπου να γδάρθηκε, αλλά δεν έχει φύγει ακόμα. Λες να είναι κάτι τέτοιο και δε σκέφτηκα να ρωτήσω και την παιδίατρο που μας είδε την Παρασκευή...

Τζενάκι πότε πέρασε ένας χρόνος, είδες; Κι εγώ το θυμήθηκα την Πέμπτη, γιατί εγώ το είχα υποψιαστεί από νωρίς ότι ήμουν έγκυος (ναι, είχα αναγούλες από πριν την καθυστέρηση!) και έκανα το πρώτο τεστ (αχνό θετικό σε απογευματινή ώρα) στις 12 Μαρτίου και το επιβεβαίωσα με άλλο ένα στις 14 Μαρτίου. Στα γενέθλιά μου το ανακοίνωσα στη μαμά μου που έπαθε το σοκ της, χαχαχα. Αλλά εσύ το ανακοίνωσες με πιο εντυπωσιακό τρόπο ομολογώ! Εμείς είχαμε και μαζί ΠΗΤ, εεε, μην το ξεχνάς! Wink

Δημητρούλα κι εγώ θα ήθελα το μέηλ της Αναστασίας μας. Θα μας λείψει, αν και είμαι πολύ αισιόδοξη ότι σε λίγο καιρό θα επανέλθει με τα καλύτερα νέα. Και συνήθως μου λένε ότι φέρνω γούρι στους άλλους!

Μελινομαρία μου αυτό με το ζυμάρι δεν το ήξερα. Αλλά δεν είχα καθόλου κουράγιο για μαγειρική αυτές τις μέρες! Μου έχει βγει πολλή κούραση, με το ζόρι ξυπνούσα, ευτυχώς είχα και τον άντρα μου στο σπίτι για βοήθεια.

Εμείς περάσαμε ένα σχετικά ήρεμο τριήμερο. Στα νέα μας, το γατί θέλει μόνο εμένα. Όχι ότι δεν κάθεται σε άλλες αγκαλιές, αλλά όχι για πολύ. Και μόλις με βλέπει να πλησιάζω τινάζεται από την ταραχή της και κάνει κάτι γέλια...! Βέβαια δεν είναι και τυχαίο γιατί εκτός από το βυζί που διαθέτω Embarassed της κάνω και πολλά παιχνίδια, ενώ ο άντρας μου απλά την παίρνει και κόβουν βόλτες. Το κορίτσι θέλει παιχνίδια και να ασχολείσαι μαζί της! Και όσο για τη Δανάη, τόσο καιρό την επιμορφώναμε με ροκιές αλλά ανακαλύψαμε ότι είναι του... λαϊκού. Μην ακούσει λαϊκό κομμάτι και αρχίζει κάτι ζεμπεκιές βρε κορίτσια... Σήμερα βγήκαμε έξω για φαγητό, και αφού φάγαμε σηκώθηκε, μας έβαλε να της χτυπάμε και παλαμάκια και έκανε το σόου της στο μαγαζί! Rolling Eyes Και έχει και ρυθμό η άτιμη...!

Αυτά, σας καληνυχτίζω γιατί όσο κάθομαι τόσο ανοίγει η όρεξη για κάτι σοκοφρετίνια που έχω στον πάγκο...! pig

katiag26

katiag26
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρα και απο εμενα και καλορίζικο το νέο θεματάκι. Να είστε πάντα καλά οι μανούλες και τα παιδάκια σας να είναι γερά.

Elenisig

Elenisig
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα μανούλες! Καλημέρα Κάτια!

Αλίκη, ωστε του λαικού βγήκε η μικρή,ε? χαχα, δεν πειράζει, καλά είναι κ τα λαικά! Εγώ σε όλη την εγκυμοσύνη άκουγα Αλκαίο (έρωτας), κ όταν είχε κολικούς η μικρή μου, έβαζα Αλκαίο αλλά τίποτα. Κάποια στιγμή είχε στην τηλεόραση τον Παντελίδη. Να εις πότε σταμάτησε το κλάμα κ καρφώθηκε στην TV!
Εχουν χαρακτήρα τα μικρά μας!

Αθανασία, χρόνια πολλά κ από δω!!!!! Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 (Νο 3) - Σελίδα 4 334590

Ασχετο, έχετε δει τι χαμός γίνεται με τον Αντώνη? Αυτός ο άνθρωπος δεν θα κουραστεί ποτέ? Τστστστ!!!

Φιλούρες!!!!!

maria1984

maria1984
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημερα μανουλες πως ειστε???Εμεις μεσα στη γκρινια...Μαλλον βγαζει δοντακι γιατι βλεπω κατι κ ασπριζει στο στοματακι της μπροστα στα κατω ουλα...Εχει ολη την ωρα τα χερια στο στομα κ οτι αλλο βρει μπροστα της,το πρωι μεχρι να της πεταξω το παμπερς ειχε πιασει 1 καλτσα της κ την ειχε χωσει σχεδον ολη μεσα στο στομα κ απο σαλια αλλο τιποτα,της αλλαζω ολη μερα μπλουζες γιατι δεν θελει τις σαλιαρες κ τις τραβαει μεχρι να τις βγαλει...Ολη μερα μιλαει μονη της κ οταν δεν της μιλαω νευριαζει κιολας κ μου φωναζει ελα ε...Εχει πολυ πλακα,εχει ξεχασει το ανγκου που ελεγε μεχρι τωρα κ λεει ναι ναι .εγω εγω και γαλια....Εγω τα μεταφραζω οπως θελω...Πριν την ειχα στο ριλαξ κ ειδα οτι επιανε απο το πλαι κ τραβουσε τις λωριδες που εχει μεχρι που σηκωθηκε κ εκατσε με τον κωλο...Πολυ γρηγορα μου φαινεται οτι θα ξεπεταχτει αυτο το παιδι...Γαλα δεν πινει παλι σχεδον καθολου τωρα κ 3-4 μερες εκει που επινε καθε 4 ωρες περιπου 140 ml τωρα πινει μονο 70-80 ml αλλα μου ειπε ο παιδιατρος οτι ειναι σταδια αναπτυξης την μια θα πινει την αλλη οχι κ ειδικα τωρα που αρχιζει να βγαζει δοντακια.εγω καλου κακου θα την παω αυριο να την δει...Αλικη κ εμενα δεν θελει κανενα αλλο μονο εμενα κ την μαμα μου,με τους υπολοιπους καθεται μονο για λιγο κ μονο αν την κανουν βολτα...

maria1984

maria1984
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Elenisig έγραψε:Καλημέρα μανούλες! Καλημέρα Κάτια!

Αλίκη, ωστε του λαικού βγήκε η μικρή,ε? χαχα, δεν πειράζει, καλά είναι κ τα λαικά! Εγώ σε όλη την εγκυμοσύνη άκουγα Αλκαίο (έρωτας), κ όταν είχε κολικούς η μικρή μου, έβαζα Αλκαίο αλλά τίποτα. Κάποια στιγμή είχε στην τηλεόραση τον Παντελίδη. Να εις πότε σταμάτησε το κλάμα κ καρφώθηκε στην TV!
Εχουν χαρακτήρα τα μικρά μας!

Αθανασία, χρόνια πολλά κ από δω!!!!! Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 (Νο 3) - Σελίδα 4 334590

Ασχετο, έχετε δει τι χαμός γίνεται με τον Αντώνη? Αυτός ο άνθρωπος δεν θα κουραστεί ποτέ? Τστστστ!!!

Φιλούρες!!!!!

Ελενη Παντελιδη ακουει η μικρη ε???Να την παρω οταν μεγαλωσει να την παω μια βολτα μεχρι τα μπουζουκια....Εμενα η δικια μου μονο με την μπεμπε λιλι αρχιζει κ κουναει χερια ποδια...

Jen75

Jen75
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημερα
δειχνει τωρα στο μεγκα πως γινεται η κυρα σαρακοστη

Elenisig

Elenisig
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Τώρα δείχνει ο Ακης πως φτιάχνεται η κυρά Σαρακοστή στο Μέγκα

Jen75

Jen75
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ελεγα κ γω να κανω αλλα ξεκινησα με μια εκτυπωση σε χαρτονακι κ αρχισα να εξηγω στον κων/νο τα της κυρας σαρακοστης αλλα ουτε σημασια εδωσα οποτε του χρονου με ζυμαρι

Jen75

Jen75
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Elenisig έγραψε:Τώρα δείχνει ο Ακης πως φτιάχνεται η κυρά Σαρακοστή στο Μέγκα

χαχαχα, σε προλαβα ελενη!!!

Elenisig

Elenisig
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Jen75 έγραψε:
Elenisig έγραψε:Τώρα δείχνει ο Ακης πως φτιάχνεται η κυρά Σαρακοστή στο Μέγκα

χαχαχα, σε προλαβα ελενη!!!

Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Ούτε εγώ θα φτιάξω, όταν θα αρχίζει να καταλαβαίνει η μπέμπα, τότε θα χει πλάκα.

Jen75

Jen75
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
μου χει καρφωθει να κανω γαλακτομπουρεκο εδω κ κατι μερες. καμια δοκιμασμενη συνταγη;

Elenisig

Elenisig
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Jen75 έγραψε:μου χει καρφωθει να κανω γαλακτομπουρεκο εδω κ κατι μερες. καμια δοκιμασμενη συνταγη;

sorry, δεν έχω κάνει ποτέ μου γαλακτομπούρεκο... Embarassed

eirini2


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα κοριτσια.καλη σαρακοστη να εχουμε.εμεις οπως σας ειχα πει πηγαμε σαλαμινα στα πεθερικα μου.καλα περασαμε.γυρισαμε χτες το απογευμα.τα αγορια μου εχουν ακομη μπουκωμα.μιλησα με την παιδιατρο την παρασκευη μηπως χρειαζεται να παω τον μικρο αφου το μπυκωμα επιμενει αλλα μου ειπε μονο αν καταλαβαω οτι κατεβηκαν οι μυξες πιο κατω και κανει πυρετο να τον παω.μπολικο ορο μου ειπε και για τους 2.
αθανασια χρονια πολλα και απο δω μεσα.

Elenisig

Elenisig
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα Ειρήνη!
Τι εννοείς με το κατέβηκαν οι μύξες πιο κάτω?

eirini2


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Elenisig έγραψε:Καλημέρα Ειρήνη!
Τι εννοείς με το κατέβηκαν οι μύξες πιο κάτω?
να φυγουν απο την μυτη και να του κανει βροχιολιτιδα.αν νιωσω βρασιμο πανω απο το στηθος να τον παω.

Elenisig

Elenisig
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
eirini2 έγραψε:
Elenisig έγραψε:Καλημέρα Ειρήνη!
Τι εννοείς με το κατέβηκαν οι μύξες πιο κάτω?
να φυγουν απο την μυτη και να του κανει βροχιολιτιδα.αν νιωσω βρασιμο πανω απο το στηθος να τον παω.

Επειδή δεν ξέρω, αυτό πως το καταλαίνεις? Οταν αναπνέει κάνει θόρυβο, όταν βήχει? Αν μπορείς να μου περιγράψεις.

dimitra al


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ki emena einai mpoukvmenh h mpempa kai bazw mono oro.thn akoyse na bhxei h paidiatros allo moy eipe den einai tipota einai apo tis mykses!eytyxws.pote na anhsyxhsoume dhladh?mexri poso kratane aytes oi mhkses?emeis eimaste etsi mia bdomada!!
koritsia to zymaraki mallon apo toy xronoy!!!! Very Happy

mama konstantinoy!!


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!
ΠΑΕΙ ΚΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΡΙΗΜΕΡΟ..ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΤΕΛΕΙΑ ΕΧΘΕΣ ΜΑΖΕΥΤΗΚΑΜΕ ΟΛΕΣ ΟΙ ΦΙΛΕΣ ΜΕ ΤΟΥΣ ΑΝΤΡΕΣ ΜΑΣ ΣΕ ΕΝΑ ΣΠΙΤΙ ΚΑΙ ΦΑΓΑΜΕ ΗΠΙΑΜΕ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΓΥΡΙΣΑΜΕ ΣΠΙΤΙ...ΦΥΣΙΚΑ ΔΕΝ ΠΗΡΑ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΕ ΜΙΚΡΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΤΟΝ ΚΡΑΤΗΣΕ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ..ΑΣ ΠΕΡΑΣΕΙ ΚΙ ΑΥΤΟΣ Ο ΜΑΡΤΗΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ...!!!ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΒΓΗΚΑΜΕ ΚΑΙ ΜΙΑ ΒΟΛΤΑ ΓΙΑ ΦΑΙ ΜΕ ΤΟΝ ΓΙΩΡΓΟ..ΟΛΑ ΚΑΛΑ!!!Ο ΚΑΙΡΟΣ ΑΣ ΣΤΡΩΣΕΙ ΚΑΙ ΘΑ ΗΜΑΣΤΕ ΠΙΟ ΚΑΛΑ!!
ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΜΟΥ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΓΕΡΗ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΜΕ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΣΟΥ!!

ΚΑΤΑ Τ'ΑΛΛΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΛΑ Ο ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΟΝΙΜΩΣ ΜΕ ΚΑΤΙ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ..ΒΓΑΛΑΜΕ ΤΑ 2 ΚΑΤΩ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΕΤΟΙΜΑΖΟΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΝΩ!!ΑΛΛΑ ΕΥΤΥΧΩΣ ΕΙΝΑΙ ΕΥΔΙΑΘΕΤΟΣ ΚΑΙ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΚΑΛΑ!!
ΑΥΤΑ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ..ΦΙΛΙΑ!!

demmy29

demmy29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Sad Sad Sad Η Τοσοδούλα δεν πήρε βάρος Μελινομαμά! Είδες που το υποψιαζόμουν; Το ένστικτο! 5220 το δόλιο από 4750 πάνω από μήνα. Κι εσύ πάλι αίμα ρε Μαράκι; Άντε, να ήταν το τελευταίο! Τι τραβάμε... Η παιδίατρος μου είπε ότι κουράζομαι πολύ και μάλλον η ποιότητα του γάλακτος άλλαξε. Θα τη δούμε σε 15 περίπου μέρες κι αν ακολουθήσει τα ίδια πρέπει λέει να αρχίσω συμπλήρωμα Sad Sad Sad Το πάλεψα τόοοοοοοοσο πολύ! Και με τη δουλειά και όλα! Δε θέλω να το χάσω........
Αθανασία μου Χρόνια σου Πολλά! Ότι καλύτερο σου εύχομαι!Να χαίρεσαι την οικογένειά σου!

maria1984

maria1984
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Δημητρουλα μην στεναχωριεσαι για το βαρος της...Εμενα μου φαινεται οτι μεγαλωνει μια χαρα...Γενηθηκε μικρουλα αλλα μην νομιζεις οτι καθε μηνα θα παιρνει κ 1 κιλο...Η δικια μου τον πρωτο μηνα πηρε 1300 γραμμ ,τον δευτερο περιπου 1 κιλο ,τον τριτο μηνα 540 γραμμ κ τωρα που την χαναπηγα ειχε παρει μονο 440...Η δικια μου γεννηθηκε 3300 κ τωρα ειναι μονο 6200 δεν εχει παρει δηλαδη ουτε 3 κιλα σε 4 μηνες...Αλλα ο γιατρος μου ειπε οτι ειναι μια χαρα κ καλυτερα αδυνατα μωρα παρα παχια...

demmy29

demmy29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Λες ε; Μου είπε να την ξαναδεί οπωσδήποτε. Κι εμένα στην αρχή φόρτσαρε κ πήγε στην 25η εκατοστιαία από την 1η που γεννήθηκε. Τώρα έπεσε και ανησύχησε η γιατρός μήπως και το γάλα μου δεν της αρκεί όχι σαν ποσότητα αλλά σαν ποιότητα. Τι να σου πω; Στεναχωρήθηκα πάντως γιατί κακά τα ψέματα, το έχω και λίγο περίεργα στο μυαλό μου λόγο της εγκυμοσύνης...Βέβαια ψυχοκινητικά μου είπε ότι κάνει για έξι μηνών. Κι εγώ την βλέπω βέβαια. Είναι αστέρι...Η μάλλον αστεράκι... Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 (Νο 3) - Σελίδα 4 804467

dimitra al


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Δημητρα κι εμενα τοσο ειναι πανω κατω!!γεννηθηκε 2700 και απο τον δευτερο που ζυγιστηκε και ηταν 4750 τωρα στον 3ο ειναι 5200 δεν πηρε πολλα αλλα τα κανονικα πιστευω.Μην αγχωνεσαι.εγω τη δινω ξενο γαλα.
Ολυμπια κανενα γλεντι με κεμετζεδες δεν ειχατε εκει περα???εμασ μασ τα χαλασε πολυ ο καιροσ παντως...δεν καναμε και τιποτα ιδιαιτερο στο χωριο και μετα αντε και για κανενα καφε.ευτυχωσ βγηκαμε κυριακη βραδυ και του εδωσα και καταλαβε!!!ειχα κατι μηνες να βγω... Very Happy Very Happy Very Happy

maria1984

maria1984
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μια χαρα ειναι η κορουλα σου μην ανησυχεις κ μην αγχωνεσαι γιατι το καταλαβαινει,μην κοιτας που ειναι μικρουλια ειναι τετραπερατα...Σημερα μιλουσα με 1 κοπελα που γεννησε 23 Νοεμβριου κ εκανε την κορη της 2300,τωρα η μικρη ειναι 5 κιλα κ της ειπε κ αυτης ο παιδιατρος οτι για τα κιλα που γεννηθηκε μια χαρα ειναι τωρα...Αμα ειναι ζωηρο το παιδι μην το φοβασαι...

mama konstantinoy!!


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
dimitra al έγραψε:Δημητρα κι εμενα τοσο ειναι πανω κατω!!γεννηθηκε 2700 και απο τον δευτερο που ζυγιστηκε και ηταν 4750 τωρα στον 3ο ειναι 5200 δεν πηρε πολλα αλλα τα κανονικα πιστευω.Μην αγχωνεσαι.εγω τη δινω ξενο γαλα.
Ολυμπια κανενα γλεντι με κεμετζεδες δεν ειχατε εκει περα???εμασ μασ τα χαλασε πολυ ο καιροσ παντως...δεν καναμε και τιποτα ιδιαιτερο στο χωριο και μετα αντε και για κανενα καφε.ευτυχωσ βγηκαμε κυριακη βραδυ και του εδωσα και καταλαβε!!!ειχα κατι μηνες να βγω... Very Happy Very Happy Very Happy

ΕΛΑ ΔΗΜΗΤΡΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΕΧΟΥΜΕ!!!ΠΟΥΤΑΧΙΔΗ!!ΑΝΤΕ ΠΑΡΕ ΤΟΝ ΠΟΝΤΙΟ ΚΑΙ ΕΛΑΤΕ

dimitra al


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
mama konstantinoy!! έγραψε:
dimitra al έγραψε:Δημητρα κι εμενα τοσο ειναι πανω κατω!!γεννηθηκε 2700 και απο τον δευτερο που ζυγιστηκε και ηταν 4750 τωρα στον 3ο ειναι 5200 δεν πηρε πολλα αλλα τα κανονικα πιστευω.Μην αγχωνεσαι.εγω τη δινω ξενο γαλα.
Ολυμπια κανενα γλεντι με κεμετζεδες δεν ειχατε εκει περα???εμασ μασ τα χαλασε πολυ ο καιροσ παντως...δεν καναμε και τιποτα ιδιαιτερο στο χωριο και μετα αντε και για κανενα καφε.ευτυχωσ βγηκαμε κυριακη βραδυ και του εδωσα και καταλαβε!!!ειχα κατι μηνες να βγω... Very Happy Very Happy Very Happy

ΕΛΑ ΔΗΜΗΤΡΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΕΧΟΥΜΕ!!!ΠΟΥΤΑΧΙΔΗ!!ΑΝΤΕ ΠΑΡΕ ΤΟΝ ΠΟΝΤΙΟ ΚΑΙ ΕΛΑΤΕ
ti kalaaa!!!ypomonh!!!!de 8a ksepetaxtei h mpempa???8a kseshkw8oume na er8oume!!!!!!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις