Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
624 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 624 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 31 ... 35  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 27 από 35]

Evelin


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Kαλημερα και χρονια πολλα!!!
Ελπιζω να περασατε ολες καλα τις γιορτες χωρις τα μικροπροβληματακια που ειχαμε ολες τωρα τελευταια.
Βλεπω οτι σιγα σιγα καποιες μπαινουν στο μηνα τους και θα ακολουθησουμε και οι υπολοιπες. Πως περασε ο καιρος ε? Εγω παντως αρχιζω και φοβαμαι...Αντε με το καλο να ερθουν τα μωρακια μας. ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ 2013#4# - Σελίδα 27 215994

Eurovlacha

Eurovlacha
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ..ΕΜΕΙΣ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΤΟΤΕ.

HappyMama


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρα κορίτσια!! Χρόνια πολλά και Χριστός Ανέστη! Με το καλό όλες μας! κι απ' ότι βλέπω έχετε μπει μερικές στο μήνα σας!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Εγώ κουράστηκα αρκετά το Πάσχα αλλά είμαι πολύ πιο δραστήρια και νιώθω υπέροχα. Την άλλη εβδομάδα ετοιμάζω κι εγώ σιγά σιγά το βαλιτσάκι μου και ξεκινώ να πλένω τα μωρουδιακά!!

Anna_K

Anna_K
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Και η δικια μου βαλιτσα ειναι ετοιμη,το δωματιο ειναι βαμμενο απο τοτε που μπηκαμε στο σπιτι,δεν το ξαναβαφουμε,βαλαμε αυτοκολληα απτο τζαμπο και τπτ αλλο θα το φτιαξουμε αργοτερα γιατι το μωρο θα το εχουμε μαζι μας...
Πασχα σπιτι καναμε ο αντρας μου δουλευε οποτε οι δυο μας,ησυχα κι ωραια,κουραστηκα κι εγω πολυ με τις δουλειες και τη ζεστη,ξαπλωνα το βραδακι και δε μπορουσα να ξανασηκωθω,οι πατουσες λες κ δεν υπηρχαν δε με κραταγαν,ειχα και πονακια περιοδου και ηταν λιγο δυσκολα,αλλα ολα καλα...

HappyMama


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Αχ όσο μπορούμε ας μην κουραζόμαστε. Εχθές έβγαλα απ' την αποθήκη και τα ρηλάξ, καθισμα αυτοκινήτου, κουνιστό ρηλαξ, κλπ κλπ κλπ και στενοχωρήθηκα.. Παιδιά μερικά έχουν επάνω τους ΜΟΥΧΛΑ!!! Πλένονται φυσικά όλα τα πάνινα μέλη τους αλλά χαλάστηκα. Την περπατούρα θα την πετάξω, μαύρη ήταν! Για όνομα! Τον Οκτώβρη την ανεβάσαμε!

Εν τω μεταξύ το τόπικ έχει ερημώσει.. Οταν γράφω πια νιώθω ότι κάνω αυτο-ψυχο-θεραπεία. Laughing

yianna76

yianna76
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερα και απο μενα και Χριστος Ανεστη και εμεις ησυχα τα περασαμε εψησε ο Πατερας μου.
Εχθες πηγαμε στο γιατρο ολα καλα ειναι το βαρος ειναι 2040 Very Happy και το ντομπλερ καλο.
Happymama τα πραγματα δεν τα ειχες βαλει σε σακουλες; η να τα ειχες τυλιξει με ναιλον;

HappyMama


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Γεια σου Γιάννα, στην γειτονιά μου ούτε μυρωδιά από ψητό αρνί! Μπράβο που ψήσατε!!! και του χρόνου με υγεία!

Εκανες το ντόπλερ;; ωραία! τέλεια νέα!! με το καλό! Εγώ έκλεισα ραντεβού στις 21.
Κάθε εβδομάδα έχω τουλάχιστον 2 γιατρούς, 3 την άλλη εβδομάδα γιατί έχω και παιδίατρο! Laughing

Τα είχα κλείσει - ήταν μια χαρά τακτοποιημένα αλλά λόγω συμπύκνωσης υδρατμών έγιναν όλα έτσι. Ιδρωναν οι τοίχοι στην αποθήκη αυτή. Αστα...
Ευτυχώς τα μωρουδιακά τα είχα σε σακούλα που αφαιρείται ο αέρας και είναι μια χαρά.

yianna76

yianna76
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
HappyMama έγραψε:Γεια σου Γιάννα, στην γειτονιά μου ούτε μυρωδιά από ψητό αρνί! Μπράβο που ψήσατε!!! και του χρόνου με υγεία!

Εκανες το ντόπλερ;; ωραία! τέλεια νέα!! με το καλό! Εγώ έκλεισα ραντεβού στις 21.
Κάθε εβδομάδα έχω τουλάχιστον 2 γιατρούς, 3 την άλλη εβδομάδα γιατί έχω και παιδίατρο! Laughing

Τα είχα κλείσει - ήταν μια χαρά τακτοποιημένα αλλά λόγω συμπύκνωσης υδρατμών έγιναν όλα έτσι. Ιδρωναν οι τοίχοι στην αποθήκη αυτή. Αστα...
Ευτυχώς τα μωρουδιακά τα είχα σε σακούλα που αφαιρείται ο αέρας και είναι μια χαρά.

Εσεις δεν ψησατε;το ντομπλερ μου το κανει ο ιδιος ο γιατρος καθε φορα που παω και γλυτωνω λεφτα παλι καλα εσυ ποτεβ εχεις γιατρο;

HappyMama


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
yianna76 έγραψε:Εσεις δεν ψησατε;το ντομπλερ μου το κανει ο ιδιος ο γιατρος καθε φορα που παω και γλυτωνω λεφτα παλι καλα εσυ ποτεβ εχεις γιατρο;

Οχι, οι γονείς μου το έκαναν στον φούρνο.
Εχω την Δευτέρα παιδίατρο, την Πέμπτη διαβητολόγο, την Παρασκευή καρδιολόγο, την μεθεπόμενη Τρίτη ντόπλερ και αμέσως μετά τον γιατρό μου να τα δει κι όλας όλα.

yianna76

yianna76
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
HappyMama έγραψε:
yianna76 έγραψε:Εσεις δεν ψησατε;το ντομπλερ μου το κανει ο ιδιος ο γιατρος καθε φορα που παω και γλυτωνω λεφτα παλι καλα εσυ ποτεβ εχεις γιατρο;

Οχι, οι γονείς μου το έκαναν στον φούρνο.
Εχω την Δευτέρα παιδίατρο, την Πέμπτη διαβητολόγο, την Παρασκευή καρδιολόγο, την μεθεπόμενη Τρίτη ντόπλερ και αμέσως μετά τον γιατρό μου να τα δει κι όλας όλα.

καρδιολογο γιατι;εγω θα παω να κανω τριπλεξ καρδια οχι οτι εχω κατι προλυπτικα

HappyMama


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
yianna76 έγραψε:καρδιολογο γιατι;εγω θα παω να κανω τριπλεξ καρδια οχι οτι εχω κατι προλυπτικα

Προληπτικά κι εγώ, το έβαλε ο νέος γιατρός μου.

kallh e


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
kalhspera kai xronia polla po po plhsiazei o kairos egw exw akoma to dwmatio tou morwu na ftiaksw na plunw rouxalakia klp klp thn deutera 8a paw kai gia to ntomple trith gia bu8oskophsh sta matia gia na apofasisoumai pws 8a gennhsw klp apo ponous allo pragma ponaei mesh plath ta isxia mou podia kai xwris na kanw kati giati apo oti kseretai mou eipe ksaplaaaaaaaaaaaaaa apo farmaka den mou miwse kanenas tipota o endikrinologos mou afkshse to xapi kai sunexizw me 6 trofokart 3 sidhro asbestio kai foliko o3u auta

Anna_K

Anna_K
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Γεια σας!!! τι κανετε??? Οντως ερημωσε μας εφαγε το facebook,η MyAngels που χαθηκε?? εχει καπου νεα της και δεν εχω δει???
Εγω σημερα μπηκα στο μηνα μου,ξεκιναει η αντιστροφη μετρηση,μετραμε σαν τους φανταρους!!! Αναμεικτα τα συναισθηματα,συγκινηση,αγωνια,προσμονη και αγχος να πανε ολα καλα...Περιμενω να κρατησω αγκαλια το κοριτσακι μου!!!

Happymama τι κριμα με τα πραγματα,φανταζομαι ποσο στεναχωρηθηκες,πιστευω εκτος τις σακουλες που βγαινει ο αερας το καλυτερο ειναι οι κουτες που τραβαει την υγρασια το χαρτι.Δεν καθαριζει η περπατουρα να μην την πεταξεις?? Με χλωρινη η Cif κρεμα?? Τι ειναι κι αυτο με τοσους γιατρους?? Δε θα βαρεθεις ποτε!!! χαχαχαχα

Kallh δε χρειαζεται να κανεις κατι για να πονας ειναι που ανοιγουν τα κοκαλα και προετοιμαζονται για τον τοκετο,ασε που απ'την ακινησια πιανεσαι κ πονας περισσοτερο,υπομονη τι αλλο! Βαλε στην υπογραφη αν θελεις ΠΗΤ ή κανενα τικερακι να βλεπουμε σε ποια εβδομαδα εισαι μη σε ρωταμε συνεχεια...

Αυτα λοιπον θα τα πουμε,καλο ΣΚ να εχουμε

samimas

samimas
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημερα κοριτσια!! χρονια πολλα κ Χριστος Ανεστη!!! με το καλο ολες μας να κρατησουμε στην αγκαλια μας τα αγγελουδακια μας!!!!
ποσο χαιρομαι που διαβαζω για τα ετοιμα δωματια κ για οσες μπηκαν στον μηνα τους..με το καλο ευχομαι!!!
HappyMamma κ εγω απο πισω σου ερχομαι με εξετασεις....ενα βουνο εχω να κανω μεσα σε αυτο το μηνα κ στις αρχες του αλλου θα κανω κ τα μαθηματα!!!!

Evelin


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Γεια σας κοριτσια.
Αννα μπηκες στο μηνα σου ε!!! μπραβω με το καλο ευχομαι ολα να πανε καλα. Ετσι οπως εχουν χαθει ολες οι κοπελες απο το φορουμ δεν μπορουμε να καταλαβουμε ποια θα γεννησει πρωτη , δευτερη κ.ο.κ Smile
Τα δικα μου νεα απο τους γιατρους ειναι οτι ο μπεμπης ειναι 1873gr αλλα ειναι καπως μικρος. Παρακολουθουν και το αμνιακο υγρο το οποιο αν και αυξηθηκε ειναι λιγο, αν ξαναμειωθει θα κανω καισαρικη αρχες Ιουνιου. Την αλλη βδομαδα εχω ραντεβου για non stress και θα δουμε την εξελιξη.
Αυτα απο μενα ελπιζω να ειστε ολες καλα.

HappyMama


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Γεια σας! Σας έχω χάσει όλες. Κι εγώ έχω μπερδευτεί εντελώς.
Έχουν ξεκινήσει και σε εμένα πονάκια, ακανόνιστα και προσπαθώ να ξεκουράζομαι (αστείο πράγμα). Όμως μην έχετε άγχος κορίτσια, πλησιάζει ο καιρός και το βέβαιο είναι πως αργά ή γρήγορα θα τα έχουμε αγκαλίτσα!
Δεν μπορώ να χρησιμοποιήσω χλωρίνη ή cif σε τίποτα του παιδιού αν δεν κλείσει καλέ τα 2 του χρόνια! Κι ήταν μαύρη! ΜΑΥΡΗ! Τη σιχάθηκα. Εξάλλου δεν είναι ακριβή – απ’ τα λίγα έξοδα που θα κάνω για το μωρό, δεν πειράζει.
Sanimas, νομίζω πως σε καλό μας βγήκε τελικά!!

yianna76

yianna76
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
HappyMama έγραψε:Γεια σας! Σας έχω χάσει όλες. Κι εγώ έχω μπερδευτεί εντελώς.
Έχουν ξεκινήσει και σε εμένα πονάκια, ακανόνιστα και προσπαθώ να ξεκουράζομαι (αστείο πράγμα). Όμως μην έχετε άγχος κορίτσια, πλησιάζει ο καιρός και το βέβαιο είναι πως αργά ή γρήγορα θα τα έχουμε αγκαλίτσα!
Δεν μπορώ να χρησιμοποιήσω χλωρίνη ή cif σε τίποτα του παιδιού αν δεν κλείσει καλέ τα 2 του χρόνια! Κι ήταν μαύρη! ΜΑΥΡΗ! Τη σιχάθηκα. Εξάλλου δεν είναι ακριβή – απ’ τα λίγα έξοδα που θα κάνω για το μωρό, δεν πειράζει.
Sanimas, νομίζω πως σε καλό μας βγήκε τελικά!!


καλημερα τι κανεις;εγω πονακια δεν εχω μονο με ποναει κατω απο το στηθος 3 μερες τωρα και σημερα με ποναει ο οφαλος δεν ξερω γιατι σαν να το τραβαει χαχαχα.Το παιδικο το τελειωσα επιτελους βαλαμε τα αυτοκολητα θα πληνω και της κουρτινες και παραγγειλαμε και το φωτιστικο και τελος ουφ ξεμπερδεψα καιμε το παιδικο ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ 2013#4# - Σελίδα 27 654316

HappyMama


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
yianna76 έγραψε:

καλημερα τι κανεις;εγω πονακια δεν εχω μονο με ποναει κατω απο το στηθος 3 μερες τωρα και σημερα με ποναει ο οφαλος δεν ξερω γιατι σαν να το τραβαει χαχαχα.Το παιδικο το τελειωσα επιτελους βαλαμε τα αυτοκολητα θα πληνω και της κουρτινες και παραγγειλαμε και το φωτιστικο και τελος ουφ ξεμπερδεψα καιμε το παιδικο ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ 2013#4# - Σελίδα 27 654316

Καλημέρα! κάτω από το στήθος δεξιά; εκεί συνήθως βρίσκουν χώρο για να μας σφηνώνουν τα γονατάκια τους. Ο αφαλός είναι γιατί βαραίνουν και πέφτει εκεί ο πισινούλης τους και λογικά θα έχει αρχίσει να γίνεται μυτερή η κοιλίτσα, έτσι;;;

Μπράβο Γιάννα, έτοιμη κι εσύ! Εγώ Πέμπτη σταματάω και ξεκινώ αμέσως τα ψώνια. Θέλω την ερχόμενη εβδομάδα να έχω έτοιμη βαλίτσα. Ο άντρας μου φωνάζει βασικά - φοβάται μην έχουμε τα ίδια (φτου φτου φτου!)


yianna76

yianna76
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
HappyMama έγραψε:
yianna76 έγραψε:

καλημερα τι κανεις;εγω πονακια δεν εχω μονο με ποναει κατω απο το στηθος 3 μερες τωρα και σημερα με ποναει ο οφαλος δεν ξερω γιατι σαν να το τραβαει χαχαχα.Το παιδικο το τελειωσα επιτελους βαλαμε τα αυτοκολητα θα πληνω και της κουρτινες και παραγγειλαμε και το φωτιστικο και τελος ουφ ξεμπερδεψα καιμε το παιδικο ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ 2013#4# - Σελίδα 27 654316

Καλημέρα! κάτω από το στήθος δεξιά; εκεί συνήθως βρίσκουν χώρο για να μας σφηνώνουν τα γονατάκια τους. Ο αφαλός είναι γιατί βαραίνουν και πέφτει εκεί ο πισινούλης τους και λογικά θα έχει αρχίσει να γίνεται μυτερή η κοιλίτσα, έτσι;;;

Μπράβο Γιάννα, έτοιμη κι εσύ! Εγώ Πέμπτη σταματάω και ξεκινώ αμέσως τα ψώνια. Θέλω την ερχόμενη εβδομάδα να έχω έτοιμη βαλίτσα. Ο άντρας μου φωνάζει βασικά - φοβάται μην έχουμε τα ίδια (φτου φτου φτου!)



με ποναει κατω ακριβως απο το αριστερο στηθος αμα συνεχιστει να ποναει εχω δευτερα γιατρο θα του το πω.Να την ετοιμασεις και εσυ εγω την εχω ετοιμη και την βαλιτσα χαχαχχα.οταν ειχα παει τον ρωτησα αμα εχει χαμηλωσει και μου ειπε εχεις δρομο ακομα ημουνα 34+3 αλλα την νιωθω ψηλα.
Να σταματησεις και εσυ απο την δουλεια να ηρεμησεις λιγο Very Happy και να κανονισουμε και καφεδακι πριν γεννησω χαχαχχα γιατι το σαββατο μπαινω στον μηνα μου Laughing

HappyMama


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Το Σάββατο κι όλας!!!! πωπω! με το καλό!! Ναι, θα κανονίσουμε - κι εγώ το θέλω πάρα πολύ! Very Happy

yianna76

yianna76
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
HappyMama έγραψε:Το Σάββατο κι όλας!!!! πωπω! με το καλό!! Ναι, θα κανονίσουμε - κι εγώ το θέλω πάρα πολύ! Very Happy

να σαι καλα Very Happy
ειδες πως περασε ο καιρος; πω πω!!
με το καλο και εσυ !!

samimas

samimas
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημερα κοριτσια!!! μπαινετε στο μηνα σας σιγα σιγα!! με το καλο Yianna μου!!
HappyMamma επιτελους σταματας κ θα απολαυσεις καλυτερα τα ψωνια σου κ ολα!!
οσο για τις εξετασεις-γιατρο κτλ οχι απλα μας βγηκε σε καλο..εγω προσωπικα ειμαι πιο ηρεμη!η πορεια η δικη μου κ του μωρου ειναι σε πολυ καλα χερια τελικα!! κ για αλλη μια φορα σε ευχαριστω μεσα απο την καρδια μου κ εγω κ ο αντρας μου!!!

yianna76

yianna76
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
samimas έγραψε:καλημερα κοριτσια!!! μπαινετε στο μηνα σας σιγα σιγα!! με το καλο Yianna μου!!
HappyMamma επιτελους σταματας κ θα απολαυσεις καλυτερα τα ψωνια σου κ ολα!!
οσο για τις εξετασεις-γιατρο κτλ οχι απλα μας βγηκε σε καλο..εγω προσωπικα ειμαι πιο ηρεμη!η πορεια η δικη μου κ του μωρου ειναι σε πολυ καλα χερια τελικα!! κ για αλλη μια φορα σε ευχαριστω μεσα απο την καρδια μου κ εγω κ ο αντρας μου!!!

ευχαριστω και εσυ με το καλο Very Happy

margie_margie


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
γεια σας κοριτσια!εγω απο τη μερα που μπηκα στον 9ο έχω πονακια, ενοχλήσεις και ποδια πολυ πρησμενα!!περπαταω και σαν παπια κατι που πιστευα ότι θα αποφυγω!ακομα να σταματησω κι απο τη δουλεια...πολυ αγχος...εχω το βαλιτσακι στο αυτοκινητο!χαχα!τουλαχιστον ειναι ολα ετοιμα, ενα καλυμμα για το στρωμα της κουνιας θελω!την παρασκευη η μπεμπα ηταν 2700!εχει κατεβει αρκετα η κοιλια!πολλα φιλια σε ολες!!!
οι αλλες κοπελες προφανως ειναι στο fb και τις εχουμε χασει, κριμα...

HappyMama


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρα!
sanimas τι λες.. ενα τηλ. έδωσα κι αυτό επιφυλακτικά. Μην ευχαριστείς κανέναν, αντε, χαζομάρες.

margie, ετοιμάζεσαι κι εσύ! γιατί όμως δεν σταμάτησες; δεν θυμάμαι, δική σου δουλειά κι εσύ;

Κορίτσια, δώστε καμία ιδέα για πιτζάμες, που θα βρω νοστιμούλες αλλά και οικονομικές;

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 27 από 35]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 31 ... 35  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις