Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
30 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 30 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 5 από 10]

101Ομοφυλόφιλοι γονείς. - Σελίδα 5 Empty Απ: Ομοφυλόφιλοι γονείς. Δευ Μάης 13, 2013 1:40 pm

annamaria_i

annamaria_i
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Alexandra23 έγραψε:αν το παιδι μου γεννηθει με αυτο το προβλημα σημαινει οτιο θεος ετσι θελησε κ φυσικα θα το αγαπαμε αν κ θα στεναχωρηθουμε παααααααααρα πολυ.σε αντιθεση με μερικουσ που μπορει κ να ειναι πολυ κουλ με ολο αυτο.αλλωστε φαινεται πως στην εποχη μας πια υπαρχουν πολλοι κουλ τυποι κ δεν τους ενοχλει τιποτα,δεν υπαρχουν ουτε αξιες,ουτε ηθος.τιποτα!δεν μπορω να καταλαβω ομως προς τι αυτη η ερωτηση?ειπαμε η ομοφυλοφυλια σε μερικες περιπτωσεις υπαρχει απο την γεννηση κ σε μερικες ειναι επιλογη καποιοων ανθρωπων.ειπαμε δεν ενοχλουμε αυτους τους ανθρωπους,εδω στη γερμανια που ζω εγω ειδικα εχω γνωρισει τετοια ατομα κ μια χαρα την πλακα μας καναμε κ τις συζητησεις μας κ ολα.ομως το θεματακι αυτο λεει να πουμε την γνωμη μας για αυτα τα ζευγαρια που μεγαλωνουν παιδια!!!!!!αυτο τον κωλο σας να βαρατε μερικοι συγνωμη κιολας που το λεω ετσι,δεν ειναι ουτε λογικο,ουτε σωστο!!!!!θα επρεπε να απαγορευεται.δεν παιζουμε με τα παιδια το ξανα ειπα.καντε ο,τι θελετε στο κρεββατι σας αλλα οχι να εχει το παιδι μαμα κ μπαμπα δυο γυναικες η δυο αντρες.κ την καραμελα οτι το θεμα ειναι να ειναι οι γονεις σωστοι μην την χρησιμοποιειτε συνεχεια,αυτο εξυπακουεται!!αλλα το να ειναι δυο ανθρωποι του ιδιου φυλου κ να μεγαλωνουν ενα παιδακι ειναι αυτοματως λαθος γονεις γιατι ειναι εναντια στη φυση.κ οπως ειπα παραπανω τα χω παιξει!!!!αναγκαζομαι να εξηγησω τα αυτονοητα.λυπαμαι τοσο μα τοσο πολυ.

Τα αυτονοητα για σενα. Για μενα αλλα ειναι τα αυτονοητα. Δεν ειναι αναγκη να πιστευουμε ολοι στα ιδια αυτονοητα. Την ερωτηση την εκανα απλως γιατι ημουν περιεργη διαβαζοντας τις θεσεις σας(καθολα σεβαστες απο εμενα) Τι θα κανατε εσεις σε αυτη την περιπτωση, Γιατι το εχω σκεφτει και για μενα το πως θα αντιδρουσα σε μια τετοια περιπτωση.

102Ομοφυλόφιλοι γονείς. - Σελίδα 5 Empty Απ: Ομοφυλόφιλοι γονείς. Δευ Μάης 13, 2013 1:42 pm

Mamma Tomato

Mamma Tomato
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ορνοστάρ έγραψε:Τι λες κοπέλα μου βραδιάτικα ; Τα έχεις τσούξει ή έχεις κατεβάσει κανένα ναρκωτικό ;
Αν γίνει ομοφυλόφιλο το παιδί μου που δεν θα γίνει , ασφαλώς και θα το αγαπάω και θα το λατρεύω αλλά η αγάπη δεν έχει σχέση με το ότι θα είναι ανώμαλο.
Και ένα παιδί με σύνδρομο αγαπάς , ή τετραπληγικό .Είναι άλλο πράγμα η αγάπη και άλλο αυτό που λέμε .
Επειδή θα το αγαπάω θα του περάσω και το μήνυμα που θέλεις να περάσεις εσύ ; Ότι είναι νορμάλ και ότι μπορεί να μεγαλώσει με το γκόμενο του αν είναι άντρας ή με τη γκόμενα της αν είναι γυναίκα ,παιδί ;
Κάνε μας τη χάρη και τσακίσου από εδώ μέσα που θα μας κάνεις και μαθήματα υπέρ των ανώμαλων ομοφυλόφιλων που τον παίρνουν από πίσω και οι άλλες αλληλοτρίβουν τα μουνιά τους και μας δηλώνουν και αντιρατσίστριες λεσβίες του ελέους,άντε βραδιάτικα.
Ναι είμαι ρατσίστρια και αυτά τα σιχάματα ούτε θέλω να τα βλέπω ούτε να τα ακούω ,εσύ που γουστάρεις ασχολήσου,άντε γιατί μας τα πρήξατε.

Πως μ'αρέσει που είσαι και της εκκλησίας και γκρινιάζεις ότι δεν δεχόμαστε τη διαφορετική άποψη στο φόρουμ, αλλά ο οχετός οχετός! Μπήκα κι εγώ βραδιάτικα να διαβάσω διάλογο. Το βρισίδι που έριξες να το πεις στον πνευματικό σου, ε;

103Ομοφυλόφιλοι γονείς. - Σελίδα 5 Empty Απ: Ομοφυλόφιλοι γονείς. Δευ Μάης 13, 2013 1:43 pm

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ποια ειναι τα αυτονοητα για σενα κοριτσι μου?για πες!!!!

104Ομοφυλόφιλοι γονείς. - Σελίδα 5 Empty Απ: Ομοφυλόφιλοι γονείς. Δευ Μάης 13, 2013 1:44 pm

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τωρα απο ολα αυτα τα κουλα που διαβασαμε δεν νομιζω να μας εμεινε στο μυαλο μονο το βρισιδι.αλλα το οτι υπαρχουν ανθρωποι που επικροτουν την παραφυση!!!

105Ομοφυλόφιλοι γονείς. - Σελίδα 5 Empty Απ: Ομοφυλόφιλοι γονείς. Δευ Μάης 13, 2013 1:46 pm

Ορνοστάρ


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Δε μου λες ρε φίλε ,είσαι πούστης ή αν είσαι τελικά η Άνναμαρία , μήπως είσαι λεσβία ; Για πες μας γιατί έχω αυτή την απορία δηλαδή και αύριο έχω και ταξίδι μέσα σε όλα και δεν θα μπορώ να ταξιδέψω με τον προβληματισμό.Εσύ για να υπερασπίζεσαι τόσο πολύ τους ομοφυλόφιλους ή είσαι Συριζα ή είσαι ομοφυλόφιλη/ος ή έχεις κάποιο πρόβλημα με τους νορμάλ ανθρώπους.Και χέστηκα αν είσαι τρολ ή ξετρόλ.

106Ομοφυλόφιλοι γονείς. - Σελίδα 5 Empty Απ: Ομοφυλόφιλοι γονείς. Δευ Μάης 13, 2013 1:46 pm

xristinaki2000


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Κοιταξτε τι γινεται(αναφερομαι στους φυσιολογικους),υπαρχουν αντρες που το παιζουν εραστες ,σημερα ειναι με την μια και αυριο με την αλλη,αλλα υπαρχουν και σοβαροι αντρες που προτιμανε μια σταθερη σχεση.Επισης υπαρχουν και γυναικες που ειναι ποτε με τον εναν και ποτε με τον αλλον αλλα και γυναικες που εχουν μια σοβαρη σχεση και δεν κοιταν αλλου.Το ιδιο συμβαινει και με τους γκει.Υπαρχουν οι γκει που ειναι σοβαροι εχουν μια σοβαρη σχεση και πολλες φορες ουτε καν μας περναει απο το μυαλο οτι ειναι "διαφορετικοι",και υπαρχουν και οι γκει που ειναι πιο πολυγαμικοι και συνηθως αυτοι οι δευτεροι δειχνουν απο το πρωτο λεπτο την σεξουαλικη τους ταυτοτητα.Δεν ξερω αν ειναι θεμα επιλογης η καποια ανωμαλια της φυσης.Ενα ζευγαρι γκει,που ειναι υπευθυνοι σαν ανθρωποι ,ειναι σωστοι ,δεν δινουν δικαιωματα δεξια και αριστερα ,ναι πιστευω θα μπορουσαν να εχουν ενα παιδι.Τωρα αν αυτο το παιδι αποκτησει ψυχικα τραυματα εκει παιζει ρολο πως θα το εχει αντιμετωπισει η κοινωνια μας και ολοι εμεις οι "φυσιολογικοι".Σιγουρα το φυσικο ειναι να υπαρχει ενας μπαμπας και μια μαμα,αλλα οπως υπαρχουν και ετεροφυλοφιλοι που αλλοι ειναι καταλληλοι για γονεις και αλλοι οχι το ιδιο θεωρω συμβαινει και με τους ομοφυλοφιλους.Και οχι ενα παιδι ομοφυλοφιλων δεν σημαινει οτι θα γινει και αυτο ομοφυλοφιλο αυριο-μεθαυριο,γιατι τοτε ουτε τα παιδια απο φυσιολογικους γονεις θα επρεπε να γινονται ομοφυλοφιλα "καποια" ομως γινονται...

107Ομοφυλόφιλοι γονείς. - Σελίδα 5 Empty Απ: Ομοφυλόφιλοι γονείς. Δευ Μάης 13, 2013 1:49 pm

Mamma Tomato

Mamma Tomato
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Alexandra23 έγραψε:τωρα απο ολα αυτα τα κουλα που διαβασαμε δεν νομιζω να μας εμεινε στο μυαλο μονο το βρισιδι.αλλα το οτι υπαρχουν ανθρωποι που επικροτουν την παραφυση!!!

α) δεν είναι παράνομο

β) το τι κάνουν 2 ενήλικες στο κρεβάτι τους δε μας αφορά

γ)η κοπέλα δεν το επικρότησε, δεν είπε "μπράβο θέλω κι εγώ", έδειξε ανεκτικότητα.

δ)ναι, εμένα το μπινελίκι και τα μουνιά μου έμειναν βραδυάτικα, καλύτερα ο γιος μου γκέι παρά με τέτοιο βρωμόστομα και χρυσααυγίτης.



Έχει επεξεργασθεί από τον/την Mamma Tomato στις Δευ Μάης 13, 2013 1:50 pm, 1 φορά

108Ομοφυλόφιλοι γονείς. - Σελίδα 5 Empty Απ: Ομοφυλόφιλοι γονείς. Δευ Μάης 13, 2013 1:49 pm

Ορνοστάρ


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
[quote="Mamma Tomato"]
Ορνοστάρ έγραψε:Τι λες κοπέλα μου βραδιάτικα ; Τα έχεις τσούξει ή έχεις κατεβάσει κανένα ναρκωτικό ;
Αν γίνει ομοφυλόφιλο το παιδί μου που δεν θα γίνει , ασφαλώς και θα το αγαπάω και θα το λατρεύω αλλά η αγάπη δεν έχει σχέση με το ότι θα είναι ανώμαλο.
Και ένα παιδί με σύνδρομο αγαπάς , ή τετραπληγικό .Είναι άλλο πράγμα η αγάπη και άλλο αυτό που λέμε .
Επειδή θα το αγαπάω θα του περάσω και το μήνυμα που θέλεις να περάσεις εσύ ; Ότι είναι νορμάλ και ότι μπορεί να μεγαλώσει με το γκόμενο του αν είναι άντρας ή με τη γκόμενα της αν είναι γυναίκα ,παιδί ;
Κάνε μας τη χάρη και τσακίσου από εδώ μέσα που θα μας κάνεις και μαθήματα υπέρ των ανώμαλων ομοφυλόφιλων που τον παίρνουν από πίσω και οι άλλες αλληλοτρίβουν τα μουνιά τους και μας δηλώνουν και αντιρατσίστριες λεσβίες του ελέους,άντε βραδιάτικα.
Ναι είμαι ρατσίστρια και αυτά τα σιχάματα ούτε θέλω να τα βλέπω ούτε να τα ακούω ,εσύ που γουστάρεις ασχολήσου,άντε γιατί μας τα πρήξατε.

Πως μ'αρέσει που είσαι και της εκκλησίας και γκρινιάζεις ότι δεν δεχόμαστε τη διαφορετική άποψη στο φόρουμ, αλλά ο οχετός οχετός! Μπήκα κι εγώ βραδιάτικα να διαβάσω διάλογο. Το βρισίδι που έριξες να το πεις στον πνευματικό σου, ε;[/quote


θα μπορούσα να βρίσω περισσότερο αλλά η αλήθεια πονάει πολύ περισσότερο από ένα βρίσιμο.

109Ομοφυλόφιλοι γονείς. - Σελίδα 5 Empty Απ: Ομοφυλόφιλοι γονείς. Δευ Μάης 13, 2013 1:53 pm

annamaria_i

annamaria_i
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Alexandra23 έγραψε:ποια ειναι τα αυτονοητα για σενα κοριτσι μου?για πες!!!!

Λοιπον τα αυτονοητα για μενα αφου με ρωτας (αν και εχω παραθεσει πιο πανω την αποψη μου) Αρχικα δεν θεωρω την ομοφυλοφιλια ανωμαλια. Ολοι ανθρωποι ειμαστε ισοι ανεξαρτητου σεξουαλικης προτημισης, φυσικα στο βαθμο που η επιλογη τους δεν επηρεαζει και δεν επιβαλεται στους αλλους (οπως πχ η παιδεραστια). Ακριβως λοιπον γι αυτο, οπως εγω ηθελα να γινω γονιος ετσι εχει το δικαιωμα ο καθε ανθρωπος να θελησει το ιδιο, και δεν θα πρεπει η σεξουαλικοτητα του να τον εμποδισει. Δεν πιστευω οτι ενας καλος γονιος κρινεται απο το τι κανει στο κρεββατι του, οπως δεν πιστευω πως ενας καλος γονιος κρινεται απο το αν εχει συντροφο του ιδιου φυλου η οχι. Οσο αφορα στις ηθικες αξιες που προαναφερθηκες, δεν πιστευω οτι η ηθικη ειναι κατι γενικο, αλα κατι ειδικο. Και ο καθενας απο εμας μπορει να εχει οποια αποψη για τη ζωη του την προσωπικη του ζωη κλπ, αρκει να μην βλαπτει τον αλλο. Και κατι τελευταιο, επειδη εχω στο περιβαλλον μου ζευγαρι ανδρων ομοφυλοφιλων που μεγαλωνουν παιδι, (το παιδι δεν εχει δυο μπαμπαδες, εναν μπαμπα εχει τον βιολογικο του, οπως εχει και μια μαμα την βιολογικη του μητερα που και αυτη ειναι ομοφυλοφιλη) εχω να πω πως μακαρι την αφωσιοση και την αγαπη που παιρνει αυτο το παιδι απο αυτην την ομολογουμενος διαφορετικου μοντελου οικογενεια, να την επερναν και παιδακια που οι "φυσιολογικοι τους γονεις" τα παρατανε, τα βιαζουν, τα τρομοκρατουν κλπ κλπ. Και οσο για το αν η κορη μου γινει ομοφυλοφιλη, θα στεναχωρηθω, δεν θα στεναχωρηθω ομως για την επιλογη της, θα στεναχωρηθω που μαλλον θα αναγκαστει να μεγαλωσει σε εναν κοσμο που καποιοι θα την θεωρησουν ανωμαλη. Αυτα εν ολιγοις.

110Ομοφυλόφιλοι γονείς. - Σελίδα 5 Empty Απ: Ομοφυλόφιλοι γονείς. Δευ Μάης 13, 2013 1:53 pm

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ειπαμε ας κανουν ο,τι θελουν 2 ενηλικες στο κρεββατι τους!!!!ειπαμε κατι αλλο????εγω προσωπικα?????το θεμα εδω λεει για μεγαλωμα παιδιων απο αυτους τους ανθρωπους!!!!δηλαδη ελεος!!!!θα τρελαθω στο τελος

111Ομοφυλόφιλοι γονείς. - Σελίδα 5 Empty Απ: Ομοφυλόφιλοι γονείς. Δευ Μάης 13, 2013 1:56 pm

annamaria_i

annamaria_i
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Alexandra23 έγραψε:ειπαμε ας κανουν ο,τι θελουν 2 ενηλικες στο κρεββατι τους!!!!ειπαμε κατι αλλο????εγω προσωπικα?????το θεμα εδω λεει για μεγαλωμα παιδιων απο αυτους τους ανθρωπους!!!!δηλαδη ελεος!!!!θα τρελαθω στο τελος

Δεν ειπα οτι ειπες κατι εσυ επ αυτου του θεματως. Και νομιζω πως απαντησα και για το μεγαλωμα των παιδιων απο ομοφυλοφιλα ζευγαρια, απλα επειδη με ρωτησες για τα δικα μου τα αυτονοητα σου απαντησα. Δεν αναφερθηκα δηλαδη μονο στην επιλογη τους, αλλα και στο δικαιωμα που κατ εμε εχουν να γινουν γονεις εαν αυτο ειναι που επιθυμουν.

112Ομοφυλόφιλοι γονείς. - Σελίδα 5 Empty Απ: Ομοφυλόφιλοι γονείς. Δευ Μάης 13, 2013 1:57 pm

Mamma Tomato

Mamma Tomato
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Alexandra23 έγραψε:ειπαμε ας κανουν ο,τι θελουν 2 ενηλικες στο κρεββατι τους!!!!ειπαμε κατι αλλο????εγω προσωπικα?????το θεμα εδω λεει για μεγαλωμα παιδιων απο αυτους τους ανθρωπους!!!!δηλαδη ελεος!!!!θα τρελαθω στο τελος

Ρε Αλεξανδρα θα μας τρλάνεις; τόση ώρα δεν μαίνεστε εναντίον τους; Μόνο πετρες δεν πήγες να πετάξεις,. Το θέμα έχει ξεφύγει από το μεγάλωμα παιδιών κι εχει φτάσει στο αν είναι ανωμαλοι ή οχι, δεν το χεις πάρει πρέφα;

113Ομοφυλόφιλοι γονείς. - Σελίδα 5 Empty Απ: Ομοφυλόφιλοι γονείς. Δευ Μάης 13, 2013 1:58 pm

Ορνοστάρ


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Alexandra μην το συνεχίσουμε ,άστο γιατί δεν έχει νόημα ..
η κοπέλα που μπορεί αν είναι άντρας ,μπορεί να είναι και λεσβία και ότι σκατά θέλει και ούτε με ενδιαφέρει αλλά πραγματικά αν είναι τη σιχαίνομαι πολλάκις .

114Ομοφυλόφιλοι γονείς. - Σελίδα 5 Empty Απ: Ομοφυλόφιλοι γονείς. Δευ Μάης 13, 2013 1:58 pm

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ενταξει ανναμαρια μου.ειπαμε τα εχουμε ισοπεδωσει ολα πια.δεν βγαινει πουθενα αυτη η συζητηση.δεν θα πιστεψω ουτε μια στιγμη οτι ειμαι εγω η παραλογη σε αυτο που πιστευω για αυτο το θεμα.οταν κατι ειναι ασπρο ειναι ασπρο κ δεν αλλαζει ποτε οσο κ αν βαζουν μερικα μαυρα γυαλια.δεν θα αλλαξω εγω τον κοσμο ουτε την βρωμα που υπαρχει πια.καληνυχτα

115Ομοφυλόφιλοι γονείς. - Σελίδα 5 Empty Απ: Ομοφυλόφιλοι γονείς. Δευ Μάης 13, 2013 2:00 pm

annamaria_i

annamaria_i
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Alexandra23 έγραψε:ενταξει ανναμαρια μου.ειπαμε τα εχουμε ισοπεδωσει ολα πια.δεν βγαινει πουθενα αυτη η συζητηση.δεν θα πιστεψω ουτε μια στιγμη οτι ειμαι εγω η παραλογη σε αυτο που πιστευω για αυτο το θεμα.οταν κατι ειναι ασπρο ειναι ασπρο κ δεν αλλαζει ποτε οσο κ αν βαζουν μερικα μαυρα γυαλια.δεν θα αλλαξω εγω τον κοσμο ουτε την βρωμα που υπαρχει πια.καληνυχτα

Δεν εισαι παραλογη. Εχεις την αποψη σου. Απλως μερικες φορες (συνηθως παντα κατα την γνωμη μου) ο κοσμος δεν ειναι ουτε ασπρος ουτε μαυρος, αλλα ειναι γκρι. Καληνυχτα σου!

116Ομοφυλόφιλοι γονείς. - Σελίδα 5 Empty Απ: Ομοφυλόφιλοι γονείς. Δευ Μάης 13, 2013 2:01 pm

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Mamma Tomato έγραψε:
Alexandra23 έγραψε:ειπαμε ας κανουν ο,τι θελουν 2 ενηλικες στο κρεββατι τους!!!!ειπαμε κατι αλλο????εγω προσωπικα?????το θεμα εδω λεει για μεγαλωμα παιδιων απο αυτους τους ανθρωπους!!!!δηλαδη ελεος!!!!θα τρελαθω στο τελος

Ρε Αλεξανδρα θα μας τρλάνεις; τόση ώρα δεν μαίνεστε εναντίον τους; Μόνο πετρες δεν πήγες να πετάξεις,. Το θέμα έχει ξεφύγει από το μεγάλωμα παιδιών κι εχει φτάσει στο αν είναι ανωμαλοι ή οχι, δεν το χεις πάρει πρέφα;

καληνυχτα κοριτσι μου.

117Ομοφυλόφιλοι γονείς. - Σελίδα 5 Empty Απ: Ομοφυλόφιλοι γονείς. Δευ Μάης 13, 2013 2:04 pm

Ορνοστάρ


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Mamma Tomato έγραψε:
Alexandra23 έγραψε:ειπαμε ας κανουν ο,τι θελουν 2 ενηλικες στο κρεββατι τους!!!!ειπαμε κατι αλλο????εγω προσωπικα?????το θεμα εδω λεει για μεγαλωμα παιδιων απο αυτους τους ανθρωπους!!!!δηλαδη ελεος!!!!θα τρελαθω στο τελος

Ρε Αλεξανδρα θα μας τρλάνεις; τόση ώρα δεν μαίνεστε εναντίον τους; Μόνο πετρες δεν πήγες να πετάξεις,. Το θέμα έχει ξεφύγει από το μεγάλωμα παιδιών κι εχει φτάσει στο αν είναι ανωμαλοι ή οχι, δεν το χεις πάρει πρέφα;


εσένα περιμέναμε να μας πεις ότι είμαστε εκτός θέματος ενώ εσύ είσαι εντός κοπέλα μου.ξέρουμε πολύ καλά ότι ο σκοπός ήταν και είναι να μας πείσουν ότι οι ανώμαλες και οι ανώμαλοι μπορούν να μεγαλώνουν παιδί ,αυτό είναι το ρεζουμέ.
Ε,δεν είναι έτσι τα πράγματα , οι πλακομούνες και οι πισωγλέντηδες δεν μπορούν και δεν πρέπει να μεγαλώνουν παιδιά.
και αν δεν σαρέσει ο οχετός μου πάρε το βοθρατζή της γειτονιάς σου να έρθει να καθαρίσει,συνηθισμένη είσαι σε αυτό μάλλον.

118Ομοφυλόφιλοι γονείς. - Σελίδα 5 Empty Απ: Ομοφυλόφιλοι γονείς. Δευ Μάης 13, 2013 2:06 pm

Mamma Tomato

Mamma Tomato
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Alexandra23 έγραψε:
Mamma Tomato έγραψε:
Alexandra23 έγραψε:ειπαμε ας κανουν ο,τι θελουν 2 ενηλικες στο κρεββατι τους!!!!ειπαμε κατι αλλο????εγω προσωπικα?????το θεμα εδω λεει για μεγαλωμα παιδιων απο αυτους τους ανθρωπους!!!!δηλαδη ελεος!!!!θα τρελαθω στο τελος

Ρε Αλεξανδρα θα μας τρλάνεις; τόση ώρα δεν μαίνεστε εναντίον τους; Μόνο πετρες δεν πήγες να πετάξεις,. Το θέμα έχει ξεφύγει από το μεγάλωμα παιδιών κι εχει φτάσει στο αν είναι ανωμαλοι ή οχι, δεν το χεις πάρει πρέφα;

καληνυχτα κοριτσι μου.

ΚΑληνύχτα και μην ξενυχτάς και συγχίζεσαι στην κατάστασή σου!

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

119Ομοφυλόφιλοι γονείς. - Σελίδα 5 Empty Απ: Ομοφυλόφιλοι γονείς. Δευ Μάης 13, 2013 2:07 pm

annamaria_i

annamaria_i
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ορνοστάρ έγραψε:
Mamma Tomato έγραψε:
Alexandra23 έγραψε:ειπαμε ας κανουν ο,τι θελουν 2 ενηλικες στο κρεββατι τους!!!!ειπαμε κατι αλλο????εγω προσωπικα?????το θεμα εδω λεει για μεγαλωμα παιδιων απο αυτους τους ανθρωπους!!!!δηλαδη ελεος!!!!θα τρελαθω στο τελος

Ρε Αλεξανδρα θα μας τρλάνεις; τόση ώρα δεν μαίνεστε εναντίον τους; Μόνο πετρες δεν πήγες να πετάξεις,. Το θέμα έχει ξεφύγει από το μεγάλωμα παιδιών κι εχει φτάσει στο αν είναι ανωμαλοι ή οχι, δεν το χεις πάρει πρέφα;


εσένα περιμέναμε να μας πεις ότι είμαστε εκτός θέματος ενώ εσύ είσαι εντός κοπέλα μου.ξέρουμε πολύ καλά ότι ο σκοπός ήταν και είναι να μας πείσουν ότι οι ανώμαλες και οι ανώμαλοι μπορούν να μεγαλώνουν παιδί ,αυτό είναι το ρεζουμέ.
Ε,δεν είναι έτσι τα πράγματα , οι πλακομούνες και οι πισωγλέντηδες δεν μπορούν και δεν πρέπει να μεγαλώνουν παιδιά.
και αν δεν σαρέσει ο οχετός μου πάρε το βοθρατζή της γειτονιάς σου να έρθει να καθαρίσει,συνηθισμένη είσαι σε αυτό μάλλον.

Τι τροποι, τι αξιες, τι επιπεδο! ΕΙσαι και Χριστιανη παναθεμα σε!

120Ομοφυλόφιλοι γονείς. - Σελίδα 5 Empty Απ: Ομοφυλόφιλοι γονείς. Δευ Μάης 13, 2013 2:08 pm

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
το ξενυχτι το χω ουτως η αλλως κ επειδη ολα εχουν καποιο οριο οταν ξεπερνιεται δεν γινεται να μην αντιδρασεις.καληνυχτα!

121Ομοφυλόφιλοι γονείς. - Σελίδα 5 Empty Απ: Ομοφυλόφιλοι γονείς. Δευ Μάης 13, 2013 2:11 pm

Ορνοστάρ


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
annamaria_i έγραψε:
Ορνοστάρ έγραψε:
Mamma Tomato έγραψε:
Alexandra23 έγραψε:ειπαμε ας κανουν ο,τι θελουν 2 ενηλικες στο κρεββατι τους!!!!ειπαμε κατι αλλο????εγω προσωπικα?????το θεμα εδω λεει για μεγαλωμα παιδιων απο αυτους τους ανθρωπους!!!!δηλαδη ελεος!!!!θα τρελαθω στο τελος

Ρε Αλεξανδρα θα μας τρλάνεις; τόση ώρα δεν μαίνεστε εναντίον τους; Μόνο πετρες δεν πήγες να πετάξεις,. Το θέμα έχει ξεφύγει από το μεγάλωμα παιδιών κι εχει φτάσει στο αν είναι ανωμαλοι ή οχι, δεν το χεις πάρει πρέφα;


εσένα περιμέναμε να μας πεις ότι είμαστε εκτός θέματος ενώ εσύ είσαι εντός κοπέλα μου.ξέρουμε πολύ καλά ότι ο σκοπός ήταν και είναι να μας πείσουν ότι οι ανώμαλες και οι ανώμαλοι μπορούν να μεγαλώνουν παιδί ,αυτό είναι το ρεζουμέ.
Ε,δεν είναι έτσι τα πράγματα , οι πλακομούνες και οι πισωγλέντηδες δεν μπορούν και δεν πρέπει να μεγαλώνουν παιδιά.
και αν δεν σαρέσει ο οχετός μου πάρε το βοθρατζή της γειτονιάς σου να έρθει να καθαρίσει,συνηθισμένη είσαι σε αυτό μάλλον.

Τι τροποι, τι αξιες, τι επιπεδο! ΕΙσαι και Χριστιανη παναθεμα σε!


ΔΕΝ ΗΞΕΡΑ ΟΤΙ Ο ΧΡΙΣΤΟΣ ΕΙΠΕ ΝΑ ΓΑΜΙΟΥΝΤΑΙ ΟΙ ΑΝΤΡΕΣ ΚΑΙ ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΜΕΤΑΞΥ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΝΑ ΜΕΓΑΛΩΝΟΥΝ ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΑΝΗΚΕΙ.

122Ομοφυλόφιλοι γονείς. - Σελίδα 5 Empty Απ: Ομοφυλόφιλοι γονείς. Δευ Μάης 13, 2013 2:12 pm

annamaria_i

annamaria_i
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ορνοστάρ έγραψε:
annamaria_i έγραψε:
Ορνοστάρ έγραψε:
Mamma Tomato έγραψε:
Alexandra23 έγραψε:ειπαμε ας κανουν ο,τι θελουν 2 ενηλικες στο κρεββατι τους!!!!ειπαμε κατι αλλο????εγω προσωπικα?????το θεμα εδω λεει για μεγαλωμα παιδιων απο αυτους τους ανθρωπους!!!!δηλαδη ελεος!!!!θα τρελαθω στο τελος

Ρε Αλεξανδρα θα μας τρλάνεις; τόση ώρα δεν μαίνεστε εναντίον τους; Μόνο πετρες δεν πήγες να πετάξεις,. Το θέμα έχει ξεφύγει από το μεγάλωμα παιδιών κι εχει φτάσει στο αν είναι ανωμαλοι ή οχι, δεν το χεις πάρει πρέφα;
Δεν θυμαμαι να το απογορευσε κιολας! για τον Χριστο μιλαμε, οχι για το τι μπορει να λεει η εκλησσια σημερα.

εσένα περιμέναμε να μας πεις ότι είμαστε εκτός θέματος ενώ εσύ είσαι εντός κοπέλα μου.ξέρουμε πολύ καλά ότι ο σκοπός ήταν και είναι να μας πείσουν ότι οι ανώμαλες και οι ανώμαλοι μπορούν να μεγαλώνουν παιδί ,αυτό είναι το ρεζουμέ.
Ε,δεν είναι έτσι τα πράγματα , οι πλακομούνες και οι πισωγλέντηδες δεν μπορούν και δεν πρέπει να μεγαλώνουν παιδιά.
και αν δεν σαρέσει ο οχετός μου πάρε το βοθρατζή της γειτονιάς σου να έρθει να καθαρίσει,συνηθισμένη είσαι σε αυτό μάλλον.

Τι τροποι, τι αξιες, τι επιπεδο! ΕΙσαι και Χριστιανη παναθεμα σε!


ΔΕΝ ΗΞΕΡΑ ΟΤΙ Ο ΧΡΙΣΤΟΣ ΕΙΠΕ ΝΑ ΓΑΜΙΟΥΝΤΑΙ ΟΙ ΑΝΤΡΕΣ ΚΑΙ ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΜΕΤΑΞΥ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΝΑ ΜΕΓΑΛΩΝΟΥΝ ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΑΝΗΚΕΙ.

123Ομοφυλόφιλοι γονείς. - Σελίδα 5 Empty Απ: Ομοφυλόφιλοι γονείς. Δευ Μάης 13, 2013 2:17 pm

Mamma Tomato

Mamma Tomato
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
annamaria_i έγραψε:
Ορνοστάρ έγραψε:
Mamma Tomato έγραψε:
Alexandra23 έγραψε:ειπαμε ας κανουν ο,τι θελουν 2 ενηλικες στο κρεββατι τους!!!!ειπαμε κατι αλλο????εγω προσωπικα?????το θεμα εδω λεει για μεγαλωμα παιδιων απο αυτους τους ανθρωπους!!!!δηλαδη ελεος!!!!θα τρελαθω στο τελος

Ρε Αλεξανδρα θα μας τρλάνεις; τόση ώρα δεν μαίνεστε εναντίον τους; Μόνο πετρες δεν πήγες να πετάξεις,. Το θέμα έχει ξεφύγει από το μεγάλωμα παιδιών κι εχει φτάσει στο αν είναι ανωμαλοι ή οχι, δεν το χεις πάρει πρέφα;


εσένα περιμέναμε να μας πεις ότι είμαστε εκτός θέματος ενώ εσύ είσαι εντός κοπέλα μου.ξέρουμε πολύ καλά ότι ο σκοπός ήταν και είναι να μας πείσουν ότι οι ανώμαλες και οι ανώμαλοι μπορούν να μεγαλώνουν παιδί ,αυτό είναι το ρεζουμέ.
Ε,δεν είναι έτσι τα πράγματα , οι πλακομούνες και οι πισωγλέντηδες δεν μπορούν και δεν πρέπει να μεγαλώνουν παιδιά.
και αν δεν σαρέσει ο οχετός μου πάρε το βοθρατζή της γειτονιάς σου να έρθει να καθαρίσει,συνηθισμένη είσαι σε αυτό μάλλον.

Τι τροποι, τι αξιες, τι επιπεδο! ΕΙσαι και Χριστιανη παναθεμα σε!

Α καλά, τι βρισιμο έφαγα εγώ που εκανα πολιτικό γαμο να δεις.Πατρίς -Θρησκεία-Οικογενεια ο Αντωνάκης αλλά όλα τα ψώνια μας απ'έξω, ο οχετός απύλωτος και η γυναικα μας να κοιμάται μεσα μόνη όσο εμείς ρωταμε 18χρονα πως το καναν με τον φίλο τους στο ντουζ!

124Ομοφυλόφιλοι γονείς. - Σελίδα 5 Empty Απ: Ομοφυλόφιλοι γονείς. Δευ Μάης 13, 2013 2:21 pm

Ορνοστάρ


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
εκεί στη σκοτία το τσούζεις το ουισκάκι και ακόμα δεν σε έχουν μαζέψει σε κανένα ίδρυμα για αλκοολοικούς ;

125Ομοφυλόφιλοι γονείς. - Σελίδα 5 Empty Απ: Ομοφυλόφιλοι γονείς. Δευ Μάης 13, 2013 2:23 pm

Mamma Tomato

Mamma Tomato
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ορνοστάρ έγραψε:εκεί στη σκοτία το τσούζεις το ουισκάκι και ακόμα δεν σε έχουν μαζέψει σε κανένα ίδρυμα για αλκοολοικούς ;

Πονάει η αλήθεια Αντωνάκη;

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 5 από 10]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις