Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
150 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 150 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 7 από 10]

151Ομοφυλόφιλοι γονείς. - Σελίδα 7 Empty Απ: Ομοφυλόφιλοι γονείς. Τρι Μάης 14, 2013 4:13 am

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
eirini.pav έγραψε:mama tomato περιμενα καποιος να το γραψει αυτο που σκεφτομαι! δεν ειναι επιλογη ειναι περαμσενο στο dna τους!καποιεςς κοπελες απορουν σε τι κοσμο θα φερουν τα παιδια τους... δυστυχως θα τα φερουν σε ενα κοσμο που θα πρεπει να κανουν το σταυρο τους να γεννηθουν στρειτ γιατι αλλιως θα τους χαρακτηριζουν ανωμαλους οπως το κάνουν οι μανες τους για τα ομοφυλοφιλα παιδια αλλων! κριμα πραγματικα το 2013 να μην εχουμε ακομα καταφερει να χωνεψουμε πως δεν προκειται γαι επιλογη! δεν καταλαβαινω γιατι δεν μπορει να ζευγαρι να μεγαλωσει ενα παιδακι που υπο αλλες συνθηκες θα μεγαλωνε στα ιδρυματα ! δηλαδη ειναι καλυτερο για την ψυχικη του υγεια να μεγαλωσει σε ενα ιδρυμα που στην τελικη ακουγονται και τα μυρια οσα?? αν επισης θεωρειτε οτι δινουν το κακο παραδειγμα , τοτε με βαση τη δικη σας λογικη δεν θα επρεπε ποτε απο ενα ετεροφυλο ζευγαρι να βγαινει ομοφυλοφιλο παιδι!δεν νομιζω οτι δεν μπορεις να μεγαλωσεις ενα παιδι σαν ομοφυλοφιλος εχοντας και την σωστη καθοδηγηση απο κοινωνικο λειτουργο και ψυχολογο οπως θα επρεπε και για τους στρειτ γονεις! και καλο θα ειναι να μην χαρακτηριζουμε ανωμαλους αυτους τους ανθρωπους! ειναι πολύ αδικο και επισης δεν ξερουμε τι μας ξημερωνει! γιατι συνηθως οτι κοροιδευουμε το λουζομαστε! οποτε το σταυρο σας ολοι γιατι δυστυχως αν σας χτυπησει την πορτα η κοινωνια μας θα το φαει ζωντανο το παιδι σας!

και κατι τελευταιο ! μπειτε λιγο στη θεση αυτων των ανθρωπων που πρεπει να περνανε μια ζωη που θα τους δειχνουν με το δαχτυλο και χωρις να μπορουν ποτε να φερθουν ελευθερα και φυσιολογικα στην καθημερινη τους ζωη οπως ολοι εμεις οι "φυσιολογικοι". και για καποια κοπελα που ειπε οτι ειναι εγωιστικο οι γκει να μεγαλωνουν παιδια και εγω το βρισκω εγωιστικο και αρρωστο να πλακωνεται μια γυναικα σε 25 εξωσωματικες και να παιρνει ωαρια ή σπερματοζωαρια αλλων μονο και μονο για να μεινει εγκυος οταν υπαρχουν τοσα παιδιακια σε ιδρυματα ! και μη μου πειτε για το χρονο η το χρημα που απαιτειται , γιατι τοσες εξωσωματικες δεν γινονται ουτε τζαμπα ουτε σε 1 χρονο! για μενα αυτο ειναι εγωιστικο! δεν σε νοιαζει να γινεις γονιος σε νοιαζει να εισαι εγκυος! το οτι μπορει καποιος να ειναι γκει τον κανει απαραιτητα και ανικανο να δωσει αγαπη και στοργη σε ενα παιδι? δεν νομιζω!

το να ειναι γκει γονιος οκ,πες οτι το μεγαλωνουν το παιδι ενας αντρας κ μια γυναικα οι οποιοι ειναι κ οι δυο ομοφυλλοφυλοι κ εχουν απλως το παιδι να μεγαλωνουν,αλλα οταν θα αρχισει να καταλαβαινει το παιδι το οποιο το μεγαλωνουν 2 αντρες για παραδειγμα κ ρωτησει το δολιο καποια στιγμη ειτε το ιδιο ειτε καποιος αλλος ποιος ειναι ο μπαμπας κ ποια ειναι η μαμα τι θα πει ο γκει γονιος?παιδι μου εμεις ειμαστε οι γονεις σου?ο μπαμπας κ η μπαμπας?δηλαδη τωρα τι λεμε για να ξερω?αρχισα να νιωθω χαζη που μπηκα στη διαδικασια να πω πρωτον τα αυτονοητα κ δευτερον να προσπαθησω να συζητησω με ατομα που επικροτουν κατι τετοιο! Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked δεν θελετε να καταλαβετε μερικοι αυτο ειναι ολο!κ ναι το 2013 ζουμε που ειναι πλεον σκατα,που η βρωμα ολο κ διαιωνιζεται,οι ανθρωποι δεν εχουν τον θεο τους,αγαπη δεν υπαρχει αλλα μονο σεξ,ο καθενας κανει ο,τι του καπνισει οσο κ ανωμαλο η βρομικο η ανηθικο κ αν ειναι κ το χειροτερο???ολα αυτα τα συνεχιζουν καποιοι δηθεν ανυχτομυαλοι που ειναι πραγματικα υπευθυνοι για το χαλι που ζουμε κ δυστυχως θα συνεχισουμε αφου υπαρχουν τετοιοι!!!!!!!!ετσι με την λογικη σας αυτη καταριπτετε τα παντα το καταλαβαινετε?????ρε υπαρχουν ανθρωποι που κανουν σεξ με ζωα θα το ξανα πω κ μπορει αυτος ο ανθρωπος να νιωθει ερωτευμενος με τον σκυλο κ να υιοθετησει ενα παιδι κ να παρουσιασει τον σκυλο ως γονιο του!!!!τι θα πειτε μετα?εμαι σιγουρη κ αυτο θα το δικαιολογησετε αφου δικαιολογειτε κ αλλα κ δεν υπαρχει ιχνος λογικης ρε πραγματικα!!!!θα λετε μετα αυτος ο ανθρωπος ειναι καλος γονιος κ ας παρουσιαζει τον σκυλο ως γονιο.πραγματικα ολα τα περιμενει πια κανεις να τα ακουσει!!!εχουν εξαφανιστει τα παντα!!!!!λυπαμαι τοσο μα τοσο πολυ κ πιο πολυ που εχασα τον χρονο μου κ ασχοληθηκα σε αυτο το θεμα!ειναι τραγικο ολο αυτο απλα!!!δεν εχω αλλα λογια!!!!



Έχει επεξεργασθεί από τον/την Alexandra23 στις Τρι Μάης 14, 2013 4:16 am, 1 φορά

152Ομοφυλόφιλοι γονείς. - Σελίδα 7 Empty Απ: Ομοφυλόφιλοι γονείς. Τρι Μάης 14, 2013 4:14 am

Ant_Chr88

Ant_Chr88
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Πεστα mamatomato!!!

153Ομοφυλόφιλοι γονείς. - Σελίδα 7 Empty Απ: Ομοφυλόφιλοι γονείς. Τρι Μάης 14, 2013 4:15 am

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Mamma Tomato έγραψε:
LiaS έγραψε:
eirini.pav έγραψε:mama tomato περιμενα καποιος να το γραψει αυτο που σκεφτομαι! δεν ειναι επιλογη ειναι περαμσενο στο dna τους!καποιεςς κοπελες απορουν σε τι κοσμο θα φερουν τα παιδια τους... δυστυχως θα τα φερουν σε ενα κοσμο που θα πρεπει να κανουν το σταυρο τους να γεννηθουν στρειτ γιατι αλλιως θα τους χαρακτηριζουν ανωμαλους οπως το κάνουν οι μανες τους για τα ομοφυλοφιλα παιδια αλλων! κριμα πραγματικα το 2013 να μην εχουμε ακομα καταφερει να χωνεψουμε πως δεν προκειται γαι επιλογη! δεν καταλαβαινω γιατι δεν μπορει να ζευγαρι να μεγαλωσει ενα παιδακι που υπο αλλες συνθηκες θα μεγαλωνε στα ιδρυματα ! δηλαδη ειναι καλυτερο για την ψυχικη του υγεια να μεγαλωσει σε ενα ιδρυμα που στην τελικη ακουγονται και τα μυρια οσα?? αν επισης θεωρειτε οτι δινουν το κακο παραδειγμα , τοτε με βαση τη δικη σας λογικη δεν θα επρεπε ποτε απο ενα ετεροφυλο ζευγαρι να βγαινει ομοφυλοφιλο παιδι!δεν νομιζω οτι δεν μπορεις να μεγαλωσεις ενα παιδι σαν ομοφυλοφιλος εχοντας και την σωστη καθοδηγηση απο κοινωνικο λειτουργο και ψυχολογο οπως θα επρεπε και για τους στρειτ γονεις! και καλο θα ειναι να μην χαρακτηριζουμε ανωμαλους αυτους τους ανθρωπους! ειναι πολύ αδικο και επισης δεν ξερουμε τι μας ξημερωνει! γιατι συνηθως οτι κοροιδευουμε το λουζομαστε! οποτε το σταυρο σας ολοι γιατι δυστυχως αν σας χτυπησει την πορτα η κοινωνια μας θα το φαει ζωντανο το παιδι σας!

και κατι τελευταιο ! μπειτε λιγο στη θεση αυτων των ανθρωπων που πρεπει να περνανε μια ζωη που θα τους δειχνουν με το δαχτυλο και χωρις να μπορουν ποτε να φερθουν ελευθερα και φυσιολογικα στην καθημερινη τους ζωη οπως ολοι εμεις οι "φυσιολογικοι". και για καποια κοπελα που ειπε οτι ειναι εγωιστικο οι γκει να μεγαλωνουν παιδια και εγω το βρισκω εγωιστικο και αρρωστο να πλακωνεται μια γυναικα σε 25 εξωσωματικες και να παιρνει ωαρια ή σπερματοζωαρια αλλων μονο και μονο για να μεινει εγκυος οταν υπαρχουν τοσα παιδιακια σε ιδρυματα ! και μη μου πειτε για το χρονο η το χρημα που απαιτειται , γιατι τοσες εξωσωματικες δεν γινονται ουτε τζαμπα ουτε σε 1 χρονο! για μενα αυτο ειναι εγωιστικο! δεν σε νοιαζει να γινεις γονιος σε νοιαζει να εισαι εγκυος! το οτι μπορει καποιος να ειναι γκει τον κανει απαραιτητα και ανικανο να δωσει αγαπη και στοργη σε ενα παιδι? δεν νομιζω!

Respect Respect γιατί δεν υπάρχει ένα κουμπί για like εδώ????λοιπόν like like like

Καραlike!
Συμφωνώ ότι πιο εύστοχο θα μπορούσε να ειπωθεί.

154Ομοφυλόφιλοι γονείς. - Σελίδα 7 Empty Απ: Ομοφυλόφιλοι γονείς. Τρι Μάης 14, 2013 4:18 am

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
trilly έγραψε:ε δεν νομιζω οτι ειναι θεμα μονο dna. ειναι κυριως αυτο, αλλα ας μην ξεχναμε και τα προτυπα που προβαλλονται πλεον απο τα media. απλα μια παρατηρηση ηθελα να κανω γιατι το θεμα ξεφυγε παλι.

μονο τα μιντια βρε βασιλικη μου?δες εδω τι γινεται...κοιτα χαλι....πως λυπαμαι να ξερες πραγματικα εχω σοκαριστει!!!!δεν παρακολουθω αλλο αυτο το θεμα!!!!!ας συνεχισει να λεει ο καθενας ο,τι θελει ειναι τοσο τραγικη η κατασταση που καλυτερα να μην διαβασω καν κατι αλλο!!!

155Ομοφυλόφιλοι γονείς. - Σελίδα 7 Empty Απ: Ομοφυλόφιλοι γονείς. Τρι Μάης 14, 2013 4:22 am

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Alexandra23 έγραψε:
eirini.pav έγραψε:!

το να ειναι γκει γονιος οκ,πες οτι το μεγαλωνουν το παιδι ενας αντρας κ μια γυναικα οι οποιοι ειναι κ οι δυο ομοφυλλοφυλοι κ εχουν απλως το παιδι να μεγαλωνουν,αλλα οταν θα αρχισει να καταλαβαινει το παιδι το οποιο το μεγαλωνουν 2 αντρες για παραδειγμα κ ρωτησει το δολιο καποια στιγμη ειτε το ιδιο ειτε καποιος αλλος ποιος ειναι ο μπαμπας κ ποια ειναι η μαμα τι θα πει ο γκει γονιος?παιδι μου εμεις ειμαστε οι γονεις σου?ο μπαμπας κ η μπαμπας?δηλαδη τωρα τι λεμε για να ξερω?αρχισα να νιωθω χαζη που μπηκα στη διαδικασια να πω πρωτον τα αυτονοητα κ δευτερον να προσπαθησω να συζητησω με ατομα που επικροτουν κατι τετοιο! Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked δεν θελετε να καταλαβετε μερικοι αυτο ειναι ολο!Πρα΄γματι δεν θέλουμε.Εσυ γιατί προσπαθείς το αντίθετο?κ ναι το 2013 ζουμε που ειναι πλεον σκατα,που η βρωμα ολο κ διαιωνιζεται,οι ανθρωποι δεν εχουν τον θεο τους,αγαπη δεν υπαρχει αλλα μονο σεξ,ο καθενας κανει ο,τι του καπνισει οσο κ ανωμαλο η βρομικο η ανηθικο κ αν ειναι κ το χειροτερο???ολα αυτα τα συνεχιζουν καποιοι δηθεν ανυχτομυαλοι που ειναι πραγματικα υπευθυνοι για το χαλι που ζουμε κ δυστυχως θα συνεχισουμε αφου υπαρχουν τετοιοι!!!!!!!!ετσι με την λογικη σας αυτη καταριπτετε τα παντα το καταλαβαινετε?????ρε υπαρχουν ανθρωποι που κανουν σεξ με ζωα θα το ξανα πω κ μπορει αυτος ο ανθρωπος να νιωθει ερωτευμενος με τον σκυλο κ να υιοθετησει ενα παιδι κ να παρουσιασει τον σκυλο ως γονιο του!!!!τι θα πειτε μετα?εμαι σιγουρη κ αυτο θα το δικαιολογησετε αφου δικαιολογειτε κ αλλα κ δεν υπαρχει ιχνος λογικης ρε πραγματικα!!!!Καλά ρε το καταλάβαμεθα λετε μετα αυτος ο ανθρωπος ειναι καλος γονιος κ ας παρουσιαζει τον σκυλο ως γονιο.πραγματικα ολα τα περιμενει πια κανεις να τα ακουσει!!!εχουν εξαφανιστει τα παντα!!!!!λυπαμαι τοσο μα τοσο πολυ κ πιο πολυ που εχασα τον χρονο μου κ ασχοληθηκα σε αυτο το θεμα!ειναι τραγικο ολο αυτο απλα!!!δεν εχω αλλα λογια!!!!
Απο εχθές δεν έχεις λόγια αλλά μας τα έκανες τσουρέκια 4 σελίδες τώρα. προσπαθείς να μας επιβάλεις με το έτσι θέλω την γνώμη σου.

156Ομοφυλόφιλοι γονείς. - Σελίδα 7 Empty Απ: Ομοφυλόφιλοι γονείς. Τρι Μάης 14, 2013 4:24 am

Mamma Tomato

Mamma Tomato
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Alexandra23 έγραψε:

το να ειναι γκει γονιος οκ,πες οτι το μεγαλωνουν το παιδι ενας αντρας κ μια γυναικα οι οποιοι ειναι κ οι δυο ομοφυλλοφυλοι κ εχουν απλως το παιδι να μεγαλωνουν,αλλα οταν θα αρχισει να καταλαβαινει το παιδι το οποιο το μεγαλωνουν 2 αντρες για παραδειγμα κ ρωτησει το δολιο καποια στιγμη ειτε το ιδιο ειτε καποιος αλλος ποιος ειναι ο μπαμπας κ ποια ειναι η μαμα τι θα πει ο γκει γονιος?παιδι μου εμεις ειμαστε οι γονεις σου?ο μπαμπας κ η μπαμπας?δηλαδη τωρα τι λεμε για να ξερω?αρχισα να νιωθω χαζη που μπηκα στη διαδικασια να πω πρωτον τα αυτονοητα κ δευτερον να προσπαθησω να συζητησω με ατομα που επικροτουν κατι τετοιο! Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked δεν θελετε να καταλαβετε μερικοι αυτο ειναι ολο!κ ναι το 2013 ζουμε που ειναι πλεον σκατα,που η βρωμα ολο κ διαιωνιζεται,οι ανθρωποι δεν εχουν τον θεο τους,αγαπη δεν υπαρχει αλλα μονο σεξ,ο καθενας κανει ο,τι του καπνισει οσο κ ανωμαλο η βρομικο η ανηθικο κ αν ειναι κ το χειροτερο???ολα αυτα τα συνεχιζουν καποιοι δηθεν ανυχτομυαλοι που ειναι πραγματικα υπευθυνοι για το χαλι που ζουμε κ δυστυχως θα συνεχισουμε αφου υπαρχουν τετοιοι!!!!!!!!ετσι με την λογικη σας αυτη καταριπτετε τα παντα το καταλαβαινετε?????ρε υπαρχουν ανθρωποι που κανουν σεξ με ζωα θα το ξανα πω κ μπορει αυτος ο ανθρωπος να νιωθει ερωτευμενος με τον σκυλο κ να υιοθετησει ενα παιδι κ να παρουσιασει τον σκυλο ως γονιο του!!!!τι θα πειτε μετα?εμαι σιγουρη κ αυτο θα το δικαιολογησετε αφου δικαιολογειτε κ αλλα κ δεν υπαρχει ιχνος λογικης ρε πραγματικα!!!!θα λετε μετα αυτος ο ανθρωπος ειναι καλος γοβιος κ ας παρουσιαζει τον σκυλο ως γονιο.πραγματικα ολα τα περιμενει πια κανεις να τα ακουσει!!!εχουν εξαφανιστει τα παντα!!!!!λυπαμαι τοσο μα τοσο πολυ κ πιο πολυ που εχασα τον χρονο μου κ ασχοληθηκα σε αυτο το θεμα!ειναι τραγικο ολο αυτο απλα!!!δεν εχω αλλα λογια!!!!

Δεν έχει χαθεί η αγάπη, αυτοί οι άνθρωποι αγαπιούνται και θέλουν να κάνουν οικογένεια, τι δεν καταλαβαινεις; Επίσης αγάπη = κατανόηση, ανοχή, εσύ τιποτα απο αυτά δεν έχεις!

Κι έλεγα ακόμα κνεις δεν έφερε τ κλασσικά μαλακισμένα επιχειρήματα κτηνοβασια / παιδεραστία / νεκροφιλία (το τρίο της επιτυχίας, κλασσικό επιχείρημα). Η κτηνοβασία αγαπη μου είναι ΚΑΙ παράνομη ΚΑΙ δεν έχει ο κτηνοβάτης τη συγκατάθεση του ζώου. Επίσης ενώ προσπάθησες να μας πείσεις ότι δεν σε νοιάζει τι κάνει ο καθενας στο κρεββάτι του, χαρακτηρίζεις έναν ομοφυλόφιλο γονιό ως όχι καλύτερο από σκύλο και βρώμικο. Τέρας ανεκτικότητας και χριστιανοσύνης είσαι, μπράβο!

Αντε γεια σουμ στο καλό να μας γράφεις και να περάσει ο επόμενος!

157Ομοφυλόφιλοι γονείς. - Σελίδα 7 Empty Απ: Ομοφυλόφιλοι γονείς. Τρι Μάης 14, 2013 4:29 am

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Επίσης στοθέμα σκύλου και γενικά ζώων. Υπ΄ρχει απο χρόνια το εξής: Υπάρχουν ζευγάρια που αντί να πάρουν ένα παιδί απο ιδρυμα ακόμα και 7-8 ετών έπερναν 10 σκυλια και 45 γάτες χάλαγαν μια περιουσία για την ανατροφή τους αδιαφορώντας για τα παιδιά που πεινάνε στα ιδρύματα. Οπότε εδώ και χρόνια έχει αντικασταθεί σε κάποιων το μυαλό ότι ο κόπρος είναι καλύτερος απο το παιδί. Άρα είμαστε εδω και πολλά χρόνια σκατά.

158Ομοφυλόφιλοι γονείς. - Σελίδα 7 Empty Απ: Ομοφυλόφιλοι γονείς. Τρι Μάης 14, 2013 4:32 am

trilly

trilly
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κατσε ρε μαμα τοματο γιατι μιλας ετσι? τι εξυπηρετει να εισαι εριστικη? αυτο για το οποιο κατηγορειτε την αλεξανδρα το κανεις κι εσυ και η εντε. δεν μπορει κανεις να πει την γνωμη του εδω μεσα? ποιος την επιβαλλει σε ποιον ηθελα να ηξερα. εσυ εχεις την δικη σου, εγω την δικη μου κ.ο.κ.
εντε, σας τα εκανε τσουρακια??? ημαρτον....

159Ομοφυλόφιλοι γονείς. - Σελίδα 7 Empty Απ: Ομοφυλόφιλοι γονείς. Τρι Μάης 14, 2013 4:33 am

NOPITSA

NOPITSA
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Alexandra23 έγραψε:
trilly έγραψε:ε δεν νομιζω οτι ειναι θεμα μονο dna. ειναι κυριως αυτο, αλλα ας μην ξεχναμε και τα προτυπα που προβαλλονται πλεον απο τα media. απλα μια παρατηρηση ηθελα να κανω γιατι το θεμα ξεφυγε παλι.

μονο τα μιντια βρε βασιλικη μου?δες εδω τι γινεται...κοιτα χαλι....πως λυπαμαι να ξερες πραγματικα εχω σοκαριστει!!!!δεν παρακολουθω αλλο αυτο το θεμα!!!!!ας συνεχισει να λεει ο καθενας ο,τι θελει ειναι τοσο τραγικη η κατασταση που καλυτερα να μην διαβασω καν κατι αλλο!!!


kalytera ayto na kaneis koritsi m giati edw mesa exoyn ksefygei entelws!sthn telikh emeis eimaste oi paralogoi!ti na kanoyme den eimaste monternoi!einai protimotero na to megalwsoyn to paidi omofylofiloi goneis para na megalwsei se idryma!einai kalytera na skotwseis to paidi soy para na to dwseis se anadoxh oikogeneia efoson den to thes!mexri k oti o xristos eipe oti oloi oi anthrwpoi einai isoi anaferthike edw mesa,opoy omofylofilia k xristos den symbadizoyn mazi!ti akribws tha didaksoyn oi omofilofiloi goneis sta paidia gia thn thrhskeia mas?to hthos?ti?alla nai ksexasa den tha kanoyme to paidi me to zori xristiano tha to afhsoyme na dialeksei mono toy,alliws to katapiezoyme,den to rwthsame poy thelei na pisteyei!ti na pw egw xairomai poy oso k na xtypioyntai h koinwnia mas den tha dextoi pote oi omofylofiloi na ginonte goneis!nai eimai opisthodromikh!ti na kanoyme!

http://nopixristos@hotmail.com

160Ομοφυλόφιλοι γονείς. - Σελίδα 7 Empty Απ: Ομοφυλόφιλοι γονείς. Τρι Μάης 14, 2013 4:33 am

annamaria_i

annamaria_i
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Μιας και τα μπλεξαμε τελειως εδω μεσα, να πω και εγω κατι ασχετο(Wink. Ο Χριστος, που απο οτι βλεπω οι περισσοτερες εδω μεσα επικαλεισθε (δεν το λεω ειρωνικα) το σημαντικοτερο που διδαξε ειναι η Αγαπη. "Χριστος, αγαπη εστι" Μονο αγαπη δεν διακρινω στις αποψεις σας. Και λυπαμαι. Εμενα αυτο με λυπει περισσοτερο για εναν κοσμο που μεγαλωνουμε παιδια. Οτι δεν υπαρχει αγαπη, και κατ'επεκταση, κατανοηση κλπ κλπ.

161Ομοφυλόφιλοι γονείς. - Σελίδα 7 Empty Απ: Ομοφυλόφιλοι γονείς. Τρι Μάης 14, 2013 4:35 am

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
trilly έγραψε:κατσε ρε μαμα τοματο γιατι μιλας ετσι? τι εξυπηρετει να εισαι εριστικη? αυτο για το οποιο κατηγορειτε την αλεξανδρα το κανεις κι εσυ και η εντε. δεν μπορει κανεις να πει την γνωμη του εδω μεσα? ποιος την επιβαλλει σε ποιον ηθελα να ηξερα. εσυ εχεις την δικη σου, εγω την δικη μου κ.ο.κ.
εντε, σας τα εκανε τσουρακια??? ημαρτον....
Εγώ δεν κατηγόρησα καμία για την θέση που έχει. Η αλξάνδρα όμως απο εχθές μας μιλάει με δασκαλίστικό ύφος και προσπαθεί με απότομο ύφος να μας πείσει για το αντίθετο. Βρες ένα δικό μου ποστ που ξεχ@ζω κάποιον για την γνώμη του. Αν εξαιρέσεις με τα τσουρέκια Razz αλλά .....Συγνώμη πάντως απο την Αλεξάνδρα που παραφέρθηκα

162Ομοφυλόφιλοι γονείς. - Σελίδα 7 Empty Απ: Ομοφυλόφιλοι γονείς. Τρι Μάης 14, 2013 4:39 am

νατασσα

νατασσα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Δεν μπηκα καν στον κοπο να το διαβασω ολο,εχω φιλο ομοφυλοφυλο π εκανε παιδι μ τν καλυτερη τ φιλη η οποια απεβιωσε κ τ μεγαλωνει μ τν συντροφο τ καλυτερα κ απο φυσιολογικα ζευγαρια μπορω ν πω κ τ βλεπω κ τ ευχαριστιεμε τ παιδακι αυτο κ τουσ γονεις π ειναι αξιοι για μενα κ δεν εχω κανενα προβλημα με αυτο γιατι αγαπανε κ την κορουλα μ πολυ αλλα κ εμας.Ειναι πιο ανοιχτοι στα αισθηματα τους κ πολυ καλυτεροι απο μας τονιζω.Οποτε οποιος δεν τ ζει δεν ξερει.

http://oti-thelo-leo.webnode.gr/

163Ομοφυλόφιλοι γονείς. - Σελίδα 7 Empty Απ: Ομοφυλόφιλοι γονείς. Τρι Μάης 14, 2013 4:39 am

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μα είναι φοβερό το πως έχετε σκαλώσει.ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΟΙ ΓΚΕΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΥΤΕΡΟΙ ΑΠΟ ΤΟΥς ΣΤΡΕΙΤ. ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΕΙΠΕ ΝΑ ΜΑΘΟΥΜΕ ΣΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΑς ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΚΕΙ. ΑΠΛΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΜΑΣ ΟΣΟ ΚΑΙ ΑΝ ΕΘΕΛΟΤΥΦΛΟΥΜΕ ΥΠΑΡΧΕΙ. τΙ ΝΑ ΚΑΝΩ? ΝΑ ΤΟΥς ΚΥΝΗΓΑΩ ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΡΑΜΠΙΝΑ? Ή ΝΑ ΜΑΘΩ ΣΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΟΤΑΝ ΒΛΕΠΕΙ ΠΑΙΔΙ ΑΠΟ ΓΚΕΙ ΓΟΝΕΙς ΝΑ ΤΟΥ ΠΕΤΑΕΙ ΠΕΤΡΕΣ?

164Ομοφυλόφιλοι γονείς. - Σελίδα 7 Empty Απ: Ομοφυλόφιλοι γονείς. Τρι Μάης 14, 2013 4:42 am

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
νατασσα έγραψε:Δεν μπηκα καν στον κοπο να το διαβασω ολο,εχω φιλο ομοφυλοφυλο π εκανε παιδι μ τν καλυτερη τ φιλη η οποια απεβιωσε κ τ μεγαλωνει μ τν συντροφο τ καλυτερα κ απο φυσιολογικα ζευγαρια μπορω ν πω κ τ βλεπω κ τ ευχαριστιεμε τ παιδακι αυτο κ τουσ γονεις π ειναι αξιοι για μενα κ δεν εχω κανενα προβλημα με αυτο γιατι αγαπανε κ την κορουλα μ πολυ αλλα κ εμας.Ειναι πιο ανοιχτοι στα αισθηματα τους κ πολυ καλυτεροι απο μας τονιζω.Οποτε οποιος δεν τ ζει δεν ξερει.
στο είναι καλύτροι έιναι θέμα ψυχής ανθρώπου όμως. Όχι γιατί έιναι γκει. Ούτε οι γκει είναι καλύτροι ούτε χειρ΄΄οτεροι απο τους στρειτ. Είναι ακριβώς ιδιοι αν εξαιρέσεις την ιδιαιτερότητα τους.

165Ομοφυλόφιλοι γονείς. - Σελίδα 7 Empty Απ: Ομοφυλόφιλοι γονείς. Τρι Μάης 14, 2013 4:43 am

νατασσα

νατασσα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ede έγραψε:
νατασσα έγραψε:Δεν μπηκα καν στον κοπο να το διαβασω ολο,εχω φιλο ομοφυλοφυλο π εκανε παιδι μ τν καλυτερη τ φιλη η οποια απεβιωσε κ τ μεγαλωνει μ τν συντροφο τ καλυτερα κ απο φυσιολογικα ζευγαρια μπορω ν πω κ τ βλεπω κ τ ευχαριστιεμε τ παιδακι αυτο κ τουσ γονεις π ειναι αξιοι για μενα κ δεν εχω κανενα προβλημα με αυτο γιατι αγαπανε κ την κορουλα μ πολυ αλλα κ εμας.Ειναι πιο ανοιχτοι στα αισθηματα τους κ πολυ καλυτεροι απο μας τονιζω.Οποτε οποιος δεν τ ζει δεν ξερει.
στο είναι καλύτροι έιναι θέμα ψυχής ανθρώπου όμως. Όχι γιατί έιναι γκει. Ούτε οι γκει είναι καλύτροι ούτε χειρ΄΄οτεροι απο τους στρειτ. Είναι ακριβώς ιδιοι αν εξαιρέσεις την ιδιαιτερότητα τους.
Ναι αυτο π λες απλα μερικοι ειναι κολλημενοι 2013 εχουμε δεν μπορει να εχουν τετοια ταμπου

http://oti-thelo-leo.webnode.gr/

166Ομοφυλόφιλοι γονείς. - Σελίδα 7 Empty Απ: Ομοφυλόφιλοι γονείς. Τρι Μάης 14, 2013 4:44 am

annamaria_i

annamaria_i
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ede έγραψε:μα είναι φοβερό το πως έχετε σκαλώσει.ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΟΙ ΓΚΕΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΥΤΕΡΟΙ ΑΠΟ ΤΟΥς ΣΤΡΕΙΤ. ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΕΙΠΕ ΝΑ ΜΑΘΟΥΜΕ ΣΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΑς ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΚΕΙ. ΑΠΛΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΜΑΣ ΟΣΟ ΚΑΙ ΑΝ ΕΘΕΛΟΤΥΦΛΟΥΜΕ ΥΠΑΡΧΕΙ. τΙ ΝΑ ΚΑΝΩ? ΝΑ ΤΟΥς ΚΥΝΗΓΑΩ ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΡΑΜΠΙΝΑ? Ή ΝΑ ΜΑΘΩ ΣΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΟΤΑΝ ΒΛΕΠΕΙ ΠΑΙΔΙ ΑΠΟ ΓΚΕΙ ΓΟΝΕΙς ΝΑ ΤΟΥ ΠΕΤΑΕΙ ΠΕΤΡΕΣ?

Συμφωνω απολυτα! και να πω επησεις, πως οι ακρεες αντιδρασεις που πολυ συχνα εχουν καποιοι ομοφυλοφιλοι, ειναι αποτελεσμα μιας καταπιεσμενης κοινωνιας. Ειναι αντιδραση καποιου που οι κοινωνια του επιβαλει να κρυβεται και τον αποκαλει ανωμαλο.

167Ομοφυλόφιλοι γονείς. - Σελίδα 7 Empty Απ: Ομοφυλόφιλοι γονείς. Τρι Μάης 14, 2013 4:45 am

νατασσα

νατασσα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
annamaria_i έγραψε:
ede έγραψε:μα είναι φοβερό το πως έχετε σκαλώσει.ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΟΙ ΓΚΕΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΥΤΕΡΟΙ ΑΠΟ ΤΟΥς ΣΤΡΕΙΤ. ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΕΙΠΕ ΝΑ ΜΑΘΟΥΜΕ ΣΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΑς ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΚΕΙ. ΑΠΛΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΜΑΣ ΟΣΟ ΚΑΙ ΑΝ ΕΘΕΛΟΤΥΦΛΟΥΜΕ ΥΠΑΡΧΕΙ. τΙ ΝΑ ΚΑΝΩ? ΝΑ ΤΟΥς ΚΥΝΗΓΑΩ ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΡΑΜΠΙΝΑ? Ή ΝΑ ΜΑΘΩ ΣΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΟΤΑΝ ΒΛΕΠΕΙ ΠΑΙΔΙ ΑΠΟ ΓΚΕΙ ΓΟΝΕΙς ΝΑ ΤΟΥ ΠΕΤΑΕΙ ΠΕΤΡΕΣ?

Συμφωνω απολυτα! και να πω επησεις, πως οι ακρεες αντιδρασεις που πολυ συχνα εχουν καποιοι ομοφυλοφιλοι, ειναι αποτελεσμα μιας καταπιεσμενης κοινωνιας. Ειναι αντιδραση καποιου που οι κοινωνια του επιβαλει να κρυβεται και τον αποκαλει ανωμαλο.
Απειρα λαικ

http://oti-thelo-leo.webnode.gr/

168Ομοφυλόφιλοι γονείς. - Σελίδα 7 Empty Απ: Ομοφυλόφιλοι γονείς. Τρι Μάης 14, 2013 4:47 am

trilly

trilly
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ede έγραψε:μα είναι φοβερό το πως έχετε σκαλώσει.ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΟΙ ΓΚΕΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΥΤΕΡΟΙ ΑΠΟ ΤΟΥς ΣΤΡΕΙΤ. ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΕΙΠΕ ΝΑ ΜΑΘΟΥΜΕ ΣΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΑς ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΚΕΙ. ΑΠΛΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΜΑΣ ΟΣΟ ΚΑΙ ΑΝ ΕΘΕΛΟΤΥΦΛΟΥΜΕ ΥΠΑΡΧΕΙ. τΙ ΝΑ ΚΑΝΩ? ΝΑ ΤΟΥς ΚΥΝΗΓΑΩ ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΡΑΜΠΙΝΑ? Ή ΝΑ ΜΑΘΩ ΣΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΟΤΑΝ ΒΛΕΠΕΙ ΠΑΙΔΙ ΑΠΟ ΓΚΕΙ ΓΟΝΕΙς ΝΑ ΤΟΥ ΠΕΤΑΕΙ ΠΕΤΡΕΣ?


οχι βεβαια σε καμια περιπτωση! ποιος ειπε τετοιο πραγμα? οπως επισης ατοπο τελειο θεωρω να συγκρινουμε τους γκει γονεις με κακους στρειτ γονεις. ντοινγκ! μονο και μονο για να ισχυροποιηθει ενα επιχειρημα κανουμε ατοπες συγκρισεις. ενδεχομενως παιδια που μεγαλωνουν με μη καλους στρειτ γονεις θα εχουν ισως καποια συμπλεγματα λογω των ασχημων βιωματων αλλα και κατα την γνωμη μου ενα παιδι που θα μεγαλωσει με 2 μαμαδες ή 2 μπαμπαδες για γονεις, μπορει να ειναι ενα καλο παιδι, αλλα κατα την ταπεινη μου γνωμη παντα, ενα παιδιακι χρειαζεται την μανα και τον πατερα. οπου αυτο δυνατο.

169Ομοφυλόφιλοι γονείς. - Σελίδα 7 Empty Απ: Ομοφυλόφιλοι γονείς. Τρι Μάης 14, 2013 4:52 am

annamaria_i

annamaria_i
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
trilly έγραψε:
ede έγραψε:μα είναι φοβερό το πως έχετε σκαλώσει.ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΟΙ ΓΚΕΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΥΤΕΡΟΙ ΑΠΟ ΤΟΥς ΣΤΡΕΙΤ. ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΕΙΠΕ ΝΑ ΜΑΘΟΥΜΕ ΣΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΑς ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΚΕΙ. ΑΠΛΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΜΑΣ ΟΣΟ ΚΑΙ ΑΝ ΕΘΕΛΟΤΥΦΛΟΥΜΕ ΥΠΑΡΧΕΙ. τΙ ΝΑ ΚΑΝΩ? ΝΑ ΤΟΥς ΚΥΝΗΓΑΩ ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΡΑΜΠΙΝΑ? Ή ΝΑ ΜΑΘΩ ΣΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΟΤΑΝ ΒΛΕΠΕΙ ΠΑΙΔΙ ΑΠΟ ΓΚΕΙ ΓΟΝΕΙς ΝΑ ΤΟΥ ΠΕΤΑΕΙ ΠΕΤΡΕΣ?


οχι βεβαια σε καμια περιπτωση! ποιος ειπε τετοιο πραγμα? οπως επισης ατοπο τελειο θεωρω να συγκρινουμε τους γκει γονεις με κακους στρειτ γονεις. ντοινγκ! μονο και μονο για να ισχυροποιηθει ενα επιχειρημα κανουμε ατοπες συγκρισεις. ενδεχομενως παιδια που μεγαλωνουν με μη καλους στρειτ γονεις θα εχουν ισως καποια συμπλεγματα λογω των ασχημων βιωματων αλλα και κατα την γνωμη μου ενα παιδι που θα μεγαλωσει με 2 μαμαδες ή 2 μπαμπαδες για γονεις, μπορει να ειναι ενα καλο παιδι, αλλα κατα την ταπεινη μου γνωμη παντα, ενα παιδιακι χρειαζεται την μανα και τον πατερα. οπου αυτο δυνατο.

Το επιχειρημα με τους κακους στρειτ γονεις θελει απλα να καταδειξει το γεγονος οτι δεν εξαρταται το αν καποιος θα ειναι καλος γονιος απο την σεξουαλικοτητα του.

170Ομοφυλόφιλοι γονείς. - Σελίδα 7 Empty Απ: Ομοφυλόφιλοι γονείς. Τρι Μάης 14, 2013 4:53 am

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
trilly έγραψε:
ede έγραψε:μα είναι φοβερό το πως έχετε σκαλώσει.ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΟΙ ΓΚΕΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΥΤΕΡΟΙ ΑΠΟ ΤΟΥς ΣΤΡΕΙΤ. ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΕΙΠΕ ΝΑ ΜΑΘΟΥΜΕ ΣΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΑς ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΚΕΙ. ΑΠΛΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΜΑΣ ΟΣΟ ΚΑΙ ΑΝ ΕΘΕΛΟΤΥΦΛΟΥΜΕ ΥΠΑΡΧΕΙ. τΙ ΝΑ ΚΑΝΩ? ΝΑ ΤΟΥς ΚΥΝΗΓΑΩ ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΡΑΜΠΙΝΑ? Ή ΝΑ ΜΑΘΩ ΣΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΟΤΑΝ ΒΛΕΠΕΙ ΠΑΙΔΙ ΑΠΟ ΓΚΕΙ ΓΟΝΕΙς ΝΑ ΤΟΥ ΠΕΤΑΕΙ ΠΕΤΡΕΣ?


οχι βεβαια σε καμια περιπτωση! ποιος ειπε τετοιο πραγμα? οπως επισης ατοπο τελειο θεωρω να συγκρινουμε τους γκει γονεις με κακους στρειτ γονεις. ντοινγκ! μονο και μονο για να ισχυροποιηθει ενα επιχειρημα κανουμε ατοπες συγκρισεις. ενδεχομενως παιδια που μεγαλωνουν με μη καλους στρειτ γονεις θα εχουν ισως καποια συμπλεγματα λογω των ασχημων βιωματων αλλα και κατα την γνωμη μου ενα παιδι που θα μεγαλωσει με 2 μαμαδες ή 2 μπαμπαδες για γονεις, μπορει να ειναι ενα καλο παιδι, αλλα κατα την ταπεινη μου γνωμη παντα, ενα παιδιακι χρειαζεται την μανα και τον πατερα. οπου αυτο δυνατο.
Εγώ τουλάχιστων όχι. Ειλικρινά οχι. Πιστεύω (ΕΓΩ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΕΓΩ)ότι όσο κακός μπορεί να είναι ένας στρειτ γονιός μπορεί κάλλιστα να έιναι και ένας γκει. και το αντίθετο. όσο καλός μπορεί να είναι ο στρειτ έιναι και ο γκει. Αυτό λεω απο την αρχη. . η μόνη μου επιφυλακτικότητα έιναι όχι στο πως θα μεγαλώσουν τα παιδιά τους (αφού πιστεύω ότι είμαστε ίδιοι με μονη εξαίρεση τις σεξουαλικές προτιμήσεις)αλλά το πως θα τα δεχθεί η κοινωνία.

171Ομοφυλόφιλοι γονείς. - Σελίδα 7 Empty Απ: Ομοφυλόφιλοι γονείς. Τρι Μάης 14, 2013 5:00 am

annamaria_i

annamaria_i
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ede έγραψε:
trilly έγραψε:
ede έγραψε:μα είναι φοβερό το πως έχετε σκαλώσει.ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΟΙ ΓΚΕΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΥΤΕΡΟΙ ΑΠΟ ΤΟΥς ΣΤΡΕΙΤ. ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΕΙΠΕ ΝΑ ΜΑΘΟΥΜΕ ΣΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΑς ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΚΕΙ. ΑΠΛΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΜΑΣ ΟΣΟ ΚΑΙ ΑΝ ΕΘΕΛΟΤΥΦΛΟΥΜΕ ΥΠΑΡΧΕΙ. τΙ ΝΑ ΚΑΝΩ? ΝΑ ΤΟΥς ΚΥΝΗΓΑΩ ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΡΑΜΠΙΝΑ? Ή ΝΑ ΜΑΘΩ ΣΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΟΤΑΝ ΒΛΕΠΕΙ ΠΑΙΔΙ ΑΠΟ ΓΚΕΙ ΓΟΝΕΙς ΝΑ ΤΟΥ ΠΕΤΑΕΙ ΠΕΤΡΕΣ?


οχι βεβαια σε καμια περιπτωση! ποιος ειπε τετοιο πραγμα? οπως επισης ατοπο τελειο θεωρω να συγκρινουμε τους γκει γονεις με κακους στρειτ γονεις. ντοινγκ! μονο και μονο για να ισχυροποιηθει ενα επιχειρημα κανουμε ατοπες συγκρισεις. ενδεχομενως παιδια που μεγαλωνουν με μη καλους στρειτ γονεις θα εχουν ισως καποια συμπλεγματα λογω των ασχημων βιωματων αλλα και κατα την γνωμη μου ενα παιδι που θα μεγαλωσει με 2 μαμαδες ή 2 μπαμπαδες για γονεις, μπορει να ειναι ενα καλο παιδι, αλλα κατα την ταπεινη μου γνωμη παντα, ενα παιδιακι χρειαζεται την μανα και τον πατερα. οπου αυτο δυνατο.
Εγώ τουλάχιστων όχι. Ειλικρινά οχι. Πιστεύω (ΕΓΩ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΕΓΩ)ότι όσο κακός μπορεί να είναι ένας στρειτ γονιός μπορεί κάλλιστα να έιναι και ένας γκει. και το αντίθετο. όσο καλός μπορεί να είναι ο στρειτ έιναι και ο γκει. Αυτό λεω απο την αρχη. . η μόνη μου επιφυλακτικότητα έιναι όχι στο πως θα μεγαλώσουν τα παιδιά τους (αφού πιστεύω ότι είμαστε ίδιοι με μονη εξαίρεση τις σεξουαλικές προτιμήσεις)αλλά το πως θα τα δεχθεί η κοινωνία.

Και εγω διατηρω μια επιφυλαξη στο πως θα το δεχτει μια κοινωνια, ιδιαιτερα μια σαν την Ελληνικη που δεν την λες και ανυχτομυαλη. Ομως, ορισμενες δεκαετιες πισω οι κοινωνια μας δεν δεχοταν και τα παιδια χωρισμενων γονιων με τον ιδια ευκολια, η ακομη και τα παιδια μονογονιακων οικογενειων, χαρακτηριστικα τα αποκαλουσε μπασταρδα. Αυτο οσο δυσκολο και αν ειναι κατα τη γνωμη μου δεν θα πρεπει να σταθει εμποδιο σε καποιον που θελει να γινει γονιος. Και ισως καποια στιγμη σταματισει και η κοινωνια να κρινει τοσο αυστηρα. Ισως..

172Ομοφυλόφιλοι γονείς. - Σελίδα 7 Empty Απ: Ομοφυλόφιλοι γονείς. Τρι Μάης 14, 2013 5:05 am

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
annamaria_i έγραψε:
ede έγραψε:
trilly έγραψε:
ede έγραψε:μα είναι φοβερό το πως έχετε σκαλώσει.ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΟΙ ΓΚΕΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΥΤΕΡΟΙ ΑΠΟ ΤΟΥς ΣΤΡΕΙΤ. ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΕΙΠΕ ΝΑ ΜΑΘΟΥΜΕ ΣΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΑς ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΚΕΙ. ΑΠΛΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΜΑΣ ΟΣΟ ΚΑΙ ΑΝ ΕΘΕΛΟΤΥΦΛΟΥΜΕ ΥΠΑΡΧΕΙ. τΙ ΝΑ ΚΑΝΩ? ΝΑ ΤΟΥς ΚΥΝΗΓΑΩ ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΡΑΜΠΙΝΑ? Ή ΝΑ ΜΑΘΩ ΣΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΟΤΑΝ ΒΛΕΠΕΙ ΠΑΙΔΙ ΑΠΟ ΓΚΕΙ ΓΟΝΕΙς ΝΑ ΤΟΥ ΠΕΤΑΕΙ ΠΕΤΡΕΣ?


οχι βεβαια σε καμια περιπτωση! ποιος ειπε τετοιο πραγμα? οπως επισης ατοπο τελειο θεωρω να συγκρινουμε τους γκει γονεις με κακους στρειτ γονεις. ντοινγκ! μονο και μονο για να ισχυροποιηθει ενα επιχειρημα κανουμε ατοπες συγκρισεις. ενδεχομενως παιδια που μεγαλωνουν με μη καλους στρειτ γονεις θα εχουν ισως καποια συμπλεγματα λογω των ασχημων βιωματων αλλα και κατα την γνωμη μου ενα παιδι που θα μεγαλωσει με 2 μαμαδες ή 2 μπαμπαδες για γονεις, μπορει να ειναι ενα καλο παιδι, αλλα κατα την ταπεινη μου γνωμη παντα, ενα παιδιακι χρειαζεται την μανα και τον πατερα. οπου αυτο δυνατο.
Εγώ τουλάχιστων όχι. Ειλικρινά οχι. Πιστεύω (ΕΓΩ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΕΓΩ)ότι όσο κακός μπορεί να είναι ένας στρειτ γονιός μπορεί κάλλιστα να έιναι και ένας γκει. και το αντίθετο. όσο καλός μπορεί να είναι ο στρειτ έιναι και ο γκει. Αυτό λεω απο την αρχη. . η μόνη μου επιφυλακτικότητα έιναι όχι στο πως θα μεγαλώσουν τα παιδιά τους (αφού πιστεύω ότι είμαστε ίδιοι με μονη εξαίρεση τις σεξουαλικές προτιμήσεις)αλλά το πως θα τα δεχθεί η κοινωνία.

Και εγω διατηρω μια επιφυλαξη στο πως θα το δεχτει μια κοινωνια, ιδιαιτερα μια σαν την Ελληνικη που δεν την λες και ανυχτομυαλη. Ομως, ορισμενες δεκαετιες πισω οι κοινωνια μας δεν δεχοταν και τα παιδια χωρισμενων γονιων με τον ιδια ευκολια, η ακομη και τα παιδια μονογονιακων οικογενειων, χαρακτηριστικα τα αποκαλουσε μπασταρδα. Αυτο οσο δυσκολο και αν ειναι κατα τη γνωμη μου δεν θα πρεπει να σταθει εμποδιο σε καποιον που θελει να γινει γονιος. Και ισως καποια στιγμη σταματισει και η κοινωνια να κρινει τοσο αυστηρα. Ισως..
ποιων χωρισμένων γονιών κουκλίτσα μου και ανύπαντρων μητέρων που τα φώναζαν μπάστερδα? Αντε και αυτα είναι ''σοβαρά ''παραπτώματα. Εδώ πριν λίγες δεκαετείες δεν δεχόμασταν τους αριστερόχειρες Shocked και έτρεχαν τα παιδιά στις εκκλησίες να τα γητεψουν γιατί ήταν το σημάδι του σατανα Shocked Μητέρες κοπάναγαν τα παιδιά τους για αυτό τον λόγο. Shocked (Ξέρω ξέρω δεν έιναι το ίδιο με την ομοφυλοφιλία το ξέρω ένα παράδειγμα για τα ταμπού της κοινώνιας έφερα στην άννα μαρία)

173Ομοφυλόφιλοι γονείς. - Σελίδα 7 Empty Απ: Ομοφυλόφιλοι γονείς. Τρι Μάης 14, 2013 5:07 am

annamaria_i

annamaria_i
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ede έγραψε:
annamaria_i έγραψε:
ede έγραψε:
trilly έγραψε:
ede έγραψε:μα είναι φοβερό το πως έχετε σκαλώσει.ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΟΙ ΓΚΕΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΥΤΕΡΟΙ ΑΠΟ ΤΟΥς ΣΤΡΕΙΤ. ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΕΙΠΕ ΝΑ ΜΑΘΟΥΜΕ ΣΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΑς ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΚΕΙ. ΑΠΛΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΜΑΣ ΟΣΟ ΚΑΙ ΑΝ ΕΘΕΛΟΤΥΦΛΟΥΜΕ ΥΠΑΡΧΕΙ. τΙ ΝΑ ΚΑΝΩ? ΝΑ ΤΟΥς ΚΥΝΗΓΑΩ ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΡΑΜΠΙΝΑ? Ή ΝΑ ΜΑΘΩ ΣΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΟΤΑΝ ΒΛΕΠΕΙ ΠΑΙΔΙ ΑΠΟ ΓΚΕΙ ΓΟΝΕΙς ΝΑ ΤΟΥ ΠΕΤΑΕΙ ΠΕΤΡΕΣ?


οχι βεβαια σε καμια περιπτωση! ποιος ειπε τετοιο πραγμα? οπως επισης ατοπο τελειο θεωρω να συγκρινουμε τους γκει γονεις με κακους στρειτ γονεις. ντοινγκ! μονο και μονο για να ισχυροποιηθει ενα επιχειρημα κανουμε ατοπες συγκρισεις. ενδεχομενως παιδια που μεγαλωνουν με μη καλους στρειτ γονεις θα εχουν ισως καποια συμπλεγματα λογω των ασχημων βιωματων αλλα και κατα την γνωμη μου ενα παιδι που θα μεγαλωσει με 2 μαμαδες ή 2 μπαμπαδες για γονεις, μπορει να ειναι ενα καλο παιδι, αλλα κατα την ταπεινη μου γνωμη παντα, ενα παιδιακι χρειαζεται την μανα και τον πατερα. οπου αυτο δυνατο.
Εγώ τουλάχιστων όχι. Ειλικρινά οχι. Πιστεύω (ΕΓΩ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΕΓΩ)ότι όσο κακός μπορεί να είναι ένας στρειτ γονιός μπορεί κάλλιστα να έιναι και ένας γκει. και το αντίθετο. όσο καλός μπορεί να είναι ο στρειτ έιναι και ο γκει. Αυτό λεω απο την αρχη. . η μόνη μου επιφυλακτικότητα έιναι όχι στο πως θα μεγαλώσουν τα παιδιά τους (αφού πιστεύω ότι είμαστε ίδιοι με μονη εξαίρεση τις σεξουαλικές προτιμήσεις)αλλά το πως θα τα δεχθεί η κοινωνία.

Και εγω διατηρω μια επιφυλαξη στο πως θα το δεχτει μια κοινωνια, ιδιαιτερα μια σαν την Ελληνικη που δεν την λες και ανυχτομυαλη. Ομως, ορισμενες δεκαετιες πισω οι κοινωνια μας δεν δεχοταν και τα παιδια χωρισμενων γονιων με τον ιδια ευκολια, η ακομη και τα παιδια μονογονιακων οικογενειων, χαρακτηριστικα τα αποκαλουσε μπασταρδα. Αυτο οσο δυσκολο και αν ειναι κατα τη γνωμη μου δεν θα πρεπει να σταθει εμποδιο σε καποιον που θελει να γινει γονιος. Και ισως καποια στιγμη σταματισει και η κοινωνια να κρινει τοσο αυστηρα. Ισως..
ποιων χωρισμένων γονιών κουκλίτσα μου και ανύπαντρων μητέρων που τα φώναζαν μπάστερδα? Αντε και αυτα είναι ''σοβαρά ''παραπτώματα. Εδώ πριν λίγες δεκαετείες δεν δεχόμασταν τους αριστερόχειρες Shocked και έτρεχαν τα παιδιά στις εκκλησίες να τα γητεψουν γιατί ήταν το σημάδι του σατανα Shocked Μητέρες κοπάναγαν τα παιδιά τους για αυτό τον λόγο. Shocked (Ξέρω ξέρω δεν έιναι το ίδιο με την ομοφυλοφιλία το ξέρω ένα παράδειγμα για τα ταμπού της κοινώνιας έφερα στην άννα μαρία)

Η κοινωνια μας εχει πολλα ταμπου. Απλα εφερα παραδειγμα διαφορετικων για μια εποχη οικογενειων, και πως αντιμετοπιζοντουσαν απο αυτην την θεαρετη κοινωνια που ζουμε.

174Ομοφυλόφιλοι γονείς. - Σελίδα 7 Empty Απ: Ομοφυλόφιλοι γονείς. Τρι Μάης 14, 2013 5:09 am

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Να το διασκεδάσω λίγο Laughing
Και σκέψου τώρανα σου φέρει η κορούλα σου για γαμπρό τον Νίκο και να φέρει και τους δικούς του να τους γνωρίσεις. Και να σου πει απο εδω ο συμπέθερος και.......τσα και αλλος συμπέθερος.Δεν υπαρχει συμπεθέρα affraid affraid Για αυτόοοοοοο ας προετοιμαστούμε ψυχολογικά γιατί δεν ξέρεις τι σου ξημερώνει η ρουφιάνα η ζωήηηηηηηηηηηη.

175Ομοφυλόφιλοι γονείς. - Σελίδα 7 Empty Απ: Ομοφυλόφιλοι γονείς. Τρι Μάης 14, 2013 5:13 am

annamaria_i

annamaria_i
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ede έγραψε:Να το διασκεδάσω λίγο Laughing
Και σκέψου τώρανα σου φέρει η κορούλα σου για γαμπρό τον Νίκο και να φέρει και τους δικούς του να τους γνωρίσεις. Και να σου πει απο εδω ο συμπέθερος και.......τσα και αλλος συμπέθερος.Δεν υπαρχει συμπεθέρα affraid affraid Για αυτόοοοοοο ας προετοιμαστούμε ψυχολογικά γιατί δεν ξέρεις τι σου ξημερώνει η ρουφιάνα η ζωήηηηηηηηηηηη.

χαχαχχαχαχαχαχαχχαχα!!!! πανηγυρια θα εχουν! Ομοφυλόφιλοι γονείς. - Σελίδα 7 654316 Ομοφυλόφιλοι γονείς. - Σελίδα 7 654316 Ομοφυλόφιλοι γονείς. - Σελίδα 7 654316

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 7 από 10]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις