Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
124 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 124 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 8 από 40]

Fotini77


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
mamameli έγραψε:Γυρίσαμε...έφαγε και κοιμηθηκε..

Φτου φτου τα μωρα σας Φωτεινή και Τζένη !δεν ξέρω στο σπίτι έξω ήταν άψογα..
Όχι σαν τον τζαναμπετη τον δικο μου...δεν έφαγε και γκρινιαζε συνέχεια και η μαμα ένιωθε αμήχανα...
Ελπίζω την άλλη φορα να είμαστε πιο ήσυχοι... Shocked
Embarassed Embarassed

Άντε πάω να φίλησω και τη μικρούλα που διαβάζει με τον μπαμπα της σήμερα το παραμυθακι..

Φάγαμε κ εμείς και κοιμηθήκαμε!Κράτησε χαρακτήρα η δικιά μου,μια κ ήταν φαγωμένη και κοιμισμένη,αλλιώς θα σήκωνε τον κόσμο!Μην νιώθεις αμήχανα Μαρία,έχεις ένα ζωηρό γλυκύτατο αγοράκι!Πολύ τον χαιρόμουν έτσι όπως χοροπηδούσε!Καληνύχτα από εμάς!

Patsie

Patsie
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κοριτσάκια μου γεια σας, ο μικρός κοιμήθηκε κι εγώ σας έγραψα πριν λίγο ολόκληρο σεντόνι για όλα τα θέματα των τελευταίων ημερών που συζητάτε.... και έκανα βλακεία και σβήστηκε...

Αει στο καλό, συγχίστηκα!!! Αύριο θα τα ξαναγράψω τώρα σπάστηκα!

Αντε καληνύχτα! Mad Mανούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 Νο 4   - Σελίδα 8 215994

Jen75

Jen75
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
κουτουλαω οπότε καληνύχτα
τα ξαναλέμε αύριο

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημεεεεεεεεεεεεεερα Very Happy
περασατε καλα κοπελες βλεπω!μπραβο μπραβο.ζηλευουμε οι αθηναιες Sad
σιριαλ η ημερομηνια της βαφτισης....
αντε να δουμε!
παω εχει βαρυ προγραμμα σημερα!
φιλακια!

Christina_Kandi

Christina_Kandi
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΛΗΜΕΡΟΥΔΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ!!!!!

Ρε κοριτσια παλι δεν εχω ιντερνετ πανω και χτες και προχτες δουλευα και δεν εχω και καρτα και εχω σκασει απο την ζηλια μου που βγηκατε!!!!!!!!!!! Sad Sad Sad Sad την επομενη φορα δεν γλιτωνετε!!!!τι κανετε???να ανεβασετε και φωτο αμα βγαλατε!!!!!

Jen75

Jen75
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημέρα

ε αυτό πάλι που είχα μαζί μου φωτό μηχανή κ από τη βαβούρα το ξέχασα; ούτε με κινητό έβγαλα. νομίζω πιο πολύ το φχαριστηθηκαν τα μεγάλα μας ε; ήταν παρασκευή είχε κ γενεθλια-παρτυ οπότε γινόταν ψιλοχαμος. άλλη φορά ή σεσπίτι /αυλή/βεράντα ή δευτεροτριτη που λογικα θα έχει λιγότερο κόσμο.

πάλι μου κοιμάται εδώ κ μιάμιση ώρα. αντί να κοιμάται λίγο παραπάνω το πρωί ή πιο νωρίς το βράδυ... ας μην παραπονιεμαι όμως. όλο κ καμία δουλίτσα κάνω

όλο κ κάτι ακόμη θα έγραφα αλλά δεν θυμάμαι

φιλάκια

evi86

evi86
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλησπερα!Τι κανετε;Εμεις εδω χαλαρα.Πρωτη φορα βαριεμαι και δεν ξερω τι να κανω.Αμα κοιμηθει ο μικρος (που δεν το βλεπω) μπορει να ριξω κανενα υπνακο γιατι μου χρειαζεται νομιζω.Για την ωρα ειπα να κανω το φημισμενο μου γαλακτομπουρεκο.Μπορει να ερθουν και τα ξαδερφια το απογευμα οποτε θα εχω να τους κερασω.Ο παναγιωτης(ο μικρος δηλαδη,το λεω για να το συνηθησω)σημερα τσακισε 1μιση μπολ σουπιτσα.Ο χοντρουλης μου δεν θα χωραει στα ρουχα της βαπτισης αν το παμε ετσι χαχα.Εγω παλι ακομα δεν εκανα τις αγορες μου να πω την αληθεια.Παλι θα τρεχω τελευταια στιγμη.Αυριο πρωτα ο θεος αν ειναι καλος ο καιρος θα βγω με τον μικρο και θα παω να ψωνισω κατι και να παρω προμηθειες για το τραπεζι.Πρεπει σιγα σιγα να αρχισω να τα μαζευω κι αυτα.Πειτε βρε κοριτσια καμια ιδεα τι να μαγειρεψω,εγω τα εχω χασει.

maria1984

maria1984
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μανουλες τι κανετε?Καλο μηνα κ καλο καλοκαιρι,αν κ εχει λιγο ψυχρουλα σημερα...Εμας επιτελους το μπαλκονι μας ειναι ετοιμο κ καθομαι κ πινω τωρα το καφεδακι μου μιας κ κοιμαται η μικρη...Πολλη κουραση απο το πρωι να καθαρισω λιγο το σπιτι μεσα εξω,μακαρι να κοιμηθει καμμια ωρα ακομα να ηρεμησω λιγο...Χαιρομαι που περασατε ωραια εχθες στην συναντηση σας,παντα ετσι να περνατε...Κι εμεις Ευη με το ονομα της την φωναζουμε συνηθως για να μαθαινει κ αυτη κ μια χαρα το ακουει...Τωρα γι το τι να μαγειρεψεις εγω θα σου προτεινα κανενα ψητο ,η τορτελινια που δεν θελουν κ πολλη διαδικασια ετσι ωστε να χαρεις κ εσυ εκεινη την μερα κ να μην εισαι μεσα εξω στην κουζινα...

mamameli


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλησπέρα!

Μπήκα για μια καληνύχτα!

Αλικακι που είσαι;

Εύη μου κι εγω δεν μπορω να σκεφτώ φαγητά ...

Μαρακι τέλεια για τη βεράντα..να το χαρείτε!

Εγω να πω την αληθειαχθες δεν σκέφτηκα καθόλου τη φωτογραφία...κι ας είμαι συνέχεια με μια φωτογραφική!

Ώρα για ύπνο!

Φιλακια!

Jemina.

Jemina.
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
καλημέρα μανούλες τι κάνετε,
εμείς ξυπνήσαμε νωρίς και τώρα αφού έφαγε, ευτυχώς παίζει μόνος του στο πάρκο και εγώ βρήκα ευκαιρία να σας διαβάσω. Βλέπω ότι περάσατε πολύ καλά στη συνάντηση σας μπράβο και στην επόμενη, αχ πόσο σας ζηλεύω... ελπίζω να κανονίσουμε και εμείς εδώ κάτι.Τι χάλια καιρός είναι αυτός? Έχουμε και τη βάφτιση των διδύμων ενός φιλικού ζευγαριού και εύχομαι να μην τους το χαλάσει, θα είναι κρίμα. Εμείς βαφτιζόμαστε το Σαββάτο και ελπίζω μέχρι τότε να έχει φτιάξει ο καιρός, αρκετό άγχος έχω που μου είναι λίγο μπουκωμένος δε θέλω να ανησυχώ και για το καιρό.
Να έχουμε μια καλή εβδομάδα και μακρυά από αρρώστιες!

demmy29

demmy29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κοριτσάκια μου τι κάνετε; Καλημέρα κι από μας! Έψαχνα διάφορα για τη βάφτιση της μικρής και σε μια αναζήτηση που έκανα άρχισα να βλέπω φωτογραφίες από τα μωράκια μας!!! Δεν ήξερα ότι οι φωτογραφίες που ανεβάζουμε εδώ φορτώνονται κι αλλού και φρίκαρα! https://www.google.gr/search?q=%CE%B2%CE%AC%CF%80%CF%84%CE%B9%CF%83%CE%B7+%CE%BA%CE%BF%CF%81%CE%AF%CF%84%CF%83%CE%B9&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=GeuqUe3SCoewObeogLgL&ved=0CEkQsAQ&biw=1366&bih=643#tbm=isch&sa=1&q=%CE%B2%CE%AC%CF%80%CF%84%CE%B9%CF%83%CE%B7+%CE%BA%CE%BF%CF%81%CE%AF%CF%84%CF%83%CE%B9+%CE%BC%CF%80%CE%BF%CE%BC%CF%80%CE%BF%CE%BD%CE%B9%CE%AD%CF%81%CE%B1+%CF%84%CE%BF%CF%83%CE%BF%CE%B4%CE%BF%CF%8D%CE%BB%CE%B1&oq=%CE%B2%CE%AC%CF%80%CF%84%CE%B9%CF%83%CE%B7+%CE%BA%CE%BF%CF%81%CE%AF%CF%84%CF%83%CE%B9+%CE%BC%CF%80%CE%BF%CE%BC%CF%80%CE%BF%CE%BD%CE%B9%CE%AD%CF%81%CE%B1+%CF%84%CE%BF%CF%83%CE%BF%CE%B4%CE%BF%CF%8D%CE%BB%CE%B1&gs_l=img.3...205673.211853.2.212502.10.10.0.0.0.0.138.1352.0j10.10.0...0.0...1c.1.15.img.T92gA3Rz7a0&bav=on.2,or.r_cp.r_qf.&bvm=bv.47244034,d.ZWU&fp=315ca3f65918538a&biw=1366&bih=643

Christina_Kandi

Christina_Kandi
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημερα!!!!!Τι σκατόκαιρος κι αυτός!!!!!Εχω και δουλεια σημερα,οποτε ετοιμαζομαστε σιγα σιγα να παμε στης μαμας μου!Με πηρανε και εμενα για μια δουλεια να παω απο δευτερα να μιλησω,μακαρι να με παρουνε γιατι το καλοκαιρι δεν εχω μαθηματα και θα καθομαι!Και λεφτα χρειαζομαστε επειγοντως,να αρχισω να αφηνω στην ακρη για τη γαμοβαφτιση αλλιως θα παει σχολειο το παιδι αβαφτηστο Laughing φιλακια σε ολες!!!!!

zoekopa

zoekopa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλημέρα κορίτσια!!!
Το βράδυ έκανα έναν ύπνο ατελείωτο, μάλλον φταίει που πήρα ζιρτεκ γιατι έπαθα μια αλεργια στα χέρια . Καιρό εχω να κοιμηθω έτσι, χαχαχα!!!!
Σημερα κυλάει χαλαρα η μέρα. Εσείς τι κάνετε??

maria1984

maria1984
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημερα μανουλες πως ειστε?Εμενα κοιμαται η μπεμπα μου φορτιζει της μπαταριες παλι για να μεινει ολη μερα ξυπνια κ εγω καθομαι κ βαριεμαι,εχω παλι δουλειες να κανω αλλα μιας κ ειναι Κυριακη θα κατσω κ δεν θα κανω τιποτα,ουφ κουραστηκα καθε μερα δουλειες δουλειες...Ειδα κ εγω Δημητρα τις φωτο απο το λινκ που ανεβασες,ελεος δηλαδη δεν επρεπε να γινετε αυτο...

Jen75

Jen75
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημερα

μολις ειδα τις φωτο της χριστινας, της ελενης, της μαρκελλας, της στελλας, μαμαμελι. εχει κ αγοριστικα; να δω μηπως εχουν κ τον δικο μου

mamameli


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλησπέρα!

Μάλλον η λεξη τοσοδουλα μας έβγαλε στο google!
Το google είναι μηχανή αναζήτησης..αν πατησεις μια λέξη σου βγάζει οτι βρίσκει σχετικό!
Δεν γινεται αλλιώς...έτσι και στην αναζήτηση εικόνων!
Τώρα δεννξερω αν μπορούν να τα κλειδωσουν αλλα δεν νομίζω!

mamameli


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Που είστε όλες καλε;

Jemina είσαι η πρώτη στις βαφτισεις !με το καλο!

Χριστινακι μακάρι να πανε όλα καλα με τη νέα σου δουλίτσα!

Ζωη το είδα σου απάντησα!

Ο μικρός γκρίνια και ανορεξία αυτές τις μέρες...
Τη σουπιτσα λαχανικών τρώει καλύτερα..
Δεν λέω για δόντια πάλι...θα δείξει!

Η μεγάλη εκλαιγε δυο ώρες για το φόρεμα που θα βάλει αύριο που έχουν φωτογράφιση στο σχολείο...
Ο μικρός εκλαιγε που την άκουγε κι εγω ήμουν έτοιμη να πηδηξω απο το μπαλκόνι!λες και θα πάει στα καλλιστεία..
Κάποτε κοιμηθηκαν αλλα εμένα τα νεύρα μου έγιναν κροσια!

Άντε να πάω για ύπνο...φιλακια!

mamameli


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα!

Τι κάνετε;
Μόνη μου καληνυχτω μόνη μου καλημεριζω!

maria1984

maria1984
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα μανουλες .... Κι εμείς Μαρία εχθές σε μια παρόμοια φάση είμασταν , προσπαθούσε να κοιμηθεί απο τις 10μιση κ δεν μπορούσε κ να η γκρίνια κ τα κλάματα , τελικα κατάφερα στις 12 μιση κ την κοιμησα....

Jen75

Jen75
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημέρα Μαριες καλημέρα μαμάδες

ήθελε να είναι κοκετα καλέ το κορίτσι. εδώ ο δικός μου που είναι μικρότερος κ αγόρι και έχει άποψη για το τι θα φορέσει ήδη από πέρσι. φέτος παραγινε όμως. 9 στις 10 θέλει να φοράει σπαιντερμαν από βρακί φακελάκι μέχρι μπλούζα

διάβασα πρόσφατα ένα άρθρο για το αγελαδινό γάλα κ εφριξα . εγώ το κοψα με το θηλασμό αλλά ο κων/νος πίνει παρα πολύ. το άλλαξα σε γιδινο πριν λίγες μέρες κ ούτε το κατάλαβε.ευτυχώς...

φωτεινή είδα στο φεις έκανες λαικ σε έναν παιδικό σταθμό European school ; για ποιο λόγο; ρωτάω γιατί πηγα πέρσι πριν δηλώσω παιδικούς στην αίτηση κ δε μου γέμισε το μάτι.

αναμένω τα προσκλητήριο από Αθηνα . σήμερα τα ταχυδρόμησε η αδερφή μου. θα τελειώσω με τις παιδικές μπομπονιερες θα αγοράσω κ τουλι κ κορδέλες να τα κόψω να είναι έτοιμα κ την τελευταία βδομάδα να βάλω τα κουφετα κ να τα δεσω κόψω. ξέρετε εδώ σαλονίκη που θα βρω κουφετα ή σμαρτιζ ; σίγουρα έχει ο ξηροκαρπας μας αλλά μήπως βρω πιο φθηνά μιας κ θα πάρω ποσότητα. 150 για μεγάλους κ 70 παιδικές θα κάνω. ανάλογα τι κουφέτο θα διαλέξω θα βάλω 3 ή 5 μέσα.

evi86

evi86
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλησπερα!Καλη εβδομαδα να εχουμε!Τι κανετε τσουπρες μου;Δεν βλεπω πολυ κινηση,στο τρεξιμο ολες να φανταστω.Εμεις ειμαστε καλα με εξαιρεση τον μικρο που τον πιανει που και που η γκρινια.Αυτο το παιδι εντομεταξυ απ'το πολυ φαει νομιζω πως θα σκασει.Τρωει,τρωει και δεν σταματαει.Μας κοβω αυτο τον μηνα να εχουμε παρει 1+ κιλο.Βγηκαμε και στα μαγαζια το πρωι.Ψωνιστηκα η γυναικα επιτελους!Πηρα φορεμα και γοβιτσες για την βαπτιση.Στο σπιτι βεβαια που θα παμε μετα θα βαλω κατι πιο αναλαφρο.Ο μιχαλης ζητησε απ'την δουλεια τρεις μερες αδεια οποτε θα ειναι σπιτι εκεινες τις μερες.Ο καημενος δεν ξερει πως θα τον στρωσω να κανει δουλειες και χαιρεται...Σας αφηνω γιατι θελει ο μικρος αγκαλια και δεν μπορω να γραφω και να τον κραταω..

Σας φιλω

eirini2


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλησπερα κοριτσια.τι κανετε?θυμαστε που σας ειχα πει οτι εβγαλε δοντι ο μικρος?το σαββατο εβγαλε και το 2ο δοντι.σε 3 μερες σκασανε 2 δοντια.βιαστικο τον βλεπω.

τζενη σμαρτις μπορεις να βρεις και στα μακρο μεγαλη συσκευασια.εγω απο κει τα ειχα παρει για τα βαφτισια του στρατου.

jemina με το καλο η βαφτιση.

μαμαμελι ετσι ειναι τα κοριτσια.θελουν να αρεσουν.που να μπει και στην εφηβεια εκει να δεις τι εχει να γινει.

εγω πρεπει να ξεκινησω αυτη την εβδομαδα τις προσκλησεις για να ειναι ετοιμες μεχρι τελος του μηνα να τις δωσω εδω αθηνα σε οσους ειναι πριν φυγουν για διακοπες και φυσικα πριν φυγω κι εγω με τα παιδια για την μαμα μου.

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Very Happy
αχ πως να βαλω φωτο τον ερωτα με τον κολλητο που παιζουν στο παρκο???

Jemina.

Jemina.
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
κορίτσια χρειάζομαι βοήθεια. Το Σαββάτο έχουμε τη βάφτιση και αρχικά κανονίζαμε να κάνουμε και τραπέζι ευχών. Για να μη τα πολυλογώ μετά απο διάφορα καταλήξαμε ότι απλώς θα έχουμε ένα επιπλέον τραπέζι με γλυκά και ζαχαρωτά για τα παιδιά δίπλα σε αυτό με τις μπομπονιέρες. Πριν απο λίγο όμως με πήρε ο νονός και μου είπε πως σκέφτηκε να βάλουμε στο τραπεζάκι ένα μικρό κουτί/σεντούκι (το θέμα μας είναι ναυτικό) που έχει και θα το διακοσμήσει ανάλογα και εκεί μέσα να βάλουμε όλοι οι φίλοι και οι συγγενείς κάτι για το παιδί (μια ευχή, ένα αντικείμενο κλπ). Αυτό το κουτί θα το κλειδώσουμε και θα το παραδώσουμε στο παιδί όταν θα μεγαλώσει. Μου άρεσε η ιδέα και θα ειδοποιήσουμε τους φίλους και συγγενείς που θέλουμε να συμμετάσχουν για να είναι έτοιμοι. Για τους υπόλοιπους όμως σκέφτηκα να έχω χαρτάκια σε διάφορα σχήματα (αστερίες, βαρκάκια κ.α) για να γράψουν. Σκέφτηκα να πάρω χρωματιστά χαρτόνια και να τα φτιάξω αλλά μήπως έχετε καμία άλλη ιδέα? ή ξέρετε που να βρω πατρόν για αυτά γιατί με τη χειροτεχνία είμαι λίγο ώς πολύ άσχετη.

mamameli


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Jemina αυτο ακριβώς θα κάνουμε εμείς που θα είναι πειρατης το θέμα!
Θα έχουμε στο τραπέζι καραβακι ,δίχτυ,ένα καβαλετο που ζωγραφισαμε με την κόρη μου πειρατης και ένα σεντουκι που θα βάζουν μέσα κίτρινα σαν φλουρια χαρτονακια στρογγυλά όπου ο κάθε καλεσμένος θα γράφει την ευχη του και θα γράφει οι ευχές σας ο θησαυρός μου!απο το σεντουκι θα βγαίνουν σοκολατενια κερματα και ψεύτικα χρυσα κοσμήματα!
Αργότερα τα χαρτονακια γίνονται κολάζ ή άλμπουμ η τα κολλας σε κάποιο λεύκωμα!
Οπότε εγω το βρίσκω καταπληκτικό!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 8 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις