Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
130 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 130 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 35 από 40]

maria1984

maria1984
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μανουλες καλημερα ,γυρισαμε κ εμεις εχθες το απογευμα,περασαμε τελεια αλλα ηταν μονο για λιγο δυστυχως,του χρονου θα ειναι ομως για περισσοτερες μερες...Κ εμενα η δικια μου ολη μερα στο πατωμα ειναι κ συνεχ σκουπιζω κ σφουγγαριζω...Εχθες το βραδυ τρωγαμε με παρεα κ μου λεει καποιος δωσε της να φαει 1 πατατα κ το ακουσε η μικρη κ μετα ελεγε πατατα,καναμε πολλα γελια...
Μαρια μου υπομονη με τα 8ωρα,καταλαβαινω οτι ειναι πολυ δυσκολο για σενα κ μακαρι να περασουν γρηγορα οι μερες...Περαστικα κ στα αρρωστα μωρακια της παρεας...Παω να σιδερωσω τωρα που κοιμηθηκε η μικρη ...Φιλακια!!!

mamameli


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μαρακι ευχαριστω!!!

Μπραβο!Επανελαβε λεξουλα!!!Τι ωραια!
Αχ κοριτσακια προχωρημενα!

Τζενη μακαρι να σας παρουν!Και παιδικο και αναπληρωτρια ευχομαι!

Εμεις νηπιαγωγειο φετος δεν ειχαμε τετοιο τρεξιμο ευτυχως!

Ειρηνη να πας για σιγουρια στο γιατρο!Καλα θα κανεις!

Εμεις με το σφουγγαρισμα και το σκουπισμα ειμαστε το γιοφυρι της Αρτας..ολημερις το χτιζουμε.. Αν μενει καμια σε κεντρο πολης θα καταλαβει..το τι μαυριλα μπαινει απο τα αυτοκινητα δεν λεγεται!Και ουτε καπνιζουμε ,ουτε ψηνουμε ειδικα στο μπαλκονι!Και να το πλυνω σε μιση ωρα μαυρη σκονη!Mad 


Christina_Kandi

Christina_Kandi
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κοριτσάκια μου,καλησπερούδια!Να ευχηθώ χρόνια πολλά στις Μαρίες μας, να τις χαιρόμαστε και να είναι ευτυχισμένες με τις οικογένειές τους,με υγεία και όμορφες στιγμές!Εμείς λείπαμε χωριό αυτές τις μέρες και υπερκουράστηκα παρόλο που είχα και τη μαμά μου να με βοηθάει,αλλά απογοητεύτηκα με τη φάση.Πήγαμε για να ξεκουραστούμε και πήξαμε στις δουλειές γιατί όπου και να άνοιγες είχε από μπαμπούρια στα ντουλάπια μέσα,μέχρι και άμμους στο κρεβάτι.Και νευρίασα πολύ και με την πεθερά μο,γιατί λέω δεν κάνει καμια δουλειά εκεί μέσα????Το μόνο που ήτανε καθαρό ήτανε η αθάνατη αυλή (γιατί έχει και λόξα με αυτήν).Αφού ήθελα να κάτσουμε κι άλλο αλλά δεν την πάλευα.Τέλος πάντων.Από τη μια την δικαιολογώ,γιατί από το πρωί μέχρι το βράδυ κάθεται στο μαγαζί,αλλά από την άλλη τελευταίες μέρες όλο έλειπε και γενικά ήξερε ότι θα πάμε εκεί με το μωρό,δεν μπορούσε να καθαρίσει έστω λίγο μέσα?????Καβουρότρυπες όμως μια χαρά ήξερε να πάει τόσες μέρες....Αυτά που λέτε με τον πόνο μου,κατα τ άλλα τα πάμε καλά αλλά μου τη βιδώνουνε τώρα αυτά τα πράγματα λόγω μωρού.Παλιά δεν έδινα καθόλου σημασία γιατί κι εγώ είμαι υπερακατάστατη....Π'αω να διαβάσω επεισόδια απο σας που έχω χάσει και επανέρχομαι!

maria1984

maria1984
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κι εμεις Μαρια το ιδιο προβλημα εχουμε με την σκονη,ειναι το σπιτι πανω στον κεντρικο δρομο κ ολη μερα χωματα κ βρωμιες μπαινουν μεσα,καθε βραδυ βαζω λαστιχο στο μπαλκονι κ το μεσημερι ξανασκουπιζω κ σφουγγαριζω,σκετο μαρτυριο αλλα δνε μπορω να κανω αλλιως γιατι συνεχ εξω θελει να ειναι η μικρη...Συχνα επαναλαμβανει λεξεις που τις ξερει αλλα αυτο με την πατατα ειχε πολυ πλακα γιατι το ειπε αυθορμητα...

Fotini77


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Kαλησπέρα κόσμε Very Happy 
Διαβαζα σποραδικα αλλα δεν θυμάμαι κ πολλά..
Λείπαμε κ εμεις στο πατρικό μου εκτός πόλης,μια εβδομάδα..Και κούραση και ξεκούραση κλασικά..αλλα πέρασε καλά το κοριτσάκι μου και αυτό φτάνει!
Έχω να πω αρκετά αλλά είμαι κομμάτια,οπότε από αύριο,μόλις προλάβω.Να είστε καλά όλοι και όλες!

eirini2


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
γεια σας κοριτσια.τι κανετε?ο μικρος τελικα εχει το μπουκωμα απο τα δοντια που βγαινουν.4 μαζι.πολυ γκρινια σαλια μυξες και λιγο βηχα.αυριο θα παμε θαλασσα και θα του βαλω θαλασσινο νερο να ξεμπουκωσει.δεν κοιμαται πολυ δεν τρωει πολυ.ελπιζω να εχει ηρεμησει μεχρι την βαφτιση γιατι αν κλαιει ετσι μεστην εκκλησια θα φυγουν ολοι.τσιριζει πολυ οταν κλαιει.εχουμε και εμβολιο τη δευτερα.το ντεπον ειναι απαραιτητο καθε μερα.αλλιως δεν ηρεμει εστω για λιγο.

μαμαμελι ξεχασα να πω περαστικα για την μελινα.ειναι καλα σημερα?ελπιζω να μην κολλησει κατι ο μικρος.

markella_p

markella_p
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γεια σας

τι κανετε ρε παιδια? εγω τρεχω ολη μερα απο πισω του. πραγματικα δεν ξερω τι θα γινει μολις ερθει και η μεγαλη. και κυριως πως θα διαβαζουμε. τελος παντων. θα δουμε οταν ερθει εκεινη η ωρα.

εσεις? πως τα πατε?

Ειρηνη μου καλως ηρθατε πισω.

Τζενη ευχομαι να γινουν οοοοοολα οπως τα θες

Φωτεινουλα περιμενω με αγωνια αυτα που εχεις να πεις.

Χριστινα που εισαι παιδι μου?

Μαριες βοριες και νοτιες υπομονη με τη σκονη. τι να κανουμε? εγω δεν ειμαι σε δρομο ευτυχως αλλα σκουπιζω και σφουγγαριζω συνεχεια γιατι τα κανει μανταρα ο μικρος. αν καταλαβαινετε με λιγα λογια δεν προστατευω το παιδι απο βρωμιες και σκονη, το σπιτι προστατευω απο το παιδι που το λερωνει. χαχα

οι υπολοιπες ακομα διακοπες?

eirini2


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
μαρκελιτσα τι κανεις?ολοι κυνηγαμε τα παιδια μας που εξαφανιζονται.εμενα ευτυχως ακομη δεν εχει αρχισει να σηκωνεται.οταν ξεκινησει καηκαμε.τωρα εχουμε μεγαλο ζορι μετα δοντια.πολυ γκρινια και δεν κοιμαται και δεν πολυ τρωει.καλυτερα να τον κυνηγαω παρα να γκρινιαζει

markella_p

markella_p
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εχεις δικιο Ειρηνη. η γκρινια δεν παλευεται. εγω τον κυνηγαω για να μην γκρινιαζει. γιατι αν τον περιορισω γκρινιαζει. αν τον αφησω ελευθερο θα τρωει χωμα και φυλλωσιες. οποτε? ελευθερος αυτος, τρεχαλα η μανα.
εμεις δοντια ακομα τιποτα. αφαντα. παω να τον ταισω γιατι σκουζει.

mamameli


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Mανούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 Νο 4   - Σελίδα 35 379767 Καλημέρα!!!Mανούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 Νο 4   - Σελίδα 35 438696
Τι κάνετε;

εγω στα καθηκοντα αλλα εχει ηρεμια!
Το μωρο μου δεν χορταινει με το γαλα μου και ανησυχω!
Απο την ωρα που θα γυρισω σπιτι επαναγαλακτισμος!
Εν τω μεταξυ αυτο μας βγηκε λιχουδικο και το λυπαμαι!Λιγουρευεται τα παντα!
ελπιζω σε αισιο τελος και γρηγορα...
μολις με πηρε ο αντρας μου...ο μικρος σε λιγο θα σκαρφαλωσει και στη βιβλιοθηκη!
Παιδια αν περπατησει κοινως την πατησαμε!
Ανεβηκε πανω σε ενα μπαουλακι για να πιασει ενα παιχνιδι που ηταν στο επιπλο της τηλεορασης!Mανούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 Νο 4   - Σελίδα 35 125586 
 

Η Μελινα καλυτερα...τα εμαθα απέξω ..σε λιγο θα γραφω και συνταγες!
Κλασικα ιωση απο τον λαιμο ..τρεις μερες κανει κυκλο!
Χθες μπηκε στο σκαιπ κρυφα απο τον μπαμπα της και χωρις να ξερει γραφη και με αγγλικους χαρακτηρες αρχισε να μου γραφει οπως μπορουσε τι ενιωθε...ηταν απιστευτο που συνδυαζε τα γραμματα...καιμε greeklish γιατι δεν ηξερε να αλλαζει τη γλωσσα...πχ ponaniamigdlsmou!
=πονανε οι αμυγδαλες μου!Και εγραφε διαφορα, πως ειναι λυπημενη,πως με αγαπαει ..γελουσαν και τα μουστακια μου!

κουκουβαβαβαβαβαβα

σας αφηνω!

φιλακια πολλα!

markella_p

markella_p
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αχ Μαρακι μου. και ο δικος μου ειναι λιχουδης απιστευτος. του τρεχουν τα σαλια αν δει κατι που τρωει καποιος αλλος.
προσπαθησε το με το γαλα οσο μπορεις. σας ευχομαι και γω αισιο τελος και μαλιστα το συντομοτερο!
Η Μελινα ειναι φοβερο παιδι. περαστικα της.

Η Αλικη ρε παιδια που ειναι?

mamameli


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ευχαριστω Μαρκελλα!Ναι χαθηκε το Αλικακι!
Ουτε στο φβ την πετυχαινω!

markella_p

markella_p
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
πως ειναι η επιστροφη στη δουλεια?

mamameli


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κοιτα αναλογα απο ποια οπτικη το βλεπεις..
Τον Μαρτιο κλεινω 10 χρονια..ειναι το 2ο σπιτι μου περαν των γνωστων προβληματων!
Ειναι καλη εταιρια και καλο περιβαλλον με τις γνωστες εξαιρεσεις..

Ομως το συναισθηματικο κομματι δεν αλλαζει!
Εχω βαλει σε απαθεια την ψυχολογια μου για να βγαινει η μερα..νιωθω οτι σπιτι με χρειαζονται πολυ περισσοτερο!Αν δεν υπηρχε ανεργια ισως το σκεφτομουν να κανω τη θυσια..
Απο μικρη ηξερα οτι δεν γεννηθηκα πλουσια μαλλον φτωχια με πολλα ζορια μεγαλωσα και οσο και αν με τραβουσε η οικογενεια ηξερα οτι θα πρεπει να τα συνδυασω!Το πηρα αποφαση στη λογικη αλλα η καρδια ζοριζεται!Προτιμαει το 24/24ωρο μανουλα!Very Happy 

markella_p

markella_p
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καταλαβαινω.. εγω, στην αντιπερα οχθη, κανω αυτο που απο συναισθηματικης πλευρας ειναι αυτο που θα ηθελα. κατω απο αλλες συνθηκες ομως. το γεγονος οτι δεν ηταν δικη μου επιλογη να μεινω σπιτι.... οτι ειναι μια εξελιξη που μου προσφερθηκε με τοσο "βιαιο" τροπο, μου στοιχιζει. τι να κανουμε ομως? καποιες φορες επιλεγουν αλλοι για εμας.

mamameli


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καταλαβαινω Μαρκελλα..ειναι δυσκολο να μη μπορεις να προσφερεις στην οικογενεια σου ολα οσα θελεις!
Κι εγω δεν θελω να ακουγομαι αχαριστη...
Απλα ημουν τυχερη στο κομματι αυτο!
Και δεν εχουμε βοηθεια απο κανεναν ουτε ευρω που λενε..ισα ισα το αντιθετο..και το δανειο και ειναι μεγαλο..

Εσυ πληρωνεις μεγαλη αδικια και σου ευχομαι γρηγορα να πανε ολα καλυτερα!
Δυστυχως πληρωνουμε και αμαρτιες αλλων!
Κουραγιο κοριτσι μου!

markella_p

markella_p
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ο καθενας κουβαλαει τον δικο του σταυρο. Προς Θεου, δεν υπονοησα οτι εισαι ακουγεσαι αχαριστη. απλα λεω κοιτα πως τα φερνει. και οι δυο ειμαστε σε δυσκολη φαση. και οι δυο θα θελαμε να ειμαστε σπιτι με τα παιδια μας. εσυ δεν μπορεις γιατι ευτυχως δουλευεις (δυστυχως ομως δεν εχεις την επιλογη να μην το κανεις) και εγω μπορω να ειμαι σπιτι με τα παιδια μου ευτυχως (αλλα δυστυχως οχι απο επιλογη)

ειμαστε δυο αντιθετες οψεις του ιδιου νομισματος, με το τιμημα της η καθε μια.

πωπωωωωωωωωω ζωγραφισα!!!

mamameli


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Respect Respect Respect 

Το καταλαβα απλα ενιωσα καλυτερα να το εξηγησω..ξερεις τα κακα του γραπτου!

Ουφ υγεια να εχουμε και ολα καλα θα πανε..αλλωστε ό,τι δεν μπορείς να αποφύγεις ..απόλαυσέ το που λένε!

Παντως εδω στο γραφείο καμια φορα ταιριάζει το πιο καλή μοναξιάααα!Mανούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 Νο 4   - Σελίδα 35 215994



Έχει επεξεργασθεί από τον/την mamameli στις Παρ Αυγ 23, 2013 12:51 am, 1 φορά

mamameli


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Να 1000ματαξαναεπαναλαβω (πληρης πλεονασμος)
τι κριμα να μην ειμαστε κοντα....με ολες δηλαδη!
Να μην εχω μια τετοια παρεα live ομως!

markella_p

markella_p
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
σωστα. ας ειμαστε καλα πρωτα και βλεπουμε. θα προσπαθησουμε για το καλυτερο.

εγω γενικα απο φιλες/φιλους δεν εχω παραπονο.
ομως πραγματικα, αυτη η παρεα εδω, ειναι κατι διαφορετικο. συμφωνω μαζι σου, γιατι να μην ειμαστε κοντα?
μου λειπει εκεινο το διαστημα της εγκυμοσυνης που ειχαμε περισσοτερο χρονο ολες. τωρα, σιγα σιγα χανομαστε αφου αυξηθηκαν οι υποχρεωσεις και δεν προλαβαινουμε.

mamameli


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εγω φιλους εχω ..παρεουλα με πολλα ατομα δεν μου ετυχε ..Mανούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 Νο 4   - Σελίδα 35 654316 

Τελος η ωρα του παιδιου για μενα..πλακωσε δουλεια!
φιλακια πολλα !

Θα μπω αργοτερα..μακαρι οχι πολυ αργοτερα Laughing 

markella_p

markella_p
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλη συνεχεια Μαρακι

maria1984

maria1984
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημερα μανουλες κ απο μενα....

markella_p

markella_p
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημερα Μαρακι νοτιο. Τι κανει η μικρη?

maria1984

maria1984
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλα ειναι το μωρακι μου,κοιμαται τωρα κ με αφησε να πιω καφεδακι...Εσενα τα παιδακια σου τι κανουν?Πως περναει η μικρη στα Χανια?

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 35 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν forum σε punBB | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις