Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
25 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 25 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 19 από 40]

mamameli


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλησπερα!!!

καταρχην να πω κουκλες κ η τοσοδουλα και η κολυμβητρια μας!!!

Αλικη μου..τι να πω..η μικρη μου ετσι ειναι αδυνατη πολυ..
Λοιπον για τις αλλεργιες!
Ναι μπορει να φανει και στο χρονο η αλλεργια στο αγελαδινο..μπορει ν αμη την πειραζε απο εσενα αλλα αμεσα στην τροφη της..Κανε καποιες δοκιμες!
Επισης δεν ειναι μονο η αλλεργια ειναι και η δυσανεξια...
Μπορει ενα μηνα μετα να μην την πειραζει!
Τα αρχεια που διαβαζω στο φβ διατροφη και ψευδοαλεργειες λενε εισαγωγη πρωτα ζωμο καροτου ,μετα ζωμο κοτας και σταδιακαη εισαγωγη των υπολοιπων..τα φρουτα τα εχουν αργοτερα και καθολου αμυλο!
Και αυτο γιατι το σιδηρο ειναι το πιο σημαντικο σε αυτην την ηλικια και μετα τα υπολοιπα που τα καλυπτει ακομα ο θηλασμος!
Τα αμυλα περιεχουν αμυλαση που δημιουργει πεπτικες διαταραχες πριν το χρονο!Θελει πολλη μελετη!Ευχομαι να ειναι περαστικο!Ξεκινα με καροτακι και ασε το μηλαρακι!χχιχιχι!Μπες και στον γιατρο που σου ελεγα και ψαξε την εισαγωγη στερεων και εκει..


Κοριτσακια σας αφηνω..δεν εχω πολλες αντοχες!
Φιλακια σε ολες!

crazymommy

crazymommy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μαράκι σ' ευχαριστώ!!! Ποιον γιατρό δεν κατάλαβα μονάχα... Λοιπόν, η αλήθεια είναι ότι αύριο θα μιλήσω και με την παιδίατρο, εφόσον δω ότι και το πρωί δεν έχει κάποιο ερεθισμό από κάτω... Γιατί μπορεί κι εκείνη μετά από αυτά τα δεδομένα να μου αλλάξει το πρόγραμμα... Από την άλλη ρε γμτ λέω μήπως είναι τυχαίο όλο αυτό, δεν ξέρω. Πολλή σύμπτωση θα μου πεις... Την Παρασκευή θα μιλήσω και με ένα γνωστό μου αλλεργιολόγο να με διαφωτίσει κι εκείνος και βλέπουμε... Όταν λες ζωμό κότας εννοείς κοτοπουλάκι αλεσμένο ή μόνο το ζουμί από το νερό όπου έβρασε; Το ίδιο και για το καρότο...; Πωπω, πώς σε νιώθω τώρα...

crazymommy

crazymommy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Και συνεχίζω τώρα...
Δημητρούλα και Μαίρη νομίζω σας βρήκα κι εγώ! Δηλαδή τη Δημητρούλα (τοσοδούλας) σίγουρα και τη Μαίρη νομίζω... Smile

Τζενάκι το ρυζάλευρο που έδωσα είναι τελείως σκέτο και έβαλα και μητρικό μέσα... Σήμερα ήταν πιο γεμάτο το στήθος και έβγαλα άνετα 80 ml (βασικά λιγότερο ήθελα αλλά ξεχάστηκα!). Αλλά δεν την παλεύω, τη βαριέμαι ελεινά τη διαδικασία. Και δε βρίσκω και νόημα στο ρυζάλευρο, το δίνω τώρα μόνο επειδή δεν έχω βρει κάτι άλλο που να τρώει με ασφάλεια... Εδώ να σου θυμίσω ότι και στα φρούτα συγκάηκε, οπότε δεν είχαμε προχωρήσει σε άλλες στερεές για να τα ανακατέψω... Έχουμε μείνει πίσω!

Ειρήνη κι εγώ αυτό ήξερα, αλλά φαίνεται πως δεν είναι πάντα έτσι με τις αλλεργίες... Μάλλον ήμουν τυχερή μέχρι τώρα και δε χρειάστηκα τη δίαιτα της Μαρίας!

Φωτεινή τέλειο το swimtrainer, εεε; Εγώ το συστήνω ανεπιφύλακτα σε όλες τις μανούλες, δεν έχει σχέση με τα κλασικά σωσίβια. Τώρα πήραμε και το επόμενο μέγεθος για τη μεγάλη και φαίνεται ότι βοηθάει πάρα πολύ το παιδί να μάθει να κολυμπάει... Εγώ δεν έχω αδειάσει να ανεβάσω καμιά φωτο...

Τζενάκι θα σου ζητούσα γεμιστά, αλλά έχω φτιάξει πολλές φορές τελευταία... τη γλίτωσες, χιχιχι!

Άντε, σας φιλώ κι εγώ!!!

mamameli


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μόνο το ζουμί προς το πσρον...
Εβρασα 3 ώρες το κοτόπουλο θέλει πολυ..και μετα χώρισα μερίδες!καιπροσθετω στα λαχανικά..
Μπορει να ήταν τυχαίο μη σε παίρνει απο κάτω..θα δείξει!
Εγω αυτοσχεδιαζω και λίγο..
Παίρνω γνώση απο όλους και κάνω αυτο που πιστεύω καλύτερο..
Τον Παπαβ. Έλεγα αλλα έχει την νορμαλ εισαγωγή!
Σε ευαίσθητα παιδια ειναι η άλλη καλύτερη!αν μπεις στο γκρουπ θα τη διαβάσεις!

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημεραVery Happy
βρε κοριτσια δεν ειπα οτι του δινω γλυκα μεριδα.ετυχε να φαει μια κουταλιτσα τουρτα 2 φορες.οσο για τον τραχανα, εκανα δοκιμη 2 φορες και μετα εδωσα κανονικη ποσοτητα.τεσπα, η καθε μανα κανει οτι νομιζει για τα παιδια της.ευMadτυχως δεν ειμαστε αλλεργικοι γενικοτερα ισως και ο λογος που ειμαι χαλαρη.οχι δεν παρεξηγουμαι, εγω κανω οτι λεει η κεφαλα μου και ειδομεν.Wink
αααα το αλλο? σημερα θα ορισσουμε ημερομηνια βαφτισης.επιτελους.μαλλον για 22 σεπτεμβρη λεμε.για να δουμε.σιριαλ η βαφτιση.αρε τι κανει η κριση χιχιχιχι
προχθες μου πεταξε η πεθερα ενα παραπονογια εναν της ανηψιο που την εχει καλεσει και αυτη οχι και ντρεπομαι καθε φορα που τον βλεπω και κατι τετοιες παπαριτσες.εκανα την παπια.σαν να μην ακουσα τι ελεγε.το βραδυ φυσικα το συζητησα με τον ταριφακο και του ειπα οτι δεν το συζητω.παλι κακια θα γινω.βλεπω να σκοτωνομαστε πααααααααλι

mamameli


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα!

Πυρετουλη η μικρα σήμερα...αυτο μας έλειπε...

Αθανασία κι εγω δεν το είπα για παρεξήγηση...αλλα μου έκανε εντύπωση ...φυσικά η καθεμιά μανούλα θέλει τα καλύτερα για τα παιδια της!
Ισωςεγω να είμαι υπερβολική!
Ξέρεις πόσο σ´αγαπάμε!

Φιλια σε όλες!

mamameli


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Όσο για τη βάφτιση σας...κι εγω τον ίδιο ρόλο παίζω με επιτυχια...της κακιάς!Είμαι και λιονταρσινα!
Κάποιος πρέπει να τον παίζει κι αυτόν..
Όμως προσπάθησε να μην σκοτωθειτε και με τον άντρα σου για τον δεύτερο ξαδερφο του μπατζανακι της κουνιαδας...κρίμα ειναι!
Φιλακια!

crazymommy

crazymommy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα! Μελινομαρία στην ομάδα του Παπαβ. είμαι ήδη, αλλά όπως είπες έχει την κλασική εισαγωγή... Στην άλλη περιμένω ακόμα να με βάλουν γμτ... Δηλαδή του έδινες μόνο ζουμάκι στην αρχή;
Ωχ, περαστικά στα ζουζουνάκια σου, πώς την πάτησαν τώρα;

Αθανασία μου εννοείται ότι ξέρεις καλύτερα τι κάνεις κι εμείς ο,τι λέμε το λέμε καλοπροαίρετα και χωρίς διάθεση αμφισβήτησης! Ελπίζω να το έχεις καταλάβει, χιχι! Αφού δοκίμασες και δεν το πείραξε το παιδί δεν είναι πρόβλημα. Επίσης, το να δώσεις 1 κουταλιά σε αυτή την ηλικία πάλι δεν πειράζει γιατί δε θα θυμάται... Άσε μας εμάς να λέμε γιατί είμαστε καμμένες... Το μόνο που θα πω είναι ότι με τις αλλεργίες ποτέ δεν ξέρεις, διότι ούτε κι εμείς είμαστε αλλεργικοί σε τπτ, κι όμως όπως φαίνεται το γατάκι δεν μας έμοιασε... Και σήμερα καθαρή από σύγκαμα... Πφφφ τι να κάνω, να της δώσω τώρα το μήλο ή να μην της το δώσω; Θα πάρω τώρα και την παιδίατρο να μου πει μια γνώμη...

Α, όσο για τη βάφτιση καλά κάνεις την πάπια... Ας βαφτίσει εκείνη δικό της παιδί και να καλέσει όποιον θέλει, αμάν πια...

eirini2


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα κοριτσια.τι κανετε?
αθανασια εννοειται ο,τι λεμε εδω απλα το λεμε σα συμβουλη δεν υπαρχει λογος παρεξηγησης.επειδη η δικια μου παιδιατρος ψαρι και αυγο δεν δινει πριν τον χρονο ετσι κι εγω δεν δινω κατι που περιεχει τα απαγορευμενα.φυσικα ο καθενας κανει ο,τι θελει στο παιδι του.

αλικη μηπως το συγκαμα ηταν τυχαιο και δεν ηταν απο την κρεμα?μηπως λογω ζεστης επειδη φοραει την πανα συγκαηκε.κανε ο,τι σου πει η παιδιατρος.

τζεμινα σου εστειλα αιτημα στο φεις.

μαμαμελι περαστικα ευχομαι στην μελινα.ελπιζω μεχρι την βαφτιση να ειστε καλα.

Jen75

Jen75
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
την πηρα τη συγχηση πρωινιατικα. πηγα να παρω λαμπαδα κ ρουχα κ βλεπω αυτ/κι αντι για αεροπλανακι στη λαμπαδα. κ τι να κανω που το θεμα μας το εκανα αεροπλανακι οεο; τελικα μου εβαλε αεροπλανακι αλλα αλλο σχεδιο, παιδικο μεν αλλα οχι αυτο που διαλεξα εξ αρχης κ αλλο υλικο. τεσπα, μερες που ειναι δεν εκανα φασαρια. ισως αν δεν ειχε ξοφλησει η νονα να εκοβα κατιτις.
τα γλυκακια αν τα φερει το βραδακι αλλιως θα παω αυριο να τα παρω εγω. η μανα μου θα ερχοταν σημερα αλλα τελικα θα ερθει αυριο. οχι οτι θα ηταν μεγαλη βοηθεια αλλα ολο κ κατιτις θα εκανε μιας κ ο αντρας μου θα δουλευει οοολη μερα.
παω να βαλω το τουρλου κ να ξεκινησω καμια μπομπονιερα αν κοιμηθει λιγο ο μικρος.
καλημερα

Jen75

Jen75
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
και περαστικα στο μελινακι

eirini2


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ξεχασα να πω και χρονια πολλα στο αγορακι μου που κλεινει τα 3 σημερα

maria1984

maria1984
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα μανουλες ... Ειρήνη να χαίρεσαι το παιδάκι σου , πολυχρονο κ να το δείτε όπως επιθυμείτε .... Μαρία περαστικα στο Μελινακι , ο πυρετός ειναι πάλι ίωση που κρατάει 1-2 μέρες το πολυ , εμάς εδω εχει πιάσει ολα τα παιδάκια , καλα η βάφτιση σας θα ειναι τέλεια με ολα αυτα που έχεις φτιάξει... Αλίκη ευτυχώς που δεν εχει σήμερα συγκαμα το γατί ειναι κρίμα να ταλαιπωρείται το μικρουλι ... Εμένα πάλι η μπεμπα εχει σταματήσει να τρώει το πρωι με το ζορυ έφαγε 1 κουταλια φρουτοκρεμα , ότι κ να κάνω δεν της αρέσει , έχω δοκιμάσει κ αλλα φρούτα μέσα τίποτα , έβαλα μπισκότα τίποτα της έδωσα έτοιμη τζίφος πάλι ... Ο γιατρός μου λέει να το παλέψω όσο μπορω αλλιώς θα δούμε τι θα κανουμε μα δεν κάνω κ τίποτα άλλο τόσο καιρο αλλα όσο περνάει ο καιρος το λιγοστευει, έχω απογοητευτεί εντελώς .

mamameli


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ευχαριστ´ω για τα περαστικά δεν φαίνεται σοβαρο...

Αλίκη εγω ξεκινησα με φρούτα ...το ζωμο τον έβαλα πριν μια βδομάδα και νιώθω καλύτερα ως προς οτι κάνω καλο στο παιδι δίνοντας σίδηρο!
Στην ηλικία που ειναι η μικρη ξεκινα με οτι θες!αυτο εννοω!Πιο μαλακό θεωρείται το καρότακι και μετα οζωμος!
Αφου φαβασαι τα φρούτα!

Ειρήνη να το χαίρεσαι γέρος και πολυχρονος!

Αθανσια όμως η ατοπικη ειναι αλλεργικο σύμπτωμα..δεν ειναι αίμα αλλα ειναι!

Μόλις ήρθαν και τα δικα μας βαφτιστικα!
Πάω..

mamameli


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εντάξει εμάς πειρατές ήρθαν!

Αθανασία συνεχίζω...αλλα και πάλι μπορει να ειναι αλλεργικος σε υφάσματα όχι αναγκαστικά απο τη διατροφη..ευχομαι κανείς άλλος να μην ειναι αλλεργικος!
Και ο δικός μου θα το ξεπεράσει σύντομα!

Μαρακι μάλλον μικροιωσουλα ειναι...

Δεν πάει πάνω απο 37,5 μεχρι στιγμής!

Φιλακια..πάω να τα ετοιμασω να τα ξαναδωσω στο νονο γιατί το σπίτι μας ειναι μαγαζι με είδη βαφτισης!

demmy29

demmy29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μόλις γυρίσαμε από παιδίατρο. Η μικρή 7 κιλά και 67,5 πόντους! Κεφαλάκι κλασικά στην δέκατη εκατοστιαία! Είναι πολύ καλή και έφαγε και εμβόλιο! Φιλιά πάω να την ταίσω!

crazymommy

crazymommy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τελικά της έδωσα 1,5 κουταλίτσα μήλο. Περιττό να πω ότι κόντεψε να ξεράσει από την αηδία... Μαρία μου εσένα σκέφτηκα! Αφού λες ότι τρώει ρυζάλευρο, μήπως να έβαζες και στα φρούτα; Ξέρω ότι δεν είναι η καλύτερη λύση, αλλά εφόσον δεν τα τρώει αλλιώς και είναι και αδυνατούλα, οπότε δεν έχεις το φόβο πρόσληψης περιττών θερμίδων...

Ξέρω ότι μπορεί να ήταν και τυχαίο το σύγκαμα, τπτ δεν είναι σίγουρο. Προτίμησα να δοκιμάσω ξανά τα φρούτα γιατί έτσι με βολεύει καλύτερα με το θηλασμό... και γιατί θέλω να δω αν θα την πειράξουν ξανά... Τώρα προσεύχομαι...

Δημητρούλα τις ίδιες διαστάσεις έχουν τα κορίτσια μας. Να δεις που τον άλλο μήνα θα μας ξεπεράσετε, έτσι όπως το πάμε εμείς...

Μελινομαρία πάλι καλά αν είναι κάτι λάιτ αυτό που περνάει η Μελίνα! Φαντάζομαι πώς είναι το σπίτι σας τώρα, όπως ήταν το δικό μας, χαχαχα! Όσο για το ζωμό, θα διαβάσω κι εγώ όταν κάποτε με βάλουν στην ομάδα, γιατί τώρα δεν ξέρω και πολλά...

Τζενάκι τι μακακίες σου έκαναν, έλεος. Λες και δεν ξέρουν ότι μπορεί να έχει σημασία για εσένα... Κανονικά θα έπρεπε να τους κάνεις θέμα με την τιμή, αλλά αφού πλήρωσε ήδη η νονά...

Ειρήνη να χαίρεσαι το αγοράκι σου το μεγάλο! Πολύχρονος και πάντα υγιής και χαρούμενος!!!

Χμμ... Μελινομαρία δεν έχεις κι άδικο για αυτό που είπες για την ατοπική...

Πωπω, τι ζέστη είναι αυτή πάλι σήμερα... είπαν θα δροσίσει αλλά ακόμα το περιμένουμε...

eirini2


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!

crazymommy

crazymommy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!

Χαχαχα, γελοίο...! Εμάς πάντως δεν μας έδωσαν χρήματα! Razz

mariaro

mariaro
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλησπερα κοριτσια!!!!
Ενα θα σας πω. Τα εχω παιξει!!!!! Πρωτη φορα στην ζωη μου νιωθω τοσο πιεσμενη!!!
Τρεχω σαν την τρελλη απο το πρωι μεχρι το βραδυ και αποτελεσμα μηδεν!!!
Η εγχειρηση του πατερα μου εγινε αλλα ειχαμε καποιες επιπλοκες, η μανα μου ειναι ακομη ταβλα στο κρεβατι με το ποδι της και εγω ελπιζω να μην χρειαστει τελευταια στιγμη να ακυρωσω τηλεφωνικα την βαφτιση...Τα προσκλητηρια θα τα παρω μαλλον το Σαββατο, θα τα μοιρασω αμεσα γιατι πλησιαζουν οι μερες αλλα με τετοια γκαντεμια που με δερνει φοβαμαι μηπως παει κατι στραβα και δεν μπορεσω να την κανω. Δεν εχω κανεναν να μου κρατησει το παιδι και δεν εχω χρονο ουτε μπανιο να κανω. Αχχχχχ ελπιζω σε λιγο καιρο να τα σκεφτομαι ολα αυτα και να γελαω.....
Δυστυχως δεν εχω προλαβει να διαβασω τα νεα σας. Ευχομαι να ειστε ολες καλα και να ετοιμαζεστε για βαφτισεις-γαμοβαφτισεις.
Φιλακια και να θυμαστε οτι σας σκεφτομαι και μου λειπετε!!!!Sad

maria1984

maria1984
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Δοκίμασα κ με ρυζαλευρο αλλα τίποτα , δεν υπάρχει μείξη που να μην την έχω κάνει ότι μπει βγαίνει στο διπλάσιο κ αναγουλιαζει κ αρχίζει τα μπλιαχ ... Τώρα θέλω να τον ρωτήσω μήπως στην θέση των φρούτων βάλω κανένα γιαουρτακι αν κ δεν έχουν τις ίδιες βιταμίνες αλλα απο το να μην παίρνει καθόλου.... Κι εμείς στα 7 κιλα ειμαστε ...

maria1984

maria1984
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
mariaro έγραψε:Καλησπερα κοριτσια!!!!
Ενα θα σας πω. Τα εχω παιξει!!!!! Πρωτη φορα στην ζωη μου νιωθω τοσο πιεσμενη!!!
Τρεχω σαν την τρελλη απο το πρωι μεχρι το βραδυ και αποτελεσμα μηδεν!!!
Η εγχειρηση του πατερα μου εγινε αλλα ειχαμε καποιες επιπλοκες, η μανα μου ειναι ακομη ταβλα στο κρεβατι με το ποδι της και εγω ελπιζω να μην χρειαστει τελευταια στιγμη να ακυρωσω τηλεφωνικα την βαφτιση...Τα προσκλητηρια θα τα παρω μαλλον το Σαββατο, θα τα μοιρασω αμεσα γιατι πλησιαζουν οι μερες αλλα με τετοια γκαντεμια που με δερνει φοβαμαι μηπως παει κατι στραβα και δεν μπορεσω να την κανω. Δεν εχω κανεναν να μου κρατησει το παιδι και δεν εχω χρονο ουτε μπανιο να κανω. Αχχχχχ ελπιζω σε λιγο καιρο να τα σκεφτομαι ολα αυτα και να γελαω.....
Δυστυχως δεν εχω προλαβει να διαβασω τα νεα σας. Ευχομαι να ειστε ολες καλα και να ετοιμαζεστε για βαφτισεις-γαμοβαφτισεις.
Φιλακια και να θυμαστε οτι σας σκεφτομαι και μου λειπετε!!!!Sad

Γεια σου μαριαρο ... Περαστικα στους γονείς σου κ κανε λίγο υπομονη ακόμα που θα παει θα περάσει κ αυτο ... Σας εύχομαι με το καλο να γίνει κ η δικια σας βάφτιση κ μην σκέφτεσαι αρνητικά .... Φιλακια στον μπεμπακο σου ...

eirini2


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
crazymommy έγραψε:

Χαχαχα, γελοίο...! Εμάς πάντως δεν μας έδωσαν χρήματα! Razz

γι`αυτο δεν βαλατε το ονομα?χαχαχαχαχ

mariaro έγραψε:Καλησπερα κοριτσια!!!!
Ενα θα σας πω. Τα εχω παιξει!!!!! Πρωτη φορα στην ζωη μου νιωθω τοσο πιεσμενη!!!
Τρεχω σαν την τρελλη απο το πρωι μεχρι το βραδυ και αποτελεσμα μηδεν!!!
Η εγχειρηση του πατερα μου εγινε αλλα ειχαμε καποιες επιπλοκες, η μανα μου ειναι ακομη ταβλα στο κρεβατι με το ποδι της και εγω ελπιζω να μην χρειαστει τελευταια στιγμη να ακυρωσω τηλεφωνικα την βαφτιση...Τα προσκλητηρια θα τα παρω μαλλον το Σαββατο, θα τα μοιρασω αμεσα γιατι πλησιαζουν οι μερες αλλα με τετοια γκαντεμια που με δερνει φοβαμαι μηπως παει κατι στραβα και δεν μπορεσω να την κανω. Δεν εχω κανεναν να μου κρατησει το παιδι και δεν εχω χρονο ουτε μπανιο να κανω. Αχχχχχ ελπιζω σε λιγο καιρο να τα σκεφτομαι ολα αυτα και να γελαω.....
Δυστυχως δεν εχω προλαβει να διαβασω τα νεα σας. Ευχομαι να ειστε ολες καλα και να ετοιμαζεστε για βαφτισεις-γαμοβαφτισεις.
Φιλακια και να θυμαστε οτι σας σκεφτομαι και μου λειπετε!!!!Sad

υπομονη μαριαρο.ευχομαι συντομα να πανε ολα καλα και να γινει και η βαφτιση.θα περασουν ολα και θα τα σκεφτεσαι σαν αναμνηση μονο.

mamameli


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλησπέρα!

Μαριαρο μου κουραγιο!

Μαρακι πήραμε αυτο
http://www.cosycorner.gr/el/category/ώρα-για-φαγητό/ασφαλής-τροφοδότης-για-μωρά-νεο-3-σε-1/
Στο οποίο βάζω τα φρούτα ένα ένα όταν δεν τρώει τη φρουτοκρεμα..τα ευχαριστιεται πολυ
περισσότερο και δεν χάνει τις θρεπτικές
Ουσίες!ίσως όταν της δίνεις στο χεράκι κομματάκια να το τρώει!

Τζένη μου θα μας τρελάνουν...φέρνουν οτι τους κατέβει;

Εγω απογοητευτηκα απο τα μπισκότα!τα έφτιαξε με γλασο και όχι ζαχαροπαστα και δεν γιναν
Τόσο καλα...

Άντε καλη μας νύχτα!

Υγ κλείσαμε να πάμε ένα τετραήμερο το επόμενο σκ Χαλκιδική ..πιο πολυ για τη Μελίνα..
Ταλαιπωρία το φαγητο αλλα και το άλλο μωρο πρέπει αν κανένα μπάνιο!

demmy29

demmy29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ρε συ Μαρία καλά παίρνει. Θυμάμαι στα ίδια ήμασταν. Πόσο να πάρει; 7 κιλά είναι καλά. Βέβαια μπορεί να έχω χάσει επεισόδια γιατί δεν πολυδιαβάζω, αλλά μια χαρά τέλεια μου φαίνεται και στις φωτός. Επίσης η γιατρός σήμερα μου είπε ότι το καλοκαίρι μειώνουν την τροφή τους. Βέβαια, όπως λέει ο άντρας μου όταν ταίζω την Τοσοδούλα μας "Δεν έχει μάνα σου, πατέρα σου" την μπουκώνω και γειά σας! Χα χα χα !!! Να ρθω μια στην Κρήτη να σου την μπουκώσω; χαχαχαχα! Φιλάκια πολλά κοριτσάκια μου!
Μαριάρο εύχομαι όλα να ανατραπούν προς το καλύτερο κορίτσι μου!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 19 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις