Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
217 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 217 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 19 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 36 από 40]

markella_p

markella_p
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ο μικρος επιτελους κοιμηθηκε, ειχε γκρινια σημερα και δεν εχω κανει ουτε μια δουλεια. λειπει και ο αντρας μου να τον αναλαβει, οποτε..... η μεγαλη περναει τελεια. μπανια, πανηγυρια, παει και σε σχολη και μαθαινει χορους ολο το καλοκαιρι. Εχει αρχισει να μετραει μερες ως την επιστροφη.

maria1984

maria1984
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αντε να γυρισει το κοριτσακι σου γιατι ειμαι σιγουρη οτι σου λειπει παρα πολυ,τουλαχιστον ευχαριστηθηκε το καλοκαιρι της...

markella_p

markella_p
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μου λειπει απιστευτα. μιλαμε καθε βραδυ στο σκαιπ, και παρολο που εφυγα απο κατω πριν απο ουτε 2 βδομαδες, μου φαινεται παντα αλλαγμενη. πιο μεγαλη... το καμαρι μου. εχω μεγαλη χαρα και αγωνια φετος. δημοτικο.....

eirini2


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
γεια σας κοριτσια.τι κανετε?εμεις καλα.παμε για τα μπανακια μας σημερα.ο στρατος εφυγε απο χτες για σαλαμινα με τον θειο και εχω μονο τον μικρο που η μυξα τρεχει συνεχεια.θα τον βαλω λιγο στη θαλασσα να ξεμπουκωσει.σημερα εχουμε και επετειο με τον αντρα μου και λεμε μετα που θακοιμησω τον μικρο το βραδυ να βγουμε οι 2μας.

μαμαμελι παέψε το οσο μπορεις για το γαλα.ειδικα εσυ που εχεις ενα παιδι που εχει αλλεργια.

μαρκελλα ειναι δυσκολα χωρις δουλεια.εμεις να δουμε τι θα κανουμε αν με απολυσουν κι εμενα οπως απολυουν ολους τους δημοσιους υπαλληλους.να λεμε τουλαχιστον δοξα το θεο που ειμαστε καλα στην υγεια μας,αλλα με αυτα που μας κανουν σε λιγο δεν θα ημαστε καλα.

markella_p

markella_p
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αυτο λεω και γω Ειρηνη μου. Για ποσο ακομα θα εχουμε υγεια με τοσα που μας συμβαινουν? Εχεις φοβο για τη δουλεια? Ποτε επιστρεφεις κανονικα?
Επετειο ε? Να ζησετε ευτυχισμενοι πολλα πολλα χρονια ακομα και να χαιρεστε τα παιδακια σας!!!

Βαλτον θαλασσιτσα, θα ξεμπουκωσει. απο τα δοντια ειναι ε? πως τον βλεπεις τον Στρατο? Ηρεμησε καθολου?

eirini2


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
markella_p έγραψε:Αυτο λεω και γω Ειρηνη μου. Για ποσο ακομα θα εχουμε υγεια με τοσα που μας συμβαινουν? Εχεις φοβο για τη δουλεια? Ποτε επιστρεφεις κανονικα?
Επετειο ε? Να ζησετε ευτυχισμενοι πολλα πολλα χρονια ακομα και να χαιρεστε τα παιδακια σας!!!

Βαλτον θαλασσιτσα, θα ξεμπουκωσει. απο τα δοντια ειναι ε? πως τον βλεπεις τον Στρατο? Ηρεμησε καθολου?
μαρκελλα ποτε δεν ξερεις ποιος θα ειναι ο επομενος που θα διωξουν.ολοι εχουν φοβο.ιανουαριο επιστρεφω με το καλο.ευχαριστω για τις ευχες.το μπουκωμα απο τα δοντια ειναι.μας το επιβεβαιωσε η παιδιατρος.ετσι ηταν κι ο στρατος.και κρυα να ειναι η θαλασσα θα του ριξω νερο στο προσωπο να φυγουν ολες οι μυξες.παλι τον ενοχλει ο στρατος τον μικρο αλλα τουλαχιστον εδω δεν εχει αλλα παιδια στο σπιτι για να τα χτυπαει.ευτυχως ξεκινησε και κανει και τα κακα στο γιογιο.

markella_p

markella_p
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
σωστα! Ελπιζω να μην υπαρξουν παρατραγουδα.

καλες βουτιες και να φυγει γρηγορα το μπουκωμα!

Jen75

Jen75
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Μαρκελλα Ειρήνη Μαριες κ λοιπές μανούλες γεια κ χαρά
Μου λείπει κ μένα το που δεν μπορώ να μπαίνω πιο συχνά αλλα κυριολεκτικά δεν προλαβαίνω με τα δύο. Σκουπιζω και σφουγγαριζω όσο ποτέ. Μαζεύω παιχνίδια 800 φορές τη μέρα και πάλι όλα στη μέση βρίσκονται πάλι. Κυνηγαω τον μικρό συνέχεια και μαλωνω οοοοοολη μερα. Έχω σιχαθεί τον εαυτό μου απο τις φωνες
Βγαίνω για να μη δείρω τον μεγάλο που δεν κοιμαται αν δεν ξαπλωσω διπλα του να του κρατάω χέρι και ποδι...

eirini2


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ευχαριστω μαρκελλα θα κανουμε πολλες βουτιες.

τζενη βλεπω κι εσυ σε καλη κατασταση εισαι σαν κι εμενα.συνεχεια φωναζω αλλα ο μεγαλος δεν με ακουει.και με το καλο τον πιανω και τιποτα.

markella_p

markella_p
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τζενη, γεια σου και σενα. ειμαι σιγουρη οτι ολες οι δευτερομανουλες καπως ετσι ειμαστε τωρα. και γω δεν αντεχω τον εαυτο μου ωρες ωρες. τρελη γκρινια και ενταση.
εγω ομως το μεγαλυτερο προβλημα το εχω με το μωρο. αυτος ειναι που δεν παλευεται.

Jen75

Jen75
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Αααα Μαρκελλα ετσι ειναι. Ηρθε πρωτα το βολικο κοριτσακι και μετά το τούρμπο αγόρι φαινεται καπως.... !!! Ρώτα και μας που μας ηρθε πρώτα το τούρμπο και μετά και άλλο ένα χα χα χα. Ο μικρός μου βέβαια συγκριτικά είναι πιο ήσυχος αλλά ήδη βλέπω ότι τον παρασέρνει ο μεγάλος. Ας ειναι καλά τα ζουζούνια μου και όλα τα άλλα θα βρουν το δρόμο τους.
Ειμαστε χωριό θαλασσιτσα οπότε μαλλον απο Δευτέρα ξανά
Φιλιά

markella_p

markella_p
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπέρα. Τζενάκι καλά να περάσετε.

Ειρήνη μου, τι κάνατε χθες? Βγήκατε? Περάσατε όμορφα? Άντε και του χρόνου.

Εγώ εδώ με τον γιο μου. έχει τρελή γκρίνια και σήμερα. Δεν με αφήνει να κάνω τίποτα. Θέλει να ασχολούμαι μόνο μαζί του. Και έχω ένα σωρό δουλειές ρε γμτ.

mamameli


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα!

Σήμερα τρέξιμο πολυ!

Ελπίζω να περνάτε καλα!

Ειρήνη μου να ζήσετε!

Φιλακια πολλα!

crazymommy

crazymommy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπέρα γλυκές μανούλες και γλυκά ζουζουνάκια! Μου λείψατε! Έχω να μπω... εβδομάδες λόγω διακοπών (έλλειψη ίντερνετ) και εξάντλησης. Δεν σας έχω διαβάσει, θα το κάνω σταδιακά και όσο έχω κουράγιο. Θα σας πω τα δικά μου στα γρήγορα.
Οι διακοπές μας ξεκίνησαν στην Κρήτη με την 3ήμερη γαστρεντερίτιδα της Δανάης, όπως ίσως θυμάστε. Συνεχίστηκαν με πολλή γκρίνια και τσακωμούς με την ξαδερφούλα της (γενικώς μάλλον η ίωση της προκάλεσε κακοδιαθεσιά) μέχρι που γυρίσαμε Αθήνα για να φύγουμε για Πλαταμώνα αυτή τη φορά. Εκεί η Δανάη ξεσάλωσε (εξάντλησε μέχρι και τους παπούδες, χωρίς υπερβολές) και ειδικά τη 2η εβδομάδα που ήμουν χωρίς το σύζυγο η κατάσταση ήταν απάλευτη. Αρρώστησε και η Λυδία την Τρίτη βράδυ και ήρθε και έδεσε το γλυκό. Γυρίσαμε χτες το βράδυ τελικά και ελπίζω τώρα να βάλω μια τάξη. Η Λυδία επιτέλους ξεπέρασε τον πυρετό αλλά είναι τίγκα στο εξάνθημα (λόγω της ίωσης) και ενώ της είχε ανοίξει τρομερά η όρεξη μετά την Κρήτη, τώρα πλέον δεν έχει καθόλου όρεξη για φαγητό αλλά ούτε και καλή διάθεση. Ελπίζω να συνέλθει σύντομα.
Κατά τ' άλλα στέκεται όρθια μόνη της στο πάρκο, αυτή είναι η πρόοδός της ως προς το μυοσκελετικό. Από ομιλία πάμε καλά θα έλεγα "μπαμπά", "μαμά", "τατά", "παπά", "γκαγκά", "αγκαλιά", "Λυδία" (ψώνιο!) και όλα τα συναφή, χαχαχα!
Σας φιλώ γλυκά και ελπίζω να είστε όλες και όλοι καλά! (εγώ έχω κάτι ζαλάδες καθημερινά από την κούραση, αλλά ελπίζω να συνέλθω προσεχώς...)

maria1984

maria1984
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γεια σας μανουλες κ απο μένα ... Κι εγω πτώμα στην κούραση , η μικρη όλη μέρα θέλει παιχνίδια , την κυνηγάω σε όλο το σπιτι κ συνέχεια μαζεύω την ακαταστασία , ειναι μεγάλο το σπιτι μας κ μέχρι να καθαρισω τον 1 όροφο εχει βρωμισει ο άλλος ... Με εχει πιάσει κ φοβία γιατι κάθε μέρα γίνονται διαρρήξεις σε σπίτια εδω στην γειτονια μου κ φοβάμαι μην μπούνε κ στο δικο μας , δεν μπορω πια να αφήσω ουτε σε ανάκληση καμμια πόρτα ... Εχθές παραλίγο να μπουν στης γιαγιάς μου το σπιτι... Τρεμω με αυτα που ακούω ...
Αλίκη το ίδιο ήταν κ εμένα η δικια μου πριν μερικές μέρες έκανε πυρετό κ μετα γέμισε εξανθηματα που έκαναν 4 μέρες μέχρι να της φύγουν εντελώς ...

mamameli


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα!!!
Αλικακι καλωςηρθες πισω!

Πω πω η Λυδια λεει τοσες λεξεις..πωπω ο Δημητρης θα υποφερει απο κρεβατομουρμουραLaughing Laughing Laughing Laughing Laughing 

Φιλακια στα κοριτσακια σου!

Παντως βλεπω αρχισαμε ολες το κνηγητο ..μη πω και το κρυφτο!
Καλο μας κουραγιο!

Εχω αρκετη δουλιτσα !Χαιρετω!

Mανούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 Νο 4   - Σελίδα 36 417472 

markella_p

markella_p
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μαριες βοριες και νοτιες καλησπερα. εσεις οι δυο ειστε πιο σταθερες απο ολες μας τελικα εδω. Αλικακι καλως ηρθατε. καλη προσαρμογη. καλη εβδομαδα να εχουμε.

maria1984

maria1984
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλο μεσημερι κοριτσια...Σημερα εφτιαξα φανουροπιτα να την παω το απογευμα στην εκκλησια,απο εμφανιση μια χαρα φαινεται,απο γευση δεν ξερω γιατι την κανω πρωτη φορα,μολις κρυωσει θα την κοψω να δοκιμασω κ αν δεν μου αρεσει θα παω να παρω μια ετοιμη....

markella_p

markella_p
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μπραβο Μαρακι χρυσοχερικο. βοηθεια σου. μια χαρα θα ειναι. εγω δεν εχω φτιαξει ποτε. αυριο ειναι του Αγ.Φανουριου? εχω χασει τις μερες.

mamameli


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Mαρακι μπραβο...

να σου πω κι εγω ειδα τη φανουροπιτα και θελω να φτιαξω γιατι ειδα οτι μπορω να φαω απόλα τα υλικα..αλλα θα φωναξω τον Αγιο στο σπιτι να μου την ευλογησει μαλλονEmbarassed!
Αν προλαβω ,δεν βαρεθω κτλ..ισως!

Μαρκελλα ειπαμε μην μεινουμε και απο απουσιες ...ντροπη!Laughing Laughing Laughing 

Χθες το Μελινακι εγινε δις κουτσοδοντα!

Ο μπομπιρουλης μου αρχισε να μας κοροιδευει...ξερει οτι δεν τον αφηνουμε να ξηλωσει την ταπετσαρια και πηγαινει βαζει το χερι του κοιταει μας γελαει tongue ταχα τα καταφερε και ξεκιναει την αταξια του!

αχ..τι με περιμενει!!!

επιστρεφω στα καθηκοντα!

markella_p

markella_p
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χαχα και μας το ιδιο κανει. οτι δεν τον αφηνουμε και τον μαλωνουμε και το ξερει, βαζει το χερακι του και μας κοιταζει πονηρα. ωρες ωρες εχει ενα υφος σα να λεει "εγω θα το κανω αυτο που θελω και εσυ ελα να μου τα κλα....."Embarassed 

mamameli


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΧΑΧΑΧ σωστα αυτα τα μωρα εχουν α...δια Embarassed Embarassed  !!!!
τα αλλα ηταν κοριτσακια!
Παντως η διαφορα επειδη εχω ζωηρο κοριτσακι ηταν στο σκαρφαλωμα και ενα μηνα νωριτερα που πετυχαινει τα κινητικα.. κατα τάλλα το σπιτι μου ειναι απο παλια ειδικο για ταρζανακια!

markella_p

markella_p
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ετσι, και τα εχουν και μεγαλαEmbarassed 

εγω παρατηρω πως αυτα τα παιδια μου, ολα τα κανουν στην ιδια χρονικη στιγμη, εκτος απο τα δοντια. απλα αυτος ειναι πολυ πιο λησταρχος.

eirini2


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
γεια σας κοριτσια.
αλικακι καλωσηρθες.καλη προσαρμογη στη δαναη κι οταν τα καταφερετε πειτε και σε μας πως να το καταφερουμε που κανει ενα σωρο τρελες ακομη ο στρατος.περαστικα στη λυδια.

εμεις καλα ειμαστε σχετικα.οταν εφτασα σαλαμινα βρηκα το στρατο με μυξες και λιγο βηχα.πηγαμε θαλασσα καναμε τα μπανια αμς.βουτηξαμε και τον στρατο βουτηξαμε και το μπεμπη ο οποιος εχει μεγαλη χαρα μεσα στη θαλασσα σε αντιθεση με τον στρατο που δεν μπαινει με τιποτα.σημερα παμε παιδιατρο για τον μικρο που εχει εμβολιο και να δει και τον στρατο που βηχει αρκετα ειδικα το βραδυ στον υπνο.ο μικρος εβγαλε ενα σωρο μυξες αλλα συνεχιζουν και τρεχουν και τωρα.αντε να βγουν εντελως τα δοντια να ηρεμησει το παιδι.

maria1984

maria1984
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Τελικα μια χαρα μου βγηκε η πιτα ευτυχως...Το απογευμα θα την παω στην εκκλησια αν εχω προλαβει να ετοιμασω την μικρη γιατι αργησε να ξυπνησει αλλιως αν δεν προλαβω θα την μοιρασω εδω στην γειτονια ... Αυτο με την ταπετσαρια μου το κανει κ εμενα αλλα στον τοιχο,ολη την ωρα τον ξυνει με το δαχτυλακι της κ στης γιαγιας μου το σπιτι εχει καταφερει να βγαλει κ 1 κομματακι μπογιας...Το αλλο παλι με τις πριζες κ τους διακοπτες των φωτων μολις τους δει παει εκει το χερι της...

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 36 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 19 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις