Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
57 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 57 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 6 από 8]

126ΛΕΚΤΙΚΗ ΒΙΑ HELP - Σελίδα 6 Empty Απ: ΛΕΚΤΙΚΗ ΒΙΑ HELP Πεμ Ιουν 13, 2013 3:29 am

Fotini77


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Aχ Νανα μου,μπήκα να δω πως τα πας και διαβάζοντας τα ποστ στεναχωρήθηκα..μοιάζουν σε πολλά οι άντρες μας δυστυχώς..θα συμφωνήσω απλά με ότι είπαν τα κορίτσια..δικηγόρος και συζήτηση με γονείς..η δικη μου περίπτωση είναι διαφορετική μιας και ό άντρας μου όντας περα βρέχει και ανεύθυνος,δεν θα θελε με τίποτα να αναλάβει το παιδί..ούτε και βέβαια θα μπορούσε,όντας άνεργος και με διεγνωσμένα πλέον ψυχιατρικά θέματα..Αλλά ένα είναι το σημαντικό : πολέμησε για το παιδί σου!να έχει μαι υγιή ζωή,και να είναι χαμογελαστό!εκεί μέσα δεν θα γίνει αυτό,δεν έχω άλλο τρόπο να στο πω αλλά γλύτωσε το κοριτσάκι σου και τον εαυτό σου από πονηρούς,θρασύδειλους,ανυπόστατους βίαους ανθρώπους.Αν χρειαστείς κάποια βοήθεια,μια και είμαστε κ από την ίδια πόλη,στείλε μου πμ.Εμείς όσο περνά ο καιρός,είμαστε και καλύτερα,επιβεβαιώνομαι κάθε μερα πως έπραξα το καλύτερο για μένα και το παιδί μου!Δεν αλλάζουν τέτοιοι άνθρωποι κοπέλα μου!Αναρωτιόμουν κι έγω πως δνε πήρα χαμπάρι τον χαρακτήρα του άντρα μου,αλλά 1 είναι η απάντηση :στα δύσκολα βγάζει ο καθένας τον πραγματικό του εαυτό!Αυτοί βγάλανε την απόλυτη ξεφτίλα!

127ΛΕΚΤΙΚΗ ΒΙΑ HELP - Σελίδα 6 Empty Απ: ΛΕΚΤΙΚΗ ΒΙΑ HELP Πεμ Ιουν 13, 2013 4:07 am

dinaki88

dinaki88
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
δεν είσαι χαζή, προφανώς έκρινες με τα δεδομένα που ζούσες ότι ο χαρακτήρας του είναι ο τάδε, και σου άρεσε. Δυστυχώς όμως, αυτά που ζούμε αν όχι μας αλλάζουν χαρακτήρα, μας βγάζουν στην επιφάνεια πλευρές του χαρακτήρα μας που είτε επίτηδες είτε ασυνείδητα τις έχουμε κρυμμένες.
Προφανώς, ο έγγαμος βίος, το παιδί, η αλλαγή στη ζωή του μιας και πια δε ζει με τους δικούς του και έχει ευθύνες, έβγαλαν στην επιφάνεια πράγματα που είτε στα έκρυβε για να σε έχει δίπλα του είτε και ο ίδιος δεν ήξερε ότι υπήρχαν.
Και δε θέλω καν να αναπτύξω την πιθανότητα να τα έκρυβε επίτηδες για να του κάνεις ένα παιδί, ή ότι αυτές οι συμπεριφορές καθοδηγούνται από τη μάνα του που μπορεί να θέλει να σας χωρίσει πχ.

http://psuxoblabla.blogspot.gr/

128ΛΕΚΤΙΚΗ ΒΙΑ HELP - Σελίδα 6 Empty Απ: ΛΕΚΤΙΚΗ ΒΙΑ HELP Πεμ Ιουν 13, 2013 5:10 am

iouliana

iouliana
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
νανα δεν εισαι χαζη κοπελα μου.Τις αποφασεις μας τις παιρνουμε με βαση τις δεδομενες συνθηκες που επικρατουν στη ζωη μας και κανεις μας δεν προβλεπει το μελλον.
Απλα κατα την προσωπικη μου αποψη το νεαρο της ηλικιας παιζει ρολο με την εννοια οτι μην εχοντας προλαβει να καλλιεργησεις την προσωπικοτητα σου , να γνωρισεις τον εαυτο σου ως ενηλικο ατομο δε μπορεσεσ να θεσεις ορια για το τι ανεχεσαι και τι οχι. Σου ευχομαι τα καλυτερα!!

129ΛΕΚΤΙΚΗ ΒΙΑ HELP - Σελίδα 6 Empty Απ: ΛΕΚΤΙΚΗ ΒΙΑ HELP Πεμ Ιουν 13, 2013 5:24 am

nanakaboubou

nanakaboubou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
πριν με πηρε τηλ η μαμα μου μεσα σε ακρες τι ειπα τι εχει συμβει.. οταν ανεφερα το περιστατικο με το παιδι για κανενα δεκα δευτερολεπτα δεν μιλησε και μετα ειπε δεν το πιστευω οτι μπορει να σε ειπε τετοιο πραμα? τι τον εκανες τοσο κακο για να θελει να σε παρει το παιδι? τι εχει παθει ηταν καλο παιδι και ποτε δεν ειχε δειξει τετοιο διεγμα.. και απο την αλλη η πεθερα σου γιατι να βαζει λογια τ οφελος εχει? και ολα μια απαντηση δεν ξερω δεν ξερω... περιττο να σας πω οτι μολις ανοιξα τον υπολογιστη το πρωι ειχε κλεισει μονο την οθονη και οχι αποσυνδεση και ηταν σε σαιτ με τσοντες... τι να πω... ειμαι αηδιασμενη... αηδια και μονο...

130ΛΕΚΤΙΚΗ ΒΙΑ HELP - Σελίδα 6 Empty Απ: ΛΕΚΤΙΚΗ ΒΙΑ HELP Πεμ Ιουν 13, 2013 5:28 am

dinaki88

dinaki88
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
αν η μαμά σου είναι άτομο ικανό να σε βοηθήσει(έτσι τη βλέπω από τις απαντήσεις που σου έδωσε-η δικιά μου ούτε καν δυστυχώς)
τότε πάρε τη βοήθεια της χωρίς δεύτερη σκέψη.
όσο για τον άντρα σου, σου είπα ότι κι εμένα τον πρώτο χρόνο του παιδιού ίδιο πράγμα ακριβώς ήταν

http://psuxoblabla.blogspot.gr/

131ΛΕΚΤΙΚΗ ΒΙΑ HELP - Σελίδα 6 Empty Απ: ΛΕΚΤΙΚΗ ΒΙΑ HELP Πεμ Ιουν 13, 2013 5:30 am

nanakaboubou

nanakaboubou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
dinaki88 έγραψε:αν η μαμά σου είναι άτομο ικανό να σε βοηθήσει(έτσι τη βλέπω από τις απαντήσεις που σου έδωσε-η δικιά μου ούτε καν δυστυχώς)
τότε πάρε τη βοήθεια της χωρίς δεύτερη σκέψη.
όσο για τον άντρα σου, σου είπα ότι κι εμένα τον πρώτο χρόνο του παιδιού ίδιο πράγμα ακριβώς ήταν

δηλαδη τι να της πω? τι βοηθεια να της ζητησω? σορυ που μπορει να ειναι χαζες οι ερωτησεις μου αλλα το μυαλο μου ειναι κολλημενο...

132ΛΕΚΤΙΚΗ ΒΙΑ HELP - Σελίδα 6 Empty Απ: ΛΕΚΤΙΚΗ ΒΙΑ HELP Πεμ Ιουν 13, 2013 5:32 am

dinaki88

dinaki88
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
δεν ξέρω αν μένετε κοντά,
εγώ στη θέση σου θα της ζητούσα να περνάμε χρόνο μαζί για να μην είσαι μόνη μαζί του πολλή ώρα, μόνο κακό σου κάνει.
ίσως και να μένεις καμιά νύχτα εκεί όταν τον βλέπεις ότι ψάχνεται για καυγά.
επίσης αν δυσκολεύεσαι να κάνεις επαφές με δικηγόρους μπορεί να σου κρατάει το παιδί, να σε καλύπτει ότι είστε μαζί στον άντρα σου, ή ίσως να κάνει κι αυτές κάποιες επαφές.
αλλά αν έχετε καλή σχέση το καλύτερο που μπορείς να κάνεις είναι να της μιλάς, να της ζητάς συμπαράσταση, θα σου κάνει καλό.
πίστεψε με ξέρω τι περνάς κι εγώ στα 21 έφαγα το αγγούρι τι είναι αυτό που παντρεύτηκα θεέ μου..

http://psuxoblabla.blogspot.gr/

133ΛΕΚΤΙΚΗ ΒΙΑ HELP - Σελίδα 6 Empty Απ: ΛΕΚΤΙΚΗ ΒΙΑ HELP Πεμ Ιουν 13, 2013 5:36 am

souzan


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
νανα μου η συμβουλη μου ειναι να τα πεις στην μαμα σου τα παντα ολα οσα γινοταν τοσο καιρο εκεινη θα σε βοηθησει να στηριχτεις πανω της ειναι το ατομο που σε αγαπαει πιο πολυ απο ολους στον κοσμο εισαι πολυ μικρη για να ανεχεσαι τετοιες καταστασεις αν ειναι μαμακιας ας καθοταν στην μανα του και ας μην εκανε παιδι αντε γιατι διαβασα αυτο που σου ειπε και νευριασα πολυ

134ΛΕΚΤΙΚΗ ΒΙΑ HELP - Σελίδα 6 Empty Απ: ΛΕΚΤΙΚΗ ΒΙΑ HELP Πεμ Ιουν 13, 2013 5:36 am

nanakaboubou

nanakaboubou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
δεν μενουμε κοντα δυστυχως.. θα της μοιραζομαι απλα τα θεματα μου.. προσπαθοντας παραλληλα να μην την στεναχωρω πολυ.. οσο γινετε τουλαχιστον!!

135ΛΕΚΤΙΚΗ ΒΙΑ HELP - Σελίδα 6 Empty Απ: ΛΕΚΤΙΚΗ ΒΙΑ HELP Πεμ Ιουν 13, 2013 5:38 am

ELENI23


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΝΑΝΑΚΑ ΜΟΥ! ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΥΕΝΩ! Η ΚΑΛΗΤΕΡΑ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΠΩΣ ΝΙΩΘΕΙΣ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΒΡΙΣΚΟΜΑΙ ΣΤΗΝ ΘΕΣΗ ΣΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΥΩ ΑΠΩΛΥΤΑ!ΕΙΝΑΙ ΤΡΟΜΕΡΟ ΔΕΝ ΘΑ ΠΕΡΙΑΥΤΟΛΟΓΕΙΣΩ!ΑΠΛΟΣ ΘΑ ΣΟΥ ΘΕΣΩ ΕΝΑ ΕΡΩΤΗΜΑ. ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΔΙΚΟ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΝΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ "ΒΑΖΟΝΤΑΣ ΜΥΑΛΟ Ο ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ"ΑΦΟΥ ΑΠΟ ΟΤΙ ΚΑΤΑΛΑΥΑ ΕΧΕΙ ΧΑΘΕΙ ΤΕΛΕΙΟΣ Η ΕΠΙΚΟΙΝΟΝΙΑ! ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟ ΠΑΙΔΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ  ΚΑΙ ΑΠΟ ΟΤΙ ΚΑΤΑΛΑΥΕΝΩ ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ ΤΟ ΑΝΤΙΘΕΤΟ!

136ΛΕΚΤΙΚΗ ΒΙΑ HELP - Σελίδα 6 Empty Απ: ΛΕΚΤΙΚΗ ΒΙΑ HELP Πεμ Ιουν 13, 2013 5:38 am

nanakaboubou

nanakaboubou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
souzan έγραψε:νανα μου η συμβουλη μου ειναι να τα πεις στην μαμα σου τα παντα ολα οσα γινοταν τοσο καιρο εκεινη θα σε βοηθησει να στηριχτεις πανω της ειναι το ατομο που σε αγαπαει πιο πολυ απο ολους στον κοσμο εισαι πολυ μικρη για να ανεχεσαι τετοιες καταστασεις αν ειναι μαμακιας ας καθοταν στην μανα του και ας μην εκανε παιδι αντε γιατι διαβασα αυτο που σου ειπε και νευριασα πολυ

πραγματικα να παει στη μανα του τους σιχαθηκα και αυτον και αυτην ελεος ελεοσ ελεος...ασ παρει την μανα του να την παντρευτει... παλιο χωριατες ηλιθιοι ανθρωποι... 

137ΛΕΚΤΙΚΗ ΒΙΑ HELP - Σελίδα 6 Empty Απ: ΛΕΚΤΙΚΗ ΒΙΑ HELP Πεμ Ιουν 13, 2013 5:40 am

nanakaboubou

nanakaboubou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ELENI23 έγραψε:ΝΑΝΑΚΑ ΜΟΥ! ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΥΕΝΩ! Η ΚΑΛΗΤΕΡΑ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΠΩΣ ΝΙΩΘΕΙΣ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΒΡΙΣΚΟΜΑΙ ΣΤΗΝ ΘΕΣΗ ΣΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΥΩ ΑΠΩΛΥΤΑ!ΕΙΝΑΙ ΤΡΟΜΕΡΟ ΔΕΝ ΘΑ ΠΕΡΙΑΥΤΟΛΟΓΕΙΣΩ!ΑΠΛΟΣ ΘΑ ΣΟΥ ΘΕΣΩ ΕΝΑ ΕΡΩΤΗΜΑ. ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΔΙΚΟ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΝΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ "ΒΑΖΟΝΤΑΣ ΜΥΑΛΟ Ο ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ"ΑΦΟΥ ΑΠΟ ΟΤΙ ΚΑΤΑΛΑΥΑ ΕΧΕΙ ΧΑΘΕΙ ΤΕΛΕΙΟΣ Η ΕΠΙΚΟΙΝΟΝΙΑ! ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟ ΠΑΙΔΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ  ΚΑΙ ΑΠΟ ΟΤΙ ΚΑΤΑΛΑΥΕΝΩ ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ ΤΟ ΑΝΤΙΘΕΤΟ!   

εχω καιρο να πω οτι ειμαι ευτυχισμενη απο τον ανδρα μου... περνω καθημερινη πολυ ευτυχια απο την κορη μου και απο τα ματακια της!!!

138ΛΕΚΤΙΚΗ ΒΙΑ HELP - Σελίδα 6 Empty Απ: ΛΕΚΤΙΚΗ ΒΙΑ HELP Πεμ Ιουν 13, 2013 5:42 am

ELENI23


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
nanakaboubou έγραψε:
ELENI23 έγραψε:ΝΑΝΑΚΑ ΜΟΥ! ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΥΕΝΩ! Η ΚΑΛΗΤΕΡΑ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΠΩΣ ΝΙΩΘΕΙΣ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΒΡΙΣΚΟΜΑΙ ΣΤΗΝ ΘΕΣΗ ΣΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΥΩ ΑΠΩΛΥΤΑ!ΕΙΝΑΙ ΤΡΟΜΕΡΟ ΔΕΝ ΘΑ ΠΕΡΙΑΥΤΟΛΟΓΕΙΣΩ!ΑΠΛΟΣ ΘΑ ΣΟΥ ΘΕΣΩ ΕΝΑ ΕΡΩΤΗΜΑ. ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΔΙΚΟ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΝΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ "ΒΑΖΟΝΤΑΣ ΜΥΑΛΟ Ο ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ"ΑΦΟΥ ΑΠΟ ΟΤΙ ΚΑΤΑΛΑΥΑ ΕΧΕΙ ΧΑΘΕΙ ΤΕΛΕΙΟΣ Η ΕΠΙΚΟΙΝΟΝΙΑ! ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟ ΠΑΙΔΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ  ΚΑΙ ΑΠΟ ΟΤΙ ΚΑΤΑΛΑΥΕΝΩ ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ ΤΟ ΑΝΤΙΘΕΤΟ!   

εχω καιρο να πω οτι ειμαι ευτυχισμενη απο τον ανδρα μου... περνω καθημερινη πολυ ευτυχια απο την κορη μου και απο τα ματακια της!!!
ΤΩΡΑ ΕΙΔΑ ΤΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΜΗΝΥΜΑΤΑ ΔΗΛΑΔΗ ΕΧΕΙΣ ΑΠΟΦΑΣΕΙΣΗ ΟΤΙ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΥΠΟΜΟΝΥ??

139ΛΕΚΤΙΚΗ ΒΙΑ HELP - Σελίδα 6 Empty Απ: ΛΕΚΤΙΚΗ ΒΙΑ HELP Πεμ Ιουν 13, 2013 5:44 am

nanakaboubou

nanakaboubou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ELENI23 έγραψε:
nanakaboubou έγραψε:
ELENI23 έγραψε:ΝΑΝΑΚΑ ΜΟΥ! ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΥΕΝΩ! Η ΚΑΛΗΤΕΡΑ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΠΩΣ ΝΙΩΘΕΙΣ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΒΡΙΣΚΟΜΑΙ ΣΤΗΝ ΘΕΣΗ ΣΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΥΩ ΑΠΩΛΥΤΑ!ΕΙΝΑΙ ΤΡΟΜΕΡΟ ΔΕΝ ΘΑ ΠΕΡΙΑΥΤΟΛΟΓΕΙΣΩ!ΑΠΛΟΣ ΘΑ ΣΟΥ ΘΕΣΩ ΕΝΑ ΕΡΩΤΗΜΑ. ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΔΙΚΟ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΝΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ "ΒΑΖΟΝΤΑΣ ΜΥΑΛΟ Ο ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ"ΑΦΟΥ ΑΠΟ ΟΤΙ ΚΑΤΑΛΑΥΑ ΕΧΕΙ ΧΑΘΕΙ ΤΕΛΕΙΟΣ Η ΕΠΙΚΟΙΝΟΝΙΑ! ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟ ΠΑΙΔΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ  ΚΑΙ ΑΠΟ ΟΤΙ ΚΑΤΑΛΑΥΕΝΩ ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ ΤΟ ΑΝΤΙΘΕΤΟ!   

εχω καιρο να πω οτι ειμαι ευτυχισμενη απο τον ανδρα μου... περνω καθημερινη πολυ ευτυχια απο την κορη μου και απο τα ματακια της!!!


ΤΩΡΑ ΕΙΔΑ ΤΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΜΗΝΥΜΑΤΑ ΔΗΛΑΔΗ ΕΧΕΙΣ ΑΠΟΦΑΣΕΙΣΗ ΟΤΙ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΥΠΟΜΟΝΥ??


οχι αυτο που αποφασισα ειναι οτι μεχρι να ειμαι σιγουρη για τις κινησεις που θα κανω να κατσω στα αυγα μου ετσι ωστε να μην κανω τιποτα που να το χρισημοποιησει εναντιον μου σε δικαστηριο.. θελω να εποικηνωνησω με δικηγορο και με γραμμη υποστηριξης.. αλλα ακομα δεν εχω βρει ευκαιρια να καλεσω....

140ΛΕΚΤΙΚΗ ΒΙΑ HELP - Σελίδα 6 Empty Απ: ΛΕΚΤΙΚΗ ΒΙΑ HELP Πεμ Ιουν 13, 2013 5:53 am

ELENI23


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
nanakaboubou έγραψε:
ELENI23 έγραψε:
nanakaboubou έγραψε:
ELENI23 έγραψε:ΝΑΝΑΚΑ ΜΟΥ! ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΥΕΝΩ! Η ΚΑΛΗΤΕΡΑ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΠΩΣ ΝΙΩΘΕΙΣ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΒΡΙΣΚΟΜΑΙ ΣΤΗΝ ΘΕΣΗ ΣΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΥΩ ΑΠΩΛΥΤΑ!ΕΙΝΑΙ ΤΡΟΜΕΡΟ ΔΕΝ ΘΑ ΠΕΡΙΑΥΤΟΛΟΓΕΙΣΩ!ΑΠΛΟΣ ΘΑ ΣΟΥ ΘΕΣΩ ΕΝΑ ΕΡΩΤΗΜΑ. ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΔΙΚΟ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΝΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ "ΒΑΖΟΝΤΑΣ ΜΥΑΛΟ Ο ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ"ΑΦΟΥ ΑΠΟ ΟΤΙ ΚΑΤΑΛΑΥΑ ΕΧΕΙ ΧΑΘΕΙ ΤΕΛΕΙΟΣ Η ΕΠΙΚΟΙΝΟΝΙΑ! ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟ ΠΑΙΔΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ  ΚΑΙ ΑΠΟ ΟΤΙ ΚΑΤΑΛΑΥΕΝΩ ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ ΤΟ ΑΝΤΙΘΕΤΟ!   

εχω καιρο να πω οτι ειμαι ευτυχισμενη απο τον ανδρα μου... περνω καθημερινη πολυ ευτυχια απο την κορη μου και απο τα ματακια της!!!




ΤΩΡΑ ΕΙΔΑ ΤΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΜΗΝΥΜΑΤΑ ΔΗΛΑΔΗ ΕΧΕΙΣ ΑΠΟΦΑΣΕΙΣΗ ΟΤΙ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΥΠΟΜΟΝΥ??


οχι αυτο που αποφασισα ειναι οτι μεχρι να ειμαι σιγουρη για τις κινησεις που θα κανω να κατσω στα αυγα μου ετσι ωστε να μην κανω τιποτα που να το χρισημοποιησει εναντιον μου σε δικαστηριο.. θελω να εποικηνωνησω με δικηγορο και με γραμμη υποστηριξης.. αλλα ακομα δεν εχω βρει ευκαιρια να καλεσω....
ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΟΤΙ ΚΑΛΗΤΕΡΟ ΓΙΑ ΕΣΕΝΑ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΤΗΝ ΜΠΕΜΠΑ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΚΟΝΤΑ ΗΛΙΚΙΑΚΑ ΚΑΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΑ ΜΗΤΕΡΑ ΝΕΑ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣΜΕΝΗ!(ΕΑΝ ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΤΑΛΗΞΕΙ ΕΚΕΙ ΑΛΛΑ ΟΥΤΕ Η ΠΡΩΤΗ ΟΥΤΕ Η ΤΕΛΕΥΤΑΙ ΕΙΣΑΙ!!!!)Very Happy

141ΛΕΚΤΙΚΗ ΒΙΑ HELP - Σελίδα 6 Empty Απ: ΛΕΚΤΙΚΗ ΒΙΑ HELP Πεμ Ιουν 13, 2013 6:42 am

nanakaboubou

nanakaboubou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
σας ευχαριστω την καθε μια προσωπικα για την δυναμη που με στελνετε... ειναι πολυ παλουκι να εισαι σε ενα σπιτι με ενα ανθρωπο που δν μιλας κι αυτο γινετε μονο μια μερα.. φαντασου... πρεπει καπου να εκτονοθω αρχισα σημερα την διαιτα dukan να κανω κατι για μενα... πριν πηγε να ξαπλωσει και με λεει ελα να ξαπλωσουμε.. στη καρακοσμαρα του.. δεν εχει καταλαβει καν γιατι ειμαι ετσι... νομιζει οτι απλα του κανω μουτρα....

142ΛΕΚΤΙΚΗ ΒΙΑ HELP - Σελίδα 6 Empty Απ: ΛΕΚΤΙΚΗ ΒΙΑ HELP Πεμ Ιουν 13, 2013 10:27 am

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Νανα δες εδω 

  • ΚΕΘΙ: Κέντρο περίθαλψης και υποστήριξης γυναικών με συζυγικά προβλήματα, θύματα κακοποίησης και χωρισμού. Τηλ. Θεσσαλονίκη: 517.959, 523.511, Συγγρού 30, Αθήνα: 2103212690, Πάτρα: 2610620059, Ηράκλειο: 2810341387, Βόλος: 2421078218,219 www.kethi.gr

143ΛΕΚΤΙΚΗ ΒΙΑ HELP - Σελίδα 6 Empty Απ: ΛΕΚΤΙΚΗ ΒΙΑ HELP Πεμ Ιουν 13, 2013 10:41 am

nanakaboubou

nanakaboubou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ede έγραψε:Νανα δες εδω 


  • ΚΕΘΙ: Κέντρο περίθαλψης και υποστήριξης γυναικών με συζυγικά προβλήματα, θύματα κακοποίησης και χωρισμού. Τηλ. Θεσσαλονίκη: 517.959, 523.511, Συγγρού 30, Αθήνα: 2103212690, Πάτρα: 2610620059, Ηράκλειο: 2810341387, Βόλος: 2421078218,219 www.kethi.gr

    δεν χρησιμοποιουντε .. ετσι λεει η τυπισσα στο τηλ.. θα παρω το πρωι σε ωρες λειτουργιας.. αμεση αναγκη σε λενε μετα.. οι αναγκες μας πρεπει να ειναι μεταξυ 8 με 4 ελεος και αυτοι αντε πια

144ΛΕΚΤΙΚΗ ΒΙΑ HELP - Σελίδα 6 Empty Απ: ΛΕΚΤΙΚΗ ΒΙΑ HELP Σαβ Ιουν 15, 2013 2:33 am

nanakaboubou

nanakaboubou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
πεθερεςςςςςςςςςςςς σιχαμενες πεθερεςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς

επιτελους λυθηκε η γλωσσα μου τα πα και ξεθυμανα... ελεος ελεος ελεος δεν εχω να πω κατι αλλο... σημρα ο ανδρας μου ηθελε να παμε στο χωριο... εννοειτε οτι μετα απο οτι εγινε δεν του εκανα την χαρη και με πηρε η αλλη να με ζητησει τα ρεστα... λες και ειμαι υποχρεωμενη.. το τι ελεγε δεν φανταζεστε... οτι ο πεθερος μου μου θυμωσε να πιει ξυδι ελεγα.. οτι ο ανραδς μου μαλωνει μαζι μου επειδη του λειπει ο τοπος του και οτι ολες πανε και της λενε καλα ειναι χαζος πως σηκωθηκε και πηγε εκει και μεναει και εφυγε απο δω?? ο ανδρας ακολουθει την γυναικα και την ελεγα αυτα λεω δεν ειναι παλιομοδιτικα ε?? οταν ομως ελεγα να παρουμε ενα ασρπο ψυγειο που με ειχε αρεσει με ειχατε πει παλιομοδιτισσα λογοχρωματος.. και να φυγωω και να παω εκει σε ενα μερος μεσα στους αγρικουσ που τους μιλας και γυρνανε το κεφαλι που κανενας δεν μου μιλουσε με εσας διπλα με ενα μωρο και με εναν ανδρα ολη την ωρα εξω?? οχι δεν τρελαθηκα ακομα.. δεν υπαρχει περιπτωση βγαλτε το απο το μυαλο σας αυτο... και οταν την ειπα τι με ειπε για το μωρο γιατι μπαιλντισα δεν αντεξα αυτη ειχε μονο να σταθει για τον χωρισμο το οτι με ειπε οτι με τα λεφτα τς θα με παρει το παιδι εκανε πως δεν το ακουσε.. και με λεει εεε ποιος του τα λεει αυτα?? αααα λεω δεν ξερω οτι σιγουρα καποιος τον δασκαλευει ειναι σιγουρο τωρα το ποιος αυτος το ξερει.. μετα πηγε στο παιδι... οτι αυτα που κανω και δεν παω το παιδι να κοιμηθει εκει θα το μετανιωσωω............. ποιος με ειδε και δεν με φοβηθηκε... ειλικρινα δεν ειχα να χασω τιποτα η σχεση μου μπουρδελο ειναι ουτως η αλλως και την λεω.. τι λες ρε?? εγω θα το μετανιωσω?? δεν ντρεπεσε τι κανεις με απειλεις? εχεισ καταλαβαει οτι ειμαι εγω η μανα και οτι πω εγω θα γινετε? γιατι με εβγαλε και προγραμα καθε σκ να πηγενουμε εκει και μια φορα μονο στη μανα μου η τυππισα και λεω δεν καταλαβα η μανα μου τι ειναι ηλιθια γιατι σε σενα να μενωμου και στη μανα μου να πηγενουμε μια φορα μονο??? και θα δεις οτι δεν κανεις σωστα και θα μετανιωσεις και λεω καλυτερα να μετανιωσω απο επιλογη δικη μου παρα απο δικη σας με βγαλατε και προγραμμα ποτε εχει κατουρημα στο πραγραμμα σας? με τον ανδρα μου να μην περναω χρονο καθολου?? μονο με σας μεσα στα ποδια μασ?? γιατι δεν ερχεσετ σε μας πποτε ?? εε να ειμαι στε μεγαλοι εμεισ .. λεω αυτο το μεγαλοι οποτε θελουμε το θυμομαστε ομως.. δεν ειμια αναγκασμενη να ερχομαι εκει κατααβατε?? και με λεει ααα αλλαξες πολυ εσυ και την λεω αμα ειχατε και εσεισ τον ανδρα σας καθε μερα να σαες μπινελικονει και μονο οτνα ερχετε παρασκευη να γινετε τελειοσ μονο και μονο για να παμε εκει και σεισ θα αλλαζετε και χεστηκα στη τελικη ναι εγινα κακια γιατι τοσο καιρο καλη ολη με περνιυσατε για μαλακα ποτε δεν μ ρωτησατε τι θελω εγω ακομα και με το ονομα του μωρο ακομα και τωρα εσεις με βγαζετε προγραμα?? οχι δεν καταλαβατε καλα ετσι θα ειμαι τωρτα και σε οποιον αρεσω !!!!!!!! 

αχχχ θεε μου τα νευρα μου!! 
συγνωμη για το σεντονι κκαι τα ορθογραφικα αλλα ειχα ιστρο γιατι μολις εγινε αυτο και τα λεγα γρηγορα!!

145ΛΕΚΤΙΚΗ ΒΙΑ HELP - Σελίδα 6 Empty Απ: ΛΕΚΤΙΚΗ ΒΙΑ HELP Σαβ Ιουν 15, 2013 3:05 am

donna

donna
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
RespectRespectRespectRespectRespectRespect
Σε προσκυνω....
Σου στελνω ολη τη θετικη μου ενεργεια γιατι φοβαμαι πως θα εχει και συνεχεια το ολο θεμα.....αλλα κρατα αυτη τη δυναμη που εβγαλες για να καταλαβουν οτι δεν φοβασαι.Ισως σου βγει σε καλο γιατι απο αυτα που μας εχεις πει μεχρι τωρα ο αντρας σου πρεπει να ειναι πολυ θρασυδειλος !!!

146ΛΕΚΤΙΚΗ ΒΙΑ HELP - Σελίδα 6 Empty Απ: ΛΕΚΤΙΚΗ ΒΙΑ HELP Σαβ Ιουν 15, 2013 3:14 am

nanakaboubou

nanakaboubou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
τον πηρα τηλ δεν ειχε φτασει ακομα τον λεω.. ενα μονο θα σε πω και βαλτο καλα στο μυαλο σου.. μεχρι χθες με ελεγες οτι δεν θες να χωρισουμε και οτι θα κανεις τα παντα και θα με υποστηριζεισ.. οταν πας στη μανα σου εχεινα σου πει καποια πραματα.. δεν σε λεω τι γιατι θελω να δω αν η πραματικοτητα θα ειναι ιδια με αυτα που θα σε πει.. μονο αυτο σε λεω ειναι η ευκαιρια σου και αλλη δεν εχει γιατι κουραστηκα να δινω λογαριασμο σεε ολους για να υποστηριξεις την γυναικα σου και τα ντουβαρια που σε σκεπαζουν.. αν τυχον αισθανθεις η με βγαλεις εμενα ψευτρα και συμφωνησεις με την μανα σου τοτε μια που εισαι εκει εκει μεινε κιολας μην ερθεις σπιτι.... και με ελεγε και τι και τι σε ειπε και αυτα λεω με ζητουσε τα ρεστα... λογο θα δινω μονο στον ανδρα μου οχι στη πεθερα μου.. βαλε τα πραματα στη θεση τους τωρα που εχεις την ευκαιρια...  ειλικρινα αισθανομαι πολυ καλυτερα βγηκε απο μεσα μου ενα βαρος που και πολυ λιγα της ειπα.. αλλα τουλαχιστον ξεθυμανα..

147ΛΕΚΤΙΚΗ ΒΙΑ HELP - Σελίδα 6 Empty Απ: ΛΕΚΤΙΚΗ ΒΙΑ HELP Σαβ Ιουν 15, 2013 3:20 am

ELENI23


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΚΑΛΑ ΤΟΥΣ ΕΚΑΝΕΣ ΕΙΔΕΣ ΑΜΑ ΣΟΥ ΠΕΡΝΟΥΝ ΤΟΝ ΑΕΡΑ ΤΙ ΤΡΑΒΑΣ ΜΕΤΑ ΡΕ ΟΥΣΤ ΛΙΓΑ ΤΗΣ ΕΙΠΕΣ

148ΛΕΚΤΙΚΗ ΒΙΑ HELP - Σελίδα 6 Empty Απ: ΛΕΚΤΙΚΗ ΒΙΑ HELP Σαβ Ιουν 15, 2013 3:22 am

nanakaboubou

nanakaboubou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ELENI23 έγραψε:ΚΑΛΑ ΤΟΥΣ ΕΚΑΝΕΣ ΕΙΔΕΣ ΑΜΑ ΣΟΥ ΠΕΡΝΟΥΝ ΤΟΝ ΑΕΡΑ ΤΙ ΤΡΑΒΑΣ ΜΕΤΑ ΡΕ ΟΥΣΤ ΛΙΓΑ ΤΗΣ ΕΙΠΕΣ 

δεν ξερω ποιος με κραταει και δεν την χωνω οπως πρεπει.. και να με διακοπτει και να με λεει ακου με. ωρε αι σιχτιρ προινιατικα ζωα..

149ΛΕΚΤΙΚΗ ΒΙΑ HELP - Σελίδα 6 Empty Απ: ΛΕΚΤΙΚΗ ΒΙΑ HELP Σαβ Ιουν 15, 2013 3:26 am

ELENI23


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΧΙΧΙΧΙ ΤΑ ΛΕΣ ΩΡΑΙΑ ΝΑ ΣΕ ΡΩΤΗΣΩ ΠΟΣΟ ΧΡΟΝΩΝ ΕΙΝΑΙ Ο ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ ΕΝΝΟΩ ΛΟΓΟ ΗΛΙΚΙΑΣ ΜΗΠΟΣ ΤΑ ΚΑΝΕΙ ΑΥΤΑ ΤΑ ΣΚΗΝΙΚΑ

150ΛΕΚΤΙΚΗ ΒΙΑ HELP - Σελίδα 6 Empty Απ: ΛΕΚΤΙΚΗ ΒΙΑ HELP Σαβ Ιουν 15, 2013 3:29 am

nanakaboubou

nanakaboubou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ELENI23 έγραψε:ΧΙΧΙΧΙ ΤΑ ΛΕΣ ΩΡΑΙΑ ΝΑ ΣΕ ΡΩΤΗΣΩ ΠΟΣΟ ΧΡΟΝΩΝ ΕΙΝΑΙ Ο ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ ΕΝΝΟΩ ΛΟΓΟ ΗΛΙΚΙΑΣ ΜΗΠΟΣ ΤΑ ΚΑΝΕΙ ΑΥΤΑ ΤΑ ΣΚΗΝΙΚΑ


25 ειναι.. και πολυ ανωριμος με την εννοια οτι ακομα δεν εχει καταλαβει οτι η οικογενεια του ειναι εγω και το παιδι του ακομα βαζει την μανα του και οτι λεει πανω απο μενα.. ειναι ο πρωτος και κυριος λογος που μαλωνουμε... ειλικρινα ομως εχω αγανακτησει. αν ειναι ανωριμος να οριμασει αποτομα οσο αποτομα και ξαφνικα οριμασα και εγω γιατι εχουμε κανει παιδι και δεν ειναι μονο τραλαλα η φαση...  τωρα δε ξερω τι παιζι τον ειπα να με παρει τηλ οταν θα φυγει να με πει τι εγινε και δεν με εχει παρει ακομα.. αν η ρουφιανα τα γυρισει ολα εναντιον μου και ερθει εδω και σκοτοθουμε παλι μαυρο φιδι που την εφαγε τοτε δεν την σωνει τιτποα

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 6 από 8]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις