Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
244 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 244 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 18 ... 34  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 34]

Tzeni84


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Αντε, ας κανει μια την αρχη μπας και γκαστρωθει και καμια αλλη!!

vasoula1

vasoula1
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
BOBO έγραψε:Αρα vasoula λογικα τωρα είσαι στις γόνιμες σωστά;;;
Αντε βάλτε τα δυνατά σας!!!!!!


Από αύριο ναι ναι!! Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 2 215994 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 2 215994

Tzeni84


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κοριτσια για να ειμαι ειλικρινης, πιστευω οτι ενας απο τους 2 μας εχει προβλημα... Ενταξει το σκεφτομαι αλλα δεν εχει γινει και εμμονη. Ουτε εχω τρελο αγχος. Οποτε κατι αλλοα φταιει...

amazona


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλορίζικο το θεματάκι! Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 2 215994 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 2 215994 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 2 215994 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 2 215994 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 2 215994 άντε να αρχίσουν τα ευχάριστα!βίκυ με το καλό το μωράκι σου!καλή τύχη και δύναμη σε όλες μας....

clioulaki


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Γεια σας κορίτσια..

Τζενάκι τι κάνεις??? μαθαίνω νέα από όλες σας μπαίνω σχεδόν καθημερινά και διαβάζω και είπα να ακολουθήσω και εδώ... καλορίζικο και γουρλίδικο εύχομαι σε όλες μας ...
Εγώ στον 4ο μήνα προσπαθειών και να πάλι αδιάθετη και παλι με 7 μέρες καθυστέρηση... Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 2 679259 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 2 679259
πάμε για τον επόμενο!!! Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 2 215994 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 2 215994

BOBO


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Vasoula καλή επιτυχία!!!!!

vasoula1

vasoula1
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
BOBO έγραψε:Vasoula καλή επιτυχία!!!!!


Σε ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου γλυκό!! Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 2 215994

stelloula


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρα κορίτσια...Καλορίζικο το νέο μας θεματάκι και μακάρι όλες να ανακοινώσουμε από εδώ τα ευχάριστα...

Θα το δούμε σαν μια νέα αρχή...

Εγώ είμαι λίγο καλύτερα από διάθεση (αλλά μην φανταστείτε ότι πετάω κιόλας)

Εσείς τι νέα?

stelloula


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
viki1988 έγραψε:γεια σας κοριτσια μου....εγω μολις προχθες εκανα τεστακι και βγηκε θετικο μετα απο 4 μηνες προσπαθειων...ολα θα γινουν...μην αγχωνεστε για τπτ...ευχομαι συντομα ολες με ενα σπορακι στην κοιλιτσα!!!!! Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile

Συγχαρητήρια...να πάνε όλα καλά και με ένα γερό μωράκι...

stelloula


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
tzoutzouki έγραψε:Αντε μακαρι να είναι γουρλίδικα και να αρχίσουν οι
εγκυο-ανακοινωσούλες!!!!!!

Καλημέρα Τζουτζουκι...Από το στόμα σου και στου Θεού το αυτί..
Αν και έχω καλό feeling για το θέματάκι μας...Αν μη τι άλλο, έχει πολύ καλή αυρά...

BOBO


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κορίτσια καλημέρα κ απο εμένα!!!
Πως ειμαστε απο διάθεση;;
Εγω ειμαι πεσμένη λίγο....
Σημερα ξυπνησα και έχω πάλι πονακια χαμηλά!!!!
Πιστεύω οτι θα έρθει και δεν την γλιτωνω......
Πόνος σαν περιόδου...
Πονάει κ το στήθος μου λίγο....

stelloula


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
BOBO έγραψε:Κορίτσια καλημέρα κ απο εμένα!!!
Πως ειμαστε απο διάθεση;;
Εγω ειμαι πεσμένη λίγο....
Σημερα ξυπνησα και έχω πάλι πονακια χαμηλά!!!!
Πιστεύω οτι θα έρθει και δεν την γλιτωνω......
Πόνος σαν περιόδου...
Πονάει κ το στήθος μου λίγο....

Καλημέρααα...βρε τι απαισιοδοξία είναι αυτή???
Στις 5 δεν ειναι η (μη) αναμενόμενη περίοδος...έχεις μερούλες μπροστά σου...
εγώ πριν μάθω ότι ήμουνα έγκυος κοιλοπονουσα 8-9 μέρες πριν...
οπότε μη απελπίζεσαι....... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

katerina 28

katerina 28
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημερα κοριτσια!!και καλη επιτυχια σε ολες μας που προσπαθουμε Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 2 215994 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 2 215994
Μπορει να εχει χασει τον δρομο του ο πελαργος, αλλα που θα παει;;Δεν θα τον βρει;; Very Happy Very Happy

amazona


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημέρα κορίτσια!bobo μην πέφτεις!είναι ακόμη νωρίς,δεν ξέρεις τι γίνεται...στελλούλα μου χαίρομαι που είσαι λίγο καλύτερα,θα φτιάξει η διάθεσή μας....
χθές ήταν πολύ ζόρικη μέρα...περισσότερο με πειράζουν αυτά που λέει η μικρή.πήγαμε στην αυλή ενός σχολείου το απογ.να παίξουμε μπάλα και έπαιζε ένα παιδάκι με το αδερφάκι του "μαμά εγώ γιατί είμαι μόνη μου;"....άντε απάντησε!.... Embarassed Embarassed Embarassedκαι πολλά άλλα παρόμοια. Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 2 679259 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 2 679259 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 2 679259 σε 4 μήνες θα κλεισει τα 4,δεν μπορώ να της κρυφτώ με τίποτα!bobo τι καλά η δικιά σου που είναι μικρή!....
λοιπόν αρκετά μαυρίλα για σήμερα είναι μια καινούργια μέρα. Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 2 893968 Smile Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 2 417472 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 2 417472 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 2 417472 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 2 417472

amazona


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
katerina 28 έγραψε:Καλημερα κοριτσια!!και καλη επιτυχια σε ολες μας που προσπαθουμε Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 2 215994 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 2 215994
Μπορει να εχει χασει τον δρομο του ο πελαργος, αλλα που θα παει;;Δεν θα τον βρει;; Very Happy Very Happy
καλημέρα!έτσι λέω κι εγώ,να σκεφτόμαστε θετικά και θα μας έρθει! Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 2 215994 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 2 215994 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 2 215994 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 2 215994

Tzeni84


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κοριτσια εγω πιστευω οτι αν κανει μια την αρχη με μια εγκυμοσυνη, θα ερθουν κι άλλες!!!

vasoula1

vasoula1
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Tzeni84 έγραψε:Κοριτσια εγω πιστευω οτι αν κανει μια την αρχη με μια εγκυμοσυνη, θα ερθουν κι άλλες!!!


Καλησπέρα και από μένα!!έτσι ακριβώς είναι,άντε μια να κάνει την αρχή!

amazona


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
όλες μαζί!να ανοίξουμε και θεματάκι μανούλες φεβρουαρίου 2014!!! Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 2 654316 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 2 654316 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 2 654316 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 2 654316 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 2 654316 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 2 654316
αααα εγώ πάω για μαρτίου γιατί αυτόν τον μήνα έλειπε ο σύζυγος....αααααχχχχχ ας έρθει κι ας είναι όποιον μήνα θέλει...

BOBO


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Γεια σας και απο εμένα κορίτσια!!!!
Τ περίεργο ειναι οτι τα πονακια σαν περιόδου τα έχω πρωί μόνο ...
Στο υπόλοιπο της ημέρας έχω τραβηγματακια και τσιμπηματακια
Και σήμερα το μεσημέρι παρατήρησα αύξηση στα υγρά ούτε κόλπου...και βγάζει ελάχιστη λευκή βλεννα....
Λέω αυτό τίποτα σε καμία σας;;;

Tzeni84


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Αχ το μυαλο μας, αχ!! Αφου ειπαμε οτι τα συμπτωματα δεν λενε τιποτα!! Διαφερουν απο οργανισμο κι απο γυναικα σε γυναικα!!! Το να τα σκαλιζουμε κακο μας κανει κι οχι καλο. Αλλα που να βαλουμε μυαλο εμεις!!!

amazona


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
πέρσι τον αυγουστο που ήμουν έγκυος..λίγο πριν το μάθω πονούσε πολύ η κοιλιά μου κι έλεγα άντε να μου έρθει να ηρεμήσω,είχα τις 2 τελευταίες μέρες πριν την καθυστέρηση πολλά λευκα υγρά.μην αγχώνεσαι!υπομονή και μακάρι να έιναι ευχάριστά τα νέα...εγώ υποσχέθηκα ..συμπτώματα τέλος γιατί ετοιμαζόμουν για το δαφνί!

ioanna_io


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
BOBO και εγώ έχω κάποια πονάκια, χωρίς τίποτα πολύ ιδιαίτερο. Προσπαθώ να μην το σκέφτομαι γιατί μου είχε γίνει έμμονη ιδέα τις προηγούμενες ημέρες και λέω πάει θα τρελαθώ χωρίς λόγο.
Στην ουσία είναι ο πρώτος μήνας που προσπαθούμε μιας και τον προηγούμενο δεν ήταν τόσο στοχευμένες οι επαφές μας.
Κάποιες ορμονολογικές εξετάσεις που έχω κάνει λόγω υποθυρεοειδισμού είναι πολύ καλές. Οπότε γιατί να αγχώνομαι???
Δεν θα είναι αυτό το μήνα, θα είναι το επόμενο....
Θετική σκέψη χωρίς άγχος και όλα θα μας πάνε καλά!!!! Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 2 328109 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 2 328109

BOBO


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Δίκιο έχετε κορίτσια όλες απλά υπάρχουν στιγμές κυρίως όταν δεν είμαστε απασχολημένες με κάτι που προσπαθούμε να ερμηνευσουμε το καθετί που νιώθουμε.....
Δεν περνάνε και αυτές οι μέρες να δούμε τι θα δούμε....

tzoutzouki

tzoutzouki
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλησπέρα και από εμένα!!! Εμένα εκεί που ήταν να μου ρθει κατα τις 7-8 Ιουνίου να σου τα ροζ-καφέ υγρα (απειροελαχιστα σε ποσότητα)!! Όχι οτι είχα ελπίδες αλλα τα χω παίξει με τον κυκλο μου!!! Ο προηγούμενος 33 αυτός 24, αντε να πετυχουμε τις γόνιμες.....
Κατα τα αλλα βλέπω οτι ανεβηκε η ψυχολογία μας Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 2 654316 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 2 654316 !!!!!
BOBO γερα υπομονή 5 μερες είναι θα περάσουν!!!!
Stelloula πως πάνε τα κέφια????
Amazona πότε με το καλό θα έρθει ο σύζυγος????
Vicky με το καλό το μωράκι σου!!!!

BOBO


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Γεια σου tzoutzouki...
Μήπως δεν ειναι περίοδος αυτό που σου ήρθε και ειναι το αιματακι απο καμία εμφυτευση;;;;
Σε κάθε περίπτωση αφού ειναι έτσι ο κύκλος σου να πάρεις να κανείς τα τεστακια ωορρηιξιας απο το hometests ειναι πολύ καλα και σου δείχνουν σίγουρα τις γόνιμες!!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 34]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 18 ... 34  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Invision forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις