Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
255 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 255 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 18 ... 34  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 34]

tzoutzouki

tzoutzouki
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
BOBO έγραψε:Γεια σου tzoutzouki...
Μήπως δεν ειναι περίοδος αυτό που σου ήρθε και ειναι το αιματακι απο καμία εμφυτευση;;;;
Σε κάθε περίπτωση αφού ειναι έτσι ο κύκλος σου να πάρεις να κανείς τα τεστακια ωορρηιξιας απο το hometests ειναι πολύ καλα και σου δείχνουν σίγουρα τις γόνιμες!!!!

Μακάρι βρε συ BOBO και εγω το σκέφτηκα αλλά μέτα λέω ότι το μυαλό κάνει τρελά παιχνίδια!!! Ειδικά αν βλέπω και συμπτώματα εγκυμοσύνης με περίοδο τι να πω!!! Μάλλον πρέπει να αρχίσω τα χάπια!!!!! Το έχω σκεφτεί για τα τεστακια αλλα είμαι στην επαρχία αφενος (εσύ είσαι Αθήνα???) και αφετερου μάλλον τον έχασα και τον Ιούνιο Sad Sad Sad
Εσύ ποια μέρα του κύκλο τα ξεκίνησες????

sofakiz

sofakiz
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ...ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΟ ΤΟ ΘΕΜΑΤΑΚΙ....ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΕΙΜΑΙ....10 ΜΗΝΕΣ ΤΩΡΑ....ΜΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΚΑΘΑΡΕΣ...!!!!!!! Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΓΟΥΡΛΙΔΙΚΟ ΤΟ ΘΕΜΑΤΑΚΙ...ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΕΑΝ ΚΑΝΕΙ ΜΙΑ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΘΑ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΙΥΝ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ...... Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 3 536304 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 3 536304 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 3 536304 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 3 536304 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 3 536304 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 3 536304 ....ΛΕΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΥΧΕΡΟΣ ΑΥΤΟΣ Ο ΜΗΝΑΣ....???ΕΓΩ (ΔΕΝ) ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΣΤΙΣ 9-10 ΤΟΥ ΜΗΝΑ........ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΧΑΣΕΙ ΤΟΝ ΔΡΟΜΟ ΤΗΣ...!!! Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 3 534787 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 3 534787 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 3 534787 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 3 534787 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 3 534787

amazona


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
tzoutzouki μακάρι να μην είναι περίοδος...είχες ξανά τόσο μεγάλη απόκλιση;ο σύζυγος θα έρθει για λίγο 7/6 αλλά μάλλον θα πάμε κι εμείς μαζί του...bobo υπομονή προσπάθησε να ξεχαστείς με κάτι...sofakiz καλώς ήρθες!μακάρι να έχουμε ευχάριστα Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 3 215994 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 3 215994 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 3 215994 !ας μην αφήνουμε να πέφτει η ψυχολογία μας!χθες έπινα μπύρες το βράδυ να ηρεμήσω!σήμερα είπα τέλος οι χαζοσκέψεις όλα θα λυθούν! Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 3 215994 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 3 215994 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 3 215994 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 3 215994

BOBO


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλώς ήρθες sofaki
Tzoutzouki δεν έχει σημασία που είσαι επαρχία τα στέλνουν οπουδήποτε και μάλιστα ειναι πολύ εξυπηρετικοι
Αυτά μπορείς να τα ξεκινήσεις δυο μέρες αφού σου τελειώσει η περίοδος αν δεν έχεις ιδέα ποτε μπορεί να ειναι οι γόνιμες
Εγω που έχω σταθερό κύκλο 30 ημερών περίπου τα ξεκίνησα απο την 11 μερα και την εντόπισα την ωορρηξια!!!
Ειναι πολύ καλα και φθηνά!!!!

tzoutzouki

tzoutzouki
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Τι να πω μακάρι!!! Βέβαια έχω ήδη αρχίσει να τρελλαίνομαι και τρέχω συνέχεια τουαλέτα!!!! Η αλήθεια είναι οτι δεν έχω σταθερο κύκλο αλλά σε 24 μέρες πρώτη φορά μου συνέβει!!! Τα τεστ δεν βλέπω να τα γλιτώνω, απλά δεν ήθελα να μπω στο τρυπάκι γιατι φοβάμαι οτι θα με αγχώσουν περισσότερο......
Sofaki καλώς όρισες!!!!

Tzeni84


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
sofakiz έγραψε:ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ...ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΟ ΤΟ ΘΕΜΑΤΑΚΙ....ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΕΙΜΑΙ....10 ΜΗΝΕΣ ΤΩΡΑ....ΜΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΚΑΘΑΡΕΣ...!!!!!!! Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΓΟΥΡΛΙΔΙΚΟ ΤΟ ΘΕΜΑΤΑΚΙ...ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΕΑΝ ΚΑΝΕΙ ΜΙΑ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΘΑ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΙΥΝ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ...... Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 3 536304 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 3 536304 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 3 536304 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 3 536304 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 3 536304 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 3 536304 ....ΛΕΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΥΧΕΡΟΣ ΑΥΤΟΣ Ο ΜΗΝΑΣ....???ΕΓΩ (ΔΕΝ) ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΣΤΙΣ 9-10 ΤΟΥ ΜΗΝΑ........ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΧΑΣΕΙ ΤΟΝ ΔΡΟΜΟ ΤΗΣ...!!! Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 3 534787 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 3 534787 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 3 534787 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 3 534787 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 3 534787
Σοφακι μου καλως όρισες!!! Μακάρι να έχεις συντομα ενα σπορακι στην κοιλιτσα σου!!! Στο ευχομαι ολόψυχα!!!

ntinoula pana


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
koritsia mou kalhspera sas...diavazw kathe mera ta nea sas...loipon ekei pou eipa mikrh eimai akomh as afhsw to agxos kai as to apolausw na pou erxete to agxos tou antra kai pane tzifos oi epfes gt den oloklhrwnei dhladh tou eipa ti tha ginei h egw na exw agxos h esu;;;ti na kanw;;;;

BOBO


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρα κορίτσια!!!!!!
Αντε 31 σήμερα!!!!!
Σήμερα ξύπνησα αλλά δεν πονάει η κοιλια μου όπως χτες και προχτές.....
Νιώθω πάντως τραβηγματακια χαμηλα....
Τι κάνετε εσείς;;;;
Πως πάμε;;;

amazona


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ntinoula pana έγραψε:koritsia mou kalhspera sas...diavazw kathe mera ta nea sas...loipon ekei pou eipa mikrh eimai akomh as afhsw to agxos kai as to apolausw na pou erxete to agxos tou antra kai pane tzifos oi epfes gt den oloklhrwnei dhladh tou eipa ti tha ginei h egw na exw agxos h esu;;;ti na kanw;;;;
καλήμέρα!άρα σίγουρα πρέπει να χαλαρώσετε και να το ξεχάσετε και οι 2!το άγχος κάνει ζημιά παντού! Cool

amazona


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
BOBO έγραψε:Καλημέρα κορίτσια!!!!!!
Αντε 31 σήμερα!!!!!
Σήμερα ξύπνησα αλλά δεν πονάει η κοιλια μου όπως χτες και προχτές.....
Νιώθω πάντως τραβηγματακια χαμηλα....
Τι κάνετε εσείς;;;;
Πως πάμε;;;
καλημέρα!άντε περνάνε οι μέρες!μην το σκέφτεσαι...1,5 χρόνο που προσπαθούμε μου έχουν τύχει όλων των ειδών οι περίοδοι,όλων των ειδών τα πονάκια,όλοι οι συνδυασμοί συμπτωμάτων.... Smile

amazona


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημέρα!καλά ας πούμε κι εγώ...η μικρή αλλεργία και πάλι στα μάτια,κόκκινα κυρίως εξωτερικά,κολληριο...άντε να της βάλεις σταγόνες!πόλεμος λέμε!δεν με αφήνει να ηρεμήσω λίγο,όλο για κάτι πρέπει να ανησυχώ... Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 3 679259 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 3 679259 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 3 679259 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 3 679259 στελλούλα μου που είσαι;κορίτσια δυναμικά το σ.κ να περάσετε καλά! Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 3 215994 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 3 215994 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 3 215994

stelloula


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρα κορίτσια και από μένα...

Στο γραφείο είμαι και είπα να σας καλημερίσω πριν αρχίσει το πήξιμο...

Εγώ καλά είμαι...ο καλός μου κλασικα ξαναενθουσιάστηκε, αλλα τώρα είναι νομίζω λίγο αργά για αυτόν τον μήνα...(νομίζω ότι η καλή μου μέρα ήταν την Κυριακή)...Πάντως νομίζω ότι δεν έχω κάτι να περιμένω για αυτόν τον μήνα..όποτε καθόλου άγχος για αυτό το θέμα... Very Happy Very Happy Very Happy

Τζουτζούκι, εσύ πώς είσαι?
ΒΟΒΟ, χαλάρωσε και μην το πολυσκέφτεσαι λίγες μερούλες έμειναν...και θα ξέρεις...
Amazona, είσαι καλά? όπου να'ναι έρχεται ο καλός σου, αρά θα έχετε μεγάλες χαρές... Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 3 215994 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 3 215994 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 3 215994
Σοφάκι καλώσόρισες..και σου εύχομαι σύντομα να μας πείς ευχάριστα νέα..
Βασούλα, τι κάνεις?

Πάντως και εγώ πιστεύω ότι αν κάνει μία την αρχή θα κολλήσουμε όλες εγκυμοσύνη Laughing Laughing Laughing Laughing

stelloula


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
amazona έγραψε:καλημέρα!καλά ας πούμε κι εγώ...η μικρή αλλεργία και πάλι στα μάτια,κόκκινα κυρίως εξωτερικά,κολληριο...άντε να της βάλεις σταγόνες!πόλεμος λέμε!δεν με αφήνει να ηρεμήσω λίγο,όλο για κάτι πρέπει να ανησυχώ... Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 3 679259 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 3 679259 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 3 679259 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 3 679259 στελλούλα μου που είσαι;κορίτσια δυναμικά το σ.κ να περάσετε καλά! Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 3 215994 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 3 215994 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 3 215994

Εδώ είμαι Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 3 417472 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 3 417472
τι κάνετε? τι έπαθε το κορίτσι? τι το πειράζει και παθαίνει αλλεργία??

amazona


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
έλα ντε!δέντρα,κάποιο φυτό,δεν ξέρουμε...ειναι και πολύ ασπρουλα με λεπτό δέρμα και με κόκκινα ματάκια έχει γίνει...
χαίρομαι που είναι καλύτερα τα πραγματα!πότέ δεν ξέρεις ακριβώς πότε έγινε η ωορρηξία...εγώ αυτόν τον μήνα κυρία!μετά από τόσους μήνες δεν θα με "φάει" η αγωνία! Smile περιμένω πως και πως τον επόμενο!άντε να περνάνε οι μέρες! Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 3 215994 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 3 215994 Περιμένωντας το μικρο μου θαυματάκι! - Σελίδα 3 215994 λοιπόν κάνονίστε εσείς που μπορείτε διακοπές!η βασούλα πήγε ρώμη!κι εγώ θέλωωωωωωω!

stelloula


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Και εγώ θέλω διακοπές...αλλά δεν το βλέπω...κάτσε να δώ που θα είμαι το Σεπτέμβριο και αν θα έχω δουλειά...τα βλέπω λίγο σκούρα τα πράγματα...και επιπλέον είμαι και επιστρατευμένη, όποτε το καθήκον με καλεί... Laughing Laughing Laughing

Στη μικρή έχεις κάνει αλλεργικά τεστ για να δεις τι είναι αυτό που την πειράζει?

amazona


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
αν συνεχίσει έτσι πρέπει να το δούμε...αλλά τώρα όλα μετά τον αυγουστο που επιστρέφουμε...
αναπληρώτρια είσαι;ακόμη δεν έληξε η επιστράτευση;
πηγαίνετε τώρα που μπορείτε χωρίς υποχρεώσεις...όταν θα έρθει με το καλό το μωράκι θα είναι αλλιώς.εμάς δεν μας την κρατάει κανένας οπότε φαντάζεσαι καημός για διακοπές...

stelloula


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
amazona έγραψε:αν συνεχίσει έτσι πρέπει να το δούμε...αλλά τώρα όλα μετά τον αυγουστο που επιστρέφουμε...
αναπληρώτρια είσαι;ακόμη δεν έληξε η επιστράτευση;
πηγαίνετε τώρα που μπορείτε χωρίς υποχρεώσεις...όταν θα έρθει με το καλό το μωράκι θα είναι αλλιώς.εμάς δεν μας την κρατάει κανένας οπότε φαντάζεσαι καημός για διακοπές...

Άμα αλλάξετε κλίμα και πάτε Χαλκίδα θα βελτιωθεί η κατάσταση...
Μόνιμη είμαι..αλλά δεν έχω οργανική και είμαι με απόσπαση σε γραφείο στην Αθήνα....
Δύσκολο το να πάμε για διακοπές...και λόγω οικονομικού αλλά και λόγω της ρευστότητας της δουλειάς μου...θα δείξει...
μωρέ ας έρθει το νινί και ας κάνω να πάω διακοπές και 10 χρόνια... Very Happy Very Happy Very Happy

amazona


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
μακάρι να μην σε στείλουν μακριά και να παραμένεις αθήνα!δουλειά να υπάρχει...εγώ έχω να δουλέψω σαν μηχανικός από το 2008!....αλλά δεν το σκέφτομαι,ας μπορώ να βγάζω κι εγώ κάτι γιατί με 1 μισθό δεν...

BOBO


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρα κορίτσια!!!!
Σημερα ξυπνησα με απίστευτο πονοκέφαλο!!!
Δεν κρατήθηκα έκανα κ ενα τεστακι απο τα hometest αλλα βγήκε αρνητικο.....περιμένω 4-5 Ιουνίου μάλλον θα έρθει .......απογοήτευση....

amazona


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημέρα!είναι πολύ νωρίς για τεστ!μην το κάνεις αυτό στον εαυτό σου!....το έχω κανει κι εγώ πολλές φορές!μακάρι να μην σου έρθει!... Smile

matinaki1990

matinaki1990
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
amazona έγραψε:καλημέρα!είναι πολύ νωρίς για τεστ!μην το κάνεις αυτό στον εαυτό σου!....το έχω κανει κι εγώ πολλές φορές!μακάρι να μην σου έρθει!... Smile
καλημερα κοριτσια
καλημερα amazona μου
bobo περιμενε λιγες μερουλες πουλακι μου!!!! μην βιαζεσαι
καλο μηνα σε ολες...αυτος μηνας του καλοκαιριου να ειναι γουρλουδικος!!!!!!!!!!!!
αποφασισα..θα παρω τηλ τον αντρυλη να μου φερει διπλο τεστ..να κανω ενα το απογευμα...αν ειμαι σιγουρα θα φανει ολοκαθαρα/δεν νομιζω να χρειαζεται να ναι πρωι

darsel

darsel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
matinaki1990 έγραψε:
amazona έγραψε:καλημέρα!είναι πολύ νωρίς για τεστ!μην το κάνεις αυτό στον εαυτό σου!....το έχω κανει κι εγώ πολλές φορές!μακάρι να μην σου έρθει!... Smile
καλημερα κοριτσια
καλημερα amazona μου
bobo περιμενε λιγες μερουλες πουλακι μου!!!! μην βιαζεσαι
καλο μηνα σε ολες...αυτος μηνας του καλοκαιριου να ειναι γουρλουδικος!!!!!!!!!!!!
αποφασισα..θα παρω τηλ τον αντρυλη να μου φερει διπλο τεστ..να κανω ενα το απογευμα...αν ειμαι σιγουρα θα φανει ολοκαθαρα/δεν νομιζω να χρειαζεται να ναι πρωι

ασε λοιπον τα λογια και παρτον τηλεφωνο!!!!!!! περιμενουμε νεα!

matinaki1990

matinaki1990
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
darsel έγραψε:
matinaki1990 έγραψε:
amazona έγραψε:καλημέρα!είναι πολύ νωρίς για τεστ!μην το κάνεις αυτό στον εαυτό σου!....το έχω κανει κι εγώ πολλές φορές!μακάρι να μην σου έρθει!... Smile
καλημερα κοριτσια
καλημερα amazona μου
bobo περιμενε λιγες μερουλες πουλακι μου!!!! μην βιαζεσαι
καλο μηνα σε ολες...αυτος μηνας του καλοκαιριου να ειναι γουρλουδικος!!!!!!!!!!!!
αποφασισα..θα παρω τηλ τον αντρυλη να μου φερει διπλο τεστ..να κανω ενα το απογευμα...αν ειμαι σιγουρα θα φανει ολοκαθαρα/δεν νομιζω να χρειαζεται να ναι πρωι

ασε λοιπον τα λογια και παρτον τηλεφωνο!!!!!!! περιμενουμε νεα!
απογευμα προς βραδακι θα εχετε τα νεα μου..πιστευω αυτη την φορα να ειναι καλααααααααα

amazona


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ματινάκι έχουμε αγωνία!!!.....περιμένουμε νέα! Smile

Tzeni84


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Αντε Ματινακι κανε την αρχη να ακολουθησουμε κι εμεις!!!! Εγω αστα να πάνε!!! Την άρπαξα!! ΠΟνόλαιμος,πονοκέφαλος!! Ε ήθελα βραδινη εξοδο με το εξώπλατο χθες...

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 34]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 18 ... 34  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν forum σε punBB | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις