Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
642 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 642 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 36 ... 42  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 30 από 42]

726Το σαλόνι μας. - Σελίδα 30 Empty Απ: Το σαλόνι μας. Παρ Ιουλ 05, 2013 1:20 am

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αλλο η παχουλη και άλλο ο δεινοσαυρός. Εχει διαφορα α΄γαπη μου.

727Το σαλόνι μας. - Σελίδα 30 Empty Απ: Το σαλόνι μας. Παρ Ιουλ 05, 2013 1:22 am

zini

zini
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
χαχαχαχχαχαχαχα εω μικρη ειχα αποκαλεσει μια γριουλα, κακια μαγισσα... αλλα ρε κοριτσια ηταν ιδια με αυτη τη χιονατη Το σαλόνι μας. - Σελίδα 30 875502 

728Το σαλόνι μας. - Σελίδα 30 Empty Απ: Το σαλόνι μας. Παρ Ιουλ 05, 2013 1:26 am

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
demaki88 έγραψε:
ede έγραψε:Κοριτσια περυσι το καλοκαιρι εχουμε παει για μπανιο. Μια στιγμη ψαχν τον μεγαλο μου γιο και δεν μπορω να τον βρω ευκολα. Με βλεπει αυτό απο 10 ξαπλώστρες παραπερα και φωναζει με ολη του τη δυναμη. ''ΜΑΜΑΑΑΑΑ ΜΗΝ ΜΕ ΨΑΧΝΕΙς ΚΑΘΟΜΑΙ ΕΔΩ.ΩΩΩΩΩ ΔΙΠΛΑ ΣΤΗΝ ΧΟΝΤΡΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ.''Το σαλόνι μας. - Σελίδα 30 654316 Το σαλόνι μας. - Σελίδα 30 654316 
ομπο!!!!!ρομπα ε?????
εεεεεεεε τι να κανουμε....οτι βλεπει λεει το παιδακι. Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing 

729Το σαλόνι μας. - Σελίδα 30 Empty Απ: Το σαλόνι μας. Παρ Ιουλ 05, 2013 1:27 am

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
zini έγραψε:χαχαχαχχαχαχαχα εω μικρη ειχα αποκαλεσει μια γριουλα, κακια μαγισσα... αλλα ρε κοριτσια ηταν ιδια με αυτη τη χιονατη Το σαλόνι μας. - Σελίδα 30 875502 
πριν ενα εναμιση χρονο ειχα μπει σε ενα μαγαζι εγω τα μικρα και η πεθερα μου.κοιτουσα εγω ρουχα και η κορες ηταν με την γιαγια.μεσα εκει λοιπον ηταν μια ομοια με μαγισσα και αρχιζει η μεγαλη να λεει να τη η μαγισσα γιαγια νατη!την παιρνει η πεθερα μου την βγαζει εξω και εφευγε η γυναικα αυτη και φωναζει η κορη μου"να τη ειδες που σου ειπα οτι ειναι η μαγισσα??"

730Το σαλόνι μας. - Σελίδα 30 Empty Απ: Το σαλόνι μας. Παρ Ιουλ 05, 2013 1:28 am

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ede έγραψε:
demaki88 έγραψε:
ede έγραψε:Κοριτσια περυσι το καλοκαιρι εχουμε παει για μπανιο. Μια στιγμη ψαχν τον μεγαλο μου γιο και δεν μπορω να τον βρω ευκολα. Με βλεπει αυτό απο 10 ξαπλώστρες παραπερα και φωναζει με ολη του τη δυναμη. ''ΜΑΜΑΑΑΑΑ ΜΗΝ ΜΕ ΨΑΧΝΕΙς ΚΑΘΟΜΑΙ ΕΔΩ.ΩΩΩΩΩ ΔΙΠΛΑ ΣΤΗΝ ΧΟΝΤΡΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ.''Το σαλόνι μας. - Σελίδα 30 654316 Το σαλόνι μας. - Σελίδα 30 654316 
ομπο!!!!!ρομπα ε?????
εεεεεεεε τι να κανουμε....οτι βλεπει λεει το παιδακι. Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing 
σωστα!!!

731Το σαλόνι μας. - Σελίδα 30 Empty Απ: Το σαλόνι μας. Παρ Ιουλ 05, 2013 1:28 am

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ασχετο ...ρε κοριτσια ξερετε τι σκεφτομαι? Την αποβολη της αναμπελ............Δεν λεω οτι ειναι αυτό φυσικά ......αλλά τι τα ηθελε και αυτή τα κοκορετσια τα βρωμια΄ρικα? Εγω τα φοβομουν και τα φοβαμαι. Στις εγκυμοσύνες φοβόμουν να φαω αμφιβολου προελευσεως φαγητόSad 

732Το σαλόνι μας. - Σελίδα 30 Empty Απ: Το σαλόνι μας. Παρ Ιουλ 05, 2013 1:29 am

zini

zini
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
demaki88 έγραψε:
zini έγραψε:χαχαχαχχαχαχαχα εω μικρη ειχα αποκαλεσει μια γριουλα, κακια μαγισσα... αλλα ρε κοριτσια ηταν ιδια με αυτη τη χιονατη Το σαλόνι μας. - Σελίδα 30 875502 
πριν ενα εναμιση χρονο ειχα μπει σε ενα μαγαζι εγω τα μικρα και η πεθερα μου.κοιτουσα εγω ρουχα και η κορες ηταν με την γιαγια.μεσα εκει λοιπον ηταν μια ομοια με μαγισσα και αρχιζει η μεγαλη να λεει να τη η μαγισσα γιαγια νατη!την παιρνει η πεθερα μου την βγαζει εξω και εφευγε η γυναικα αυτη και φωναζει η κορη μου"να τη ειδες που σου ειπα οτι ειναι η μαγισσα??"
πωπω φρικη.....

733Το σαλόνι μας. - Σελίδα 30 Empty Απ: Το σαλόνι μας. Παρ Ιουλ 05, 2013 1:31 am

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ede έγραψε:Ασχετο ...ρε κοριτσια ξερετε τι σκεφτομαι? Την αποβολη της αναμπελ............Δεν λεω οτι ειναι αυτό φυσικά ......αλλά τι τα ηθελε και αυτή τα κοκορετσια τα βρωμια΄ρικα? Εγω τα φοβομουν και τα φοβαμαι. Στις εγκυμοσύνες φοβόμουν να φαω αμφιβολου προελευσεως φαγητόSad 
πας γυρευοντας!!!!!!Twisted Evil Twisted Evil  η αληθεια ειναι οτι εγω οτι βλακειες ετρωγα τα εχω κοψει.αλλα δεν πιστευω μια αποβολη να γινετε απο τις λιπαρες τροφες!δεν ξερω κιολας!

734Το σαλόνι μας. - Σελίδα 30 Empty Απ: Το σαλόνι μας. Παρ Ιουλ 05, 2013 1:32 am

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
zini έγραψε:
demaki88 έγραψε:
zini έγραψε:χαχαχαχχαχαχαχα εω μικρη ειχα αποκαλεσει μια γριουλα, κακια μαγισσα... αλλα ρε κοριτσια ηταν ιδια με αυτη τη χιονατη Το σαλόνι μας. - Σελίδα 30 875502 
πριν ενα εναμιση χρονο ειχα μπει σε ενα μαγαζι εγω τα μικρα και η πεθερα μου.κοιτουσα εγω ρουχα και η κορες ηταν με την γιαγια.μεσα εκει λοιπον ηταν μια ομοια με μαγισσα και αρχιζει η μεγαλη να λεει να τη η μαγισσα γιαγια νατη!την παιρνει η πεθερα μου την βγαζει εξω και εφευγε η γυναικα αυτη και φωναζει η κορη μου"να τη ειδες που σου ειπα οτι ειναι η μαγισσα??"
πωπω φρικη.....
Embarassed Embarassed Embarassed 

735Το σαλόνι μας. - Σελίδα 30 Empty Απ: Το σαλόνι μας. Παρ Ιουλ 05, 2013 1:34 am

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
demaki88 έγραψε:
ede έγραψε:Ασχετο ...ρε κοριτσια ξερετε τι σκεφτομαι? Την αποβολη της αναμπελ............Δεν λεω οτι ειναι αυτό φυσικά ......αλλά τι τα ηθελε και αυτή τα κοκορετσια τα βρωμια΄ρικα? Εγω τα φοβομουν και τα φοβαμαι. Στις εγκυμοσύνες φοβόμουν να φαω αμφιβολου προελευσεως φαγητόSad 
πας γυρευοντας!!!!!!Twisted Evil Twisted Evil   η αληθεια ειναι οτι εγω οτι βλακειες ετρωγα τα εχω κοψει.αλλα δεν πιστευω μια αποβολη να γινετε απο τις λιπαρες τροφες!δεν ξερω κιολας!
Δεν ειπα μαρη τις λιπαρες τροφές. αλλα δεν ξέρω τα σιχαινομαι ολα αυτα. Τα καθαρίζουν καλά? Οταν ήμουν εγκυος ο γιατρός μου μου ειχε απαγορεψει να τρωω σαλατε απο εξω γιατί δεν έιχα αντισώματα στο τοξοπλασμα. και οι απλυτες σαλατες ειναι φορεις αυτού του ...μικροβίου.

736Το σαλόνι μας. - Σελίδα 30 Empty Απ: Το σαλόνι μας. Παρ Ιουλ 05, 2013 1:36 am

Dori


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ede έγραψε:Ασχετο ...ρε κοριτσια ξερετε τι σκεφτομαι? Την αποβολη της αναμπελ............Δεν λεω οτι ειναι αυτό φυσικά ......αλλά τι τα ηθελε και αυτή τα κοκορετσια τα βρωμια΄ρικα? Εγω τα φοβομουν και τα φοβαμαι. Στις εγκυμοσύνες φοβόμουν να φαω αμφιβολου προελευσεως φαγητόSad 
και οχι μονο τα φαγητά αλλα και οι σαλάτες ειναι επικίνδυνες.ενταξει οχι οτι φταίει αυτο αλλα γενικα θέλει προσοχή.

737Το σαλόνι μας. - Σελίδα 30 Empty Απ: Το σαλόνι μας. Παρ Ιουλ 05, 2013 1:36 am

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγω βρε κοριτσια ξερετε τι σκεφτομαι και το βλεπω εδω μεσα και με μια κοπελα που μιλουσαμε χθες μεσω πμ το συμφωνουσαμε  ηταν οτι υπαρχουν κοπελες που προσπαθουν για παιδακι και βγαζουν μια κακια για τις ηδη μανουλες!!!το βλεπω και πραγματικα ειναι κριμας!!

738Το σαλόνι μας. - Σελίδα 30 Empty Απ: Το σαλόνι μας. Παρ Ιουλ 05, 2013 1:38 am

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Dori έγραψε:
ede έγραψε:Ασχετο ...ρε κοριτσια ξερετε τι σκεφτομαι? Την αποβολη της αναμπελ............Δεν λεω οτι ειναι αυτό φυσικά ......αλλά τι τα ηθελε και αυτή τα κοκορετσια τα βρωμια΄ρικα? Εγω τα φοβομουν και τα φοβαμαι. Στις εγκυμοσύνες φοβόμουν να φαω αμφιβολου προελευσεως φαγητόSad 
και οχι μονο τα φαγητά αλλα και οι σαλάτες ειναι επικίνδυνες.ενταξει οχι οτι φταίει αυτο αλλα γενικα θέλει προσοχή.
Το ξερω το ειπα. Εγω ειμαι χεστης παιδια. Το αποφευγω το εξω φαγητο. Στην εγκυοσύνη δε............... Τωρα βλακεις λεμε. Γαιτι εγω 3 δεν εχασα? Και προσεχα τρομαρα μου.

739Το σαλόνι μας. - Σελίδα 30 Empty Απ: Το σαλόνι μας. Παρ Ιουλ 05, 2013 1:40 am

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
demaki88 έγραψε:εγω βρε κοριτσια ξερετε τι σκεφτομαι και το βλεπω εδω μεσα και με μια κοπελα που μιλουσαμε χθες μεσω πμ το συμφωνουσαμε  ηταν οτι υπαρχουν κοπελες που προσπαθουν για παιδακι και βγαζουν μια κακια για τις ηδη μανουλες!!!το βλεπω και πραγματικα ειναι κριμας!!
Οχι αυτό δεν το πολυπιστευω. Δεν θελω δηλαδη. Μου φαινεται υπερβολικο. Μπορεί και εμεις ομως απο την πλευρα μας που μειναμε αμέσως έγκυες να μην μπορούμε να καταλάβουμε τον καημό της άλλης. δεν ξέρω. Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes 

740Το σαλόνι μας. - Σελίδα 30 Empty Απ: Το σαλόνι μας. Παρ Ιουλ 05, 2013 1:40 am

Dori


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ede Με προλάβες.το ίδιο λέγαμε για τις σαλάτες.ντεμακι νομίζω οτι φταίει λίγο το άγχος και η απογοητευση γιαυτο που λες.μολις γινόμαστε μάνες ηρεμουμε.και ειδικά αυτές που προσπαθούν καιρό.

741Το σαλόνι μας. - Σελίδα 30 Empty Απ: Το σαλόνι μας. Παρ Ιουλ 05, 2013 1:41 am

margdimitra

margdimitra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Άλλο το να είσαι παχύς και άλλο να είσαι δύσμορφος. Υπάρχουν σώματα αρρωστημένα τελείως από το πάχος μην τα μπερδεύουμε!

742Το σαλόνι μας. - Σελίδα 30 Empty Απ: Το σαλόνι μας. Παρ Ιουλ 05, 2013 2:11 am

freskia mama

freskia mama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γυρισα και εγω με πολυ καλα νεα αυτη την φορα λοιπν ξεκιναω
στο τοκοκαρδυογραφημα ειχαμε τις τελειες συσπασεις μεχρι 58 εφτασε και κρατατουσαν μεχρι και 3 λεπτα και ηταν καθε 15 λεπτα
εχω διαστολη 1 δακτυλο με περιδεση τελειοοοοοοοοοοοοοοοοο οι λιτουργιες του μωρου ειναι απολιτα φυσιολογικες και το αμνιακο υγρο ελλατοθηκε πολυ και τα υπολιπα την τριτη θα παω παλι μετα την γιατρο να μου κοψουν την περιδεση μετα θα με στηλουν στο σπιτι και με την πρωτη συσπαση γενναω λογικα σε 2 βδομαδες απο σημερα παραπανω δεν μου δηνουν ειδη η διαστολη μολις κοψουμε το ραμα γινετε 8 εχουμε 1 δακτυλο πριν βγει το κεφαλι του ειναι πολυ χαμηλα αλλα η γιατρος μου ειπε οτι μπορει και μεσα στην επομενη βδομαδα θα μου εκοβε σημερα το ραμμα αλλα μου ειπε να ειμια 36 και κατι για να μην ειναι τελειος προορο εχουμε μεγαλη πιθανοτιτα να το παμε με προκληση στις 37 και κατι μερες ετσι οστε να βγει πιο ευκολα ενω τωρα θα ηταν λιγο δυσκολο αρα μου ειπε οτι εχω ραντευου 4 αυγουστου κανονικα αλλα θα ερεθει γηρος τις 20 με 25 του μηνα απο μονο του ειμαστε σε τελειο δρομο και μαλιστα το επιβεβεοσε γιατι μολις εβαλε τον υπεριχο ειδε τον μικρο να σπρωχνει απο μονος του και μολις μου εβαλε χερι πριν καλα καλα μπει ενοιωσε το κεφαλι του που εσπροχνε μου ειπε ακομα οτι αν νοιωσω συσπασει που θα με πονεση η τραβηγμα στα πλαγια κατω χαμηλα η στην μεση μου να παω γιατι σιγουρα θα γενναω τα ψεματα τελειωσαν ο μικρος ερχετε και χωρς καθηστεριση πια και ειναι και ολο ναζει ειμαι πολυ χαρουμενη φτασαμε στην τελεικη ευθεια εσυς τι κανετε?

743Το σαλόνι μας. - Σελίδα 30 Empty Απ: Το σαλόνι μας. Παρ Ιουλ 05, 2013 2:14 am

bourboulithra

bourboulithra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
freskia mama έγραψε:γυρισα και εγω με πολυ καλα νεα αυτη την φορα λοιπν ξεκιναω
στο τοκοκαρδυογραφημα ειχαμε τις τελειες συσπασεις μεχρι 58 εφτασε και κρατατουσαν μεχρι και 3 λεπτα και ηταν καθε 15 λεπτα
εχω διαστολη 1 δακτυλο με περιδεση τελειοοοοοοοοοοοοοοοοο οι λιτουργιες του μωρου ειναι απολιτα φυσιολογικες και το αμνιακο υγρο ελλατοθηκε πολυ και τα υπολιπα την τριτη θα παω παλι μετα την γιατρο να μου κοψουν την περιδεση μετα θα με στηλουν στο σπιτι και με την πρωτη συσπαση γενναω λογικα σε 2 βδομαδες απο σημερα παραπανω δεν μου δηνουν ειδη η διαστολη μολις κοψουμε το ραμα γινετε 8 εχουμε 1 δακτυλο πριν βγει το κεφαλι του ειναι πολυ χαμηλα αλλα η γιατρος μου ειπε οτι μπορει και μεσα στην επομενη βδομαδα θα μου εκοβε σημερα το ραμμα αλλα μου ειπε να ειμια 36 και κατι για να μην ειναι τελειος προορο εχουμε μεγαλη πιθανοτιτα να το παμε με προκληση στις 37 και κατι μερες ετσι οστε να βγει πιο ευκολα ενω τωρα θα ηταν λιγο δυσκολο αρα μου ειπε οτι εχω ραντευου 4 αυγουστου κανονικα αλλα θα ερεθει γηρος τις 20 με 25 του μηνα απο μονο του ειμαστε σε τελειο δρομο και μαλιστα το επιβεβεοσε γιατι μολις εβαλε τον υπεριχο ειδε τον μικρο να σπρωχνει  απο μονος του και μολις μου εβαλε χερι πριν καλα καλα μπει ενοιωσε το κεφαλι του που εσπροχνε μου ειπε ακομα οτι αν νοιωσω συσπασει που θα με πονεση η τραβηγμα στα πλαγια κατω χαμηλα η στην μεση μου να παω γιατι σιγουρα θα γενναω τα ψεματα τελειωσαν ο μικρος ερχετε και χωρς καθηστεριση πια και ειναι και ολο ναζει ειμαι πολυ χαρουμενη φτασαμε στην τελεικη ευθεια εσυς τι κανετε?

ΤΕΛΕΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΤο σαλόνι μας. - Σελίδα 30 215994 Το σαλόνι μας. - Σελίδα 30 215994 Το σαλόνι μας. - Σελίδα 30 215994 Το σαλόνι μας. - Σελίδα 30 215994 Το σαλόνι μας. - Σελίδα 30 215994 Το σαλόνι μας. - Σελίδα 30 215994 Το σαλόνι μας. - Σελίδα 30 215994 

ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΕΜΕΙΝΕ ΤΕΛΕΙΩΣΕΣ!! ΘΑ ΠΑΡΕΙΣ ΤΟΝ ΠΑΣΑΚΑ ΣΟΥ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ ΣΕ ΛΙΓΟ!!!Το σαλόνι μας. - Σελίδα 30 654316 Το σαλόνι μας. - Σελίδα 30 654316 Το σαλόνι μας. - Σελίδα 30 654316 Το σαλόνι μας. - Σελίδα 30 654316 Το σαλόνι μας. - Σελίδα 30 654316 Το σαλόνι μας. - Σελίδα 30 654316 Το σαλόνι μας. - Σελίδα 30 654316 Το σαλόνι μας. - Σελίδα 30 654316 

744Το σαλόνι μας. - Σελίδα 30 Empty Απ: Το σαλόνι μας. Παρ Ιουλ 05, 2013 2:15 am

freskia mama

freskia mama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
επιτελουςRazz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz 

745Το σαλόνι μας. - Σελίδα 30 Empty Απ: Το σαλόνι μας. Παρ Ιουλ 05, 2013 2:17 am

margdimitra

margdimitra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Τι νέα να έχουμε εμείς βρε φρέσκια μαμά??
Εσύ έχεις τα καλά νέα.
Με το καλό κοριτσάρα και ηρεμία. Τα δύσκολα πέρασαν.

746Το σαλόνι μας. - Σελίδα 30 Empty Απ: Το σαλόνι μας. Παρ Ιουλ 05, 2013 2:18 am

freskia mama

freskia mama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τον φαγαμε τον γαιδαρο τωρα ειμαστε στην χονεψει ......................τωρα που ειπα χονεψει θελω να κανω μακαρωνια με κιμα σημερα να φαω

747Το σαλόνι μας. - Σελίδα 30 Empty Απ: Το σαλόνι μας. Παρ Ιουλ 05, 2013 2:20 am

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Dori έγραψε:Ede Με προλάβες.το ίδιο λέγαμε για τις σαλάτες.ντεμακι νομίζω οτι φταίει λίγο το άγχος και η απογοητευση γιαυτο που λες.μολις γινόμαστε μάνες ηρεμουμε.και ειδικά αυτές που προσπαθούν καιρό.
ντορι το αγχος το καταλαβαινω.αυτο που δεν καταλαβαινω ειναι για παραδειγμα το οτι η αναμπελ συνεχεια ελεγε"εμ εσεις γινατε μανες που να καταλαβετε τον πονο μας?" η "αστες αυτες να λενε τα καναν τα παιδακια τους και τωρα μιλανε"λες και εμεις δεν περασαμε απο αυτο το σταδιο!ναι οντως καποιες πιασαν ευκολα καποιες οχι.δεν σου φταιει η γυναικα που επιασε ευκολα η δυσκολα αλλα επιασε,φταις εσυ η ο οργανισμος σου!καταλαβες τι θελω να πω??επισης θελω να πω και κατι αλλο οτι ο θεος ειναι και τημωρος!και ασχετο στο θεμα και σχετικο!ειναι που δεν ξερω κατα ποσο να πιστεψω μια ιστορια..και ο νοων νοητο!!!

748Το σαλόνι μας. - Σελίδα 30 Empty Απ: Το σαλόνι μας. Παρ Ιουλ 05, 2013 2:44 am

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
demaki88 έγραψε:
Dori έγραψε:Ede Με προλάβες.το ίδιο λέγαμε για τις σαλάτες.ντεμακι νομίζω οτι φταίει λίγο το άγχος και η απογοητευση γιαυτο που λες.μολις γινόμαστε μάνες ηρεμουμε.και ειδικά αυτές που προσπαθούν καιρό.
ντορι το αγχος το καταλαβαινω.αυτο που δεν καταλαβαινω ειναι για παραδειγμα το οτι η αναμπελ συνεχεια ελεγε"εμ εσεις γινατε μανες που να καταλαβετε τον πονο μας?" η "αστες αυτες να λενε τα καναν τα παιδακια τους και τωρα μιλανε"λες και εμεις δεν περασαμε απο αυτο το σταδιο!ναι οντως καποιες πιασαν ευκολα καποιες οχι.δεν σου φταιει η γυναικα που επιασε ευκολα η δυσκολα αλλα επιασε,φταις εσυ η ο οργανισμος σου!καταλαβες τι θελω να πω??επισης θελω να πω και κατι αλλο οτι ο θεος ειναι και τημωρος!και ασχετο στο θεμα και σχετικο!ειναι που δεν ξερω κατα ποσο να πιστεψω μια ιστορια..και ο νοων νοητο!!!
δεν θελω να το χοντρύνω με θεους τιμωρους κλπ. Εγω εχω μια φίλη που η κοπελα 10 χρονια δεν εχει καταφερει να κανει παιδακι. εχει κανει εξωσωματικές 2 , εχει ξετιναχτεί στις εξετασεις κλπ. Σιγα σιγα σε καθε εγκυμοσύνη δική μου και μιας φίλης μου την εβλεπες οτι ....αισθανόταν άσχημα. και εμεις το διιο μετα απο ενα σημείο και επειτα. Δεν ευχαριστιόμουν να λεω για το μωρό  μου σαν πρωτομαμά που μονοπολούσε το ενδιαφέρον μου και αυτή φαινόταν οτι αισθανόταν λίγο ασχημα. Σιγά σιγα με απομάκρυνε και εμένα και την αλλη φιλη μας που ήταν και κουμπάρες. κάποια στιγμη μετά απο καιρό η αλλη της ζήτησε τον λόγο. Η απαντηση ήταν ξεκαθαρή. Δεν εχουμε κα΄τι κοινό και δεν μπορεί να καταλάβει η μια την αλλη. Ειχε δικιό. Δεν μπορούσα ντα την καταλαβω και αυτή δεν μπορούσε να χαρεί με την χαρά μου. Σήμερα οι σχέση δεν υπάρχει και μόνο ανο βρεθούμε τυχαία θα κάνουμε χαρές και κουβέντες.

749Το σαλόνι μας. - Σελίδα 30 Empty Απ: Το σαλόνι μας. Παρ Ιουλ 05, 2013 2:48 am

margdimitra

margdimitra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αχ ede ακριβώς ίδια περίπτωση έχω να θυμηθώ.
Τις καταλαβαίνω κάποιες γυναίκες που θέλουν τόσο ένα παιδάκι αλλά δεν τυχαίνει.
Και είναι φυσικό να νοιώθουμε αμήχανα απέναντι σε κορίτσια που προσπαθούν. Και εκείνες να είναι κάπως απεναντί μας. Και κάπως έτσι απομακρυνθήκαμε και εμείς από ένα φιλικό ζευγάρι.

Δεν κακίζω κανέναν. Έτσι τα φέρνει η ζωή.
Καταλαβαίνω αλλά είναι κρίμα να χάνεις φιλίες για το λόγο αυτό.

750Το σαλόνι μας. - Σελίδα 30 Empty Απ: Το σαλόνι μας. Παρ Ιουλ 05, 2013 2:49 am

margdimitra

margdimitra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Χρυσό μου κορίτσι ede... ΒΓΑΛΕ ΤΗΝ ΚΩΛΟΥ!!!
Θα σε κοπανήσω Το σαλόνι μας. - Σελίδα 30 215994 

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 30 από 42]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 36 ... 42  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις