Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
522 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 522 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 28 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 17 από 40]

401Το σαλόνι μας. #3 - Σελίδα 17 Empty Απ: Το σαλόνι μας. #3 Τετ Ιουλ 17, 2013 2:45 am

esprit


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ede άλλο είναι να κάνεις κάτι επειδή είναι δική σου απόφαση κι άλλο να στο επιβάλλει η πεθερά. Δηλαδή να μην ξοδέψει χρήματα για να περιποιηθεί η κοπέλα αλλά να τα ξοδέψει για να ρθούνε τα αδέρφια του πεθερού... Τί λες τώρα! Και να ακούς τους παλιόγερους μετά να σχολιάζουν κιόλας όχι το φαί οχι την μπομπονιέρα όχι τον στολισμό! Δεν τους χέζω δέκα φορές! Χιλιες φορές να ξοδέψει τα λεφτά ΤΗΣ να νιωσει εκείνη όμορφα παρά για τους καλεσμένους της πεθεράς.

402Το σαλόνι μας. #3 - Σελίδα 17 Empty Απ: Το σαλόνι μας. #3 Τετ Ιουλ 17, 2013 2:54 am

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ase και αυτα τις εχω πει 3 μηνες πριν. Τι να την κανω. Δεν μιλαει. Αφου ομως δεν μιλαει να μην σπαει το κεφαλι της με βλακειες. Εγω δεν επαιζε να καλεσω ανθρωπο πουδεν ηθελα. τωρα τι να σου πω? Εγω ειμαι γαιδουρα μεγαλη. Θ αμπορουσα να του ςεχω χωρις μπομπονιερες και χωρις προσκλητηρια αν με καβαλαγε. Αυτο εδω ειναι καλο παιδι. Ε τα καλα παιδια τα λενε μ@λακες τι να κανουμε .

403Το σαλόνι μας. #3 - Σελίδα 17 Empty Απ: Το σαλόνι μας. #3 Τετ Ιουλ 17, 2013 3:01 am

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
και παρτε αυτο το τραγουδάκι γιατι αυτό το τυπακι το γουσταρω πολύ

404Το σαλόνι μας. #3 - Σελίδα 17 Empty Απ: Το σαλόνι μας. #3 Τετ Ιουλ 17, 2013 3:19 am

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ede έγραψε:
nanakaboubou έγραψε:
ede έγραψε:τα χαριτωμενα ηταν φτηνα στο θεμα προσκληρηριο. και επειδη δεν ηθελα χαριτωμενο διαλεξα ενα καφε σκουρο με μια ρος κορδελα δαντελα. ουτε ποιηματακι ουτε τιποτα. ''Σας προσκαλουμε στην βαφτισης της κορης μα (το ονομα της) που θα γινει εκει΄΄. τιποτα αλλο.Κατω απο 1.80 δεν βρηκα. και ειναι οντως ταπιο πεταμενα λεφτα γαμωτοTwisted Evil 
εγω τα παραγγειλα απο το ιντερνετ
το φακλανα ειναι σχετικο εννοειτε δεν θα κανω μαγια αλλα ελεγα οτι αν κανω λιγο το μαλλακια μου ενα ωραιο μακιγιαζ τα νυχια μου που ολο σπανε να ανεβενε η ψυχολογια μου και επειτα ειναι οτι δινεις περνεις εγω πηρα αυτο το φορεμα που θα το βαλω με πλατφορμα οχι μονοκοματι αλλα με τακουνι και ετσι οπως το φανταζομαι θα ειναι καλο και κρυβει τα πολλα πολλα.. αλλα και παλι δεν μπορω να τοχαρω... δεν με αφηνουν οι καταστασει τις πρροαλλες που πηγαμε παραλια και ηταν και η πεθερα μου με λεει ε μην αγορασεις ρουχο μωρε βαλε ενα δικο σου δεν εχεις??Mad Mad Mad 

τι να πεις τωρα οτι του φανει του λολοστεφανη
μωρη νανα χέσε μας. Που ειναι το κακό? Τι σου ειπε? καμπουρα σε είπε? και εγω στο 2ο μου γιο εβαλα ενα που ειχα ήδη. αντε ..........Απο την μια θα της λες ειναι ακριβά δεν μπορώ δεν κάνω και οταν σου λεει κάτι στραβώνεις. Αν σου ελεγε΄΄ Αχ δικιο μωρέ δεν πειρα΄ζει και ολα τα γλυκαναλατα δεν θα σε πειραζε. Αδικα χαλιεσαι και εσύ μου φαινεται. πφφφφφφφφφφφφ πως δεν βαριεσαι ρε μανα μου να σπας τα τετοια σου για ηλιθιοτητες.
ρε εντε πως να μην στραβωνει;;η γυναικα απαιτει να κοψει η μανα του παιδιου τι την ευχαριστει για να βαλει με τα λεφτα ατομα στο τραπεζι..ε μεσυγχωρεις αλλα και εγω δεν θα το ανεχομουν!!!η βαφτηση του παιδιου σου γινεται μια φορα και θες να γινει οπως την ονειρευεσαι..αν εχεις τον καθενα και σου βγαζει αλλα τοσα εξοδα ετσι επειδη γουσταρει και απαιτει να κοψεθμις εσυ ρουχα μαλλθα νυχια για να εχει η αλλη τον κοσμο που γουσταρει καλα κανει και τα παιρνει μαζι της η νανα.
νανα εγωω στη θεση σου θα ειχα ριξει ακυρο απο καιρο!

405Το σαλόνι μας. #3 - Σελίδα 17 Empty Απ: Το σαλόνι μας. #3 Τετ Ιουλ 17, 2013 3:24 am

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
οχι Ντεμακι. Απο την αρχη έχει λαθος η νανα .Τα δεχτηκε. Σε αυτα δε χω΄ρανε υποχωρήσεις. αυτ ατα λεφτα εχω αυτα θα κανω. Τελος. Τωρα αφου το ανεχτηκε ουτε να λεει στην πεθερα οτι ειναι δυσκολα ουτε τιποτα. και τωρα παει και λεει δεν μπορω και δεν κανω. Αφου την ξερει τι θα της ελεγε? Δεν ξερω επιδη εγω θα εκαν σιγουρα αυτο που θελω εγω και κανενας αλλος δεν μπορω να καταλαβω την σταση της νανας.

406Το σαλόνι μας. #3 - Σελίδα 17 Empty Απ: Το σαλόνι μας. #3 Τετ Ιουλ 17, 2013 3:29 am

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ede έγραψε:οχι Ντεμακι. Απο την αρχη έχει λαθος η νανα .Τα δεχτηκε. Σε αυτα δε χω΄ρανε υποχωρήσεις. αυτ ατα λεφτα εχω αυτα θα κανω. Τελος. Τωρα αφου το ανεχτηκε ουτε να λεει στην πεθερα οτι ειναι δυσκολα ουτε τιποτα. και τωρα παει και λεει δεν μπορω και δεν κανω. Αφου την ξερει τι θα της ελεγε? Δεν ξερω επιδη εγω θα εκαν σιγουρα αυτο που θελω εγω και κανενας αλλος δεν μπορω να καταλαβω την σταση της νανας.
οχι αυτο και εγω δεν το καταλαβαινω!!εγω στην βαφτηση δεν ρωτησα ουτε την μανα μου ουτε την πεθερα μου αν θελουν καποιον να καλεσουμε!σε καμια περιπτωση δεν θα συμπεριφερομουν οπως η νανα!!
τωρα νανα απο το παθημα εμαθε!!να ξερεις τι πρεπει να κανεις στον γαμο σου!αλλα παρολα αυτα πεστης οτι εσυ δεν διατιθεσαι να κοψεις απο τα δικα σου για αυτην .

407Το σαλόνι μας. #3 - Σελίδα 17 Empty Απ: Το σαλόνι μας. #3 Τετ Ιουλ 17, 2013 3:36 am

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
demaki88 έγραψε:
ede έγραψε:οχι Ντεμακι. Απο την αρχη έχει λαθος η νανα .Τα δεχτηκε. Σε αυτα δε χω΄ρανε υποχωρήσεις. αυτ ατα λεφτα εχω αυτα θα κανω. Τελος. Τωρα αφου το ανεχτηκε ουτε να λεει στην πεθερα οτι ειναι δυσκολα ουτε τιποτα. και τωρα παει και λεει δεν μπορω και δεν κανω. Αφου την ξερει τι θα της ελεγε? Δεν ξερω επιδη εγω θα εκαν σιγουρα αυτο που θελω εγω και κανενας αλλος δεν μπορω να καταλαβω την σταση της νανας.
οχι αυτο και εγω δεν το καταλαβαινω!!εγω στην βαφτηση δεν ρωτησα ουτε την μανα μου ουτε την πεθερα μου αν θελουν καποιον να καλεσουμε!σε καμια περιπτωση δεν θα συμπεριφερομουν οπως η νανα!!
τωρα νανα απο το παθημα εμαθε!!να ξερεις τι πρεπει να κανεις στον γαμο σου!αλλα παρολα αυτα πεστης οτι εσυ δεν διατιθεσαι να κοψεις απο τα δικα σου για αυτην .
Τιποτα να μη πει. Και να μην ανοιγει συζητησεις για υατο το θεμα. Αφου το δεχτηκε. κουβεντα. τι θελει και της τα λεει? Θα βρει παρηγορια? Για αυτο τα χωνω στην Νανα μπας και ξυπνησει .κανε οτι θες και μην λες κουβεντα πουθενα. Δεν χρειαζεται να ξερει κανεις μεσα στο σπιτι σου τι συμβαινει απο οικονομικης αποψης γιατι εσυ θα βγεις χαμενη. Σε εσεν αθα τα ριξει. θα πει οτι δενκανεις καλο κουμαντο και αφου δεν εχετε θελεις μεγαλεια. να μου το θυμηθεις θα φας τα μουτρα σου παλι.

408Το σαλόνι μας. #3 - Σελίδα 17 Empty Απ: Το σαλόνι μας. #3 Τετ Ιουλ 17, 2013 3:38 am

roodie

roodie
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κατά την γνώμη μου το άσχημο με τη Νανά είναι ότι δεν είναι ξεκάθαρη και δεν μπορεί να επιβληθεί ντεμάκι. Να σου δώσω ένα παράδειγμα να καταλάβεις! Δεν την χωνεύει την πεθερά, της έχει σπάσει τα νεύρα με τη βάφτιση αλλά η Νανά την παίρνει μαζί της και πάνε παραλία σαν να είναι κολλητές. Η πεθερά έχει πάρει πρέφα οτι η Νανά είναι μικρή ηλικιακά και πως δεν μπορεί να επιβληθεί και το εκμεταλεύεται στο έπακρο. Καλά΄να πάθει.... Αν ήμουν στη θέση της Νανάς θα έβαζα τον άντρα μου να την βάλει στη θέση της. Αλλά αφού ούτε αυτό γίνεται, θα την έβαζα εγώ από μόνη μου. Και πίστεψέ με θα της μίλαγα πολύ ωμά της πεθερούλας που δεν βοηθάει και θέλει να πεινάνε τα παιδιά και το εγγόνι της τον επόμενο μήνα. Κί έξω απ' το σπίτι μου η πεθερούλα....ΞΕΚΑΘΑΡΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΓΙΑ ΞΕΚΑΘΑΡΕΣ ΚΑΙ ΧΑΡΟΥΜΕΝΕΣ ΣΧΕΣΕΙΣ....

Νανά μου συγγνώμη για τον απότομο τόνο μου αλλά ειλικρινά στα λέω με πολύ αγάπη. Σαν να τα έλεγα στην αδερφή μου..Πάψε να κλαίς τη μοίρα σου. Δεν σου αξίζει. Βάλε τον καθένα στη θέση του!!!

409Το σαλόνι μας. #3 - Σελίδα 17 Empty Απ: Το σαλόνι μας. #3 Τετ Ιουλ 17, 2013 3:40 am

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
roodie έγραψε:Κατά την γνώμη μου το άσχημο με τη Νανά είναι ότι δεν είναι ξεκάθαρη και δεν μπορεί να επιβληθεί ντεμάκι. Να σου δώσω ένα παράδειγμα να καταλάβεις! Δεν την χωνεύει  την πεθερά, της έχει σπάσει τα νεύρα με τη βάφτιση αλλά η Νανά την παίρνει μαζί της και πάνε παραλία σαν να είναι κολλητές. Η πεθερά έχει πάρει πρέφα οτι η Νανά είναι μικρή ηλικιακά και πως δεν μπορεί να επιβληθεί και το εκμεταλεύεται στο έπακρο. Καλά΄να πάθει.... Αν ήμουν στη θέση της Νανάς θα έβαζα τον άντρα μου να την βάλει στη θέση της. Αλλά αφού ούτε αυτό γίνεται, θα την έβαζα εγώ από μόνη μου. Και πίστεψέ με θα της μίλαγα πολύ ωμά της πεθερούλας που δεν βοηθάει και θέλει να πεινάνε τα παιδιά και το εγγόνι της τον επόμενο μήνα. Κί έξω απ' το σπίτι μου η πεθερούλα....ΞΕΚΑΘΑΡΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΓΙΑ ΞΕΚΑΘΑΡΕΣ ΚΑΙ ΧΑΡΟΥΜΕΝΕΣ ΣΧΕΣΕΙΣ....

Νανά μου συγγνώμη για τον απότομο τόνο μου αλλά ειλικρινά στα λέω με πολύ αγάπη. Σαν να τα έλεγα στην αδερφή μου..Πάψε να κλαίς τη μοίρα σου. Δεν σου αξίζει. Βάλε τον καθένα στη θέση του!!!
αιντε επιτελους . Μια σωστη απαντηση. Δεν μπορώ τους ανθρωπους που ενω δενγουσταρουν μια κατασταση καθονται και την κοιτανε ν αμεγαλωνει. Για την Νανα λεω φυσικα. Δεν σε μπορω μαρή. Δεν σε μπορω.Razz 

410Το σαλόνι μας. #3 - Σελίδα 17 Empty Απ: Το σαλόνι μας. #3 Τετ Ιουλ 17, 2013 4:02 am

zini

zini
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλησπερα σας!!!!!!!!

411Το σαλόνι μας. #3 - Σελίδα 17 Empty Απ: Το σαλόνι μας. #3 Τετ Ιουλ 17, 2013 4:05 am

roodie

roodie
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Για να καταλάβεις κάτι Νανά άκου ενα δικό μου παράδειγμα. Η πεθερά μου γουστάρει να μαγειρεύει για ένα λόχο. Έλα μου όμως που μένει μόνη της και δεν έχει ποιος να το φάει το φαί. Έτσι λοιπόν ενώ εγώ μαγειρεύω καθημερινά μου φέρνει και το δικό της φαγάκι. Το είπα πολύ ξεκάθαρα και χωρίς περιστροφές στον άντρα μου πως μου τη δίνει να τρώω ξαναζεσταμένο φαγητό. Και πως δεν καταλαβαίνω γιατί το φέρνει αφού ούτε εγώ το θέλω ούτε εκείνος. Και σήμερα π.χ. εγώ δεν θέλω να φάω τα δικά της φασολάκια αλλά τα δικά μου ρεβύθια!Γούστο μου κι έτσι θα κάνω. Λοιπόν της είπε πολύ όμορφα μια και δύο και 15 φορές ο άντρας μου και με το καλό και με το άγριο πως δεν θέλουμε. Συνέχισε...έτσι κι εμείς μια μέρα μόλις το έφερε το πέταξε ο άντρας μου στα σκουπίδια...Ναι μην σε εκπλήσσει. Άρχισε να λέει τα δικά της και της απάντησα πως την είχαμε προειδοποιήσει και δεν το κατάλαβε. Αλλά δεν πίστευε οτι θα κάναμε την απειλή μας πράξη. Τώρα πια τέλος τα πεσκέσια....Αλλά δεν τους ζητάμε ποτέ τίποτα. Ούτε βοήθεια, ούτε χρήματα ΤΙΠΟΤΑ. Όλα μόνοι μας όσο και όπου μπορούμε....

412Το σαλόνι μας. #3 - Σελίδα 17 Empty Απ: Το σαλόνι μας. #3 Τετ Ιουλ 17, 2013 4:06 am

esprit


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλώς την!

413Το σαλόνι μας. #3 - Σελίδα 17 Empty Απ: Το σαλόνι μας. #3 Τετ Ιουλ 17, 2013 4:09 am

Pausaki

Pausaki
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Κορίτσια σορυ που Χωθηκα..κάτι άσχετο. Θα πω...
Ιουλιαναααα thanks για τις πληροφορίες που μου εστειλες για την ταυλανδη...
Ολόκληρο κατεβάτο εκατσες κ εγραψες...
Σε χιλιό ευχαριστώ... Πμ δεν μπορω να σου στείλω...πήγα σαυτην στο πρακτορείο που μου είπες την είχα στα υπόψιν μου έτσι κι αλλιώς..κ τώρα περιμένω προσφορα..εμείς σκεφτόμαστε να συνδυάσουμε κ καμποτζη να δούμε τους ναούς των χμερ κτλ οπότε μάλλον θα ξεφεύγει η τιμη...ειδωμεν!!
Εσείς πόσες μέρες πηγατε??

414Το σαλόνι μας. #3 - Σελίδα 17 Empty Απ: Το σαλόνι μας. #3 Τετ Ιουλ 17, 2013 4:12 am

roodie

roodie
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Pausaki έγραψε:Κορίτσια σορυ που Χωθηκα..κάτι άσχετο. Θα πω...
Ιουλιαναααα thanks για τις πληροφορίες που μου εστειλες για την ταυλανδη...
Ολόκληρο κατεβάτο εκατσες κ εγραψες...
Σε χιλιό ευχαριστώ... Πμ δεν μπορω να σου στείλω...πήγα σαυτην στο πρακτορείο που μου είπες την είχα στα υπόψιν μου έτσι κι αλλιώς..κ τώρα περιμένω προσφορα..εμείς σκεφτόμαστε να συνδυάσουμε κ καμποτζη να δούμε τους ναούς των χμερ κτλ οπότε μάλλον θα ξεφεύγει η τιμη...ειδωμεν!!
Εσείς πόσες μέρες πηγατε??


Αχ πάρε με μαζί σου!!!!!Σε παρακαλώωωωωωωωωωωωωω!!!!!!!!!!!!!Κι εγώ μια Σκόπελο θα πάω και το χω κάνει θέμα!Να περάσετε υπέροχα!!!!!!!!!

415Το σαλόνι μας. #3 - Σελίδα 17 Empty Απ: Το σαλόνι μας. #3 Τετ Ιουλ 17, 2013 4:13 am

zini

zini
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ολο παω να σας γραψω και ολο κατι συμβαινει γμτ!!!!Το σαλόνι μας. #3 - Σελίδα 17 679259 Το σαλόνι μας. #3 - Σελίδα 17 679259 

416Το σαλόνι μας. #3 - Σελίδα 17 Empty Απ: Το σαλόνι μας. #3 Τετ Ιουλ 17, 2013 4:22 am

Pausaki

Pausaki
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Roodie πανρευομαι και θα πάω ταξιδι του μελιτος!!!
Αλλιώς κ γω για καμία σκόπελο με έβλεπα!!! ΧαχαχαVery Happy Εσύ που πηγές;;

417Το σαλόνι μας. #3 - Σελίδα 17 Empty Απ: Το σαλόνι μας. #3 Τετ Ιουλ 17, 2013 4:23 am

zini

zini
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Λοιπον εντελως επιγραμματικα να σας πω τι πιστευω γι αυτο που συζητατε. Οταν βλεπεις οτι υπαρχει αδυναμια συνενοησης, τους κρατας απ εξω. Ειτε ειναι πεθερα, ειτε μαμα ειτε ο οποιοσδιποτε!! Οταν βλεπεις οτι σε καβαλανε, κοβεις τα πολλα πολλα. Εμεις ως οικογενεια με τον αντρα μου επειδη θελαμε να κανουμε κλειστη βαφτιση για διαφορους λογους, και αν και μαμα και πεθερα ειναι πολυ συνενοησιμες, δεν τους ρωτησαμε για καλεσμενους κλπ γιατι δεν θα μας επερνε. ΚΑνονισαμε το ποτε και που θα γινει η βαφτιση και τους το ανακοινωσαμε. Φυσικα και εγω απο μονη μου καλεσα καποια πολυ κοντινα προσωπα των 2 οικογενειων (και ας μην μου λενε εμενα κατι) που ηξερα οτι θα χαιροντουσαν με την βαφτιση και οτι αγαπανε τον αντρα μου η εμενα αντιστοιχα. Αλλα τους καλεσα εγω. Και ολα ηταν μια χαρα! Τωρα βεβαια στην δικη μας την περιπτωση που υπαρχει συνενοηση και δεν θελει κανεις να επιβαλει τα θελω του στον αλλο. Αν ομως ηξερα οτι η πεθερα μου δεν επερνε απο λογια και ηταν περιπτωση "νανας" δεν θα της αφηνα τα περιθωρια. Μερικοι ανθρωποι ειναι σαν το αερια, οσο χωρο τους αφηνεις τοσο εξαπλωνονται.

418Το σαλόνι μας. #3 - Σελίδα 17 Empty Απ: Το σαλόνι μας. #3 Τετ Ιουλ 17, 2013 4:27 am

zini

zini
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
roodie εγω παλι δεν ξερεις ποσο θα τα ηθελα τα ταπερακια ωρες ωρες.... Αλλα που; εχουν κοψει το μαγειρεμα μαμα και πεθερα!!!

419Το σαλόνι μας. #3 - Σελίδα 17 Empty Απ: Το σαλόνι μας. #3 Τετ Ιουλ 17, 2013 4:29 am

roodie

roodie
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Pausaki έγραψε:Roodie πανρευομαι και θα πάω ταξιδι του μελιτος!!!
Αλλιώς κ γω για καμία σκόπελο με έβλεπα!!! ΧαχαχαVery Happy Εσύ που πηγές;;

ΠΟΥΘΕΝΑ Sad Sad Sad Sad Sad 
Δεν μου δίνανε άδεια απ' τη δουλειά και παντρεύτηκα Σάββατο και Δευτέρα πρωί πήγα στη δουλειά. Μετά μας τύχανε κάποιες αναποδιές και δεν μας έκατσε. Τώρα μας έκατσε και η πιο γλυκιά αναποδιά του κόσμου κι ο άντρας μου λέει οτι μου χάρισε το πιο όμορφο ταξίδι του κόσμου και μάλιστα διαρκείας....Άρχισε τις γαλιφιές όπως καταλαβαίνεις!!!

420Το σαλόνι μας. #3 - Σελίδα 17 Empty Απ: Το σαλόνι μας. #3 Τετ Ιουλ 17, 2013 4:33 am

roodie

roodie
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
zini έγραψε:roodie εγω παλι δεν ξερεις ποσο θα τα ηθελα τα ταπερακια ωρες ωρες.... Αλλα που; εχουν κοψει το μαγειρεμα μαμα και πεθερα!!!

Το ξέρω zini μου. Δεν μπορούμε όμως να τα έχουμε όλα δικά μας...Κάτι πρέπει να θυσιάσουμε για να έχουμε κάτι άλλο....Τουλάχιστον δεν σπάνε τα νεύρα μου και είμαι ήρεμη.Χθές για παράδειγμα μαγείρεψα ντάκο!ΩΡΑΙΟΤΑΤΟΣ!!!!Η πίεση ήταν στα τάρταρα και δεν μπορούσα να σηκωθώ απ' τον καναπέ. Τουλάχιστον υπάρχει κατανόηση απ' τον άντρα μου!!!

421Το σαλόνι μας. #3 - Σελίδα 17 Empty Απ: Το σαλόνι μας. #3 Τετ Ιουλ 17, 2013 4:35 am

zini

zini
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
roodie έγραψε:
zini έγραψε:roodie εγω παλι δεν ξερεις ποσο θα τα ηθελα τα ταπερακια ωρες ωρες.... Αλλα που; εχουν κοψει το μαγειρεμα μαμα και πεθερα!!!

Το ξέρω zini μου. Δεν μπορούμε όμως να τα έχουμε όλα δικά μας...Κάτι πρέπει να θυσιάσουμε για να έχουμε κάτι άλλο....Τουλάχιστον δεν σπάνε τα νεύρα μου και είμαι ήρεμη.Χθές για παράδειγμα μαγείρεψα ντάκο!ΩΡΑΙΟΤΑΤΟΣ!!!!Η πίεση ήταν στα τάρταρα και δεν μπορούσα να σηκωθώ απ' τον καναπέ. Τουλάχιστον υπάρχει κατανόηση απ' τον άντρα μου!!!

ναι δεν διαφωνω, αν το ταπερακι ειναι δουρειος ηππος για να εισβαλει καποιος στο σπιτι σου τοτε μακρια και αγαπημενοι!!

422Το σαλόνι μας. #3 - Σελίδα 17 Empty Απ: Το σαλόνι μας. #3 Τετ Ιουλ 17, 2013 4:42 am

Pausaki

Pausaki
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
roodie έγραψε:
Pausaki έγραψε:Roodie πανρευομαι και θα πάω ταξιδι του μελιτος!!!
Αλλιώς κ γω για καμία σκόπελο με έβλεπα!!! ΧαχαχαVery Happy Εσύ που πηγές;;

ΠΟΥΘΕΝΑ Sad Sad Sad Sad Sad 
Δεν μου δίνανε άδεια απ' τη δουλειά και παντρεύτηκα Σάββατο και Δευτέρα πρωί πήγα στη δουλειά. Μετά μας τύχανε κάποιες αναποδιές και δεν μας έκατσε. Τώρα μας έκατσε και η πιο γλυκιά αναποδιά του κόσμου κι ο άντρας μου λέει οτι μου χάρισε το πιο όμορφο ταξίδι του κόσμου και μάλιστα διαρκείας....Άρχισε τις γαλιφιές όπως καταλαβαίνεις!!!

Μακάρι να μάθω κ γω ότι ειμαι εγκυος κ πραγματικά χεστ...κα! Ακυρώνω κ ταυλανδη κ τα πάντα χαχα!
Χορτάσμενη ειμαι απο ταξιδια!! ΜΩΡΟ θέλω!!!Very Happy 

423Το σαλόνι μας. #3 - Σελίδα 17 Empty Απ: Το σαλόνι μας. #3 Τετ Ιουλ 17, 2013 4:43 am

zini

zini
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ede έγραψε:και παρτε αυτο το τραγουδάκι γιατι αυτό το τυπακι το γουσταρω πολύ


και εμενα μ αρεσει!! θα σας ανεβασω αργοτερα και ενα ενος καινουριου παιδιου που κανει τα πρωτα του βημματα και μου εστειλαν το βιντεο του, μου αρεσε πολυ, αλλα τωρα δεν το βρισκω.. Ανοιξε μια συναυλια στην Τεχνοπολη την προυγουμενη εβδομαδα (του Βασσιλικου, αλλου αγαπημενου μου) και ο αδερφος μου που ηταν εκει ενθουσιαστηκε με αυτον το παιδι.

424Το σαλόνι μας. #3 - Σελίδα 17 Empty Απ: Το σαλόνι μας. #3 Τετ Ιουλ 17, 2013 4:45 am

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
zini έγραψε:
ede έγραψε:και παρτε αυτο το τραγουδάκι γιατι αυτό το τυπακι το γουσταρω πολύ


και εμενα μ αρεσει!! θα σας ανεβασω αργοτερα και ενα ενος καινουριου παιδιου που κανει τα πρωτα του βημματα και μου εστειλαν το βιντεο του, μου αρεσε πολυ, αλλα τωρα δεν το βρισκω.. Ανοιξε μια συναυλια στην Τεχνοπολη την προυγουμενη εβδομαδα (του Βασσιλικου, αλλου αγαπημενου μου) και ο αδερφος μου που ηταν εκει ενθουσιαστηκε με αυτον το παιδι.
Μολις τον βρεις βαλε τον. Μου αρεσουν παρα πολυ οι νεοι τετοιας κατηγοριας. Αφου ανοιξε συναυλια του
βασιλικου καταλαβαινω αν αξίζει ή οχι.

425Το σαλόνι μας. #3 - Σελίδα 17 Empty Απ: Το σαλόνι μας. #3 Τετ Ιουλ 17, 2013 4:47 am

zini

zini
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ede έγραψε:
zini έγραψε:
ede έγραψε:και παρτε αυτο το τραγουδάκι γιατι αυτό το τυπακι το γουσταρω πολύ


και εμενα μ αρεσει!! θα σας ανεβασω αργοτερα και ενα ενος καινουριου παιδιου που κανει τα πρωτα του βημματα και μου εστειλαν το βιντεο του, μου αρεσε πολυ, αλλα τωρα δεν το βρισκω.. Ανοιξε μια συναυλια στην Τεχνοπολη την προυγουμενη εβδομαδα (του Βασσιλικου, αλλου αγαπημενου μου) και ο αδερφος μου που ηταν εκει ενθουσιαστηκε με αυτον το παιδι.
Μολις τον βρεις βαλε τον. Μου αρεσουν παρα πολυ οι νεοι τετοιας κατηγοριας. Αφου ανοιξε συναυλια του
βασιλικου καταλαβαινω αν αξίζει ή οχι.

θα το βαλω.. πρεπει να ψαξω τα ιμειλ μου τωρα που γινεται ενας χαμος..Mad 

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 17 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 28 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις