Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
49 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 49 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 23 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 5 από 41]

101Το σαλονι μας #5 - Σελίδα 5 Empty Απ: Το σαλονι μας #5 Τετ Ιουλ 31, 2013 3:26 am

iouliana

iouliana
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αχ!τωρα τι μου θυμησες!!

πριν 2 χρονια με ειχε παρει μια μαμα να κανω μαθημα την κορη της για τις εξετασεις, πιεσμενο προγραμμα κτλ συμφωνουμε σε ωρα και μερα αλλα μου λεει εκεινη την ωρα εχει μαθημα βιολιου η αλλη μου η κορη σε πειραζει?? οχι καλε της λεω λατρευω το βιολι....

ε, παω και επι 2,5 ωρες να ακουγεται ενας θορυβος σαν ζορισμενη πορδη πανω σε ξυλινη επιφανεια, μιλαμε για 2 ημερες ημουν ετσιΤο σαλονι μας #5 - Σελίδα 5 911307 Το σαλονι μας #5 - Σελίδα 5 911307 Το σαλονι μας #5 - Σελίδα 5 911307 Το σαλονι μας #5 - Σελίδα 5 911307 Το σαλονι μας #5 - Σελίδα 5 911307 Το σαλονι μας #5 - Σελίδα 5 911307

102Το σαλονι μας #5 - Σελίδα 5 Empty Απ: Το σαλονι μας #5 Τετ Ιουλ 31, 2013 3:44 am

Dori


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ο νονός του γιου μου μια περιοδο θεωρούσε πολυ αστείο να του φέρνει παιχνίδια εκνευριστικα που κάνουν απαισιους ήχους, για να μου σπάει τα νεύρα επειδη του έβαζα χέρι.ενα ΣΑββατοκυριακο τον φιλαοξενησαμε στο εξοχικό μαζί με την κοπέλα του και φύσικα εγω είχα πάρει και κάποια παιχνίδια του μικρου(απο αυτα τα σπαστικα τα κινεζικά).οποτε αφου πέρασε λίγη ώρα που ο μικρός τα ειχε ανάψει ολα και έπαιζε, άρχισε να του φωνάζει να τα κλείσει γιατι δεν άντεχε.ηταν η καλύτερη τιμωρία!!τωρα του λέω κατάλαβες γιατι δεν θέλω τέτοια παιχνίδια;;ε απο τοτε το βουλωσε....

103Το σαλονι μας #5 - Σελίδα 5 Empty Απ: Το σαλονι μας #5 Τετ Ιουλ 31, 2013 3:52 am

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
iouliana έγραψε:..επι 2,5 ωρες να ακουγεται ενας θορυβος σαν ζορισμενη πορδη πανω σε ξυλινη επιφανεια...
Το εχω οπτικοποιησει και ακουστικοποιήσει, η περιγραφη ηταν to the point μιλαμε! Laughing Laughing 

104Το σαλονι μας #5 - Σελίδα 5 Empty Απ: Το σαλονι μας #5 Τετ Ιουλ 31, 2013 4:29 am

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
adore3 έγραψε:Ωραία κ τα δύο..τα νεύρα?ένα μετρό πάνω από το κεφάλι.άντρες....

....πεταμένα λεφτά! Laughing 
Χρόνια σου πολλά Το σαλονι μας #5 - Σελίδα 5 130627 


Nena έγραψε:Δηλητηρίαση με ξηρο πάγο
Razz 

κλεμμενο απο ενα CSI Laughing 

φιλενάδα έτοιμη την είχες τη λύση χαχαχαχαχα


καλημέρα ή μάλλον καλησπέρα από άλλη μια αρχαία Razz
όλο το πρωί ζουζουνιζα την ανηψιά μου. μεγάλος χαχας αυτό το μωρό Το σαλονι μας #5 - Σελίδα 5 315810 

105Το σαλονι μας #5 - Σελίδα 5 Empty Απ: Το σαλονι μας #5 Τετ Ιουλ 31, 2013 4:36 am

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
florentiab έγραψε:
Nena έγραψε:Δηλητηρίαση με ξηρο πάγο
Razz 

κλεμμενο απο ενα CSI Laughing 

φιλενάδα έτοιμη την είχες τη λύση χαχαχαχαχα


καλημέρα ή μάλλον καλησπέρα από άλλη μια αρχαία Razz
όλο το πρωί ζουζουνιζα την ανηψιά μου. μεγάλος χαχας αυτό το μωρό Το σαλονι μας #5 - Σελίδα 5 315810 

Φιλεναδα, πρεπει να τα εχουμε προβλεψει όλα σε αυτην τη ζωη, δεν ξερεις ποτε θα σου χρειαστει μια αμπουλα υδροκυανιο, ενας τεντζερης με ξηρο παγο ή ένα αντικολλητικο τηγανι..

106Το σαλονι μας #5 - Σελίδα 5 Empty Απ: Το σαλονι μας #5 Τετ Ιουλ 31, 2013 6:34 am

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αμα δεν εχετε το σκυλακι της fisher price καθως και μια αντιστοιχη χελωνιτσα που μαθαινει τους αριθμους......δεν εχετε δει τιποτα απο..."ομορφα παιχνιδια"....
Ξερεις τι ειναι μεσα στα αγρια ξημερωματα να ακουγεται.."ειμαστε φιλοι..χα χαχα" και "ενα-τριγωνο, τετραγωνο"...
Mad Mad Mad Mad Mad Mad Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil 

107Το σαλονι μας #5 - Σελίδα 5 Empty Απ: Το σαλονι μας #5 Τετ Ιουλ 31, 2013 6:46 am

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Lillybell έγραψε:Αμα δεν εχετε το σκυλακι της fisher price καθως και μια αντιστοιχη χελωνιτσα που μαθαινει τους αριθμους......δεν εχετε δει τιποτα απο..."ομορφα παιχνιδια"....
Ξερεις τι ειναι μεσα στα αγρια ξημερωματα να ακουγεται.."ειμαστε φιλοι..χα χαχα" και "ενα-τριγωνο, τετραγωνο"...
Mad Mad Mad Mad Mad Mad Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil 
Ασχετο με μωρα, αλλα αυτο που εγραψες μου θυμισε μια περιοδο που το στερεοφωνικο στο πατρικο μου το σπιτι ανοιγε μονο του ο,τι ωρα του ερχοτανε. Δεν ξερω τι κολλημα ειχε παθει, ετσι στο ασχετο αναβε κι επαιζε. Και ο αδελφος μου τοτε ακουγε ντεθ-μεταλ και μπλακ-μεταλ σε υψηλα ντεσιμπελ (ε μα πώς αλλιώς??) και η φωνη ηταν στο τερμα.
και ετσι με τερμα τη φωνη κατι το πιανει το στερεοφωνικο και αναβει μονο του στις 3 τα ξημερωματα και πεταχτηκαν οι δικοι μου
affraid affraid affraid 
Δεν την εζησα τη φαση δυστυχως, ελειπα φοιτητρια, μου την περιεγραφαν μονο, αλλα εριξα πολυ γελιο κ μονο που το σκεφτομουν..

108Το σαλονι μας #5 - Σελίδα 5 Empty Απ: Το σαλονι μας #5 Τετ Ιουλ 31, 2013 6:51 am

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Nena έγραψε:
Ασχετο με μωρα, αλλα αυτο που εγραψες μου θυμισε μια περιοδο που το στερεοφωνικο στο πατρικο μου το σπιτι ανοιγε μονο του ο,τι ωρα του ερχοτανε. Δεν ξερω τι κολλημα ειχε παθει, ετσι στο ασχετο αναβε κι επαιζε. Και ο αδελφος μου τοτε ακουγε ντεθ-μεταλ και μπλακ-μεταλ σε υψηλα ντεσιμπελ (ε μα πώς αλλιώς??) και η φωνη ηταν στο τερμα.
και ετσι με τερμα τη φωνη κατι το πιανει το στερεοφωνικο και αναβει μονο του στις 3 τα ξημερωματα και πεταχτηκαν οι δικοι μου
affraid affraid affraid 
Δεν την εζησα τη φαση δυστυχως, ελειπα φοιτητρια, μου την περιεγραφαν μονο, αλλα εριξα πολυ γελιο κ μονο που το σκεφτομουν..

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing 

Εφτασε το σκ@το στην καλτσα που λεμε...
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing 

109Το σαλονι μας #5 - Σελίδα 5 Empty Απ: Το σαλονι μας #5 Τετ Ιουλ 31, 2013 6:55 am

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Lillybell έγραψε:
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing 

Εφτασε το σκ@το στην καλτσα που λεμε...
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing 

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing 
Κατι τετοιο Laughing Laughing Laughing Laughing 

Πατησε μια ωραια βροχα εδω, δροσισε λιγο. Ακομα μπουμπουνιζει παντως.

110Το σαλονι μας #5 - Σελίδα 5 Empty Απ: Το σαλονι μας #5 Τετ Ιουλ 31, 2013 6:58 am

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μια χαρα ειναι η βροχουλα.....

111Το σαλονι μας #5 - Σελίδα 5 Empty Απ: Το σαλονι μας #5 Τετ Ιουλ 31, 2013 9:42 am

nanakaboubou

nanakaboubou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
mpotzorno siniores
πως πανε τα κεφια?? αυτο τον τροπο βουτυρου γιατον ανδρα θα τον σκεφτω και εγω πολυ..
μητσαινα χρονια πολλα κοριτσι μου υγεια και ευτυχια!!
πως τα περασατε σημερα???

112Το σαλονι μας #5 - Σελίδα 5 Empty Απ: Το σαλονι μας #5 Τετ Ιουλ 31, 2013 10:47 am

iouliana

iouliana
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
νανα θα κανεις και γαμο μαζι?ή μονο βαφτιση

113Το σαλονι μας #5 - Σελίδα 5 Empty Απ: Το σαλονι μας #5 Τετ Ιουλ 31, 2013 10:52 am

nanakaboubou

nanakaboubou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
iouliana έγραψε:νανα θα κανεις και γαμο μαζι?ή μονο βαφτιση

μονο βαπτιση ιουλιανα μου.. δεν μου αρεσει μαζι... το θεωρω δυο διαφορετικα μυστηρια. μια ειναι μερα του μωρου μια των γονιων... ποτε δε μαρεζε που με το μυφικο η μαμα εχει το παιδι και που σχετικα και αυτο ταλαιπωρητε πιο πολυ και τετοια... βεβια θα μου εβγενε πιο οικονομικο.. αλλα εχει ο Θεος... λεμε για του χρονου τον γαμο.. αν πανε ολα καλα γιατι ειναι βραστα η φαση

114Το σαλονι μας #5 - Σελίδα 5 Empty Απ: Το σαλονι μας #5 Τετ Ιουλ 31, 2013 10:58 am

iouliana

iouliana
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
nanakaboubou έγραψε:
iouliana έγραψε:νανα θα κανεις και γαμο μαζι?ή μονο βαφτιση

μονο βαπτιση ιουλιανα μου.. δεν μου αρεσει μαζι... το θεωρω δυο διαφορετικα μυστηρια. μια ειναι μερα του μωρου μια των γονιων... ποτε δε μαρεζε που με το μυφικο η μαμα εχει το παιδι και που σχετικα και αυτο ταλαιπωρητε πιο πολυ και τετοια... βεβια θα μου εβγενε πιο οικονομικο.. αλλα εχει ο Θεος... λεμε για του χρονου τον γαμο.. αν πανε ολα καλα γιατι ειναι βραστα η φαση

 και εμενα δε μου αρεσει καθολου ειανι η αληθεια

115Το σαλονι μας #5 - Σελίδα 5 Empty Απ: Το σαλονι μας #5 Τετ Ιουλ 31, 2013 11:00 am

nanakaboubou

nanakaboubou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
iouliana έγραψε:
nanakaboubou έγραψε:
iouliana έγραψε:νανα θα κανεις και γαμο μαζι?ή μονο βαφτιση

μονο βαπτιση ιουλιανα μου.. δεν μου αρεσει μαζι... το θεωρω δυο διαφορετικα μυστηρια. μια ειναι μερα του μωρου μια των γονιων... ποτε δε μαρεζε που με το μυφικο η μαμα εχει το παιδι και που σχετικα και αυτο ταλαιπωρητε πιο πολυ και τετοια... βεβια θα μου εβγενε πιο οικονομικο.. αλλα εχει ο Θεος... λεμε για του χρονου τον γαμο.. αν πανε ολα καλα γιατι ειναι βραστα η φαση

 και εμενα δε μου αρεσει καθολου ειανι η αληθεια

ε ναι μωρε πολυ μπερδεμα και πολυ ταλαιπωρια το θεωρω.. και για τους γονεις και για το παιδι... εσυ εισαι κανονικα παντρεμενη?

116Το σαλονι μας #5 - Σελίδα 5 Empty Απ: Το σαλονι μας #5 Τετ Ιουλ 31, 2013 11:06 am

iouliana

iouliana
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
nanakaboubou έγραψε:
iouliana έγραψε:
nanakaboubou έγραψε:
iouliana έγραψε:νανα θα κανεις και γαμο μαζι?ή μονο βαφτιση

μονο βαπτιση ιουλιανα μου.. δεν μου αρεσει μαζι... το θεωρω δυο διαφορετικα μυστηρια. μια ειναι μερα του μωρου μια των γονιων... ποτε δε μαρεζε που με το μυφικο η μαμα εχει το παιδι και που σχετικα και αυτο ταλαιπωρητε πιο πολυ και τετοια... βεβια θα μου εβγενε πιο οικονομικο.. αλλα εχει ο Θεος... λεμε για του χρονου τον γαμο.. αν πανε ολα καλα γιατι ειναι βραστα η φαση

 και εμενα δε μου αρεσει καθολου ειανι η αληθεια

ε ναι μωρε πολυ μπερδεμα και πολυ ταλαιπωρια το θεωρω.. και για τους γονεις και για το παιδι... εσυ εισαι κανονικα παντρεμενη?

 αν εννοεις με θρησκευτικο ναι, και συ βρε κανονικοτα εισαι παντρεμενη

117Το σαλονι μας #5 - Σελίδα 5 Empty Απ: Το σαλονι μας #5 Τετ Ιουλ 31, 2013 11:15 am

nanakaboubou

nanakaboubou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
iouliana έγραψε:
nanakaboubou έγραψε:
iouliana έγραψε:
nanakaboubou έγραψε:
iouliana έγραψε:νανα θα κανεις και γαμο μαζι?ή μονο βαφτιση

μονο βαπτιση ιουλιανα μου.. δεν μου αρεσει μαζι... το θεωρω δυο διαφορετικα μυστηρια. μια ειναι μερα του μωρου μια των γονιων... ποτε δε μαρεζε που με το μυφικο η μαμα εχει το παιδι και που σχετικα και αυτο ταλαιπωρητε πιο πολυ και τετοια... βεβια θα μου εβγενε πιο οικονομικο.. αλλα εχει ο Θεος... λεμε για του χρονου τον γαμο.. αν πανε ολα καλα γιατι ειναι βραστα η φαση

 και εμενα δε μου αρεσει καθολου ειανι η αληθεια

ε ναι μωρε πολυ μπερδεμα και πολυ ταλαιπωρια το θεωρω.. και για τους γονεις και για το παιδι... εσυ εισαι κανονικα παντρεμενη?

 αν εννοεις με θρησκευτικο ναι, και συ βρε κανονικοτα εισαι παντρεμενη

ναι θρησκευτικο εννοουσα.. μπα ρε συ δεν μπορω να καταλαβω οτι εχω παντρευει.. αμα δε βαλεις νυφικο εεε δε λεει να το νιωσεις στο πετσι.. ειχα παει στο δημαρχειο με την κοιλια τουρλια με ενα απλο φορεμα. και τι??? μπουρδες... ειπε εκει 2 λεπτα κατι υπογραψαμε και ξουτ.. γαμος ειναι αυτος? να το βρασω.. εγω απο μικρη ονειρευομαι νυφικο... Embarassed Embarassed Embarassed 

118Το σαλονι μας #5 - Σελίδα 5 Empty Απ: Το σαλονι μας #5 Τετ Ιουλ 31, 2013 11:21 am

iouliana

iouliana
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ναι ειναι μια αληθεια αυτο, κι εγω που δεν ονειρευομουν νυφικα κτλ απο μικρη στο τελος ψωνιστηκα τρελα!!!και ο γαμπρος να μην ηταν στην εκκλησια χαμπαρι δε θα επαιρνα... αφου μετα στις φωτο μου λεει σε καποια φαση: ε, ειμαι και εγω εδω!και τελος παντων βγηκε και αυτος μερικες...

119Το σαλονι μας #5 - Σελίδα 5 Empty Απ: Το σαλονι μας #5 Τετ Ιουλ 31, 2013 11:25 am

nanakaboubou

nanakaboubou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
iouliana έγραψε:ναι ειναι μια αληθεια αυτο, κι εγω που δεν ονειρευομουν νυφικα κτλ απο μικρη στο τελος ψωνιστηκα τρελα!!!και ο γαμπρος να μην ηταν στην εκκλησια χαμπαρι δε θα επαιρνα... αφου μετα στις φωτο μου λεει σε καποια φαση: ε, ειμαι και εγω εδω!και τελος παντων βγηκε και αυτος μερικες...

χαχαχα θεα... ναι ρε συ.. ειναι τ κατι αλλο... μακαρι να μπορεσω να φορεσω .. τι να πω!!

120Το σαλονι μας #5 - Σελίδα 5 Empty Απ: Το σαλονι μας #5 Τετ Ιουλ 31, 2013 11:32 am

iouliana

iouliana
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
nanakaboubou έγραψε:
iouliana έγραψε:ναι ειναι μια αληθεια αυτο, κι εγω που δεν ονειρευομουν νυφικα κτλ απο μικρη στο τελος ψωνιστηκα τρελα!!!και ο γαμπρος να μην ηταν στην εκκλησια χαμπαρι δε θα επαιρνα... αφου μετα στις φωτο μου λεει σε καποια φαση: ε, ειμαι και εγω εδω!και τελος παντων βγηκε και αυτος μερικες...

χαχαχα θεα... ναι ρε συ.. ειναι τ κατι αλλο... μακαρι να μπορεσω να φορεσω .. τι να πω!!

 παντως αν δεν μπορεσεις μη σκας καθολου και αν πραγματικα θελεις να κανεις τον θρησκευτικο για την ουσια του θεματος, μπορεις να πας στην εκκλησια και να ζητησεις απο τον πατερ να σας διαβασει την ευχη του γαμου, στην ουσια ο θρησκευτικος αυτο ειναι

121Το σαλονι μας #5 - Σελίδα 5 Empty Απ: Το σαλονι μας #5 Τετ Ιουλ 31, 2013 11:43 am

nanakaboubou

nanakaboubou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ναι δικαιο εχεις!!
λοιπον σας αφηνω γιατι εχω ενα πονοκεφαλο ανυποφορο... καλη συνεχεια φιλακια πολλα!!!

122Το σαλονι μας #5 - Σελίδα 5 Empty Απ: Το σαλονι μας #5 Τετ Ιουλ 31, 2013 11:46 am

iouliana

iouliana
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
nanakaboubou έγραψε:ναι δικαιο εχεις!!
λοιπον σας αφηνω γιατι εχω ενα πονοκεφαλο ανυποφορο... καλη συνεχεια φιλακια πολλα!!!

 καληνυχτα και η μικρη σου ειναι γλυκα!!!

123Το σαλονι μας #5 - Σελίδα 5 Empty Απ: Το σαλονι μας #5 Τετ Ιουλ 31, 2013 11:55 am

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τωρα που ηρθα φευγΟΥτε?
Shocked Shocked Shocked Shocked 

Τσακισα μια μπυριτσα, ο συζυγος ετοιμαζει ταινια, καμια καταθλιπτικη θα ειναι ετσι που τον κοβω, δεν με βλεπω να του κανω παρεα...

124Το σαλονι μας #5 - Σελίδα 5 Empty Απ: Το σαλονι μας #5 Τετ Ιουλ 31, 2013 12:02 pm

margdimitra

margdimitra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κόψανε και το sex and the city που χαζεύαμε λίγο το βράδυ να αδειάσει λίγο το κεφάλι μας.
Με βλέπω για ύπνο... Sleep 

125Το σαλονι μας #5 - Σελίδα 5 Empty Απ: Το σαλονι μας #5 Τετ Ιουλ 31, 2013 12:10 pm

Σοφία 26

Σοφία 26
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κοριτσια μου καλησπερα!!!
Η φρεσκομαμα γεννησε???

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 5 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 23 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Invision forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις