Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
75 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 75 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 19 ... 35, 36, 37 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 36 από 41]

876 To ''cafe''  μας  - Σελίδα 36 Empty Απ: To ''cafe'' μας Παρ Σεπ 06, 2013 1:59 pm

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ρε κοριτσια πως ειστε εξω? πως θα περιγραφατε τον εαυτο σας οσο πιο ρεαλιστικα θα μπορουσατε? μλκ ρωτησα?

877 To ''cafe''  μας  - Σελίδα 36 Empty Απ: To ''cafe'' μας Παρ Σεπ 06, 2013 2:00 pm

georgia78

georgia78
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
χαχα σας τα ελεγα ...και ακομη αν τα διαβασετε μεχρι το τελος γινετε χαμος αρρωστα πραγματα.

878 To ''cafe''  μας  - Σελίδα 36 Empty Απ: To ''cafe'' μας Παρ Σεπ 06, 2013 2:04 pm

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
οι εκθεσεις αυριο. το λιγοτερο 775750752 λεξεις. Μην κουραστουμε κιολας. Μπαι. Razz 

879 To ''cafe''  μας  - Σελίδα 36 Empty Απ: To ''cafe'' μας Παρ Σεπ 06, 2013 2:06 pm

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
επισης προτεινω........υποσχεση θελωVery Happy οτι και να γραψει ο τρελος του μαχαλα καμια απαντηση ,κανενα σχολιασμο σαν να μην το εχει γραψει οσο και χοντρο να ειναι. Μπορουμε? Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes 

880 To ''cafe''  μας  - Σελίδα 36 Empty Απ: To ''cafe'' μας Παρ Σεπ 06, 2013 2:06 pm

roodie

roodie
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Με πολλά θα μπορούσα να με χαρακτηρίσω. Αλλά πιστεύω πως δεν θα ήμουν αντικειμενική. Χώρια που κάθε επίθετο που με χαρακτηρίζει θα ' πρεπε να στο αναλύσω για να καταλάβεις και να μην έχεις λανθασμένη εντύπωση. Είμαι για παράδειγμα κυκλοθυμική!!!!Τσαούσα με χαρακτηρίζουν οι φίλοι και οτι δεν μασάω εύκολα. Κι όμως αυτό μπορεί και να μην είναι αλήθεια. Άλλο τι δείχνεις άλλο τι νιώθεις!!!Αύριο όπως είπες κι εσύ. Καληνύχτα κι από μενα!!!

881 To ''cafe''  μας  - Σελίδα 36 Empty Απ: To ''cafe'' μας Παρ Σεπ 06, 2013 2:06 pm

georgia78

georgia78
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ede έγραψε:ρε κοριτσια πως ειστε εξω? πως θα περιγραφατε τον εαυτο σας οσο πιο ρεαλιστικα θα μπορουσατε? μλκ ρωτησα?
καθολου μλκια το σκεφτομουν σημερα μιας και για χιλιοστη φορα μαλωσα με καποιον στη δουλεια ασχημα .τα κακα μου ειναι οτι δεν λεω οχι σε κανενα ντρεπομαι και με πατουν αν ομως νιωσω αδικια γινομε αλλος ανθρωπος και μπορει και να σκοτωσω απο τα νευρα μου μαλλον για ψυχιατριο με βλεπωVery Happy Very Happy Very Happy αυτα εν ολιγης

882 To ''cafe''  μας  - Σελίδα 36 Empty Απ: To ''cafe'' μας Παρ Σεπ 06, 2013 2:13 pm

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
roodie έγραψε:Με πολλά θα μπορούσα να με χαρακτηρίσω. Αλλά πιστεύω πως δεν θα ήμουν αντικειμενική. Χώρια που κάθε επίθετο που με χαρακτηρίζει θα ' πρεπε να στο αναλύσω για να καταλάβεις και να μην έχεις λανθασμένη εντύπωση. Είμαι για παράδειγμα κυκλοθυμική!!!!Τσαούσα με χαρακτηρίζουν οι φίλοι και οτι δεν μασάω εύκολα. Κι όμως αυτό μπορεί και να μην είναι αλήθεια. Άλλο τι δείχνεις άλλο τι νιώθεις!!!Αύριο όπως είπες κι εσύ. Καληνύχτα κι από μενα!!!
χμμμμμ εγω παλι ειμαι το αντιθετο . Ευγενικη και χαμογελαστη παντα. Τρελαθηκες? Laughing αλλα παραειμαι ισως τσαουσα και τσαμπουκας οταν προκειται για δικιο μου. Μπορω μεχρι τμημα να φτασω (εχει γινει)Laughing δεν μου βγαινει παντα σε καλο. Εχω χασει πολλα πραγματα με αυτο. ειμαι γραφικα ειλικρινης στις αποψεις μου και στην γνωμη μου. Δεν μπορω, δεν ξερω να κρυβομαι. Αυτο βεβαια σε κανει να εχεις μονο 2 τυπους ανθρωπους. Φανατικυς εχθρους και φανατικους φιλους. η το αντεχει ή οχι. Υστερικη με τα παιδια σε κουραστικο σημειο. και εχω και κατι αλλο......................... αν θες να κανω κατι στα σιγουρα πες μου οτι δεν μπορω. Laughing Laughing αυτα ειναι κουσουρια αλλων εποχων. αλλα ειμαι και τρομερα σπαζαρχι@ω αν θελω κατι. με κουραζω οταν με ακουω. και ειμαι απιστευτα υπουλη. τον εχθρο μου τον κανω παντα φιλο και μετα ...............την πατησε ασχημα. αααα και αν μην μου την κανεις..................Δεν ξεχνω ποτε. μετα απο 40 χρονια θυμαμαι, καραδοκω και πυροβολω οταν ειναι η στιγμη η καταλληλη. και τα δικα μου ειναι για αναλυση και εγω η ιδια δηλαδη γιατρε μου.

883 To ''cafe''  μας  - Σελίδα 36 Empty Απ: To ''cafe'' μας Παρ Σεπ 06, 2013 2:22 pm

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αααααααααα επισης οταν νευριαζω ....στον εξω κοσμο καρατω απιστευτη ψυχραιμια και μιλαω ετσι ωστε να σε κανω να βαρεσει το κεφαλι σου στον τοιχο. επισης ειμαι ειδικη στο να σου σπαω τα νευρα. Twisted Evil Twisted Evil Μπορει να σκοτωθουμε σημερα ασχημα και αυριο να σκασω σπιτι σου για καφε. οχι γιατι ειμαι ανωτερη αλλα γιατι ξερω οτι θα εχεις μουτρα και θα σκας απο μεσα σου να πεις για τα χθεσινα αλλα θα ειμαι τοσο ευγενικη και γλυκιαflower που δενθα μπορεις να με διωξεις. αν το κανεις εχασες το δικιο σου. ''Πηγα σαν να μην τρεχει τιποτα για να ξεχασουμε τα χθεσινα αλλα ..........το κραταει . τι να κανω. Εγω την εκανα την πρωτη κινησηLaughing Laughing 

884 To ''cafe''  μας  - Σελίδα 36 Empty Απ: To ''cafe'' μας Παρ Σεπ 06, 2013 2:23 pm

Dori


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Εμένα οι περισσότεροι οταν με γνωρίζουν πρωτη φορά συνήθως για snob με περνάνε.ισως επειδη γενικα δεν συμπαθω ουτε αντιπαθω εύκολα κάποιον.απλα δεν ασχολούμαι.για να ασχοληθώ λίγο παραπάνω με κάποιον θα πρεπει να μου κεντρίσει το ενδιαφέρον.οποτε φαινόμαι ψυχρή και στον κοσμο μου.ομως όσοι με γνωρίζουν καλύτερα παντα μου λενε οτι δεν εχω καμια σχέση με την πρωτη εικόνα.γενικα κανω πολυ χαβαλέ με ολα ακομα και με τα σοβαρά.επισης ειμαι ξεροκεφαλη και δεν συγχωρώ εύκολα αν κατι μέ ενοχλήσει.γενικως το κρατάω λίγο Μανιατικο που λενε.α κι ενα θετικο ειναι οτι δεν προδιδω ποτε μυστικά και γενικα ειμαι άνθρωπος εμπιστοσύνης.

885 To ''cafe''  μας  - Σελίδα 36 Empty Απ: To ''cafe'' μας Παρ Σεπ 06, 2013 2:26 pm

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Dori έγραψε:Εμένα οι περισσότεροι οταν με γνωρίζουν πρωτη φορά συνήθως για snob με περνάνε.ισως επειδη γενικα δεν συμπαθω ουτε αντιπαθω εύκολα κάποιον.απλα δεν ασχολούμαι.για να ασχοληθώ λίγο παραπάνω με κάποιον θα πρεπει να μου κεντρίσει το ενδιαφέρον.οποτε φαινόμαι ψυχρή και στον κοσμο μου.ομως όσοι με γνωρίζουν καλύτερα παντα μου λενε οτι δεν εχω καμια σχέση με την πρωτη εικόνα.γενικα κανω πολυ χαβαλέ με ολα ακομα και με τα σοβαρά.επισης ειμαι ξεροκεφαλη και δεν συγχωρώ εύκολα αν κατι μέ ενοχλήσει.γενικως το κρατάω λίγο Μανιατικο που λενε.α κι ενα θετικο ειναι οτι δεν προδιδω ποτε μυστικά και γενικα ειμαι άνθρωπος εμπιστοσύνης.
και εγω το εχω αυτο. Αν βρεθω καπου για πρωτη φορα ειμαι λιγο ψιλομυτα αλλα για τους ιδιους λογους με εσενα.

886 To ''cafe''  μας  - Σελίδα 36 Empty Απ: To ''cafe'' μας Παρ Σεπ 06, 2013 2:30 pm

georgia78

georgia78
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ede έγραψε:
roodie έγραψε:Με πολλά θα μπορούσα να με χαρακτηρίσω. Αλλά πιστεύω πως δεν θα ήμουν αντικειμενική. Χώρια που κάθε επίθετο που με χαρακτηρίζει θα ' πρεπε να στο αναλύσω για να καταλάβεις και να μην έχεις λανθασμένη εντύπωση. Είμαι για παράδειγμα κυκλοθυμική!!!!Τσαούσα με χαρακτηρίζουν οι φίλοι και οτι δεν μασάω εύκολα. Κι όμως αυτό μπορεί και να μην είναι αλήθεια. Άλλο τι δείχνεις άλλο τι νιώθεις!!!Αύριο όπως είπες κι εσύ. Καληνύχτα κι από μενα!!!
χμμμμμ εγω παλι ειμαι το αντιθετο . Ευγενικη και χαμογελαστη παντα. Τρελαθηκες? Laughing αλλα παραειμαι ισως τσαουσα και τσαμπουκας οταν προκειται για δικιο μου. Μπορω μεχρι τμημα να φτασω (εχει γινει)Laughing δεν μου βγαινει παντα σε καλο. Εχω χασει πολλα πραγματα με αυτο. ειμαι γραφικα ειλικρινης στις αποψεις μου και στην γνωμη μου. Δεν μπορω, δεν ξερω να κρυβομαι. Αυτο βεβαια σε κανει να εχεις μονο 2 τυπους ανθρωπους. Φανατικυς εχθρους και φανατικους φιλους. η το αντεχει ή οχι. Υστερικη με τα παιδια σε κουραστικο σημειο. και εχω και κατι αλλο......................... αν θες να κανω κατι στα σιγουρα πες μου οτι δεν μπορω. Laughing Laughing αυτα ειναι κουσουρια αλλων εποχων. αλλα ειμαι και τρομερα σπαζαρχι@ω αν θελω κατι. με κουραζω οταν με ακουω. και ειμαι απιστευτα υπουλη. τον εχθρο μου τον κανω παντα φιλο και μετα ...............την πατησε ασχημα. αααα και αν μην μου την κανεις..................Δεν ξεχνω ποτε. μετα απο 40 χρονια θυμαμαι, καραδοκω και πυροβολω οταν ειναι η στιγμη η καταλληλη. και τα δικα μου ειναι για αναλυση και εγω η ιδια δηλαδη γιατρε μου.
καπως ετσι ειμαι και εγω μονο που αποφευγω να λεω παντα την γνωμη μου οχι γιατι φοβαμε για αυτη αλλα γιατι βαριεμε αφορητα να συζητω και να μην με ακουει ο αλλος και να επειμενει στο δικο του.με λιγα λογια θελω να γινετε το δικο μουυυυυ μονο.με τα παιδια δεν ειμαι τοσο υστερικη αλλα τα μεγαλωνω με τον δικο μου τροπο βασικα να μην αφηνουν τους αλλους να βλεπουν τις ευαισθησιες τους και να τους χτυπουν εκει.οσο για το οτι δεν λεω ποτε οχι εχει να κανει με τον πατερα μου που ειναι πολυ καλος ανθρωπος και δυστηχος μας εμαθε ετσι που θα παει ομως θα τα καταφερω να το λεω.οσο για τους εχθρους δεν τους κανω φιλους αλλα τους κτυπω αλυπιτα οσα χρονια και αν περασουν.τωρα δεν κοιμαμε μεχρι να σκεφτω τι θα κανω με τον μλκ που μου την εσπασε σημεραTwisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil 

887 To ''cafe''  μας  - Σελίδα 36 Empty Απ: To ''cafe'' μας Παρ Σεπ 06, 2013 2:37 pm

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
georgia78 έγραψε:τωρα δεν κοιμαμε μεχρι να σκεφτω τι θα κανω με τον μλκ που μου την εσπασε σημεραTwisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil 
αν το σκεφτεις καλα το καλυτερο ειναι τιποτα. Τον εχεις απο κοντα , και οταν χαλαρωσει ............Wink ειμαι απο αυτους που πιστευουν οτι ροδα ειναι και γυρναει. Εχω δει ανθρωπους που ενω κατηγορουσαν κατι το εκαναν με τα απο καιρο οι ιδιοι ή τα παιδια τους. Τοτε ειμαι εκει και τους το θυμιζω. περιτο να πω οτι και εγω πολλα απο αυτα που κατηγορησα τα εκανα . ευτυχως το σωνω πριν μου την πουν και το θυμιζω στον εαυτο μου μπροστα σε αλλους .σας λεω ειμαι υπουληLaughing Laughing Laughing Laughing 

888 To ''cafe''  μας  - Σελίδα 36 Empty Απ: To ''cafe'' μας Παρ Σεπ 06, 2013 2:46 pm

georgia78

georgia78
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ede έγραψε:
georgia78 έγραψε:τωρα δεν κοιμαμε μεχρι να σκεφτω τι θα κανω με τον μλκ που μου την εσπασε σημεραTwisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil 
αν το σκεφτεις καλα το καλυτερο ειναι τιποτα. Τον εχεις απο κοντα , και οταν χαλαρωσει ............Wink ειμαι απο αυτους που πιστευουν οτι ροδα ειναι και γυρναει. Εχω δει ανθρωπους που ενω κατηγορουσαν κατι το εκαναν με τα απο καιρο οι ιδιοι ή τα παιδια τους. Τοτε ειμαι εκει και τους το θυμιζω. περιτο να πω οτι και εγω πολλα απο αυτα που κατηγορησα τα εκανα . ευτυχως το σωνω πριν μου την πουν και το θυμιζω στον εαυτο μου μπροστα σε αλλους .σας λεω ειμαι υπουληLaughing Laughing Laughing Laughing 
το θεμα ειναι οτι δεν τον ξερω ενας ασχετος ειναι που βαζει το αυτοκινητο του στο παρκινγκ του καταστηματος μου και εχει και την απαιτηση [δεν φτανει που το βαζει εκει ]να μην αφηνω τα παιδια μου να παιζουν εκει γιατι θα του γδαρουν το αυτοκινητο τουTwisted Evil Twisted Evil Twisted Evil και να τα μαθω να μην πηγαινουν κοντα στο αυτοκινητο του γιατι αυτος οταν ηταν μικρος ετσι του εμαθαν οι γονεις του σημειωση οτι τα παιδια μου παιζουν μπροστα απο το καταστημα και το αυτοκινητο του ειναι στα 20 μετρα απο εκει......αποφασισα αυριο αν το βαλει εκει θα του το κανω σκακι απο τα γδαρσιματα και ασ πει οτι θελει ετσι και αλιως ιδιοκτητρια ειμαι ασ μην το εβαζε δεν θα με δει και κανενας.......

889 To ''cafe''  μας  - Σελίδα 36 Empty Απ: To ''cafe'' μας Παρ Σεπ 06, 2013 2:52 pm

georgia78

georgia78
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
μολις μου τηλεφωνισε ο αντρας μου τον κανονισε πηγε να παρει το αυτοκινητο του και τον εκανε να μου ζητησει συγνωμη......

890 To ''cafe''  μας  - Σελίδα 36 Empty Απ: To ''cafe'' μας Παρ Σεπ 06, 2013 2:52 pm

Dori


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κι εγω το πιστεύω οτι ρόδα ειναι και γυρίζει γιαυτο δεν μου αρέσουν οι μεγάλες κουβέντες και οι απόλυτοι άνθρωποι.συνηθως αυτοί την πατάνε πρώτοι.εντομεταξυ τωρα που το σκέφτομαι μάλλον ειμαι και λίγο κακιά γιατι οταν τυχαίνει και γυρνάει η ρόδα ποτε δεν τον λυπάμαι τον εκάστοτε που την πατάει.γενικα πιστεύω πως οτι δίνεις παίρνεις οπότε αν την πάτησεις καλα να πάθεις.και φυσικα βάζω και τον εαυτό μου μέσα.

891 To ''cafe''  μας  - Σελίδα 36 Empty Απ: To ''cafe'' μας Παρ Σεπ 06, 2013 3:09 pm

georgia78

georgia78
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Dori έγραψε:Κι εγω το πιστεύω οτι ρόδα ειναι και γυρίζει γιαυτο δεν μου αρέσουν οι μεγάλες κουβέντες και οι απόλυτοι άνθρωποι.συνηθως αυτοί την πατάνε πρώτοι.εντομεταξυ τωρα που το σκέφτομαι μάλλον ειμαι και λίγο κακιά γιατι οταν τυχαίνει και γυρνάει η ρόδα ποτε δεν τον λυπάμαι τον εκάστοτε που την πατάει.γενικα πιστεύω πως οτι δίνεις παίρνεις οπότε αν την πάτησεις καλα να πάθεις.και φυσικα βάζω και τον εαυτό μου μέσα.
ετσι ειναι ντορι μου και εγω αυτο πιστευω και οσο και αν ειναι παραξενο οσοι μου εκαναν κακο προσεξα οτι επαθαν χειροτερα.αλλα ρε γμτ δεν μπορω να μεινω απο κατω .τωρα μιλουσα με τον ηλιθιο στο τηλ και μου ελεγε συγνωμη και ηταν λαθος μου και ακομη δεν μου περασαν τα νευραTwisted Evil Twisted Evil Twisted Evil γιατι ειναι τοσο ηλιθιοι μερικοι δεν το καταλαβενω εμενα δεν μου αρεσει να ενοχλω κανεναν και για τιποτα και καθε μερα με καποιο θα μαλωσω που με ενοχλει αυτο το παρκινγκ φταιει που παντου εχω πινακιδες οτι απαγορευετε η σταθμευση και με γραφουν ολοι Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil την αλλη φορα μου εστειλαν και μπραβους να με απειλησουν γιατι τους ειπα οτι δεν επρεπε να βαλουν εκει το αυτοκινητο τους η συνεχια ξεμαλιασα την ηλιθια που τους εφερε και αυτοι ζητουσαν συγνωμη επεσα τοσοοοοοο χαμηλα να δειρω ανθρωπο ναι ο ναι αλλα κανενας δεν με απειλει μεσα στο δικο μου καταστημα ευτυχως δεν ειχα πελατες εκεινη την ωρα και η αστυνομια καμια κινηση γιατι ειναι ιδιοτικος χωρος μου ειπαν μαλιστα οτι μπορω να τους κανω οτι θελω μιας και ειναι στο δικο μου χωρο αρα αν τους σκοτωνα ειχα το δικαιομα.......

892 To ''cafe''  μας  - Σελίδα 36 Empty Απ: To ''cafe'' μας Παρ Σεπ 06, 2013 3:18 pm

esprit


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Για γέλια και για κλάμματα η τύπισσα! Άντε η μάνα και ο γιος είναι κατεστραμμένοι, αυτή με ποιά λογική κάθεται ακόμα με δαύτον;;;; Έλεος δηλαδή! Και οι γονείς της που είναι σε όλο αυτό; Ακόμα κι αν αυτη δεν είπα τίποτα η θεία δεν της έκοψε να ενημερώσει; Οτι να ναι... Τελικά τί έγινε στην συνέχεια;

893 To ''cafe''  μας  - Σελίδα 36 Empty Απ: To ''cafe'' μας Παρ Σεπ 06, 2013 3:21 pm

georgia78

georgia78
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
esprit έγραψε:Για γέλια και για κλάμματα η τύπισσα! Άντε η μάνα και ο γιος είναι κατεστραμμένοι, αυτή με ποιά λογική κάθεται ακόμα με δαύτον;;;; Έλεος δηλαδή! Και οι γονείς της που είναι σε όλο αυτό; Ακόμα κι αν αυτη δεν είπα τίποτα η θεία δεν της έκοψε να ενημερώσει; Οτι να ναι... Τελικά τί έγινε στην συνέχεια;
τοση ωρα το διαβαζες????? τι σας ελεγα ειναι για τα μπαζα ολοι.δεν σου εστειλα το τελος που πηγε στο τμημα??

894 To ''cafe''  μας  - Σελίδα 36 Empty Απ: To ''cafe'' μας Παρ Σεπ 06, 2013 3:32 pm

georgia78

georgia78
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
σασς εστειλα και την συνεχια To ''cafe''  μας  - Σελίδα 36 215994  To ''cafe''  μας  - Σελίδα 36 215994 

895 To ''cafe''  μας  - Σελίδα 36 Empty Απ: To ''cafe'' μας Παρ Σεπ 06, 2013 10:47 pm

margdimitra

margdimitra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα!
Ωραίο θεματάκι έθεσες ede.
Μόλις βρω χρόνο θα πω αν και δεν ξέρω να περιγράφω τον εαυτό μου.
Το στοματάκι μου πάντως δεν το κλείνω. Όταν έχω δίκιο υπερασπίζομαι μέχρι τέλους το δίκιο μου. Για αυτό και δε γίνομαι αρεστή σε πολλούς.
Είμαι και ψιλομύτα. Δηλ. παρέες δεν έχω άπειρες αλλά λίγα άτομα. Θέλω χρόνο να γνωρίσω τους άλλους και στην αρχή πάντα από απόσταση.
Αυτά μου ήρθαν αβίαστα. Τα υπόλοιπα μόλις θυμηθώ...Razz 

Ρε συς αν κλείσει εδώ το μαγαζί ή γίνει τελείως μπάχαλο πως θα κρατήσουμε επαφή 5-10 άτομα που μιλάμε και νομίζω ότι ταιριάζουμε? Σας έχει περάσει ποτέ από το μυαλό?

896 To ''cafe''  μας  - Σελίδα 36 Empty Απ: To ''cafe'' μας Παρ Σεπ 06, 2013 11:49 pm

iouliana

iouliana
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εγω ειμαι ανθρωπος που δεν μπορω να προσποιηθω με τιποτα, αν καποιον δεν τον συμπαθω του μιλαω πολυ ψυχρα εως καθολου, ειμαι πολυ σνομπ με την εννοια οτι αποφευγω να συναναστρεφομαι με ανθρωπους που θεωρω χαμηλου νοητικου επιπεδου οποτε και δεν μπορω να μιλησω μαζι τους, εχω απιστευτη υπομονη αλλα οταν καποιος προσπαθει να με κουμανταρει η να με αδικησει κανω απιστευτες εκρηξεις, επισης δεν αντεχω την πολυκοσμια και την πολυλογια
εχω και καλα βεβαια : δεν αντεχω την αδικια οχι μονο ως προς το προσωπο μου, ειμαι φιλανθρωπος και φιλοζωη μεχρι αηδιας και ειμαι πολυ καλη φιλη

897 To ''cafe''  μας  - Σελίδα 36 Empty Απ: To ''cafe'' μας Παρ Σεπ 06, 2013 11:56 pm

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ede έγραψε:επισης προτεινω........υποσχεση θελωVery Happy οτι και να γραψει ο τρελος του μαχαλα καμια απαντηση ,κανενα σχολιασμο σαν να μην το εχει γραψει οσο και χοντρο να ειναι. Μπορουμε? Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes 
Λοιπον υπαρχει και αλλη λυση σε αυτο..Τον προσθετει η καθε μια μας στη λιστα των εχθρων και πολυ απλα ΔΕΝ ΒΛΕΠΕΙΣ ΚΑΝ ΤΙ ΑΝΑΡΤΑ!!! Δεν πα να γραφει να γραφει να γραφει;;;; Αν τον εχεις στους "εχθρους σου" δεν βλεπεις τιποτα!!!! Τελειο;;;;;;;Σκασιμο;;;;;Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing 

898 To ''cafe''  μας  - Σελίδα 36 Empty Απ: To ''cafe'' μας Σαβ Σεπ 07, 2013 12:13 am

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα!!!!
λοιπον εμενα με χαρακτηριζουν "εξω καρδια".οταν για παραδειγμα μας συγκρινουν με την δυδυμη αδερφη μου μπροστα μας λεν εσυ εισαι ετσι η αλλη αλλιως.
θα σου δειξω τα συναισθηματα μου για σενα ειτε σε παω ειτε οχι.αν σε παω θα γινουμε κολλητες,αν οχι θα σου το πω οτι δεν σε παω αλλα να ξερεις θα σου μιλαω τοοοσο φιλικα στη συνεχεια αλλα θα σου δειχνω και το μαχαιρι μου!!Twisted Evil 
δεν μου αρεσει καθολου το ψεμμα.προτειμω να πω την αληθεια ακομα και αν ξερω οτι ετσι θα χασω κατι.δεν κρυβομαι ποτε.εχω κοτσια αν πεις κατι για μενα που με προσβαλει και δεν ζητησεις συγνωμη μποροστα σε ενα ντουμανι κοσμο για να δικαιωθω να ρθω και να σε τσουξω φωτια.
καταταλλα ειμαι ενας γλυκιτατος ανθρωπος με το χαμογελο σε ολους.
α!ξεχασα..αν μαλωσουμε και φταιω θα ζητησω συγνωμη αν φταις δεν μπορω να σου κρατησω μουτρα πανω απο δυο τρεις μερες.ομως δεν ξεχνω.

899 To ''cafe''  μας  - Σελίδα 36 Empty Απ: To ''cafe'' μας Σαβ Σεπ 07, 2013 12:16 am

iouliana

iouliana
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ντεμη με την αδερφη σου ειστε ομοζυγωτικα διδυμα?

900 To ''cafe''  μας  - Σελίδα 36 Empty Απ: To ''cafe'' μας Σαβ Σεπ 07, 2013 12:30 am

nanakaboubou

nanakaboubou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα!!!!!!!!!!!!!!
εμενα παλι ολοι με λενε και με βρισκουν σαν το ατομο που θελουν να ανοιξουν την καρδια τους.. ειμαι παντα ευγενικη και πολυ καλος ακροατης... και αν εχω ακουσει ιστοριες που βεβαια ειναι για μενα.. οταν βεβαια ακουσω κατι το οποιο θα ξερω οτι θα αφορα καποιον αμεσα δικο μου στυλ κερατο και τετοια του το κοβω γιατι δεν μπορω να ξερω οτι καποιος κοροιδευει τον αλλον και γω το ξερω γιατι γινομαι και αμεσα μπλεγμενη.. καλοκαρδη με λενε πολυ ησυχη ειμαι πολυ αλλα εχω και τα κακα μου.. μην μου πεις οχι... αμα κατι θελω να το κανβω και με πουν οχι χωρις τεκμηρια περιστρεφεται το κεφαλι μου θα το κανω που και να χτυπας τον κωλο σου κατω.. οπως επισης δεν εχω ακομα τσαμπουκα να βαζω οποιον πρεπει στη θεση του.. παντα με χαμογελο και ευγενεια αλλα δεν βγενει πουθενα!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 36 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 19 ... 35, 36, 37 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις