Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
56 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 56 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40, 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 37 από 41]

901 To ''cafe''  μας  - Σελίδα 37 Empty Απ: To ''cafe'' μας Σαβ Σεπ 07, 2013 12:30 am

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
iouliana έγραψε:ντεμη με την αδερφη σου ειστε ομοζυγωτικα διδυμα?
ναι ιουλιανα. To ''cafe''  μας  - Σελίδα 37 215994 

902 To ''cafe''  μας  - Σελίδα 37 Empty Απ: To ''cafe'' μας Σαβ Σεπ 07, 2013 12:33 am

iouliana

iouliana
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
demaki88 έγραψε:
iouliana έγραψε:ντεμη με την αδερφη σου ειστε ομοζυγωτικα διδυμα?
ναι ιουλιανα. To ''cafe''  μας  - Σελίδα 37 215994 
πρεπει να ειναι πολυ περιεργο να ειναι καποιος ολοιδιος με σενα αν και λογικα σε εσας αυτο ειναι το συνηθισμενο

903 To ''cafe''  μας  - Σελίδα 37 Empty Απ: To ''cafe'' μας Σαβ Σεπ 07, 2013 12:35 am

nanakaboubou

nanakaboubou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ποτε τελειωνει την ομιλια του αυτος ο χλεχλες??? εχει ωραιες σειρες γαμωτοοοο

904 To ''cafe''  μας  - Σελίδα 37 Empty Απ: To ''cafe'' μας Σαβ Σεπ 07, 2013 12:45 am

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
οι φιλοι και συγγενεις μας ξεχωριζουν.ομως εχει τυχει να μας μπερδεψει ακομα και η μανα μας..εμεις το διασκεδαζουμε οταν μας μπερδευουν!ξερεις που κολλαω λιγο?ειμαστε και οι δυο πολυ κοινωνινες και γνωριζουμε πολυ κοσμο.και ετσι υπαρχουν πολλοι γνωστοι μου που δεν τους ξερει η αδερφη μου και το αντιθετο.και βλεπω πολλες φορες καποιον να κατευθυνετε κατα πανω μου για χαιρετουρα και μου ειναι αγνωστος-η.

905 To ''cafe''  μας  - Σελίδα 37 Empty Απ: To ''cafe'' μας Σαβ Σεπ 07, 2013 12:49 am

nanakaboubou

nanakaboubou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
demaki88 έγραψε:οι φιλοι και συγγενεις μας ξεχωριζουν.ομως εχει τυχει να μας μπερδεψει ακομα και η μανα μας..εμεις το διασκεδαζουμε οταν μας μπερδευουν!ξερεις που κολλαω λιγο?ειμαστε και οι δυο πολυ κοινωνινες και γνωριζουμε πολυ κοσμο.και ετσι υπαρχουν πολλοι γνωστοι μου που δεν τους ξερει η αδερφη μου και το αντιθετο.και βλεπω πολλες φορες καποιον να κατευθυνετε κατα πανω μου για χαιρετουρα και μου ειναι αγνωστος-η.
πο πο απο την μια τελειο απο την αλλη σπαστικο... χαχαχα

906 To ''cafe''  μας  - Σελίδα 37 Empty Απ: To ''cafe'' μας Σαβ Σεπ 07, 2013 1:00 am

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
nanakaboubou έγραψε:
demaki88 έγραψε:οι φιλοι και συγγενεις μας ξεχωριζουν.ομως εχει τυχει να μας μπερδεψει ακομα και η μανα μας..εμεις το διασκεδαζουμε οταν μας μπερδευουν!ξερεις που κολλαω λιγο?ειμαστε και οι δυο πολυ κοινωνινες και γνωριζουμε πολυ κοσμο.και ετσι υπαρχουν πολλοι γνωστοι μου που δεν τους ξερει η αδερφη μου και το αντιθετο.και βλεπω πολλες φορες καποιον να κατευθυνετε κατα πανω μου για χαιρετουρα και μου ειναι αγνωστος-η.
πο πο απο την μια τελειο απο την αλλη σπαστικο... χαχαχα
που να δεις ποσο σπαστικο οταν μας μπερδευε κανενας που την γουσταρε.

907 To ''cafe''  μας  - Σελίδα 37 Empty Απ: To ''cafe'' μας Σαβ Σεπ 07, 2013 1:10 am

nanakaboubou

nanakaboubou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
demaki88 έγραψε:
nanakaboubou έγραψε:
demaki88 έγραψε:οι φιλοι και συγγενεις μας ξεχωριζουν.ομως εχει τυχει να μας μπερδεψει ακομα και η μανα μας..εμεις το διασκεδαζουμε οταν μας μπερδευουν!ξερεις που κολλαω λιγο?ειμαστε και οι δυο πολυ κοινωνινες και γνωριζουμε πολυ κοσμο.και ετσι υπαρχουν πολλοι γνωστοι μου που δεν τους ξερει η αδερφη μου και το αντιθετο.και βλεπω πολλες φορες καποιον να κατευθυνετε κατα πανω μου για χαιρετουρα και μου ειναι αγνωστος-η.
πο πο απο την μια τελειο απο την αλλη σπαστικο... χαχαχα
που να δεις ποσο σπαστικο οταν μας μπερδευε κανενας που την γουσταρε.

χαχαχα αυτο σκεφτηκαRazz Razz Razz 

908 To ''cafe''  μας  - Σελίδα 37 Empty Απ: To ''cafe'' μας Σαβ Σεπ 07, 2013 1:26 am

elin1

elin1
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
κοριτσια σημερα ψιλολαχταρησα.. ενιωσα κατι σαν συσπασεις, παω στο νοσοκομειο, μου βαζουν ενα μηχανημα και μετρησε 2 συσπασεις σε μιση ωρα περιπου, τελικα ο γιατρος μου εδωσε ουτροτζεσταν, μου ειπε να ξεκουραζομαι και την τεταρτη ξαναπαω για εξεταση. να ανησυχησω πολυ??? Crying or Very sad 

909 To ''cafe''  μας  - Σελίδα 37 Empty Απ: To ''cafe'' μας Σαβ Σεπ 07, 2013 1:28 am

nanakaboubou

nanakaboubou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
μην ανησυχεις κοριτσι μου μην αγχωνεσαι.. κανε οτι σε ειπε ο γιατρος σου ξεκουρασου και ολα καλα θα πανε!!!

910 To ''cafe''  μας  - Σελίδα 37 Empty Απ: To ''cafe'' μας Σαβ Σεπ 07, 2013 1:34 am

iouliana

iouliana
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
elin κανε οτι λεει ο γιατρος σου και ολα θα πανε καλα


ντεμη οι κορες σου εχει τυχει να σας μπερδεψουν?

911 To ''cafe''  μας  - Σελίδα 37 Empty Απ: To ''cafe'' μας Σαβ Σεπ 07, 2013 1:43 am

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
η μικρη αρκετες φορες μου λεει"καλε πως εγινες ετσι???εισαι νονα τωρα?"νονα λεει την αδερφη μου αλλα η μεγαλη την εχει νονα.

912 To ''cafe''  μας  - Σελίδα 37 Empty Απ: To ''cafe'' μας Σαβ Σεπ 07, 2013 2:09 am

margdimitra

margdimitra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Συνεχίζουμε την αυτο προβολή μας λοιπόν....

Έχω ένα κακο ο,τι δεν ξέρω η δυσκολευόμαι να μάθω πχ οδήγηση το αναβάλω συνέχεια.

Επίσης δεν είμαι καθόλου τσιγκούνα. Μου τη δίνουν οι τσιγκουνιδες.

Κατα καιρούς Κολλάω σε διάφορα χόμπι και ξοδεύω αρκετα πχ ορχιδεες. Με τον καιρο μου περνά η όρεξη.
Τώρα μόλις βρω ευκαιρία θέλω να ξανασχοληθώ με το κόσμημα.

Μου αρέσουν πολ´υ και τα ρούχα και τα παπουτσια. Μπορει να εχω άπειρα αλλα να βολεύονται και να φοράω 2-3.

Τα παιδια τα αγαπώ πολ´υ αλλα θα περιοριστώ στο ένα. Έχω κύκλο με πολ´υ παιδομάνι γύρω μου όποτε εχω γκωσει μπορω να πω.



913 To ''cafe''  μας  - Σελίδα 37 Empty Απ: To ''cafe'' μας Σαβ Σεπ 07, 2013 2:35 am

esprit


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
margdimitra έγραψε:Συνεχίζουμε την αυτο προβολή μας λοιπόν....

Έχω ένα κακο ο,τι δεν ξέρω η δυσκολευόμαι να μάθω πχ οδήγηση το αναβάλω συνέχεια.

Επίσης δεν είμαι καθόλου τσιγκούνα. Μου τη δίνουν οι τσιγκουνιδες.

Κατα καιρούς Κολλάω σε διάφορα χόμπι και ξοδεύω αρκετα πχ ορχιδεες. Με τον καιρο μου περνά η όρεξη.
Τώρα μόλις βρω ευκαιρία θέλω να ξανασχοληθώ με το κόσμημα.

Μου αρέσουν πολ´υ και τα ρούχα και τα παπουτσια. Μπορει να εχω άπειρα αλλα να βολεύονται και να φοράω 2-3.

Τα παιδια τα αγαπώ πολ´υ αλλα θα περιοριστώ στο ένα.  Έχω κύκλο με πολ´υ παιδομάνι γύρω μου όποτε εχω γκωσει μπορω να πω.



Φτιάχνεις χειροποίητα κοσμήματα; Με μέταλλα ή χάντρες/κορδόνια κτλ; Έφτιαχνα κι εγώ για ένα διάστημα 2 χρόνων περίπου και σταμάτησα λόγω κρίσης. Δεν συνέφερε πια να πληρώνω ένα σκασμό λεφτά για τα υλικά για να πουλάω 1 και 1,5 ευρώ... Sad

914 To ''cafe''  μας  - Σελίδα 37 Empty Απ: To ''cafe'' μας Σαβ Σεπ 07, 2013 2:43 am

iouliana

iouliana
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
esprit έγραψε:
margdimitra έγραψε:Συνεχίζουμε την αυτο προβολή μας λοιπόν....

Έχω ένα κακο ο,τι δεν ξέρω η δυσκολευόμαι να μάθω πχ οδήγηση το αναβάλω συνέχεια.

Επίσης δεν είμαι καθόλου τσιγκούνα. Μου τη δίνουν οι τσιγκουνιδες.

Κατα καιρούς Κολλάω σε διάφορα χόμπι και ξοδεύω αρκετα πχ ορχιδεες. Με τον καιρο μου περνά η όρεξη.
Τώρα μόλις βρω ευκαιρία θέλω να ξανασχοληθώ με το κόσμημα.

Μου αρέσουν πολ´υ και τα ρούχα και τα παπουτσια. Μπορει να εχω άπειρα αλλα να βολεύονται και να φοράω 2-3.

Τα παιδια τα αγαπώ πολ´υ αλλα θα περιοριστώ στο ένα.  Έχω κύκλο με πολ´υ παιδομάνι γύρω μου όποτε εχω γκωσει μπορω να πω.



Φτιάχνεις χειροποίητα κοσμήματα; Με μέταλλα ή χάντρες/κορδόνια κτλ; Έφτιαχνα κι εγώ για ένα διάστημα 2 χρόνων περίπου και σταμάτησα λόγω κρίσης. Δεν συνέφερε πια να πληρώνω ένα σκασμό λεφτά για τα υλικά για να πουλάω 1 και 1,5 ευρώ... Sad


και εγω φτιαχνω κοσμηματα, μεταλλα και χαντρες, συρματα, κορδονια απ'ολα αλλα δεν τα πουλαω τα κανω για μενα ή για δωρα, βασικα κανω μαθηματα δυο χρονια και τωρα απο αρχες οκτωβριου θα ξαναξεκινησω




margdimitra και εγω εχω τρελα με ρουχα και παπουτσια , επισης ειμαι σπαταλη και τωρα ξεκινησα να ξαναοδηγω μετα απο πολλα χρονια αλλα πρεπει να ομολογησω οτι τα παιδια δεν τα συμπαθω ιδιαιτερα (εκτος απο το δικο μου υποθετω)

915 To ''cafe''  μας  - Σελίδα 37 Empty Απ: To ''cafe'' μας Σαβ Σεπ 07, 2013 3:06 am

margdimitra

margdimitra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Πριν καμία δεκαριά χρόνια έφτιαχνα για μένα μόνο. Τώρα θέλω να κάνω κανά μάθημα τεχνικής πρώτα καλα που χρόνο και χρήμα...

916 To ''cafe''  μας  - Σελίδα 37 Empty Απ: To ''cafe'' μας Σαβ Σεπ 07, 2013 3:09 am

nanakaboubou

nanakaboubou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εγω παλι θα ηθελα να ασχοληθω με μπομπο.. μαρεσει πολυ να φτιαχνω να βλεπω πωςκαθετε καλυτερα να το επεξεργαζομαι στο φιογκο.. πολυ μαρεσει... θα θελα καποτε να το κοιταξω...

και μενα μου την δινουν η τσιγγουνιδες... την μιζερια δεν την μπορω καθολου..

917 To ''cafe''  μας  - Σελίδα 37 Empty Απ: To ''cafe'' μας Σαβ Σεπ 07, 2013 3:15 am

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
nanakaboubou έγραψε:εγω παλι θα ηθελα να ασχοληθω με μπομπο.. μαρεσει πολυ να φτιαχνω να βλεπω πωςκαθετε καλυτερα να το επεξεργαζομαι στο φιογκο.. πολυ μαρεσει... θα θελα καποτε να το κοιταξω...

και μενα μου την δινουν η τσιγγουνιδες... την μιζερια δεν την μπορω καθολου..
και εμενα μου αρεσουν πολυ αυτα.δηλαδη θα ηθελα να ανοιξω ενα γραφειο που να ετοιμαζει εκδηλωσεις και να φτιαχνει κι ολας οτι χρειαζεται η εκδηλωση.

918 To ''cafe''  μας  - Σελίδα 37 Empty Απ: To ''cafe'' μας Σαβ Σεπ 07, 2013 3:16 am

mhtsaina

mhtsaina
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ιουλιανα κι εγώ έχω χρόνια να οδηγήσω, αλλά τώρα πρέπει να ασχοληθώ ξανά εντατικά. Τι κάνω; Ξανά από την αρχή μαθήματα;

919 To ''cafe''  μας  - Σελίδα 37 Empty Απ: To ''cafe'' μας Σαβ Σεπ 07, 2013 3:18 am

nanakaboubou

nanakaboubou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
demaki88 έγραψε:
nanakaboubou έγραψε:εγω παλι θα ηθελα να ασχοληθω με μπομπο.. μαρεσει πολυ να φτιαχνω να βλεπω πωςκαθετε καλυτερα να το επεξεργαζομαι στο φιογκο.. πολυ μαρεσει... θα θελα καποτε να το κοιταξω...

και μενα μου την δινουν η τσιγγουνιδες... την μιζερια δεν την μπορω καθολου..
και εμενα μου αρεσουν πολυ αυτα.δηλαδη θα ηθελα να ανοιξω ενα γραφειο που να ετοιμαζει εκδηλωσεις και να φτιαχνει κι ολας οτι χρειαζεται η εκδηλωση.
ναι ακριβως και μενα πολυ.. αντε θα σε προτεινω συνεργασια!

920 To ''cafe''  μας  - Σελίδα 37 Empty Απ: To ''cafe'' μας Σαβ Σεπ 07, 2013 3:20 am

nanakaboubou

nanakaboubou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
mhtsaina έγραψε:Ιουλιανα κι εγώ έχω χρόνια να οδηγήσω, αλλά τώρα πρέπει να ασχοληθώ ξανά εντατικά. Τι κάνω; Ξανά από την αρχή μαθήματα;
μαρεσει πολυ η οδηγηδη αλλα δεν την εασκησα καθολου.. μολις πηρα το διπλωμα μετα απο 1 μηνα εμεινα εγκυος και το παρατησα δεν εχω και δικο μου αμαξι και ελεγα εε αστο τωρα ομως που ειλικρινα το χρειαζομαι φοβαμαι.. ενω αν τα σκεφτομαι λεω οκ με πιανει φοβια και αισθανομαι πως θελω παλι εξασκηση...

μητσαινα μου καπου διαβασα οτι ειχες βασιμες υποψιες.....??? τι εγινε?

921 To ''cafe''  μας  - Σελίδα 37 Empty Απ: To ''cafe'' μας Σαβ Σεπ 07, 2013 3:25 am

margdimitra

margdimitra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
mhtsaina έγραψε:Ιουλιανα κι εγώ έχω χρόνια να οδηγήσω, αλλά τώρα πρέπει να ασχοληθώ ξανά εντατικά. Τι κάνω; Ξανά από την αρχή μαθήματα;
Αχ μητσαινα. Πως ξεκινάμε?
Αυτήν τη απορία έχω και εγω.
Ο άντρας μου να μου μάθει δύσκολο.
Παλια αυτός με κομπλαρε και τα παράτησα.

922 To ''cafe''  μας  - Σελίδα 37 Empty Απ: To ''cafe'' μας Σαβ Σεπ 07, 2013 3:39 am

mhtsaina

mhtsaina
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
margdimitra έγραψε:
mhtsaina έγραψε:Ιουλιανα κι εγώ έχω χρόνια να οδηγήσω, αλλά τώρα πρέπει να ασχοληθώ ξανά εντατικά. Τι κάνω; Ξανά από την αρχή μαθήματα;
Αχ μητσαινα. Πως ξεκινάμε?
Αυτήν τη απορία έχω και εγω.
Ο άντρας μου να μου μάθει δύσκολο.
Παλια αυτός με κομπλαρε και τα παράτησα.
Μου φαίνεται δεν έχουμε άλλη λύση κορίτσι. Δάσκαλος για να τς φρεσκάρουμε

923 To ''cafe''  μας  - Σελίδα 37 Empty Απ: To ''cafe'' μας Σαβ Σεπ 07, 2013 3:41 am

mhtsaina

mhtsaina
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
[quote="nanakaboubou"]
mhtsaina έγραψε:Ιουλιανα κι εγώ έχω χρόνια να οδηγήσω, αλλά τώρα πρέπει να ασχοληθώ ξανά εντατικά. Τι κάνω; Ξανά από την αρχή μαθήματα;
μαρεσει πολυ η οδηγηδη αλλα δεν την εασκησα καθολου.. μολις πηρα το διπλωμα μετα απο 1 μηνα εμεινα εγκυος και το παρατησα δεν εχω και δικο μου αμαξι και ελεγα εε αστο τωρα ομως που ειλικρινα το χρειαζομαι φοβαμαι.. ενω αν τα σκεφτομαι λεω οκ με πιανει φοβια και αισθανομαι πως θελω παλι εξασκηση...

μητσαινα μου καπου διαβασα οτι ειχες βασιμες υποψιες.....??? τι εγινε?[/quote

Μη φοβάσαι κορίτσι, θα τα ξαναθυμηθούμε! Ψυχή μου, τελικά οι υποψίες δεν ήταν τόσο βάσιμες. Αδιαθετησα τα ξημερώματα. Δεν πειράζει, άλλη φορά!

924 To ''cafe''  μας  - Σελίδα 37 Empty Απ: To ''cafe'' μας Σαβ Σεπ 07, 2013 4:02 am

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
σπασαν τα νερα της ξαδερφης μου!!!τελεια!!!!!!θα δω ενα νινακι τραλαλι τραλαλο!!!!

925 To ''cafe''  μας  - Σελίδα 37 Empty Απ: To ''cafe'' μας Σαβ Σεπ 07, 2013 4:15 am

nanakaboubou

nanakaboubou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
mhtsaina έγραψε:
nanakaboubou έγραψε:
mhtsaina έγραψε:Ιουλιανα κι εγώ έχω χρόνια να οδηγήσω, αλλά τώρα πρέπει να ασχοληθώ ξανά εντατικά. Τι κάνω; Ξανά από την αρχή μαθήματα;
μαρεσει πολυ η οδηγηδη αλλα δεν την εασκησα καθολου.. μολις πηρα το διπλωμα μετα απο 1 μηνα εμεινα εγκυος και το παρατησα δεν εχω και δικο μου αμαξι και ελεγα εε αστο τωρα ομως που ειλικρινα το χρειαζομαι φοβαμαι.. ενω αν τα σκεφτομαι λεω οκ με πιανει φοβια και αισθανομαι πως θελω παλι εξασκηση...

μητσαινα μου καπου διαβασα οτι ειχες βασιμες υποψιες.....??? τι εγινε?[/quote

Μη φοβάσαι κορίτσι, θα τα ξαναθυμηθούμε! Ψυχή μου, τελικά οι υποψίες δεν ήταν τόσο βάσιμες. Αδιαθετησα τα ξημερώματα. Δεν πειράζει, άλλη φορά!
ναι πουλακι μου την αλλη φορα με ολες τις ευχες μου να εχεις θετικο αποτελεσμα!!! θετικη να εισαι!!!Very Happy Very Happy Very Happy 

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 37 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40, 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις