Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
15 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 15 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 39 από 40]

951το " cafe" μας #2# - Σελίδα 39 Empty Απ: το " cafe" μας #2# Τετ Σεπ 25, 2013 5:31 am

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ede έγραψε:
demaki88 έγραψε:
ede έγραψε:δηλαδη για να αποδειξει καποιος οτι δεν ειναι ελεφαντας θα πρεπει να λεει φορα παρτιδα τα προσωπικα του ,να δινει λεπτομερειες για το πως ειναι,το ονομα του το ονομα των παιδιω του και τα παντα ολα. Ε δεν το ξέραμε. να βγαλουμε τα οικογενειακα μας στην γυρα για να συνομιλω με αγνωστες μεσω νετ ,για τα παιδια μου, το πως γεννησα, το πως θηλασα ,πως χέζει το παιδι μου και ποσες φορες. και αν η ζινι εκανε καλα που εβαψε το μαλλι πυροξανθο.Razz 
οχι χριστιανη μου δεν σου ειπα αυτο αλλα λεω και αλλα καταλαβαινεις!καλα κανεις και τα λες οπως γουσταρεις δικο σου θεμα ειναι.σου ειπα εγω να μην τα λες οπως θες???ελα παναγια μου!!!εγω λεω οτι αυτο για μενα ειναι τρολαρισμα!και για να μην παρεξηγηθω δεν λεω να μου πει η καθεμια πως την λενε και την οικογενειακη της κατασταση.και να τα πει στο μο@@ι μου βασικα!!!αλλα οταν η καθεμια λεει αλλα την μια αλλα την αλλη δεν θα την παρω σοβαρα για μενα αυτο ειναι το τρολ.αλλα και να το κανει παλι αυτο παλι στο μο@@ι μου δεν θα χαλαστω επειδη εδω πολλες λενε οτι θελουν!!!
ντεμακι σοβαρα τωρα. Ολη μου η φαγουρα ηταν αν θα με παρουν σοβαρα κατι κοριτσακια σαν εσενα. Κοινως Χεστηκα. Μας εκανες ενα ματσο βιολες χωρις λογο αλλα μας εκανες νεο συκωτι. Laughing Laughing Laughing 
ε ωραια τοτε τι καθεσε και ασχολησε ποιον ειπα τρολ και μαλακειες!!!αφου ειχες μια φαγουρα την εδειξες την φαγουρα σου!!!εγω την ωρα μια χαρα την περασα,εσενα ειδα να ενοχληθικες!!

952το " cafe" μας #2# - Σελίδα 39 Empty Απ: το " cafe" μας #2# Τετ Σεπ 25, 2013 5:31 am

ch.ze


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Eντάξει πείτε την αλήθεια σας έλειψε ο Αντώνης και τρώγεστε μεταξύ σας απο βαρεμάρα !!

(Κρατάω χρόνο σε πόση ώρα θα εμφανιστεί )

953το " cafe" μας #2# - Σελίδα 39 Empty Απ: το " cafe" μας #2# Τετ Σεπ 25, 2013 5:33 am

roodie

roodie
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ch.ze έγραψε:Eντάξει πείτε την αλήθεια σας έλειψε ο Αντώνης και τρώγεστε μεταξύ σας απο βαρεμάρα !!

(Κρατάω χρόνο σε πόση ώρα θα εμφανιστεί )
Μέσα στο μυαλό μου είσαι ειλικρινά!!! Κι έχω να πάω στο γιατρό και φοβάμαι πως θα εμφανιστεί όσο θα λείπω. ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ!!!!

954το " cafe" μας #2# - Σελίδα 39 Empty Απ: το " cafe" μας #2# Τετ Σεπ 25, 2013 5:34 am

Κορνηλια


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ede έγραψε:στη θαλασσα με την κορη μου αμεσως............. αυτην

Συγγνώμη αλλά εδώ είσαι ξεκάθαρα ξανθιά!!!

"Μαλλί ξανθό σαντρέ το σκανδιναβικό σγουρό κρεπαρισμένο"!!(ατάκα απ'το παρά 5)

Έχω λυθεί απ'τα γέλια!!Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing 

955το " cafe" μας #2# - Σελίδα 39 Empty Απ: το " cafe" μας #2# Τετ Σεπ 25, 2013 5:35 am

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
δεν θα παρω το μερος της αννα μαριας αλλα τελικα ισως δεν μας αρεσει να ακουμε και καποια πραγματα. οτανε ρχοταν το ψωνιο- ζινι Laughing και ελεγε ειμαι κορη γιατρου και μενω λονδινο δεν το δεχοταν καμια. οταν εσκασε και δεν μιλουσε για την ζωη της παρολο που οι αποψεις της ηταν ιδιες την συμπαθησαμε ολοι την χαρωπη νοικοκυρα που βαζει πλυντηριο. Πιστεψαμε οτι μενεις Λονδινο οταν την ειδαμε στον Χαρτη. Ξερεις μερικες φορες η επιθεση οταν ο αλλος θεωρει οτι δεν υπαρχει λογος (δεν εξεταζουμε αν αυπαρχει η οχι) σε οτι και να λες κουραζει. Οποτε αν εσυ περνας καλα με ενα δυο ατομα και εκτος απο εδω θα τα χασεις γιατι να φύγεις? Εγω ήμουν αρνητικη στο να φυγει η αννα μαρια οταν μου το ειπε. αλλα αν συνεχιζε με το ιδιο νικ ΄΄θα την πεταγαμε εμεις εξω΄΄ Wink 

956το " cafe" μας #2# - Σελίδα 39 Empty Απ: το " cafe" μας #2# Τετ Σεπ 25, 2013 5:35 am

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κορνηλια έγραψε:
ede έγραψε:στη θαλασσα με την κορη μου αμεσως............. αυτην

Συγγνώμη αλλά εδώ είσαι ξεκάθαρα ξανθιά!!!

"Μαλλί ξανθό σαντρέ το σκανδιναβικό σγουρό κρεπαρισμένο"!!(ατάκα απ'το παρά 5)

Έχω λυθεί απ'τα γέλια!!Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing 

της ειδες? Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing  και εμεις το ιδιο.

957το " cafe" μας #2# - Σελίδα 39 Empty Απ: το " cafe" μας #2# Τετ Σεπ 25, 2013 5:36 am

zini

zini
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
trilly έγραψε:
zini έγραψε:
trilly έγραψε:
zini έγραψε:
trilly έγραψε:καλ κι οτι η ανναμαρια ηταν η ζινι, hello??? τι κανει νιαου νιαου στα κεραμιδια....

αλλα και να ηταν η μονη...

εγω παλι αυτο δεν το καταλαβαινω και να με συμπαθατε....για ποιο λογο ξαναμπαινεις στο φορουμ με αλλονικ και πουλωντας φουμαρα. ποιος ξερει τι κρυβει ενα τετοιο ατομο στην ψυχοσυνθεση του, και ποσο το δουλευει το ψεμα γενικα. αφου ειναι χεστης στο να πει στα ισια ειμαι η ταδε κτλ σε ενα φορουμ με σχετικη ανωνυμια, φαντασου στην πραγματικη ζωη τι παιζει!

γνωμη μου παντα.
Σεβαστη η γνωμη σου. Ειχα εξηγησει για ποιο λογο το εκανα εγω, μην λεμε τα ιδια και τα ιδια.
ακουσε με ζινι ή ανναμαρια ή αγλαια ή ο,τι αλλο ονομα θες βαλε, το αν θα λεμε τα ιδια και τα ιδια δεν το οριζεις εσυ ουτε το επηρεαζεις καν. σορυ κιολας.
τι σε πειραξε, που ανεφερα αυτο που εκανες ή που το εκανες???
αγλαιαLaughing 

Δεν με πειραξε κατι κοπελα μου. ειπα οτι σεβομαι αυτο που λες, δεν σου εδωσα και αδικο, απλα βαριεμαι να ξαναπω γιατι το εκανα. Τοσο απλο. Αν θες να κανεις εσυ κουβεντα βεβαια κανε, δεν οριζω τιποτα εδω μεσα παρα μονο αυτα που λεω εγω. ΚΑι ειμαι ενταξει με αυτο.
οχι βεβαια δεν σου ζητηθηκε να τα εξηγησεις ξανα. το εκανες μια φορα και φτανει. το σχολιο μου για σενα κουμπωνε σε ενα που εκανε η ιουλιανα, νομιζω. αυτο ηταν ολο. τουλαχιστον εσυ εστω και αργα βγηκες και το ειπες.
το δικο σου ειδα και απαντησα, αλλα πραγματικα χωρις να εχω καποιο θεμα. Very Happy

958το " cafe" μας #2# - Σελίδα 39 Empty Απ: το " cafe" μας #2# Τετ Σεπ 25, 2013 5:37 am

zini

zini
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ede έγραψε:
Κορνηλια έγραψε:
ede έγραψε:στη θαλασσα με την κορη μου αμεσως............. αυτην

Συγγνώμη αλλά εδώ είσαι ξεκάθαρα ξανθιά!!!

"Μαλλί ξανθό σαντρέ το σκανδιναβικό σγουρό κρεπαρισμένο"!!(ατάκα απ'το παρά 5)

Έχω λυθεί απ'τα γέλια!!Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing 

της ειδες? Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing  και εμεις το ιδιο.
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing  θες κουρεμα ομως, φαινεται η ψαλιδα Laughing Laughing Laughing

959το " cafe" μας #2# - Σελίδα 39 Empty Απ: το " cafe" μας #2# Τετ Σεπ 25, 2013 5:38 am

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Παντως πιστευω οτι αν υπηρχαν ατομα που πιστευαν οτι ειμαι τρολ μετα απο αυτες τις αποριες και φοβερες αποδειξεις δεν υπαρχει κανεις.Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing 

960το " cafe" μας #2# - Σελίδα 39 Empty Απ: το " cafe" μας #2# Τετ Σεπ 25, 2013 5:39 am

trilly

trilly
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[[/b][/b]
ede έγραψε:δεν θα παρω το μερος της αννα μαριας αλλα τελικα ισως δεν μας αρεσει να ακουμε και καποια πραγματα. οτανε ρχοταν το ψωνιο- ζινι Laughing και ελεγε ειμαι κορη γιατρου και μενω λονδινο δεν το δεχοταν καμια. οταν εσκασε και δεν μιλουσε για την ζωη της παρολο που οι αποψεις της ηταν ιδιες την συμπαθησαμε ολοι την χαρωπη νοικοκυρα που βαζει πλυντηριο. Πιστεψαμε οτι μενεις Λονδινο οταν την ειδαμε στον Χαρτη. Ξερεις μερικες φορες η επιθεση οταν ο αλλος θεωρει οτι δεν υπαρχει λογος (δεν εξεταζουμε αν αυπαρχει η οχι) σε οτι και να λες κουραζει. Οποτε αν εσυ περνας καλα με ενα δυο ατομα και εκτος απο εδω θα τα χασεις γιατι να φύγεις? Εγω ήμουν αρνητικη στο να φυγει η αννα μαρια οταν μου το ειπε. αλλα αν συνεχιζε με το ιδιο νικ  ΄΄θα την πεταγαμε εμεις εξω΄΄ Wink 
ποσο σιγουρη εισαι για αυτα που λες εντε αληθεια αναρωτιεμαι...ειχες μιλησει με ολες μας και ξερεις οντως ποιες ειχαν ενοχληθει με την ανναμαρια???
για να σου δειξω ποσο λαθος εχεις εγω δεν ειχα ενοχληθει καθολου. μια χαρα τα ελεγε και υποστηριζε μεχρι τελους τις αποψεις της. εμενα με πειραζει η ψευτια γιαυτο και το σχολιασα.
ε, μην κανεις και τον ξερολα τωρα.

961το " cafe" μας #2# - Σελίδα 39 Empty Απ: το " cafe" μας #2# Τετ Σεπ 25, 2013 5:40 am

zini

zini
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Πντως βασει της ερμηνιας της εννοιας "τρολ" το μοναδικο τρολ που μας απισκευτικε σημερα ειναι το Ντεμακι. Δημιουργησε ενταση απο κει που δεν υπηρχε χρησιμοποιοντας αβασιμα στοιχεια.

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

962το " cafe" μας #2# - Σελίδα 39 Empty Απ: το " cafe" μας #2# Τετ Σεπ 25, 2013 5:41 am

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
trilly έγραψε:[[/b][/b]
ede έγραψε:δεν θα παρω το μερος της αννα μαριας αλλα τελικα ισως δεν μας αρεσει να ακουμε και καποια πραγματα. οτανε ρχοταν το ψωνιο- ζινι Laughing και ελεγε ειμαι κορη γιατρου και μενω λονδινο δεν το δεχοταν καμια. οταν εσκασε και δεν μιλουσε για την ζωη της παρολο που οι αποψεις της ηταν ιδιες την συμπαθησαμε ολοι την χαρωπη νοικοκυρα που βαζει πλυντηριο. Πιστεψαμε οτι μενεις Λονδινο οταν την ειδαμε στον Χαρτη. Ξερεις μερικες φορες η επιθεση οταν ο αλλος θεωρει οτι δεν υπαρχει λογος (δεν εξεταζουμε αν αυπαρχει η οχι) σε οτι και να λες κουραζει. Οποτε αν εσυ περνας καλα με ενα δυο ατομα και εκτος απο εδω θα τα χασεις γιατι να φύγεις? Εγω ήμουν αρνητικη στο να φυγει η αννα μαρια οταν μου το ειπε. αλλα αν συνεχιζε με το ιδιο νικ  ΄΄θα την πεταγαμε εμεις εξω΄΄ Wink 
ποσο σιγουρη εισαι για αυτα που λες εντε αληθεια αναρωτιεμαι...ειχες μιλησει με ολες μας και ξερεις οντως ποιες ειχαν ενοχληθει με την ανναμαρια???
για να σου δειξω ποσο λαθος εχεις εγω δεν ειχα ενοχληθει καθολου. μια χαρα τα ελεγε και υποστηριζε μεχρι τελους τις αποψεις της. εμενα με πειραζει η ψευτια γιαυτο και το σχολιασα.
ε, μην κανεις και τον ξερολα τωρα.
οχι δεν τον κανω. Πιθανον να λεει ψεμματα. Δεν με ενδοιαφερει ομως. Εδω μεσα και μονο εδω εγω μια χαρα τα παω μαζι της και συμφωνω σε πολλα απο αυτα που λεει.

963το " cafe" μας #2# - Σελίδα 39 Empty Απ: το " cafe" μας #2# Τετ Σεπ 25, 2013 5:42 am

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ede έγραψε:Παντως πιστευω οτι αν υπηρχαν ατομα που πιστευαν οτι ειμαι τρολ μετα απο αυτες τις αποριες και φοβερες αποδειξεις δεν υπαρχει κανεις.Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing 
ναι συμφωνω!!!:Laughing Laughing Laughing 

964το " cafe" μας #2# - Σελίδα 39 Empty Απ: το " cafe" μας #2# Τετ Σεπ 25, 2013 5:43 am

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
zini έγραψε:Πντως βασει της ερμηνιας της εννοιας "τρολ" το μοναδικο τρολ που μας απισκευτικε σημερα ειναι το Ντεμακι. Δημιουργησε ενταση απο κει που δεν υπηρχε χρησιμοποιοντας αβασιμα στοιχεια.

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
πως δεν ηταν στοιχείο η φωτο μου με το ξανθο μαλλι?Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Τι ηταν και αυτο Παναγια μου.Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing 

965το " cafe" μας #2# - Σελίδα 39 Empty Απ: το " cafe" μας #2# Τετ Σεπ 25, 2013 5:44 am

zini

zini
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ede έγραψε:
trilly έγραψε:[[/b][/b]
ede έγραψε:δεν θα παρω το μερος της αννα μαριας αλλα τελικα ισως δεν μας αρεσει να ακουμε και καποια πραγματα. οτανε ρχοταν το ψωνιο- ζινι Laughing και ελεγε ειμαι κορη γιατρου και μενω λονδινο δεν το δεχοταν καμια. οταν εσκασε και δεν μιλουσε για την ζωη της παρολο που οι αποψεις της ηταν ιδιες την συμπαθησαμε ολοι την χαρωπη νοικοκυρα που βαζει πλυντηριο. Πιστεψαμε οτι μενεις Λονδινο οταν την ειδαμε στον Χαρτη. Ξερεις μερικες φορες η επιθεση οταν ο αλλος θεωρει οτι δεν υπαρχει λογος (δεν εξεταζουμε αν αυπαρχει η οχι) σε οτι και να λες κουραζει. Οποτε αν εσυ περνας καλα με ενα δυο ατομα και εκτος απο εδω θα τα χασεις γιατι να φύγεις? Εγω ήμουν αρνητικη στο να φυγει η αννα μαρια οταν μου το ειπε. αλλα αν συνεχιζε με το ιδιο νικ  ΄΄θα την πεταγαμε εμεις εξω΄΄ Wink 
ποσο σιγουρη εισαι για αυτα που λες εντε αληθεια αναρωτιεμαι...ειχες μιλησει με ολες μας και ξερεις οντως ποιες ειχαν ενοχληθει με την ανναμαρια???
για να σου δειξω ποσο λαθος εχεις εγω δεν ειχα ενοχληθει καθολου. μια χαρα τα ελεγε και υποστηριζε μεχρι τελους τις αποψεις της. εμενα με πειραζει η ψευτια γιαυτο και το σχολιασα.
ε, μην κανεις και τον ξερολα τωρα.
οχι δεν τον κανω. Πιθανον να λεει ψεμματα. Δεν με ενδοιαφερει ομως. Εδω μεσα και μονο εδω εγω μια χαρα τα παω μαζι της και συμφωνω σε πολλα απο αυτα που λεει.
αχ καλε σταματιστε να ασχολιστε μαζι μου!!! Razz Razz Razz 

τριλυ ο μονος λογος για την "ψευτια" ειναι οτι δεν ηθελα να δημιουργισω καποια αλλη ενταση, αυτο και μονο. Λαθος, σωστο δεν ξερω, αυτο εκρινα εκεινη τη στιγμη, και αυτο εκανα. Αν καποια θιχτικε απο το "ψεμμα" μου ζητω συγνωμη, δεν αλλαζει ομως το γεγονος οτι ειμαι ο ιδιος "ιντερνετικος" ανθρωπος.

966το " cafe" μας #2# - Σελίδα 39 Empty Απ: το " cafe" μας #2# Τετ Σεπ 25, 2013 5:45 am

trilly

trilly
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ede έγραψε:
trilly έγραψε:[[/b][/b]
ede έγραψε:δεν θα παρω το μερος της αννα μαριας αλλα τελικα ισως δεν μας αρεσει να ακουμε και καποια πραγματα. οτανε ρχοταν το ψωνιο- ζινι Laughing και ελεγε ειμαι κορη γιατρου και μενω λονδινο δεν το δεχοταν καμια. οταν εσκασε και δεν μιλουσε για την ζωη της παρολο που οι αποψεις της ηταν ιδιες την συμπαθησαμε ολοι την χαρωπη νοικοκυρα που βαζει πλυντηριο. Πιστεψαμε οτι μενεις Λονδινο οταν την ειδαμε στον Χαρτη. Ξερεις μερικες φορες η επιθεση οταν ο αλλος θεωρει οτι δεν υπαρχει λογος (δεν εξεταζουμε αν αυπαρχει η οχι) σε οτι και να λες κουραζει. Οποτε αν εσυ περνας καλα με ενα δυο ατομα και εκτος απο εδω θα τα χασεις γιατι να φύγεις? Εγω ήμουν αρνητικη στο να φυγει η αννα μαρια οταν μου το ειπε. αλλα αν συνεχιζε με το ιδιο νικ  ΄΄θα την πεταγαμε εμεις εξω΄΄ Wink 
ποσο σιγουρη εισαι για αυτα που λες εντε αληθεια αναρωτιεμαι...ειχες μιλησει με ολες μας και ξερεις οντως ποιες ειχαν ενοχληθει με την ανναμαρια???
για να σου δειξω ποσο λαθος εχεις εγω δεν ειχα ενοχληθει καθολου. μια χαρα τα ελεγε και υποστηριζε μεχρι τελους τις αποψεις της. εμενα με πειραζει η ψευτια γιαυτο και το σχολιασα.
ε, μην κανεις και τον ξερολα τωρα.
οχι δεν τον κανω. Πιθανον να λεει ψεμματα. Δεν με ενδοιαφερει ομως. Εδω μεσα και μονο εδω εγω μια χαρα τα παω μαζι της και συμφωνω σε πολλα απο αυτα που λεει.
οταν λεω ψευτια εννοω που μπηκε με 2ο προφιλ και παριστανε αλλη.
τεσπα, τερμα η κατινια για σημερα, παω το κοριτσι μου στην μουσικοκινητικη.

967το " cafe" μας #2# - Σελίδα 39 Empty Απ: το " cafe" μας #2# Τετ Σεπ 25, 2013 5:45 am

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
demaki88 έγραψε:
ede έγραψε:Παντως πιστευω οτι αν υπηρχαν ατομα που πιστευαν οτι ειμαι τρολ μετα απο αυτες τις αποριες και φοβερες αποδειξεις δεν υπαρχει κανεις.Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing 
ναι συμφωνω!!!:Laughing Laughing Laughing 
ωραια να και σε κατι που συμφωνησαμε σημερα. να σου πως δεν κανεις εντιτ την φωτο μου γιατι δεν θελω να υπαρχει? Wink οχι τιποτα αλλο ειναι τα παιδια και με αυτη τη μπλουζα δεν με αφηνει ο αντρα μου να βγαινω εξωLaughing 

968το " cafe" μας #2# - Σελίδα 39 Empty Απ: το " cafe" μας #2# Τετ Σεπ 25, 2013 5:47 am

zini

zini
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ede έγραψε:
zini έγραψε:Πντως βασει της ερμηνιας της εννοιας "τρολ" το μοναδικο τρολ που μας απισκευτικε σημερα ειναι το Ντεμακι. Δημιουργησε ενταση απο κει που δεν υπηρχε χρησιμοποιοντας αβασιμα στοιχεια.

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
πως δεν ηταν στοιχείο η φωτο μου με το ξανθο μαλλι?Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Τι ηταν και αυτο Παναγια μου.Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing 
καλα ναι σορρυ, ειχε και ενα σοβαρο αδιαψευστο στοιχειο.

969το " cafe" μας #2# - Σελίδα 39 Empty Απ: το " cafe" μας #2# Τετ Σεπ 25, 2013 5:48 am

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
zini έγραψε:
ede έγραψε:
zini έγραψε:Πντως βασει της ερμηνιας της εννοιας "τρολ" το μοναδικο τρολ που μας απισκευτικε σημερα ειναι το Ντεμακι. Δημιουργησε ενταση απο κει που δεν υπηρχε χρησιμοποιοντας αβασιμα στοιχεια.

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
πως δεν ηταν στοιχείο η φωτο μου με το ξανθο μαλλι?Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Τι ηταν και αυτο Παναγια μου.Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing 
καλα ναι σορρυ, ειχε και ενα σοβαρο αδιαψευστο στοιχειο.
Που να φανταστω η γυναικα οταν την εφτιαχνα.

970το " cafe" μας #2# - Σελίδα 39 Empty Απ: το " cafe" μας #2# Τετ Σεπ 25, 2013 5:48 am

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
zini έγραψε:Πντως βασει της ερμηνιας της εννοιας "τρολ" το μοναδικο τρολ που μας απισκευτικε σημερα ειναι το Ντεμακι. Δημιουργησε ενταση απο κει που δεν υπηρχε χρησιμοποιοντας αβασιμα στοιχεια.

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
τα τρολ ζινι κρυβοντε πισω απο την ανωνυμια τους!!εγω ειμαι ενα υπαρκτο προσωπο με το πραγματικο μου ονομα και εκτως απο αυτο εχω βρει ανθρωπο εδω μεσα που γνωρισε την αδερφη μου,την μπερδεψε μαζι μου νομιζοντας πβς ειμαι εγω απο την φωτο που με ειδε και ξερει καποιους απο την οικογενεια μου.
το αν δεν αρεσαν σε μερικους αυτα που ειπα δεν ειναι δικο μου προβλημα.

971το " cafe" μας #2# - Σελίδα 39 Empty Απ: το " cafe" μας #2# Τετ Σεπ 25, 2013 5:49 am

zini

zini
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ede έγραψε:
zini έγραψε:
ede έγραψε:
zini έγραψε:Πντως βασει της ερμηνιας της εννοιας "τρολ" το μοναδικο τρολ που μας απισκευτικε σημερα ειναι το Ντεμακι. Δημιουργησε ενταση απο κει που δεν υπηρχε χρησιμοποιοντας αβασιμα στοιχεια.

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
πως δεν ηταν στοιχείο η φωτο μου με το ξανθο μαλλι?Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Τι ηταν και αυτο Παναγια μου.Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing 
καλα ναι σορρυ, ειχε και ενα σοβαρο αδιαψευστο στοιχειο.
Που να φανταστω η γυναικα οταν την εφτιαχνα.
τι εννοεις την εφτιαχνες; δεν ειναι α δικα σου μαλλια αυτα;; affraid affraid

972το " cafe" μας #2# - Σελίδα 39 Empty Απ: το " cafe" μας #2# Τετ Σεπ 25, 2013 5:51 am

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
zini έγραψε:
ede έγραψε:
zini έγραψε:
ede έγραψε:
zini έγραψε:Πντως βασει της ερμηνιας της εννοιας "τρολ" το μοναδικο τρολ που μας απισκευτικε σημερα ειναι το Ντεμακι. Δημιουργησε ενταση απο κει που δεν υπηρχε χρησιμοποιοντας αβασιμα στοιχεια.

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
πως δεν ηταν στοιχείο η φωτο μου με το ξανθο μαλλι?Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Τι ηταν και αυτο Παναγια μου.Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing 
καλα ναι σορρυ, ειχε και ενα σοβαρο αδιαψευστο στοιχειο.
Που να φανταστω η γυναικα οταν την εφτιαχνα.
τι εννοεις την εφτιαχνες; δεν ειναι α δικα σου μαλλια αυτα;; affraid affraid
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing lol: Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing 

973το " cafe" μας #2# - Σελίδα 39 Empty Απ: το " cafe" μας #2# Τετ Σεπ 25, 2013 5:53 am

zini

zini
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
demaki88 έγραψε:
zini έγραψε:Πντως βασει της ερμηνιας της εννοιας "τρολ" το μοναδικο τρολ που μας απισκευτικε σημερα ειναι το Ντεμακι. Δημιουργησε ενταση απο κει που δεν υπηρχε χρησιμοποιοντας αβασιμα στοιχεια.

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
τα τρολ ζινι κρυβοντε πισω απο την ανωνυμια τους!!εγω ειμαι ενα υπαρκτο προσωπο με το πραγματικο μου ονομα και εκτως απο αυτο εχω βρει ανθρωπο εδω μεσα που γνωρισε την αδερφη μου,την μπερδεψε μαζι μου νομιζοντας πβς ειμαι εγω απο την φωτο που με ειδε και ξερει καποιους απο την οικογενεια μου.
το αν δεν αρεσαν σε μερικους αυτα που ειπα δεν ειναι δικο μου προβλημα.
α εμενα μου αρεσαν παρα πολυ αυτα που ειπες γιατι ειχα μια δυσκολη μερα και με διασκεδασες απιστευτα.

ΑΛΛΑ σου εγραψα και πριν τι σημαινει τρολ, μαλλον σου ξεφυγε. Οποτε παμε παλι,

Στη γλώσσα του Διαδικτύου, η λέξη τρολ ή τρολλ (troll) περιγράφει κάποιον χρήστη του Ίντερνετ με πονηρά προκλητικές, σκόπιμα ανόητες ή επιτηδευμένα εκτός θέματος θέσεις και απόψεις σε μία online ανοιχτή κοινότητα, όπως ένα φόρουμ συζήτησης, mailing list, chat room ή μπλογκ, με πρωταρχική πρόθεση να προκαλέσει και να ερεθίσει άλλους χρήστες[1] ή με κάθε τρόπο να επιφέρει διαταραχή σε μια διαδικτυακή συζήτηση για οποιοδήποτε θέμα και να πετύχει μια αλυσίδα αντιδράσεων από άλλους χρήστες[2]. Η συμπεριφορά αυτή πολλές φορές συνοδεύεται από αμφιλεγόμενη διαμάχη των υπολοίπων περί του σκοπού του.


με λιγα λογια τρολ ειναι καποιο προφιλ (δεν λεει αν ειναι ανονυμο η επονυμο) που δημιουργει εντασεις σε μια διαδκτυακη κοινωτητα.


οποτε την δικη σου θεωρια πες την Βαγγελη. 


υ.γ. αν δεν σ αρεσει αυτο που σημαινει η λεξη τρολ δεν ειναι δκο μου προβλημα.

974το " cafe" μας #2# - Σελίδα 39 Empty Απ: το " cafe" μας #2# Τετ Σεπ 25, 2013 5:55 am

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
οκ πες το ετσι λοιπον!!!!
σημερα ημουν ενα τρολ!!!

975το " cafe" μας #2# - Σελίδα 39 Empty Απ: το " cafe" μας #2# Τετ Σεπ 25, 2013 5:57 am

zini

zini
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
demaki88 έγραψε:οκ πες το ετσι λοιπον!!!!
σημερα ημουν ενα τρολ!!!
α γεια σου! το βρηκαμε το πρωτο! νεξτ..Laughing

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 39 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις