Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
72 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 72 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 28 ... 42  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 15 από 42]

351το " cafe" μας #3# - Σελίδα 15 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Δευ Σεπ 30, 2013 5:38 am

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Lillybell έγραψε:
ede έγραψε:Kai εγω σημερα εκνευριστηκα αλλα ενταξει.Razz παρκαρα εξω απο το σχολειο του μικρου μπροστα σε μια αυλη που ειχε σημα no parking για 5 λεπτα. Ηρθε ενας γερος και αρχισε να με βριζει.Laughing Laughing Laughing Ζηταγα συγνωμη για 5 λεπτα κλπ κλπ. Laughing Αυτος τα δικα του. Μην το ξαναβαλεις και.............τσακισου παρτο. Ενταξει εκει μου γυρισε το ματι. Δεν το πηρα του ζητησα να μου δωσει την αδεια απο τον δημο για γκαραζLaughing Laughing Laughing και επειδη σου εχω πει οτι εχω πολυ καλο και νομιμο σοι (οι μισοι ειναι μεσα στους δημους και στα υπουργεία)Laughing Laughing Laughing Razz Razz Razz  και εμαθα οτι δεν εχει αδεια. Θα του εκανα λαχταρα αλλα...............αντε μεγαλος ανθρωπος. Αυτο σημερα. Very Happy Very Happy 
Εσυ εκνευριστηκες;;;;; δεν το πιστευω λεμεεεε...Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing 

Λοιπον, αφου ο τυπος δεν ειχε νομιμη αδεια, αλλα σαν να ειναι στο χωριο του αποφασισε οτι του ανηκει το τετραγωνο γυρω απο το σπιτι του, πολυ καλα επραξες....
βρε ειμαι πολυ ηρεμοκοριτσι . Αληθεαι σε λεω.

352το " cafe" μας #3# - Σελίδα 15 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Δευ Σεπ 30, 2013 5:40 am

roodie

roodie
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ede έγραψε:Kai εγω σημερα εκνευριστηκα αλλα ενταξει.Razz παρκαρα εξω απο το σχολειο του μικρου μπροστα σε μια αυλη που ειχε σημα no parking για 5 λεπτα. Ηρθε ενας γερος και αρχισε να με βριζει.Laughing Laughing Laughing Ζηταγα συγνωμη για 5 λεπτα κλπ κλπ. Laughing Αυτος τα δικα του. Μην το ξαναβαλεις και.............τσακισου παρτο. Ενταξει εκει μου γυρισε το ματι. Δεν το πηρα του ζητησα να μου δωσει την αδεια απο τον δημο για γκαραζLaughing Laughing Laughing και επειδη σου εχω πει οτι εχω πολυ καλο και νομιμο σοι (οι μισοι ειναι μεσα στους δημους και στα υπουργεία)Laughing Laughing Laughing Razz Razz Razz  και εμαθα οτι δεν εχει αδεια. Θα του εκανα λαχταρα αλλα...............αντε μεγαλος ανθρωπος. Αυτο σημερα. Very Happy Very Happy 
Θα σου πώ ένα μικρό μυστικό για να γνωρίζεις. Ο κάθε κύριος που έχει τέτοια απαίτηση θα πρέπει πάνω στο σήμα που έχει βάλε για ''no parking'' στο σπίτι του, να αναγράφεται κι ο αριθμός αδείας που συνοδεύει την δική του άδεια. Πολύ καλά έκανες και του τη ζήτησες, γιατί όλοι πλέον αγοράζουν αυθαίρετα μια πινακίδα και το παίζουν εκτός από έξυπνοι και καουμπόυδες. Άσε που ο καθένας έξω από το μαγαζί του βάζει μια ταμπέλα, μια καρέκλα και έχουν την απαίτηση να μην παρκάρεις. Αλλά άδεια κατάληψης πεζοδρομίου και οδοστρώματος δεν έχει κανείς!!!

Αυτά!!!Καλησπέρα κορίτσια μου!!!

353το " cafe" μας #3# - Σελίδα 15 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Δευ Σεπ 30, 2013 5:41 am

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
zini έγραψε:Ειπα και πριν οτι το μωρο καθοταν ησυχο ησυχο και χαμογελαγε, ουτε γκρινιαζε ουτε εκλεγε (γιατι εκει θα το καταλαβαινα και απο μονη μου θα της εδινα τη θεση μου).

Στην ηλικα που ηταν το μωρο (λιγο μικροτερο απο το δικο μου, το πας σε εστιατορια, το μετακινεις με το μετρο, και γενικα το πας σε κλειστους χωρους. Εγω τουαχιστον το παιδι μου δεν το θελω σε γιαλα, στο Λονδινο κατα κυριο λογο κυκλοφορουμε με το μετρο το οποιο ειναι πιο "κελειστο" απο αυτο της Αθηνας, οπως ΟΛΟΣ ο κοσμος, και το μωρο μου εχει αρρωστησει μονο μια φορα και αυτη τελικα την κολλησε ο μπαμπας της. 

Δεν δεχομαι λοιπον την δικαιολογια του κλειστου χωρου. Εγω προσωπικα το μονο που κανω οταν υπαρχει στριμοξιδι την ουρα ειναι να ενημερωνω γιατο πια ειναι η σειρα μου τους υπολοιπους και να πηγαινω στη γωνια να περιμενω μεχρι να ερθει η σειρα μου. ΚΑι ποτε δεν εχω δεχτει θεση αλλου εφοσον πραγματικα δεν τη χρειαζομαι. Αν ειμαι με μαρσιπο ναι το κανω γιατι ειναι αλλη η κατασταση. Ακριβως επειδη ζω την ιδια κατασταση με την κυρια μπορω να καταλαβω η οχι τη χρειαζεται και τι οχι.

Επειδη ζω σε μια χωρα που ολα αυτα ειναι λυμενα, ολοι παραχωρουν τις θεσεις τους στα ατομα που τις χρειαζονται η την σειρα τους, θελω να σας πω πως ποτε πμα ποτε δεν παραχωρει σε καποια με καροτσι και "ησυχο" μωρο τη θεση του γιατι απλα δεν την χρειαζεται. Μονο εδω θεωρουμε οτι αυτες οι απολυτες καθημερινες κινησεις που τις κανει ολος ο υπολοιπος κοσμος ειναι κατι το ιδιαιτερο και δυσκολο. 
Την κυρια λοιπον δεν τη θεωρω καπατσα, αλλα γαιδουρα και απολιτιστη. Και εμενα στο συγκεκριμενο θεμα δεν με θεωρω θυμα (που οταν ειμαι με το καροτσι περιμενο υπομονετικα τη θεση μου) αλλα πολιτισμενο ατομο. Και οπως ειπα παραχωρω τη θεση μου σε οποιος το χρειαζεται.

υ.γ. για την ιστορια η ενλογω γαιδουρα δεν χρησιμοποιησε την δικαιολογια του "κλειστου χωρου" αλλα το οτι δεν μπορει να περιμενει στην ουρα ορθια με το καροτσι. (λες και το κουβαλαγε στην πλατη.
Αααααα! Ε πες μας βρε ανναμαρια οτι ηθελες για χιλιοστη φορα να μας πεις οτι στο Λονδινο ειναι ολα αψογα και λυμενα τα θεματα της καθημερινοτητας......Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil 
Μπλιαχ, ξερναωωωωωωωωωω

354το " cafe" μας #3# - Σελίδα 15 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Δευ Σεπ 30, 2013 5:41 am

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ede έγραψε:
Lillybell έγραψε:
ede έγραψε:Kai εγω σημερα εκνευριστηκα αλλα ενταξει.Razz παρκαρα εξω απο το σχολειο του μικρου μπροστα σε μια αυλη που ειχε σημα no parking για 5 λεπτα. Ηρθε ενας γερος και αρχισε να με βριζει.Laughing Laughing Laughing Ζηταγα συγνωμη για 5 λεπτα κλπ κλπ. Laughing Αυτος τα δικα του. Μην το ξαναβαλεις και.............τσακισου παρτο. Ενταξει εκει μου γυρισε το ματι. Δεν το πηρα του ζητησα να μου δωσει την αδεια απο τον δημο για γκαραζLaughing Laughing Laughing και επειδη σου εχω πει οτι εχω πολυ καλο και νομιμο σοι (οι μισοι ειναι μεσα στους δημους και στα υπουργεία)Laughing Laughing Laughing Razz Razz Razz  και εμαθα οτι δεν εχει αδεια. Θα του εκανα λαχταρα αλλα...............αντε μεγαλος ανθρωπος. Αυτο σημερα. Very Happy Very Happy 
Εσυ εκνευριστηκες;;;;; δεν το πιστευω λεμεεεε...Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing 

Λοιπον, αφου ο τυπος δεν ειχε νομιμη αδεια, αλλα σαν να ειναι στο χωριο του αποφασισε οτι του ανηκει το τετραγωνο γυρω απο το σπιτι του, πολυ καλα επραξες....
βρε ειμαι πολυ ηρεμοκοριτσι . Αληθεαι σε λεω.
Και ξανθο επισης..Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing 

355το " cafe" μας #3# - Σελίδα 15 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Δευ Σεπ 30, 2013 5:41 am

mhtsaina

mhtsaina
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Να σας διακόψω να σας πω τι θυμήθηκα; Πριν λίγες μέρες είχαμε πάει σε έναν αρραβώνα με το Μήτσο. Φάγαμε, ήπιαμε, παραήπιαμε και κατά τις 2 το πρωί κινήσαμε να φύγουμε παίρνοντας μαζί και μια γειτόνισσα την κυρία Λίτσα. Στη διαδρομή, κάποια στιγμή γύρισα το κεφάλι μου στο πίσω κάθισμα για να τη ρωτήσω πού τη βολεύει να την αφήσουμε και η κυρία Λίτσα δεν ήταν εκεί Shocked  Λέω του Μήτσου "Πού είναι η κυρία Λίτσα;" "Τι εννοείς, μου απαντάει τσαντισμένος, πίσω είναι η κυρία Λίτσα, να τη! Κυρία Λίτσα! Κυρία Λίτσααααα! ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Η ΚΥΡΙΑ ΛΙΤΣΑΑΑΑΑ;;;" Γυρίζουμε πίσω στο σπίτι που έγινε ο αρραβώνας και βρίσκουμε την κυρία Λίτσα στην αυλόπορτα κόκκαλο. Προφανώς, την ώρα που άνοιξε την πόρτα για να μπει στο αυτοκίνητο εμείς βάλαμε μπροστά χωρίς να το καταλάβουμε και φύγαμε σφαίρα! Κάντε εικόνα

356το " cafe" μας #3# - Σελίδα 15 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Δευ Σεπ 30, 2013 5:43 am

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mhtsaina έγραψε:Να σας διακόψω να σας πω τι θυμήθηκα; Πριν λίγες μέρες είχαμε πάει σε έναν αρραβώνα με το Μήτσο. Φάγαμε, ήπιαμε, παραήπιαμε και κατά τις 2 το πρωί κινήσαμε να φύγουμε παίρνοντας μαζί και μια γειτόνισσα την κυρία Λίτσα. Στη διαδρομή, κάποια στιγμή γύρισα το κεφάλι μου στο πίσω κάθισμα για να τη ρωτήσω πού τη βολεύει να την αφήσουμε και η κυρία Λίτσα δεν ήταν εκεί Shocked  Λέω του Μήτσου "Πού είναι η κυρία Λίτσα;" "Τι εννοείς, μου απαντάει τσαντισμένος, πίσω είναι η κυρία Λίτσα, να τη! Κυρία Λίτσα! Κυρία Λίτσααααα! ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Η ΚΥΡΙΑ ΛΙΤΣΑΑΑΑΑ;;;" Γυρίζουμε πίσω στο σπίτι που έγινε ο αρραβώνας και βρίσκουμε την κυρία Λίτσα στην αυλόπορτα κόκκαλο. Προφανώς, την ώρα που άνοιξε την πόρτα για να μπει στο αυτοκίνητο εμείς βάλαμε μπροστά χωρίς να το καταλάβουμε και φύγαμε σφαίρα! Κάντε εικόνα

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing 

Περιμενε ομως η κυρα Λιτσα...Τι ακριβως;;;

357το " cafe" μας #3# - Σελίδα 15 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Δευ Σεπ 30, 2013 5:45 am

mhtsaina

mhtsaina
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Lillybell έγραψε:
mhtsaina έγραψε:Να σας διακόψω να σας πω τι θυμήθηκα; Πριν λίγες μέρες είχαμε πάει σε έναν αρραβώνα με το Μήτσο. Φάγαμε, ήπιαμε, παραήπιαμε και κατά τις 2 το πρωί κινήσαμε να φύγουμε παίρνοντας μαζί και μια γειτόνισσα την κυρία Λίτσα. Στη διαδρομή, κάποια στιγμή γύρισα το κεφάλι μου στο πίσω κάθισμα για να τη ρωτήσω πού τη βολεύει να την αφήσουμε και η κυρία Λίτσα δεν ήταν εκεί Shocked  Λέω του Μήτσου "Πού είναι η κυρία Λίτσα;" "Τι εννοείς, μου απαντάει τσαντισμένος, πίσω είναι η κυρία Λίτσα, να τη! Κυρία Λίτσα! Κυρία Λίτσααααα! ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Η ΚΥΡΙΑ ΛΙΤΣΑΑΑΑΑ;;;" Γυρίζουμε πίσω στο σπίτι που έγινε ο αρραβώνας και βρίσκουμε την κυρία Λίτσα στην αυλόπορτα κόκκαλο. Προφανώς, την ώρα που άνοιξε την πόρτα για να μπει στο αυτοκίνητο εμείς βάλαμε μπροστά χωρίς να το καταλάβουμε και φύγαμε σφαίρα! Κάντε εικόνα
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing 
Υποθέτω να παρατηρήσουμε ότι την ξεχάσαμε και να επιστρέψουμε, η απόσταση από σπίτι σε σπιτι ήταν πέντε λεπτά με το αμάξι. Ντράπηκα τόοοοοοσο πολύ! Αλλά άμα σου πω ότι τώρα που το θυμάμαι δακρύζω από τα γέλια;;;;

Περιμενε ομως η κυρα Λιτσα...Τι ακριβως;;;

358το " cafe" μας #3# - Σελίδα 15 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Δευ Σεπ 30, 2013 5:50 am

zini

zini
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Lillybell έγραψε:
zini έγραψε:Ειπα και πριν οτι το μωρο καθοταν ησυχο ησυχο και χαμογελαγε, ουτε γκρινιαζε ουτε εκλεγε (γιατι εκει θα το καταλαβαινα και απο μονη μου θα της εδινα τη θεση μου).

Στην ηλικα που ηταν το μωρο (λιγο μικροτερο απο το δικο μου, το πας σε εστιατορια, το μετακινεις με το μετρο, και γενικα το πας σε κλειστους χωρους. Εγω τουαχιστον το παιδι μου δεν το θελω σε γιαλα, στο Λονδινο κατα κυριο λογο κυκλοφορουμε με το μετρο το οποιο ειναι πιο "κελειστο" απο αυτο της Αθηνας, οπως ΟΛΟΣ ο κοσμος, και το μωρο μου εχει αρρωστησει μονο μια φορα και αυτη τελικα την κολλησε ο μπαμπας της. 

Δεν δεχομαι λοιπον την δικαιολογια του κλειστου χωρου. Εγω προσωπικα το μονο που κανω οταν υπαρχει στριμοξιδι την ουρα ειναι να ενημερωνω γιατο πια ειναι η σειρα μου τους υπολοιπους και να πηγαινω στη γωνια να περιμενω μεχρι να ερθει η σειρα μου. ΚΑι ποτε δεν εχω δεχτει θεση αλλου εφοσον πραγματικα δεν τη χρειαζομαι. Αν ειμαι με μαρσιπο ναι το κανω γιατι ειναι αλλη η κατασταση. Ακριβως επειδη ζω την ιδια κατασταση με την κυρια μπορω να καταλαβω η οχι τη χρειαζεται και τι οχι.

Επειδη ζω σε μια χωρα που ολα αυτα ειναι λυμενα, ολοι παραχωρουν τις θεσεις τους στα ατομα που τις χρειαζονται η την σειρα τους, θελω να σας πω πως ποτε πμα ποτε δεν παραχωρει σε καποια με καροτσι και "ησυχο" μωρο τη θεση του γιατι απλα δεν την χρειαζεται. Μονο εδω θεωρουμε οτι αυτες οι απολυτες καθημερινες κινησεις που τις κανει ολος ο υπολοιπος κοσμος ειναι κατι το ιδιαιτερο και δυσκολο. 
Την κυρια λοιπον δεν τη θεωρω καπατσα, αλλα γαιδουρα και απολιτιστη. Και εμενα στο συγκεκριμενο θεμα δεν με θεωρω θυμα (που οταν ειμαι με το καροτσι περιμενο υπομονετικα τη θεση μου) αλλα πολιτισμενο ατομο. Και οπως ειπα παραχωρω τη θεση μου σε οποιος το χρειαζεται.

υ.γ. για την ιστορια η ενλογω γαιδουρα δεν χρησιμοποιησε την δικαιολογια του "κλειστου χωρου" αλλα το οτι δεν μπορει να περιμενει στην ουρα ορθια με το καροτσι. (λες και το κουβαλαγε στην πλατη.
Αααααα! Ε πες μας βρε ανναμαρια οτι ηθελες για χιλιοστη φορα να μας πεις οτι στο Λονδινο ειναι ολα αψογα και λυμενα τα θεματα της καθημερινοτητας......Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil 
Μπλιαχ, ξερναωωωωωωωωωω
Οχι γλυκια μου κριμα ειναι μεσημεριατικα που λογικα μολις εφαγες. Απο οτι καταλαβα ανοικεις στις απολιτιστες που θεωρουν οτι επειδη εχουν καροτσι εχουν και απρι ορι προτεραιοτητα στα παντα. Προταιρετοτητα και απο τη γιαγια που περιμενε 35' λεπτα μπροστα απο εμενα υπομονετικα. Ειναι θεμα πολιτισμου που δεν εχει να κανει με τη χωρα εχει να ακνει με την παιδεια που κατα κυριο λογο εχουμε παρει απο το σπιτι μας, οχι στο Λονδινο δεν ειναι ολα λυμμενα. Αυτα ομως τα καθημερινα ειναι, γιατι εκει κανουν-με τα παντα με τα μωρα χωρις να θεωρουμε οτι κανουμε κατορθωμα. Εδω ομως; Εσυ ομως το κανεις; Το κανεις χωρις να απαιτεις να προσξεουν περισσοτερο σε μια τραπεζα γιατι πραγματικα δεν το χρειαζεσαι; διδασκεις στο παιδ σου (που προφανως εχεις μαζι στο καροτσι), πολιτισμο και υπομονη; Προφανως και οχι εφοσον εσυ θα μου επερνες την σειρα και ακομη περισσοτερο της κυριας μπροστα μου 60+ ετων μονο και μονο επειδη ειχες καροτσι (με ενα μωρο μεσα απολυτα ησυχο, που δεν ειχε κανενα θεμα). Ειναι λοιπον θεμα πολιτισμου. Δεν ξερω, διαθετεις;



Έχει επεξεργασθεί από τον/την zini στις Δευ Σεπ 30, 2013 5:55 am, 1 φορά

359το " cafe" μας #3# - Σελίδα 15 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Δευ Σεπ 30, 2013 5:52 am

zini

zini
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Α και κατι τελευταιο Λιλιμπλελ, αν για καθε τι που μπορει να αναρτω και να διαφωνεις, το βασικο επιχειρημα για να διαφωνησεις ειναι οτι ειμαι η Ανναμαρια, και εσυ η Λιλιμπελ αστο κουκλα μου, φυγε λιγο απο το γυμνασιο που μαλλον εκει εχεις μεινει.

360το " cafe" μας #3# - Σελίδα 15 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Δευ Σεπ 30, 2013 5:55 am

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
zini έγραψε:Οχι γλυκια μου κριμα ειναι μεσημεριατικα που λογικα μολις εφαγες. Απο οτι καταλαβα ανοικεις στις απολιτιστες που θεωρουν οτι επειδη εχουν καροτσι εχουν και απρι ορι προτεραιοτητα στα παντα. Προταιρετοτητα και απο τη γιαγια που περιμενε 35' λεπτα μπροστα απο εμενα υπομονετικα. Ειναι θεμα πολιτισμου που δεν εχει να κανει με τη χωρα εχει να ακνει με την παιδεια που κατα κυριο λογο εχουμε παρει απο το σπιτι μας, οχι στο Λονδινο δεν ειναι ολα λυμμενα. Αυτα ομως τα καθημερινα ειναι, γιατι εκει κανουν-με τα παντα με τα μωρα χωρις να θεωρουμε οτι κανουμε κατορθωμα. Εδω ομως; Εσυ ομως το κανεις; Το κανεις χωρις να απαιτεις να προσξεουν περισσοτερο σε μια τραπεζα γιατι πραγματικα δεν το χρειαζεσαι; διδασκεις στο παιδ σου (που προφανως εχεις μαζι στο καροτσι), πολιτισμο και υπομονη; Προφανως και οχι εφοσον εχυ θα μου επερνες την σειρα και ακομη περισσοτερο της κυριας μπορτα ου 60+ ετων μονο και μονο επειδη ειχες καροτσι (με ενα μωρο μεσα απολυτα ησυχο, που δεν ειχε κανενα θεμα). Ειναι λοιπον θεμα πολιτισμου. Δεν ξερω, διαθετεις;
Εκτος που με εκανες να ξερασω παλι με τις εξυπναδες σου θα με κανεις και να δακρυσω απο το δραμα το δικο σου και της 60 χρονης γιαγιας(??) που περιμενατε υπομονετικα στην σειρα και ηρθε η απολιτιστη, αυτη που τολμησε να ειναι ΜΗΤΕΡΑ ΜΕ ΜΩΡΟ,και να εχει μαζι της το μωρο, το οποιο τολμησε να μην γκρινιαζει, αλλα να καθεται ησυχο, αυτη η ανθρωποφαγα και εξυπήρετηθηκε 10 λεπτα νωριτερα...Ε οχι βρε ανναμαρια...Στη φυλακη γρηγορα κι αυτη...

361το " cafe" μας #3# - Σελίδα 15 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Δευ Σεπ 30, 2013 5:58 am

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
zini έγραψε:Α και κατι τελευταιο Λιλιμπλελ, αν για καθε τι που μπορει να αναρτω και να διαφωνεις, το βασικο επιχειρημα για να διαφωνησεις ειναι οτι ειμαι η Ανναμαρια, και εσυ η Λιλιμπελ αστο κουκλα μου, φυγε λιγο απο το γυμνασιο που μαλλον εκει εχεις μεινει.
Ναι το ομολογω τρελαινομαι να σου τη λεω γιατι εισαι ο,τι γελιοτερο εχω συναντησει σε ενα φορουμ...Μας εγραψες σε εκεινο το αποχαιρετηστηριο διαβημα σου οτι το επιπεδο μας δεν σου ταιριαζει, το ξιπασιλικι σου ξεχειλιζει, αλλα παλι εδω βραζεις...Εσυ και ο Αντωνης.....

362το " cafe" μας #3# - Σελίδα 15 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Δευ Σεπ 30, 2013 6:02 am

zini

zini
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Lillybell έγραψε:
zini έγραψε:Οχι γλυκια μου κριμα ειναι μεσημεριατικα που λογικα μολις εφαγες. Απο οτι καταλαβα ανοικεις στις απολιτιστες που θεωρουν οτι επειδη εχουν καροτσι εχουν και απρι ορι προτεραιοτητα στα παντα. Προταιρετοτητα και απο τη γιαγια που περιμενε 35' λεπτα μπροστα απο εμενα υπομονετικα. Ειναι θεμα πολιτισμου που δεν εχει να κανει με τη χωρα εχει να ακνει με την παιδεια που κατα κυριο λογο εχουμε παρει απο το σπιτι μας, οχι στο Λονδινο δεν ειναι ολα λυμμενα. Αυτα ομως τα καθημερινα ειναι, γιατι εκει κανουν-με τα παντα με τα μωρα χωρις να θεωρουμε οτι κανουμε κατορθωμα. Εδω ομως; Εσυ ομως το κανεις; Το κανεις χωρις να απαιτεις να προσξεουν περισσοτερο σε μια τραπεζα γιατι πραγματικα δεν το χρειαζεσαι; διδασκεις στο παιδ σου (που προφανως εχεις μαζι στο καροτσι), πολιτισμο και υπομονη; Προφανως και οχι εφοσον εχυ θα μου επερνες την σειρα και ακομη περισσοτερο της κυριας μπορτα ου 60+ ετων μονο και μονο επειδη ειχες καροτσι (με ενα μωρο μεσα απολυτα ησυχο, που δεν ειχε κανενα θεμα). Ειναι λοιπον θεμα πολιτισμου. Δεν ξερω, διαθετεις;
Εκτος που με εκανες να ξερασω παλι με τις εξυπναδες σου θα με κανεις και να δακρυσω απο το δραμα το δικο σου και της 60 χρονης γιαγιας(??) που περιμενατε υπομονετικα στην σειρα και ηρθε η απολιτιστη, αυτη που τολμησε να ειναι ΜΗΤΕΡΑ ΜΕ ΜΩΡΟ,και να εχει μαζι της το μωρο, το οποιο τολμησε να μην γκρινιαζει, αλλα να καθεται ησυχο, αυτη η ανθρωποφαγα και εξυπήρετηθηκε 10 λεπτα νωριτερα...Ε οχι βρε ανναμαρια...Στη φυλακη γρηγορα κι αυτη...
Οταν ΕΓΩ παντα περιμενω με το καροτσι υπομεντικα τη σειρα μου. Γιατι ετσι πρεπει και γιατι ετσι εχω μαθει απο το σπιτι μου (καροτσι με μωρο εχω μαζι οχι ετιμοθανατο), εχω την παιτηση και η καθα μαμα σαν και εμενα να κανει το ιδιο. Αν για καποιο λογο δεν μπορει, μπορει να ζητισει ευγενικα να περασει μπορστα, και εγω θα την αφηνα ακομη και αν δεν συμφωνουσα. ΜΕ το ετσι θελω ομως και με μοναδικη δικαιολογια το καροτσι (οταν εγω το κανω χιλιαδες φορες) την θεωρω απολιτιστη και γαιδουρα. Οποιος για καποιο λογο θελει να εχει πρωτεραιοτητα (που δικαιως δεν του δινεται κατ εμε απο μονη της) θελει να εχει μποει ευγενικα να το ζητησει. Οποιαδηποτε αλλη ενεργεια ειναι απλα γαιδουρια. 
Αν δεν ειχα και εγω παιδι στην ιδια ηλικια και δεν εανα ακριβως τα ιδια πραγματα καθημερινα (ετυχε σημερα να μην την παρω μαζι, αν και θα επρεπε για νατης δειξω λιγο οτι δεν θα παθαινε και κατι να περιμενει, οπως εγω και οπως ολοι μας) θα μπορουσε κανεις να μου πει οτι λεω οτι να ναι γιατι απλα δεν ξρω πως ειναι με καροτσι σε μια τραπεζα, αλλα κατι τετοιο δεν ισχυει. 

υ.γ. λυπαμαι που σου δημιουργω στομαχικες διαταραχες, μπορεις καλλιστα να με προσθεσεις στους εχθρους σου να μην βλεπεις τι αναρτω, ειδικα τετοιες ωρες, γιατι θα παθεις και τιποτα στο τελος.

363το " cafe" μας #3# - Σελίδα 15 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Δευ Σεπ 30, 2013 6:03 am

zini

zini
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Lillybell έγραψε:
zini έγραψε:Α και κατι τελευταιο Λιλιμπλελ, αν για καθε τι που μπορει να αναρτω και να διαφωνεις, το βασικο επιχειρημα για να διαφωνησεις ειναι οτι ειμαι η Ανναμαρια, και εσυ η Λιλιμπελ αστο κουκλα μου, φυγε λιγο απο το γυμνασιο που μαλλον εκει εχεις μεινει.
Ναι το ομολογω τρελαινομαι να σου τη λεω γιατι εισαι ο,τι γελιοτερο εχω συναντησει σε ενα φορουμ...Μας εγραψες σε εκεινο το αποχαιρετηστηριο διαβημα σου οτι το επιπεδο μας δεν σου ταιριαζει, το ξιπασιλικι σου ξεχειλιζει, αλλα παλι εδω βραζεις...Εσυ και ο Αντωνης.....
εγω λοιπον ως ξιπασμενη αυτο που εχω να σου πω ειναι μονο το οτι, "οσα δεν πιανει η αλεπου τα κανει κρεμασταρια" (παλια καλη ελληνικη ρηση που σου ταιριαζει γαντι)

364το " cafe" μας #3# - Σελίδα 15 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Δευ Σεπ 30, 2013 6:03 am

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
zini έγραψε:
Lillybell έγραψε:
zini έγραψε:Οχι γλυκια μου κριμα ειναι μεσημεριατικα που λογικα μολις εφαγες. Απο οτι καταλαβα ανοικεις στις απολιτιστες που θεωρουν οτι επειδη εχουν καροτσι εχουν και απρι ορι προτεραιοτητα στα παντα. Προταιρετοτητα και απο τη γιαγια που περιμενε 35' λεπτα μπροστα απο εμενα υπομονετικα. Ειναι θεμα πολιτισμου που δεν εχει να κανει με τη χωρα εχει να ακνει με την παιδεια που κατα κυριο λογο εχουμε παρει απο το σπιτι μας, οχι στο Λονδινο δεν ειναι ολα λυμμενα. Αυτα ομως τα καθημερινα ειναι, γιατι εκει κανουν-με τα παντα με τα μωρα χωρις να θεωρουμε οτι κανουμε κατορθωμα. Εδω ομως; Εσυ ομως το κανεις; Το κανεις χωρις να απαιτεις να προσξεουν περισσοτερο σε μια τραπεζα γιατι πραγματικα δεν το χρειαζεσαι; διδασκεις στο παιδ σου (που προφανως εχεις μαζι στο καροτσι), πολιτισμο και υπομονη; Προφανως και οχι εφοσον εχυ θα μου επερνες την σειρα και ακομη περισσοτερο της κυριας μπορτα ου 60+ ετων μονο και μονο επειδη ειχες καροτσι (με ενα μωρο μεσα απολυτα ησυχο, που δεν ειχε κανενα θεμα). Ειναι λοιπον θεμα πολιτισμου. Δεν ξερω, διαθετεις;
Εκτος που με εκανες να ξερασω παλι με τις εξυπναδες σου θα με κανεις και να δακρυσω απο το δραμα το δικο σου και της 60 χρονης γιαγιας(??) που περιμενατε υπομονετικα στην σειρα και ηρθε η απολιτιστη, αυτη που τολμησε να ειναι ΜΗΤΕΡΑ ΜΕ ΜΩΡΟ,και να εχει μαζι της το μωρο, το οποιο τολμησε να μην γκρινιαζει, αλλα να καθεται ησυχο, αυτη η ανθρωποφαγα και εξυπήρετηθηκε 10 λεπτα νωριτερα...Ε οχι βρε ανναμαρια...Στη φυλακη γρηγορα κι αυτη...
Οταν ΕΓΩ παντα περιμενω με το καροτσι υπομεντικα τη σειρα μου. Γιατι ετσι πρεπει και γιατι ετσι εχω μαθει απο το σπιτι μου (καροτσι με μωρο εχω μαζι οχι ετιμοθανατο), εχω την παιτηση και η καθα μαμα σαν και εμενα να κανει το ιδιο. Αν για καποιο λογο δεν μπορει, μπορει να ζητισει ευγενικα να περασει μπορστα, και εγω θα την αφηνα ακομη και αν δεν συμφωνουσα. ΜΕ το ετσι θελω ομως και με μοναδικη δικαιολογια το καροτσι (οταν εγω το κανω χιλιαδες φορες) την θεωρω απολιτιστη και γαιδουρα. Οποιος για καποιο λογο θελει να εχει πρωτεραιοτητα (που δικαιως δεν του δινεται κατ εμε απο μονη της) θελει να εχει μποει ευγενικα να το ζητησει. Οποιαδηποτε αλλη ενεργεια ειναι απλα γαιδουρια. 
Αν δεν ειχα και εγω παιδι στην ιδια ηλικια και δεν εανα ακριβως τα ιδια πραγματα καθημερινα (ετυχε σημερα να μην την παρω μαζι, αν και θα επρεπε για νατης δειξω λιγο οτι δεν θα παθαινε και κατι να περιμενει, οπως εγω και οπως ολοι μας) θα μπορουσε κανεις να μου πει οτι λεω οτι να ναι γιατι απλα δεν ξρω πως ειναι με καροτσι σε μια τραπεζα, αλλα κατι τετοιο δεν ισχυει. 

υ.γ. λυπαμαι που σου δημιουργω στομαχικες διαταραχες, μπορεις καλλιστα να με προσθεσεις στους εχθρους σου να μην βλεπεις τι αναρτω, ειδικα τετοιες ωρες, γιατι θα παθεις και τιποτα στο τελος.
Και με τι θα γελαω μετα;;;Laughing Laughing Laughing Laughing 

365το " cafe" μας #3# - Σελίδα 15 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Δευ Σεπ 30, 2013 6:04 am

gogoulini88


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ti epi8esh itan ayth
panagia mou!!!

366το " cafe" μας #3# - Σελίδα 15 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Δευ Σεπ 30, 2013 6:04 am

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
zini έγραψε:
Lillybell έγραψε:
zini έγραψε:Α και κατι τελευταιο Λιλιμπλελ, αν για καθε τι που μπορει να αναρτω και να διαφωνεις, το βασικο επιχειρημα για να διαφωνησεις ειναι οτι ειμαι η Ανναμαρια, και εσυ η Λιλιμπελ αστο κουκλα μου, φυγε λιγο απο το γυμνασιο που μαλλον εκει εχεις μεινει.
Ναι το ομολογω τρελαινομαι να σου τη λεω γιατι εισαι ο,τι γελιοτερο εχω συναντησει σε ενα φορουμ...Μας εγραψες σε εκεινο το αποχαιρετηστηριο διαβημα σου οτι το επιπεδο μας δεν σου ταιριαζει, το ξιπασιλικι σου ξεχειλιζει, αλλα παλι εδω βραζεις...Εσυ και ο Αντωνης.....
εγω λοιπον ως ξιπασμενη αυτο που εχω να σου πω ειναι μονο το οτι, "οσα δεν πιανει η αλεπου τα κανει κρεμασταρια" (παλια καλη ελληνικη ρηση που σου ταιριαζει γαντι)
Ακριβως αυτο λεω κι εγω σ'εσενα, οπως επισης οτι αυτος που εχει αναγκη να δειχνει και να φαινεται, μαλλον καρβελια ονειρευεται....

367το " cafe" μας #3# - Σελίδα 15 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Δευ Σεπ 30, 2013 6:10 am

zini

zini
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Λιλιμπελ αμα ειναι να σου προσφερω γελιο να συνεχισεις να με διαβαζεις, κανενα προβλημα. Αμα το να μου τι λες σε κανει καλυτερο ανθρωπο και σε κανει να νιωθεις κατι ενωτερο επησεις κανενα προβλημα! δεν χαλαω εγω χατηρια. Συνεχισε να ασχολεισε μαζι μου αμα σε διασκεδαζω λοιπον. Ουδεποτε ασχολειθηκα με εσενα και ουδεποτε ειχα σκοπο να το κανω. Ακομη και τοτε στις αρχες που μου ειχες πει το ανεκδιηγητο "οτι ακομα και καποια γυναικα που εχει πεσει θυμα βιασμου, ο  Θεος της το εστειλε για να τη δοκιναμασει." Τοσο ανεγκεφαλη αποψη που υποθηκε δημοσια χωρις να ξερεις αν απευθυνεσαι σε θυμα βιασμου. (δεν ειχα σκοπο να στο αναφερω αυτο και μαλιστα ξερω οτι θα το μετανιωσω, αλλα αυτο ισως για να σου δωσω τροφη για σκεψη εγω μια ξιπασμενη).

οσο για τα καρβελια, δεν θελω να σπαταλισω ενεργεια για να σε πισω το αντιθετο. Δεν με αφορα τι πιστευεις για μενα μπορεις να εχει οποια αποψη θελεις ειναι δικαιωμα σου.

368το " cafe" μας #3# - Σελίδα 15 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Δευ Σεπ 30, 2013 6:15 am

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
zini έγραψε:Λιλιμπελ αμα ειναι να σου προσφερω γελιο να συνεχισεις να με διαβαζεις, κανενα προβλημα. Αμα το να μου τι λες σε κανει καλυτερο ανθρωπο και σε κανει να νιωθεις κατι ενωτερο επησεις κανενα προβλημα! δεν χαλαω εγω χατηρια. Συνεχισε να ασχολεισε μαζι μου αμα σε διασκεδαζω λοιπον. Ουδεποτε ασχολειθηκα με εσενα και ουδεποτε ειχα σκοπο να το κανω. Ακομη και τοτε στις αρχες που μου ειχες πει το ανεκδιηγητο "οτι ακομα και καποια γυναικα που εχει πεσει θυμα βιασμου, ο  Θεος της το εστειλε για να τη δοκιναμασει." Τοσο ανεγκεφαλη αποψη που υποθηκε δημοσια χωρις να ξερεις αν απευθυνεσαι σε θυμα βιασμου. (δεν ειχα σκοπο να στο αναφερω αυτο και μαλιστα ξερω οτι θα το μετανιωσω, αλλα αυτο ισως για να σου δωσω τροφη για σκεψη εγω μια ξιπασμενη).

οσο για τα καρβελια, δεν θελω να σπαταλισω ενεργεια για να σε πισω το αντιθετο. Δεν με αφορα τι πιστευεις για μενα μπορεις να εχει οποια αποψη θελεις ειναι δικαιωμα σου.
μπα;; τωρα εισαι και θυμα βιασμου;;; Σουίτ μαδερ οφ Τζιζους.....ΚΑι η παραμυθα συνεχιζεται...

369το " cafe" μας #3# - Σελίδα 15 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Δευ Σεπ 30, 2013 6:21 am

zini

zini
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Lillybell έγραψε:
zini έγραψε:Λιλιμπελ αμα ειναι να σου προσφερω γελιο να συνεχισεις να με διαβαζεις, κανενα προβλημα. Αμα το να μου τι λες σε κανει καλυτερο ανθρωπο και σε κανει να νιωθεις κατι ενωτερο επησεις κανενα προβλημα! δεν χαλαω εγω χατηρια. Συνεχισε να ασχολεισε μαζι μου αμα σε διασκεδαζω λοιπον. Ουδεποτε ασχολειθηκα με εσενα και ουδεποτε ειχα σκοπο να το κανω. Ακομη και τοτε στις αρχες που μου ειχες πει το ανεκδιηγητο "οτι ακομα και καποια γυναικα που εχει πεσει θυμα βιασμου, ο  Θεος της το εστειλε για να τη δοκιναμασει." Τοσο ανεγκεφαλη αποψη που υποθηκε δημοσια χωρις να ξερεις αν απευθυνεσαι σε θυμα βιασμου. (δεν ειχα σκοπο να στο αναφερω αυτο και μαλιστα ξερω οτι θα το μετανιωσω, αλλα αυτο ισως για να σου δωσω τροφη για σκεψη εγω μια ξιπασμενη).

οσο για τα καρβελια, δεν θελω να σπαταλισω ενεργεια για να σε πισω το αντιθετο. Δεν με αφορα τι πιστευεις για μενα μπορεις να εχει οποια αποψη θελεις ειναι δικαιωμα σου.
μπα;; τωρα εισαι και θυμα βιασμου;;; Σουίτ μαδερ οφ Τζιζους.....ΚΑι η παραμυθα συνεχιζεται...

Οτι και να πω κοπελα μου δεν εχει νοημα. Συνεχισε να βλεπεις τη ζωη και τα πργαματα πισω απο παρωπιδες. Δεν θελω να συνεχισω αυτη την εσχρη κουβεντα.

Και μαθε να διαβαζεις Ελληνικα. Ειπα χωρις να ξερεις αν απευθυνεσαι σε θυμα βιασμου. Μπορει να ειμαι μπορει να μην ειμαι, μπορει να ηταν η μανα μου η μπορει να πεσει η κορη μου. Μπορει να ηταν μια αλλη κοπελα που δαβαζε τη συζητηση. 

Συνεχισε να με διαβαζεις λοιπον αφου σε διασκεδαζω (ανησυχω λιγο για το στομαχι σου αλλα αφου εσενα δεν σε νιαζει να εχεις ταση για αιμετο καθε φορα που γραφω κατι no problem)

Συνεχισε να μου την λες κιολας εφοσον αυτο σε κανει να αισθανεσαι καλυτερα, και καλυτερος ανθρωπος. Απο εμενα εχεις το ελευθερο οπως προειπα.

370το " cafe" μας #3# - Σελίδα 15 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Δευ Σεπ 30, 2013 6:22 am

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
zini έγραψε:
Lillybell έγραψε:
zini έγραψε:Λιλιμπελ αμα ειναι να σου προσφερω γελιο να συνεχισεις να με διαβαζεις, κανενα προβλημα. Αμα το να μου τι λες σε κανει καλυτερο ανθρωπο και σε κανει να νιωθεις κατι ενωτερο επησεις κανενα προβλημα! δεν χαλαω εγω χατηρια. Συνεχισε να ασχολεισε μαζι μου αμα σε διασκεδαζω λοιπον. Ουδεποτε ασχολειθηκα με εσενα και ουδεποτε ειχα σκοπο να το κανω. Ακομη και τοτε στις αρχες που μου ειχες πει το ανεκδιηγητο "οτι ακομα και καποια γυναικα που εχει πεσει θυμα βιασμου, ο  Θεος της το εστειλε για να τη δοκιναμασει." Τοσο ανεγκεφαλη αποψη που υποθηκε δημοσια χωρις να ξερεις αν απευθυνεσαι σε θυμα βιασμου. (δεν ειχα σκοπο να στο αναφερω αυτο και μαλιστα ξερω οτι θα το μετανιωσω, αλλα αυτο ισως για να σου δωσω τροφη για σκεψη εγω μια ξιπασμενη).

οσο για τα καρβελια, δεν θελω να σπαταλισω ενεργεια για να σε πισω το αντιθετο. Δεν με αφορα τι πιστευεις για μενα μπορεις να εχει οποια αποψη θελεις ειναι δικαιωμα σου.
μπα;; τωρα εισαι και θυμα βιασμου;;; Σουίτ μαδερ οφ Τζιζους.....ΚΑι η παραμυθα συνεχιζεται...

Οτι και να πω κοπελα μου δεν εχει νοημα. Συνεχισε να βλεπεις τη ζωη και τα πργαματα πισω απο παρωπιδες. Δεν θελω να συνεχισω αυτη την εσχρη κουβεντα.

Και μαθε να διαβαζεις Ελληνικα. Ειπα χωρις να ξερεις αν απευθυνεσαι σε θυμα βιασμου. Μπορει να ειμαι μπορει να μην ειμαι, μπορει να ηταν η μανα μου η μπορει να πεσει η κορη μου. Μπορει να ηταν μια αλλη κοπελα που δαβαζε τη συζητηση. 

Συνεχισε να με διαβαζεις λοιπον αφου σε διασκεδαζω (ανησυχω λιγο για το στομαχι σου αλλα αφου εσενα δεν σε νιαζει να εχεις ταση για αιμετο καθε φορα που γραφω κατι no problem)

Συνεχισε να μου την λες κιολας εφοσον αυτο σε κανει να αισθανεσαι καλυτερα, και καλυτερος ανθρωπος. Απο εμενα εχεις το ελευθερο οπως προειπα.
οκ θενκς ρε συ!

371το " cafe" μας #3# - Σελίδα 15 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Δευ Σεπ 30, 2013 6:24 am

zini

zini
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
α κατι τελευταιο, προφανως εκει στο κατηχιτικο δεν σε μαθανε οτι καποια πραγματα δεν ειναι για πλακα ε; οχι προφανως. Αμα κιολας ειναι θεοσταλτα...

372το " cafe" μας #3# - Σελίδα 15 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Δευ Σεπ 30, 2013 6:26 am

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
zini έγραψε:α κατι τελευταιο, προφανως εκει στο κατηχιτικο δεν σε μαθανε οτι καποια πραγματα δεν ειναι για πλακα ε; οχι προφανως. Αμα κιολας ειναι θεοσταλτα...
Οταν επιτελους τελειωσεις, γιατι ολο κατι τελευταιο μου γραφεις, τραβα και το καζανακι και αστο να σε ρουφηξει...

373το " cafe" μας #3# - Σελίδα 15 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Δευ Σεπ 30, 2013 6:30 am

zini

zini
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Lillybell έγραψε:
zini έγραψε:α κατι τελευταιο, προφανως εκει στο κατηχιτικο δεν σε μαθανε οτι καποια πραγματα δεν ειναι για πλακα ε; οχι προφανως. Αμα κιολας ειναι θεοσταλτα...
Οταν επιτελους τελειωσεις, γιατι ολο κατι τελευταιο μου γραφεις, τραβα και το καζανακι και αστο να σε ρουφηξει...
εχω υπηρετη για να μου τραβα το καζανακι, μισo να τον φωναξω.

374το " cafe" μας #3# - Σελίδα 15 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Δευ Σεπ 30, 2013 6:32 am

Γ_

Γ_
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!

375το " cafe" μας #3# - Σελίδα 15 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Δευ Σεπ 30, 2013 6:37 am

trilly

trilly
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλο ειναο οι εγκυουλες να μην διαβασουν την ειδηση που ανερτησε η μητσαινα γιατι θα στενοχωρηθουν


κανω edit για να ζητησω συγνωμη απο την μητσαινα (λεω κι εγω?) το μηνυμα το εστειλε η Γ.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 15 από 42]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 28 ... 42  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν forum σε punBB | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις