Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
46 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 46 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 10, 11, 12  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 7 από 12]

151μηπως ειμαι εγκυος ??? - Σελίδα 7 Empty Απ: μηπως ειμαι εγκυος ??? Πεμ Απρ 03, 2014 10:17 am

ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΘΗΝΑ


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
κουνελάκι έγραψε:
ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΘΗΝΑ έγραψε:
κουνελάκι έγραψε:
ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΘΗΝΑ έγραψε:
κουνελάκι έγραψε:Γεια σας κοριτσάκια μου, τί κάνετε;
Εγώ πλησιάζω σιγά σιγά τις γόνιμες μέρες οπότε όπως καταλαβαίνετε οι προσπάθειες είναι εντατικές.
Anpap μου εσύ πως πας; Έχετε δει σάκο ή είναι πολύ νωρίς;
Ina τι κανείς; Φουσκώνει η κοιλίτσα σου;
Γεια σου Αγγελική μου. Τί ακριβώς έκανες γιατί δεν έχω παρακολουθήσει τα προηγούμενα μηνύματα σου.

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΚΟΥΝΕΛΑΚΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΤΙΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ!!ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΣΕ ΦΥΣΙΚΟ ΚΥΚΛΟ ΔΗΛΑΔΗ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΦΑΡΜΑΚΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΠΗΡΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΤΟ ΕΝΑ ΩΑΡΙΟ ΠΟΥ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ ΤΟ ΓΟΝΙΜΟΠΟΙΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΞΑΝΑΒΑΖΕΙ !!ΕΙΔΕΣ ΤΙ ΩΡΑΙΑ ΚΑΙ ΑΠΛΑ ΤΟ ΛΕΩ!ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΦΑΡΜΑΚΑ ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ Η ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΙΔΙΑ.ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ.

Αγγελική μου δεν έχω ασχοληθεί καθόλου με το θέμα εξωσωματική και είμαι τελείως άσχετη.
Μπορεί να με πεις χαζή αλλά ούτε καν είχα ακούσει ότι γίνεται εξωσωματική χωρίς φάρμακα.Προσπαθείτε καιρό για μωράκι;
Σου εύχομαι μέσα απο την καρδιά μου να έχεις σε λίγες μέρες ενα θετικό τεστάκι στα χέρια σου.
Θα περιμένουμε νεα σου.
Είναι πολύ σημαντικό για εμάς που ακόμα προσπαθούμε να ακούμε ευχάριστα νέα.

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙ ΚΑΙ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΠΟΤΕ ΝΑ ΜΗΝ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ ΝΑ ΜΑΘΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΤΗΣ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗΣ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΦΑΡΜΑΚΑ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙΣ ΓΡΗΓΟΡΑ!!!!!ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΔΥΟΜΙΣΗ ΧΡΟΝΙΑ ΑΛΛΑ ΧΩΡΙΣ ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΑΠΟ ΟΤΙ ΜΟΥ ΕΧΟΥΝ ΠΕΙ ΔΥΟ ΓΙΑΤΡΟΙ ΠΟΥ ΕΧΩ ΠΑΕΙ.ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΜΑΚΑΡΙ ΕΛΠΙΖΩ ΠΩΣ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΠΡΟΣΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ

Εμείς προσπαθούμε 1,5 χρόνο.
Πραγματικά βρε Αγγελική μου κάποιες φορές χάνω το κουράγιο μου.
Κάθε μέρα ακούμε περιπτώσεις κακοποιημένων
παιδιών και τα βάζω με το Θεό.
Γιατί εμείς που έχουμε τόση αγάπη να δώσουμε σε ενα παιδί να το στερούμαστε;
Το ξέρω είναι αμαρτία που σκέφτομαι έτσι αλλα με παίρνει το παράπονο.

ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ ΠΩΣ ΤΟ ΛΕΣ ΣΗΜΕΡΑ ΜΙΛΟΥΣΑ ΜΕ ΤΗΝ ΜΗΤΕΡΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΛΕΓΑ ΟΤΙ ΠΗΓΑΙΝΟΝΤΑΣ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΣΥΧΝΑ ΣΥΝΑΝΤΑΣ ΤΟΣΕΣ ΠΟΛΛΕΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΠΕΛΠΙΣΜΕΝΕΣ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΜΕΝΕΣ ΣΤΕΝΑΧΩΡΗΜΕΝΕΣ ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΝ ΝΑ ΠΕΤΥΧΟΥΝ ΤΟ ΟΝΕΙΡΟ ΤΟΥΣ ΜΕ ΚΑΘΕ ΤΡΟΠΟ ΚΑΙ ΣΕ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΕΣ ΗΛΙΚΙΕΣ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑ ΤΗΝ ΩΟΛΗΨΙΑ ΔΕΚΑΔΕΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑΝ ΟΤΙ ΕΓΩ ΕΝΑΛΛΑΣΟΝΤΑΝ ΣΤΑ ΚΡΕΒΒΑΤΙΑ ΕΦΕΥΓΕ Η ΜΙΑ ΕΡΧΟΤΑΝ Η ΑΛΛΗ ΚΑΙ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑ ΤΗΝ ΜΕΤΑΦΟΡΑ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΦΟΡΕΣ ΜΙΛΑΓΑΜΕ ΜΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΓΝΩΡΙΖΟΜΑΣΤΕ ΑΛΛΑ ΕΙΧΑΜΕ ΚΑΤΙ ΚΟΙΝΟ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΟΛΕΣ ΕΜΕΙΣ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΗΤΑΝ ΛΟΙΠΟΝ ΚΑΙ ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ Η ΟΠΟΙΑ ΔΕΝ ΠΟΛΥΜΙΛΑΓΕ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΤΗΝ ΡΩΤΑΩ ΕΣΥ ΤΙ ΕΚΑΝΕΣ ΩΟΛΗΨΙΑ Η ΜΕΤΑΦΟΡΑ ?ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΜΕ ΔΥΣΚΟΛΙΑ ΔΙΑΚΟΠΗ ΚΥΗΣΗΣ.ΜΕΙΝΑΜΕ ΟΛΕΣ ΠΑΓΩΜΕΝΕΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΛΙΓΟ ΔΕΝ ΑΝΤΑΛΛΑΞΑΜΕ ΚΟΥΒΕΝΤΕΣ ΚΑΙ ΣΕ ΡΩΤΑΩ ΠΟΣΟ ΑΔΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΣΟ ΟΛΕΣ ΕΜΕΙΣ ΕΚΕΙ ΤΡΑΒΑΜΕ ΤΟΣΑ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΜΕ ΝΑ ΑΠΟΚΤΗΣΟΥΜΕ ΕΝΑ ΜΩΡΟ ΚΑΙ ΕΚΕΙΝΗ Η ΚΟΠΕΛΑ ΑΠΛΑ ΕΙΧΕ ΔΥΟ ΠΑΙΔΙΑ "ΕΤΥΧΕ"ΕΝΑ ΤΡΙΤΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΤΟ ΚΡΑΤΗΣΕΙ.ΤΑ ΣΧΟΛΙΑ ΔΙΚΑ ΣΑΣ.

152μηπως ειμαι εγκυος ??? - Σελίδα 7 Empty Απ: μηπως ειμαι εγκυος ??? Παρ Απρ 04, 2014 4:13 am

κουνελάκι

κουνελάκι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Πραγματικά είναι πολύ κρίμα.
Βρε Αγγελική μου κάποιες φορές απογοητεύομαι , άλλες πάλι σκέφτομαι πως είμαστε τυχερές που περνάμε αυτή τη δοκιμασία γιατί θα εκτιμήσουμε κάποια πράγματα πολύ περισσότερο από κάποια άλλα κορίτσια που τα βρήκαν όλα τόσο εύκολα.
Φαντάζεσαι να έρθει η στιγμή που θα κρατήσουμε στα χέρια μας το δικό μας παιδί ;
Απο τώρα κλαίω.
Προσεύχομαι για το καλύτερο για όλα τα κορίτσια που βιώνουν τέτοιες στιγμές.

http://www.pregnology.com/ovulate/24/6/14/10/

153μηπως ειμαι εγκυος ??? - Σελίδα 7 Empty Απ: μηπως ειμαι εγκυος ??? Παρ Απρ 04, 2014 8:53 am

ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΘΗΝΑ


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΟ ΙΔΙΟ ΚΑΠΟΙΟΣ ΛΟΓΟΣ ΘΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΟΥ ΓΙΝΟΝΤΕ ΟΛΑ ΑΥΤΑ.ΕΥΧΟΜΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΚΑΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΝΑ ΜΗΝ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΟΥΤΕ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΟΥΤΕ ΣΠΕΡΜΑΓΧΥΣΗ ΟΥΤΕ ΤΕΣΤ ΩΟΡΗΞΙΑΣ ΟΥΤΕ ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟ ΟΛΑ ΑΥΤΑ .ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΟ ΟΛΟ ΑΥΤΟ ΤΑ ΠΗΓΑΙΝΕ ΛΑ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟΣ ΑΤΕΛΕΙΩΤΕΣ ΦΟΡΕΣ.ΟΛΕΣ ΟΙ ΚΟΠΕΛΕΣ ΠΟΥ ΤΑΛΑΙΠΩΡΙΥΝΤΕ ΓΙΑ ΝΑ ΑΠΟΚΤΗΣΟΥΝ ΜΩΡΟ ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΕΡΧΟΝΤΕ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΠΑΡΟΥΝ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΝΕΑ.

154μηπως ειμαι εγκυος ??? - Σελίδα 7 Empty Απ: μηπως ειμαι εγκυος ??? Σαβ Απρ 05, 2014 7:16 am

κουνελάκι

κουνελάκι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Τι κανετε βρε κοριτσια; Που χαθηκατε;
Τι κανουν οι γκαστρουλες μας;
Αγγελικη μου εσυ πως πας;
Ποτε με το καλο θα εχουμε νεα;

http://www.pregnology.com/ovulate/24/6/14/10/

155μηπως ειμαι εγκυος ??? - Σελίδα 7 Empty Απ: μηπως ειμαι εγκυος ??? Σαβ Απρ 05, 2014 8:20 am

anpap


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
geia sas koritsia!!!!ti kanete pws eiste???aggeliki mou?xapla na eisai xapla!!oti se lene na kaneis!!!
ina pou eisai xameni???pws pas?foukwses???kounelaki vour  μηπως ειμαι εγκυος ??? - Σελίδα 7 215994 μηπως ειμαι εγκυος ??? - Σελίδα 7 215994 μηπως ειμαι εγκυος ??? - Σελίδα 7 215994 opws mou eixe pei mia kopela prin kairo edw sto sait mpoyti na min kleineis!!epiase!xaxaxaxa
egw koritsia akoma na paw sto giatro!tin megalovdomada mou eipe tha paw na to akousoume!tipota allo!a k na pernw filicine!auta!

156μηπως ειμαι εγκυος ??? - Σελίδα 7 Empty Απ: μηπως ειμαι εγκυος ??? Σαβ Απρ 05, 2014 3:51 pm

ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΘΗΝΑ


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κουνελάκι μου καλα ειμαι πήγα βολτίτσα σήμερα για καφεδάκι με τις φίλες και ευχαριστήθηκα κουτσομπολιό !!! Την τεταρτη πρώτα η θεός θα ξέρουμε ! Anpap εισαι καλα ; Δεν έχεις τίποτα Εμετους και τέτοια άντε με το καλό να άκουσετε το μωράκι σας να μην ανησυχείς ολα γα πανε καλα και μεγάλη εβδομάδα η Παναγία θα ειναι δίπλα σου

157μηπως ειμαι εγκυος ??? - Σελίδα 7 Empty Απ: μηπως ειμαι εγκυος ??? Τετ Απρ 09, 2014 8:47 am

κουνελάκι

κουνελάκι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Αγγελική μου, τί έγινε;
Έμαθες κάτι;
Εύχομαι να μας πεις ευχάριστα νέα.

http://www.pregnology.com/ovulate/24/6/14/10/

158μηπως ειμαι εγκυος ??? - Σελίδα 7 Empty Απ: μηπως ειμαι εγκυος ??? Πεμ Απρ 10, 2014 12:44 am

ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΘΗΝΑ


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΚΟΥΝΕΛΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΤΕΛΙΚΑ Η ΧΩΡΙΑΚΗ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΑΡΝΗΤΙΚΗ 0 ΔΗΛΑΔΗ ΣΤΕΝΑΧΩΡΗΘΗΚΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΑ ΠΑΡΑΤΑΩ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΕΤΥΧΩ ΤΟΝ ΣΤΟΧΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΘΑ ΚΑΝΩ ΟΤΙ ΠΑΙΡΝΑΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΧΕΡΙ ΜΟΥ!

159μηπως ειμαι εγκυος ??? - Σελίδα 7 Empty Απ: μηπως ειμαι εγκυος ??? Πεμ Απρ 10, 2014 9:23 am

κουνελάκι

κουνελάκι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΘΗΝΑ έγραψε:ΚΟΥΝΕΛΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΤΕΛΙΚΑ Η ΧΩΡΙΑΚΗ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΑΡΝΗΤΙΚΗ 0 ΔΗΛΑΔΗ ΣΤΕΝΑΧΩΡΗΘΗΚΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΑ ΠΑΡΑΤΑΩ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΕΤΥΧΩ ΤΟΝ ΣΤΟΧΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΘΑ ΚΑΝΩ ΟΤΙ ΠΑΙΡΝΑΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΧΕΡΙ ΜΟΥ!

Αγγελική μου λυπάμαι πολύ.
Έχω πάρει κι εγώ στα χέρια μου αρνητική χοριακή και μπορώ να σε καταλάβω.
Χαίρομαι πολύ που είσαι αισιόδοξη κοριτσάκι μου.
Δυστυχώς επιβαρύνουμε την κατασταση με το άγχος και τη στεναχώρια.
Πως σκέφτεσαι να προχωρήσεις τώρα;

http://www.pregnology.com/ovulate/24/6/14/10/

160μηπως ειμαι εγκυος ??? - Σελίδα 7 Empty Απ: μηπως ειμαι εγκυος ??? Πεμ Απρ 10, 2014 10:46 am

ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΘΗΝΑ


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
κουνελάκι έγραψε:
ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΘΗΝΑ έγραψε:ΚΟΥΝΕΛΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΤΕΛΙΚΑ Η ΧΩΡΙΑΚΗ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΑΡΝΗΤΙΚΗ 0 ΔΗΛΑΔΗ ΣΤΕΝΑΧΩΡΗΘΗΚΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΑ ΠΑΡΑΤΑΩ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΕΤΥΧΩ ΤΟΝ ΣΤΟΧΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΘΑ ΚΑΝΩ ΟΤΙ ΠΑΙΡΝΑΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΧΕΡΙ ΜΟΥ!

Αγγελική μου λυπάμαι πολύ.
Έχω πάρει κι εγώ στα χέρια μου αρνητική χοριακή και μπορώ να σε καταλάβω.
Χαίρομαι πολύ που είσαι αισιόδοξη κοριτσάκι μου.
Δυστυχώς επιβαρύνουμε την κατασταση με το άγχος και τη στεναχώρια.
Πως σκέφτεσαι να προχωρήσεις τώρα;
ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΚΟΜΑ ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΩ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΜΕ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΝΑ ΤΑ ΒΑΛΟΥΜΕ ΞΑΝΑ ΚΑΤΩ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΕΝΑ ΠΛΑΝΟ ΜΑΛΛΟΝ ΠΑΛΙ ΣΕ ΦΥΣΙΚΟ.

161μηπως ειμαι εγκυος ??? - Σελίδα 7 Empty Απ: μηπως ειμαι εγκυος ??? Παρ Απρ 11, 2014 7:03 am

κουνελάκι

κουνελάκι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Αγγελική μου συγνώμη για τις ερωτήσεις αλλά τον Σεπτέμβριο κλεινουμε 2 χρόνια προσπαθειών και όπως καταλαβαίνεις πρέπει να εξετάσω όλα τα ενδεχόμενα.
Πόσο σου κόστισε η όλη διαδικασία;
Την έκανες σε ιδιωτικό ή δημόσιο νοσοκομείο;
Τί σε έκανε να πάρεις την απόφαση της εξωσωματικής;
Εννοείτε οτι απαντάς εφόσον δεν σε φέρνω σε δύσκολη θέση.
Σ'ευχαριστω πολύ.

http://www.pregnology.com/ovulate/24/6/14/10/

162μηπως ειμαι εγκυος ??? - Σελίδα 7 Empty Απ: μηπως ειμαι εγκυος ??? Παρ Απρ 11, 2014 9:33 am

ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΘΗΝΑ


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙ ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΕ ΦΕΡΝΕΙΣ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΔΥΣΚΟΛΗ ΘΕΣΗ.ΕΜΕΙΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΔΥΟΜΙΣΗ ΧΡΟΝΙΑ ΝΑ ΣΟΥΠΩ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΛΟ ΣΠΕΡΜΑ ΚΑΛΗ ΣΑΛΠΙΓΓΟΓΡΑΦΙΑ ΚΑΛΕΣ ΟΡΜΟΝΙΚΕΣ ΓΕΝΙΚΑ ΔΕΝ ΒΡΙΣΚΟΥΜΕ ΚΑΠΟΙΟ ΛΟΓΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΑΚΑΤΑΦΕΡΝΟΥΜΕ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΝΕΙ ΔΥΟ ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΕΙΣ ΚΑΙ ΜΙΑ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΣΕ ΦΥΣΙΚΟ ΚΥΚΛΟ ΟΙ ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΕΙΣ Η ΚΑΘΕ ΜΙΑ ΜΑΣ ΠΗΓΕ 300,00 ΚΑΙ Ξ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ 800,00 ΓΕΝΙΚΑ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ ΣΤΑ ΚΕΝΤΡΑ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗΣ ΘΕΛΕΙ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΠΑΖΑΡΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΣΤΟ ΛΕΩ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΠΑΕΙ ΣΥΣΤΗΜΕΝΗ ΕΚΕΙ ΑΠΟ ΚΟΠΕΛΑ ΠΟΥ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΟ ΕΤΣΙ ΛΕΙΤΟΥΡΓΟΥΝ.

163μηπως ειμαι εγκυος ??? - Σελίδα 7 Empty Απ: μηπως ειμαι εγκυος ??? Παρ Απρ 11, 2014 9:42 am

ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΘΗΝΑ


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΚΟΥΝΕΛΑΚΙ ΣΟΥ ΕΧΩ ΣΤΕΙΛΕΙ PM

164μηπως ειμαι εγκυος ??? - Σελίδα 7 Empty Απ: μηπως ειμαι εγκυος ??? Παρ Απρ 11, 2014 10:06 am

elin1

elin1
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
κοριτσια καλησπερα, συγνωμη που παρεμβαινω, και ευχομαι σε ολες να ερθει αυτο που επιθυμειτε και συντομα!
διαβασα τυχαια λιγο απο το θεμα σας, και ηθελα να σας πω, αν δεν υπαρχει καποιο οργανικο προβλημα, μηπως πρεπει να το αφηνουμε και λιγο στο Θεο? ημουν παντρεμενη 1,5 χρονο οταν εμεινα εγκυος, και εγινε οταν το εβγαλα απο το μυαλο μου...με δεδομενο οτι δεν προσεχαμε, αρχισα καποια στιγμη να ανησυχω...ομως αποφασισα οτι δεν θα το σκεφτομαι και εστιασα στη δουλεια μου, μαλιστα επεισα τον εαυτο μου οτι δεν θα ερθει συντομα γιατι δεν ειναι τα δεδομενα της ζωης καταλληλα ακομα, κι ετσι το εβγαλα απο το μυαλο μου. οταν οι αλλοι μου ελεγαν σχετικα τους ελεγα το ιδιο, οτι δεν ειμαστε ετοιμοι. αν λαβει κανεις υποψη οτι παντρευτηκα οταν ημουν 31, θα μπορουσε ανετα να αγχωθω, ομως το εβγαλα απο το μυαλο μου, και ηρθε εκει που δεν το περιμενα...ευχομαι το ιδιο και σε εσας!

165μηπως ειμαι εγκυος ??? - Σελίδα 7 Empty Απ: μηπως ειμαι εγκυος ??? Παρ Απρ 11, 2014 10:27 am

κουνελάκι

κουνελάκι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
elin1 έγραψε:κοριτσια καλησπερα, συγνωμη που παρεμβαινω, και ευχομαι σε ολες να ερθει αυτο που επιθυμειτε και συντομα!
διαβασα τυχαια λιγο απο το θεμα σας, και ηθελα να σας πω, αν δεν υπαρχει καποιο οργανικο προβλημα, μηπως πρεπει να το αφηνουμε και λιγο στο Θεο? ημουν παντρεμενη 1,5 χρονο οταν εμεινα εγκυος, και εγινε οταν το εβγαλα απο το μυαλο μου...με δεδομενο οτι δεν προσεχαμε, αρχισα καποια στιγμη να ανησυχω...ομως αποφασισα οτι δεν θα το σκεφτομαι και εστιασα στη δουλεια μου, μαλιστα επεισα τον εαυτο μου οτι δεν θα ερθει συντομα γιατι δεν ειναι τα δεδομενα της ζωης καταλληλα ακομα, κι ετσι το εβγαλα απο το μυαλο μου. οταν οι αλλοι μου ελεγαν σχετικα τους ελεγα το ιδιο, οτι δεν ειμαστε ετοιμοι. αν λαβει κανεις υποψη οτι παντρευτηκα οταν ημουν 31, θα μπορουσε ανετα να αγχωθω, ομως το εβγαλα απο το μυαλο μου, και ηρθε εκει που δεν το περιμενα...ευχομαι το ιδιο και σε εσας!

Γεια σου elin1 καλως ηρθες στην παρεα μας.
Συμφωνω μαζι σου 100% αλλα αυτο το "βγαλε το απο το μυαλο σου" ειναι μια κουβεντα.
Σου μιλαω ειλικρινα προσπαθω να ασχολουμε διαρκως με καινουρια πραγματα για να απασχολω το μυαλο μου.
Δεν γινεται ομως τιποτα. Καθε φορα που παω στην τουαλετα βλεπω το εσωρουχο μου για να δω εχω υγρα ωορρηξιας ή αν ειμαι στις τελευταιες μερες ηρθε ακατανομαστη;
Ειναι πολυ δυσκολο βρε κοπελια.
Βλεπω στο δρομο καροτσια με μωρακια και ανατριχιαζω, βουρκωνω. Ειλικρινα δεν το ελεγχω, μαλλον εχω φτασει στην ηλικια που το μητρικο ενστικτο εχει βγει στην επιφανεια.
Τι να πω, αν εσυ εχεις να μου προτεινεις κατι θα σου ημουν πραγματικα υποχρεωμενη.

http://www.pregnology.com/ovulate/24/6/14/10/

166μηπως ειμαι εγκυος ??? - Σελίδα 7 Empty Απ: μηπως ειμαι εγκυος ??? Παρ Απρ 11, 2014 11:09 am

elin1

elin1
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
θα σου πω τι εκανα εγω: το πηρα αποφαση οτι θα αργησει. αποφασισα οτι ειναι κατι που δεν ερχεται οταν εμεις το θελουμε, και θεωρησα δεδομενο οτι θα αργησει. να σκεφτεις οτι οταν τελικα ημουν εγκυος αργησα να κανω τεστ, γιατι δεν ηθελα να μπω στη διαδικασια και να απογοητευτω. ελεγα στον εαυτο μου οτι αποκλειεται να ειμαι. ετσι λειτουργησα εγω τουλαχιστον και πιστευω πως με βοηθησε...

167μηπως ειμαι εγκυος ??? - Σελίδα 7 Empty Απ: μηπως ειμαι εγκυος ??? Σαβ Απρ 12, 2014 4:47 am

anabela


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
κουνελάκι έγραψε:
elin1 έγραψε:κοριτσια καλησπερα, συγνωμη που παρεμβαινω, και ευχομαι σε ολες να ερθει αυτο που επιθυμειτε και συντομα!
διαβασα τυχαια λιγο απο το θεμα σας, και ηθελα να σας πω, αν δεν υπαρχει καποιο οργανικο προβλημα, μηπως πρεπει να το αφηνουμε και λιγο στο Θεο? ημουν παντρεμενη 1,5 χρονο οταν εμεινα εγκυος, και εγινε οταν το εβγαλα απο το μυαλο μου...με δεδομενο οτι δεν προσεχαμε, αρχισα καποια στιγμη να ανησυχω...ομως αποφασισα οτι δεν θα το σκεφτομαι και εστιασα στη δουλεια μου, μαλιστα επεισα τον εαυτο μου οτι δεν θα ερθει συντομα γιατι δεν ειναι τα δεδομενα της ζωης καταλληλα ακομα, κι ετσι το εβγαλα απο το μυαλο μου. οταν οι αλλοι μου ελεγαν σχετικα τους ελεγα το ιδιο, οτι δεν ειμαστε ετοιμοι. αν λαβει κανεις υποψη οτι παντρευτηκα οταν ημουν 31, θα μπορουσε ανετα να αγχωθω, ομως το εβγαλα απο το μυαλο μου, και ηρθε εκει που δεν το περιμενα...ευχομαι το ιδιο και σε εσας!

Γεια σου elin1 καλως ηρθες στην παρεα μας.
Συμφωνω μαζι σου 100% αλλα αυτο το "βγαλε το απο το μυαλο σου" ειναι μια κουβεντα.
Σου μιλαω ειλικρινα προσπαθω να ασχολουμε διαρκως με καινουρια πραγματα για να απασχολω το μυαλο μου.
Δεν γινεται ομως τιποτα. Καθε φορα που παω στην τουαλετα βλεπω το εσωρουχο μου για να δω εχω υγρα ωορρηξιας ή αν ειμαι στις τελευταιες μερες ηρθε ακατανομαστη;
Ειναι πολυ δυσκολο βρε κοπελια.
Βλεπω στο δρομο καροτσια με μωρακια και ανατριχιαζω, βουρκωνω. Ειλικρινα δεν το ελεγχω, μαλλον εχω φτασει στην ηλικια που το μητρικο ενστικτο εχει βγει στην επιφανεια.
Τι να πω, αν εσυ εχεις να μου προτεινεις κατι θα σου ημουν πραγματικα υποχρεωμενη.

Κουνελακι και γω σε φαση προσπα8ειας ειμαι και πολυ καιρο μαλιστα κοντα 2,5 χρονια. Κοιτα εγω αυτο δεν το εχω να βλεπω καροτσια και να βουρκωνω αλλα νιωθω πως με προσπερναει η ζωη. Πχ βλεπω κοπελες που οταν παντρευτηκα εγω δεν ειχαν καν σχεση να ειναι ηδη παντρεμενες και το μωρο τους να ναι ηδη μηνων. εγω παντρευτηκα πριν 3,5 χρονια απλα οι προσπαθειες ειναι τα τελευταια 2 με 2,5 χρονια. Λεω ομως μεσα μου πως ολα γινονται για καποιον λογο. Ποιον? Ο θεος ξερει. Την Τεταρτη με εξεταζε η γυναικολογος μου ειχα παρει ενεσεις αλτερμον επι 8 μερες καθε μερα για την δημιουργια ωαριων. Τελικα παρα τις ενεσειςδημιουργηθηκε μονο ενα αλλα πολυ καλο. Την ωρα της εξετασεις κοιτουσε η γιατρος το μηχανημα και εβλεπε μονο ενα ενω επρεπε να εχουν δημιουργηθει παραπανω. Και λεει ''κοιτα ρε παιδι μου τοσο καλο κοριτσι γιατι σε παιδευει ετσι?'' Το πα και στην ιδια πως σιγουρα καποιος λογος υπαρχει για ολα. Αν ειχα περισσοτερα σημερα επρεπε να ειμαι Αθηνα σε νοσοκομειο και να μου κανουν ωοληψια. Ετσι ειχαμε πει. Αντι αυτου εχουμε ενα και καλο και δοκιμαζουμε με φυσικο τροπο. Ειδωμεν λοιπον. Απλα δεν το βαζουμε κατω. Ουτε τα χρηματα μας περισσευουν αλλα ουτε και ο χρονος (μενω επαρχια) για πηγαινε ελα. Ωστοσο εχω πιστη πως ολα θα πανε καλα. Ευχομαι ολοψυχα το ιδιο και σε σενα

168μηπως ειμαι εγκυος ??? - Σελίδα 7 Empty Απ: μηπως ειμαι εγκυος ??? Σαβ Απρ 12, 2014 9:49 am

κουνελάκι

κουνελάκι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
anabela έγραψε:
κουνελάκι έγραψε:
elin1 έγραψε:κοριτσια καλησπερα, συγνωμη που παρεμβαινω, και ευχομαι σε ολες να ερθει αυτο που επιθυμειτε και συντομα!
διαβασα τυχαια λιγο απο το θεμα σας, και ηθελα να σας πω, αν δεν υπαρχει καποιο οργανικο προβλημα, μηπως πρεπει να το αφηνουμε και λιγο στο Θεο? ημουν παντρεμενη 1,5 χρονο οταν εμεινα εγκυος, και εγινε οταν το εβγαλα απο το μυαλο μου...με δεδομενο οτι δεν προσεχαμε, αρχισα καποια στιγμη να ανησυχω...ομως αποφασισα οτι δεν θα το σκεφτομαι και εστιασα στη δουλεια μου, μαλιστα επεισα τον εαυτο μου οτι δεν θα ερθει συντομα γιατι δεν ειναι τα δεδομενα της ζωης καταλληλα ακομα, κι ετσι το εβγαλα απο το μυαλο μου. οταν οι αλλοι μου ελεγαν σχετικα τους ελεγα το ιδιο, οτι δεν ειμαστε ετοιμοι. αν λαβει κανεις υποψη οτι παντρευτηκα οταν ημουν 31, θα μπορουσε ανετα να αγχωθω, ομως το εβγαλα απο το μυαλο μου, και ηρθε εκει που δεν το περιμενα...ευχομαι το ιδιο και σε εσας!

Γεια σου elin1 καλως ηρθες στην παρεα μας.
Συμφωνω μαζι σου 100% αλλα αυτο το "βγαλε το απο το μυαλο σου" ειναι μια κουβεντα.
Σου μιλαω ειλικρινα προσπαθω να ασχολουμε διαρκως με καινουρια πραγματα για να απασχολω το μυαλο μου.
Δεν γινεται ομως τιποτα. Καθε φορα που παω στην τουαλετα βλεπω το εσωρουχο μου για να δω εχω υγρα ωορρηξιας ή αν ειμαι στις τελευταιες μερες ηρθε ακατανομαστη;
Ειναι πολυ δυσκολο βρε κοπελια.
Βλεπω στο δρομο καροτσια με μωρακια και ανατριχιαζω, βουρκωνω. Ειλικρινα δεν το ελεγχω, μαλλον εχω φτασει στην ηλικια που το μητρικο ενστικτο εχει βγει στην επιφανεια.
Τι να πω, αν εσυ εχεις να μου προτεινεις κατι θα σου ημουν πραγματικα υποχρεωμενη.

Κουνελακι και γω σε φαση προσπα8ειας ειμαι και πολυ καιρο μαλιστα κοντα 2,5 χρονια. Κοιτα εγω αυτο δεν το εχω να βλεπω καροτσια και να βουρκωνω αλλα νιωθω πως με προσπερναει η ζωη. Πχ βλεπω κοπελες που οταν παντρευτηκα εγω δεν ειχαν καν σχεση να ειναι ηδη παντρεμενες και το μωρο τους να ναι ηδη μηνων. εγω παντρευτηκα πριν 3,5 χρονια απλα οι προσπαθειες ειναι τα τελευταια 2 με 2,5 χρονια. Λεω ομως μεσα μου πως ολα γινονται για καποιον λογο. Ποιον? Ο θεος ξερει. Την Τεταρτη με εξεταζε η γυναικολογος μου ειχα παρει ενεσεις αλτερμον επι 8 μερες καθε μερα για την δημιουργια ωαριων. Τελικα παρα τις ενεσειςδημιουργηθηκε μονο ενα αλλα πολυ καλο. Την ωρα της εξετασεις κοιτουσε η γιατρος το μηχανημα και εβλεπε μονο ενα ενω επρεπε να εχουν δημιουργηθει παραπανω. Και λεει ''κοιτα ρε παιδι μου τοσο καλο κοριτσι γιατι σε παιδευει ετσι?'' Το πα και στην ιδια πως σιγουρα καποιος λογος υπαρχει για ολα. Αν ειχα περισσοτερα σημερα επρεπε να ειμαι Αθηνα σε νοσοκομειο και να μου κανουν ωοληψια. Ετσι ειχαμε πει. Αντι αυτου εχουμε ενα και καλο και δοκιμαζουμε με φυσικο τροπο. Ειδωμεν λοιπον. Απλα δεν το βαζουμε κατω. Ουτε τα χρηματα μας περισσευουν αλλα ουτε και ο χρονος (μενω επαρχια) για πηγαινε ελα. Ωστοσο εχω πιστη πως ολα θα πανε καλα. Ευχομαι ολοψυχα το ιδιο και σε σενα

Γεια σου anabela συμφωνω απολυτα μαζι σου. Προσπαθω καθε μηνα να ειμαι χαλαρη και αισιοδοξη, οταν ομως πλησιαζουν οι μερες προς το τελος του κυκλου μου εχω τετοιο αγχος που νομιζω οτι θα σκασω.
Εγω πρωτη καταδικαζω τον εαυτο μου και ευχομαι να μπορουσα να αποβαλω το αγχος μου και ν'αρχισω να σκεφτομαι θετικα αλλα ματαια.
Γενικα στη ζωη μου ειμαι ατυχη, οτι κι αν εκανα παντα εβρισκα στο δρομο μου εμποδια, τιποτα δεν μου ηρθε βολικα οποτε σκεφτομαι γιατι να συμβει
τωρα;
Θα μου πεις βεβαια πως η ιατρικη εχει εξελιχθει και οτι ολες πλεον οι γυναικες μπορουν να τεκνοποιησουν αλλα εγω θα σου πω πως με 800 ευρω που ειναι ο μισθος μου ειναι πολυ δυσκολο ν'ακολουθησεις οποιαδηποτε μεθοδο.
Δεν θελω να σε ψυχοπλακωσω κοριτακι μου αλλα ειναι λογικο υστερα απο τοσο καιρο ακαρπων προσπαθειων ν'απογοητευομαστε. Ειναι πολυ λογικο και ανθρωπινο.
Αυτες τις μερες βεβαια ειμαι σε αναμονη και παρακαλω το Θεο μερες Αγιες που ειναι να κανει και για μενα ενα μικρο θαυματακι. Ευχομ;ι σε ολα τα κοριτσια επιτελους ν'αποκτησουν αυτο που πραγματικα ονειρευονται.

http://www.pregnology.com/ovulate/24/6/14/10/

169μηπως ειμαι εγκυος ??? - Σελίδα 7 Empty Απ: μηπως ειμαι εγκυος ??? Δευ Απρ 21, 2014 3:05 am

ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΘΗΝΑ


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
anpap έγραψε:kalispera koritsia mou!!aggeliki kalosirthes stin parea mas!!exoume k to idio onoma!!!ina mou xeromai polu gia sena,sinxaritiria!!!na min mas xexnas na mpaineis na mas enimerwneis na pernoume dunami k xara apo ta nea sou!!!kounelaki mou ontws prepei na allaxeis giatro nomizw!!einai aparadekto na se anxwnei xwris na xerei oti exeis kati!!!!oti exases tis gonimes min to les!!koritsia arxisa pali na xroisimopoiw ta test worixias k epatha tin plaka mou!!eixa worixia 5 meres meta to telos tis periodou mou!!mia vdomada peripou noritera apo alles fores!!!tou dwsa k katalave omws!!xaxaxaxaxa μηπως ειμαι εγκυος ??? - Σελίδα 7 215994 gia na doume twra ti tha ginei!!! μηπως ειμαι εγκυος ??? - Σελίδα 7 328109 

ANPAP ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ ΧΡΙΣΤΟΣ ΑΝΕΣΤΗ ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΤΟ ΑΚΟΥΣΑΤΕ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΑΣ ??

170μηπως ειμαι εγκυος ??? - Σελίδα 7 Empty Απ: μηπως ειμαι εγκυος ??? Τετ Απρ 23, 2014 1:00 pm

ina28


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
καλησπερα κοριτσια  Very Happy  μου τι κανετε??? anap μου τι κανεις ?λοιπον ειμαι στον 4ο μηνα και ολα πανε καλα και με το καλο 11 οκτωβριου ημερα τοκετου  Very Happy !!!ευχομαι σε ολες σας ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ μηπως ειμαι εγκυος ??? - Σελίδα 7 654316 μηπως ειμαι εγκυος ??? - Σελίδα 7 328109 I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you cheers sunny μηπως ειμαι εγκυος ??? - Σελίδα 7 417472

171μηπως ειμαι εγκυος ??? - Σελίδα 7 Empty Απ: μηπως ειμαι εγκυος ??? Τετ Απρ 23, 2014 1:09 pm

ina28


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
anpap μου μηπως ειμαι εγκυος ??? - Σελίδα 7 50580   μηπως ειμαι εγκυος ??? - Σελίδα 7 50580  μηπως ειμαι εγκυος ??? - Σελίδα 7 50580  μπραβοοο ,τωρα διαβασα τα μνμ σου  μηπως ειμαι εγκυος ??? - Σελίδα 7 417472 μηπως ειμαι εγκυος ??? - Σελίδα 7 417472 ,ποσο εισαι τωρα???εχεις ακουσει καρδουλα?? αχ τι τελειααααααααααααα

172μηπως ειμαι εγκυος ??? - Σελίδα 7 Empty Απ: μηπως ειμαι εγκυος ??? Τετ Απρ 23, 2014 11:18 pm

ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΘΗΝΑ


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
INA ΜΟΥ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΑΠΟΛΕΥΣΕΙΣ ΟΣΟ ΤΙΠΟΤΑ.ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΣΟΥ ΣΥΜΒΕΝΕΙ ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΡΟΧΟ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ!!!ΤΗΝ ANPAP ΤΗΝ ΕΧΟΥΜΕ ΧΑΣΕΙ ΕΙΧΕ ΠΕΙ ΜΕΓΑΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΘΑ ΠΑΕΙ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΣΤΕΙΛΕΙ.

173μηπως ειμαι εγκυος ??? - Σελίδα 7 Empty Απ: μηπως ειμαι εγκυος ??? Κυρ Απρ 27, 2014 1:36 am

anpap


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
geia sas koritsia!!!!!!!!!!!!exafanistika ligo e...eleipa taxidaki sto xwrio tou antra mou!!!ina mou mpravo kopela mou!!na exeis mia telleia egkimosini!!egw eimai stin 9evdomada para duo meres!aggeliki mou akousame kardoula apo to sporaki mou tin megalovdomada k twra auti tin vdomada na xana paw mou eipe!giati toso sintoma den xerw!!elpizw ola kala na pane!!se oles mas!!eseis ta nea sas??kounelaki??kala eisai?ti nea??

174μηπως ειμαι εγκυος ??? - Σελίδα 7 Empty Απ: μηπως ειμαι εγκυος ??? Κυρ Απρ 27, 2014 3:04 am

ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΘΗΝΑ


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΜΠΡΑΒΩ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΕΣΕΝΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΜΙΑ ΤΟΣΟ ΚΑΛΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΤΕΛΟΣ!!!!! μηπως ειμαι εγκυος ??? - Σελίδα 7 654316 μηπως ειμαι εγκυος ??? - Σελίδα 7 654316 μηπως ειμαι εγκυος ??? - Σελίδα 7 654316 μηπως ειμαι εγκυος ??? - Σελίδα 7 654316 μηπως ειμαι εγκυος ??? - Σελίδα 7 654316 

175μηπως ειμαι εγκυος ??? - Σελίδα 7 Empty Απ: μηπως ειμαι εγκυος ??? Κυρ Απρ 27, 2014 6:09 am

anpap


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΘΗΝΑ έγραψε:ΜΠΡΑΒΩ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΕΣΕΝΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΜΙΑ ΤΟΣΟ ΚΑΛΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΤΕΛΟΣ!!!!! μηπως ειμαι εγκυος ??? - Σελίδα 7 654316 μηπως ειμαι εγκυος ??? - Σελίδα 7 654316 μηπως ειμαι εγκυος ??? - Σελίδα 7 654316 μηπως ειμαι εγκυος ??? - Σελίδα 7 654316 μηπως ειμαι εγκυος ??? - Σελίδα 7 654316 
na sai kala agapi!sou euxomai ta kalitera! μηπως ειμαι εγκυος ??? - Σελίδα 7 654316 

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 7 από 12]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 10, 11, 12  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Invision forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις