Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
79 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 79 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 11]

maria2013


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Αχ βρε Λία με ξεαγχωνεις με τις συμβουλές σου!!! Τουλαιστον μέχρι στιγμης αυτά κοιτάω κι εγώ...τελειως εμπειρικά, διότι φίλοι και συγγενείς δεν έχουν παιδάκια...βλεπω να περιμενουν πως και πως τα δικά μου πράγματα! Άσε που η αδερφη μου ειναι κι εκείνη έγκυος και γεννάει 4οκτωβρη... Σχέδον ενα μήνα μετά, οπως καταλαβαίνεις..ολα επί δυο και όλα από την αρχή!!!

maria2013


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Απόψε πήρα και τη βεβαίωση από γιατρό του εοππυ, οποτε βάζω σε ρυθμό την αδειουλα!
λία το επόμενο βήμα ειναι εργοδότης η ικά;
Θυμάσαι τι αλλο πρέπει να έχουμε από δικαιολογητικά;

lgyftog

lgyftog
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Μαράκι μου τι καλα γεννατε μαζι με την αδελφουλα σου, μπράβο!!!!!!
Εμένα η αδελφη μου εχει ηδη ενα κοριτσακι 6 χρόνων οπότε τα βρήκα ολα απο εκει!!!
Καλα βρε θηρίο πηγές κιόλας σε γιατρο;;; Για πες μου λιγο τωρα τι κανεις; Γιατι στον πρώτο μου είχα παει σε κέντρο Μανας και παιδιού και μου το είχαν φτιάξει αλλα τωρα δεν ξερω εάν υπάρχουν πια!!!
Για τα δικαιολογητικά που λες, πρεπει να πάρεις χαρτί απο τον εργοδότη που λεει οτι σταματήσεις την δουλειά και πάνω στο ιδιο χαρτί συμπληρώνεται κι εσυ οτι έχεις σταματήσει την δουλειά και απο την πρώτη μέρα που ξεκινάει η άδεια του ΙΚΑ πας και τα καταθέτεις τα χαρτιά ολα μαζι, συγκεκριμένα την άδεια του γιατρού, το χαρτί του εργοδότη και έχεις μαζι και βιβλιάριο ΙΚΑ και ΙΒΑΝ λογαριασμού που θα σου βάλουν τα λεφτα! Τα ένσημα τα βρίσκουν ονλαιν πια οπότε δεν χρειάζεται να τα έχεις εσυ! Εχε και ταυτότητα καλού κακού μαζι σου! Ποτέ ξεκινάει η άδεια σου είπαμε;;;;
Εγω εχω ακομα καιρό 22/7 ξεκινάει!!!!
Αααααααααααααααααααα τι θυμήθηκα........ Μπες στο σάιτ topratiriosas.gr να δεις για καρότσια εχει πολλα και σχετικά πιο φτηνά απο τα υπόλοιπα μαγαζιά!!! Το πρατήριο ειναι νομίζω γερακα αλλα πηρε μια συνάδελφος απο εκει λίκνο και καρότσι για την αδελφη της που γέννησε και ειναι πολυ ικανοποιημενες!!!!!!
Επίσης εάν δεν θες να πάρεις ζιπουνάκια απο τα jumbo μπες στο beboulino.gr εχει πολλα και πολλές προσφορές!!!!!
Αν θυμηθώ και τιποτα ακομα θα σου πω!!!
xxx

maria2013


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Θέα Λία!!! Δεν έχω λόγια!!!! Κανονικά 16 Ιουλίου σταματάω, αλλά είπα αν ειμαι καλα να κάτσω λίγο ακομα και να μεινω μετά που θα ειναι και το μωρουλινι!!!

Κορίτσια δεν χρειάζεται να πατε στο ικά, αρκεί ένα googlαρισμα "ιατρούς συμβεβλημένους με εοππυ" και πας στο ιατρείο χωρίς χρήματα!
Εγώ βρήκα έναν στο Χαλάνδρι που με βολεύει η περιοχή και μου έκανε και υπέρηχο τρισδιάστατο και γενικά έμεινα πολύ ευχαριστημένη!

maria2013


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Όσο για τα ρουχαλάκια του μωρού δεν έχω κανένα πρόβλημα να είναι jumbo!
Βαμβακερά να ειναι!!! Θα παω να δω, με μανίκι η χωρίς; αυτά που ανοίγουν από κατω, σωστά; ποσά χρειαζεται στην αρχή; και τα πανακια των ρουκετων θα τα βρω στο jumbo;

maria2013


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Μου εδωσες ιδέα με την αγγελία και χτες το βράδυ μπήκα χρυσή ευκαιρία... Και τι να δω, το καρότσι που μου εχει κάτσει ότι θα με βολέψει και μ αρέσει... Από 700..450!!! Και τρελάθηκα. Ήταν από μια κοπέλα που έβγαλε εγκυμοσύνη ξάπλα και αγόρασε καρότσι μέσω internet οποτε λογω του υπερβολικού ύψους της, της έπεσε κοντο και δεν το χρησιμοποίησε παρα μόνο τις πρωτες μέρες... Ολοκαίνουργιο! Τι τα θές... Όση ώρα μιλάγαμε χτύπησε το κουδούνι της και το αγόρασε μια κοπέλα... Sad keep walking ομως... Συνεχίζω το ψάξιμο!

Έχετε κι εσείς το νου σας μπας και το πετύχετε πουθενά, inglesina zippy pro system!

lgyftog

lgyftog
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Χαχαχαχα μην το βάζεις κάτω θα το βρεις αυτο που θέλεις πιο φτηνά θα δεις!!!! Θα κοιτάξω κι εγω και αν βρω κατι σε ενημερώνω άμεσα!!!!
Ζιπουνάκια εμένα με βολέψει τα αμανικα γιατι δεν ζεσταινουν πολυ το παιδι, πάρε ομως και απο τα 2 ετσι ώστε εάν τον Σεπτέμβριο εχει ακομα ζέστη να του φοράς μονο με το μανικακι το κοντό και τιποτα παραπάνω! Τα περισσότερα ανοίγουν απο κάτω αλλα υπάρχουν και κάποια που ανοίγουν στο πλάι - δεν εχει στα jumbo και δεν βολεύουν κιόλας, μονο φορμακια βολεύουν να ανοίγουν ετσι! Πάρε και φορμακια απο jumbo εχει με φερμουαρ πολυ βολικά!!!
Πανακια, σαλιαρες, πετσετακια τα παντα εγω απο jumbo τα είχα πάρει και τωρα το ιδιο θα κανω!!! Ειναι πολυ πλύνε βάλε για να σκασεις ενα σωρό λεφτα σε αλλα μαγαζια πχ Λητώ!!!!
Αααααααααα και αν σου πουν οι Μαίες οχι πιπιλα μην τις ακούς, ο δικός μου μονο με πιπιλα ηρεμουσε και ακομα πιπιλα θελει για τα δοντακια που βγάζει και τον τρώνε!! Ασε που με την πιπιλα δεν θα εχει και το στήθος σου για πιπιλα.... Εγω τράβηξε λουκι γιατι την ειχε βρει με το στήθος και το ήθελε συνεχεια για πιπιλα και νανι και δεν μπορούσα ούτε νερό να πιω, εκλαιγε συνεχεια μόλις τον έβγαζε οπότε πιπιλιτσα και μπορούσα κι εγω να κουνηθω!!!!!

maria2013


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Αυριο εχει εξόρμηση για μωρουδιακα!!!! Λία κι εγώ το σκέφτομαι αυτό με την πιπίλα, ενω στην αρχή ελεγα οτι δεν θα μου άρεσε η ιδέα της πιπιλας...τελικα αρχιζω να αναθεωρω!!

πολύ σουτιέν λεμε... Έχω αλλάξει ποσά μέχρι τώρα και με βλέπω να αυριο να πηγαινω +1... Μαλλον επειδή εχει μεγαλώσει η κοιλιά μου πολύ με ενοχλούν όλα στην περίμετρο!

ifigenia84


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
γεια σας και  απο μενα! καινουργια στο φορουμ αν κ για να πω την αληθεια σας παρακολουθουσα αρκετο καιρο πριν!!! εγω εχω πητ 27/9!! κ θα γεννησω στο παν. λαρισας!   Smile

Melita9

Melita9
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Γεια σου Ιφιγένεια! Καλώς ήρθες!  Very Happy 

Καλησπέρα σε όλη την παρέα!

maria2013


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Αχ τι ωραία που μεγαλώνει η παρέα!!! Καλωσήρθες Ιφιγένεια, με το κάλο και το δικό σου μωράκι!!! Αγοράκι,κοριτσάκι;

ifigenia84


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
maria2013 έγραψε:Αχ τι ωραία που μεγαλώνει η παρέα!!! Καλωσήρθες Ιφιγένεια, με το κάλο και το δικό σου μωράκι!!! Αγοράκι,κοριτσάκι;

καλως σας βρηκα!!! το αφηνουμε για εκπληξη το φυλο, αν κ εγκυρες (χαχαχα) πηγες οπως η γιαγια μου λεει αγορι!!!! με το καλο σε ολες μας με γερα μωρακια!!! Very Happy

lgyftog

lgyftog
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλημέρα κοριτσάκια μου!!!
Ιφιγένεια καλώς ήρθες στην παρέα μας και με το καλό το μωράκι σου!!!
Το πρώτο σου είναι???

Ο δικός μου μιλάμε πολύ κούνημα, αφού κοιτάς την κοιλιά μου και νομίζεις ότι έχει μποφόρ χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

Μαράκι πως πάει η έρευνα αγοράς? Έχεις ηρεμήσει καθόλου ή αγχώνεσαι ακόμα???

ifigenia84


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ναι το πρωτο μας ειναι!! βρε κοριτσια πολυ αγχος για ολα απο την αρχη μεχρι τωρα αγχος! μια με την αυχενικη (οχι κ τοσο καλη μας εσωσε το αιμα κ δεν καναμε αμνιοπαρακεντηση) αντε μετα η β επιπεδου τωρα αρχιζει το αγχος για την γεννα!!! ετσι εισασταν κ σεις στο πρωτο σας?

lgyftog

lgyftog
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Αχ Ιφιγένεια φαντάσου ότι και τώρα που περιμένω τον δεύτερο πάλι άγχος έχω!!
Δεν σου φεύγει ποτέ το άγχος πιστεύω και αυτό γιατί θέλεις να φέρεις ένα υγιές μωρό στον κόσμο!!!
Έτσι κι εγώ σε αυχενική, Β' Επιπέδου, ντόπλερ, υπερήχους, σε όλα άγχος!!
Να καταλάβω αν κλωτσάει, πόσο κλωτσάει, μείωσε τις κλωτσιές μήπως συμβαίνει κάτι? Άστα σου λέω πολύ λούκι η όλη κατάσταση!
Αλλά ξέρεις τι? το ξεχνάς θεωρώ όσο σκέφτεσαι ότι θα έρθει το μωράκι σου και τι θα κάνετε μαζί!!!
Προσπάθησε να ηρεμήσεις λίγο - όσο μπορείς φυσικά - και να απολάυσεις τις τελευταίες στιγμές μόνο με τον άντρα σου γιατί σε λίγο καιρό θα δεις κι εσύ η ζωή σου θα γεμίσει με τόσα χαμόγελα που δεν θα έχεις πολύ προσωπικό χρόνο!!!!

Ότι θέλεις εδώ σε εμάς!!! Ρώτα και την Μαρία να δεις που μετράει και την μέση της για να δει πόσο φούσκωσε Razz
χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα τρελές μάνες είμαστε τελικά!!!!!

ifigenia84


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
lgyftog έγραψε:Αχ Ιφιγένεια φαντάσου ότι και τώρα που περιμένω τον δεύτερο πάλι άγχος έχω!!
Δεν σου φεύγει ποτέ το άγχος πιστεύω και αυτό γιατί θέλεις να φέρεις ένα υγιές μωρό στον κόσμο!!!
Έτσι κι εγώ σε αυχενική, Β' Επιπέδου, ντόπλερ, υπερήχους, σε όλα άγχος!!
Να καταλάβω αν κλωτσάει, πόσο κλωτσάει, μείωσε τις κλωτσιές μήπως συμβαίνει κάτι? Άστα σου λέω πολύ λούκι η όλη κατάσταση!
Αλλά ξέρεις τι? το ξεχνάς θεωρώ όσο σκέφτεσαι ότι θα έρθει το μωράκι σου και τι θα κάνετε μαζί!!!
Προσπάθησε να ηρεμήσεις λίγο - όσο μπορείς φυσικά - και να απολάυσεις τις τελευταίες στιγμές μόνο με τον άντρα σου γιατί σε λίγο καιρό θα δεις κι εσύ η ζωή σου θα γεμίσει με τόσα χαμόγελα που δεν θα έχεις πολύ προσωπικό χρόνο!!!!

Ότι θέλεις εδώ σε εμάς!!! Ρώτα και την Μαρία να δεις που μετράει και την μέση της για να δει πόσο φούσκωσε Razz
χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα τρελές μάνες είμαστε τελικά!!!!!

αχ πολυ σε ευχαριστω μου δινεις κουραγιο δεν ειμαι η μονη "τρελη" που αισθανεται ετσι!!!!  

lgyftog

lgyftog
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
όχι καλέ μην ανησυχείς, είμαστε πολλές!!!!
Εγώ να δεις τι κάνω.....ξυπνάω το βράδυ και πιάνω την κοιλιά μου να δω αν θα με κλωτσίσει! Μέχρι να κλωτσίσει δεν ξανακοιμάμαι, μόλις το κάνει τσουπ ύπνο πάλι χαχαχαχαχαχαχαχαχα

maria2013


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Χαχαχαχα καλα τα λέει η Λία!!!

Λοιπόν χτες είχαμε υπέρηχο... Είμαστε 33 ολόκληρα εκατοστά και 1300 γραμμάρια!!!! Μεγαλώνουμε πολύ γρήγορα!!! Η κοιλιά μου κορίτσια δεν υπαρχει! Μιλαμε για ΤΕΡΑΣΤΙΑ κοιλιά.. Δε με βλέπω να γλιτώνω τις ραγάδες έτσι οπως παω!

ακομα κανω έρευνες και μελέτες και με βλέπω και καναδυό μέρες πριν τον τοκετό ακομα να ψάχνω!!! Μαλλον τη βρισκω με τη διαδικασία δεν εξηγείται!

Χαχαχχαχαχαχαχαχαχ!
(και για να μην ξεχνιόμαστε η κοιλιά μου έγινε 1 μέτρο εδω και 10 περιπου μέρες!!!)

maria2013


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Αααα ξεχασα! Βρήκα φορμακια στο prenatal το Σάββατο σε προσφορά -30% τα 5τμχ 13 ευρώ και το ιδιο και σουτιέν εγκυμοσύνης! Μου έστειλαν SMS και πήγα από περιέργεια για την καθιερωμένη ερευνα...και απέδωσε!!!
Λία τα πήρα 1-3μηνων και 3-6 ... Με τα νούμερα ακομα δεν ειμαι σίγουρη, γιατι αν δεν γεννηθεί που θα ξέρουμε αν ειναι μεγάλο η μικρό μωρο;

lgyftog

lgyftog
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Έλα ρε κορίτσι καλημέρα!!!!!
Μπράβοοοο βρε τυχερούλα καλά έκανες και πήρες φορμάκια!!!
Μια χαρά είναι τα 1-3 & 3-6 μηνών γιατί όντως δεν ξέρεις πόσο μεγάλο θα είναι το μωρό!!!!

Εγώ πάλι δεν έχω πάει για υπέρηχο ακόμα, έκλεισα όπως το ντόπλερ στις 17/7!
Έχω ραντεβού με τον γιατρό 1/7 και λέω τότε να κάνω και τον υπέρηχο να δω πόσο μεγαλώσαμε!!!
Κατά τα άλλα έχω τόοοοοσο μεγάλη κοιλιά πλέον που δεν βλέπω ούτε το πιπί μου (sorry!)!
Να δω τι θα κάνουμε σελίγο που δεν θα μπορούμε ούτε τα παπούτσια μας να βάλουμε χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

Σήμερα πήγα και κατέθεσα και τα χαρτιά για τον βρεφονηπιακό για τον πρώτο τον αντράκο μου!!! Άντε να δούμε θα τον πάρουν!!!!

Κατά τα άλλα δεν έχω φτιάξει τίποτα, ούτε το παιδικό, ούτε τα ρούχα του μωρού, ούτε την βαλιτσούλα μου (νωρίς είναι βέβαια)! Λέω να τα κάνω όλα από τις 22/7 που θα σταματήσω την δουλειά, οπότε θα έχω και άνεση γιατί τώρα που δουλεύω δεν προλαβαίνω!!!!

ifigenia84


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
η δικια μου κοιλια γιατι δεν ειναι τοσο μεγαλη?? στις 11 του μηνα που πηγα στο γιατρο 670 γρ ηταν 25εβδ!! εγω δεν εχω παρει ακομη τιποτα ουτε φορμακι λεω τον αυγουστο να τα ψωνισω προς το παρον μονο τα χαζευω!!! το μεγαλο μου μπερδεμα βεβαια ειναι με τα καροτσακια!!! να ρωτησω κ κατι ασχετο?? διακοπες θα πατε? εγω ναι κ θα μπω κ σε αεροπλανο ο γιατρος μου λεει ναι οτι δεν υπαρχει προβλημα αλλα ειναι πολλοι που με κοιτανε σαν εξωγηινο οταν το ακουνε!! εσεις τι πιστευετε?

lgyftog

lgyftog
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Μην στεναχωριέσαι βρε που δεν έχεις μεγάλη κοιλιά, απόλαυσε το καλύτερα μπορείς να κουνηθείς πιο άνετα!!
Εμένα ο δικός μου είναι ο 2ος οπότε έχω μεγαλύτερη κοιλιά από ότι είχα στον 1ο!!!!

Διακοπές έ? Θα πάμε 1 εβδομάδα κοντά στην Αθήνα - προς Εύβοια λέμε - γιατί ο γιατρός δεν με αφήνει να πάω πιο μακριά λόγω του ότι θα είμαι στον μήνα μου από τις 16/8 και επειδή ο άντρας θα πάρει άδεια την εβδομάδα του 15Αυγουστου όπως όλος ο κόσμος!!!
Αεροπλάνο? Αλήθεια σε αφήνει? Πότε λέτε να πάτε και που?
Εμένα δεν με αφήνει ούτε αεροπλάνο ούτε καράβι από τις 30/7 και μετά! Κρίμα ρε γαμώτο!

ifigenia84


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
lgyftog έγραψε:Μην στεναχωριέσαι βρε που δεν έχεις μεγάλη κοιλιά, απόλαυσε το καλύτερα μπορείς να κουνηθείς πιο άνετα!!
Εμένα ο δικός μου είναι ο 2ος οπότε έχω μεγαλύτερη κοιλιά από ότι είχα στον 1ο!!!!

Διακοπές έ? Θα πάμε 1 εβδομάδα κοντά στην Αθήνα - προς Εύβοια λέμε - γιατί ο γιατρός δεν με αφήνει να πάω πιο μακριά λόγω του ότι θα είμαι στον μήνα μου από τις 16/8 και επειδή ο άντρας θα πάρει άδεια την εβδομάδα του 15Αυγουστου όπως όλος ο κόσμος!!!
Αεροπλάνο? Αλήθεια σε αφήνει? Πότε λέτε να πάτε και που?
Εμένα δεν με αφήνει ούτε αεροπλάνο ούτε καράβι από τις 30/7 και μετά! Κρίμα ρε γαμώτο!

εγω μπαινω στο μηνα μου 27/8 κ διακοπες θα παμε 11 με 22 ιουλιου στη ροδο ειναι η αδερφουλα μου εκει!! ναι με αφηνει θα μου δωσει και χαρτι για καθε ενδεχομενο αν και η aegean λεει οτι μεχρι την 36 εβδομαδα δεν θελει καν χαρτι! μου ειπε οτι ειναι προτιμοτερο να πεταξω 55 λεπτα παρα να ειμαι στη θαλασσα 18 ωρες σε περιπτωση που συμβει κατι!! εμεις το αποφασισαμε κ ο θεος βοηθος!!!

lgyftog

lgyftog
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ααααααααα μια χαρά!!! Καλύτερα με αεροπλάνο!!! Η αλήθεια είναι ότι αν πηγαίναμε κι εμείς μέσα στον Ιούλιο με αφήνει με αεροπλάνο!!!
Ρόδο ε??? Θα περάσετε τέλεια!!!
Θέλω κι εγώ τόσο πολύ να πάμε αλλά έλα που όσες φορές έχουμε πει άντε πάμε όλο κάτι γίνεται..... Έχει φίλους ο άντρας μου στην Ρόδο (μην ρωτήσεις δεν θυμάμαι ονόματα καν-δεν τους ξέρω) και όλο ελάτε και ελάτε και όλο δεν πάμε τελικά Razz

maria2013


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Αχ κορίτσια κορίτσια!!!!!! Λία το πιπι μου δεν το βλέπω εδω και καιρο...και τα παπούτσια μου τα φοράω δεμένα η κυκλοφορώ με τύπου σαγιοναρακια camper και τέτοια!
στην aqua yoga που ξεκίνησα κανείς δεν με πιστεύει ότι ειμαι στον 7ο...28η εβδομάδα! Άσε που στο γραφείο έχουν πάθει πλάκα οι πελάτες, είχαν έρθει πχ πριν 1 μήνα και τωρα τρομάζουν!

Ιφιγένεια με το καρότσι κι εγώ εχω μπερδευτεί και τελικά δεν ξέρω ακομα τι θα κάνουμε.
διακοπές... Τι ωραία λέξη! Εμείς πολλα χρονια τωρα κάναμε ταξιδάκι και μετά απαραίτητα και camping ελευθερο κυρίως! Πλέον...μοιαζουν όλα πολυ μακρινά μιας και στο μήνα μου θα μπω 10 Αυγούστου, πριν από όλες σας οποτε θα φυλάω σκοπιά. Παίζει εξοχικό προς επίδαυρο και προς ανάβυσσο, για εκει μας βλέπω! Θα ειμαι μαζι με την αδερφη μου οποτε νιώθω λίγο καλύτερα που η κοιλιά μου θα εχει κι άλλη κοιλιά στην ίδια κατασταση παρέα!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 11]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις