Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
357 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 357 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 34 ... 38  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 31 από 38]

AngelMommy

AngelMommy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλε ναι,ειδικά μέχρι το Παπαγεωργειου που ειναι κ μόλις μπεις στη πόλη από τη δικιά σας μεριά!θυμάμαι οτι μπροστά στο νοσοκομείο ειχε ένα παρκάκι κ οτι το κτίριο ηταν χαμηλό!
Καλα κάνεις κ δε πας στο ιδιωτικό,αφού εχει κ καλα δημόσια γιατί να δώσεις λεφτά που δεν έχεις.κ εδώ μπορεί να μην εχει έξτρα έξοδα κ φακελάκια αλλα δεν ειναι όλα ΤΕΛΕΙΑ, απλα υπάρχει οργάνωση κ τάξη,όπως είπες οι γιατροί μόνο να τα περνουν ειναι,όλα οι μαιες τα κάνουν.κ εμενα μου πεσε βλαμενη γιατρινα την άλλη φορά,λόγω συμπεριφοράς δηλαδή,που δε με φέρθηκε καθόλου καλά,θα κοιτάξω να το αναφέρω αυτη τη φορά όταν πάω να δηλωθω μετά το Πάσχα αφού θα πάω στο ιδιο νοσοκομείο.δε θέλω να μου ξανατυχει η ίδια.παρεμπιπτόντως εκει που θα πάω ειναι δημόσιο,αλλα αποκλειστικά Γυναικολογικα

Κατά τα αλλα απο Κατερίνη ξέρω μόνο τον πεζοδρομο κ τα κτελ φυσικά,που σου λέω δε θυμάμαι!Πωωω έχω χρονια να πάω μες στη πόλη,κάποτε έμενε η θεία μου κ η γιαγιά μου στη πόλη κ τα τελευταία χρονια είχαν παει στο χωριό!ααα είχα κ ένα αμόρε στη Κατερίνη χαχαχααα!

bourboulithra

bourboulithra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
AngelMommy έγραψε:Καλε ναι,ειδικά μέχρι το Παπαγεωργειου που ειναι κ μόλις μπεις στη πόλη από τη δικιά σας μεριά!θυμάμαι οτι μπροστά στο νοσοκομείο ειχε ένα παρκάκι κ οτι το κτίριο ηταν χαμηλό!
Καλα κάνεις κ δε πας στο ιδιωτικό,αφού εχει κ καλα δημόσια γιατί να δώσεις λεφτά που δεν έχεις.κ εδώ μπορεί να μην εχει έξτρα έξοδα κ φακελάκια αλλα δεν ειναι όλα ΤΕΛΕΙΑ, απλα υπάρχει οργάνωση κ τάξη,όπως είπες οι γιατροί μόνο να τα περνουν ειναι,όλα οι μαιες τα κάνουν.κ εμενα μου πεσε βλαμενη γιατρινα την άλλη φορά,λόγω συμπεριφοράς δηλαδή,που δε με φέρθηκε καθόλου καλά,θα κοιτάξω να το αναφέρω αυτη τη φορά όταν πάω να δηλωθω μετά το Πάσχα αφού θα πάω στο ιδιο νοσοκομείο.δε θέλω να μου ξανατυχει η ίδια.παρεμπιπτόντως εκει που θα πάω ειναι δημόσιο,αλλα αποκλειστικά Γυναικολογικα

Κατά τα αλλα απο Κατερίνη ξέρω μόνο τον πεζοδρομο κ τα κτελ φυσικά,που σου λέω δε θυμάμαι!Πωωω έχω χρονια να πάω μες στη πόλη,κάποτε έμενε η θεία μου κ η γιαγιά μου στη πόλη κ τα τελευταία χρονια είχαν παει στο χωριό!ααα είχα κ ένα αμόρε στη Κατερίνη χαχαχααα!

γενικα δεν εχω καλη αποψη με τις γυναικες γιατρους,ανεξαρτητως ειδικοτητας! ειναι σνομπ με τις γυναικες ρε γαμωτο....οχι ολες βεβαια αλλα οι περισσοτερες.... Rolling Eyes Rolling Eyes 

σε ποιο χωριο ? λες να βγουμε κοντοχωριανες??πλακα θα χει!
κ αμορε????απο ολακληρη Σαλονικα,δικο μας παιδι βρηκες?? εεε φατσικα ολοι γνωριζομαστε,7 νομα σ ενα δωμα ειμαστε που λεει κ το τραγουδι  Razz μπορει κ να τον ξερω!!!

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσακια μου καλημερουδια!!!!
θα συμφωνησω απολυτα με την Ελενη πως η επιλογη μαιευτηριου ειναι καθαρα προσωπικη υποθεση και πως αντιλαμβανεται ο καθενας τα πραγματα.....
οσον αφορα εμενα, πολυ θα ηθελα ο γιατρος μου να ηταν δε δημοσιο, αλλα δεν ειναι......
δυστυχως ειναι σε ιδιωτικο......ομως μετα απο αυτα που περασα και απο τον τροπο που μου συμπεριφερθηκε απο την αρχη της εγκυμοσυνης μου, τον λατρεψα!!!ειχα σκοπο στην αρχη μετα την αυχενικη να βρω καποιον γιατρο σε δημοσιο, αλλα δεν μπορουσα με τπτ να τον αλλαξω!τον εμπιστευομαι και τον αγαπω!!!με εχει προσεξει πολυ.....ετσι ειπαμε με τον αντρουλη πως θα κανουμε το σκατο μας παξιμαδι για να γεννησω μαζι του......τωρα αν συμβει κατι.....θα παμε σε δημοσιο αναγκαστικα!!!αλλα ευχομαστε να ειναι ο θεος μαζι μας και να γεννησω μαζι του γτ νοιωθω πολυ ανετα.....
ααα και κατι τελευταιο.....θα ακουστει καπως, αλλα εγω ετσι νοιωθω και ωφειλω να το πω.....
κατα την διαρκεια της αλλεργιας επισκεφτηκα τα επειγοντα 4 νοσοκομειων!!!
πιστεψτε με, δεν θελετε να το ζησετε αυτο τον χαμο που εζησα εκει μεσα!!!οταν ο γιατρος μου μου ειπε ελα στο Ιασω να σε δει ο φιλος μου ο παθολογος και πηγα, πραγματικα ενοιωσα λες και πηγα σε αλλη χωρα.....ησυχια, καθαριοτητα, ευγενεια!!!αυτα πληρωνεις στα ιδιωτικα!!!και πανω απ' ολα ανθρωπινη συμπεριφορα!!!δεν ξερω.....σιγουρα τα δημοσια ειναι καλα και εχουν και καλους γιατρους, δεν αμφιβαλλω.....αλλα στην Ελλαδιτσα, αν δεν τα σκασεις δεν σου συμπεριφερονται ανθρωπινα....
παντως εμεις μετα απο αυτη την εμπειρια που ειχαμε.....ειπαμε με τον αντρουλη....οταν με το καλο γεννηθει η μπεμπα μας θα της κανουμε ιδιωτικη ασφαλιση για να εχουμε μια ποιοτητα υπηρεσιων......πιστεψτε με δεν ειμαι σνομπ, ουτε ψωνιο, απλα θελω σε καποια πραγματα να εχω ποιοτητα και σεβασμο!

Σοφία 26

Σοφία 26
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα κοριτσαρες!!!
τι θεμα ανοιξατε καλε!!!
εγω θελω να γεννησω παλι στα γιαννενα,αν θελει ο Θεος...γτ ειμαστε κ 1 ωρα καραβι + 1 ωρα δρομος!!!!  Rolling Eyes 
θα δειξει,ας ελπισουμε να μη βιαστει ο μικρος!

bourboulithra

bourboulithra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα κορες!!!!!!!!!! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 31 215994 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 31 215994 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 31 215994 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 31 215994 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 31 215994 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 31 215994 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 31 215994 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 31 215994 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 31 215994 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 31 215994 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 31 215994 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 31 215994 

παω στα μαγαζια γιατι εχω γαμους βαφτισεις κ αρραβωνες το πασχα και δεν εχω τιποτα να χωραει την κοιλια μου!!

φιλουμπες!!!!!!!! τα λεμε λειτερ!!

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
bourboulithra έγραψε:καλημερα κορες!!!!!!!!!! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 31 215994 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 31 215994 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 31 215994 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 31 215994 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 31 215994 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 31 215994 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 31 215994 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 31 215994 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 31 215994 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 31 215994 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 31 215994 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 31 215994 

παω στα μαγαζια γιατι εχω γαμους βαφτισεις κ αρραβωνες το πασχα και δεν εχω τιποτα να χωραει την κοιλια μου!!

φιλουμπες!!!!!!!! τα λεμε λειτερ!!



μαρακι καλα ψωνια!!!
 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 31 654316  ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 31 654316  ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 31 654316 


AngelMommy

AngelMommy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα χοντρουλες μου! Πως είμαστε?

Μαρακι καλα ψώνια πουλοπομ'!

Σοφακι τι να σου πω,λίγο μακρυά ειναι,όπως κ η Ελένη που πρέπει να παει Αθήνα κ ο οποιοδήποτε πρέπει να "ξενητευτει" για να γεννήσει! Αλλα αν στη Κέρκυρα τα πράγματα ειναι τόσο άσχημα πανε καλύτερα κάπου που νοιώθεις άνετα.
Στο Πανεπιστήμιακο η σε ιδιωτική κλινική θα πάς?

Ποπακι έχεις δικιο,δεν ειναι σνομπ το να θέλεις το καλητερο,αν το κράτος δε σου παρέχει αυτά που πρέπει κ πρέπει να λαδωσεις,δώσ τα στην ασφάλεια κ έχεις το κεφάλι σου ήσυχο!

Nektarini

Nektarini
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλημερουδια!!! Οντως μεγαλο θεμα και οπως ειπαν και τα αλλα κοριτσια οπως αισθανεται ανετα η καθε μια μας γιατι οι στιγμες εκεινες ειναι ευαισθητες.
Εμενα ο γιατρος μου ειναι και σε δημοσιο και σε ιδιωτικο και το εψαξα να ειναι ετσι γιατι τα οικονομικα μας ειναι ρευστα... Αυτη τη στιγμη κλινω προς το δημοσιο αλλα μεχρι τοτε βλεπουμε...
Μαρακι καλα ψωνια κι εγω θελω κανενα παπουτσακι.
Αααα και να υπεθυμισω σε οσα κοριτσακια δεν το κανουν ηδη, να μην ξεχνατε απο εδω και περα το αντιηλιακο!!!! Ειμαστε επιρρεπης σε παναδες.
Φιλια σε ολες!!!

ΕλένηΚ

ΕλένηΚ
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρα κορίτσια!!!

Ποπάκι όπως τα λες ανάλογα με τις εμπειρίες και οι επιλογές μας  Wink κι εμεις με το καλό μάλλον θα της κάνουμε ιδιωτική κι αχρείαστη να 'ναι και δεν είναι καθόλου σνομπ να θέλεις να νιώθεις ασφάλεια και να προσπαθεις για το καλύτερο!

Κοριτσάκια ναι κι εγω θα κάνω μια ωρίτσα περίπου δρόμο για να γεννήσω με το καλό! Ο άντρας μου βέβαια μου δήλωσε ήδη ότι τιμόνι δεν πρόκειται να πιάσει θα πάρει ταξί  Laughing Laughing

Μαρία καλά ψώνια!!! 

jenny.k

jenny.k
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρα κι από μένα εγκυούλες!Μεγάλο θέμα άνοιξε..Ο καθένας κάνει ό,τι νομίζει καλύτερο,ας ευχηθούμε όλα να πάνε καλά σε όλες μας και να γεννηθούν με το καλό τα μωράκια μας είτε σε δημόσια είτε σε ιδιωτικά!θα έχουμε πολλές εμπειρίες να μοιραστούμε αργότερα Smile 

Χτες βγήκα για χυμούλη με μια φίλη μου.πολύ ωραία περάσαμε είχα καιρό να βγω ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 31 215994 

την άλλη παρασκευή φεύγω κορίτσια μου και πολύ χαίρομαι!

Ελένη κ εμένα με ταξι με βλέπω να πηγαίνω γιατί κ'ατι μου λέει ότι θα δουλεύει όταν με το καλό έρθει η ώρα κ θα πάω μόνη μέχρι να έρθει..

Μαράκι καλά ψώνια!!

AngelMommy

AngelMommy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΑΑΑΧ βρε ΚΟΡΙΤΣΙΑ εγω θυμάμαι την άλλη φορά πού ήμουν πολύ χάλια ψυχολογικά,πήγα στη ΠΗΤ κ δεν είχα ούτε δείγμα ωδυνων ούτε καν μια σύσπαση!με είχανε μια εβδομάδα στο πήγαινε έλα,μια εβδομάδα έκλαιγα συνέχεια.τα θυμήθηκα παλι σήμερα!
Μετά το Πάσχα θα πάμε στη κλινική να δηλωθω κ θα τούς το πω,αν γίνετε να δράσουμε αλλιώς.δε με πειράζει να ξανακάνω πρόκληση απλά θέλω τη μερα που θα πάω ΠΗΤ δηλαδή να με κρατήσουν κατευθείαν,να μη πηγαινοέρχομαι. Αν κ κάτι μου λεει οτι ίσως έρθει πιο νωρίς ο μπεμπης!

Δε πάω καθόλου καλά σήμερα,ξύπνησα κ σχεδόν μια ώρα έκλαιγα,παλι ειπώθηκε κατι με την πεθερουλα κ αυτή τη φορά με πείραξε πολύ γιατί ηταν στα καλα καθούμενα κ δε το περίμενα,δε ξέρω καν τι σκέφτηκε κ μου το είπε.
άφηστεε που με ήρθε εμετός σημερα χωρις λόγο κ ήμουν κ αφαγη,τρόμαξα λιγάκι γιατί ηταν ξαφνικό!

ΕλένηΚ

ΕλένηΚ
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
AngelMommy έγραψε:ΑΑΑΧ βρε ΚΟΡΙΤΣΙΑ εγω θυμάμαι την άλλη φορά πού ήμουν πολύ χάλια ψυχολογικά,πήγα στη ΠΗΤ κ δεν είχα ούτε δείγμα ωδυνων ούτε καν μια σύσπαση!με είχανε μια εβδομάδα στο πήγαινε έλα,μια εβδομάδα έκλαιγα συνέχεια.τα θυμήθηκα παλι σήμερα!
Μετά το Πάσχα θα πάμε στη κλινική να δηλωθω κ θα τούς το πω,αν γίνετε να δράσουμε αλλιώς.δε με πειράζει να ξανακάνω πρόκληση απλά θέλω τη μερα που θα πάω ΠΗΤ δηλαδή να με κρατήσουν κατευθείαν,να μη πηγαινοέρχομαι. Αν κ κάτι μου λεει οτι ίσως έρθει πιο νωρίς ο μπεμπης!

Δε πάω καθόλου καλά σήμερα,ξύπνησα κ σχεδόν μια ώρα έκλαιγα,παλι ειπώθηκε κατι με την πεθερουλα κ αυτή τη φορά με πείραξε πολύ γιατί ηταν στα καλα καθούμενα κ δε το περίμενα,δε ξέρω καν τι σκέφτηκε κ μου το είπε.
άφηστεε που με ήρθε εμετός σημερα χωρις λόγο κ ήμουν κ αφαγη,τρόμαξα λιγάκι γιατί ηταν ξαφνικό!

Αμαν ρε παιδί μου δεν έχουν τον θεό τους πια... πόσο μυαλό θέλει να το ράψουν λίγο και σε στεναχωρούν  Mad Mad 
Μπας και ανακατευτηκες από το κλάμα??
Άσε κι από βδομάδα που θα το μάθουν κ τα δικά μου θα κλαίμε παρέα... Rolling Eyes  Rolling Eyes 

Ρε Νικολέτα επειδή δεν έχω τύχει σε συζήτηση αν έγινε και ποτέ... τί σας πήγε στραβά την προηγούμενη φορά ρε γαμώτο??
Βέβαια αν θες μου λες έτσι δεν είσαι υποχρεωμένη  Wink Wink 

AngelMommy

AngelMommy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Τωρα το ειδα που απάντησες βρε...ήμουν απασχολημένη κ γίνετε ενας χαμος στο σπίτι λόγω ανακαίνισης!

Εεε μα πόσο μυαλό να θέλει για?τι να πω ρε συ, βασικά βλακεία δικιά μου που κάθομαι κ κλαίω αλλα ειλικρινά με πείραξε κ δεν ηταν από τα νεύρα μου. Μου είπε η κουμπάρα μου να μου δώσει κατι ρούχα όταν ξεδιαλεξει γιατί εχει όντως παρά πολλα κ όλα καινούργια κ δε θελει να πανε χαμένα,κ εγω την ειπα να τα κρατήσει μέχρι το καλοκαίρι όταν θα χω τελειώσει με ψώνια κλπ ώστε να μη γεμίσω κ εγω ρούχα από τώρα.μου λεει αν θες κρατά τα αν θες δώσ τα εγω δε τα χρειάζομαι άλλο.λέω πολύ ωραία,χάρηκα που με σκέφτηκε. Και τωρα ήρθε η άλλη κ μου λέει "μη τα πάρεις αν στα δώσει,μη πούνε οτι δεν έχεις λεφτά"!!δεν έχω κανει ποτέ παράπονο κ σε κανέναν για να χει πάτημα να πει.πως της ήρθε ούτε κ εγω ξέρω?απτό μυαλό της τα κατεβάζει,κ με τάραξε γιατί ηταν όντως στα καλα καθούμενα!!Any way...!

Σου στέλνω και ένα μήνυμα στο FB να ξέρεις!

ΕλένηΚ

ΕλένηΚ
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Έλα το είδα  Wink 

Πωωω κοιμήθηκα από τις 5 ως τις 7 και τώρα βαράω ζεμπεκιές από την ζαλάδα ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 31 911307  ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 31 911307 ... Προσπαθώ να συνέλθω γιατί πρέπει να μπω στο μπάνιο να παλέψω με το ξυραφάκι!!!
Αύριο έχουμε β'επιπέδου κι έχω τρελήηηηη αγωνία  Embarassed Embarassed 

AngelMommy

AngelMommy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ωωωχ καλαααα!τωρα κ δε μπορώ μα σκύψω άλλο που να φτάσω κ στο μήνα μου!αν σου πω οι γερμανιδες ούτε ξυριζονται ούτε κάνουν σα τρελές σαν εμάς!το βρίσκω λίγο κάπως να μείνω απερηποιητη,να πάω με τη ζούγκλα στο γιατρό δε παίζει,ντρέπομαι ακομα κ τωρα που κανει υπέρηχο κοιλίας, αλλα κ να παλεύεις τόση ώρα παλι δε λεει!
Πάρε καθρεφτάκι θα σε συμβούλευα αν δε βλέπεις,εισαι λίγο πιο άνετα αν βλέπεις κάτι!

Μη φοβάσαι με τη Β επιπέδου,να λες έφτασε η μερα επιτέλους κ θα περάσει!!όλα καλα θα πάνε,κοίτα να κοιμηθείς καλα τπ βράδυ κ να σαι ήρεμη!σκέψου κ τη βόλτα που θα πάς!

bourboulithra

bourboulithra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
μολις εφαγα ενα σακουλακι δρακουλινια Embarassed  θα εσκαγα!!!!ομως τα εφαγα και τωρα νιωθω σκασμενη...

πηγα που λετε εξω στα μαγαζια αλλα ειναι πανακριβα ρε σεις,βρηκα κατι που μου σταθηκε καλα πανω μου,και σαν σωστος χακερ,κρατησα κωδικους και τα βρηκα στο νετ μιση τιμη  Razz οποτε μια χαρα ειμαι!!  ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 31 215994 

Νικολετα τι επαθες πουλακι μου?οι ορμονες ?

Ελενη καλη επιτυχια για αυριο! ολα να πανε καλα!!! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 31 215994 

AngelMommy

AngelMommy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ίντερνετ δε βρικες κατι βρε Μαρακι?
Εγω πλέον δεν αντέχω να δοκιμάζω στα μαγαζιά κ η περνω από το ίντερνετ η τα αγοράζω τα δοκιμάζω σπίτι κ τα πάω πίσω αν δε ταιριάξουν.
Εγω που ειμαι τρελή με το Shopping δεν μπορω πλέον γιατί ειναι παντού γεμάτα τα μαγαζιά!
Στο asos που λέγαμε κοιταξες?

Θες για κάθε περίπτωση άλλο φόρεμα?δε βολευεσαι με ένα κ για τα τρία?

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσακια μου καλησπερα!!
σημερα εχω πολλες συσπασεις απο το πρωι.....γυρισα απο το φροντ και ξαπλωσα αμεσως!!δεν μπορω να ησυχασω ρε γμτ.....αυριο θα παρω παλι το ντοκ....προσπαθω να μη τις σκεφτομαι, αλλα με τρομαζουν οι ρημαδες!!την δευτερα θα παω ντοκ να μου γραψει εξετασεις και θα μιλησω μαζι του......εχω αναγκη να με ησυχασει λιγο.....

bourboulithra

bourboulithra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
AngelMommy έγραψε:Ίντερνετ δε βρικες κατι βρε Μαρακι?
Εγω πλέον δεν αντέχω να δοκιμάζω στα μαγαζιά κ η περνω από το ίντερνετ η τα αγοράζω τα δοκιμάζω σπίτι κ τα πάω πίσω αν δε ταιριάξουν.
Εγω που ειμαι τρελή με το Shopping δεν μπορω πλέον γιατί ειναι παντού γεμάτα τα μαγαζιά!
Στο asos που λέγαμε κοιταξες?

Θες για κάθε περίπτωση άλλο φόρεμα?δε βολευεσαι με ένα κ για τα τρία?

ειδα και σ αυτο το σαιτ αλλα ρε γαμωτο ειπα να δοκιμασω κατι να δω πως θα καθεται πανω μου....παλι καλα δε λες?τα περισσοτερα ηταν τσουβαλια πανω μου οποτε ξερω ποιο στυλ καθεται στο σωματοτυπο μου πλεοναφου εχω δοκιμασει αρκετα σημερα......

2 διαφορετικα σιγουρα γιατι θα ναι οι ιδιοι κ οι ιδιοι καλεσμενοι...

Nektarini

Nektarini
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Ποπακι προσπαθησε να ξεκουραστεις και παρε και τον γιατρο σου να αισθανθεις καλυτερα και να ησυχασεις. Παλι καλα που θα πας ετσι κι αλλιως τη Δευτερα.

Ελενη με το καλο αυριο η Β επιπεδου να ευχαριστηθεις την μπεμπουλα.  ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 31 328109 
Αχ κι εγω περιμενω το αλλο Σαββατο...

anastasia's

anastasia's
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλημέρα κορίτσια!!!Πώς είμαστε σήμερα;;;
Εμείς καλά..αν και ο καιρός μας τα χάλασε σήμερα...συννεφια και έτοιμος να βρέξει...
Χτες είχε γενέθλια ο αντρούλης και περάσαμε ωραία...βγήκαμε για ένα κρασάκι το βράδυ..
Πήγαμε και αγορά βολτίτσα,είδα και ένα καρότσι μας άρεσε πάρα πολυ και λέμε να το πάρουμε...
Έλενάκι ήρθε η μέρα...εύχομαι καλά αποτελέσματα και καλές βόλτες να κάνετε!!!!

jenny.k

jenny.k
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρα κοριτσάκια!Κι εδώ μουντός ο καιρός Αναστασία..κ μπολικο αέρα έχουμε.Να τον χαίρεσαι τον αντρούλη σου!

Πόπη να ξεκουράζεσαι κ να πάρεις τον γιατρούλη τηλέφωνο αυτός ξέρει καλύτερα κ θα σου πει αυτό που πρέπει να κάνεις!όλα καλά θα πάνε ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 31 417472 

Ελενάκι να μας πεις τα υπέροχα νεάκια σου!Όλα τέλεια θα είναι!

Νεκταρία έρχεται κ η σειρά σου,λίγη υπομονή ακόμη και θα δεις το μικρούλι σου!!

Μεθαύριο έχω κι εγώ γιατρό ανυπομονώ να δω πόσο μεγάλωσε η μικρούλα μου!ώρες ώρες λέω να είχαμε βρε παιδί μου έναν κινητό υπέρηχο στο σπίτι κ όποτε θέλαμε να τον βάζαμε στην κοιλιά να τα βλέπαμε τι κάνουν όταν μας κλωτσάνε έντονα π.χ Razz  Razz

bourboulithra

bourboulithra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
μπονζουρ κορες!!!! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 31 215994 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 31 215994 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 31 215994 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 31 215994 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 31 215994 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 31 215994 

nancy T.


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Να μαι κι εγώ!!Χάνομαι αλλά δε σας ξεχνάω. Οι δευτερομανούλες με καταλαβαίνουν σίγουρα!
Κάναμε κι εμείς Β' Επιπέδου, όλα μια χαρά δόξα τον Θεό!
Κορίτσια να προσέχετε πολύ!Προχθές έπεσα προσπαθώντας να προλάβω τον μικρό. Ευτυχώς δεν έπαθα κάτι ούτε εγώ ούτε το μωρό αλλά γενικά θέλει προσοχή!!
Το οικονομικό πονεμένο θέμα, αλλά είμαι στην ίδια κατάσταση με την Πόπη. Εμπιστεύομαι το γιατρό μου και δε θέλω να τον αλλάξω. Μακάρι να ήταν στο Δημόσιο αλλά δεν... οπότε θα τα σκάσουμε κι εμείς.

AngelMommy

AngelMommy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλησπέρα Μπουμπουκες μου!
Δεν έγραψα το πρωί γιατί σηκωθηκαμε κάναμε πρωινακι κ φύγαμε για ψώνια.έχω κανένα μισάωρο που ήρθα κ πίνω καφεδάκι και θα ξαναπάω σούπερ!
Και το αργοτερα εχει φασινα γιατί θα συνεχίσουν με το δωμάτιο σημερα να τελειώνουμε μπας κ βαψουμε σε λίγο!
Επίσης μας ενημέρωσαν οτι το καρότσι μας ήρθε κ θα πρέπει να το παραλάβουμε!πολύ χάρηκα!
Λέμε να πάμε την επομενη εβδομάδα!

Από την Ελένη είχαμε κανένα νέο?
Το ποπακι τι έκανε με το γιατρό?
Κανενα άλλο νέο...?

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 31 από 38]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 34 ... 38  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις